Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-26, 15:00   #2671
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Widzę, że prawie u każdej z nas z rodziną to najlepiej na zdjęciu
A macie rodzeństwo? Mam tylko siostrę i żałuję, że nie ma nas więcej bo kiedyś będziemy miały już tylko siebie
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 15:08   #2672
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Widzę, że prawie u każdej z nas z rodziną to najlepiej na zdjęciu
A macie rodzeństwo? Mam tylko siostrę i żałuję, że nie ma nas więcej bo kiedyś będziemy miały już tylko siebie
Mam wszyscy starsi, dwie siostry i brat
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 15:09   #2673
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Widzę, że prawie u każdej z nas z rodziną to najlepiej na zdjęciu
A macie rodzeństwo? Mam tylko siostrę i żałuję, że nie ma nas więcej bo kiedyś będziemy miały już tylko siebie
ja mam siostrę, starsza 8 lat
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 15:13   #2674
karmelowaa
Rozeznanie
 
Avatar karmelowaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 634
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Widzę, że prawie u każdej z nas z rodziną to najlepiej na zdjęciu
A macie rodzeństwo? Mam tylko siostrę i żałuję, że nie ma nas więcej bo kiedyś będziemy miały już tylko siebie
ja mam brata starszego o 6lat
karmelowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 15:22   #2675
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia..
Ona potrafiła siąść przy mnie i zjeść moje słodycze, które mi rodzice wysyłali.
Albo jak się zgubiła bateria od pilota, to nie mogłam wyjść z mieszkania, póki jej nie znalazłam. A czy to ja ją zgubiłam, czy ktoś inny, to już nie było ważne.
Musiałam u niej mieszkać miesiąc przed rozpoczęciem wakacji, bo rodzice do niemiec wyjeżdżali.
Ehhh


Obfociłam dzisiaj ciacha Zaraz zabieram się za pierogi od mamy Tż
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 15:55   #2676
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Jak już jest temat rodziny, to właśnie wróciłam od babci i dałabym wszystko żeby tylko częściej u niej bywać.
A druga mieszka ulicę dalej ode mnie, ale jej nie odwiedzam. Jak byłam mała, to nabawiłam się przez nią nerwicy, ja byłam zawsze najgorsza, wojny na świecie też są przecież przeze mnie.
Skąd ja to znam... Dla babci ze strony mamy zawsze byłam najgorsza. Za krnąbrna, za brzydka. Miałam po wszystkich sprzątać, nawet po swoim wspaniałym, o 10 lat młodszym kuzynie, który potrafił się za nią drzeć: "stara babo". On był zawsze grzeczny. Tak samo jego brat, który rzuca zabawkami, pilotami, psuje telefony, telewizory, maże kosmetykami po lustrze. Ja nigdy tak nie robiłam, mimo to jestem tą najgorszą. Ostatnio jest nieco lepiej, mogę ze swoją babcią wytrzymać kilka h. Kiedyś odpadałam po pół. Lepiej dogadywałam się z babcią ze strony taty, która niestety już nie żyje... Moja żyjąca babcia we wszystkim widzi moje złe intencje. Jak dzwoni i mama powie, że mnie nie ma, to twierdzi, że na pewno robię coś niemoralnego...
Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Raczej.
Ogólnie mam lepszy kontakt z rodziną od strony mamy, mimo, że mieszkamy w innym mieście.:P
Ja mam lepszy kontakt z rodzeństwem mojej mamy niż taty, ale w przypadku babć zawsze było na odwrót.

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Widzę, że prawie u każdej z nas z rodziną to najlepiej na zdjęciu
A macie rodzeństwo? Mam tylko siostrę i żałuję, że nie ma nas więcej bo kiedyś będziemy miały już tylko siebie
Ja jestem jedynaczką
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 16:29   #2677
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Nadrobiłam!

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Przykro mi Nie powiem, im dłużej trwa związek, tym jest inaczej. Ale rzekłabym, że jest coraz fajniej, bo jest więcej luzu i takiej pewności, że to jednak jest to.
Prawda. I po tylu latach wiadomo czego się spodziewać w pewnych sytuacjach.


