My się jeździć nie boimy i po drogach się wozimy! - mamy już prawo jazdy - cz. II - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-25, 17:39   #2701
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez aquarelka199 Pokaż wiadomość
Hej. Jeśli można to chciałabym dołączyć do amatorek
Niestety większość moich znajomych ma już od dawna prawa jazdy lub nie ma w ogóle i nie rozumieją mojej niesamowitej radości z pierwszych, samodzielnych jazd A ja po prostu jestem szczęśliwa tym, że mogę zabrać kluczyki i sama jechać I co dziwne w ogóle się nie stresuję
Witaj
Gratulacje zdania prawka!

Dla mnie też radocha jak mogę wsiąść i pojeździć dzisiaj byłam na zakupkach i specjalnie jechałam okrężną drogą przez obwodnicę, żeby dłużej mi zeszło
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 21:48   #2702
aquarelka199
Rozeznanie
 
Avatar aquarelka199
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 849
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Dziękuję za gratulację
Prawo jazdy jest dla mnie tym ważniejsze, że zrobione po 3-4 latach przerwy. Ale teraz wołami nie mogą mnie wyciągnąć z auta.
Oczywiście jazda idzie świetnie ale z parkowaniem gorzej. Dzisiaj tak zaparkowałam, że musiałam wychodzić od strony pasażera bo nie chciało mi się przejeżdżać i szukać miejsca dalej
Mam nadzieję, że dzięki praktyce jakoś uda mi się nauczyć parkować w miarę po ludzku
aquarelka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 12:47   #2703
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Witam sobotnio
Dziewczyny jakieś weekendowe przejażdżki w planach??

Ja dziś tylko do koleżanki po pracy i na małe zakupki a jutro gdzieś dalej, ale jeszcze nie wiem gdzie
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 12:51   #2704
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez aquarelka199 Pokaż wiadomość
Hej. Jeśli można to chciałabym dołączyć do amatorek
Niestety większość moich znajomych ma już od dawna prawa jazdy lub nie ma w ogóle i nie rozumieją mojej niesamowitej radości z pierwszych, samodzielnych jazd A ja po prostu jestem szczęśliwa tym, że mogę zabrać kluczyki i sama jechać I co dziwne w ogóle się nie stresuję
Witaj

Jechałam wczoraj ostatni raz moją ulubioną trasą do pracy Od dziś zamknięte skrzyżowanie i roboty drogowe. I tak aż do końca wakacji. Potem dalsza część robót, ale może droga nie będzie całkiem zamknięta. Ale za to w ciągu 2 lat jak wybudują linię tramwajową, naprawią nawierzchnię i zrobią tam 2-pasmówkę to się będzie śmigać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 15:23   #2705
agadka
Przyczajenie
 
Avatar agadka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: na razie Lublin
Wiadomości: 4
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

