Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-23, 19:42   #2671
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dostałam swój puder nabłyszczający, jet w taaaakim wielkim pudełku A proszku na dnie Zobaczymy jaki będzie w użyciu.

To ciepło i słońce mnie dobiją Nie dość, że niemal mgleje z gorąca to jeszcze muszę lepić się od filtrów Skrobia gotuje mi się na twarzy i po paru godzinach wyglądam tak: (czyli powtórka z rozrywki, tak sobie musiałam ponarzekać)

Kupiłam sobie dzisiaj w Deichmannie wybrokatowane, srebrne buty do fioletowej sukienki, której jeszcze nie mam
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 11:42   #2672
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

ja wczoraj weszłam do natury po filtr a wyszłam z pudrem sypkim z przeceny, który jest prawie biały ( jaśniejszy jest niż odsypka Kryolanu którą dostałam o Guia) i to za 8 zł - z constance carolle. Nie używałam nigdy ich kosmetyków... ale tak się przechadzałam miedzy kolorówką i ten jasniutki kolor nie dał mi spokoju (a przecena była dla tego, ze tego odcienia nikt im nie chce kupic )
dzis się nim "wypudrowałam" i nie przyciemnia twarzy... nie ciemnieje ( przynajmniej na razie a mam go na twarzy o 8) matują dobrze choć mam pod nim grubą warstwe Avene i oliwki, ogólnie jesxtem zadowlona
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 11:53   #2673
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Dostałam swój puder nabłyszczający, jet w taaaakim wielkim pudełku A proszku na dnie Zobaczymy jaki będzie w użyciu.

To ciepło i słońce mnie dobiją Nie dość, że niemal mgleje z gorąca to jeszcze muszę lepić się od filtrów Skrobia gotuje mi się na twarzy i po paru godzinach wyglądam tak: (czyli powtórka z rozrywki, tak sobie musiałam ponarzekać)

Kupiłam sobie dzisiaj w Deichmannie wybrokatowane, srebrne buty do fioletowej sukienki, której jeszcze nie mam
Ja mam z całym zamówieniem małe zawirowanie, ale liczę że dzisiaj już je odbiorę. Czekam też na dwie tubki filtra. Oriflame ma nowy do twarzy, fotostabilny - wg. dziewczyn z biochemii, fluid spf 30, 19,9 za 30 ml. Dla mnie jak znalazł, bo podobno nawet nie jest tłusty.
Farba z włosów mi się sprała. Jedynie pasemka są ciemniejsze. Jeśli odrosty będą widoczne spróbuję z jakąś inną, może l'Oreal? Macie jakieś typy w odcieniach jasnego brązu (chłodnego)?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 12:03   #2674
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
ja wczoraj weszłam do natury po filtr a wyszłam z pudrem sypkim z przeceny, który jest prawie biały ( jaśniejszy jest niż odsypka Kryolanu którą dostałam o Guia) i to za 8 zł - z constance carolle. Nie używałam nigdy ich kosmetyków... ale tak się przechadzałam miedzy kolorówką i ten jasniutki kolor nie dał mi spokoju (a przecena była dla tego, ze tego odcienia nikt im nie chce kupic )
dzis się nim "wypudrowałam" i nie przyciemnia twarzy... nie ciemnieje ( przynajmniej na razie a mam go na twarzy o 8) matują dobrze choć mam pod nim grubą warstwe Avene i oliwki, ogólnie jesxtem zadowlona
Oho Dlatczego ja go nie widziałam ??
Kupiłam w naturze ostatnio puder Sensique, jasny, ale nie jakoś bardzo
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 14:55   #2675
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Nikita, taki z brązowym zakręcanym wieczkiem a całe pudełko tandetne ?

jeśli tak, to ma ten sam


Klaudynka, a taka arystokracka jasna cera musi pięknie wyglądać na tle zieleni i kolorowych kwiatów w jakimś pięknym ogrodzie, nieprawdaż
w końcu 'bez piękna ogrodów świat byłby uboższy' (dla niezorientowanych taki mieliśmy temator rozprawki, no miodzio)
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 15:39   #2676
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Widziałam ten wasz temat i mnie zaskoczyli niewiele mi przyszło do głowy - może mnie uświadomicie jakie mogły być argumenty? Zdecydowanie wolałam ten swój temat, o pięknie które jest niewidoczne dla oczu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 16:13   #2677
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Alez wy teraz macie wyskokowe tematy - luz blues na rolkach, wolnosc w temacie i orgie. Za moich czasow (rany, jak to brzmi) gryzdalo sie o systemach totalitarnych i wczuwalo sie w Kafke jak w przyciasny kaftan bezpieki. Az sie lezka kreci

