DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg! - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-06, 17:04   #2701
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

ja mam 6zl za godz. plus premia
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:08   #2702
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Ale to też jest takie niesprawiedliwe Moja koleżanka w tamtym roku zaczęła pracę w barze,nie miała doświadczenia i z marszu zarabiała 6.50 ... Zobaczymy jak to będzie za miesiąc To i tak pieniądze tylko dla mnie,na moje wydatki w wakacje.
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:09   #2703
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

tez myslę że do sklepu czy call center sie napewno dostaniesz, a wiecej zaplaca, bo za taka kwote to troche wykorzystywanie

a jako osoba uczaca sie latwiej znajdziesz jakies zajecie
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:11   #2704
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Tylko,że częściej szukają studentów zaocznych,a ja wybieram się na dzienne.
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:14   #2705
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Tylko,że częściej szukają studentów zaocznych,a ja wybieram się na dzienne.
to mów, że na zaoczne, a potem się zwolnisz:P ja też po maturze szukałam pracy, to nie chcieli tylko na wakacje. wystarczyło powiedzieć, że na stałe i przyjmą. a potem złożysz wypowiedzenie i tyle.
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:17   #2706
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
to mów, że na zaoczne, a potem się zwolnisz:P ja też po maturze szukałam pracy, to nie chcieli tylko na wakacje. wystarczyło powiedzieć, że na stałe i przyjmą. a potem złożysz wypowiedzenie i tyle.
W sumie dobry pomysł
Teraz jeszcze poczekam ten miesiąc,może podwyższą szybko,jak będę ładnie pracować Później znowu zaacznę szukać.
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:18   #2707
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
W sumie dobry pomysł
Teraz jeszcze poczekam ten miesiąc,może podwyższą szybko,jak będę ładnie pracować Później znowu zaacznę szukać.
zacznij od razu szukać... bo za 4,5 to szkoda Twoich wakacji a napewno gdzieś zapłacą więcej...
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 17:20   #2708
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

dokladnie, i tak podpisza z toba umowe zlecenia lub dzieło, wiec najwyzej nie przedluzysz.

owszem probuj tego co masz, ale szukaj, bo za ta kwota to ja 10 lat temu pracowalam w wakacje w tesco. hmm, a teraz to mi sie wydaje ze 4,6 to poprostu wykorzystywanie
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:20   #2709
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
zacznij od razu szukać... bo za 4,5 to szkoda Twoich wakacji a napewno gdzieś zapłacą więcej...
Problem w tym,że tylko stąd oddzwonili,a duuuużo rozniosłam tych CV ...
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:21   #2710
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
dokladnie, i tak podpisza z toba umowe zlecenia lub dzieło, wiec najwyzej nie przedluzysz.

owszem probuj tego co masz, ale szukaj, bo za ta kwota to ja 10 lat temu pracowalam w wakacje w tesco. hmm, a teraz to mi sie wydaje ze 4,6 to poprostu wykorzystywanie
dokładnie, trzeba się cenić... to ja na zmywaku zarabiałam 5 zł/godzinę ale miałam darmowy pokój nad morzem i darmowe jedzenie:P

7 to minimum (bo w ciągu etatu wychodzi ok 1200zł)
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:25   #2711
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
zacznij od razu szukać... bo za 4,5 to szkoda Twoich wakacji a napewno gdzieś zapłacą więcej...
dokładnie
na byle kasie w supermarkecie dostaniesz 6-7zł na rękę

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Problem w tym,że tylko stąd oddzwonili,a duuuużo rozniosłam tych CV ...
a byłas w agencji pracy tymczasowej?
tam maja dużo ofert dla uczących sie
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 17:32   #2712
Aatena
Zadomowienie
 
