Rossmann cz. XXIX - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-18, 12:22   #2701
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za przypomnienie
Mówicie, że promocja zaczyna się od 20? Chyba wybiorę się do łódzkiej Manufaktury zrobić sobie jakiś prezent na imieniny Chociaż z drugiej strony skoro to taki duży Rossmann to mogą być tłumy i wszystko wykupione
Ja myślę uderzyć do tych mniej uczęszczanych, boję się co się będzie działo w tych dużych


Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
odnośnie mody na podkreślanie brwi, mnie rozbrajają teraz wszystkie makijażystki, które robią na swoich fanpagach na FB porównanie "różnica z brwiami i bez". Znajdźcie proszę wizażystkę, które jeszcze nie zrobiła takiego porównania. Mam wśród znajomych dużo "początkujących" makijażystek na których stronach zaraz po otwarciu widziałam takie posty. Poraz 158. To jakiś wymóg?


odnośnie jasnych podkładów.
kupiłam kiedyś z Rimmela Lasting Finoish Nude 25h (ten w tubce) w najjaśniejszym kolorze 010 porcelain. Jest to baaardzo jasny podkład i o ile mam dość jasną karnację to na mnie był praktycznie biały. Wiem, że go wycofywali (można go jeszcze wyhaczyć w internecie), ale została chyba wersja w szklanej buteleczce. Niestety nie wiem czy kolory są identyczne.
Mam jeszcze Affinimatt z Manhattanu, też w jakimś najjaśniejszym kolorze, jest bardzo jasny, ale niestety bardzo wpada w żółte tony.
Ja uwielbiam zdjęcia przed i po. Gdybym szukała dobrej makijażystki czy kosmetyczki pierwsze co to zapoznałabym się z jej portfolio. To żaden wymóg, a świetny sposób na pokazanie ile jest warta praca danej osoby.

Affinimatt był z Maybelline, nie ma już tego podkładu.



Cytat:
Napisane przez emka144 Pokaż wiadomość
Hej

Powie mi któraś z was coś więcej na temat podkładów Fit Me (jasne odcienie) ? Do tej pory używałam HM.
Należy raczej do tych lekkich podkładów ? Nie potrzebuje mocnego krycia. Mam skórę raczej suchą i skłonną do alergii.
Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
Jest to nowość w maybeline , jeszcze jej nie testowalam. Sprawdź na yb czy są juz jakieś filmiki o nim. Dla mnie te odcienie wydają się być dosyć ciemne ...
Widziałam testery nie ma tam bardzo jasnego koloru Gama kolorystyczna do bani ogólnie. Przeznaczony jest do cer normalnych w kierunku tłustych. Alcohol Denat. na 5 miejscu w składzie.


Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Niech mnie ktoś oswieci. Jak działa to 55%? Mogę skorzystać z tej promocji 20go? Jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po pierwsze musisz mieć aktualna aplikację Rossa i zapisać się do klubu Rossmann. Rabat -55% będzie przy zakupie minimum 3 różnych rzeczy. Co znaczy pojęcie różne okaże się pewnie 20go.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 12:28   #2702
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja myślę uderzyć do tych mniej uczęszczanych, boję się co się będzie działo w tych dużych




Ja uwielbiam zdjęcia przed i po. Gdybym szukała dobrej makijażystki czy kosmetyczki pierwsze co to zapoznałabym się z jej portfolio. To żaden wymóg, a świetny sposób na pokazanie ile jest warta praca danej osoby.

Affinimatt był z Maybelline, nie ma już tego podkładu.







Widziałam testery nie ma tam bardzo jasnego koloru Gama kolorystyczna do bani ogólnie. Przeznaczony jest do cer normalnych w kierunku tłustych. Alcohol Denat. na 5 miejscu w składzie.




Po pierwsze musisz mieć aktualna aplikację Rossa i zapisać się do klubu Rossmann. Rabat -55% będzie przy zakupie minimum 3 różnych rzeczy. Co znaczy pojęcie różne okaże się pewnie 20go.
Mam aplikacje, produkty też są już w koszyku. Dzięki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 12:29   #2703
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Mam oba więc wstawiam porównanie Załącznik 7024411Załącznik 7024416

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Czyli jednak 101. A powiedz mi jeszcze prosze, czy AA bardzo ciemnieje na twarzy?

