Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 19:04   #2671
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
Jeśli to nie antyreklama to ogromnie Ci współczuję i dodam tylko WALCZ! Nie poddawaj się, walcz o odszkodowanie. Jak właścicielka wypłaci konkretne odszkodowanie to im się odwidzi zatrudnianie z łapanki i robienie rzeźby w g...
Popieram!!! justa006- sluchaj, ja bym Ci radzila zglosic sie do producenta tych laserow-firmy coherent. na ich stronie znajdziesz kontakt do nich: http://www.coherent.com.pl/. Zadzwon i powiedz co Cie spotkalo. Oni zajmuja sie tego typu sprawami bo sami chca utrzymac renome firmy i produkowanych przez nich laserow. najlepiej byloby powolac jako specjaliste osobe z tej firmy, zeby w trakcie sprawy sie wypowiedzial. jesli potrzebowalabys pomocy-pisz do mnie na priv. Jakby co dysponuje numerem do osoby, ktora kieruje polskim oddzialem producenta laserow LS, jesli nei udaloby Ci sie nic zalatwic dzwoniac do samego coherenta. normalnie szkoda gadac ze bezzmiennie w wielu gabinetach depilacja laserowa zajmuja sie przypadkowe osoby... prawidlowe wykonanie zabiegu laserem LS (szczegolnie starszymi wersjami) naprawde nie jest tak proste jakby sie moglo wydawac, pracownicy powinni miec specjalistyczne szkolenie z tego zakresu. pozdrawiam i 3mam kciuki
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 19:17   #2672
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny, a moze wie ktoras z was o laserach domowych???

Ja mam zamiar kupic, troche drogo kosztuje i starcza na 10,000 strzałów no i czytałam troche na necie i ludzie piszą że pomaga
Nie wiem na ktory sie zdecydować:
1. Jest słabszy ale ma szerokie okno strzału (jeśli moge to tak nazwać)
2. Jest mocniejszy ale okno jest mniejsze, trzeba uzywać zelu ochronnego


Mam pytanie, czy te lasery ktorymi wy macie robione nożki i bikini, wymagają używania żelu ochronnego??

Czy to prawda,że im lepiej wygolone nogi tym lepszy efekt zabiegu??

Po jakim czasie włosy odrastają znowu, bo podobno to nie jest zabieg na całe życie i to nie powinno być legalne takie kłamstwa jakimi reklamy nas karmią, że niby już nigdy nie odrosną.

Mnie już bliżej do 30-dziestki i zauważyłam że włosy na nogach rosną mi coraz słabsze i rzadsze, pomimo że jeszcze laseru nie używam, jako nastolatka to był mój największy problem a teraz już tak nie narzekam.
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 22:26   #2673
MalyRobak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Question Dot.: szkolenia ipl

Witam! Mam pytanie przede wszystkim do pani Beaty Krajnik, ale nie tylko.
Otóż natrafiłam na pracę w firmie, w której uważają, że po kilku szkoleniowych zabiegach z użyciem IPLa (dokładniej IPL+RF), tego samego dnia mogę zająć się wykonywaniem zabiegów na klientach. Szefowa twierdzi, że szkolenia z IPLa to tylko formalność i otrzymanie "kwitka", a tak naprawdę muszę nauczyć się wszystkiego w praktyce (czytaj: na klientach). Osobiście mi się to bardzo nie podoba, nawet jeśli wcześniej przez dwie godziny będę robiła treningowe zabiegi na znajomych.
Moje pytanie brzmi: czy faktycznie szkolenia z tych urządzeń są tak krótkie i ogólne, i mimo wszystko raczej uczy się potem w praktyce w pracy? W jaki sposób właściwie przygotować się do rozpoczęcia wykonywania tego zabiegu? W końcu to nie są np. ultradźwięki tylko jednak wiązka, która może skutkować trwałymi uszkodzeniami skóry Klienta...
MalyRobak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 02:26   #2674
karavan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: szkolenia ipl

mialam dzisiaj pierwszy zabieg depilacji laserowej bikini (laser diodowy LEDA 808) i mam pytanie kiedy najlepiej sie umowic na druga i trzecia wizyte? wstepnie umowilam sie za 4 i pol tygodnia. wystarczy? czy pozniej lepiej ?
dzieki za odp ;]
karavan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 07:22   #2675
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: szkolenia ipl

masz oferte z gruponu do chorzowa??
ja jestem umówiona na 2ga wizytę w odstępie 6 tyg \
jak na razie czekam aż mi coś wypadnie....dzis 9 dzień po i nic :/