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

a serio - no mój tata to w sumie o Jasi mojej i Wrotku (kotach które u nich zostały) mówi per "wnusia i wnuk" np "no chodzcie do dziadka na kolana". Albo "dałaś kochanie wnukom jeść?" także tego
No to ładnie tatę wyszkoliłaś :P

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
No i szlag trafił ciszę, spokój i lenistwo... siostra dziecko przywozi, a sama z mężem do kina jedzie. I gdzie tu sprawiedliwość?
Ja bym się cieszyła

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Uwierzcie, jak człowiek serio się zakochuje (tak na fix) to wszystkie wyobrażenia idą na bok, dopiero potem odkrywa się w partnerze poszukiwane cechy, ale najczęściej tylko część z nich, a nie wszystkie.
Prawda. I też wiele człowiek o sobie się dowiaduje.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh u mnie szwagier jazdy daje teraz taką odrypał, że wszyscy w szoku- ale oczywiście moja sis nie lepsza i zamiast mu nic nie mówić to mu powiedziała i teraz mu nic nie udowodnimy....

nie chcę pisać o co chodzi bo to normalnie masakra jest i wstyd...ale moja sis wszystko zarypała w dniu dzisiejszym będzie nauczka, żeby jej o niczym nie mówić na przyszłość bo nie rozumie kiedy się do niej mówi "tylko mu nic nie mów!"
Mam nadzieję, że to tylko jednorazowy wybryk...

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Widzę, że prawie u każdej z nas z rodziną to najlepiej na zdjęciu
A macie rodzeństwo? Mam tylko siostrę i żałuję, że nie ma nas więcej bo kiedyś będziemy miały już tylko siebie
Mam. I co ciekawe, z bratową mam o wiele lepszy kontakt niż z własną siostrą No ale to pewnie kwestia nazwijmy to, stylu życia.



Uhh, w końcu spokój. Jeszcze jutro jeden dzień i powrót. Oczywiście nie obyło się bez życzeń szybkiego zamążpójścia...
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 16:36   #2678
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Ja jednak mam nadzieję, że zawsze będę się z siostrą trzymała razem, jakoś udała mi się siostra tż jest jedynakiem więc nasze potencjalne dzieci cioć i wujków będą mieć jak na lekarstwo.

Nie chce mi się iść do pracy.
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 16:39   #2679
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Lele

Ja jednak liczyłam na leniuchowanie ale już rodzice zabrali malucha
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 16:45   #2680
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Hej
Jak tam dziewczynki świętowanie? ja się obżarłam jak nie wiem co a niedawno wróciłam od tż, ale żeście dużo napisały zaraz to nadrobię
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 16:57   #2681
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Hej
Jak tam dziewczynki świętowanie? ja się obżarłam jak nie wiem co a niedawno wróciłam od tż, ale żeście dużo napisały zaraz to nadrobię
Ja dzisiaj pochłonęłam wszystkie warzywa i owoce, jakie były w domu Mam teraz ochotę na kalarepę, ale z tym muszę poczekać do jutra
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 17:20   #2682
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Sondrina, u mnie to babcia ze strony mamy jest jak anioł, za to dziadek to już nie. Alkoholizm zaawansowany, jak nie wypije, to nie może nawet nic zjeść, bo mu się tak ręce trzęsą. Kiedyś mnie nawet uderzył, bo coś mu się przewidziało.
U babci od strony taty, to dla babci jestem najgorsza, a za to dziadek jest ok.
Mam jeszcze jednego pradziadka, ale rzadko u niego jestem, bo po prostu mam lęk przed starszymi ludźmi, w towarzystwie mogę posiedzieć, ale sam na sam już nie.

