Panny Młode 2019 cz. 2 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-12, 12:21   #2701
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Jak myślicie ile taki zabieg wybielania zębów może kosztować?
Miałam znajomą w pracy i jej mama jest stomatologiem. Teraz weszło coś takiego, że dentyści nie mogą stosować substancji przekraczającą jakąś tam wartość i te całe wybielania są o kant dupę obić. Poleciła mi wykonać tylko nakładę u stomatologa i poleciła mi żel który można kupić na necie. Było to z 3 lata temu i wybieliło mi bardzo ładnie, tylko nie pamiętam już nazwy
Ale teraz mam do wypróbowania zestaw w Londynu, mój TŻ mi przywiózł. Diamond whites możecie sobie zobaczyć. W zestawie jest żel z taką lampą. I do tego czarna pasta z aktywnego węgla
i oleju kokosowego, który ma właściwości wybielające https://diamondwhites.co.uk/products...n-tooth-polish która jest bardzo bezpieczna.
Też mam zamiar niedługo wypróbować to mogę dać Wam znać o rezultatach

Edytowane przez n0emi
Czas edycji: 2018-01-12 o 12:24
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:29   #2702
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Miałam znajomą w pracy i jej mama jest stomatologiem. Teraz weszło coś takiego, że dentyści nie mogą stosować substancji przekraczającą jakąś tam wartość i te całe wybielania są o kant dupę obić. Poleciła mi wykonać tylko nakładę u stomatologa i poleciła mi żel który można kupić na necie. Było to z 3 lata temu i wybieliło mi bardzo ładnie, tylko nie pamiętam już nazwy
Ale teraz mam do wypróbowania zestaw w Londynu, mój TŻ mi przywiózł. Diamond whites możecie sobie zobaczyć. W zestawie jest żel z taką lampą. I do tego czarna pasta z aktywnego węgla
i oleju kokosowego, który ma właściwości wybielające https://diamondwhites.co.uk/products...n-tooth-polish która jest bardzo bezpieczna.
Też mam zamiar niedługo wypróbować to mogę dać Wam znać o rezultatach
Koniecznie daj znać ! Chce wszystkiego wyprobowac

Tylko ja niestety troche boje sie wybielac na własną reke. Tzn teraz jak mam juz nakładki i wiem dokladnie ja stosowac, jaka moc moge polozyc to wiem ze sobie krzywdy nie zrobie, ale wole cos bezpiecznego.

Na wiekszosci portalach teraz jak chcesz zamowic skrzykawke np. Opalescence ( tez chce wyprobowac) to potrzebny jest nr identyfikacyjny, tzn ze jestes stomatologiem, bo nie moga sprzedawac tych substancji nie-doktorom, oczywiscie ze wzgledu na zdrowie... Bo juz widze, jak każdy jak idiota wciska sobie żel wybielajacy w niebezpieczny sposob żeby zeby stracic.
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:30   #2703
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Kurczę, na 2h was zostawić

spróbuję się odnieść do każdego tematu po trochu

Makijażystki i fryzjerki jeszcze nie mam, planuję szukać przed weselami znajomych a trochę tego jest więc zobaczę, z kim będzie mi się dobrze współpracować i jak z jakością makijażu i czy włosy się utrzymają

Nasi rodzice jeszcze się nie znają mimo 8letniego związku a mieszkaliśmy od siebie 10min pieszo teraz może 30min ale jakoś tak nie było okazji

Odchudzać się nie muszę jakoś specjalnie, za to na pewno zadbać o formę ale to się będzie robiło niejako przy okazji, bo i tak chodzę na siłownię a jeszcze chcę w tym roku przebiec maraton więc...

Mila, jestem 1cm wyższa od Ciebie za to ważę 10kg więcej ^^ ale pocieszam się, że to mięśnie bo ważąc mniej wyglądałam dużo gorzej :P
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:31   #2704
ZielonaaHerbata
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaaHerbata
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
A ja może troszkę inny temat. Czy któraś z was myśli schudnąć przed ślubem, aby założć wymarzoną suknie? Otóż ja mam troszke taki zamysł. Zbieram się z tym od jakiegoś czasu, ale te święta pełno jedzenia, no i w końcu trzeba się zmotywować jak nie teraz to kiedy. Teraz już po świętach więc wybrałam sie z Tż w niedz na małe zakupy. Kupiłam wagę i się troszkę przestraszyłam, postanowienie aby do lata schudnąć zanim będę mierzyć suknię. Niektóre ubrania za ciasne ciut się zrobiły. Też tak macie?