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez karavan Pokaż wiadomość
mialam dzisiaj pierwszy zabieg depilacji laserowej bikini (laser diodowy LEDA 808) i mam pytanie kiedy najlepiej sie umowic na druga i trzecia wizyte? wstepnie umowilam sie za 4 i pol tygodnia. wystarczy? czy pozniej lepiej ?
dzieki za odp ;]
masz ofertę z grupona do Chorzowa??
ja umówiłam się po 6tyg od 1wszego zab
dziś mija 9dzień po 1 zab i nic mi nie wypada :/
__________________
Aparatka góra 30.06.2010
dół i zmiana orto 13.06.2011
planowany koniec .....myślę ,że do pół roku
zapuszczam włosy... ROŚNIJCIE !!!
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:09   #2676
karavan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: szkolenia ipl

Cytat:
Napisane przez kasiunia_84 Pokaż wiadomość
masz oferte z gruponu do chorzowa??
ja jestem umówiona na 2ga wizytę w odstępie 6 tyg \
jak na razie czekam aż mi coś wypadnie....dzis 9 dzień po i nic :/

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------



masz ofertę z grupona do Chorzowa??
ja umówiłam się po 6tyg od 1wszego zab
dziś mija 9dzień po 1 zab i nic mi nie wypada :/
groupon z lublina hmm czyli moze przesunac na pozniej niz 4 tyg?
karavan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:44   #2677
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: szkolenia ipl

A jakie moce miałyście?
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 15:20   #2678
karavan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: szkolenia ipl

dokladnie nie wiem, ale najwyzsza i pani powiedziala ze jak bardzo bedzie bolec to zmiejszy, ale powiedzialam ze spoko.
karavan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 19:15   #2679
silvercold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 233
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez karavan Pokaż wiadomość
dokladnie nie wiem, ale najwyzsza i pani powiedziala ze jak bardzo bedzie bolec to zmiejszy, ale powiedzialam ze spoko.
Też zakupiłam ten kupon. W sobotę idę na drugi zabieg. Od pierwszego minęło właśnie jakieś 4 i pół tygodnia. Włosy zaczęły wypadać po jakiś 1o dniach. Nie pamiętam niestety jaką mocą miałam robione.
Patrząc na efekty po pierwszym zabiegu nie wydaje mi się, że 3 wystarczą by pozbyć się włosów.
__________________

silvercold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:36   #2680
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ALLLLELLLUUUJAAA!!!!!
wieczorem włoski wychodzą, tzn jak je łapie paznokciami to bez problemu wychodzą, niczego się tam w skórze nie trzymają hiihiii zobaczymy ile wyjdzie i czy odrosną
ja bym przesunęła wizytę z 4 na 6 tyg bo co ma odrosnąć do do 4 tyg może jeszcze nie wykiełkować:/
__________________
Aparatka góra 30.06.2010
dół i zmiana orto 13.06.2011
planowany koniec .....myślę ,że do pół roku
zapuszczam włosy... ROŚNIJCIE !!!
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 22:26   #2681
karavan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez silvercold Pokaż wiadomość
Też zakupiłam ten kupon. W sobotę idę na drugi zabieg. Od pierwszego minęło właśnie jakieś 4 i pół tygodnia. Włosy zaczęły wypadać po jakiś 1o dniach. Nie pamiętam niestety jaką mocą miałam robione.
Patrząc na efekty po pierwszym zabiegu nie wydaje mi się, że 3 wystarczą by pozbyć się włosów.
o no to super mam nadzieje ze moimi też tak łatwo pójdzie. pani która mi robiła mówiła, że powinno byćok, bo mam dobre warunki (nie boli, bardzo ciemne włosy i jasna skóra), zobaczymy. daj znać jak wrażenia po drugim zabiegu