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-04-18 o 12:32
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 12:30   #2704
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Myślicie że jutro wieczorem pojawi się na stronie Rossa regulamin z listą produktów objętych promocją? Kojarzycie jak to było podczas poprzednich promocji?
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 12:32   #2705
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez kosmetyko Pokaż wiadomość
Jak dla mnie lepiej brać najjaśniejszy Make Up Satin - ma lepszą trwałość, Filler u mnie znika błyskawicznie. 101 Satin jest też jaśniejszy (i bardziej żółty)od Fillera.

Generalnie to nie jest podkład matujący i kryjący. Raczej coś dla fanek naturalnego wykończenia.

Tak sie składa, ze mam cere przesuszona i nie potrzebuje ani matu ani krycia.
Czy jest jakas znacząca roznica miedzy Filler a Satin?
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 12:36   #2706
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Czyli jednak 101. A powiedz mi jeszcze prosze, czy AA ciemnieje na twarzy?
Ja mam z AA Lumi 101 i mieszam z innym czasem aby rozjaśnić albo aby podkład był lżejszy.

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Myślicie że jutro wieczorem pojawi się na stronie Rossa regulamin z listą produktów objętych promocją? Kojarzycie jak to było podczas poprzednich promocji?
"listę produktów objętych każdą naszą akcją promocyjną znajdziesz w regulaminie zamieszczonym na naszej stronie pierwszego dnia akcji" - z ich fb.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 12:37   #2707
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Tak sie składa, ze mam cere przesuszona i nie potrzebuje ani matu ani krycia.
Czy jest jakas znacząca roznica miedzy Filler a Satin?
W trwałości. Filler ścierał mi się błyskawicznie, Satin dłużej się utrzymywał i nie obijał aż tak bardzo na telefonie/szaliku/kołnierzu Ale oba nie są pod tym względem wybitne dlatego ja do nich nie wrócę, mimo, że na skórze wyglądają świetnie.
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-18, 12:43   #2708
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXIX

A te róże Wibo w czarnym opakowaniu? Zamykane ktoś ma?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 12:58   #2709
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Asiuchal, u mnie filler na pewno o ton ciemnieje. Z resztą prawie każdy podkład na mojej twarxy to robi 😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 13:05   #2710
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
"listę produktów objętych każdą naszą akcją promocyjną znajdziesz w regulaminie zamieszczonym na naszej stronie pierwszego dnia akcji" - z ich fb.
Dziękuję!
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 13:11   #2711
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Dziękuję!
Ja mam rzeczy w koszyku, ale nie wiem co zrobić. Zastanawia mnie czy na komputerze będzie miejsce na wpisanie numery karty (wtedy by było wiadome, że ktoś pobrał aplikację i się zarejestrował), czy tylko przez aplikację to zadziała. Odpisują że regulamin będzie w dniu promocji, ale że więcej szczegółów zdradzą niebawem.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-18, 13:13   #2712
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Rossmann cz. XXIX

dziewczyny jaki odcień różu Bourjois jest ładną jasną brzoskwinką i po nałożeniu nie robi się nagle różowy i ceglsty? Wykończenie bez znaczenia lubię i maty i połyskujące Mam na oku odcień #41 ale wiadomo jak ze słoczami...
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 13:25   #2713
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja mam rzeczy w koszyku, ale nie wiem co zrobić. Zastanawia mnie czy na komputerze będzie miejsce na wpisanie numery karty (wtedy by było wiadome, że ktoś pobrał aplikację i się zarejestrował), czy tylko przez aplikację to zadziała. Odpisują że regulamin będzie w dniu promocji, ale że więcej szczegółów zdradzą niebawem.