Może troszkę mnie poniosło, miałam oszczędzać ale uznałam ze to jest dla mojego dobra i kupiłam rower treningowy, czekam własnie na przesyłke
Ja zamierzam schudnąć i to sporo. I zaczynam teraz, bo pod koniec kwietnia mam wesele i chciałabym już na nim wyglądać lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZielonaaHerbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:37   #2705
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać ! Chce wszystkiego wyprobowac

Tylko ja niestety troche boje sie wybielac na własną reke. Tzn teraz jak mam juz nakładki i wiem dokladnie ja stosowac, jaka moc moge polozyc to wiem ze sobie krzywdy nie zrobie, ale wole cos bezpiecznego.

Na wiekszosci portalach teraz jak chcesz zamowic skrzykawke np. Opalescence ( tez chce wyprobowac) to potrzebny jest nr identyfikacyjny, tzn ze jestes stomatologiem, bo nie moga sprzedawac tych substancji nie-doktorom, oczywiscie ze wzgledu na zdrowie... Bo juz widze, jak każdy jak idiota wciska sobie żel wybielajacy w niebezpieczny sposob żeby zeby stracic.
Właśnie znalazłam rozmowę z tą koleżanką i tak to ten żel opalescence.

Edytowane przez n0emi
Czas edycji: 2018-01-22 o 18:21
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:37   #2706
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ZielonaaHerbata Pokaż wiadomość
Ja zamierzam schudnąć i to sporo. I zaczynam teraz, bo pod koniec kwietnia mam wesele i chciałabym już na nim wyglądać lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie jestem tutaj sama w tym temacie Ja za to w maju na komunie.
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:37   #2707
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Kurczę, na 2h was zostawić

spróbuję się odnieść do każdego tematu po trochu

Makijażystki i fryzjerki jeszcze nie mam, planuję szukać przed weselami znajomych a trochę tego jest więc zobaczę, z kim będzie mi się dobrze współpracować i jak z jakością makijażu i czy włosy się utrzymają

Nasi rodzice jeszcze się nie znają mimo 8letniego związku a mieszkaliśmy od siebie 10min pieszo teraz może 30min ale jakoś tak nie było okazji

Odchudzać się nie muszę jakoś specjalnie, za to na pewno zadbać o formę ale to się będzie robiło niejako przy okazji, bo i tak chodzę na siłownię a jeszcze chcę w tym roku przebiec maraton więc...

Mila, jestem 1cm wyższa od Ciebie za to ważę 10kg więcej ^^ ale pocieszam się, że to mięśnie bo ważąc mniej wyglądałam dużo gorzej :P
Jak udało CI się zbudowac miesnie?
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-12, 12:40   #2708
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Jak udało CI się zbudowac miesnie?
Mięśnie zbudujesz tylko przez dodatni bilans kaloryczny. I ćwiczenia siłowe.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:42   #2709
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Właśnie znalazłam rozmowę z tą koleżanką i tak to ten żel opalescence. Pisała mi tak " SŁOWA KOLEŻANKI"
Pamiętam już, że czytałam czym różnią się te procenty. I one nie działają tak, że 16% wybieli mniej niż 35%. Dają taki sam efekt, tylko te o wyższym procencie nosi się krócej.
Ale tak jak mówię, to było z 3 lata temu i może już nie da się tego normalnie kupić
Wykasowałam słowa koleżanki Tak tak masz racje że to własnie tym się rózni- wyłacznie czasem trzymanym. Ludziom ktorzy maja nadwrazliwosc poleca sie stosowanie tych z mniejszym % ale na dłuzej i ja wlasnie te stosowałam, na cała noc, ale nie Opalescence tylko Pola Night. Jest jeszcze Night White. Nie wiem czy w ogole czyms sie roznia oprocz nazwy.