W bladolicym temacie - ta Vitella Ictamo to wrecz synonim tytulu watku - podkresla biel wrecz ekstraordynaryjnie i uszlachetnia niczym bawarka podana w misnienskim cacku. Polecam wielbicielkom efektu "Sniezka w mamrze" (biel jakosci Q, przy czym blysk spod znaku "spocona mysz idzie na szafot"). Nie mniej warte grzechu (czyt. 14 zeta).
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 16:46   #2678
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

vril masz na myśli krem na podrażnienia?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 17:10   #2679
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Co do róży - na mnie takie brzoskwiniowo-morelowe odcienie dają efekt opalenizny (właśnie taki do mnie doszedł, upewniłam się ) i trochę kojarzą mi się z gwiazdkami holywood, ktore mają zawsze taki intensywny placek brzoskwiniowego różu na policzkach, nie wiem czemu one (lub ich styliści/wizażyści) tak robią. Zdecydowanie lepiej wyglądam w złotawym różu i czerwieni. Na ustach też nie mogę mieć brzoskwini, bo mam wrażenie, że wyglądam wulgarnie a nie dzieje się tak z czerwienią.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 17:52   #2680
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Madzia - własnie o tym pudrze mówię


Vril... na moje maturze też było obowiązkowe - totalitaryzm i lata wojny - obozy itp, to zawsze był pewniak.

a vitella ictimo.. ja nakładam pod makijaż i wygląda bosko
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 18:08   #2681
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Widziałam ten wasz temat i mnie zaskoczyli niewiele mi przyszło do głowy - może mnie uświadomicie jakie mogły być argumenty? Zdecydowanie wolałam ten swój temat, o pięknie które jest niewidoczne dla oczu
np. warszawskie Łazienki, Tajemniczy Ogród, Mały książę
ja odniosłam się do wiersza zawartego w arkuszu i do biblijnego Edenu


Nikita, ja musiałam dodać do tego pudru troche skrobii żeby był dobry kolor
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 18:11   #2682
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
np. warszawskie Łazienki, Tajemniczy Ogród, Mały książę
ja odniosłam się do wiersza zawartego w arkuszu i do biblijnego Edenu
O Tajemniczym... też pomyslałam, ale tak czy siak - temat (moim zdaniem ) można o kant d rozbić, bo mi zupełnie nie pasuje do Edenu np.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 18:18   #2683
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Madzia a który masz numer?
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 18:24   #2684
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Agnieska ja tak lałam wode że szok a z tajemniczego nie byłam pewna co do imienia chłopca, miałabym praca niepoprawna pod zgwlędem merytorycznym i już punkciki lecą


Nikita... eeee... no nie wiem, ale najjaśnejszy jaki był
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 20:36   #2685
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Musialam dwa razy sprawdzic czy na pewno na dobry temat kliknelam - otwieram a tu Maly ksiaze w biblijnym Edenie :P hm
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 20:42   #2686
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ja napisałam o Ani z Zielonego Wzgórza, która uwielbiała ogrody i o uczniach z Syzyfowych Prac którzy chodzili odrabiać lekcje do parku
Mam pytanie o ten kremVitella Ictamo. Łatwo go dostać, czy raczej są problemy ??
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 20:45   #2687
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cmoksia - tak jest, krem na podraznienia.

Nikita, on nawet solo wyglada cudnie Nieskazitelna cera wrecz
Jak dziad nie bedzie zapychal i wysuszal to trafi na stale do kosmetyczki bladolicej
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 20:50   #2688
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Cmoksia - tak jest, krem na podraznienia.

