Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-02, 10:12   #2701
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Myślałam, że Adrian prowadził swój biznes.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 10:23   #2702
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Myślałam, że Adrian prowadził swój biznes.
No, a to mało przedsiębiorców bankrutuje / zamyka interesy z powodu obecnej sytuacji? Nie trzeba siedzieć u kogoś na etacie, żeby móc stracić pracę No bez jaj!
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 10:37   #2703
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Myślałam, że Adrian prowadził swój biznes.
Z tego co mozna było zaobserwować to sprowadzał auta z Niemiec ,ale czy to była jego działalność czy u kogoś czy jakas spółka, to nie wiadomo w sumie.

A teraz sobie przypominam jak chyba w DDTVN mówił ze ma wyrozumiałego szefa, ze pracuje pracuje pracuje ale potem ma więcej wolnego i moze na trochę dłuzej do Krakowa jeździć.

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2020-05-02 o 10:41
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 11:19   #2704
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Przeoczyłam o tym wierszyku Oliwii

Szkoda mi Asi bardzo. Widać że ona chce ułożyć sobie życie i myślę że chciałaby żeby z Adamem się udało ale ma sporo nieprzepracowanych rzeczy w głowie. I niestety jeśli od matki jest emocjonalnie uzależniona to będzie bardzo ciężko.

Widać że Wojtek super dogaduje się z rodzicami Agi. Zresztą tatę ma cudownego. Co to za decyzja Wojtka ma być w przyszłym tygodniu?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 11:50   #2705
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
No, a to mało przedsiębiorców bankrutuje / zamyka interesy z powodu obecnej sytuacji? Nie trzeba siedzieć u kogoś na etacie, żeby móc stracić pracę No bez jaj!
Czemu się pieklisz i wywracasz oczami?
Chodzi mi o semantykę. Moi znajomi, którzy lecą na działalności mówią ,,nie mam zleceń, bankrutuję, zamykam działalność" a ludzie na etacie używają określenia ,,straciłem pracę", do którego się przyczepiłaś. Nie wiem, czy wywiad dla Plotka był w trakcie pandemii czy przed. Nie śledzę ich życia.
Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Z tego co mozna było zaobserwować to sprowadzał auta z Niemiec ,ale czy to była jego działalność czy u kogoś czy jakas spółka, to nie wiadomo w sumie.

A teraz sobie przypominam jak chyba w DDTVN mówił ze ma wyrozumiałego szefa, ze pracuje pracuje pracuje ale potem ma więcej wolnego i moze na trochę dłuzej do Krakowa jeździć.
Dzięki za wyjaśnienie.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 11:53   #2706
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Z tego co pamiętam to w czasie programu była mowa o tym, że Adrian ma swoją firmę - wypożyczalnię samochodów. Najwidoczniej coś się w tej kwestii zmieniło od tamtej pory...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 11:56   #2707
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Czemu się pieklisz i wywracasz oczami?
Chodzi mi o semantykę. Moi znajomi, którzy lecą na działalności mówią ,,nie mam zleceń, bankrutuję, zamykam działalność" a ludzie na etacie używają określenia ,,straciłem pracę", do którego się przyczepiłaś. Nie wiem, czy wywiad dla Plotka był w trakcie pandemii czy przed. Nie śledzę ich życia.


Dzięki za wyjaśnienie.

Nie piekle się. Napisałam, co myślę.
Aha, to teraz własne zdanie = czepianie się? Ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-02, 12:59   #2708
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Polecam patent z Top Chef - najpierw smażysz białko na maksa, potem dodajesz żółtko. Dla mnie to najlepsza wersja jajecznicy, bo suchej nie zjem, a tutaj żółtko podsmażam krótko i efekt jest wyborny, a białko jest idealnie załatwione.
O kurde, tata mnie tak uczył 20 lat temu, myślałam że tak wszyscy robią, a tu proszę, patent z Top Chef

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 13:03   #2709
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 13:22   #2710
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=8bbd05a6dd63af3a7b6455d bf4547443166d9226_5f9dfa8 23cc5f;87811437]Słuchajcie, a jak to jest z A&A? Oni mieszkają jednak w Krakowie, a nie w Szczecinie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Tu i tu mieszkają chodź ostatnio coś było o sprzedaży albo że jest do wynajecia ich mieszkania w Szczecinie


No i 1 odcinek.który był ciekawy w tej edycji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 14:47   #2711
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Zgadzam się, że pierwszy ciekawy odcinek Wszystkie 3 pary miło się oglądało.

