Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-25, 14:55   #2671
gwiasdeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

OMIJAJCIE STUDIO FRYZUR MAŁGORZATA BABICZ KIEPSKI FRYZJER byłam u niej kilka razy jest przereklamowana, odwala kaszane już wcale jej sie nie chce, chodzi tylko po salonie z ręka w kieszni, w drugiej trzyma telefon przez cały czas gada i niby szkoli tam te fryzjerki a tak naprawde ma wszystko w nosie mysli ze jest Bogiem udaje po prostu takiego mistrza poza tym zero szacunku do klientów. uważajcie dziewczyny i chłopaki bo szkoda kasy i nerwów. jest dużo fajnych osób w Krakowie o wiele tańszych i starających się!!!!
gwiasdeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:44   #2672
kukukukuku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez konfiturymalinowe Pokaż wiadomość
Nusiaa,

ja chodziłam do FC kiedy jeszcze byli w Plazie, potem zdarzyło mi się kilka razy na Siennej- ale ceny to mają zabójcze W każdym razie zawsze namawiali mnie na jakieś ampułki po farbowaniu itd, i zawsze wychodziłam z torbami uboższa o ok 400 zł ( strzyżenie+ farba+ ampułka na długich)...
Wg mnie najlepsza jest p. Gosia- moje włosy ją kochały!! Świetnie dobiera i kolor, i fryzurę. Tyle tylko, że u FP nie można się umawiać na termin, wiec trzeba się dowiedzieć kiedy przyjmuje dany fryzjer i uzbroić w cierpliwość...
jak patrzę na cennik na stronie FP to mycie,czesanie i strzyżenie=95zł, a nie 400? a ile kosztują fryzury okolicznościowe?
kukukukuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 20:28   #2673
nusiaa92nh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

ja byłam dzisiaj w FC akurat trafiłam na fryzjera (chyba o imieniu Marcin) niski .. z pofarbowanymi końcówkami włosów na blond bardzo miły.. doradził mi fryzurę I dokładnie tak jak jest napisane na stronie internetowej zanim pójdą nożyczki w ruch to fryzjer rozmawia z klientem, stara się pomóc.. i wysłuchać czego się oczekuje. Nie wciskał mi żadnych ampułek ; p Mówił coś o jakiejś masce..że niby mam zniszczone włosy ale z niej zrezygnowałam - ona się podobno trzyma tylko przez kilka myć ; p a przy moim codziennym myciu głowy to już lepsza jest dobra odżywka na wysuszone włosy.
Cięcie trwało stosunkowo długo,ale był widoczny efekt. Salon zrobił na mnie dobre wrażenie.. ździwił mie fakt,że nie ma jednak w nim dożo klientów (jest tego plus-brak kolejki).. tylko dwóch fryzjerów .. i kiedy ja tam byłam do oprócz mnie ścinała się najpierw taka pani i przyszły jakieś dziewczyny w międzyczasie, które około 30 minut z fryzjerką szukały odpowiedniej fryzury..nikt więcej.
Osobiście jednak polecam
aaa.. i na stornie internetowej po wydrukowaniu ulotki do końca stycznia jest zniżka -20%. także za mycie, strzyżenie i czesanie zapłaciłam ze zniżką 81 zł.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kukukukuku Pokaż wiadomość
jak patrzę na cennik na stronie FP to mycie,czesanie i strzyżenie=95zł, a nie 400? a ile kosztują fryzury okolicznościowe?
nie mam pojęcia ile.. ale to pewnie musiałabyś pytać się w salonie... sądzę,że mniej od tego strzyżenia..czesania i mycia.

Edytowane przez nusiaa92nh
Czas edycji: 2010-01-26 o 20:25
nusiaa92nh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 10:06   #2674
alior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam,

Mam propozyację na utworzenie nowego wątku: PROMOCJE w salonach fryzjerskich. Co wy na to??

Ostatnio byłam i skusiłam się na promocje w salonie HAIR COIF w Bonarce - bo moje fryzjerskie bóstwo było niedostępne (jak otwarł kolejny nowy salon to kolejki może i mniejsze, ale za to korki do BONARKI to niech drzwi ścisną) i pożałowałam !!! Przepadł mi termin u P.Pawła i niestety...kolejny był dopiero za dwa tygodnie, a ja musiałam sobie "coś zrobić z włosami" bo wyglądałam jak strach na wróble, wiec postanowiłam podejść do Hair Coif który jest 300m dalej. No po wizycie w HC nie wyglądałam jak strach na wróble, ale to nie było to...

