Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-05, 14:48   #2671
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Czy w jakiejś ogólnodostępnej drogerii dostanę pomadkę/szminkę w takim kolorze?
najlepiej idz do jakiejs drogeri i przetestuj, na kazdych ustach kolor wychodzi inaczej np ja mam spore i ciemne usta i kazdy kolor wychodzi na nich meega intensywnie:/ a zeby uzyskac nude musze sie bawic i nawalic podklad, kredke, szminke, blyszczyk
new_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 15:10   #2672
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane dawno mnie nie było - byłam w szpitalu okazały się problemy z wątrobą
Chciałabym Was poprosić o linki do stron z gotowymi przepisami na potrawy przy DIECIE WĄTROBOWEJ. Mam gorączkę wysoką i próbuję coś znależć ale tam na stronach są po dwa przepisy i tyle..

Będę wdzięczna za pomoc!
.. nie mogę jeść czekolady i pić piwa ani coli .. chlip .. chlip..
[1=a298662d510bb0f537bc3b0 c2466fe273199e5e8_64a898f 2369c4;36337165]Tu spróbuj

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=238341[/QUOTE]



dziękuję
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 15:26   #2673
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Ile kalorii może mieć jajecznica z dwóch jajek i czubatej łyżki kukurydzy robiona na suchej patelni (bez tłuszczu) podana z połową średniego pomidora i mniej więcej 1/5 średniej papryki oraz kromką chleba posmarowanego serkiem śmietankowym takim
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 15:30   #2674
pampuszka
Raczkowanie
 
Avatar pampuszka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Ile kalorii może mieć jajecznica z dwóch jajek i czubatej łyżki kukurydzy robiona na suchej patelni (bez tłuszczu) podana z połową średniego pomidora i mniej więcej 1/5 średniej papryki oraz kromką chleba posmarowanego serkiem śmietankowym takim
ok. 300
__________________
No niemożliwe...
pampuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 15:31   #2675
Cytruska89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Cytruska89 Pokaż wiadomość
Czytałam w internecie że na prześwietlenie kręgosłupa trzeba zdjąć biustonosz czy to prawda?? a jeśli pójdę w materiałowym bez żadnego metalu?
jakby ktoś był ciekawy to na rtg: nie trzeba jeżeli biustonosz jest materiałowy a jeśli mamy normalny to można zostać w bluzce
Cytruska89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:09   #2676
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Czy jeśli z powodu choroby nie było mnie na egzaminie to powinnam napisać maila do wykładowcy? Najprawdopodobniej w piątek złożę podanie o przywrócenie terminu, mam zwolnienie, więc raczej na pewno zostanie rozpatrzone pozytywnie, ale nie wiem czy powinnam coś temu wyładowcy pisać czy nie?
__________________

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'


Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:12   #2677
pampuszka
Raczkowanie
 
Avatar pampuszka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Roisin92 Pokaż wiadomość
Czy jeśli z powodu choroby nie było mnie na egzaminie to powinnam napisać maila do wykładowcy? Najprawdopodobniej w piątek złożę podanie o przywrócenie terminu, mam zwolnienie, więc raczej na pewno zostanie rozpatrzone pozytywnie, ale nie wiem czy powinnam coś temu wyładowcy pisać czy nie?
Dowiedz się jak jest na uczelni... U mnie na przykład musi się zgodzić na początku sam wykładowca, by móc coś zdziałać z dodatkowym terminem. Ale wykładowca rzadko się zgadza na przesuwanie terminu ze względu na chorobę.
__________________
No niemożliwe...
pampuszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 16:13   #2678
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Roisin92 Pokaż wiadomość
Czy jeśli z powodu choroby nie było mnie na egzaminie to powinnam napisać maila do wykładowcy? Najprawdopodobniej w piątek złożę podanie o przywrócenie terminu, mam zwolnienie, więc raczej na pewno zostanie rozpatrzone pozytywnie, ale nie wiem czy powinnam coś temu wyładowcy pisać czy nie?
Ja bym napisała, pewnie będzie musiał przygotować nowe pytania czy coś. Lepiej niech wie.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:14   #2679
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

PONAWIAM
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma w domu kabinę prysznicową 'Easy Clean'?
Chodzi mi o kabinę, której nie trzeba myć żadnymi środkami czyszczącymi, tylko wystarczy suchą szmatką przetrzeć.

Ja mam wannę, ale z zasłonką, o coś na tej zasadzie: http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...EH-h6tYsrB&t=1

No i ta zasłonka jest właśnie z tworzywa specjalnego i niby 'easy clean'.
Właścicielka mieszkania też mi mówiła, że szmatka wystarczy.