Nikita, on nawet solo wyglada cudnie Nieskazitelna cera wrecz
Jak dziad nie bedzie zapychal i wysuszal to trafi na stale do kosmetyczki bladolicej
Vril- a myslisz, ze Vitella Ictamoze nadaje sie tez do tlustej cery?
Mam ochote wyprobowac, ale boje sie rozzloscic moja hipertlusta, nadwrazliwa cere, ktora dopiero niedawno udalo mi sie poskromic
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 21:36   #2689
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Kattarino, mam taką samą cerę jak ty i jeśli pozwolisz podepnę się do pytania
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 22:18   #2690
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ja mam cere mieszana ale tak w strone suchej, nie tlustej. Nie mam problemow z przetluszczaniem w strefie T i jezeli juz mam jakis "stres" na twarzy, to jest to przesuszenie na policzkach, nosie lub czole. VI jest pastowaty, tepy i swieci sie jak nie przymierzajac "psu jajka na lewej stronie" jak to mowila moja babcia ale mimo to nie sprawia wrazenia kremu ciezkiego i tlustego (nie wiem jakim sposobem moje Mame wciera go do matu). Uzywam dopiero tydzien ale nic mi po nim absolutnie nie wyskoczylo, i nawet mam wrazenie, ze zagoil mi jakas niespodzianke, ktora nie do konca sie rozwinela i zniknela (mam wrazenie, ze po tym kremie wlasnie). Sklad kremu to jedynie dwa skladniki - ichtiol z cynkiem, zaczynam sie do takiej prostoty przekonywac, bo zauwazylam, ze im dluzsza lista skladu na opakowaniu tym gorszy rezultat. W jednym miejscu\zastosowaniu mi tylko nie podpasowal - na dekolcie - tutaj chyba moglby mnie wysypac jednak. Za 14 zl warto sprobowac, a co do rozdraznienia cery to az takich ekstremow ten krem chyba nie spowoduje. Ja planuje go teraz klasc co druga noc, zamiennie z Oeparolem nawilzajacym.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 23:09   #2691
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja mam cere mieszana ale tak w strone suchej, nie tlustej. Nie mam problemow z przetluszczaniem w strefie T i jezeli juz mam jakis "stres" na twarzy, to jest to przesuszenie na policzkach, nosie lub czole. VI jest pastowaty, tepy i swieci sie jak nie przymierzajac "psu jajka na lewej stronie" jak to mowila moja babcia ale mimo to nie sprawia wrazenia kremu ciezkiego i tlustego (nie wiem jakim sposobem moje Mame wciera go do matu). Uzywam dopiero tydzien ale nic mi po nim absolutnie nie wyskoczylo, i nawet mam wrazenie, ze zagoil mi jakas niespodzianke, ktora nie do konca sie rozwinela i zniknela (mam wrazenie, ze po tym kremie wlasnie). Sklad kremu to jedynie dwa skladniki - ichtiol z cynkiem, zaczynam sie do takiej prostoty przekonywac, bo zauwazylam, ze im dluzsza lista skladu na opakowaniu tym gorszy rezultat. W jednym miejscu\zastosowaniu mi tylko nie podpasowal - na dekolcie - tutaj chyba moglby mnie wysypac jednak. Za 14 zl warto sprobowac, a co do rozdraznienia cery to az takich ekstremow ten krem chyba nie spowoduje. Ja planuje go teraz klasc co druga noc, zamiennie z Oeparolem nawilzajacym.
Vril - ale skład Ictamo to nie tylko ichtiol i cynk, pełen skład jest podany w wątku o Ictamo. Zapychac może - bo jest oparty na wazelinie i parafinie.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 00:43   #2692
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

A rzeczywiscie, zmylil mnie ten napis na tubce. Na kortoniku jest caly sklad. Ale i tak nie jest jakos wybitnie skomplikowany. Obaczymy jak bedzie. Na razie polecam dla efektu wizualnego i dlatego napisalam o nim w tym watku, o wlasciwosciach kosmetycznych wypowiem sie dokladniej po zuzyciu swojej dzialki na watku o VI.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 06:23   #2693
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ja właśnie poluje na VI ale nigdzie nie moge dostać