Avatar Aatena
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cześć. Ja ciągle w Budapeszcie. Zdążyliśmy wrócić do hotelu przed burzą, która na szczęście już się skończyła. W mikrofalówce siedzi zapiekanka z piersi, cebulki, papryki, pomidorów i pieczarek a ja wyglądam na taras i opieram się pokusom. Dodam zdjęcia największej pokusy w moim zasięgu, widoki z tarasu i jeszcze parę ujęć z wczorajszego popołudniowo-wieczornego wejścia na Wzgórze Gellerta.
Zmykam jeść, bo właśnie zapiekanka się ufalowała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (189,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ab.jpg (168,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ac.jpg (188,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ad.jpg (178,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ae.jpg (134,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg af.jpg (47,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ag.jpg (80,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ah.jpg (86,7 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez Aatena
Czas edycji: 2011-06-06 o 17:33
Aatena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:32   #2713
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
dokładnie
na byle kasie w supermarkecie dostaniesz 6-7zł na rękę

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------



a byłas w agencji pracy tymczasowej?
tam maja dużo ofert dla uczących sie

niee oj nie wiem,przemyślę to jeszcze.
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:39   #2714
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
niee oj nie wiem,przemyślę to jeszcze.
moja 1 praca byla za 3,5zl nie rezygnuj popracuj zawsze mozesz zerzygnowac
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:56   #2715
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dobry wieczór, miłe panie!

Wreszcie burza!!!! Siedziałam w oknie i podziwiałam błyskawice, wdychając - wiem, że brudne - cudne, wilgotne i pachnące powietrze.

Ooo, widzę, że rozmowa zeszła na sprawy finansowe.

Cytat:
Napisane przez mroziq
Ale to też jest takie niesprawiedliwe Moja koleżanka w tamtym roku zaczęła pracę w barze,nie miała doświadczenia i z marszu zarabiała 6.50 ... Zobaczymy jak to będzie za miesiąc
Nie daj się wykorzystywać, Mroziq, bo naprawdę przeginają. Nie wiem, jakie są zarobki w Lublinie, bo mieszkam w Warszawie i nawet nie ma co porównywać moich zarobków, które wcale nie są tu jakieś wysokie, z tym, co zarabiają moje koleżanki z miasta rodzinnego czy nawet Wrocławia. Chyba Kalae pisała, że z 1200 zł wychodziło 10 lat temu za byle jaką pracę - potwierdzam. Dekadę temu! Tyle zarabiała np. za siedzenie w recepcji dziewczyna zupełnie bez doświadczenia.

Musisz sprawiać na rozmowie wrażenie pewnej siebie, tylko bez przesadyzmu i nie godzić się od razu na stawkę, tylko powiedzieć, że na omawianą pracę zgodziłabyś się za stawkę wyższą. Podaj wyższą o jakieś 10-25% (to zależy od rodzaju pracy). Naprawdę, przyszli pracodawcy specjalnie podają o wiele niższe zarobki, licząc na to, że żółtodziób się zgodzi. Ja zawsze podawałam wtedy wyższą kwotę, np. używając argumentu, że trzeba czasem przychodzić w soboty, dłużej zostać albo pracuje się w sztucznym oświetleniu w centrum handlowym dłużej niż 8 godzin - potem ma się dzień wolnego, ale jednak siedzenie w takich warunkach 12 godzin to za wiele. Mówię Ci, że się zgodzą. Ja tak zawsze robiłam i moi (za moment) pracodawcy od razu się zgadzali, ciesząc się, że i tak zaoszczędzą. Bo tak jest! Oni mogliby o wiele więcej płacić, tylko nie chcą - no, tacy są ludzie i nie ma im się co dziwić. Każdy chce tanim kosztem mieć kogoś od czarnej roboty. Mają rezerwy. Jak ktoś Ci odpyskuje, że masz za wysokie wymagania albo się nie zgodzi, to znaczy, że szuka naiwnych i będzie Cię źle traktować, a może i zwlekać będzie z wypłatą.

