Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-21, 16:30   #2671
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

[1=c794f3216fa96d344d93a9c 8b507d0f47f8f8180_61da25c 290477;71161101]też dostałam marcową ulotkę. U mnie gratis za samą wizytę jest minikrem serum vegetal zmarszczki&jędrność

A w ogóle to na tej ulotce jest nowy zapach PN- morela-rozmaryn [/QUOTE]

Kremy pewnie i tak będą wydawać w zależności od zapasów w danym sklepie

Morela i rozmaryn brzmi dobrze Szkoda tylko, że do tych nowych zapachów nie mają mleczek do ciała

Wrzuciłam na pierwszą stronę informację, że w sklepach stacjonarnych przy kasie stoją duże płukanki octowe za 24,90. Chyba im się dobrze sprzedawały, że postanowili do nich wrócić

Ostatnio rzadziej odwiedzam mój sklep, bo cały czas trafiam na tą samą kobietę i niewiele mogę się od niej dowiedzieć Zresztą nie dostałam teraz mailingu papierowego, smsy już wykorzystałam, a że kobieta mnie pamięta - głupio było iść z nimi jeszcze raz (na karcie nic mi nie zaznaczyła). W sobotę byłam w Lublinie w Felicity i przy okazji kupiłam na kartę męża żel grejfrutowy i odebrałam gratisowy aloes. Miałam już mailing e-mail z dwufazówką za samą wizytę i spytałam, czy mogę odebrać na swoją kartę. Kobieta obejrzała maila i bez problemu wydała. Spytałam, czy chce mi na karcie coś zaznaczyć, a ona na to, że nie, bo nie wydałam 10 zł i nie ma co No i w sumie myślę, czy przy okazji nie odebrać jej jeszcze raz u siebie w sklepie

Czy tylko ja mam wrażenie, że nowa dwufazówka jest inna od starej? Jakaś taka bardziej tłusta i mam wrażenie że dłużej trwa rozpuszczanie tuszu do rzęs.
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 16:45   #2672
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Czy tylko ja mam wrażenie, że nowa dwufazówka jest inna od starej? Jakaś taka bardziej tłusta i mam wrażenie że dłużej trwa rozpuszczanie tuszu do rzęs.
Dla mnie też się różni. Nie wiem jak że składem, ale właśnie ja mam wrażenie, że poprzednie wersje była bardziej tłusta i dlatego lepiej zmywalna maskarę tamten płyn trzymał się wacikach, ale w niego nie wsiąkał tak, jak ta nowa wersja, przez to skuteczniej rozpuszczał makijaż, nie trzeba było trzeć i był wydajniejszy...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 16:57   #2673
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Ominęło mnie, ale może i dobrze na serio to nic nie potrzebuję z tych rzeczy, od roku wykańczam YR i powoli przenoszę się na inną markę. Za dużo fajnych kosmetyków zlikwidowali.
Ciekawa jestem, na jaką?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 17:00   #2674
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Jak ci się podoba QNDA edt? Bo ja jestem szczerze zaskoczona. Nie lubię tej wersji edp, a te są zupełnie inne, głównie czarna porzeczka, a potem sam puder. No takie przyjemne
Piękny zapach, tylko nietrwały.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 17:01   #2675
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Przypomniało mi się, dlaczego pomimo dogodnych ofert rabatowych, na tak długi okres zrezygnowałam z zakupów w YR.
1. przeludnienie- wciąż rozrastająca się sieć zapasów kosmetycznych
2. ciekawość- chęć spróbowania czegoś innego
3. polityka zmian- wycofywanie ulubionych produktów i braki w asortymencie
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2017-02-21 o 17:02
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 17:02   #2676
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, dlaczego pomimo dogodnych ofert rabatowych, na tak długi okres zrezygnowałam z zakupów w YR.
1. przeludnienie- wciąż rozrastająca się sieć zapasów kosmetycznych
2. ciekawość- chęć spróbowania czegoźś innego
3. polityka zmian- wycofywanie ulubionych produktów i braki w asortymencie[COLOR="Silver"]
U mnie sprawę przesądził 3 czynnik. Ale pod wieloma względami mam podobnie jak Ty.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 17:11   #2677
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

AnulaQa Ja bym te zmiany nazwała uszczelnieniem systemu.
Luki co prawda nadal się zdarzają, ale nowy zespół IT przychodzi wcześnie rano do pracy i szybko je naprawia.

