Panny Młode 2019 cz. 3 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-27, 19:19   #2671
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
W ogóle gadałam przed chwilą z moją makijażystką, bo chciałam się umówić na makijaż na wesele, które mam 18.08, ale nie było opcji, totalnie pozajmowane. Powiedziała mi mega ciekawą rzecz - że makijaże ślubne zaczyna robić nawet o 4 rano I zawsze byłam przekonana, że najpierw jest fryzjer, a potem makijaż, a ona powiedziała, że to jest stara szkoła, w której fryzjer myje włosy przed uczesaniem. Teraz natomiast się tego nie robi, bo włosy są mniej podatne na skręt i układanie, więc ona rekomenduje najpierw makijaż. Dużo mi tym pomogła, bo miałam zagwozdkę, na którą się do niej umówić, bo czas na fryzurę miałam określony mniej więcej, a makijaż trwa godzinę i koniec.
4 rano? Mnie to zastanawia jak ten makijaż o 4 rano wytrzyma do ślubu

właśnie też słyszałam, że włosy układają się lepiej na drugi dzień po myciu
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 19:24   #2672
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Myślę, że spokojnie wytrzyma. Dla dobrej makijażystki nie ma znaczenia, czy makijaż ma być na twarzy 2 czy 20 godzin

Dziewczyny, jeśli kupujecie często na aliexpress i innych sklepach internetowych, to zachęcam was do rejestracji na Fanimani.pl i zainstalowania ich zakładki w przeglądarce. Dzięki temu podczas każdych zakupów zostanie przekazany jakiś % od wydanej kwoty na wybraną przez was fundację. https://fanimani.pl/zaproszenie/843/...729d1915ffd37/ tutaj jest mój link zapraszający. Jeśli któraś z was się z niego zarejestruje, to moja fundacja dostanie dodatkowe 5 zł, także warto. Kwoty nie są duże, zwykle to jest kilka złotych podczas każdych zakupów, ale mi się już uzbierało ponad 50 zł z tych darowizn, więc zawsze coś
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 19:24   #2673
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;82512231]4 rano? Mnie to zastanawia jak ten makijaż o 4 rano wytrzyma do ślubu

właśnie też słyszałam, że włosy układają się lepiej na drugi dzień po myciu [/QUOTE]
Moja fryzjerka, która prawdopodobnie będzie mnie czesać zawsze mnie upomina, żebym nie myła włosów w ten dzień, co mnie czesze, ale ja mam takie włosy, że one momentalnie się przetłuszczają, a ja jeszcze mam nawyk bawienia się włosami i sama robie sobie kuku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 19:32   #2674
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Jutro muszę do galerii podjechać, kupić prezent dla mojej chrześnicy na 3 latka. I sobie jakieś spodnie. Ostatnio mam chcicę na jeansy typu mom. Ciekawe jak będę w nich wyglądać
Ja mam takie po mamie i jakoś nie mogę się przekonać
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość

W ogóle gadałam przed chwilą z moją makijażystką, bo chciałam się umówić na makijaż na wesele, które mam 18.08, ale nie było opcji, totalnie pozajmowane. Powiedziała mi mega ciekawą rzecz - że makijaże ślubne zaczyna robić nawet o 4 rano I zawsze byłam przekonana, że najpierw jest fryzjer, a potem makijaż, a ona powiedziała, że to jest stara szkoła, w której fryzjer myje włosy przed uczesaniem. Teraz natomiast się tego nie robi, bo włosy są mniej podatne na skręt i układanie, więc ona rekomenduje najpierw makijaż. Dużo mi tym pomogła, bo miałam zagwozdkę, na którą się do niej umówić, bo czas na fryzurę miałam określony mniej więcej, a makijaż trwa godzinę i koniec.
Szok, bo np moja przyjaciółka chciała żeby do niej makijażystka przyjechała o 5:30 bo oprócz niej malowała się jeszcze mama i dwie siostry to nie było mowy o takiej porze
ale też się zastanawiałam jak to ułożyć, co pierwsz
Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
A mi przyszła sukienka za całe 15 zł z aliexpress wczoraj, mam już 3 kiecki, spódnicę-ogrodniczkę, kombinezon, body i to już 4 kiecka z ali i wszystko mega <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jutro jakieś urodziny alie i mają być jakieś kupony itd
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 19:36   #2675
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ok. 3 tyg super się układa, mega wyszczupla, normalnie talia osy się robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro robi sie w tej kiecce talia osy to moze i ja sobie ja zamowie bo moja talia zniknela dawno temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Aaaa zapomnialam sie przywitac
Dobry wieczor!
Podczytuje Was ale nie mam nic do dodania wiec sie nie udzielam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 19:38   #2676
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Skoro robi sie w tej kiecce talia osy to moze i ja sobie ja zamowie bo moja talia zniknela dawno temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Aaaa zapomnialam sie przywitac
Dobry wieczor!
Podczytuje Was ale nie mam nic do dodania wiec sie nie udzielam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Twoim przypadku domi może nie zrobi się talia osy, ale jest fajnie rozciągliwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 19:40   #2677
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;82512231]4 rano? Mnie to zastanawia jak ten makijaż o 4 rano wytrzyma do ślubu

właśnie też słyszałam, że włosy układają się lepiej na drugi dzień po myciu [/QUOTE]

Ja się bardziej zastanawiam jak ja bym wytrzymała na nogach od 4 rano w dniu ślubu i czy wyglądałabym korzystnie
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-27, 19:42   #2678
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
W Twoim przypadku domi może nie zrobi się talia osy, ale jest fajnie rozciągliwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie pomoze i nie wyszczupli mnie juz nic zadne paski, prazki, kółka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180327_204102.jpg (51,5 KB, 31 załadowań)
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 19:43   #2679
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Nie pomoze i nie wyszczupli mnie juz nic zadne paski, prazki, kółka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to ta jest bardzo podobna tylko z krótkim rękawkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 19:44   #2680
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
O to ta jest bardzo podobna tylko z krótkim rękawkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ykhm... I ciutenke krotsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 19:47   #2681
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
http://s.aliexpress.com/InEBNb2Q?fromSns=Kopiuj do schowka

Taka mi przyszła wczoraj, bardzo polecam

http://s.aliexpress.com/EZNzmaUZ?fromSns=Kopiuj do schowka

Te body są mega! Mam czarne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak z długością tej sukienki? Ja mam 175cm wzrostu i wolałabym nie świecić tyłkiem
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Myślę, że spokojnie wytrzyma. Dla dobrej makijażystki nie ma znaczenia, czy makijaż ma być na twarzy 2 czy 20 godzin

Dziewczyny, jeśli kupujecie często na aliexpress i innych sklepach internetowych, to zachęcam was do rejestracji na Fanimani.pl i zainstalowania ich zakładki w przeglądarce. Dzięki temu podczas każdych zakupów zostanie przekazany jakiś % od wydanej kwoty na wybraną przez was fundację. https://fanimani.pl/zaproszenie/843/...729d1915ffd37/ tutaj jest mój link zapraszający. Jeśli któraś z was się z niego zarejestruje, to moja fundacja dostanie dodatkowe 5 zł, także warto. Kwoty nie są duże, zwykle to jest kilka złotych podczas każdych zakupów, ale mi się już uzbierało ponad 50 zł z tych darowizn, więc zawsze coś
Ale super opcja a działa ten przy zakupach na aplikacji aliexpress?
Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ja się bardziej zastanawiam jak ja bym wytrzymała na nogach od 4 rano w dniu ślubu i czy wyglądałabym korzystnie
Dokładnie ja bym nawet nie wstała na ten makijaż.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-27, 19:48   #2682
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Aaaa zapomnialam sie przywitac
Dobry wieczor!
Podczytuje Was ale nie mam nic do dodania wiec sie nie udzielam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O hej, dawno Cię nie było Albo ten czas tak pędzi Jak z Tż?