Aaa, jeszcze coś. Jeśli umawiałabyś się telefonicznie, a ktoś cwaniakował, nie chcąc podać konkretów o pracy i gadając np. że dowiesz się na miejscu, to od razu mów, że nie będziesz jechała w ciemno. To zawsze jest podpucha. Co innego, jak ktoś mówi podstawowe rzeczy, a szczegóły chce omówić na miejscu - wtedy jest OK. Ceń siebie i swój czas.

Cytat:
Napisane przez asmenaa
Poddałam się.
Nie poddałam się w walce o kilogramy ale wróciłam na moją South Beach

No i bardzo dobrze zrobiłaś. Po co się męczyć? Dieta nie ma być katorgą, tylko niejaką przyjemnością - z naciskiem na słowo "niejaką".


Cytat:
Napisane przez asmenaa
I nie wiem co jest grane z moim organizmem ale rano ważę tyle co samo co wieczorem, w czasie @ ważę tyle samo ile po rusz się coś wago! ale w dół
No sama widzisz, że w Twoim przypadku - podobnie jak w moim - nie możesz polegać tylko na wadze. Ja też w ciągu dnia nie mam więcej kilosów! Większość kobiet ma wahania dobowe, a ja jakoś nie. Pewnie są, ale minimalne i ważyłam się w nieodpowiednich godzinach.

Mam wahania kilkudniowe (z reguły dwudniowe) - właśnie wodne. Ale to jakoś dopiero w nocy się ustawia, a rano i wieczorem ważę tyle samo. Co więcej, zauważyłam, że po obfitym w posiłki dniu, szczególnie jak w czymś złamię zasady dukania (robię to bardzo rzadko, ale jednak się zdarzyło), ważę mniej niż po grzecznym dukaniu, wręcz idealnym i z fajnie ustawionymi proporcjami B-W-T.

Moja rada: Dziewczyno, pomierz się wreszcie dokładnie od szyi do kostek. Wtedy będziesz dopiero widziała, czy dieta coś daje. Inaczej zejdziesz na manowce. Mierz się i waż co tydzień, a nawet dwa tygonie.

Edytowane przez Zingiber
Czas edycji: 2011-06-06 o 18:33
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 18:43   #2716
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

hej !! Ratunku chudzinki !!

Strasznie się spiekłam nie sądziłam ,że 3h na słońcu bez filtra będą aż tak nie bezpieczne ... wtarłam już w siebie balsam , jajko ( mój tż twierdzi ,że pomaga - ja niestety nie zauważyłam tego na razie) i myślę co tu mogę jeszcze poradzić . Macie jakieś pomysły , jestem czerwona i skóra mnie piecze ..
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 19:06   #2717
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, miłe panie!

Wreszcie burza!!!! Siedziałam w oknie i podziwiałam błyskawice, wdychając - wiem, że brudne - cudne, wilgotne i pachnące powietrze.

Ooo, widzę, że rozmowa zeszła na sprawy finansowe.



Nie daj się wykorzystywać, Mroziq, bo naprawdę przeginają. Nie wiem, jakie są zarobki w Lublinie, bo mieszkam w Warszawie i nawet nie ma co porównywać moich zarobków, które wcale nie są tu jakieś wysokie, z tym, co zarabiają moje koleżanki z miasta rodzinnego czy nawet Wrocławia. Chyba Kalae pisała, że z 1200 zł wychodziło 10 lat temu za byle jaką pracę - potwierdzam. Dekadę temu! Tyle zarabiała np. za siedzenie w recepcji dziewczyna zupełnie bez doświadczenia.