Aga i Wojtek idylla Tacy uroczy byli w tym odcinku. Ta decyzja Wojtka, to pewnie, że już teraz powie, że zostaje w małżeństwie.

Asia i Adam troszkę pozytywniej. Bardzo mi jej żal, bo widać, że jest zainteresowana i próbuje się przełamać, ale byłoby jej łatwiej przy facecie, któremu na niej zależy. Adam jest takim mężczyzną, który pewnie zrobi wszystko dla dziewczyny, którą kocha lub która mu się chociaż podoba. Tu niestety tego nie ma i moim zdaniem to się nie pojawi.

Oliwia i Łukasz to takie dzieci. Nawet nie chcę tego komentować, bo cały czas czułam się jakbym oglądała nastolatków na pierwszych randkach. On jest widocznie zauroczony. Jego matka z tym gadaniem na syna zachowywała się niesmacznie, co w sumie nie jest niczym dziwnym w przypadku tej kobiety. Najbardziej antypatyczna osoba w tej edycji Ona jest idealna, a wszyscy inni mają milion wad
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-02, 15:06   #2712
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2020-05-02 o 19:50
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 15:09   #2713
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Co to za decyzja Wojtka ma być w przyszłym tygodniu?
Może się oświadczy skoro i tak chcą jeszcze kościelny?

A z resztą się zgadzam, Oliwa strasznie dziecinna i niefajnie traktuje Łukasza. Marne szanse, że ten związek przetrwa, nawet jeśli w programie podejmą decyzję o zostaniu razem.

Widać, że Asi zależy, ale nie wiem czy Adam czuje do niej coś więcej niż współczucie. Wygląda na to, że oczekiwał dwudziestoparoletniej modelki, chociaż sam wygląda jak gremlin.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 15:20   #2714
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Może już nie wyśmiewajmy wyglądu Adama, bo to nie fair Wygląda jak wygląda (moim zdaniem nie jest najmniej atrakcyjnym uczestnikiem, byli gorsi w historii programu), ale skoro nie można napisać, że Oliwia nie ma idealnej figury, bo to jest obrażanie jej i czepianie się to tym bardziej powstrzymajmy się od obrażania wyglądu Adama. Co innego zachowanie, ale wyglądu sobie nie wybierał. Bez podwójnych standardów

Może i oczekiwał modelki, ale jest dość miły dla Asi. Adrian też oczekiwał modelki i ją dostał. Tu jest kwestia tego, że niektórzy dostają dokładnie to, czego chcą, a inni są krytykowani za to, że ośmielili się mieć wymagania (choćby biedna Martyna). Adamowi zależało na dziewczynie kilka lat młodszej, a dostał starszą, już to samo może być rozczarowujące. Dodatkowo Asia nie zachęca zachowaniem. Nie powiedziałabym, że Adam wybrzydza
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 15:52   #2715
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Stresci mi któraś, czemu matka i Oliwia jadą po Łukaszu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 16:01   #2716
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Może już nie wyśmiewajmy wyglądu Adama, bo to nie fair Wygląda jak wygląda (moim zdaniem nie jest najmniej atrakcyjnym uczestnikiem, byli gorsi w historii programu), ale skoro nie można napisać, że Oliwia nie ma idealnej figury, bo to jest obrażanie jej i czepianie się to tym bardziej powstrzymajmy się od obrażania wyglądu Adama. Co innego zachowanie, ale wyglądu sobie nie wybierał. Bez podwójnych standardów

Może i oczekiwał modelki, ale jest dość miły dla Asi. Adrian też oczekiwał modelki i ją dostał. Tu jest kwestia tego, że niektórzy dostają dokładnie to, czego chcą, a inni są krytykowani za to, że ośmielili się mieć wymagania (choćby biedna Martyna). Adamowi zależało na dziewczynie kilka lat młodszej, a dostał starszą, już to samo może być rozczarowujące. Dodatkowo Asia nie zachęca zachowaniem. Nie powiedziałabym, że Adam wybrzydza
No tutaj się nie zgodzę. Czuję się wywołana, bo ja krytykowałam tę krytykę - masło maślane - wyglądu Oliwii. Chodziło mi ogólnie o to, że nie jest gruba, więc wytykanie jej to, że może jej tyłek nie jest idealnie szczupły, było słabe. Agnieszka jest od niej dużo grubsza, a nie widzę, żeby ktoś jej to wypominał. Dodatkowo Agnieszka paraduje w legginsach i obcisłych bluzkach, a Oliwia chodzi po prostu w jeansach, tylko kamerzysta zbok robi zbliżenia na jej pośladki. A tutaj dla mnie to takie szukanie wad na siłę, bo Oliwia to chyba najładniejsza dziewczyna ze wszystkich edycji - przynajmniej według mnie - a Łukaszowi najwyraźniej jej tyłek się podoba.