Mi najbardziej doskwiera wycofanie fajnych perfum jak Ming Shu, Bambus czy Zielonej Herbaty.
To paradoksalne, że stara woda kolońska Zielona Herbata z serii Fraicheur Vegetale była trwalsza niż obecna woda toaletowa z serii Un Matin au Jardin.

Zasadniczo mogłabym się przerzucić na zieloną herbatę z Elizabeth Arden, ale jakoś do FV się przyzwyczaiłam. Szukam jakiejś innej marki poza wyżej wymienionymi.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2017-02-21 o 17:15
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-21, 17:21   #2678
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Tak sentymentalnie tutaj

Moja przygoda z YR zaczęła sie jakoś tak końcem lat 90-tych. Wtedy tylko wysyłkowo, bez kodów i każda niespodzianka cieszyła. Był Bambus i Shafali, były śmieszne perfumy w kremie, były ukochane oliwka i mgiełka Monoi. Potem był wielki booooom - sklep online, gratisy, błędy, groszowe wręcz ceny. A potem przerwa, długa. Teraz tak powolutku wracam do pewnych rzeczy. Żele PN i mleczka lubię, włosowe produkty fajne niemal wszystkie, ale wszystko takie nowe I tylko hamamelis wciąż mi dawne YR przypomina, muszę kupić nim znikne w tłumie kolejnych nowości Alem się rozkleiła
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 17:22   #2679
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dzięki za cynk dziewczyny. Zrobiłam zamówienie z kodem ZERO.
So Elixir jak nie mnie na wiosnę to przyda mi się na prezent dla mamy.
No i zrobiłam zapas wycofywanych żeli. I peelingów bo mi się skończyły.
A poza tym nic mnie nie kusi. Fakt, trwałość i intensywność nowych perfum YR z roku na rok coraz słabsza. Jak do tej pory chyba żadna nowość jakoś mnie nie porwała. Za to coraz częściej tęsknię za jakością produktów albo już wycofanych albo właśnie wycofywanych.
Ile czekałyście ostatnio na przesyłki pocztą? Zamawiałyście ostatnio z So Elixir? Bo coś widziałam w wątku o brakach wód w tej pojemności. Były nowe dostawy?
Quelques Notes bym nie chciała bo ani ja ani mama nie polubiłyśmy się z nimi.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 17:32   #2680
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Tak sentymentalnie tutaj

Moja przygoda z YR zaczęła sie jakoś tak końcem lat 90-tych. Wtedy tylko wysyłkowo, bez kodów i każda niespodzianka cieszyła. Był Bambus i Shafali, były śmieszne perfumy w kremie, były ukochane oliwka i mgiełka Monoi. Potem był wielki booooom - sklep online, gratisy, błędy, groszowe wręcz ceny. A potem przerwa, długa. Teraz tak powolutku wracam do pewnych rzeczy. Żele PN i mleczka lubię, włosowe produkty fajne niemal wszystkie, ale wszystko takie nowe I tylko hamamelis wciąż mi dawne YR przypomina, muszę kupić nim znikne w tłumie kolejnych nowości Alem się rozkleiła
Wzruszyłam się.
Poruszyłaś me serce i wspomnienia.
Ja właśnie te roślinne, nietypowe zapachy kochałam w YR (wiciokrzew, bambus, arnika, zapach kremu i maseczki CS, szamponu nadającego refleksy, lawenda, aloes, egzotyczny ylang-ylang i palma, itd.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2017-02-21 o 17:33
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 17:47   #2681
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Wzruszyłam się.
Poruszyłaś me serce i wspomnienia.
Ja właśnie te roślinne, nietypowe zapachy kochałam w YR (wiciokrzew, bambus, arnika, zapach kremu i maseczki CS, szamponu nadającego refleksy, lawenda, aloes, egzotyczny ylang-ylang i palma, itd.