Z ostatniego wybielania została mi jedna skrzykawka, ale była rzymana z lekami, w ciemnych chlodnym miejscu, chociaz nie wiem czy nie powinna byc w lodowce wiec troche boje sie jej uzyc w maju... Stomatolog mi nic nie mowila ze trzeba trzymac w lodowce i tak tez zrobilam a pozniej gdzies zobaczylam informacje ze lepiej tak zrobic, wiec chyba ja wyrzuce.

noemi- i dlatego chyba musze pogodzic sie z nieidealnym ciałem, bo dla mnie cwiczenia silowe byly katorga, tym bardziej na siłowni, gdzie wszyscy tacy wylansowani, miałam wrazenie, że sie ze mnia smieja jak cos zle zrobiłam. Moze w domowym zaciszu byłoby lepiej, ale na razie nie mam gdzie trzymac zadnego sprzetu.

Edytowane przez mila1122
Czas edycji: 2018-01-12 o 12:44
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:47   #2710
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Mięśnie zbudujesz tylko przez dodatni bilans kaloryczny. I ćwiczenia siłowe.
Dla mnie najgorsze jest liczenie tych kalorii, nie wiem jak to się robi i w ogole nie wiem ile powinnam spożyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:50   #2711
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Jak udało CI się zbudowac miesnie?
Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Mięśnie zbudujesz tylko przez dodatni bilans kaloryczny. I ćwiczenia siłowe.
Dokładnie

Na początku jest łatwiej, bo mięśnie nieużywane rosną nawet przy stosunkowo małym obciążeniu za to potem trzeba się nadźwigać
A dietę miałam raczej normalną, starałam się po prostu unikać słodkiego i dbać bardziej o posiłki przed i po treningu


A co do wybielania to też bym chciała, ale najpierw muszę wszystkie zęby wyleczyć i powymieniać stare plomby Zobaczymy jak to będzie, ale boję się szczerze mówiąc bo zęby mam wrażliwe. Bardzo
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-12, 12:52   #2712
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Ja najbardziej lubie sobie ćwiczyć z jakąś mel b czy tiffany w domu.

Dziewczyny pomożecie z nazwą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:54   #2713
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Dla mnie najgorsze jest liczenie tych kalorii, nie wiem jak to się robi i w ogole nie wiem ile powinnam spożyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są kalkulatory do tego, żeby obliczyć dzienne zapotrzebowanie minimalne (czyli takie gdzie leżysz i oddychasz ) ale potem trzeba się zagłębić dalej w jaki typ pracy, czy dużo chodzisz czy jeździsz autem itp itd.
Mi się nie chciało w to bawić szczerze mówiąc. Tak samo w liczenie kalorii. Sprawdzałam raczej zawartość białka/tłuszczu/węglowodanów i starałam się żeby te proporcje były w miarę ok.
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:56   #2714
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Ja najbardziej lubie sobie ćwiczyć z jakąś mel b czy tiffany w domu.

Dziewczyny pomożecie z nazwą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
'Salon Stylizacji Balewska' Według mnie brzmi dostojnie

Ja bym z chęcia pomogła, ale jestem beznadziejna w wymyślaniu nazw, może dziewczyny pomogą
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:56   #2715
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Dla mnie najgorsze jest liczenie tych kalorii, nie wiem jak to się robi i w ogole nie wiem ile powinnam spożyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja polecam pójść do dietetyczki. Wydasz co prawda ok. 100 ale będziesz miała wszystko rozpisane, przykładowy jadłospis, ile czego jeść, jak to rozplanować. Pomaga na prawdę, jak wyrobisz w sobie nawyki to już sama potem będziesz wiedziała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 13:01   #2716
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
Ja polecam pójść do dietetyczki. Wydasz co prawda ok. 100 ale będziesz miała wszystko rozpisane, przykładowy jadłospis, ile czego jeść, jak to rozplanować. Pomaga na prawdę, jak wyrobisz w sobie nawyki to już sama potem będziesz wiedziała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale chyba w moim przypadku, na poprawienie jedrnosci skory z byca skinny fat na taka bardziej ubita dietetyk nic nie poradzi jak nie bede cwiczcyc silowo, prawda?
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 13:05   #2717
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Dla mnie najgorsze jest liczenie tych kalorii, nie wiem jak to się robi i w ogole nie wiem ile powinnam spożyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jestem w tym słaba, dlatego dietę sobie kupiłam. A bardziej właśnie wyliczenia, czego ile potrzebuję. Tak naprawdę najważniejsze jest białko, węgle i dla kobiet - tłuszcz. Np. śniadanie jajecznica z boczkiem jest baaardzo porządana prawidłowa dieta to nie dieta. Jesz po prostu zdrowo. Ta dziewczyna u której kupiłam dietę pozwala jeść warzywa do woli. Więc masz pełną dowolność w przygotowywaniu jedzenia. Z owoców to tylko banany i owoce jagodowe: truskawki, maliny i borówki. I od czasu do czasu jabłko. Cała reszta ma w sobie masę cukru. Jak byłam na tej diecie, to tak jak Aga nie dałam rady i nie było czasu, żeby wszystko dokładnie wyliczać. Najważniejsze, żeby dostarczać te wszystkie składniki w regularnych i odpowiednich proporcjach. Z czasem już wiesz że np. jedna porcja to 1 pierś z kurczaka. Miałam jedynie problem z białkiem, nie dałam rady go tyle zjeść, więc piłam białko. No i bardzo ważne są posiłki przed i po treningowe.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Ale chyba w moim przypadku, na poprawienie jedrnosci skory z byca skinny fat na taka bardziej ubita dietetyk nic nie poradzi jak nie bede cwiczcyc silowo, prawda?
Niestety odchudzanie samą dietą to zabójstwo dla skóry. Zawsze można w domu poćwiczyć