A jasne, że Adam może mieć wymagania, ale chodzi o to, że jak oni przystępują do show w TV, to powinni być otwarci. Anita była otwarta, mimo że jej się Adrian nie podobał; Paulinka od Krzysia na początku może krytykowała, ale też dała mu szansę. Adam szansy Asi nie daje, po prostu ma ją kompletnie gdzieś, a w tej parze to będę się upierać, ona moim zdaniem mogłaby wcześniej rzucić focha, że jej dobrali faceta dużo mniej atrakcyjnego od niej. Bo taka prawda, ona jednak ma ładną sylwetkę czy jest ogólnie zadbaną kobietą, może bez efektu wow (ale gdyby nosiła soczewki i ubierała się mniej skromnie, miała mocniejszy makijaż, to według mnie nawet efekt wow by powstał), a on no jest, jaki jest. Nie jest najgorszy, ale powinien być bardziej otwarty, skoro sam nie jest Bradem Pittem.

Jakby np. Wojtek był oburzony "o nie, nie dobrali mi Miss Polonia", to z tej pary też by nic nie było. A widać, że obydwoje są otwarci na siebie i nie mieli konkretnych wyobrażeń. I tylko wtedy ten program na sens. Myślę, że też gdyby Przemek - który z samego wyglądu według mnie też najgorszy nie był - zachowywał się inaczej wobec Martyny, urzekł ją charakterem, to może finał byłby inny.

Ale co do Łukasza i Oliwii, to się z Tobą zgadzam. Montaż nie montaż te żarty to żenada.

I jeszcze dodatkowo uczestnicy są jakoś tak nijako ukazani. Jedyne zainteresowania to ma chyba Agnieszka, które pokażą za tydzień, dodatkowo zrezygnowała z pracy w korpo, żeby pracować z dziećmi z autyzmem i u niej widać to konkret, zdecydowanie, pasję. Jest zdecydowana na wyprowadzkę, na to, że chce spróbować i to jest na plus. A mimo tego pokazują bardzo miałkie dialogi jej i Wojtka - ale może były też inne, bo nie wierzę, że nie rozmawiają o sobie. Za to reszta uczestników - nie wiem, ja o nich nic nie potrafię stwierdzić po tych odcinkach.
W poprzednich edycjach np. widać było, że Jacek i Natalia lubią sport, zdrowie odżywianie, Marcin interesuje się florystyką, Agnieszka samorozwojem, ma szkołę językową, Anita tańczy, Ania skończyła ASP, ładnie rysuje, robi artystyczne torty, a tutaj... Nie pokazali żadnych ich pasji, zainteresowań, nic. A nie wierzę, że oni wszyscy tacy są.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-05-02 o 16:03
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 16:07   #2717
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 16:11   #2718
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nieeee , miałam na myśli, że Agnieszka zmieniła pracę w korpo (albo coś mi się pomyliło, z marketingu może?) na pracę z dziećmi z autyzmem (i nie oszukujmy się, to się wiąże też z niższym wynagrodzeniem, więc zrobiła to dla pasji), więc widać po niej, że konkretna z niej kobieta i realizuje swoje plany oraz marzenia .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 16:17   #2719
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-02, 16:21   #2720
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To chyba nie będzie spoiler wielki, że w następnym odcinku będzie o jej sportach i moim zdaniem nie zarzuciła; po prostu był ślub, wycieczka, pobyt u Wojtka i choć sama trenuję regularnie, to w takiej sytuacji bym odpuściła. Zresztą oni pewnie też podczas tych 4 dni byli na spacerze czy coś, ale pokazali tylko jajecznicę.

Nawet jeśli się nie odnalazła w tym, to widać - według mnie - że konkretna z niej kobieta i nie boi się realizować swoich planów. To dla mnie na plus, jedna z sympatyczniejszych uczestników i uczestniczek wszystkich edycji.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 18:34   #2721
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No tutaj się nie zgodzę. Czuję się wywołana, bo ja krytykowałam tę krytykę - masło maślane - wyglądu Oliwii. Chodziło mi ogólnie o to, że nie jest gruba, więc wytykanie jej to, że może jej tyłek nie jest idealnie szczupły, było słabe.
Już nieistotne co jest bardziej czy mniej słabe. Mnie trochę razi pisanie o tym chłopaku w taki sposób, uważam że jest niesprawiedliwe i krzywdzące, a powtarza się dość często i jego jakoś nikt nie broni. Wychodzi na to, że można pisać o średnio atrakcyjnym facecie, że jest "gremlinem" i to jest OK, ale o ładnej dziewczynie nie można napisać, że nie ma idealnych proporcji (dokładnie to wtedy napisałam), bo to znaczy, że się czepiasz i jesteś zazdrosna.