Musisz sprawiać na rozmowie wrażenie pewnej siebie, tylko bez przesadyzmu i nie godzić się od razu na stawkę, tylko powiedzieć, że na omawianą pracę zgodziłabyś się za stawkę wyższą. Podaj wyższą o jakieś 10-25% (to zależy od rodzaju pracy). Naprawdę, przyszli pracodawcy specjalnie podają o wiele niższe zarobki, licząc na to, że żółtodziób się zgodzi. Ja zawsze podawałam wtedy wyższą kwotę, np. używając argumentu, że trzeba czasem przychodzić w soboty, dłużej zostać albo pracuje się w sztucznym oświetleniu w centrum handlowym dłużej niż 8 godzin - potem ma się dzień wolnego, ale jednak siedzenie w takich warunkach 12 godzin to za wiele. Mówię Ci, że się zgodzą. Ja tak zawsze robiłam i moi (za moment) pracodawcy od razu się zgadzali, ciesząc się, że i tak zaoszczędzą. Bo tak jest! Oni mogliby o wiele więcej płacić, tylko nie chcą - no, tacy są ludzie i nie ma im się co dziwić. Każdy chce tanim kosztem mieć kogoś od czarnej roboty. Mają rezerwy. Jak ktoś Ci odpyskuje, że masz za wysokie wymagania albo się nie zgodzi, to znaczy, że szuka naiwnych i będzie Cię źle traktować, a może i zwlekać będzie z wypłatą.

Aaa, jeszcze coś. Jeśli umawiałabyś się telefonicznie, a ktoś cwaniakował, nie chcąc podać konkretów o pracy i gadając np. że dowiesz się na miejscu, to od razu mów, że nie będziesz jechała w ciemno. To zawsze jest podpucha. Co innego, jak ktoś mówi podstawowe rzeczy, a szczegóły chce omówić na miejscu - wtedy jest OK. Ceń siebie i swój czas.




No i bardzo dobrze zrobiłaś. Po co się męczyć? Dieta nie ma być katorgą, tylko niejaką przyjemnością - z naciskiem na słowo "niejaką".




No sama widzisz, że w Twoim przypadku - podobnie jak w moim - nie możesz polegać tylko na wadze. Ja też w ciągu dnia nie mam więcej kilosów! Większość kobiet ma wahania dobowe, a ja jakoś nie. Pewnie są, ale minimalne i ważyłam się w nieodpowiednich godzinach.

Mam wahania kilkudniowe (z reguły dwudniowe) - właśnie wodne. Ale to jakoś dopiero w nocy się ustawia, a rano i wieczorem ważę tyle samo. Co więcej, zauważyłam, że po obfitym w posiłki dniu, szczególnie jak w czymś złamię zasady dukania (robię to bardzo rzadko, ale jednak się zdarzyło), ważę mniej niż po grzecznym dukaniu, wręcz idealnym i z fajnie ustawionymi proporcjami B-W-T.

Moja rada: Dziewczyno, pomierz się wreszcie dokładnie od szyi do kostek. Wtedy będziesz dopiero widziała, czy dieta coś daje. Inaczej zejdziesz na manowce. Mierz się i waż co tydzień, a nawet dwa tygonie.
Też uważam, że dobrze zrobiłam. Dukan mnie męczył, chciałam dobrze dla siebie i swojego organizmu ale myślałam tylko o tym, że nie mogę zjeść pomidora a przecież dieta ma być w pewnym sensie przyjemnością (chociaż dla mnie przyjemnością by bylo leżenie i objadanie się czekoladą i innymi słodyczami)

Myślałam, że moja waga rano po wizycie w toalecie będzie niższa niż wieczorem po całym dniu jedzenia ale nie! Mam tak jak Ty- wahania dniowe.

Pomierzę się tylko teraz mam @ więc chyba poczekam aż się skończy?
No i wyznacznikiem są moje spodenki z zeszłych wakacje, w które ledwo się dopinam

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
hej !! Ratunku chudzinki !!