Aż sama ze wzruszenia poczłapałam do szafy i z jej dna na światło dzienne wytargałam prawie pustą flaszkę wiciokrzewu i takie retro nutki mi teraz wokół pachną i pachną... szkoda, że bambusa już nie mam Ale za to werbenę i zieloną herbatkę nówki sztuki odkryłam, ha
A palmowy żel JdM był moim ukochanym, i wetiwer jeszcze i cedr ech... zmiany, zmiany, i zawsze na gorsze
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-21, 18:00   #2682
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

pannawiosna
Piwo też, to już nie to samo co kiedyś.
I lody, czy ktoś jeszcze Pandę pamięta?


Jak dobrze, że wiosna coraz bliżej.

A kawę? Kawę mają wycofać? Cy będzie, ale w nowej brzydszej szacie graficznej i rozrzedzona?


Wizaż mi posty dubluje, a ja edytuję i usuwam.
I w papierach se brudzę.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2017-02-21 o 18:02
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 18:08   #2683
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Wodę toaletową Fraicheur Vegetale zastąpiła zielona męska woda toaletowa Drzewo cedrowe i Zielona Cytryna.
Zielona Hebrata i Werbena są w serii UMAJ.
Bez Pur Desir zastąpił rozwodniony Kwiat bzu z serii UMAJ.
Rose Oud miało w zamyśle zastąpić Rose Absolue. Niestety te zapachy znacznie się różnią.

Nie wróciły nietypowe zapachy: piwonia, mimoza, bambus ...

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A kawę? Kawę mają wycofać? Cy będzie, ale w nowej brzydszej szacie graficznej i rozrzedzona? [/COLOR]
Żel Ziarna kawy z serii Jardins de Monde jest bestsellerem. Nie zostanie wycofany.
Wycofywanie zapachów opiera się na algorytmach.
Niestety te algorytmy robią chyba w skali światowej.
W związku z tym na małych rynkach lokalnych, tak jak w Polsce, niekiedy wycofują produkty, które klientki bardzo lubiły.
Zwróćcie uwagę, że Hoggar miał być już rok temu wycofany, ale w związku z tym, że jego sprzedaż wzrosła (jest w esklepie oznaczony jako bestseller), jego produkcja nadal nie została wygaszona.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2017-02-21 o 18:14
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 18:10   #2684
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 627
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Jak ci się podoba QNDA edt? Bo ja jestem szczerze zaskoczona. Nie lubię tej wersji edp, a te są zupełnie inne, głównie czarna porzeczka, a potem sam puder. No takie przyjemne
Hmm, jestem raczej pozytywnie do niego nastawiona

Co do wersji EDP mam mieszane uczucia, jak pierwszy raz poznałam ten zapach to nie spodobał mi się, zbyt słodki, wręcz ulepny, ciężkawy, duszny, gdzieś tam róża majaczyła na początku, samo rozpoczęcie nawet ciekawe, ale tylko przez chwilę, im dalej tym gorzej. Ot, kolejna wariacja na temat ulepów w stylu LVeB, Si, LPRN, Flowerbomb itp. Ale jak przyszła moja prywatna 30-stka EDP to po wieczornym teście nadgarstkowym stwierdziłam, że jest naprawdę przyjemny Mocno różany, jak czysty olejek różany z Bułgarii, posłodzony miodem albo miód różany, z czasem się lekko wypudrzył i aż się zdziwiłam, co mi się w nim kiedyś nie podobało
Z kolei dziś rano znowu mi nie podszedł, inaczej się rozwinął, ciężko, dziwnie, nie pudrowo, mało różyście Kapryśny na mnie ten zapach, raz mi się podoba, raz nie