Jak poszłam na reklamację za kilka dni, Pani stwierdziła, że to nie jest jej wina, że kolor tak szybko mi zszedł i że w sumie to może podciąć mi końce (wyrównać bo było krzywo) ale nie obicuje , że będę zadowolona. Prawie uciekłam z fotelem jak to usłyszałam/mało to przekonujące usłyszeć od fachowca/.

Wraz z koleżanką wróciłam z podkulonym ogonem do P.Pawła, ale niestety nie miał terminu wolnego więc podcieła mnie p.Ewa. Zabiło mnie wnętrze salonu - takie nowoczesne i cena jaką na końcu zapłaciłam za wszystko, ale na własne życzenie ale zrobiłam sobie jeszcze przy okazji tipsy i wykupiłam 5 zabiegów z liposukcji kawitacyjnej /dostałam jeden zabieg za darmochę/.

Poprawka po HC kosztowała mnie 1500zł:
1000zł - zabiegi na ciało 5 + 1gratis (gabinet wygląda w środku przepięknie - jak z gazety , bo mają tam nową markę kosmetyków o ile dobrze kojkarze to Keraskin)
150zł - sliczne żelowe pazurki
130 zł - zabieg Kerastase (robią te zabiegi w specjalnym pomieszczeniu, dopiero jak wychodziłam zobaczyłam , że są INSTYTUTEM KERASTASE - dawno temu chodziłam na Gołębią, ale tam ceny samych zabiegów Kerastase były zabijające chyba ze 3 razy drożej - no za markę i tradycję trzeba zapłacić)
200zł - farba + strzyżenie

Ale jestem "dziuńka" zapomniałam podać nazwy salonu - VICI Hair%Beauty

Edytowane przez alior
Czas edycji: 2010-01-27 o 10:17
alior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 09:22   #2675
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez kicia666 Pokaż wiadomość
Witam,Dawid pracuje teraz na Katarzyny 2/1 pierwsze piętro,salon nazywa sie "Norbi",otworzyli kilka miesiecy temu salon super urządzony,tu masz numer do Dawida:668-162-704.
A Dawid jest dobry? Jest blisko mnie, wiec moze bym sie wybrała
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 13:53   #2676
Lejdisss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Hej,
ja osobiście polecam salon Atelier na Pędzichowie. Ścinała mnie ostatnio p. Małgosia (bląd krótkie włosy). Sympatyczna kobieta , która rewelacyjnie dobrała mi fryzurkę.Myślę,że będę teraz tam stałą klientką.
Lejdisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 00:00   #2677
kaska800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

osobiscie moge polecic p.Agnieszke Jaśko i p.Agnieszke Skrobacz. p. Jasko wczesneij pracowala w salonie p. Skrobacz , dlatego bylam u obydwu. Strzyglam i farbowalam wlosy okolo 2 lata przez te panie, zawsze mialam dlugie blond wlosy ale zachcialo mi sie zmian i najpierw przeszlam na braz a potem na bardzo krociotkie i bylam naprawde bardzo zadowolona .znajomi mnie nie poznali za pierwszym razem byla to taka duza i pozytywna zmiana. salon p. Skrobacz to freestyle na stradomskiej a jasko gdzies na grzegorzeckiej obecnie jestem w łodzi i poszukuje dobrejj fryzjerki
kaska800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 00:43   #2678
gwiazdeczkaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie włosów Kraków

Cytat:
Napisane przez KingaKinga2010 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
ja dziś przedłużyłam włosy w Krakowie.
dziewczyna naprawdę sie zna na rzeczy...
przedłużyłam słowianami 50cm-wcale cena mnie nie zbiła z nóg...
efekt same oceńcie-ja jestem mega zadowolona...załaczyłam zdjecie przed i po przedłużeniu.Ta Kobieta to Anioł))

Załącznik 2769891

Załącznik 2769892
a ile zapłaciłaś za to przedłużanie??
gwiazdeczkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 08:12   #2679
wizi84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
hej! moze mi pomożecie w sobote ide na bal i chcialabym znalezc jakiegos fryzjera, ktory uczesałby mnie tanio (tak do 50 zl), mam krecone wlosy za lopatki i sama nie mam pojecia co z nimi zrobic a jako ze jestem studentka budzet mam dosc ograniczony. za wszystkie propozycje dziekuje
znalazlas juz fryzjera? masz jakas wymyslona fryzurke?
wizi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 09:27   #2680
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