a czy też Twój zabieg trwał wyjątkowo krótko? nie pamiętam dokładnie ile trwał mój ale zdziwiłam się, a miałam robione głębokie bikini.
karavan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 17:43   #2682
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć dziewczyny. Jestem właśnie po pierwszy w swoim życiu zabiegu depilacji LS Duet. Przed zabiegiem byłam przerażona, na szczęście trafiłam na fachową i miłą kosmetyczkę. Wytłumaczyła mi wszystko, zrobiła próbę laserową i przeszłyśmy do rzeczy.
Depilowałam całe nogi, pachy, bikini brazylijskie i pupę .
Na nogach, pachach i pupie nic a nic nie bolało, Jeśli chodzi o bikini kilka razy podskoczyłam na fotelu, ale spokojnie jest to do przeżycia . Strasznie bałam się bólu i wstydziłam depilacji głębokiego bikini, ale atmosfera jaka panowała w gabinecie sprawiła że zapomniałam o wstydzie, a drobne ukłucia trzeba było przeżyć.
O efektach póki co ciężko pisać, bo to dopiero pierwszy zabieg, na drugi jestem umówiona za 5 tyg. Postaram się informować na bieżąco.
Na miejscu dostałam majteczki, w które się przebrałam, po całym zabiegu kosmetyczka posmarowała mnie pentanolem i kazała używać go dwa razy dziennie przez najbliższy czas.
Jestem kilka godzin po zabiegu, nic mnie nie piecze i nie boli. Wiecie, że po depilacji pach nie wolno przez kilka dni używać dezodorantu? Będzie ciężko

Też tak miałyście, że w okolicy kolan czułyście łaskotanie podczas strzelania?