Wersja EDT nie jest tak kapryśna, od razu mi się spodobała, po pierwszych testach w sklepie. Zapamiętałam ją jako mocno różaną, zapachem dzikiej róży, takiej kolczasej polnej, kwitnącej na amarantowo (Rosa canina). Z kolei po testach stwierdzam, że to zapach wybitnie porzeczkowy - od początku czuję wyraźnie zapach rozgniecionych liści porzeczkowych i dojrzałych owoców czarnej porzeczki. A różany owszem, ale czarna porzeczka dominuje. Co jest potem, trudno mi sobie przypomnieć, bo zapach nietrwały

Generalnie przyjemny, podoba mi się, ale trwałość to ma skandaliczną jak prawie większość zapachów YR. Jedynie CuE według mnie wyróżnia się pod tym względem (długo jak na YR się na mnie utrzymuje, wersja Intense także).

Czy tylko ja mam wrażenie, ze jeśli chodzi o zapachy to YR się stoczyło? W porównaniu do tego co oferowali kiedyś, to teraz te ich zapachy jakością oscylują wokół niskiej półki. No niech im będzie, że średniej, ale w kierunku niskiej... Kiedyś to perfumy YR kojarzyły mi się z luksuem, prawdziwymi, francuskimi wysokopółkowymi perfumami. Każdy element budujący markę danego zapachu wydawał się mocno przemyślany i spójny - szata graficzna, flakon, nazwa, no i sam zapach. W ogóle kiedyś flakoniki ich perfum to były małe arcydziełka Neblina, z serii Ode a l'amour, nawet Ming shu... A teraz? Po najmniejszej linii oporu, wszystko w prostych czworokątnych flakonach, albo tych kroplowatych No i trwałość... Bardziej jak mgiełki do ciała niż perfumy.

No to sobie poutyskiwałam

Edytowane przez Krutynianka
Czas edycji: 2017-02-21 o 18:15
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 18:13   #2685
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
pannawiosna
Piwo też, to już nie to samo co kiedyś.
I lody, czy ktoś jeszcze Pandę pamięta?


Jak dobrze, że wiosna coraz bliżej.

A kawę? Kawę mają wycofać? Cy będzie, ale w nowej brzydszej szacie graficznej i rozrzedzona?


Wizaż mi posty dubluje, a ja edytuję i usuwam.
I w papierach se brudzę.

Piwo inne, lody inne, źle się dzieje ale za to wodę mam w kranie non stop i prądu nie wyłączają bez uprzedzenia

A kawę to już dawno rozrzedzili, kofeiny mniej teraz dodają chyba, bo jakoś mnie kopać przestała, ani pobudza, ani pachnie

Edytowane przez pannawiosna
Czas edycji: 2017-02-21 o 18:16
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 18:20   #2686
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

A jak pachniało ming szui? Widziałam je w 2015r. w Chorwacji.
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 18:20   #2687
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Ale za to werbenę i zieloną herbatkę nówki sztuki odkryłam, ha
Kocham werbenę. udało mi sie zachomikować 3 butle jak wycofywali.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 18:21   #2688
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Czy tylko ja mam wrażenie, ze jeśli chodzi o zapachy to YR się stoczyło? W porównaniu do tego co oferowali kiedyś, to teraz te ich zapachy jakością oscylują wokół niskiej półki. No niech im będzie, że średniej, ale w kierunku niskiej... Kiedyś to perfumy YR kojarzyły mi się z luksuem, prawdziwymi, francuskimi wysokopółkowymi perfumami. Każdy element budujący markę danego zapachu wydawał się mocno przemyślany i spójny - szata graficzna, flakon, nazwa, no i sam zapach. W ogóle kiedyś flakoniki ich perfum to były małe arcydziełka Neblina, z serii Ode a l'amour, nawet Ming shu... A teraz? Po najmniejszej linii oporu, wszystko w prostych czworokątnych flakonach, albo tych kroplowatych No i trwałość... Bardziej jak mgiełki do ciała niż perfumy.:
Nie tylko Ty. Ale z drugiej strony po roku 2000 jakość wszystkich perfum, nawet marek górnopółkowych, znacznie spada.
Co do unifikacji flakonów, to jest to obniżanie kosztów.
Niemniej kartoniki serii So Elixir są tak łudząco podobne teraz, że ostatnio na prezent dałam komuś pomyłkowo SE zamiast SEP. Na szczęście ta osoba była bardziej spostrzegawcza niż ja i zwróciła mi uwagę. No ale wtopa była


Jeszcze tylko niszowce się jakość trzymają, ale to już inny przedział cenowy.