A co sądzicie o studiu fryzur Daviness na Dietla?
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:41   #2681
lucja27a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Strasznie dziwnie opinie na tym forum o salonie Macka Maniewskiego. Chodze do niego jeszcze za czasow salonu tylko w Wisle i jestem bardzo zadowolona zarowno z uslug jak i atmosfery panujacej w salonie, obecnie mieszkam w krakowie i chodze do obu salonow Macka i nigdy nie zdazylo sie by ktokolwiek z ludzi u niego pracujacych czy sam Maciek scinali mnie 5 min. z salonu wychodze zawsze zadowolona ,a fryzjerzy bardzo dbaja o swoich klientow, polowa mojej rodziny tam chodzi i maja podobne odczucia. Polecam Macka i jego salony na rakowickiej i na golebiej.Pozdrawiam.
lucja27a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 15:10   #2682
karolajnb24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

WITAM WAS WSZYSTKICH NA FORUM . KILKA DNI TEMU PRZECZYTALAM OPINIE O KLUBIE FRYZJERSKIM MANIEWSKI W KRAKOWIE I Z CIEKAWOSCI POSTANOWILAM SPRAWDZIC CZY WASZA OPINIA NA TEMAT TEGO SALONU JEST ADEKWATNA DO KOMENTARZY WYPISYWANYCH NA TYM FORUM. WIZYTE W SALONIE OPISUJE PONIZEJ.


Wizyta w salonie na Golbiej w Klubie Fryzjerskim Maniewski.
1. rozmowa telefoniczna- pani z recepcji bardzo mila , chcialam zapisac sie na koloryzacje i strzyzenie do Macieja ,wytlumaczyla mi ze Maciej nie wykonuje koloryzacji tylko same strzyzenia ale koloryzacja zajmuja sie jego pracownicy ktorzy sa wykfalifikowani ale ze sam szef dobierze mi kolor i ustali ze mna co i jak.
2. salon miesci sie w kamienicy na 1 pietrze, z poczatku nie moglam trafic ale jak juz trafilam to bylam pod wrazeniem uroku tego miejsca. Klimatycznie, sliczny zapach, swieczki. Na recepcji stala dziewczyna i chlopak bardzo milii sumiechnieci, chlopak wzial ode mnie plaszcz ,a dziewczyna zaproponowala kawe i pokazala mi gdzie mam usiasc.
3. Maciej Maniewski podszedl do mnie i ustalal fryzure , ogladal moje wlosy co bylo bardzo profesjonalne.
4. mycie wlosow - bardzo przyjemne , myjki z masazem , zrobiono mi zabieg pielegnacyjny ,mozna sie poczuc wyjatkowo.
5. strzyzenie- super podejcie, Maciej zaangazowany w pracy , malo rozmawia skupia sie na tym co robi. efekt bardzo zadawalajacy . pierwszy raz bylam u fryzjera gdzie scinaja wlosy nie przesadzajac 1,5 h. kazde pasemko dokladnie.
6. farbowanie, Maciej ustalil faktycznie kolor ,od razu kolor zostal wpisany do bazy danych , wiec sama nie musialam blagac by pamietali kolor, farbe nakladala mi dziewczyna,ktora byla bardzo mila. czas uplynal szybko.
7. stylizacja naturalna chcieli mi pokazac jak wlosy beda sie ukladac a nie prostowanie prostownica jak w kazdym salonie zeby ukryc bledy strzyzenia.
8. zaplacilam pieniazki i dostalam nawet upominek w postaci szamponu,maski i lakieru na nowy rok - kazdy klient dostawal z tego do widzialam.

Myjac w domu wlosy ukladaly sie rownie pieknie co w salonie,kolor swietnie dobrany,naturalny.. Polecam Klub Fryzjerski Maniewski , Macka i innych fryzjerow bo widac ze robia to z pasja i kochaja swoich klientow.
karolajnb24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 18:15   #2683
amalee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Kochane, przekopałam forum wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu pomocy i umówiłam się na jutro do P. Basi w Kiss Paris. Nigdy nie byłam zadowolona po wyjściu od fryzjera, dlatego też od pewnego czasu ograniczyłam się do skracania grzywki. Mam zamiar znacznie skrócić włosy i zmienić naturalny kolor. Strrrasznie się boję... Trzymajcie kciuki.
amalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 06:59   #2684
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez alior Pokaż wiadomość