A ja dziewczyny wczoraj pod blokiem sama zaparkowałam po raz pierwszy równolegle. Może to głupie, ale byłam niesamowicie szczęśliwa, że tak zgrabnie mi to poszło i z okna popatrywałam na moje "dzieło". A dzisiaj jeździłam po mieście z mężem załatwiając różne sprawunki i znowu musiałam zaparkować równolegle, bo tylko takie miejsce zostało. Więc zaczęłam manewr a mój mąż: "A teraz kręć w prawo, dobra wystarczy i w lewo, tylko nie walnij samochodu z tyłu, a teraz do przodu i znowu do tyłu i mocno w prawo", no i tak przez to jego gadanie się rozkojarzyłam i zestresowałam, że całkiem się pogubiłam i strasznie długo trwało to moje "pożal się Boże" parkowanie. Byłam wściekła na męża i kazałam mu wysiąść. Dochodzę do wniosku, że jednak jak sama parkuję to wszystko robię rozważnie, powoli, planuję sobie kolejny manewr, a jak mi ktoś brzęczy nad uchem to już przestaję myśleć, nie wiem w którą stronę mam kręcić kierownicą i robi się coraz gorzej. Takie sytuacje tylko człowieka dołują i mogą, oj mogą zniechęcić do dalszej jazdy. Ale się nie poddaję . I naprawdę się cieszę się, że mam gdzie się wygadać, bo Wy moje drogie Amatorki jak nikt inny rozumiecie moje obawy i problemy .
agadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 16:51   #2706
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez agadka Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny wczoraj pod blokiem sama zaparkowałam po raz pierwszy równolegle. Może to głupie, ale byłam niesamowicie szczęśliwa, że tak zgrabnie mi to poszło i z okna popatrywałam na moje "dzieło". A dzisiaj jeździłam po mieście z mężem załatwiając różne sprawunki i znowu musiałam zaparkować równolegle, bo tylko takie miejsce zostało. Więc zaczęłam manewr a mój mąż: "A teraz kręć w prawo, dobra wystarczy i w lewo, tylko nie walnij samochodu z tyłu, a teraz do przodu i znowu do tyłu i mocno w prawo", no i tak przez to jego gadanie się rozkojarzyłam i zestresowałam, że całkiem się pogubiłam i strasznie długo trwało to moje "pożal się Boże" parkowanie. Byłam wściekła na męża i kazałam mu wysiąść. Dochodzę do wniosku, że jednak jak sama parkuję to wszystko robię rozważnie, powoli, planuję sobie kolejny manewr, a jak mi ktoś brzęczy nad uchem to już przestaję myśleć, nie wiem w którą stronę mam kręcić kierownicą i robi się coraz gorzej. Takie sytuacje tylko człowieka dołują i mogą, oj mogą zniechęcić do dalszej jazdy. Ale się nie poddaję . I naprawdę się cieszę się, że mam gdzie się wygadać, bo Wy moje drogie Amatorki jak nikt inny rozumiecie moje obawy i problemy .
Tez to ostatnio u siebie zaobserwowałam, że jak ktoś mi nie mówi co mam robić to o wiele lepiej mi wszystko wychodzi i to szczególnie jak jadę z mamą, mama nie ma prawka a i tak mówi "uważaj" czy coś takiego.. to strasznie denerwuje i rozprasza.. Ja jestem kierowcą, ja podejmuje decyzję .. a jak ktoś mi się wcina.. to mnie to bardzo denerwuje, bo wtedy mam takie wahania "no to co mam zrobic?" ech.. no ale tego się nie uniknie :P
Ja też w piątek musiałam równolegle zaparkować. Trochę się pogubiłam ale się udało! już chyba pół roku tak nie parkowałam :P więc gratuluje i znam tą dumę :PP
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 22:06   #2707
aquarelka199
Rozeznanie
 
Avatar aquarelka199
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 849
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

A ja dzisiaj jechałam pierwszy raz z tatą. Pamiętam, że jak siostra kilka lat temu zrobiła prawo jazdy to jak jechała z nim to była masakra. Wrócili oboje wściekli (tata- bo siostrze szło strasznie, siostra- bo tata się darł i ją rozpraszał) dlatego tak się tego bałam. A tutaj niespodzianka. Tata był zdziwiony, że idzie mi tak dobrze i dlatego nic nawet nie komentował. Potem, kiedy mama zapytała jak mi idzie powiedział: "Następnym razem jedziemy do Warszawy i młoda prowadzi." Dlatego czuję się niesamowicie podbudowana jako kierowca (a ojciec jest kierowcą zawodowym więc chyba wie co mówi)
aquarelka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 09:21   #2708
_Lenka
Raczkowanie
 
Avatar _Lenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 218
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

A mi znowu akumulator padł
Teraz już nie zgadzam sie na żadne "doładowanie", kupuję nowy. Mam nadzieję że z nowym nie będę mieć takich niespodzianek.
_Lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 10:05   #2709
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez _Lenka Pokaż wiadomość
A mi znowu akumulator padł
Teraz już nie zgadzam sie na żadne "doładowanie", kupuję nowy. Mam nadzieję że z nowym nie będę mieć takich niespodzianek.
Ale sprawdzałaś czy to akumulator jest problemem? Bo jeśli alternator nie doładowuje to nic wymiana nie da.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 11:29   #2710
_Lenka
Raczkowanie
 