Jak się wprowadziliśmy, raz umyłam tę szybkę samą szmatką (suchą), wszystko zeszło, ekstra.

Ale ostatnio nie mogę jej domyć w ogóle. Niby nie powinno się niczego do niej używać, no ale kurna, trudno mieć tę szybkę ciągle brudną z osadu z mydła i wody, bo aż wstyd jak ktoś przyjdzie.

Więc po tym przydlugim wstepie, następują pytania:

1. Czy mogę jednak umyć to jakimś środkiem (czy nic się nie stanie)
2. Jeśli tak, to czym?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:24   #2680
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Nie spotkałam się z taką kabiną więc na 100% pewna nie jestem ale ja bym spróbowała wodą z octem
Edit.: znalazłam coś takiego http://www.hansloren.pl/pl/p/Glass-C...N-CL-5265/6099
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu



Edytowane przez bajeczka000
Czas edycji: 2012-09-05 o 16:26
bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:25   #2681
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
edit. 2. Mam problem z moim HTC Desire Z, mam go on niedawna, więc nie wiem co się z nim dzieje, bardzo często, mimo tego, że jest zablokowany i żadna aplikacja nie jest włączona to się zaświeca ekran i za jakiś czas gaśnie. Może pogrzebać w opcjach gdzieś? Tylko w jakich? Miałyście takie coś?


Cytat:
Napisane przez Carame Pokaż wiadomość
Zdecydowanie warto! Tylko uwaga, bo strasznie wciąga. Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków, które będą w połowie września, więc jak się postarasz to w 2 tygodnie można nadrobić pierwsze sezony.
O, to może obejrzę A o czym to mniej więcej jest?
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 16:33   #2682
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10 734
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Jeśli chcę zmienić sieć i przenieś swój obecny numer do innej to muszę przejść na abonament czy mogę dalej mieć telefon na karte ale w innej sieci?
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:35   #2683
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

[1=75ddc484932d6abe7412778 5cb7415263f83996c;3634319 5]Jeśli chcę zmienić sieć i przenieś swój obecny numer do innej to muszę przejść na abonament czy mogę dalej mieć telefon na karte ale w innej sieci?[/QUOTE]

Tż teraz przenosi numer z heyah na kartę do play na abonament. Można przenieść jeśli masz na kartę, ale trzeba ją zarejestrować i potem chyba można na kartę normalnie.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.

Edytowane przez enamour
Czas edycji: 2012-09-05 o 16:36
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:35   #2684
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
Nie spotkałam się z taką kabiną więc na 100% pewna nie jestem ale ja bym spróbowała wodą z octem
Edit.: znalazłam coś takiego http://www.hansloren.pl/pl/p/Glass-C...N-CL-5265/6099
Łoooo, wydawanie 55zł na spray do szybki mnie nie urządza
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:50   #2685
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Dotka90- ja też mam niby taką kabinę a kamień i tak zostawał

więc od jakiegoś roku myję preparatem W5 z Lidla do kabin i jest git w sumie to nie masz co się martwić- czasem jak mi się skończył to myłam CIF-em zwykłym albo innym mleczkiem do mycia łazienek (takim najzwyklejszym), a potem spryskiwałam płynem do szyb i polerowałam i nic się nie dzieje z kabiną
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:53   #2686
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
PONAWIAM
ja mam taką szybę na wannie,tylko wzorzystą.myję clit bang do łazienek,lub zwykła szmatką

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
najlepiej idz do jakiejs drogeri i przetestuj, na kazdych ustach kolor wychodzi inaczej np ja mam spore i ciemne usta i kazdy kolor wychodzi na nich meega intensywnie:/ a zeby uzyskac nude musze sie bawic i nawalic podklad, kredke, szminke, blyszczyk
mam podobne,dlatego wybieram te cieliste odcienie-nie różowe
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:55   #2687
pampuszka
Raczkowanie
 
Avatar pampuszka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Tż teraz przenosi numer z heyah na kartę do play na abonament. Można przenieść jeśli masz na kartę, ale trzeba ją zarejestrować i potem chyba można na kartę normalnie.
A nie chodziło o to czy można przenieść numer w ofercie na kartę?

Jeśli o to to można, tylko właśnie jak enamour wspomniała, musisz zarejestrować numer
__________________
No niemożliwe...
pampuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:57   #2688
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez pampuszka Pokaż wiadomość
A nie chodziło o to czy można przenieść numer w ofercie na kartę?