Edytowane przez n0emi
Czas edycji: 2018-01-12 o 13:04
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 13:07   #2718
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Noemi kupiłaś u dietetyczki czy jakoś przez internet? Bo chyba są takie opcje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 13:09   #2719
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

A z takich porad, to bardzo zdrowe dla organizmu są wszelkie kiszonki
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-12, 13:09   #2720
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Ja najbardziej lubie sobie ćwiczyć z jakąś mel b czy tiffany w domu.

Dziewczyny pomożecie z nazwą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Balewska, może nazwa od jakiegoś elementu charakterystycznego dla Ciebie? Coś łatwo wpadające w ucho
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 13:10   #2721
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Noemi kupiłaś u dietetyczki czy jakoś przez internet? Bo chyba są takie opcje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupiłam przez internet u tej dziewczyny https://www.instagram.com/food_gym_girl/
Ogólnie jestem zadowolona tylko baaaardzo długo się na rozpiskę naczekałam
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 13:16   #2722
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Kupiłam przez internet u tej dziewczyny https://www.instagram.com/food_gym_girl/
Ogólnie jestem zadowolona tylko baaaardzo długo się na rozpiskę naczekałam
Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 13:16   #2723
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

balewska ja bym nazwała ... nails, przymiotnik + nails.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 13:19   #2724
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Zgadzam się z n0emi co do żywienia tylko dla mnie akurat to wszystko jest bardzo interesujące, więc ja całą wiedzę czerpałam z różnych artykułów w necie nt żywienia sportowców, dużo czytałam przed pierwszym półmaratonem a potem też przed siłownią. Poza tym miałam umowę z tż, że on zajmie się naszym planem treningowym a ja żywieniowym więc on mi doradzał a ja jemu

Mila, trening siłowy na początku z powodzeniem wykonasz w domu! Z obciążeniem własnego ciała, jeśli nigdy nie ćwiczyłaś i nie wiesz czy warto/czy Ci się spodoba/czy będziesz miała motywację to polecam zacząć tak. Pompki, przysiady, plank (zwyczajny i bokiem), pompki w podporze na triceps, na biceps 2 butelki z wodą, wall sit na nogi, wykroki, superman na plecy i voila, trening całego ciała
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 13:23   #2725
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z n0emi co do żywienia tylko dla mnie akurat to wszystko jest bardzo interesujące, więc ja całą wiedzę czerpałam z różnych artykułów w necie nt żywienia sportowców, dużo czytałam przed pierwszym półmaratonem a potem też przed siłownią. Poza tym miałam umowę z tż, że on zajmie się naszym planem treningowym a ja żywieniowym więc on mi doradzał a ja jemu

