Pm 2020. - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-03, 09:01   #2671
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
I jakie kwiaty wybrała koleżanka? Nie znalazłam żadnych, które trafiłyby w kolor.. Wszystko chabrowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze nie wiem, bo wesele dopiero w październiku tego roku
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 10:18   #2672
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Ja mam planer ślubny z Yes, I do. Uwielbiam takie pierdołki i traktuje to bardziej jako pamiątkę niż faktyczny organizer. Wpisuję tam rzeczy do których będę chciała w przyszłości wracać w rocznice.
Też mam ten planer, ale od października do niego nie zajrzałam...
Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Ja mam 28lat, TŻ jest młodszy. W przyszłym roku będzie 6 lat, jak jesteśmy ze sobą W tym tygodniu jedziemy podpisać umowę o salę i dogadać szczegóły.

Ogólnie się zastanawiam czy sama nie zrobię zaproszeń, musiałabym przeliczyć, czy to się w ogóle opłaca. Planujemy je rozdać w tym roku, tylko dlatego, że duża część rodziny jest rozwalona po całym świecie i muszą mieć czas na organizaję przylotu
Czasem handmade się nie opłaca, więc warto dokładnie to sprawdzić
Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś tłusty czwartek


Ile pączków wciągacie?


Ja zjadłam wczoraj jednego (upolowany na treningu więc kalorii się nie liczy) i dziś w pracy też będą pączki to pewnie też się skuszę.
Ja jednego wyciągnęłam.
Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Wiecie co. Byłam wczoraj przymierzyć suknie ślubną (używaną). Na metce 40. Dziewczyna napisała,że tak 38/40 ale ona wysoka. Myślę sobie,kurde rozmiar spoko a długość to się oceni.

Nie zmiescilam się. Za mała!!! Jestem 3 miesiące po porodzie, nie jem słodyczy od 21 dni, fazy food, alkoholu. Ale załamałam się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tymi rozmiarami to tak czasem jest, nie przejmuj się
Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Hej można dołączyć?

Tytułem wstępu: mamy oboje z TŻ po 29 lat, jesteśmy razem od 29.12.2017r., zaręczyliśmy się 20.02.2019r. Chcielibyśmy pobrać się we wrześniu 2020r., o ile finanse pozwolą póki co intensywnie tworzymy kosztorys przedsięwzięcia, byliśmy też oglądać jedną salę, która wygrywa ze względów logistycznych. Slub będzie w kościele, wesele na ok. 70-80 osób, lista nie jest jeszcze ustalona ostatecznie.

Przepadłam w przeglądaniu ślubnych gadżetów z Aliexpress

Jakie planujecie motywy/kolory przewodnie na swoje śluby? Czy nie praktykujecie czegoś takiego?
Cześć!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 15:45   #2673
Zoykaaa
Raczkowanie
 
Avatar Zoykaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 73
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez roska92 Pokaż wiadomość
Hejka Gratulacje widzę, że świeża sprawa

Nad kolorem jeszcze myślimy, ale wesele na pewno będzie w stylu glamour, chyba bez konkretnego motywu przewodniego. Początkowo chcieliśmy wesele w oranżerii, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na hotel z piękną kryształową salą z lustrami.

Oj gadżetów na Ali jest całe mnóstwo, ja od ponad roku mam wishlistę ze ślubnymi pierdółkami i ciągle dodaję nowe zdążyłam już nawet zamówić popularną szklaną szkatułkę na obrączki
Możesz mi powiedzieć w którym miejscu na aliexpeess są te wszystkie ☠☠☠☠☠☠☠ki ślubne ? szukałam, ale nie wiem w żadnej kategorii tego nie widzę

U mnie na razie nie ma koloru przewodniego, nie wiem czy w ogóle się na jakiś zadecydujemy.

Byliśmy parę dni temu na spotkaniu z fajnym kamerzysta.. wszystko fajnie, ale film ślubny + teledysk + plener ślubny w inny dzień + profesjonalny dzwiek wyjdzie około 5k już sama kurcze nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zoykaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 18:17   #2674
roska92
Raczkowanie
 
Avatar roska92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Zoykaaa Pokaż wiadomość
Możesz mi powiedzieć w którym miejscu na aliexpeess są te wszystkie ☠☠☠☠☠☠☠ki ślubne ? szukałam, ale nie wiem w żadnej kategorii tego nie widzę

U mnie na razie nie ma koloru przewodniego, nie wiem czy w ogóle się na jakiś zadecydujemy.

