Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy! - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-28, 11:03   #2671
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
No chyba nikt nie lubi, po prostu czasem się... zdarzy

Dziewczyny dostałam pracę! a myślałam że już nie zadzwonią, bo mieli dzwonić przedwczoraj lub wczoraj a tu dzisiaj rano dryń dryń
Ja się nauczyłam

Gratuluję Jak to praca?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 11:08   #2672
Yuki no hana
Zadomowienie
 
Avatar Yuki no hana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 758
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Jak można sie tak poddać? Ludzie wyczuwaja na kilometr podejście 'jestem beznadziejna'. I idę o zakład o milion miliardów ze to nieprawda i jest w tobie mnóstwo interesujących rzeczy.
[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;47897143]
Też mi się tak wydaje...
Ale trudno jest się przebić przez ten mur, przez tę skorupę, którą Yuki się otacza. [/QUOTE]

Ale ja mam znajomych, nie mam problemów z rozmawianiem z innymi, po prostu nigdy się nikomu nie podobałam. Moją jedyną zaletą był wzrost, tak do ok. 12 roku życia, bo po tym wszyscy urośli.
Każdy traktuje mnie jak koleżankę i do tego się przyzwyczaiłam, zawsze tak było.

A jeśli chodzi o w ogóle wydatki, to chyba droższych jest jednak piesek, ale nie dużo.
No, chyba, że są fani wożenia kotów czy psów na jakieś wystawy itp., albo trafi się jaki chorowity przypadek jak u mnie w obu przypadkach

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam pracę! a myślałam że już nie zadzwonią, bo mieli dzwonić przedwczoraj lub wczoraj a tu dzisiaj rano dryń dryń
Gratulacje

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Meefistofeles Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam mega okropnego kaca, wróciłam do domu o 4. A aktualnie rzygam wszystkim co zjem lub wypije czyli wodą xd umieram, macie jakieś sposoby na to?

Wysłane z mojego GT-I5510
Czyli chyba nie było aż tak źle na weselu?
Yuki no hana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 11:09   #2673
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja się nauczyłam

Gratuluję Jak to praca?
Dzięki asystentka biura, w sumie nie praca zycia, ale cieszę się ze nabiore doświadczenia w takim ogólnym 'ogarnianiu spraw' bo do tej pory to tylko miałam tą archeologie i pracę sprzedawcy. Zaczynam od poniedziałku, będę musiała sporo się pewnie nauczyć ale mam nadzieję że będzie dobrze.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 11:10   #2674
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
No chyba nikt nie lubi, po prostu czasem się... zdarzy

Dziewczyny dostałam pracę! a myślałam że już nie zadzwonią, bo mieli dzwonić przedwczoraj lub wczoraj a tu dzisiaj rano dryń dryń
Ojaaa, gratuluję !! gdzie i kiedy zaczynasz? ja w poniedziałek idę pierwszy dzień i się boję..

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie mam, mój organizm traktuje alkohol jak przyjaciela
Ewentualnie nie pić tyle. To też jest dobry sposób.
tee, uwazaj, żeby się z nim za bardzo nie przyjaźnił ten Twój organizm..
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 11:11   #2675
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ojaaa, gratuluję !! gdzie i kiedy zaczynasz? ja w poniedziałek idę pierwszy dzień i się boję..
No właśnie napisałam post wyżej, ja też od poniedziałku :-D a ty gdzie będziesz pracować?
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 11:12   #2676
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Dzięki asystentka biura, w sumie nie praca zycia, ale cieszę się ze nabiore doświadczenia w takim ogólnym 'ogarnianiu spraw' bo do tej pory to tylko miałam tą archeologie i pracę sprzedawcy. Zaczynam od poniedziałku, będę musiała sporo się pewnie nauczyć ale mam nadzieję że będzie dobrze.
Świetnie Zawsze to lepsze niż, właśnie, sprzedawca. Przynajmniej według mnie.
Będzie dobrze
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 11:17   #2677
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Świetnie Zawsze to lepsze niż, właśnie, sprzedawca. Przynajmniej według mnie.
Będzie dobrze
No mnie przy sprzedaży dobijaly godziny - czasami od 15 do 21, to dzień stracony zwłaszcza że tż pracuje normalnie 8-16. No i weekendy prawie wszystkie pracowałam, a z obecnym tż to non stop wyjeżdżamy, bo oboje nurkujemy także latem każdy w weekend prawie był jakiś wyjazd nad jeziorko... A z taką robotą w galerii to lipa, nigdzie nie pojedziesz. Teraz będę miała pon-pt 8-16 więc git :-D
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 11:21   #2678
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
No właśnie napisałam post wyżej, ja też od poniedziałku :-D a ty gdzie będziesz pracować?
papierkowa robota w biurze
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 11:21   #2679
Yuki no hana
Zadomowienie
 