Jeśli o to to można, tylko właśnie jak enamour wspomniała, musisz zarejestrować numer
No właśnie pomyślałam, że o to chodzi.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:58   #2689
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Jak się nazywa ta część stanika zaznaczona kółkiem? zepsuło mi się właśnie to zahaczanie a w mojej pasmanterii nie dostałam takiego czegoś bo ramiączka są bardzo szerokie i szukam na allegro i nie wiem jak wpisywać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg measuring_bra.jpg (14,6 KB, 25 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 16:59   #2690
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10 734
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez pampuszka Pokaż wiadomość
A nie chodziło o to czy można przenieść numer w ofercie na kartę?

Jeśli o to to można, tylko właśnie jak enamour wspomniała, musisz zarejestrować numer
Tak chodzi o to, że chcę przenieś numer który teraz jest na kartę do innej sieci i żeby tam też nadal był na kartę.

T-Mobile mnie przed chwilą mocno wkurzyło delikatnie mówiąc więc może trochę nie składnie w tych nerwach napisałam.
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:59   #2691
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość




O, to może obejrzę A o czym to mniej więcej jest?
Grupa ludzi wypływa sobie w 3 miesięczny rejs, a tu nagle bum i koniec świata - teoretycznie są jedynymi żyjącymi na całym świecie. Później w związku z tym wychodzą różne "przekręty".
Może nie brzmi to na razie zbyt zachęcająco, ale nie chcę Ci zdradzać za dużo, a serial jest naprawdę super. No i jest tam Mario.
Carame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:02   #2692
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Carame Pokaż wiadomość
Grupa ludzi wypływa sobie w 3 miesięczny rejs, a tu nagle bum i koniec świata - teoretycznie są jedynymi żyjącymi na całym świecie. Później w związku z tym wychodzą różne "przekręty".
Może nie brzmi to na razie zbyt zachęcająco, ale nie chcę Ci zdradzać za dużo, a serial jest naprawdę super. No i jest tam Mario.
To chyba dla Mario go obejrzę. Za mało mi go było w '3MNN', więc szukam go jeszcze.
Dzięki.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:21   #2693
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dotka90- ja też mam niby taką kabinę a kamień i tak zostawał

więc od jakiegoś roku myję preparatem W5 z Lidla do kabin i jest git w sumie to nie masz co się martwić- czasem jak mi się skończył to myłam CIF-em zwykłym albo innym mleczkiem do mycia łazienek (takim najzwyklejszym), a potem spryskiwałam płynem do szyb i polerowałam i nic się nie dzieje z kabiną
Też go mam, spróbuję nim

Edytowane przez Dotka90
Czas edycji: 2012-09-05 o 18:06
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:02   #2694
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
WrednaMyszka, CoffeeHeaven ma godziny otwarcia na swojej stronie - konkretnie pisze co do lokalu Ja bywam najczęściej w tym przy Galerii Dominikańskiej i zawsze tam można się schować, idąc po lewo za kasą. O tej porze ruchu nie ma, nikt się nie patrzy na ciebie po podróży jak na ufo, więc ja zazwyczaj jak przyjeżdżam pociągiem, wyjmuję laptopa i oglądam film Z dworca pkp "z buta" jest to ok. 10 minut.

A ja się spytam przy okazji, bo w pon będę jechać Wrocław - Katowice i wyląduję w Kato po 5 rano, gdzie najlepiej się udać? Czy nowy dworzec jest już postawiony? (tak wiem, głupie pytanie). Kiedyś szukałam toalety o 7 rano w okolicach przystanku Rynek, no i musiałam maszerować na dworzec pks. Ale za to żarcie w tutejszych delikatesach na S, których nazwę zapomniałam, jest fajne
Delikatesy Skarbek Przy okazji - w Skarbku też są toalety (chyba, że nie byłaś tam w godzinach otwarcia Skarbka to rozumiem czemu drałowałaś na dworzec PKS). Jeżeli chodzi o miejsca, gdzie możesz "przezimować", to Mac na Stawowej jest czynny od szóstej (jest w nim McCafe), a Coffe Heaven niestety dopiero od siódmej. Mogli by w końcu skończyć ten remont dworca, żeby ludzie mieli chociaż gdzie poczekać na przesiadkę.

Pytanie ode mnie - używała któraś z was gąbeczki do nakładania makijazu z H&M? Widzialam ją ostatnio - kosztuje 10zł i wygląda jak podróbka Beauty Blendera. uzywał ktoś?