Byliśmy parę dni temu na spotkaniu z fajnym kamerzysta.. wszystko fajnie, ale film ślubny + teledysk + plener ślubny w inny dzień + profesjonalny dzwiek wyjdzie około 5k już sama kurcze nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wpisuję w wyszukiwarkę na Ali "wedding" albo "bridal" i potem dopiero wchodzę w konkretne kategorie, np. ozdoby do włosów

Kamerzyści niestety się cenią, zwłaszcza Ci lepsi. Dlatego my sobie film z wesela darowaliśmy, bo koszt jest ogromny a wiemy, że obejrzelibyśmy go może ze 3 razy w życiu
roska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 18:47   #2675
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Hej można dołączyć?

Tytułem wstępu: mamy oboje z TŻ po 29 lat, jesteśmy razem od 29.12.2017r., zaręczyliśmy się 20.02.2019r. Chcielibyśmy pobrać się we wrześniu 2020r., o ile finanse pozwolą póki co intensywnie tworzymy kosztorys przedsięwzięcia, byliśmy też oglądać jedną salę, która wygrywa ze względów logistycznych. Slub będzie w kościele, wesele na ok. 70-80 osób, lista nie jest jeszcze ustalona ostatecznie.

Przepadłam w przeglądaniu ślubnych gadżetów z Aliexpress

Jakie planujecie motywy/kolory przewodnie na swoje śluby? Czy nie praktykujecie czegoś takiego?
Hej! Widzę, że mamy dużo wspólnych elementów My jesteśmy razem od października 2017, zaręczyny styczeń 2019 i ślub wrzesień 2020 O dekoracjach, kolorach itd. raczej ja będę w większyms topniu decydować. Narzeczonemu wszystko się podoba, co mu pokazuję Chciałabym, żeby było dużo bieli (standardowo), trochę pudrowego różu i wrzosy. Nie wiem czy nie jest to za dużo, te 3 kolory, co myślicie?
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 20:27   #2676
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Pm 2020.

chodzi mi po głowie lawendowy jeśli chodzi o dekoracje, ale raczej nie nazwałabym tego kolorem przewodnim

salę mamy klepniętą, kamerzystę chyba też, za tydzień mamy spotkać się z fotografem (swoją drogą z polecenia wizażanki libellula ), a ja umawiam się już na makijaż próbny swoją drogą, jak widzę ogłoszenia, że makijażystka dojeżdża do domu tylko przy 4-5 osobach to dziękuję, postoję.

przeglądałam też różnych fotografów i już miałam do jednego pisać, kiedy trafiłam w jego galerii na kilka zdjęć niemalże gołych tyłków damskich widocznych spod sukienki przy obrotach itp moim zdaniem mocno nieprofesjonalne wrzucać takie zdjęcia na stronę, nawet mając zgodę "modelki"

ile zdjęć wam fotograf odda później na pendrivie? ok 500? więcej, mniej?
calore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 07:26   #2677
roska92
Raczkowanie
 
Avatar roska92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez calore Pokaż wiadomość
chodzi mi po głowie lawendowy jeśli chodzi o dekoracje, ale raczej nie nazwałabym tego kolorem przewodnim

salę mamy klepniętą, kamerzystę chyba też, za tydzień mamy spotkać się z fotografem (swoją drogą z polecenia wizażanki libellula ), a ja umawiam się już na makijaż próbny swoją drogą, jak widzę ogłoszenia, że makijażystka dojeżdża do domu tylko przy 4-5 osobach to dziękuję, postoję.

przeglądałam też różnych fotografów i już miałam do jednego pisać, kiedy trafiłam w jego galerii na kilka zdjęć niemalże gołych tyłków damskich widocznych spod sukienki przy obrotach itp moim zdaniem mocno nieprofesjonalne wrzucać takie zdjęcia na stronę, nawet mając zgodę "modelki"

ile zdjęć wam fotograf odda później na pendrivie? ok 500? więcej, mniej?
My dzisiaj jedziemy podpisać umowę z fotografem, będziemy mieć 500 obrobionych zdjęć na pendrive Również zdecydowaliśmy się na fotografa z polecenia ale z grupy na facebooku, dziewczyna jest mega utalentowana ale ma stosunkowo małe portfolio, dlatego cenowo wypada bardzo korzystnie.

Dzisiaj wysyłamy podpisaną umowę do DJ, więc też można uznać, że już załatwione

Dziwnie mi z myślą, że narazie za niczym nie muszę się rozglądać, więc chyba zacznę poszukiwania florystki, podobno z nimi też może być problem z terminami...