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ja się bardziej zastanawiam jak ja bym wytrzymała na nogach od 4 rano w dniu ślubu i czy wyglądałabym korzystnie
Ja wiem - nie
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 19:56   #2683
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O hej, dawno Cię nie było Albo ten czas tak pędzi Jak z Tż?



Ja wiem - nie
Kawal czasu mnie nie bylo dni uciekaja mi przez palce. Mlodego drugi tydzien woze do nowego przedszkola wiec dojazdy zajmuja mi dobra chwile, pozniej musze po niego jechac, w miedzyczasie zakupy, czesto odwiedzam moich rodzicow i tak dni zlatuja. Jak nie siedze u rodzicow to wije nam gniazdko, wyszukuje sobie zajecia w domu, przekladam, ukladam . A dzis bylismy z tztem w Rzeszowie (Balewska pozdrawiam &#128538 bo dostal nowa pompe insulinowa, bardzo sie ciesze ze sie mu udalo wymienic na nowa bo bylo duze ryzyko ze tamta w kazdej chwili sie popsuje .
Z tztem malymi kroczkami sobie wszystko ukladamy na nowo, stara sie, nawet mnie w tamtym tygodniu zabral na szybka kolacje i do kina . Weekendy spedza w domu, albo grzecznie pyta czy robimy cos razem czy z kims. Widze ze od momentu klotni i wygarniecia mu wszystkiego cos do niego dotarlo bo zajmuje sie synkiem tak jak to robia prawdziwi tatusiowie. Kapie, ogarnia, bawia sie razem, po pracy wczesniej pedzil do komputera teraz pedzi do synka . Stara sie chlopaczyna, byleby mu tak zostalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 20:15   #2684
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Zjadłam obiad, wykąpałam się i aktualnie siedzę z maseczką na włosach a WY pędzicie jak szalone

Meggie94
Fajne ciuszki i dobrze że się nadają do chodzenia. Ja nie miałam tyle szczęścia zamawiając na ali

Domii
To super że wrócił na dobrą drogę oby tak dalej kochana.

A z tym makijażem to dla mnie przesada. O tej godzinie to chyba by mnie na śpiocha malowała 😂😂 budzisz się i wstajesz w perfekcyjnym makijażu niczym w filmach 😂😂
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 20:16   #2685
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dokładnie o to samo chciałam zapytać, bo mam 178, a bardzo Lubię paski
Domi dobrze słyszeć, ze tak sie poprawiło !


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 20:21   #2686
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
A ja lubię taką bieganinę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam taką na co dzień, ślub chcę przeżyć na spokojnym luzie
Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Ja na pewno zamierzam poprawić swój uśmiech do ślubu Nie zostało dużo czasu, ale prawdopodobnie bez aparatu się nie obejdzie.
U mnie będą licówki w końcu, trzeba przykryć ten endodontyczny przód
Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
mariamarysienka a czemu jest takie złe?
Przed użyciem przeważnie czytam jak to działa i na ile jest bezpieczne. Teraz tych stron nie znajdę, ale na tej coco.glam dotyczącym ścieralności http://cocoglam.pl/xipblog/post/11_r...page_type=post bo o to najwięcej osób się boi. I w innym artykule pisze, że ten węgiel jest specjalnie obrabiany, żeby właśnie szkliwa nie niszczył. Nie jest to węgiel z apteki.
Ja to i tak robiłam gorsze rzeczy swoim zębom, więc wypróbuje i ocenie. Ale może faktycznie nie jest bez żadnych minusów
Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Niestety przez noszenie aparatu i aparat retencyjny (ten drucik przyklejony z tyłu zębów) bardzo szybko osadza mi się kamień nazębny Przed założeniem aparatu nie miałam tego problemu Więc niestety chodzę regularnie na usuwanie osadu i piaskowanie.
Ale z białą dietą... ojj ciężko

No właśnie ten proszek niby nie uszkadza szkliwa. Myślisz, że kłamaliby na temat badań?