Avatar Yuki no hana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 758
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
No mnie przy sprzedaży dobijaly godziny - czasami od 15 do 21, to dzień stracony zwłaszcza że tż pracuje normalnie 8-16. No i weekendy prawie wszystkie pracowałam, a z obecnym tż to non stop wyjeżdżamy, bo oboje nurkujemy także latem każdy w weekend prawie był jakiś wyjazd nad jeziorko... A z taką robotą w galerii to lipa, nigdzie nie pojedziesz. Teraz będę miała pon-pt 8-16 więc git :-D
A jako sprzedawca czego pracowałaś?
Yuki no hana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 11:48   #2680
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
papierkowa robota w biurze
No to podobnie a miałaś już podobną pracę, jakieś doświadczenie? Bo ja to kompletnie zielona jestem





Cytat:
Napisane przez Yuki no hana Pokaż wiadomość
A jako sprzedawca czego pracowałaś?
W Inglocie
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 11:52   #2681
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
W Inglocie
To i tak chyba nieźle, najgorzej mają na słuchawkach. Nie pracowałam tak (praca, w której obecnie robię jest moją pierwszą pracą w ogóle), ale TŻ miesiąc w wakacje kilka lat temu w Orange robił i uciekał w podskokach.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 11:57   #2682
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;47897692]Ale ja mam małego przytulaśnego Yorka, jemu wolno.
Choć przyznaję, że poprzedniemu psu nie było wolno. [/QUOTE]

Przecież york to też jest pies I do tego terier, trudniejszy w ułożeniu niż niektóre duże psy...

Cytat:
Napisane przez Meefistofeles Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam mega okropnego kaca, wróciłam do domu o 4. A aktualnie rzygam wszystkim co zjem lub wypije czyli wodą xd umieram, macie jakieś sposoby na to?

Wysłane z mojego GT-I5510
[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;47897944]Tak, jedyna rada to nie pić tyle jak się jest niepełnoletnim. o.O[/QUOTE]


Wiecie, że pierwszy raz upiłam się dopiero na czyjejś 18stce jak już miałam 18 lat? I papierosy to samo, całe życie na legalu

A serio, to rzadko się upijam aż tak żeby mieć mega kaca i jakoś to odchorowywać Piję duuuużo herbaty i staram się nie ruszać za bardzo głową A na przyszłość, to w trakcie picia należy pić bardzo dużo wody. Na drugi dzień kac jest mniejszy Powiedzmy, szklanka wody na kieliszek wódki :P

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam pracę! a myślałam że już nie zadzwonią, bo mieli dzwonić przedwczoraj lub wczoraj a tu dzisiaj rano dryń dryń
Gratulacje!
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 12:03   #2683
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Przecież york to też jest pies I do tego terier, trudniejszy w ułożeniu niż niektóre duże psy...





Wiecie, że pierwszy raz upiłam się dopiero na czyjejś 18stce jak już miałam 18 lat? I papierosy to samo, całe życie na legalu

A serio, to rzadko się upijam aż tak żeby mieć mega kaca i jakoś to odchorowywać Piję duuuużo herbaty i staram się nie ruszać za bardzo głową A na przyszłość, to w trakcie picia należy pić bardzo dużo wody. Na drugi dzień kac jest mniejszy Powiedzmy, szklanka wody na kieliszek wódki :P
Dokładnie. Zawsze mnie dziwi przekonanie, że yorki to takie pieski dla ludzi nieznających się na wychowaniu, bo same się chowają, jak koty