Avatar _Lenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 218
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ale sprawdzałaś czy to akumulator jest problemem? Bo jeśli alternator nie doładowuje to nic wymiana nie da.
Wg mojego TŻ to jest to akumulator. Ja tam z nim nie dyskutuję w tej kwestii bo się nie znam.
Na szczęście mam wsparcie w nim i jego tacie i oni mi wszystko dzisiaj sprawdzą tak więc jak wrócę z pracy to wszystko powinno być ok
_Lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 12:40   #2711
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Hej dziewczyny
Wiosna u mnie wczoraj bylismy na zakupkach i przejażdżce ok.40 km...ale fajowo się jechało, piękna pogoda aż chce się żyć

Aquarelka udanej jazdy

Lenka mam nadzieję, że więcej nie będzie się psuł...
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 15:17   #2712
aquarelka199
Rozeznanie
 
Avatar aquarelka199
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 849
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

A ile lat ma akumulator? Bo jeśli jest już dawno po gwarancji i autko raczej stoi na dworze a nie w garażu to możliwe, że właśnie on jest przyczyną. My z racji tego, że samochody stoją na dworze (wiadomo w zimę silnik musi się grzać dłużej niż taki garażowany) musimy wymieniać akumulatory co 2-3 lata, a mój chłopak ma już akumulator 7 lat(!) właśnie dlatego, że autko stoi sobie w ciepłym garażu.

Zresztą jeśli masz taką rewelacyjną ekipę mechaników to nie ma się co martwić Na pewno znajdą rozwiązanie problemu.
aquarelka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 15:39   #2713
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Ja też niedawno miałam akumulator wymieniany,a poprzedni... to oryginalny aku Toyoty
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 15:45   #2714
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

i ja też jeszcze niedawno wymieniłam akumulator niestety zima robi swoje ;P
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 15:50   #2715
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

No niestety. A jak mechanik z innym typek zerknęli na mój stary to tylko wytrzeszczyli oczy i krzyknęli: co to za wehikuł!
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 16:55   #2716
_Lenka
Raczkowanie
 
Avatar _Lenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 218
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez aquarelka199 Pokaż wiadomość
A ile lat ma akumulator? Bo jeśli jest już dawno po gwarancji i autko raczej stoi na dworze a nie w garażu to możliwe, że właśnie on jest przyczyną. My z racji tego, że samochody stoją na dworze (wiadomo w zimę silnik musi się grzać dłużej niż taki garażowany) musimy wymieniać akumulatory co 2-3 lata, a mój chłopak ma już akumulator 7 lat(!) właśnie dlatego, że autko stoi sobie w ciepłym garażu.

Zresztą jeśli masz taką rewelacyjną ekipę mechaników to nie ma się co martwić Na pewno znajdą rozwiązanie problemu.
Nie mam pojęcia ile lat ma, bo całkiem niedawno kupiłam ten samochód. No ale niestety "garażuję" auto pod chmurką i taki tego efekt.
Najgorsze jest to, że generalnie TŻ miał problem z zakupem nowego akumulatora bo do toyoty jest jakiś nietypowy.
_Lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 17:03   #2717
aquarelka199
Rozeznanie
 
Avatar aquarelka199
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 849
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

No właśnie zima robi swoje z akumulatorem.
Jeżeli auto jest kupione to lepiej zainwestować 200-300 złotych i kupić nowy, pewny akumulator (ja za akumulator do fiata bravo zapłaciłam 240zł). Niestety nie mam pojęcia jakie akumulatory są do Toyoty więc może i z ceną nie trafiłam ale oby były jak najtańsze
aquarelka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 21:39   #2718
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
No niestety. A jak mechanik z innym typek zerknęli na mój stary to tylko wytrzeszczyli oczy i krzyknęli: co to za wehikuł!
ładnie powiedziane
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 23:05   #2719
_Lenka
Raczkowanie
 
Avatar _Lenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 218
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