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:36 ----------

Jak wsiąknę w jakiś temat to szukam informacji do bólu
Tu znalazłam informację, że ten proszek ma certyfikat jako polecany przez dentystów https://www.instagram.com/p/BSiEhtVB...-by=cocoglampl Nie wiem czy by z tym tak ściemniali, skoro nawet tv o nim mówią (pani gadżet). https://www.instagram.com/p/BTLNTMpB...-by=cocoglampl
Ja na pewno wypróbuję, mogę się podzielić efektami. Ale jak coś to na własne sumienie bierzecie odpowiedzialność :P

Miłej nocy
Niestety, te atesty to nic poważnego. A jak coś ściera "stare" osady to niestety - szkliwu też się oberwie, fizyka jest nieubłagana. Takie rzeczy tylko u dentysty
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O rany Strasznie odległy termin. Dobrze, że Tż ma w pracy ubezpieczenie z PZU dla nas obojga i jak w sobotę umówiłam się do gina na wizytę, to wczoraj już byłam i mam spokój.



To prawda Chociaż ja już baaardzo dawno nie byłam u lekarza na NFZ, właśnie dzięki temu PZU, więc aż tak nie odczuwam. Natomiast mama mojej koleżanki chodzi do endokrynologa raz w roku - bo tyle musi czekać na kolejną wizytę

Ech, znam to. U nas najgorsze jest to, że dziadkowie Tż mieszkają ponad 150 km od nas, więc jak już tam jedziemy, to na cały dzień. Nie za bardzo chce mi się tam jechać, bo nie przepadam za nimi, zwłaszcza po tym, jak po całości olali nasz ślub, no ale trudno
Luxmed bardzo na propsie, wcześniej miałam Enel-Med i też polecam
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 20:24   #2687
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Szoszoszo też robiłam obiady od razu na dwa dni. A jakie masz przykładowe śniadania?
To mój najgorszy posiłek w ciągu dnia... Jak wstaje to kompletnie nie czuje głodu, a jednak wypadałoby coś zjeść. A posiłek białkowo-tłuszczowy komplikuje sprawę, bo mam już powoli dość jajek, a lepszych i szybszych pomysłów na śniadanie nie mam
Zaraz wyszperam i Ci podeślę
Dla mnie śniadania też są problematyczne, ale i rano nie jestem bardzo wymagająca, byle szybko i nawet nie wiem, czy jestem głodna, czy nie, ale głównie z przyzwyczajenia - śniadania zawsze jadałam i jak mam mega wczesną pobudkę i nie ma czasu na jedzenie (np. trzeba wstać na samolot bladym świtem), to jestem zła

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Szoszo powodzenia Mam nadzieję, że szybko pożegnasz kilogramy

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Dzięki! Oby Zobaczymy, już posłuchałam, że bez ustabilizowanej tarczycy może być ciężko, ale nie poddam się tak łatwo jak te 5 kg odpadnie, to powinno być idealnie

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego ja chcę wziąć ślub jednostronny, bo nie wyobrażam sobie pójścia do spowiedzi i do komunii tylko po to, żeby rodzina się nie zapowietrzyła. Najgorsze jest to, że np. moja mama też nie chodzi do kościoła, tylko na rezurekcje i pasterkę, a czuję że jak jej o tym powiem, to szału dostanie. Nawet moja koleżanka pytała, czemu chce mi się taką szopkę robić Dla mnie szopką byłoby wypowiadanie tych wszystkich kwestii bez najmniejszej wiary w to, co mówię.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Bardzo podoba mi się Twoje podejście. My z tego powodu bierzemy tylko cywilny - żeby nie robić niczego wbrew sobie. Czuję, że u mnie dla babci (a może i dziadka) też będzie to szok i dramat, też pewnie dostanie szału, nigdy się nie pogodziła z tym, że jestem niewierząca. Ale trudno, musi to jakoś znieść. Najwyżej się nie pojawi, tak jak dziadkowie Twojego tż
Choć może się też nie pojawić ze względu na wiek, zobaczymy. W święta będziemy o tym gadać i zobaczę, ja kto zniesie.