Edytowane przez roska92
Czas edycji: 2019-03-04 o 07:31
roska92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-04, 07:51   #2678
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

My mamy 450 zdjęć od fotografa
Ostatnio spodobały mi się zaproszenia ze wzorem marmuru + złoto. Zastanawiam się teraz, czy nie iść w taki motyw przewodni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 08:05   #2679
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
My mamy 450 zdjęć od fotografa
Ostatnio spodobały mi się zaproszenia ze wzorem marmuru + złoto. Zastanawiam się teraz, czy nie iść w taki motyw przewodni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobają mi się takie zaproszenia ale jak widzę ich cenie to zmieniam zdanie za każdym razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 08:28   #2680
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Podobają mi się takie zaproszenia ale jak widzę ich cenie to zmieniam zdanie za każdym razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na allegro znalazłam za 2,60

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 08:50   #2681
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Na allegro znalazłam za 2,60

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to celuje w zaproszenia za złotówkę bo jak mam na same kartki papieru wydać 200zl a 70 to mi jednak robi różnicę, wolę na coś innego przeznaczyć niż na coś co potem i tak wyląduje w koszu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-04, 09:07   #2682
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja to celuje w zaproszenia za złotówkę bo jak mam na same kartki papieru wydać 200zl a 70 to mi jednak robi różnicę, wolę na coś innego przeznaczyć niż na coś co potem i tak wyląduje w koszu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No zależy ile tych zaproszeń będziesz mieć, mi pewnie nawet 50 nie wyjdzie, więc to nie są jakieś duże koszta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 11:11   #2683
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Za to sama zrobię pudełka na słodkości dla gości dorwalam wzór, zrobiłam jedno na próbę i wygląda cudnie tylko będzie z tym roboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 11:17   #2684
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Mam nadzieje że widać tak mnie urzekły że no trudno będę siedzieć i sklejać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 53060108_1195193920654873_1175713397103132672_n.jpg (95,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 54041325_2102605829827160_5345580970219143168_n.jpg (74,4 KB, 51 załadowań)
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 16:32   #2685
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Za to sama zrobię pudełka na słodkości dla gości dorwalam wzór, zrobiłam jedno na próbę i wygląda cudnie tylko będzie z tym roboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest na ciasto czy jak? I jaki koszt za sztukę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 21:14   #2686
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Hej! Widzę, że mamy dużo wspólnych elementów My jesteśmy razem od października 2017, zaręczyny styczeń 2019 i ślub wrzesień 2020 O dekoracjach, kolorach itd. raczej ja będę w większyms topniu decydować. Narzeczonemu wszystko się podoba, co mu pokazuję Chciałabym, żeby było dużo bieli (standardowo), trochę pudrowego różu i wrzosy. Nie wiem czy nie jest to za dużo, te 3 kolory, co myślicie?
hej faktycznie podobne daty którego września ślub? My celujemy w 12.09
Myślę, że biel, róż i wrzosy to bardzo wdzięczne połączenie i wcale nie za dużo. No i daje duże pole manewru

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Mam nadzieje że widać tak mnie urzekły że no trudno będę siedzieć i sklejać
Super! co w nich będzie, ciasto czy jakieś inne słodkości?
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 21:35   #2687
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
To jest na ciasto czy jak? I jaki koszt za sztukę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na rafaello albo krówki jeszcze dokładnie nie wiem u nas się daje takie podziękowania na talerzykach leżą na sali na wejściu ogólnie to malutkie pudełeczko jest, a koszt darmowy bo sama drukuje w pracy i sklejam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 23:37   #2688
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Na rafaello albo krówki jeszcze dokładnie nie wiem u nas się daje takie podziękowania na talerzykach leżą na sali na wejściu ogólnie to malutkie pudełeczko jest, a koszt darmowy bo sama drukuje w pracy i sklejam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa, to ja takich rzeczy nie planuję, dość żarcia będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 00:06   #2689
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Aaa, to ja takich rzeczy nie planuję, dość żarcia będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie nie będzie żadnego ciasta dla gości na wyjście czy paczek z czymś itp a taka słodkości o na początek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-05, 07:20   #2690
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
hej faktycznie podobne daty którego września ślub? My celujemy w 12.09
Myślę, że biel, róż i wrzosy to bardzo wdzięczne połączenie i wcale nie za dużo. No i daje duże pole manewru


Super! co w nich będzie, ciasto czy jakieś inne słodkości?
My już mamy wybraną datę: 12 września 2020
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 10:56   #2691
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

Oglądacie programy ślubne w tv? Ja ostatnio nałogowo oglądam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 11:08   #2692
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Pm 2020.