Mi się podobało jak Aga opowiadała koleżankom jak się ładnie dziećmi zajmowała w przedszkolu Ogólnie polubiłam ją w tym odcinku, wydaje się naprawdę w porządku, taka otwarta, pozytywna osoba, bez nadmiernego wymyślania i rozkminiania.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 18:55   #2722
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Przeoczyłam o tym wierszyku Oliwii

Szkoda mi Asi bardzo. Widać że ona chce ułożyć sobie życie i myślę że chciałaby żeby z Adamem się udało ale ma sporo nieprzepracowanych rzeczy w głowie. I niestety jeśli od matki jest emocjonalnie uzależniona to będzie bardzo ciężko.

Widać że Wojtek super dogaduje się z rodzicami Agi. Zresztą tatę ma cudownego. Co to za decyzja Wojtka ma być w przyszłym tygodniu?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Nie czekajcie na żadną "wielką decyzję Wojtka", bo będzie zawód. Ten montaż to ściema ;-) zajawka ma zachęcać do obejrzenia kolejnego odcinka - ale ta konkretna, to już wyjątkowo mocno wprowadza w błąd.
Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A to przypadkiem Agnieszka nie jest z Łodzi a Wojtek z Krakowa?

Ktoś pytał o to, czemu uważamy że żona i mama Łukasza po nim jadą. Nie wiem czy to montaż tak sugeruje czy nie, ale Oliwia cały czas mówi do niego jak do dziecka. Jego mama też mówi o nim trochę tak jak o dziecku, że nic jeszcze nie osiągnął, że tyle razy zmieniał pracę, nie znalazł swojego miejsca, trochę go przecież podminowała w oczach Oliwii... a Oliwia moim zdaniem też go podminowuje mówiąc jak do dziecka. Albo to takie ich "śmieszne żarty".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 19:33   #2723
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Już nieistotne co jest bardziej czy mniej słabe. Mnie trochę razi pisanie o tym chłopaku w taki sposób, uważam że jest niesprawiedliwe i krzywdzące, a powtarza się dość często i jego jakoś nikt nie broni. Wychodzi na to, że można pisać o średnio atrakcyjnym facecie, że jest "gremlinem" i to jest OK, ale o ładnej dziewczynie nie można napisać, że nie ma idealnych proporcji (dokładnie to wtedy napisałam), bo to znaczy, że się czepiasz i jesteś zazdrosna.
Ależ można. Ja pisałam o gremlinie i ja nie przeczę, ani nie oburzam się jak ktoś pisze, że Oliwia nie ma idealnych proporcji. Dla mnie to tylko stwierdzenie faktu. Swoją drogą to prawda, bo tyłek to ona ma pokaźny, co chamsko podkreślają przy montażu.

A co do Anity, którą ktoś tu podał jako przykład spełnienia oczekiwań o modelce to też się nie zgodzę. Figurę jako tancerka ma ładną, ale twarz brzydką - ptasie rysy, krowie rzęsy

Dla mnie wszyscy Ci ludzie w programie są raczej przeciętni. Jasne, mają prawo mieć wygórowane oczekiwania, ale patrząc na nich to tylko się ośmieszają.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Matka Łukasza to ewidentnie typ matki zaborczej. Jak dla mnie to ją boli, że młodzi w miarę się dogadują (po przynajmniej do tej pory wyglądali na podjadanych pozytywnie małżeństwem) i chciała ochłodzić entuzjazm Oliwii tym gadaniem o słomianym zapale syneczka. Wiesz, nie wiadomo czy mu się małżeństwo zaraz nie znudzi. Czysta manipulacja.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 19:49   #2724
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 19:57   #2725
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Właśnie oglądam druga edycje.
Jak to możliwe, ze Krzysiek i Paulina są razem ? no i biedna ta Anka :/.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 20:45   #2726
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87813153]Ależ można. Ja pisałam o gremlinie i ja nie przeczę, ani nie oburzam się jak ktoś pisze, że Oliwia nie ma idealnych proporcji. Dla mnie to tylko stwierdzenie faktu. Swoją drogą to prawda, bo tyłek to ona ma pokaźny, co chamsko podkreślają przy montażu.