Mam propozyację na utworzenie nowego wątku: PROMOCJE w salonach fryzjerskich. Co wy na to??
To utwórz.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 10:16   #2685
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez amalee Pokaż wiadomość
Kochane, przekopałam forum wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu pomocy i umówiłam się na jutro do P. Basi w Kiss Paris. Nigdy nie byłam zadowolona po wyjściu od fryzjera, dlatego też od pewnego czasu ograniczyłam się do skracania grzywki. Mam zamiar znacznie skrócić włosy i zmienić naturalny kolor. Strrrasznie się boję... Trzymajcie kciuki.

czekam na jakies info od Ciebie jak wloski ja wciąż zamierzam sie zapisac ale jeszcze nie dotarlam do salonu moze w koncu sie rusze bo wygladam jak straszydlo
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 15:13   #2686
miniminii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: Naturalny baleyage W KRAKOWIE

Poszłam na Baleyage do Pani Pauliny Poszłam ze zdjęciem włosów Jennifer Aniston i wytłumaczyłam czego chcę. Pani Paulina ruszyła do dzieła, siedziałam pełna obaw, bo milion rzeczy działo się na mojej głowie. Efekt: NAJBARDZIEJ NATURALNY BALEYAGE JAKI W ŻYCIU WIDZIAŁAM. Trzy kolory- przenikają się - wogóle nie ma pasków , zebry, białego, czarnego - NIC. jest bosko. Jedyne czego się obawiam to to , że zauważyłam, że kolory bo dwóch myciach się trochę zmyły, ale może to wina moich włosów.... zapłaciłam za wszystko 150 zł POLECAM!

Edytowane przez miniminii
Czas edycji: 2010-02-13 o 12:50
miniminii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 21:34   #2687
adrianna877
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

a ja ostatnio byłam własnie u pana Andrzeja w Trendy na karmelickiej i jestem super zadowolona
po strzyzeniu moje wlosy w koncu ukladaja sie tak jak powinny
kolor tez wyszedl fajnie - zawsze chcialam chlodny odcien brazu i taki wlasnie teraz mam
facet jest bardzo mily i wie co robi
a dowiedzialam sie o nim z bloga
http://kruczekhairconcept.com/
szczerze polecam
adrianna877 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 11:26   #2688
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dziewczyny wiecie może ile kosztuje farbowanie krótkich włosów w Salonie Roman na Gołębiej? Nie mają na stronie cennika
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 12:05   #2689
czarnolatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Hej

Ile zapłaciłaś za tą przyjemność?
czarnolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 21:24   #2690
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Marysia z Trendy na ul. Karmelickiej pracuje teraz w Trinity na kobierzyńskiej.

Dziękuję za informację
Czy masz może telefon do Trinity?
Google jeszcze nie zna tego miejsca
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:28   #2691
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

122571515
ul. Kobierzyńska 54 B
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:30   #2692
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
122571515
ul. Kobierzyńska 54 B
Dziękuję
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:32   #2693
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Nie ma za co
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 23:02   #2694
Gosia64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Witam Drogie Panie dziś byłam z Córką na Rakowickiej u Maniewskich Córka Chodzi Do P. Krystiana a Mnie zapisała do Kamila żeby za dużo czasu nie stracić.
Oby dwaj Panowie zrobili Nam świetne fryzury chcieli mam zrobić jeszcze kolory żeby fryzura jeszcze lepiej wyglądała z braku naszego czasu usłyszałyśmy co to miały by być na kolory i szczerze ciekawie to brzmi i z całą przyjemnością się tam wybiorę bo efekty są niesamowite wprawdzie czasochłonne ale warto Polecam
Gosia64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:23   #2695
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 259
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Cytat:
Napisane przez Ania011 Pokaż wiadomość
Wiesz Koleżanko wydaję Mi się że się chyba pomyliłaś jeżeli chodzi o fryzjera chodzę do Kamila przeszło 2 lata i miałam dużo ciekawych rzeczy na głowie zawsze jednak uzgadniał to ze Mną do końce co i jak pierwszy raz zrobił mi naprawdę dużą zmianę potem chciałam zapuścić i jakoś się udało gdzie przynajmniej raz na 2 -3 miesiące się zjawiałam u niego i zawsze Byłam Zadowolona…

Cytat:
Napisane przez Gosia64 Pokaż wiadomość
Witam Drogie Panie dziś byłam z Córką na Rakowickiej u Maniewskich Córka Chodzi Do P. Krystiana a Mnie zapisała do Kamila żeby za dużo czasu nie stracić.
Oby dwaj Panowie zrobili Nam świetne fryzury chcieli mam zrobić jeszcze kolory żeby fryzura jeszcze lepiej wyglądała z braku naszego czasu usłyszałyśmy co to miały by być na kolory i szczerze ciekawie to brzmi i z całą przyjemnością się tam wybiorę bo efekty są niesamowite wprawdzie czasochłonne ale warto Polecam