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Kawal czasu mnie nie bylo dni uciekaja mi przez palce. Mlodego drugi tydzien woze do nowego przedszkola wiec dojazdy zajmuja mi dobra chwile, pozniej musze po niego jechac, w miedzyczasie zakupy, czesto odwiedzam moich rodzicow i tak dni zlatuja. Jak nie siedze u rodzicow to wije nam gniazdko, wyszukuje sobie zajecia w domu, przekladam, ukladam . A dzis bylismy z tztem w Rzeszowie (Balewska pozdrawiam &#128538 bo dostal nowa pompe insulinowa, bardzo sie ciesze ze sie mu udalo wymienic na nowa bo bylo duze ryzyko ze tamta w kazdej chwili sie popsuje .
Z tztem malymi kroczkami sobie wszystko ukladamy na nowo, stara sie, nawet mnie w tamtym tygodniu zabral na szybka kolacje i do kina . Weekendy spedza w domu, albo grzecznie pyta czy robimy cos razem czy z kims. Widze ze od momentu klotni i wygarniecia mu wszystkiego cos do niego dotarlo bo zajmuje sie synkiem tak jak to robia prawdziwi tatusiowie. Kapie, ogarnia, bawia sie razem, po pracy wczesniej pedzil do komputera teraz pedzi do synka . Stara sie chlopaczyna, byleby mu tak zostalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi, dobrze, że u Was się poprawiło, oby tak dalej! Mam nadzieję, że tak mu zostanie.
A Ty jak zwykle pięknie prezentujesz się z brzuszkiem!

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
J
W ogóle gadałam przed chwilą z moją makijażystką, bo chciałam się umówić na makijaż na wesele, które mam 18.08, ale nie było opcji, totalnie pozajmowane. Powiedziała mi mega ciekawą rzecz - że makijaże ślubne zaczyna robić nawet o 4 rano I zawsze byłam przekonana, że najpierw jest fryzjer, a potem makijaż, a ona powiedziała, że to jest stara szkoła, w której fryzjer myje włosy przed uczesaniem. Teraz natomiast się tego nie robi, bo włosy są mniej podatne na skręt i układanie, więc ona rekomenduje najpierw makijaż. Dużo mi tym pomogła, bo miałam zagwozdkę, na którą się do niej umówić, bo czas na fryzurę miałam określony mniej więcej, a makijaż trwa godzinę i koniec.
O kurka, 4 rano nie wiem, jak PM są w stanie po tym znieść wesele do rana...

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość


Luxmed bardzo na propsie, wcześniej miałam Enel-Med i też polecam
Ja mam teraz Enel, jestem bardzo zadowolona, ogromna wygoda choć wiadomo, że jak się chce do wybranego specjalisty, to też bywa, że trzeba kilka tygodni czy wręcz miesięcy poczekać.
Nie pamiętam, kiedy ostatni raz byłam u lekarza na NFZ...
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 20:38   #2688
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Domi, super! Oby tak dalej
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 20:58   #2689
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Domi, brawa dla męża za ogarnięcie się
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-27, 20:59   #2690
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Domi trzymam za Was