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Jedynie CuE według mnie wyróżnia się pod tym względem (długo jak na YR się na mnie utrzymuje, wersja Intense także).
Nie mogą nic majstrować przy swoim sztandardowym produkcie. Jest na rynku od 14 lat. Został pokochany przez tysiące klientek w wieku dojrzałym, które mają swoje przyzwyczajenia i są wierne zapachowi od wielu lat. Często jest kupowany w zestawach na Gwiazdkę. Strzelili by sobie w kolano, gdyby go zmienili. (niemniej jego cena regularna rośnie z roku na rok)



[1=c794f3216fa96d344d93a9c 8b507d0f47f8f8180_61da25c 290477;71168086]A jak pachniało ming szui? Widziałam je w 2015r. w Chorwacji.[/QUOTE]

Zapach wodno-kwiatowy. Nuty głowy: brzoskwinia i nuty morskie; nutami serca: lilia wodna i lotos; nutami bazy są cedr, piżmo, wanilia i drzewo sandałowe.
Była to taka tańsza alternatywa Issey Miyake.

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Piwo inne, lody inne, źle się dzieje ale za to wodę mam w kranie non stop i prądu nie wyłączają bez uprzedzenia

A kawę to już dawno rozrzedzili, kofeiny mniej teraz dodają chyba, bo jakoś mnie kopać przestała, ani pobudza, ani pachnie
Możecie się ze mnie śmiać, ale zachomikowałam 1 żel Ziarna kawy przed zmianą opakowania.
Stary żel nadal intensywniej pachnie od tego nowego z dobrym zamknięciem, mimo że jest już dawno przeterminowany. Stary żel trzymałam w chłodnym miejscu w łazience, nawet mi się nie rozwarstwił ani nic.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2017-02-21 o 18:49
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 18:34   #2689
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 627
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie tylko Ty. Ale z drugiej strony po roku 2000 jakość wszystkich perfum, nawet marek górnopółkowych, znacznie spada.
Co do unifikacji flakonów, to jest to obniżanie kosztów.
Niemniej kartoniki serii So Elixir są tak łudząco podobne teraz, że ostatnio na prezent dałam komuś pomyłkowo SE zamiast SEP. Na szczęście ta osoba była bardziej spostrzegawcza niż ja i zwróciła mi uwagę. No ale wtopa była


Jeszcze tylko niszowce się jakość trzymają, ale to już inny przedział cenowy.
Wiem. Nie trudno wyciągnąć takie wnioski. To się widzi, to się czuje, że flakony wyglądają tanio. A ceny regularne są mocno nieadekwatne do jakości produktu. I mam na myśli całokształt. 185 zł za MdB EDP? Kpina! Gdyby nie te kody zniżkowe, gratisy i korzystne promocje to nigdy nie kupiłabym roszerowych perfum za normalną cenę w sklepie A tak, w zamówieniu takim jak ostatnio, to może być jako psikadełko na codzień. Nie szkoda mi ich wypsikiwać z okazji wypadu po bułki (właśnie określenie "wypsikiwać" wydaje mi się adekwatne do roszerowych perfum )
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-21, 18:46   #2690
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Kocham werbenę. udało mi sie zachomikować 3 butle jak wycofywali.

No to możesz się w werbence kąpać teraz To chyba najpiękniejsza "cytrynowa" woda jaką wąchałam Inne marki nie mają tak prostej i czystej werbeny, zawsze jakaś chemia się wedrze, czy inny cukier.


Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Możecie się ze mnie śmiać, ale zachomikowałam 1 żel Ziarna kawy przed zmianą opakowania.
Stary żel nadal intensywniej pachnie od tego nowego z dobrym zamknięciem, mimo że jest już dawno przeterminowany. Stary żel trzymałam w chłodnym miejscu w łazience, nawet mi się nie rozwarstwił ani nic.

Ja tam się nie śmieję, ale podziwiam za zapobiegliwość

Mnie się rzadko udaje coś zachomikować, oprócz wód kolońskich, sztuki dwie, nie mam skarbów kremy CS się skończyły, żele cytrynowe też; na szczęście nie mam problemów z przystosowaniem się i znajduję zawsze coś ciekawego w nowościach ale tęskno czasem za starociami... Cocoona mi brak na przykład
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 19:47   #2691
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

ja właśnie po wycofaniu wód kolońskich, obraziłam się na YR, szczególnie cedru i bambusa cedrowa seria była moją ukochaną pielęgnacją, a antyperspirant i żele zamawiałam wręcz hurtowo
zostały mi z tego ze 2 wody
był jeszcze żel kakaowy
niestety, bo zniknięciu tych produktów nie miałam co przez długi czas zamawiać. Przyznaję rację, niestety zapachy nie są już tak piękne jak kiedyś. Szczęśliwie, mam zapasy sztandarowych zapachów
Neblina, Nature Millenaire, Coocon, wspomniane wody kolońskie, Cantate ....tylko żal mi, że pozbyłam się kiedyś serii Ode ....acha i jeszcze piękna lawenda, gardenia i róża były z serii Pur Desir

ech ....jak sobie przypomnę pierwszy wątek o YR na wizazu ...kiedy to było
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 20:18   #2692
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dziewczyny, mam kartę YR, podawalam im telefon i maila, natomiast na maila nie przychodzą mi żadne wiadomości, smsem czasami informacja o promocji. Niedługo mam urodziny i moja koleżanka mówiła, że dostała kiedyś od nich jakiś prezent za symboliczny grosz. Czy wiecie może o co chodzi? Czy powinnam maila napisac do nich?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 21:38   #2693
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam kartę YR, podawalam im telefon i maila, natomiast na maila nie przychodzą mi żadne wiadomości, smsem czasami informacja o promocji. Niedługo mam urodziny i moja koleżanka mówiła, że dostała kiedyś od nich jakiś prezent za symboliczny grosz. Czy wiecie może o co chodzi? Czy powinnam maila napisac do nich?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli masz kartę klienta, ale nie zrobisz zakupów przez jakiś czas (3 m-ce albo 6 m-cy), ulotki przestają przychodzić.

Najlepiej będzie, jeśli napiszesz teraz wiadomość na adres e-mail: bazadanych@yrnet.com i poprosisz o wysyłanie wiadomości mailowych na Twój adres oraz smsów na numer telefonu. Aby znowu otrzymywać ulotki pocztowe, musisz przynajmniej raz zrobić zakupy w sklepie stacjonarnym.

Jeżeli pocztowa ulotka urodzinowa nie dojdzie, również możesz na podany wyżej adres poprosić o wersję ulotki w pdf.

No i zapraszam na pierwszą stronę wątku - tam znajdziesz dużo przydatnych informacji.
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 00:11   #2694
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Jeżeli masz kartę klienta, ale nie zrobisz zakupów przez jakiś czas (3 m-ce albo 6 m-cy), ulotki przestają przychodzić.

Najlepiej będzie, jeśli napiszesz teraz wiadomość na adres e-mail: bazadanych@yrnet.com i poprosisz o wysyłanie wiadomości mailowych na Twój adres oraz smsów na numer telefonu. Aby znowu otrzymywać ulotki pocztowe, musisz przynajmniej raz zrobić zakupy w sklepie stacjonarnym.

Jeżeli pocztowa ulotka urodzinowa nie dojdzie, również możesz na podany wyżej adres poprosić o wersję ulotki w pdf.