I pytanie nr 2, dla dziewczyn, które bywają w Hebe, u was też ostatnio obsługa stała się bardzo nachalna? Wczesniej bardzo podobało mi się w hebe, bo właśnie nie było tam namolnych ekspedientek i mogłam sobie w spokoju wszystko przestudiować.
A dziś to normalnie byl jakies koszmar. Najpierw studiowałam składy szamponów z Kallosa i podeszła do mnie babka z pytaniem, czy w czymś pomóc, potem się przeniosłam do części z dermokosmetykami i znowa ta sama babka podeszła i spytała się czy może jednak mi w czymś pomóc - grzecznie podziękowałam. Potem zoczyłam nowe lakiery z Essence i znowu ta sama kobieta stanęla obok mnie i zaczęła nawijać, że ona już ich od dawna uzywa, maja takie zywe kolory, ten kolor costam, a tamten costam. Uśmiechnęlam się i udałam na dział z kremami do rak w celu postudiowania skladów, gdzie znów ta sama kobieta przybiegla pytajac znowu czy mi w czymś nie pomóc. Paranoja jakaś. W końcu się stamtąd wynioslam i poszlam do Natury, bo w Hebe caly czas czulam na plecach oddech tej babki.
Wczesniej tak w Hebe nie bylo i zastanawiam się, że moze jakieś nowe wytyczne wprowadzili, czy cuś?
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:31   #2695
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

gdzie najtaniej kupię dwufazowca Ziaji? wiem że on generalnie jest taniutki, ale mam ograniczony budżet na kosmetyki w tym miesiącu i nie chcę przepłacić ani złotówki
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:44   #2696
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
gdzie najtaniej kupię dwufazowca Ziaji? wiem że on generalnie jest taniutki, ale mam ograniczony budżet na kosmetyki w tym miesiącu i nie chcę przepłacić ani złotówki
I w Naturze, i w Rossmannie kosztuje tyle samo 5,99
W realu też, więc wydaje mi się, że cena wszędzie jest taka sama.

Potwornie chce mi się słodyczy Mam jedynie ciemną czekoladę, ale jej nie znoszę. Da się z niej coś zrobić, żeby była mleczka, smaczna i słodka?
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:45   #2697
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Miałam ten sam problem.
Skopiuj do paska: downloads.mozdev.org/webmailnotifier/wmn2.8.xpi zainstaluj i wszystko powinno działać, jak wcześniej.
Coś tam google zaczęło kombinować(?) z szyfrowaniem(?) haseł(?) i dlatego nie działa.
dzięki Ci o Pani
uratowałaś mnie !!
bardzo, barrrdzo dziękuję
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:57   #2698
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Gdzie można znaleźć ten produkt, w stałej ofercie? Jest teraz w biedronce, ale to nie potrwa za długo. Może alma?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg panecillosconaceite.jpg (40,1 KB, 40 załadowań)
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 19:50   #2699
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
I w Naturze, i w Rossmannie kosztuje tyle samo 5,99
W realu też, więc wydaje mi się, że cena wszędzie jest taka sama.

Potwornie chce mi się słodyczy Mam jedynie ciemną czekoladę, ale jej nie znoszę. Da się z niej coś zrobić, żeby była mleczka, smaczna i słodka?
Rozpuścić w garnku, dodać łyżeczkę masła, trochę miodu/cukru i mleka i będzie krem czekoladowy

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Czy jest jakiś magiczny sposób na pozbycie się zapachu z plastiku?

W pojemniku od blendera TŻ zostawił na dłuższy czas pokrojoną cebulę no i... mam problem, bo cholera jedna śmierdzi (edit: pojemnik, nie TŻ )

- wymoczyłam w wodzie z płynem do mycia naczyń
- przelałam dość ciepłą wodą (wrzątkiem się bałam żeby nie popękał)
- wymoczyłam w wodzie z sodą oczyszczoną
- teraz w akcie desperacji nasypałam cynamonu i się moczy. Jest trochę jakby lepiej (bo wylałam i umyłam), ale to jeszcze nie TO, bo jeszcze trochę śmierdzi.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 19:55   #2700
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość


Czy jest jakiś magiczny sposób na pozbycie się zapachu z plastiku?

W pojemniku od blendera TŻ zostawił na dłuższy czas pokrojoną cebulę no i... mam problem, bo cholera jedna śmierdzi (edit: pojemnik, nie TŻ )

- wymoczyłam w wodzie z płynem do mycia naczyń
- przelałam dość ciepłą wodą (wrzątkiem się bałam żeby nie popękał)
- wymoczyłam w wodzie z sodą oczyszczoną
- teraz w akcie desperacji nasypałam cynamonu i się moczy. Jest trochę jakby lepiej (bo wylałam i umyłam), ale to jeszcze nie TO, bo jeszcze trochę śmierdzi.

może nasyp kawy mielonej do środka i zostaw na całą noc? kawa włania zapachy, więc powinno pomóc
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.