Ja zaczęłam 4 tydzień wyzwania z Ewką i pierwszy raz czuję taką mobilizację Powoli zmiany widzę, ale jeszcze długa droga, bo wyzwanie trwa 90 dni
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 21:11   #2691
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Domi też się cieszę, że TŻ się ogarnął A jak Ty się czujesz?
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 21:23   #2692
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Domi
Kuźwa już 22, nie mam na nic czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 21:47   #2693
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Oglądałam meczyk ale zwroty akcji
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 21:53   #2694
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dobra laski, lecę spać, bo jutro nie wstanę A idę asystować szefowi chirurgii przy zabiegu, więc wypadałoby być przytomnym
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 22:14   #2695
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
A jak z długością tej sukienki? Ja mam 175cm wzrostu i wolałabym nie świecić tyłkiem Ale super opcja a działa ten przy zakupach na aplikacji aliexpress?Dokładnie ja bym nawet nie wstała na ten makijaż.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Agus to kiepsko... Ja mam 160 cm i rozmiar M na mnie jest taki w pół uda... :/

Domi mega się cieszę, że się układa! Trzymam kciuki, oby tak dalej!

Idę spać, dobrej nocy drogie PMki!
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave

Edytowane przez meggie94
Czas edycji: 2018-03-27 o 22:19
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-28, 04:47   #2696
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Oglądałam meczyk ale zwroty akcji
Też oglądałam. w międzyczasie poprawiłam kartkówki i sprawdziany. A dzisiaj, o dziwo, się wyspałam.

Dzień dobry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-28, 04:52   #2697
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Ja dzisiaj wyjątkowo po 5 wstałam, muszę jechać z rana na Lublin.. :/

Dzień dobry dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-28, 05:19   #2698
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Domi super ze już jest lepiej, oby tak dalej

My wczoraj poszliśmy spać po pierwszej połowie, jakoś te towarzyskie to takie bez emocji


Dzień dobry
Gdzie ta wiosna
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-28, 05:44   #2699
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

jeszcze 3 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-28, 06:13   #2700
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dziewczyny buziak dla kazdej z Was!
Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Domi też się cieszę, że TŻ się ogarnął A jak Ty się czujesz?
Dziekuje ze pytasz maluszek byl moim najwiekszym marzeniem wiec ciesze sie ze sie udalo ale niestety ta ciaza od poczatku daje mi bardzo w kosc. Najpierw sie balam zeby nie bylo powtorki z maja . Pozniej zaczelam plamic wiec zaczelam sie martwic jeszcze bardziej i do polowy ciazy tylko stres. Po polowie zaczely sie inne dolegliwosci tylko dalo sie je zniesc, teraz juz jest ciezko. Sa dni kiedy czuje sie naprawde w porzadku ale niestety wiecej jest takich kiedy sapie, dysze, stekam. Z lozka podniesc sie ciezko, mloda sprzedaje takie kopy ze az boli czasami, kregoslup daje o sobie znac i codziennie walcze ze zgaga .
Poza tym mnie zawsze wszedzie bylo pelno i wszystko musialam zrobic po swojemu, teraz sie wkurzam ze czegos nie moge, na wieksze zakupy musze prosic kogos zeby ze mna jechal i dzwigal. Pranie dzwiga mi tesciowa, porzadkow swiatecznych jak co roku nie zrobie przez co mam wrazenie ze tesciowa bedzie krzywo patrzec. Co roku mylam jej okna i zmienialam firanki, w tym roku musi radzic sobie sama i jakos tak zle mi z mysla ze ja siedze i popijam herbatke a ona skacze po oknach
Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Domi
Kuźwa już 22, nie mam na nic czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja niby nie pracuje a tez mi sie ostatnio doba kurczy i brak mi czasu
Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
jeszcze 3 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zleci szybciej niz Ci sie wydaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:13 ---------- Poprzedni post napisano o 06:11 ----------

Agula trzymam kciuki za cwiczenia

Mariamarysienka powodzenia dzis przy asystowaniu

Likable mi prognoza pogody pokazuje ze wiosny przez najblizsze 2 tygodnie nie bedzie tylko deszcz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-19 17:12:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.