ja tylko "I nie opuszczę cię do ślubu" Janachowskiej, ale niektóre jej pomysły mnie przerażały jeśli chodzi o dekoracje
calore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 11:35   #2693
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez calore Pokaż wiadomość
ja tylko "I nie opuszczę cię do ślubu" Janachowskiej, ale niektóre jej pomysły mnie przerażały jeśli chodzi o dekoracje
Ja kilka programów Janachowskiej. W jednym z odcinków dziewczynka niosła obrączki do ołtarza, nie spotkałam się nigdy z tym. Od razu pomyślałam o mojej chrześnicy. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych przeszkód w Kościele, ksiądz się zgodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 13:27   #2694
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Ja nie oglądam z prostej przyczyny, mam tylko podstawowe kanały a zresztą też nie wiem na co braliśmy tv 58 cali jak odpalam go tylko jak goście są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 14:07   #2695
Zoykaaa
Raczkowanie
 
Avatar Zoykaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 73
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Oglądacie programy ślubne w tv? Ja ostatnio nałogowo oglądam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, tak, mam teraz fazę na to "nie opuszczę Cię do ślubu" i "w czym do ślubu" Janachowskej, leci odcinek za odcinkiem Polecacie jeszcze jakieś inne warte obejrzenia?

Ashya_ nie trzeba mieć kanałów, te które wymieniłam można oglądać na playerze

Dziewczyny, macie już zamówiona jakaś oprawę muzyczną ślubu ? Ślub mam w czerwcu, i nie wiem z jakim wyprzedzeniem powinnam zamówić skrzypaczkę/śpiewaczkę ? Tak żeby później się nie okazało że nie ma już nikogo wolnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zoykaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 14:16   #2696
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Zoykaaa Pokaż wiadomość
Ooo, tak, mam teraz fazę na to "nie opuszczę Cię do ślubu" i "w czym do ślubu" Janachowskej, leci odcinek za odcinkiem Polecacie jeszcze jakieś inne warte obejrzenia?

Ashya_ nie trzeba mieć kanałów, te które wymieniłam można oglądać na playerze

Dziewczyny, macie już zamówiona jakaś oprawę muzyczną ślubu ? Ślub mam w czerwcu, i nie wiem z jakim wyprzedzeniem powinnam zamówić skrzypaczkę/śpiewaczkę ? Tak żeby później się nie okazało że nie ma już nikogo wolnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nic dodatkowo raczej nie zamawiam, będzie organista z kościoła więc wystarczy mi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 16:37   #2697
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja nie oglądam z prostej przyczyny, mam tylko podstawowe kanały a zresztą też nie wiem na co braliśmy tv 58 cali jak odpalam go tylko jak goście są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to w ogóle nie oglądam tv, ale założę się, że te programy można odpalić w sieci.
Cytat:
Napisane przez Zoykaaa Pokaż wiadomość
Ooo, tak, mam teraz fazę na to "nie opuszczę Cię do ślubu" i "w czym do ślubu" Janachowskej, leci odcinek za odcinkiem Polecacie jeszcze jakieś inne warte obejrzenia?

Ashya_ nie trzeba mieć kanałów, te które wymieniłam można oglądać na playerze

Dziewczyny, macie już zamówiona jakaś oprawę muzyczną ślubu ? Ślub mam w czerwcu, i nie wiem z jakim wyprzedzeniem powinnam zamówić skrzypaczkę/śpiewaczkę ? Tak żeby później się nie okazało że nie ma już nikogo wolnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, ja nie planuję żadnej oprawy muzycznej ślubu poza organistą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 19:03   #2698
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

U mnie prawdopodobnie koleżanka z pracy zagra na skrzypcach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Zoykaaa Pokaż wiadomość
Ooo, tak, mam teraz fazę na to "nie opuszczę Cię do ślubu" i "w czym do ślubu" Janachowskej, leci odcinek za odcinkiem Polecacie jeszcze jakieś inne warte obejrzenia?

Ashya_ nie trzeba mieć kanałów, te które wymieniłam można oglądać na playerze

Dziewczyny, macie już zamówiona jakaś oprawę muzyczną ślubu ? Ślub mam w czerwcu, i nie wiem z jakim wyprzedzeniem powinnam zamówić skrzypaczkę/śpiewaczkę ? Tak żeby później się nie okazało że nie ma już nikogo wolnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jeszcze oglądam panny młode ponad miarę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 19:07   #2699
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
My już mamy wybraną datę: 12 września 2020
Też chcemy zaklepać tą datę co już macie zrobione?
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 20:06   #2700
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja nie oglądam z prostej przyczyny, mam tylko podstawowe kanały a zresztą też nie wiem na co braliśmy tv 58 cali jak odpalam go tylko jak goście są
My w ogóle nie mamy TV i w sumie dobrze nam z tym
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.