A co do rodzeństwa, to ja mam brata, co ma 23 lata, siostrę co w styczniu będzie miała 4 i rocznego brata.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 17:52   #2683
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Jak minęły święta? Dopiero przyszłam, ale nie dam rady Was nadrobić.
Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
To ja mam taką chrzestną... jest pewnie w księdze chrztów, ale rzeczywiście jej nie ma. Jednak ani trochę nad tym nie ubolewam.
ja chrzestnego nie widziałam od komunii, a chrzestna była wspaniała, teraz ma problemy i zrobiła się dziwna
Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Widzę, że prawie u każdej z nas z rodziną to najlepiej na zdjęciu
A macie rodzeństwo? Mam tylko siostrę i żałuję, że nie ma nas więcej bo kiedyś będziemy miały już tylko siebie
mam tylko siostrę, ale jesteśmy zupełnie inne a od 16 r.ż. jestem prawie jak jedynaczka, bo ona mieszka daleko

Orlico, ale masz wspaniałego braciszka
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 17:53   #2684
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Widzę, że prawie u każdej z nas z rodziną to najlepiej na zdjęciu
A macie rodzeństwo? Mam tylko siostrę i żałuję, że nie ma nas więcej bo kiedyś będziemy miały już tylko siebie
Brata, 2 lata młodszego.

Tyle w nim dobrego, że jak ma jakieś 'ale' do mojej osoby to będzie walił prosto z mostu, zamiast obgadać mnie za plecami :P
Czasem się na siebie wydrzemy (ale tak jednorazowo, a nie długie kłótnie) ale lubimy się

Za to większość dalszej rodziny
Ale raczej ich skutecznie unikam to mały mam problem.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 18:07   #2685
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość

Mam nadzieję, że to tylko jednorazowy wybryk...
siostrze jaja robi od wakacji już...a teraz zrobił u nas 2 raz taki swój numerz tym, że za pierwszym myśleliśmy, że to przypadek a teraz już jesteśmy pewni, że tak nie było. Tylko moja sis wszystko zawaliła...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 18:15   #2686
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Nadrobiłam
Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość

Puszkę też ciężko rozwalić, TŻ będzie musiał to rozciąć jakąś piła czy coś
Ja też chciałam świnie do rozbicia! Znalazłam taką duuużą, ale kosztowała 40 zł, więc mi szkoda było TŻ powiedział, że kupi sobie litrowe piwo, wypije i będzie następna skarbona
A tam ciężko otwieracz do konserw i jedziesz ja ma taką puszką dopiero napełniona w połowie, ale wszystko ponad 1zł
[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;38279863]
I tak może nieco mniej świątecznie - chyba szykują się spore zmiany w moim życiu uczuciowym, chociaż ich nie chcę... [/QUOTE]
[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;38280220]No to czuję, że naprawdę mnie rozumiecie w kwestii świątecznego braku obżarstwa

A co do spraw sercowych hmmm... W wakacje rok temu mieliśmy z TŻ małą przerwę, potem do siebie wróciliśmy i było bardzo fajnie przez jakieś 2-3 miesiące, TŻ był taki stęskniony i tak się starał... No ale potem wróciła szara rzeczywistość i codzienna nuda. Im dłużej jesteśmy razem, tym bardziej dostrzegam pewne cechy charakteru, które mi w nim mocno nie pasują - owszem, ma mnóstwo zalet, które mnie do niego przyciągają, ale coraz bardziej dostrzegam również te wady... Coraz częściej łapię się na tym, że wracam od niego zwyczajnie wkurzona i nabuzowana bo to, tamto i siamto. Mam wrażenie, że ostatnio nie ma mi już nic sobą do zaoferowania oprócz zwykłego przebywania obok siebie. A ja cały czas mam ochotę korzystać z życia, bo to przecież taki wiek, mam ochotę gdzieś pojechać, pójść na spacer, pójść na imprezę, wytańczyć się... A on nic tylko by grał w WoT-a i inne gry, a wyciągnąć go na spacer to czyn niewykonalny Nawet zrobiłam ostatnio sama dla siebie listę rzeczy, które mnie w nim ostatnio bardzoooo denerwują i niestety nie należy ona do najkrótszych... Wiem, że jesteśmy już razem 4 lata i przez ten czas przeżyliśmy mnóstwo świetnych chwil, ale zastanawiam się, czy ja wytrzymam x kolejnych lat - teraz ok, jakoś to zniosę, ale czy później? Staram się myśleć bardziej przyszłościowo i jak na razie jestem na nie. Nawet ostatnio, gdy poruszył jakiś temat dotyczący przyszłości, dałam mu do zrozumienia że my tej przyszłości prawdopodobnie się nie doczekamy. Zaczął się jakoś bardziej starać, ale co z tego? Miesiąc, może dwa będzie fajnie, a dalej znowu to samo.