Potwierdzam Jedyną formę kaca jaką przeżywam to zamulenie i odwodnienie, a na to bardzo pomaga picie wody w trakcie spożywania procentów.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 12:49   #2684
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;47896296]W telewizji leci program o dziewczynie, która waży 300 kilo.
Odchudzam się, odchudzam, odchudzam, odchudzam... [/QUOTE]
Chyba oglądałyśmy dzisiaj ten sam program
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 13:02   #2685
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To i tak chyba nieźle, najgorzej mają na słuchawkach. Nie pracowałam tak (praca, w której obecnie robię jest moją pierwszą pracą w ogóle), ale TŻ miesiąc w wakacje kilka lat temu w Orange robił i uciekał w podskokach.
No źle nie było, tylko że ja pracowałam na stoisku, nie w salonie stacjonarnym. Także atmosfera pracy na korytarzu no i na stoisku pracuje jedna osoba, nie jak w salonie 2 -3 wiec jak czasem nie było klientek dłuższy czas, to niezła zmuła, nawet nie ma z kim pogadać, tylko stoisko pucować
na call center też nigdy nie pracowałam i przeraża mnie takie coś. Trzeba być przygotowanym na to że codziennie ktoś cię miesza z błotem....
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 13:07   #2686
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
No źle nie było, tylko że ja pracowałam na stoisku, nie w salonie stacjonarnym. Także atmosfera pracy na korytarzu no i na stoisku pracuje jedna osoba, nie jak w salonie 2 -3 wiec jak czasem nie było klientek dłuższy czas, to niezła zmuła, nawet nie ma z kim pogadać, tylko stoisko pucować
na call center też nigdy nie pracowałam i przeraża mnie takie coś. Trzeba być przygotowanym na to że codziennie ktoś cię miesza z błotem....
U mnie w mieście jest Inglot i tam w sklepie stacjonarnym też tylko jedna dziewczyna siedzi, znudzona jak nie wiem co

Mam znajomą która pracuje w Sephorze i matko kochana, nie wiedziałam że tam takie kwalifikacje trzeba mieć żeby przyjęli A w Douglasie to już ponoć w ogóle, strasznie ciężko się tam dostać. No ale biorąc pod uwagę ile gratisów można wynieść, to się nie dziwię że tyle chętnych
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 13:08   #2687
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
No źle nie było, tylko że ja pracowałam na stoisku, nie w salonie stacjonarnym. Także atmosfera pracy na korytarzu no i na stoisku pracuje jedna osoba, nie jak w salonie 2 -3 wiec jak czasem nie było klientek dłuższy czas, to niezła zmuła, nawet nie ma z kim pogadać, tylko stoisko pucować
na call center też nigdy nie pracowałam i przeraża mnie takie coś. Trzeba być przygotowanym na to że codziennie ktoś cię miesza z błotem....
Znajoma pracowala na stoisku z bielizna i rajtkami w centrum, nie bylo wielu klientow, to filmy na netbuku ogladala
Nie lubie takiej pracy, w ktorej nie ma co robic. Ciezko potem wbic sie w rytm pracy. U mnie zawsze jest cos do roboty, absolutnie.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 13:21   #2688
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie lubie takiej pracy, w ktorej nie ma co robic. Ciezko potem wbic sie w rytm pracy. U mnie zawsze jest cos do roboty, absolutnie.
Też bym nie chciała takiej pracy. Jednak czas wtedy dłuży się niemiłosiernie. Wolę już robić coś konkretnego.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 13:48   #2689
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Wy tu i pracy a ja dopiero za 2lata będę szukać i juz się boje czy znajdę jakąś porzadna
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 13:53   #2690
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
U mnie w mieście jest Inglot i tam w sklepie stacjonarnym też tylko jedna dziewczyna siedzi, znudzona jak nie wiem co

Mam znajomą która pracuje w Sephorze i matko kochana, nie wiedziałam że tam takie kwalifikacje trzeba mieć żeby przyjęli A w Douglasie to już ponoć w ogóle, strasznie ciężko się tam dostać. No ale biorąc pod uwagę ile gratisów można wynieść, to się nie dziwię że tyle chętnych
We Wrocku w salonach zawsze widywałam min. dwie osoby, pewnie to zależy od natężenia ruchu.