To działa tylko na aplikacji mobilnej, tak przynajmniej to zrozumiałam.
ImageUploadedByWizaz Forum1492518410.389788.jpg

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-04-18 o 13:27
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 13:46   #2714
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Tez tak to rozumiem ale wszystkie się okaże podczas promocji jak zawsze

Jaki waszym zdaniem jest najbardziej kryjący podkład? Revlon CS?
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 13:55   #2715
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
To działa tylko na aplikacji mobilnej, tak przynajmniej to zrozumiałam.
Załącznik 7024606
Ktoś zadał takie pytanie:"Czy przez internet, nie telefon będzie można skorzystać z rabatu 55 procent przy zakupie 3 produktów?"
i odpowiedzieli tak: "wszystkie nasze promocje są dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online".
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 13:57   #2716
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Pytanie do weteranek -49 Kiedy drogerie są najlepiej zaopatrzone? W pierwszy dzień promocji czy kiedy jest dostawa w trakcie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 14:02   #2717
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Nowej gazetki ani widu ani słychu na horyzoncie ?🌼

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 14:03   #2718
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja mam rzeczy w koszyku, ale nie wiem co zrobić. Zastanawia mnie czy na komputerze będzie miejsce na wpisanie numery karty (wtedy by było wiadome, że ktoś pobrał aplikację i się zarejestrował), czy tylko przez aplikację to zadziała. Odpisują że regulamin będzie w dniu promocji, ale że więcej szczegółów zdradzą niebawem.

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
To działa tylko na aplikacji mobilnej, tak przynajmniej to zrozumiałam.
Załącznik 7024606
Z tego co zauważyłam u siebie, numer karty z aplikacji mobilnej przypisany jest automatycznie do mojego maila przy logowaniu na stronie Rossmana. Jeśli na jakiś produkt karta daje mi rabat, to w e-sklepie również. Wskazuje to jako dodatkowy rabat KLUB. W załączeniu jak to wygląda u mnie.
Mam nadzieję, że na promocji tez będzie tak działać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nowy obraz (1).jpg (46,4 KB, 159 załadowań)
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 14:25   #2719
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Pytanie do weteranek -49 Kiedy drogerie są najlepiej zaopatrzone? W pierwszy dzień promocji czy kiedy jest dostawa w trakcie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niektóre mają dostawę codziennie, inne 3 razy w tygodniu, a że teraz wszystko jest razem w promocji to chyba lepiej na początku kupować. Czuję że będzie armagedon w sklepach

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
Z tego co zauważyłam u siebie, numer karty z aplikacji mobilnej przypisany jest automatycznie do mojego maila przy logowaniu na stronie Rossmana. Jeśli na jakiś produkt karta daje mi rabat, to w e-sklepie również. Wskazuje to jako dodatkowy rabat KLUB. W załączeniu jak to wygląda u mnie.
Mam nadzieję, że na promocji tez będzie tak działać
O super właśnie o to mi chodziło, a nie pomyślałam żeby tak sprawdzić. Dzięki!
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-18, 14:33   #2720
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Nowej gazetki ani widu ani słychu na horyzoncie ?🌼

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam dzisiaj nowa gazetkę w skrzynce, jeśli do wieczora nie będzie w internecie to zrobię fotki
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 14:45   #2721
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Niektóre mają dostawę codziennie, inne 3 razy w tygodniu, a że teraz wszystko jest razem w promocji to chyba lepiej na początku kupować. Czuję że będzie armagedon w sklepach
Dlatego ja planuję tylko pierwszego dnia zajść po kilka pomadek i więcej mnie tam nie zobaczą do ostatniego dnia, chyba że zajdzie nagła potrzeba.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 15:38   #2722
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie ten tusz Bourjois w CND i niestety dzisiaj dostałam maila, że jest niedostępny. Trzeba mieć pecha.

Asiula, mam nadzieję, że Ty miałaś więcej szczęścia.
Udało mi się odebrać tusze zakupione online. I nawet pochwalę się, że trafiły mi się świeże sztuki. Zaś w drogerii nawet śladu po cenie nie ma, wszystkie tusze wywiało. jak dobrze człowiek zagląda na ten wątek.