Jeszcze jeden post na temat Pana Kamila, a skonczy sie banem stalym.
Prosze zapoznac sie z Regulaminem ogölnym oraz zasadami tego forum.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 259 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 20:42   #2696
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Hej!
Super relacja...jestem prawie przekonana! Tylko zdradź ile zapłaciłaś i jakiej długości masz włosy?
Serdecznie pozdrawiam )
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 21:43   #2697
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez kasiaaaaaa Pokaż wiadomość
no wlasnie sie zastanawiam czy robic ten zabieg u fryzjera bo cena chyba spora tam w studio fryzury kosztuje to chyba 35 zl sama ta ampulka wiec nie tak zle ale podbno wlasnie na allegro slyszalam ze sajakies podroby i ze gorzej działaja i slyszalatm tez ze cena taka bo przy nalozeniu jest masarz ? nie wiem czy w kazdym salonie wiem ze tam gdzie ja chodze to panie fajnie masuja zawsze głowke przy myciu <marzyciel> bo zawsze bylam wyszarpana i obolała wiec moze dobrze zainwestowac to dodatkowe 35 zl za chwile relaksu i do tego cos wartosciowego dla wlosow?? jak myslicie ??? bo wyczytalam tez u nich na stronie internetowej ( dałam wam wyzej) ze jest jakas najnowsza usluga regeneracji wlosow nie wiem czy to jest we wsyztskich salonach ?? ale jest dosc droga bo ponad 100 zl to kosztuje ze strz ale ktos mi mowi ze warto tez robic raz na czas ta TERMOREGENERACJE ?? robilyscie ? lepiej doplacic i to zrobic czy sama ampułke ?? powiedzcie czy robilyscie to i co sadzicie ?? pozdrawiam krakowianki
Kasiaaa, a gdzie chodzisz na ten masaż z ampułką za 35 zł? .....bo brzmi bardzo kusząco? Ja ostatnio chciałam się wybrać na taki zabieg do salonu na Floriańską i powiedzieli mi około 120 zł (nawet nie wiem czy z masażem) ;-(((

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola_krk Pokaż wiadomość
Kiss Paris jest w hotelu Qubus, tuż za mostem jak się jedzie ulicą Starowiślną od strony rynku. Dokładnie to jest ulica Nadwiślańska przy placu Bohaterów Getta. Za samo obcięcie Basia bierze okołu 80zł, za samą farbę około 200, a za ścięcie z farbą 230zł. Zaznaczam, że ceny mogły się zmienić od mojej ostatniej wizyty
Hej! Ja byłam u Pani Basi w październiku i zapłaciłam 250zł za kolor, ścięcie i modelowanie (chociaż przez telefon powiedziano mi, że górna granica to 220 zł). Faktem jest, że dość fajnie dobrała mi kolorek - taki naturalny ciemny blond, fryzurka też była dość fajna, lekko skrócona - włosy do ramion. Sama Pani Basia to miła osoba, ale jak dla mnie za flegmatyczna i jak na stylistkę, to prawie nic mi nie doradziła. Spodziewałam się, że przyjdę, siądę i oddam się w jej ręce. A tymczasem sama musiałam wszystko wymyślać od początku do końca za 250 zł!
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 17:23   #2698
Gosia64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Witam Serdecznie Ja Zapłaciłam 120 zł Córka tyle samo a jak się pytałam o koszta tej koloryzacji to około 200 zł zapisuje się w przyszłym tygodniu to zobaczę ile dokładnie zapłacę Również Pozdrawiam
Gosia64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 18:00   #2699
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

cześć kochani czy ktoś z Was może był w salonie fryzjerskim AK.KK na Garbarskiej? Jestem ciekawa waszych opinii. Chciałam sobie ściąć włosy i pofarbować. Mam już wybraną fryzurkę i kolorek, ale nie bardzo wiem do jakiego salonu się wybrać...
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 18:48   #2700
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Cytat:
Napisane przez Gosia64 Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie Ja Zapłaciłam 120 zł Córka tyle samo a jak się pytałam o koszta tej koloryzacji to około 200 zł zapisuje się w przyszłym tygodniu to zobaczę ile dokładnie zapłacę Również Pozdrawiam
Dziękuję i czekam na informację jak było na koloryzacji)
Powodzenia!
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.