No i zapraszam na pierwszą stronę wątku - tam znajdziesz dużo przydatnych informacji.
dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 09:01   #2695
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Co do wspominek i refleksji, niektóre wycofane zapachy wciąż można znaleźć na allegro lub amazonie.
Mogą być nieco przeterminowane, ale jeśli są nowe, nieużywane, to nie powinno to stanowić dużego problemu.
Ming shu spokojnie da się jeszcze zamówić, moja mama jakiś czas temu skorzystała
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 09:25   #2696
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
No to możesz się w werbence kąpać teraz To chyba najpiękniejsza "cytrynowa" woda jaką wąchałam Inne marki nie mają tak prostej i czystej werbeny, zawsze jakaś chemia się wedrze, czy inny cukier.
Jakie kąpać?! Używam oszczędnie żeby na dłuuuugo starczyło.

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
ja właśnie po wycofaniu wód kolońskich, obraziłam się na YR, szczególnie cedru i bambusa cedrowa seria była moją ukochaną pielęgnacją, a antyperspirant i żele zamawiałam wręcz hurtowo
zostały mi z tego ze 2 wody
był jeszcze żel kakaowy
niestety, bo zniknięciu tych produktów nie miałam co przez długi czas zamawiać. Przyznaję rację, niestety zapachy nie są już tak piękne jak kiedyś. Szczęśliwie, mam zapasy sztandarowych zapachów
Neblina, Nature Millenaire, Coocon, wspomniane wody kolońskie, Cantate ....tylko żal mi, że pozbyłam się kiedyś serii Ode ....acha i jeszcze piękna lawenda, gardenia i róża były z serii Pur Desir
Ode się pozbyłam, Cocoona też. A po Cantate mam buteleczkę i wącham sobie czasem.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 13:01   #2697
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

A do mnie waśnie leci Kokonik : ) ,będzie sobie leżał i wygądał, używać raczej nie będę, bo żal, że się skończy. . .
I znalazlam próbkę maseczki CS, pewnie po terminie ale i tak ją użyję(jak po zapachu poznam, że popsuta, to na ręce nałożę) to była mistrzowska maseczka, conajmniej 10lat mi ściągała z twarzy : )
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 14:06   #2698
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Przybywam z takimi oto nowościami z kolekcji letniej. Ciekawe, czy w tym roku będzie ta kolekcja w Polsce.

Z informacji mi dostępnych wynika, że w skład będą wchodzić:
-cytrusy
-mięta
-owoce letnie

We Francji dostępne bodajże już od marca, razem z kolorówką makijażową.
Dziękuję za uwagę


Edytowane przez empee
Czas edycji: 2017-02-22 o 14:10
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 15:03   #2699
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dotarła do mnie paczka i jestem baaardzo zadowolona. Mleczko do ciała na tyle treściwe, że spokojnie może służyć i do rąk i stóp szczególnie na wyjazdach.
Żal mi kupować 30 ml flakonów z zapachami, bo wychodzą relatywnie drożej, a teraz mam 2 zgrabne flakoniki (a właściwie 3 bo i miniaturka).
Zgadzam się z wspominkowymi refleksjami, ale z drugiej strony jakość wielu perfum "luksusowych" też poszła mocno w dół zatem trudno wymagać od YR.
Ceny regularne nie mogą być adekwatne do jakości przy tylu promocjach. Mam na oku parę produktów i przy najbliższej okazji skorzystam.
W YR w latach 90 kupowałam czasem stacjonarnie. Mamie kupiłam perfumy 8 jour, sobie serię Hydra puissance i grejpfrutową.
Potem zamawiałam wysyłkowo (początek lat '00) baardzo dużo. Oni pierwsi mieli deo kulkowe w miarę niebrudzące czarnych ubrań.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 15:09   #2700
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Jakie kąpać?! Używam oszczędnie żeby na dłuuuugo starczyło.



Ode się pozbyłam, Cocoona też. A po Cantate mam buteleczkę i wącham sobie czasem.
ja mam miniaturkę w użyciu, a duży flakon poszedł na wątek wymiankowy. Róża zbyt pudrowa jak dla mnie, ale faktycznie piękna

ciekawe, czy ta letnia seria będzie u nas
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 21:50:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.