Aha, dziewczyny idźcie do Rossmanna, mnóstwo żółtych i zielonych plakietek. Oczopląsu idzie dostać.
ImageUploadedByWizaz Forum1492526158.328145.jpg

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-04-18 o 16:07
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 16:15   #2723
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Dlatego ja planuję tylko pierwszego dnia zajść po kilka pomadek i więcej mnie tam nie zobaczą do ostatniego dnia, chyba że zajdzie nagła potrzeba.
Ja tak samo, tylko nie chcę potem w pracy dłużej siedzieć na próżno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 16:44   #2724
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ja miałam dzisiaj nowa gazetkę w skrzynce, jeśli do wieczora nie będzie w internecie to zrobię fotki
Zrób zrób jak możesz, bo coś im się nie śpieszy do dodanie nowej gazetki

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Wlasnie jestem rozowa i tez pomyslalam ze moze lepiej wybrac podklad zolty zeby zniwelowac zaczerwieniena. Ale strasznie odznaczal sie na mojej skorze i po prostu zle wygladal . Coz, dzieki, moze jednak zostane przy revlonie
Revlon 110 też wpada w różowe tony, nie wiem jak się ma do Rimmela, ale nie jest żółty (żółty bedzie 150). Jeśli żółte podkłady za bardzo się odznaczają, a różowe robią świnkę to poszukaj podkładów neutralnych-takich, które nie wpadają mocno w różowe i żółte tony. Podkład od Pierre Rene Skin balance-20 champagne jest taki neutralny i jasny w dodatku


Dziewczyny, pewnie jeszcze nie stosowałyście nowej odżywki od Eveline (bez formaldehydu), jestem ciekawa czy pomoże paznokciom jak inne wersje odżywek. Bardzo lubiłam tą z diamentem ,ale ostatnio jak jej uzyłam ponownie po długiej przerwie lekko szczypały mnie paznokcie O.o (może juz sie przeterminowała ). Nie chce sobie pogorszyć paznokci bardziej ;c
__________________

Edytowane przez merryem
Czas edycji: 2017-04-18 o 16:49
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 16:58   #2725
takaja2
Zadomowienie
 
Avatar takaja2
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 099
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Nowa gazetka:
https://www.opiniodajnia.pl/rossmann...ecien/#slide/1
takaja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 17:04   #2726
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Śpieszę donieść że rozmawiałam z kierownikiem mojej drogerii i będzie można mieć np. 3 te same tusze i wejdzie promocja -55% 😁😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 17:09   #2727
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Śpieszę donieść że rozmawiałam z kierownikiem mojej drogerii i będzie można mieć np. 3 te same tusze i wejdzie promocja -55%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To po co pisaliby w ulotce, żeby brać czy różne produkty? Nic z tego nie rozumiem. 🤔

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-04-18 o 17:17
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 17:18   #2728
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Udało mi się odebrać tusze zakupione online. I nawet pochwalę się, że trafiły mi się świeże sztuki. Zaś w drogerii nawet śladu po cenie nie ma, wszystkie tusze wywiało. jak dobrze człowiek zagląda na ten wątek.
A ja się wkurzyłam, sprawdziłam w innym sklepie, do którego wprawdzie trochę mi nie po drodze ale trudno, ten srebrny był dostępny więc od razu zamówiłam i zapłaciłam a po 15 minutach dostaję smsa o niepełnym zamówieniu. Noż k@#%& mać.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 17:28   #2729
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Asiuchal, sama nie wiem. Tak mi kierowniczka powiedziała i że to pewne. Najlepiej jeszcze w dzień promocji się upewnić 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 17:38   #2730
emka144
Przyczajenie
 
Avatar emka144
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 27
Dot.: Rossmann cz. XXIX

A ja byłam dzisiaj w Rossie, przypomniało mi się o tych tuszach z Bourjois, patrze - a tu pełna półka, cena niecałe 60zł. Myślę sobie może to nie od dzisiaj. Sprawdzam na czytniku a tu coś koło 14 złotych. Panie nie wywiesiły nowej ceny.

Pytanie nie makijażowe, ale po przeglądnieciu nowej gazetki - używała któraś z was nową maseczkę z glinką z Loreala ?
__________________
Bo w oczach tkwi siła duszy.
emka144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.