Najbardziej mnie irytuje ostatnio jego sam sposób bycia... On jest taki baaaardzo żywy, wręcz nadpobudliwy Ciągle gada, dużo gada, nawet jak się na czymś nie zna - i tak gada. Zaczyna mnie to bardzo mocno drażnić Co gorsze, spędzam ostatnio bardzo dużo czasu z przyjacielem, który jest jego całkowitym przeciwieństwem i mam wrażenie, że to z takim typem człowieka (w sensie charakteru) czuję się lepiej... Nie mówię tu o nim konkretnie, tylko po prostu spędzanie czasu z nim uświadomiło mi, że prawdopodobnie potrzebuję czegoś innego...

Nie chcę podjąć żadnej pochopnej decyzji, ale nie chcę też stać w miejscu i żałować później, że tkwię w czymś z własnego niezdecydowania... Generalnie mam już wszystko w miarę usystematyzowane w głowie (teoretycznie rzecz biorąc), ale żeby podjąć decyzję, to już gorzej [/QUOTE]
Basiu trzymam kciuki żeby wszystko dobrze sie ułożyło najważniejsze żebyś Ty była szczęśliwa
Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
niby mam jedną żyjącą babcię ale to dość skomplikowany temat a drugiej nigdy nie poznałam...
Ja mam jedną babcię ale ona ma lepszych wnuków a maja kochana babcia która z nami mieszkała już nie żyje
Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia..
Ona potrafiła siąść przy mnie i zjeść moje słodycze, które mi rodzice wysyłali.
Albo jak się zgubiła bateria od pilota, to nie mogłam wyjść z mieszkania, póki jej nie znalazłam. A czy to ja ją zgubiłam, czy ktoś inny, to już nie było ważne.
Musiałam u niej mieszkać miesiąc przed rozpoczęciem wakacji, bo rodzice do niemiec wyjeżdżali.
Masakra pamiętam już chyba o tej babci tu pisałaś

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj pochłonęłam wszystkie warzywa i owoce, jakie były w domu Mam teraz ochotę na kalarepę, ale z tym muszę poczekać do jutra
Ja właśnie pomarańcze wcinam

Głowa mnie boli, znowu wczoraj też mnie bolała
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 18:15   #2687
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Haha, ale wtopa Dziewczyna (Dreamer) mi skomciała posta, że moje brwi mnie szpecą (), a później napisała prawie to samo jako Anonim - Uwielbiam statcounter! Nie wspominając, że w innym poście napisała, że mi brzydko w grzywce

http://trustmyself- make-up.blogspot.com/2012/12/joyeux-noel.html
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 18:17   #2688
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Haha, ale wtopa Dziewczyna (Dreamer) mi skomciała posta, że moje brwi mnie szpecą (), a później napisała prawie to samo jako Anonim - Uwielbiam statcounter! Nie wspominając, że w innym poście napisała, że mi brzydko w grzywce

http://trustmyself- make-up.blogspot.com/2012/12/joyeux-noel.html
komuś nie poszło
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 18:19   #2689
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Szydera mode on
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 18:26   #2690
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
siostrze jaja robi od wakacji już...a teraz zrobił u nas 2 raz taki swój numerz tym, że za pierwszym myśleliśmy, że to przypadek a teraz już jesteśmy pewni, że tak nie było. Tylko moja sis wszystko zawaliła...