Chętnie napisałabym co to za gabinet ale nie wiem czy to nie będzie potraktowane jako reklama. W sumie kilka postów wcześniej napisałam do jakiego gabinetu się wybieram, jak ktoś będzie chciał to znajdzie
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 11:10   #2683
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
Na miejscu dostałam majteczki, w które się przebrałam, po całym zabiegu kosmetyczka posmarowała mnie pentanolem i kazała używać go dwa razy dziennie przez najbliższy czas.
Jestem kilka godzin po zabiegu, nic mnie nie piecze i nie boli. Wiecie, że po depilacji pach nie wolno przez kilka dni używać dezodorantu? Będzie ciężko
hmm... tak mi sie nasunelo:
- glebokie bikini chyba trudno super dokladnie w majtkach zrobic, nawet bardzo skapych <mysli>,
- po Duecie nic nie powinno piec, wiec nie wiem po co to smarowanie 2 razy dziennie pantenolem^^,
- pierwsze slysze, zeby nie mozna bylo uzywac dezodorantu przez kilka dni po zabiegu zwlaszcza po Duecie, ktory nie zostawia w zasadzie zadnych sladow na skorze,
- imo, przerwa 5 tygodni miedzy zabiegami to stanowczo za malo, niektore wlosy nie zdaza jeszcze zwyczajnie odrosnac.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 11:17   #2684
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
hmm... tak mi sie nasunelo:
- glebokie bikini chyba trudno super dokladnie w majtkach zrobic, nawet bardzo skapych <mysli>,
- po Duecie nic nie powinno piec, wiec nie wiem po co to smarowanie 2 razy dziennie pantenolem^^,
- pierwsze slysze, zeby nie mozna bylo uzywac dezodorantu przez kilka dni po zabiegu zwlaszcza po Duecie, ktory nie zostawia w zasadzie zadnych sladow na skorze,
- imo, przerwa 5 tygodni miedzy zabiegami to stanowczo za malo, niektore wlosy nie zdaza jeszcze zwyczajnie odrosnac.
Dostałam stringi pewnie dlatego żeby nie czuć się bardzo skrępowana, podczas zabiegu kosmetyczka doskonale radziła sobie z odsuwaniem materiału i wykonywaniem zabiegu
Jestem 24 h po zabiegu i kompletnie nic mnie nie boli, nie piecze, a pantanol używam chyba zapobiegawczo, skoro pani kosmetyczka tak radziła.
5 tyg to wstępny termin, kosmetyczka powiedziała, że sama muszę obserwować swoje włoski, wtedy ustalimy dokładny termin.
Dezodorant jeszcze dzisiaj sobie odpuszczę, ale nie wiem jak długo wytrzymam
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 11:29   #2685
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
Dostałam stringi pewnie dlatego żeby nie czuć się bardzo skrępowana, podczas zabiegu kosmetyczka doskonale radziła sobie z odsuwaniem materiału i wykonywaniem zabiegu
Jestem 24 h po zabiegu i kompletnie nic mnie nie boli, nie piecze, a pantanol używam chyba zapobiegawczo, skoro pani kosmetyczka tak radziła.
5 tyg to wstępny termin, kosmetyczka powiedziała, że sama muszę obserwować swoje włoski, wtedy ustalimy dokładny termin.
Dezodorant jeszcze dzisiaj sobie odpuszczę, ale nie wiem jak długo wytrzymam
ale serio nie rozumiem, po co mialas go uzywac, skoro nawet sladow na skorze Duet nie zostawia - w przeciwienstwie do "zwyklego" LS. stad ten dezodorant tez mnie dziwi.
a "obserwacji" wloskow to juz kompletnie nie rozumiem - skad Ty masz niby wiedziec czy dany wlosek bedzie mial zamiar sie wybic na powierzchnie, skoro one spokojnie jeszcze po 5 tygodniach od zabiegu sie czaja
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 16:26   #2686
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ale serio nie rozumiem, po co mialas go uzywac, skoro nawet sladow na skorze Duet nie zostawia - w przeciwienstwie do "zwyklego" LS. stad ten dezodorant tez mnie dziwi.
a "obserwacji" wloskow to juz kompletnie nie rozumiem - skad Ty masz niby wiedziec czy dany wlosek bedzie mial zamiar sie wybic na powierzchnie, skoro one spokojnie jeszcze po 5 tygodniach od zabiegu sie czaja
Nie zgodzę się z Tobą. Miałam robione łydki duetem i niestety ślady były, może nie długo, bo przez 2-3 dni, ale miałam zaczerwienione kropeczki. A zważywszy na to, że skóra pod pachami jest dużo delikatniejsza niż na łydkach, wcale mnie nie dziwią uwagi kosmetyczki co do smarowania penthanolem oraz wstrzymanie sie z antyperspirantem.
Co do terminu kolejnego zabiegu, rzeczywiście 5 tygodni wydaje się być zbyt krótką przerwą
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 21:32   #2687
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez misioqlka1202 Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z Tobą. Miałam robione łydki duetem i niestety ślady były, może nie długo, bo przez 2-3 dni, ale miałam zaczerwienione kropeczki. A zważywszy na to, że skóra pod pachami jest dużo delikatniejsza niż na łydkach, wcale mnie nie dziwią uwagi kosmetyczki co do smarowania penthanolem oraz wstrzymanie sie z antyperspirantem.
to ja chyba mam skore niczym slon, bowiem pod pacha nie mialam zadnych podraznien po Duecie i OD RAZU po zabiegu zastosowalam dezodorant, do tego z alkoholem^^
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 11:09   #2688
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez unicum Pokaż wiadomość
Ja również nie polecam salonu Parendi w Krakowie. Miałam zabieg IPL łydek. Zabieg chyba nie jest wykonywany dokładnie. Wydaje się, że sprzedali tak dużą liczbę kuponów na ten zabieg, że wykonują go teraz masowo i ekspresowo. Koleżanka miała mniej szczęścia i wyszła z zabiegu z poparzonymi nogami. Z jednej strony Panie są miłe i dbają o klientkę, z drugiej strony chyba nie mają przygotowania do wykonywania profesjonalnie tych zabiegów....
Ja byłam tam na bikini - trwało to 10 minut... Zwątpiłam - ile mieszków można w ogóle w tym czasie trafić??? Najgorsze, że jeszcze jeden kupon mam tam zarejestrowany - za ok 4 tyg mam iść.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 11:21   #2689
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Przejrzałam na szybko watek i mam pytanie - zastanawiam się nad depilacją laserową włosków na brodzie (ewentualnie jeszcze wąsik) bo mam ich zdecydowanie za dużo, z tym, że u mnie nadmierne owłosienie jest spowodowane podwyższonym poziomem testosteronu (i tym, że moja skóra jest na niego wyjątkowo wrażliwa) i nie wiem czy w takim przypadku kiedy w grę wchodzą zaburzenia hormonalne depilacja laserowa przyniesie pożądany efekt (czy nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto bo wszystko odrośnie) Na razie męczę się z woskiem (chociaż włoski odrastają szybko i wcale nie są słabsze).