Strasznie się spiekłam nie sądziłam ,że 3h na słońcu bez filtra będą aż tak nie bezpieczne ... wtarłam już w siebie balsam , jajko ( mój tż twierdzi ,że pomaga - ja niestety nie zauważyłam tego na razie) i myślę co tu mogę jeszcze poradzić . Macie jakieś pomysły , jestem czerwona i skóra mnie piecze ..
Pianka panthenol na poparzenia słoneczne do kupienia w aptece za ok 20zł ostatnio się spiekłam BARDZO i mi pomogła, daję ulgę.
I kefir\maślanka ! O tak! Tłusta śmietana wyciągnęła ze mnie całe ciepło spowodowane przegrzaniem na słońcu.
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 19:09   #2718
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

mrozik ja też mam tak po coca coli ,że brzuszek jest nieco wypięty więc wydaje mi się ,że to jednak jej wina


Pandzia_2010 co do włosów to na moje oko to ze strasu ale spokojnie łykaj może suplementy i powinno minąć mi jakiś czas temu pomogło

wykrasana chyba wypróbuje te ćwiczenia na brzuszki

Zingiber u mnie też burza - kocham ją podziwiać
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 19:11   #2719
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

smietana 36% zimna
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 19:25   #2720
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

UWAGA UWAGA PODAJĘ PRZEPIS NA PRZEPYSZNĄ SAŁATKĘ!!! - pomysł zaczerpnięty ze sławetnego numeru "Przyjaciółki"

Mieszanka salat lub tylko ulubiony rodzaj, pół papryki, 1 pomidor, pół cebuli, duża garść świeżej pietruszki, 1 makrela posiapana paluszkami i bez ości ma się rozumieć , dodać sól ziołową, zamieszać i ZAJADAĆ
Zjadłam całą wielką michę i na kolację planuję zrobić jeszcze

Dziś byłam na pobraniu krwi, jutro wyniki.
Kręgosłup nadal mi pęka, to taki rozrywający ból.
Mój mąż wziął na dziś wolne i cały dzień odciążał mnie od opieki nad Oskarciem.

Buziaczki łobuziaczki
__________________




Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......



05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 19:27   #2721
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

W Lublinie stawka to często 5zl za h niestety.

Juz kupilam dzis suplementy
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 19:41   #2722
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010
W Lublinie stawka to często 5zl za h niestety.
Uuuu. Ciekawe, za jaką pracę. W obsłudze klienta? Za typową pracę biurową? W sprzedaży?

O rety, taka standardowa stawka jest za przepisywanie tekstów z nagrania za jakiegoś dziennikarza, z konferencji, etc. ZA STRONĘ - a to się pisze szybko! Nie wiem, ile dokładnie znaków, bo można to przecież ustalić, wybierając jakiś szablon.

Może lepiej wyszukać w sieci takich ofert, jeśli ktoś szybko (bezwzrokowo) pisze. Można wtedy pracować dość krótko, w domu przy kompie (w te upały to niezła opcja, jak ktoś ma żaluzje albo siedzi w północnym pokoju), nie traci czasu na dojazdy, nie denerwuje się. Przecież ktoś z Wrocka może przesłać mejlem jakieś nagranie.

A może sekretarka medyczna?
Zaraz mnie Metalka opieprzy, bo tutaj chyba już się w medycynie trzeba orientować, ale taka pani czy recepcjonistka przydałaby się w prywatnym gabinecie lekarskim czy dentystycznym. Myślałaś o tym?
Eeee, albo asystentka u dentysty - skłam, że idziesz na studia medyczne albo jakieś fizjoterapeutyczne czy coś. Sporo wiedzy liźniesz, poznasz nowych ludzi i w ogóle.

Cytat:
Napisane przez asmenaa
Pomierzę się tylko teraz mam @ więc chyba poczekam aż się skończy?
To się pomierz teraz i będziesz miała wymiary przy maksymalnym napuchnięciu! To Ci się przyda, żeby wiedzieć, gdzie puchniesz poza brzuszkiem.
Jak później tam bedziesz przybierac i niewiele tracic, to bedziesz wiedziała, że od wody i nie bedziesz się za bardzo denerwować!
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 19:45   #2723
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość


To się pomierz teraz i będziesz miała wymiary przy maksymalnym napuchnięciu! To Ci się przyda, żeby wiedzieć, gdzie puchniesz poza brzuszkiem.
Jak później tam bedziesz przybierac i niewiele tracic, to bedziesz wiedziała, że od wody i nie bedziesz się za bardzo denerwować!
Pomierzę się
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 19:54   #2724
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

hej dziewczynki!!
ja już po baseniku

a teraz wodaaa..