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Haha, ale wtopa Dziewczyna (Dreamer) mi skomciała posta, że moje brwi mnie szpecą (), a później napisała prawie to samo jako Anonim - Uwielbiam statcounter! Nie wspominając, że w innym poście napisała, że mi brzydko w grzywce

http://trustmyself- make-up.blogspot.com/2012/12/joyeux-noel.html
Może chce się wybić na aferce z Tobą?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 18:30   #2691
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość

Może chce się wybić na aferce z Tobą?

Ja w żadnych aferkach udziału nie biorę i sama się nie przyczyniam :P Wystarczy mi, że nieświadomie raz zostałam do takowej wciągnięta, lol.
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 18:31   #2692
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

I to pisała bloggerka, która ma 6 obserwatorów :d kurde, a ja nie mam hejterów
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 18:35   #2693
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Pffff, to chyba ślepa. Akurat to foto z grzywką i jasną pomadką jest bardzo fajne i korzystnie na nim wyszłaś. Nie wiem co ludziom dają niektóre komentarze
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 18:38   #2694
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
I to pisała bloggerka, która ma 6 obserwatorów :d kurde, a ja nie mam hejterów

No sorry laska, jeszcze Ci trochę brakuje do mojego fejmu, joł!


Haha, żart
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 18:38   #2695
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Pffff, to chyba ślepa. Akurat to foto z grzywką i jasną pomadką jest bardzo fajne i korzystnie na nim wyszłaś. Nie wiem co ludziom dają niektóre komentarze
Może hejtując próbują się jakoś dowartościować.:P
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 18:39   #2696
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Pffff, to chyba ślepa. Akurat to foto z grzywką i jasną pomadką jest bardzo fajne i korzystnie na nim wyszłaś. Nie wiem co ludziom dają niektóre komentarze
Dziękuję Nawet Maxi mi walnęła komplement i stwierdziła, że chyba też sobie zrobi grzywkę

Ale jakbym miała brzydkie brwi, to powiedziałybyście mi o tym, prawda?
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 18:39   #2697
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Brata, 2 lata młodszego.

Tyle w nim dobrego, że jak ma jakieś 'ale' do mojej osoby to będzie walił prosto z mostu, zamiast obgadać mnie za plecami :P
Czasem się na siebie wydrzemy (ale tak jednorazowo, a nie długie kłótnie) ale lubimy się

Za to większość dalszej rodziny
Ale raczej ich skutecznie unikam to mały mam problem.
Ja się potrafię z siostrą tłuc, że kłaki latają w powietrzu ale jak trzeba to staniemy za sobą murem

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Ja mam jedną babcię ale ona ma lepszych wnuków a maja kochana babcia która z nami mieszkała już nie żyje
To samo mam z tą moją 'babcią', wszyscy są jej pupilkami a mi nigdy nie złożyła nawet życzeń urodzinowych. O przepraszam, raz zadzwoniła na 18stkę i byłam zmuszona słuchać kiedy jej ukochańcy mają urodziny.

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
I to pisała bloggerka, która ma 6 obserwatorów :d kurde, a ja nie mam hejterów
Mogę pohejtować jeśli chcesz
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 18:39   #2698
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość

No sorry laska, jeszcze Ci trochę brakuje do mojego fejmu, joł!


Haha, żart
haha noo ja jestem ciekawa jak wyglądają te laski co hejtują
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 18:41   #2699
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
haha noo ja jestem ciekawa jak wyglądają te laski co hejtują
Niestety, widziałam tylko zdjęcie jej oka robione kalkulatorem, chlip ;(
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 18:41   #2700
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Mogę pohejtować jeśli chcesz

hyhy

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Dziękuję Nawet Maxi mi walnęła komplement i stwierdziła, że chyba też sobie zrobi grzywkę

Ale jakbym miała brzydkie brwi, to powiedziałybyście mi o tym, prawda?
Akurat w grzywce bardzo korzystnie wyglądasz i brwi też masz normalne
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.