Ja Sephore miałam na przeciwko stoiska i powiem tak. Ciężko się dostać, robią absurdalnie ciężką rozmowę kwalifikacyjną, ale etat i płaca to jest tragedia.... Poniżej najniższej krajowej także wstyd do kwadratu. i to słyszałam z kilku źródeł

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Znajoma pracowala na stoisku z bielizna i rajtkami w centrum, nie bylo wielu klientow, to filmy na netbuku ogladala
Nie lubie takiej pracy, w ktorej nie ma co robic. Ciezko potem wbic sie w rytm pracy. U mnie zawsze jest cos do roboty, absolutnie.
uuu nie, tam kompa nie wolno było, telefonu używać też nie, trzeba było wyglądać zachęcająco, coby nie odstraszyć klientki, szefostwo bardzo zwracało na to uwagę, naloty były często pelen profesjonalizm musi być

ale z robotą to różnie, w niektóre dni było tak, że kilka godzin mijało jak 5 minut, i 'atakowały' mnie 4 klientki naraz

Kretka, na czym polega twoja praca? Pamiętam ze pisałaś chyba, że pracujesz z domu?

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Wy tu i pracy a ja dopiero za 2lata będę szukać i juz się boje czy znajdę jakąś porzadna
ja się całe studia bałam a przed chwilą zadzwonila do mnie babka z innego ogłoszenia i chciała mnie zaprosić na rozmowe, normalnie szok także bez doświadczenia też biorą teraz normalnie wysyp jest fajnych ogłoszeń na portalach, nie wiem czy to pora roku czy co
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 13:55   #2691
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Ludzie po wyjeżdżali za granice
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 14:03   #2692
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Wy tu i pracy a ja dopiero za 2lata będę szukać i juz się boje czy znajdę jakąś porzadna
Zacznij juz szukac Nie no, az tak zle nie jest, tez zaczelam pracowac po studiach (I stopnia), tylko nie ma co liczyc na 2,5 tys. na reke od tak, jesli nie jestes swietnym fachowcem czy nie siedzisz w technicznej dzialce Jest sporo nisko platnej pracy. Zalezy tez czego bedziesz szukac i jaka prace mozesz wykonywac.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

lanavera, w domu pracuje, praca fajna (wedlug mnie), dosc specyficzna, niczego nie sprzedaje, nie dzwonie, nic nie dziergam

Skonczylam studia w czerwcu zeszlego roku (tzn. skonczylam moje studiowanie ), zrobilam sobie wakacje i prace dostalam we wrzesniu, pierwsza do jakiej sie zglosilam Myslalam, ze nie znajde, bo w wielu "pracach dla mlodych" nie moge pracowac ze wzgledu na zdrowie.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 14:36   #2693
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

plan zajęć mam tak ułożony ze praca w tygodniu odpada tylko weekendy. A w.weekendy do TŻ jezdze
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 14:59   #2694
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
No to podobnie a miałaś już podobną pracę, jakieś doświadczenie? Bo ja to kompletnie zielona jestem
Hahaha ale nam się poszczęściło zero doświadczenia, też zielonek ze mnie witaj w klubie
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 15:03   #2695
Yuki no hana
Zadomowienie
 
Avatar Yuki no hana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 758
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
plan zajęć mam tak ułożony ze praca w tygodniu odpada tylko weekendy. A w.weekendy do TŻ jezdze
Masz dużo zajęć?
Współlokatorka pracowała w jednym z klubów, tylko, że wiadomo z czym to się wiąże, praca nocą.
Yuki no hana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 15:06   #2696
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

na pierwszym roku miałam roztrzelone zajęcia. Raz na 8 jeden wykład a potem wieczorem coś
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 15:16   #2697
Yuki no hana
Zadomowienie
 
Avatar Yuki no hana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 758
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
na pierwszym roku miałam roztrzelone zajęcia. Raz na 8 jeden wykład a potem wieczorem coś
Też tak miałam
W sumie to najgorsze było jak miałam na rano, a potem 4 godziny przerwy i nie miałam co ze sobą zrobić, za pewne teraz będzie coś podobnego
Yuki no hana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 15:22   #2698
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Ja to mialam ladne plany Raz w planie zdarzyla sie dluga przerwa, 3 czy 4 godziny to wracalam do domu i potem znow na zajecia.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 15:24   #2699
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

ja nie narzekam na te rozstrzelenie zajęć bo pod nosem mam akademik
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 15:27   #2700
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Tyłki wielkie mamy i o życiu rozmawiamy!

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
ja nie narzekam na te rozstrzelenie zajęć bo pod nosem mam akademik
Tak tez dobrze Ja mieszkalam 10 minut mzka, wiec tez nie narzekalam. A jak mielismy auto to TZ po mnie przyjezdzal.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-04 20:12:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.