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

a co stawki za pracę..
nie wiem, ja pracowałam zaraz po maturze chyba za 3.6 za godzinę

no i z drugiej strony patrząc jaka jest sytuacja na rynku do tego dochodzi brak doświadczenia, pracodawcy żerują na takich młodych ludziach

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
W Lublinie stawka to często 5zl za h niestety.

Juz kupilam dzis suplementy
włosy Ci pewnie wypadają przez ostatni stres..

a co do 3 fazy, chyba najlepsze wyjście jak na razie dla CIebie bo i tak ostatnio pisałaś, że wypiłaś piwa, że jakieś tam sery jadłaś, więc lepsza 3 faza niż powrót do poprzedniej wagi, takie moje zdanie
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 19:57   #2725
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

no zastanawiam sie nad dieta poludniowych plaz ech ja to glupek jestem ale no narazie mysle czytam i sie zastanawiam
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 20:02   #2726
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
a co stawki za pracę..
nie wiem, ja pracowałam zaraz po maturze chyba za 3.6 za godzinę

no i z drugiej strony patrząc jaka jest sytuacja na rynku do tego dochodzi brak doświadczenia, pracodawcy żerują na takich młodych ludziach

----------
ja zaraz po maturze (2 lata temu) bez doświadczenia w branży, zatrudniłam się w sprzedaży w centrum handlowym. zarabiałam 7zł netto. mi pasowało. ale dziewczyny się zwalniały,bo wszędzie oferowali więcej.

3,6 zł przecież za to się wyżyć nie da... za 7 już się da, bo wychodzi 1200 na rękę, na życie we Wrocławiu (gdzie za kawalerkę płaci się 1200, ale na pół z TŻtem) w dobrym standardzie w sam raz. ale za mniej... nie wyobrażam sobie
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 20:03   #2727
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
ja zaraz po maturze (2 lata temu) bez doświadczenia w branży, zatrudniłam się w sprzedaży w centrum handlowym. zarabiałam 7zł netto. mi pasowało. ale dziewczyny się zwalniały,bo wszędzie oferowali więcej.

3,6 zł przecież za to się wyżyć nie da... za 7 już się da, bo wychodzi 1200 na rękę, na życie we Wrocławiu (gdzie za kawalerkę płaci się 1200, ale na pół z TŻtem) w dobrym standardzie w sam raz. ale za mniej... nie wyobrażam sobie
wtedy nie musiałam się sama utrzymywać..

a widzisz.. życie nie jest takie kolorowe
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 20:06   #2728
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
wtedy nie musiałam się sama utrzymywać..

a widzisz.. życie nie jest takie kolorowe
nigdy nie twierdziłam, że jest.
i rozumiem, że nie musiałaś się sama utrzymywać, ciężko za taką sumę ale niektórzy ludzie pracują za 700 zł i muszą dawać radę. straszne to jest dla mnie.
jednak fundusz na początek jest mega ważny, gdyby moi rodzice nie byliby w stanie mnie utrzymać na studiach to ciężko byłoby mi na nie pójść.
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 20:09   #2729
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
nigdy nie twierdziłam, że jest.
i rozumiem, że nie musiałaś się sama utrzymywać, ciężko za taką sumę ale niektórzy ludzie pracują za 700 zł i muszą dawać radę. straszne to jest dla mnie.
jednak fundusz na początek jest mega ważny, gdyby moi rodzice nie byliby w stanie mnie utrzymać na studiach to ciężko byłoby mi na nie pójść.
ja musialam pojsc na zaoczne i pracowalam na 2 etaty i to na czarno
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 20:13   #2730
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez dominic_sz Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA PODAJĘ PRZEPIS NA PRZEPYSZNĄ SAŁATKĘ!!! - pomysł zaczerpnięty ze sławetnego numeru "Przyjaciółki"