No i mam już nowy akumulator...
mam nadzieje że to jest rzeczywiście kwestia aku bo już nie zniosę więcej takich niespodzianek... :/
_Lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 09:05   #2720
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Wiecie co... byłam lankiem w krótkiej trasie (zaledwie 250 km), reszta na krótkich odcinkach po mieście i wychodzi, że spalił ok. 8,5 litra gazu a jeszcze trochę paliwa jest, bo w butli nie stuka, że pusto i nie przymula jeszcze.
Pewnie skończy się, jak będę wracała z pracy, pod domem już
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 17:11   #2721
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

karolca.. śmigałaś dziś po fordonie koło 16?
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 17:13   #2722
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
karolca.. śmigałaś dziś po fordonie koło 16?
bardzo możliwe gdzie mnie upolowałaś? (widziałaś brudnego ciemnozielonego lanosa z naklejką OCP na tylnym zderzaku a za kierownicą seksowną kierowniczkę w szarej czapie?)
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 17:24   #2723
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

hehe.. nie widziałam Twoje tyłka.. dostrzegłam kobiete w mym wstecznym lusterku i jakoś pierwszą myślą było, że to Ty możesz być.. no i Daewoo to byyło.. Twój sobowtór jechał za mną mniej więcej do stacji przy targowisku i zaginął z pola widzenia.. ;]
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 17:26   #2724
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
hehe.. nie widziałam Twoje tyłka.. dostrzegłam kobiete w mym wstecznym lusterku i jakoś pierwszą myślą było, że to Ty możesz być.. no i Daewoo to byyło.. Twój sobowtór jechał za mną mniej więcej do stacji przy targowisku i zaginął z pola widzenia.. ;]
to mogłam zajechać na stację albo skręcić w GOPR-u
ale za kim mogłam jechać
zdradź czym śmigasz i w jakim kolorze, będę bardziej czujna i ns. razem pozdrowię ciebie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 22:07   #2725
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

hehe.. to pewno Ty, czułam tę auurę wizażankową ja śmigam ciemno zieloną astrą
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 05:59   #2726
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II


Zapłaciłam wczoraj OC, w przyszłym tygodniu mam przegląd. Aż się boję czy wszystko w porządku po tej całej zimie, śniegu, soli i dziurach na drodze Ale mam nadzieję, że nic nie mam do wymiany/naprawy.

W sobotę zapowiadają 7 stopni ciepła u mnie i myślę czy nie umyć samochodu tak nieco porządniej. Choć z drugiej strony nocami są mrozy i znów mi może złapać zamek i drzwi No i w poniedziałek ma padać śnieg, do kitu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 09:51   #2727
_Lenka
Raczkowanie
 
Avatar _Lenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 218
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Zapłaciłam wczoraj OC, w przyszłym tygodniu mam przegląd. Aż się boję czy wszystko w porządku po tej całej zimie, śniegu, soli i dziurach na drodze Ale mam nadzieję, że nic nie mam do wymiany/naprawy.

W sobotę zapowiadają 7 stopni ciepła u mnie i myślę czy nie umyć samochodu tak nieco porządniej. Choć z drugiej strony nocami są mrozy i znów mi może złapać zamek i drzwi No i w poniedziałek ma padać śnieg, do kitu
u mnie podobno zima ma już jutro wrócić :/

A na pogodzenie mycia auta i nocne przymrozki chyba najlepszym wyjściem jest mycie parowe. Ale jeszcze nie mogę powiedzieć czy to rzeczywiście działa bo jeszcze się tam nie umówiłam
_Lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 15:30   #2728
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

a ja dzis umylam swoja białą bestie mam nadzieje ze zamek nie zamarznie, ale tak na wszelki wypadek zostawiam na noc nie zamkniete drzwi na moim podworku nikt go nie wezmie
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 16:01   #2729
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

ja OC płaciłam tydzień temu.. wyszło mi 300zł mniej niż rok temu
na po-zimowy przegląd też wiosną się wybiorę, poczekam aż ją poczuję.. wtedy też zabiorę się za porządki, marzę by móc go już tak wypucować od góry do dołu
myjnia parowa? mój tż właśnie mi o tym wspominał.. niby przyjeżdza koleś z maszyną np. do domu i myje na miejscu.. niby bardzo dokładne, nie cieknie nic itd.. się zastanawiałam, tylko w przypadku mojego auta koszt był około 60zł..troszku mi dużo..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 17:01   #2730
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

mi brat umył pare dni temu (jak zawsze potrzebował kasy ) nic mi nie zamarzlo choc w nocy nadal zimno
mam najczysciejszy samochod na parkingu pod praca
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-23 16:33:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.