Sialalala ide pisać mat-przyra, trzymajcie za mnie kciuki
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 08:31   #2694
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Co do róży - na mnie takie brzoskwiniowo-morelowe odcienie dają efekt opalenizny (właśnie taki do mnie doszedł, upewniłam się ) i trochę kojarzą mi się z gwiazdkami holywood, ktore mają zawsze taki intensywny placek brzoskwiniowego różu na policzkach, nie wiem czemu one (lub ich styliści/wizażyści) tak robią. Zdecydowanie lepiej wyglądam w złotawym różu i czerwieni. Na ustach też nie mogę mieć brzoskwini, bo mam wrażenie, że wyglądam wulgarnie a nie dzieje się tak z czerwienią.
Tak, własnie chodziło mi o coś w zastępstwie brązera. Coś innego niż chłodny, mroźny róż jakiego używam zimą, ale nie dającego efektu tradycyjnego brązera. Marzy mi się coś pomiędzy muśnięciem jasnym brązerem a rumiencem
Nie wiem czy uda mi sie znaleźć taki odcień moreli czy brzoskiwni, który nie upodobni mnie do gwiazdek na Oscarowej gal, zwłaszcza, że mam dość hojną rękę do nakładania rózu.

Zdradzisz jaki róż do Ciebie doszedł
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 08:37   #2695
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy uda mi sie znaleźć taki odcień moreli czy brzoskiwni, który nie upodobni mnie do gwiazdek na Oscarowej gal, zwłaszcza, że mam dość hojną rękę do nakładania rózu.

Zdradzisz jaki róż do Ciebie doszedł
Tu raczej chodziło mi o sposób nakładania - nie wiem czemu lubią takie placki intensywnego koloru, a nie ładne wycieniowanie kolorem
A doszedł do mnie tester różu w musie Lancome'a
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 08:42   #2696
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Tu raczej chodziło mi o sposób nakładania - nie wiem czemu lubią takie placki intensywnego koloru, a nie ładne wycieniowanie kolorem
A doszedł do mnie tester różu w musie Lancome'a
Dzięki, za odpowiedź. Z Twojego opisu ten róż spełniałby moje oczekiwania co do koloru. Czyli moja lista kandydatów sie powiększy o kolejnego, a zakupy przeciągną w długie godziny, kiedy bedę biegać od jednego stoiska do drugiego i testować wszystkie jasne odcienie brzoskwini. Na szczęście drogeria jest malutka i wielu rzeczy nie ma więc może moje wybory będą ograniczone
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 14:41   #2697
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dostalam, w koncu ten jasniutki podklad Lumene, Double Stay, w odcieniu 0-Vanilla Meringue. Na razie moge napisac, ze najjasniejszy Bourjois 52- wydaje sie o 1,5 tonu ciemniejszy, od tego Lumene , ktory jest jasniutenki i chlodny, choc nie jest bardzo rozowy.
Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Dzięki, za odpowiedź. Z Twojego opisu ten róż spełniałby moje oczekiwania co do koloru. Czyli moja lista kandydatów sie powiększy o kolejnego, a zakupy przeciągną w długie godziny, kiedy bedę biegać od jednego stoiska do drugiego i testować wszystkie jasne odcienie brzoskwini. Na szczęście drogeria jest malutka i wielu rzeczy nie ma więc może moje wybory będą ograniczone
Maju- Jesli chodzi o polaczenie rozu z brazerem- Clinique ma przepiekne, z limitowanej edycji Shimmering Tones Powder : LINK, zdjecia w necie , nie oddaja rzeczywistych kolorow
Mialam sobie kupic roz morelowy, lub brzoskwiniowy, a wyszlam z perfumerii, z Clinique, z limitowanej "kwiatkowej" edycji-01 piwonia
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 14:46   #2698
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Kattarina a ten Lumene jest kryjący
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 15:04   #2699
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Kattarina a ten Lumene jest kryjący
Nie umiem tego stwierdzic obiektywnie W porownaniu z transparentnym Bourjois- kryje mocno. Poza tym, z zalozenia chyba ma byc kryjacy- zaraz sprawdze na ich str.

Vril- dziekuje bardzo, za szczegolowy opis Wczesniej nie zauwazylam, ze odpisalas juz wczoraj
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 16:06   #2700
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

to może tak: czy kryje wypryski
no i czy długo utrzymuje się na buzi
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.