Mila, trening siłowy na początku z powodzeniem wykonasz w domu! Z obciążeniem własnego ciała, jeśli nigdy nie ćwiczyłaś i nie wiesz czy warto/czy Ci się spodoba/czy będziesz miała motywację to polecam zacząć tak. Pompki, przysiady, plank (zwyczajny i bokiem), pompki w podporze na triceps, na biceps 2 butelki z wodą, wall sit na nogi, wykroki, superman na plecy i voila, trening całego ciała
Ja im więcej czytałam tym mniej wiedziałam
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 13:25   #2726
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Noemi a ogolnie co miałaś np na obiady ? ciagle tylko kasza/ryz/makaron + kurczak/indyk+ warzywa czy jednak coś ciekawszego ?
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 13:29   #2727
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Ja im więcej czytałam tym mniej wiedziałam
To prawda, na początku miesza się wszystko wyobraź sobie czytanie o żywieniu biegacza długodystansowego a potem przejście na sporty siłowe wszystko na opak dlatego sobie wypisywałam najważniejsze rzeczy, i skupiłam się na posiłkach przed i po treningowych ale potem ta wiedza zaczyna się w głowie układać
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 13:33   #2728
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
Noemi a ogolnie co miałaś np na obiady ? ciagle tylko kasza/ryz/makaron + kurczak/indyk+ warzywa czy jednak coś ciekawszego ?
Najczęściej jem takie obiady i bez diety Ale nie musisz jeść samego kurczaka i indyka. Możesz jeść każde mięso, tylko inne jest bardziej tłuste, więc odejmujesz tłuszcz z innego posiłku. Ryby (tylko te zdrowej, nie żadne mintaje) krewetki, pełna dowolność, oby było białko. A z węgli ryż, wszelkie kasze, ziemniaki (są bardzo zdrowe) bataty. Z tych składników zrobisz wszystko. Kotlety, pulpety w sosie pomidorowym, pierś nadziewana suszonymi pomidorami i serem mozarella, ryby z piekarnika, szaszłyki, leczo mogę tak wymieniać bez końca.

Edytowane przez n0emi
Czas edycji: 2018-01-12 o 13:38
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 13:35   #2729
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość

noemi- i dlatego chyba musze pogodzic sie z nieidealnym ciałem, bo dla mnie cwiczenia silowe byly katorga, tym bardziej na siłowni, gdzie wszyscy tacy wylansowani, miałam wrazenie, że sie ze mnia smieja jak cos zle zrobiłam. Moze w domowym zaciszu byłoby lepiej, ale na razie nie mam gdzie trzymac zadnego sprzetu.
Niejedna dziewczyna chciałaby ważyć i mieć taki wzrost jak Ty, może dlatego się patrzyli...

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Też jestem w tym słaba, dlatego dietę sobie kupiłam. A bardziej właśnie wyliczenia, czego ile potrzebuję. Tak naprawdę najważniejsze jest białko, węgle i dla kobiet - tłuszcz. Np. śniadanie jajecznica z boczkiem jest baaardzo porządana prawidłowa dieta to nie dieta. Jesz po prostu zdrowo. Ta dziewczyna u której kupiłam dietę pozwala jeść warzywa do woli. Więc masz pełną dowolność w przygotowywaniu jedzenia. Z owoców to tylko banany i owoce jagodowe: truskawki, maliny i borówki. I od czasu do czasu jabłko. Cała reszta ma w sobie masę cukru. Jak byłam na tej diecie, to tak jak Aga nie dałam rady i nie było czasu, żeby wszystko dokładnie wyliczać. Najważniejsze, żeby dostarczać te wszystkie składniki w regularnych i odpowiednich proporcjach. Z czasem już wiesz że np. jedna porcja to 1 pierś z kurczaka. Miałam jedynie problem z białkiem, nie dałam rady go tyle zjeść, więc piłam białko. No i bardzo ważne są posiłki przed i po treningowe.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------



Niestety odchudzanie samą dietą to zabójstwo dla skóry. Zawsze można w domu poćwiczyć
Zgadzam się zupełnie z tym zdrowym odżywianiem, tak jak Wam kiedyś pisałam mój Tż dostał rozpiskę ile, jak i co i dużo zgubił, a diety nie mógł przejeść, no i ważne jedzenie co 3 h.


Balewska ja też jestem słaba w wymyślaniu nazw, ale jedno co mnie ostatnio uderza, to że wszyscy teraz są "artist" i tego bym nie brała, bo kojarzy mi się z dużym lansem, a niewielkimi umiejętnościami.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 13:36   #2730
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Jak wy trzepiecie te posty,nienadazam
Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Yoona jak sie czujesz? Który to już tydzień? ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
11 tydzien,czuje sie strasznie, ciagle mdlosci popoudniami i wieczorami,zero energii:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-20 11:22:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.