Edit. Przeszukałam jeszcze raz wątek i znalazłam sporo postów, z których wynika, że przy zaburzeniach hormonalnych może nie być efektu

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2011-02-13 o 11:45
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 11:51   #2690
DG32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 63
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja jestem po pierwszym zabiegu LS bikini + pachy w Krakowskim Erisie (skorzystałam z oferty groupera 3 zabiegi pachy + bikini w cenie 400zł).
Co do efektów to na razie się nie wypowiadam - zobaczymy po jakimś czasie.
Natomiast jeżeli chodzi o gabinet to ja mogę z czystym sumieniem polecić - wydaje mi się że wszystko ok - bardzo profesjonalnie (nie odczułam żadnego dyskomfortu z powodu skorzystania ze zniżkowej oferty).
Sam zabieg trwał ok 45 minut - poprzedzony próbą.
Muszę przyznać że mnie bolało mimo znieczulenia się EMLĄ, podobno mniejszy ból jest dopiero przy 4-5 zabiegu kiedy włosków jest dużo mniej.
Jeżeli chodzi o kolejny zabieg to poradzono mi go wykonać po 2 miesiącach.

Edytowane przez DG32
Czas edycji: 2011-02-13 o 12:11
DG32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 13:46   #2691
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ja byłam tam na bikini - trwało to 10 minut... Zwątpiłam - ile mieszków można w ogóle w tym czasie trafić??? Najgorsze, że jeszcze jeden kupon mam tam zarejestrowany - za ok 4 tyg mam iść.
ponieważ niby laser IP, ma wielką końcówkę,a LS ma malutką końcówkę- 4-ro krotnie mniejszą
dla porównania narysuj sobie kwadrat o długości boku 1 cm -to laser LS,a prostokąt o wymiarach 4/2 to ILP
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 14:22   #2692
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny po ilu dniach od zabiegu mogłyście wyciągać swoje włoski? Jestem w sumie dopiero 48 h po, pojawiły się już malutkie włoski ale za diabła nie mogę ich wyciągnąć.
Jestem strasznie niecierpliwa
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 14:46   #2693
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny po ilu dniach od zabiegu mogłyście wyciągać swoje włoski? Jestem w sumie dopiero 48 h po, pojawiły się już malutkie włoski ale za diabła nie mogę ich wyciągnąć.
Jestem strasznie niecierpliwa
yy, a po co musisz je wyciagac? toc jak beda mialy wyleciec, to same to uczynia
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:03   #2694
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
yy, a po co musisz je wyciagac? toc jak beda mialy wyleciec, to same to uczynia
Dziewczyny pisały, że mogły swoje wyciągać, to i ja chciałam zobaczyć czy moje będą wychodzić Póki co twardo siedzą i ani myślą wypadać.
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:11   #2695
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisały, że mogły swoje wyciągać, to i ja chciałam zobaczyć czy moje będą wychodzić Póki co twardo siedzą i ani myślą wypadać.
a nie wiesz, ze ciekawosc to...

nie ma sie co stresowac, spokojnie 2 tygodnie moga minac
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 17:18   #2696
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny po ilu dniach od zabiegu mogłyście wyciągać swoje włoski? Jestem w sumie dopiero 48 h po, pojawiły się już malutkie włoski ale za diabła nie mogę ich wyciągnąć.
Jestem strasznie niecierpliwa
moje 70 % wypadło samo,a reszta rosła ,aż szumiało
potem po 2 mies. odrosa ta częśc uśpiona
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 17:19   #2697
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisały, że mogły swoje wyciągać, to i ja chciałam zobaczyć czy moje będą wychodzić Póki co twardo siedzą i ani myślą wypadać.
Także miałam depilację duetem (łydki+kolana) 11 lutego i również z niecierpiliwością oczekuję na wypadanie włosków.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:27   #2698
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ponieważ niby laser IP, ma wielką końcówkę,a LS ma malutką końcówkę- 4-ro krotnie mniejszą
dla porównania narysuj sobie kwadrat o długości boku 1 cm -to laser LS,a prostokąt o wymiarach 4/2 to ILP
Ale to oznacza, że jednym strzałem rownoczesnie spala się kilka mieszków?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:46   #2699
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ale to oznacza, że jednym strzałem rownoczesnie spala się kilka mieszków?
jeden strzal obejmuje wszystkie mieszki wlosowe bedace pod powierzchnia przykladanej glowicy
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:07   #2700
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ale to oznacza, że jednym strzałem rownoczesnie spala się kilka mieszków?
nie wiem jak działą IPL,wiem,że jest nieskuteczny.

padło pytanie o czas zabiegu,wiec odposałam,że mając większą końcówkę pracuje sie szybciej.
ponoc im mniejsza powierzchnia tym dokładniejszy strzał,ale to tłumaczenie kosmetyczki na moje pytanie o to,dlaczego końcówka LS jest taka mała
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.