Mieszanka salat lub tylko ulubiony rodzaj, pół papryki, 1 pomidor, pół cebuli, duża garść świeżej pietruszki, 1 makrela posiapana paluszkami i bez ości ma się rozumieć , dodać sól ziołową, zamieszać i ZAJADAĆ
Zjadłam całą wielką michę i na kolację planuję zrobić jeszcze

Dziś byłam na pobraniu krwi, jutro wyniki.
Kręgosłup nadal mi pęka, to taki rozrywający ból.
Mój mąż wziął na dziś wolne i cały dzień odciążał mnie od opieki nad Oskarciem.

Buziaczki łobuziaczki
myślę że jutro sobię machnę taką sałatkę - tylko że bez cebuli albo cebulę sparzę bo mój przewód pokarmowy nie akceptuje surowej... no i dam ziółka zamiast soli ziołowej - sól do makreli wędzonej to za dużo...
kochający ten twój mężuś! ale trudno mu się dziwić - o taką żonę to trzeba dbać!
żeby wyniki były w porządku!

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Uuuu. Ciekawe, za jaką pracę. W obsłudze klienta? Za typową pracę biurową? W sprzedaży?

O rety, taka standardowa stawka jest za przepisywanie tekstów z nagrania za jakiegoś dziennikarza, z konferencji, etc. ZA STRONĘ - a to się pisze szybko! Nie wiem, ile dokładnie znaków, bo można to przecież ustalić, wybierając jakiś szablon.

Może lepiej wyszukać w sieci takich ofert, jeśli ktoś szybko (bezwzrokowo) pisze. Można wtedy pracować dość krótko, w domu przy kompie (w te upały to niezła opcja, jak ktoś ma żaluzje albo siedzi w północnym pokoju), nie traci czasu na dojazdy, nie denerwuje się. Przecież ktoś z Wrocka może przesłać mejlem jakieś nagranie.

A może sekretarka medyczna?
Zaraz mnie Metalka opieprzy, bo tutaj chyba już się w medycynie trzeba orientować, ale taka pani czy recepcjonistka przydałaby się w prywatnym gabinecie lekarskim czy dentystycznym. Myślałaś o tym?
Eeee, albo asystentka u dentysty - skłam, że idziesz na studia medyczne albo jakieś fizjoterapeutyczne czy coś. Sporo wiedzy liźniesz, poznasz nowych ludzi i w ogóle.
myślałam o takiej pracy przepisywacza (albo pisanie precli ale to nie do końca ogarniam jak ) ale nie umiem znaleźć oferty, boje się oszustwa że napiszę, wyślę a nie zapłacą... nie wiem jak szukać - tak wiem, sierota ze mnie...
coby cię opieprzyć to bym po młynek z pieprzem musiała na dół do kuchni iść a mi się nie chce sekretarki są różne... jedne faktycznie się znają i formułują ładne wypisy z podstawowych danych a inne tylko przepisują. albo pisanie tego co mówi lekarz np. opisujący usg w trakcie jego robienia - bezmyślne pisanie ;P albo przy ukg wpisywanie w tabelki - ogarniesz skróty w takowej w godzinę i możesz lecieć a już na recepcji to w ogóle - żadnego pojęcia o medycynie mieć nie trzeba... gorzej z tą pomocą u dentysty - na to już raczej potrzeba tytułu technika dentystycznego...

trochę fot z dziś wrzucam przepraszam za tło i otoczenia ale takie mam warunki... trochę mi nogi skróciło przez głupie ujęcie ciekawa jestem na ile kg mnie oceniacie (wzrost ponoć 167cm...). niedługo obiecuję sesję w bardziej skąpym odzieniu to wtedy dopiero będzie na prawdę widać coś no i fryzura tu niebałdzo ale upał więc trzeba było spiąć a jeszcze nie mam w tym wprawy...

Edytowane przez 201604301943
Czas edycji: 2011-06-10 o 09:26
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.