A co do Anity, którą ktoś tu podał jako przykład spełnienia oczekiwań o modelce to też się nie zgodzę. Figurę jako tancerka ma ładną, ale twarz brzydką - ptasie rysy, krowie rzęsy

Dla mnie wszyscy Ci ludzie w programie są raczej przeciętni. Jasne, mają prawo mieć wygórowane oczekiwania, ale patrząc na nich to tylko się ośmieszają.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Matka Łukasza to ewidentnie typ matki zaborczej. Jak dla mnie to ją boli, że młodzi w miarę się dogadują (po przynajmniej do tej pory wyglądali na podjadanych pozytywnie małżeństwem) i chciała ochłodzić entuzjazm Oliwii tym gadaniem o słomianym zapale syneczka. Wiesz, nie wiadomo czy mu się małżeństwo zaraz nie znudzi. Czysta manipulacja. [/QUOTE]

Jeśli Oliwia jest przeciętna, to naprawdę piękne masz osoby w otoczeniu, a co do Anity, to naprawdę nie rozumiem; z której strony ona ma ptasią twarz?

A jeśli chodzi o samo komentowanie wyglądu, to ja zabieram głos tak ogólnie; sama napisałam, że Adam jest raczej nieatrakcyjny. Ale ja po prostu uważam jakoś tak, że oni są z Polski, mogą to przeczytać i może jestem naiwna, ale nie chciałabym ich krytykować tak, żeby im było bardzo przykro, gdyby to przeczytali . Dodatkowo to nie jest program na Miss Polonia, więc moim zdaniem takie szczegóły, że ktoś ma jakąś wadę w wyglądzie, nie są istotne w kontekście całego show.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 20:53   #2727
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jeśli Oliwia jest przeciętna, to naprawdę piękne masz osoby w otoczeniu, a co do Anity, to naprawdę nie rozumiem; z której strony ona ma ptasią twarz?

A jeśli chodzi o samo komentowanie wyglądu, to ja zabieram głos tak ogólnie; sama napisałam, że Adam jest raczej nieatrakcyjny. Ale ja po prostu uważam jakoś tak, że oni są z Polski, mogą to przeczytać i może jestem naiwna, ale nie chciałabym ich krytykować tak, żeby im było bardzo przykro, gdyby to przeczytali . Dodatkowo to nie jest program na Miss Polonia, więc moim zdaniem takie szczegóły, że ktoś ma jakąś wadę w wyglądzie, nie są istotne w kontekście całego show.
Dla mnie Oliwia jest przeciętna , od początku to pisze. Rzadkie , falowane włosy , oczy daleko od siebie , Nos tez nie jest rewelacyjny. Jej siostra jest śliczna wg mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 20:57   #2728
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Dla mnie Oliwia jest przeciętna , od początku to pisze. Rzadkie , falowane włosy , oczy daleko od siebie , Nos tez nie jest rewelacyjny. Jej siostra jest śliczna wg mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No spoko, ale dla większości ludzi będzie bardzo ładna, bo ma ładną twarz. Włosy mają małe znaczenie tutaj, choć - jak widać - ma na ich punkcie jakieś kompleksy.

I nie piszę, że jest tak w tym wątku, ale widzę, że np. na grupie fejsbukowej ludzie strasznie hejtują wygląd uczestników, a sami wyglądają sporo gorzej od nich. Gdyby to nie byli ludzie z telewizji, tylko np. osoby poznane w pracy, to wątpię, żeby ktoś tak bardzo krytycznie na nich patrzył.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 20:57   #2729
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Oliwii ladnie bylo w krotkicj wlosach (widzialam na jej insta). Jestem w szoku jej zachowaniem, zwlaszcza ,ze sa przed kamerami :O

Co do Adama to dla mnie on sie i zachowuje i wypowiada inteligentniej od Oliwii

A Anite uwazam za piekna kobieta i chetnie takie "krowie" rzesy bym przygarnela

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 21:54   #2730
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jeśli Oliwia jest przeciętna, to naprawdę piękne masz osoby w otoczeniu, a co do Anity, to naprawdę nie rozumiem; z której strony ona ma ptasią twarz?
Całościowo Oliwia nie powala. Twarz ma całkiem ładną, ale włosy liche, figurę kompletnie nieproporcjonalna przez te szerokie biodra. A co do Anity, przez ptasią twarz rozumiem ostre rysy i duży nos. Są jednymi z atrakcyjniejszych uczestniczek programu, ale według mnie żadna z nich pięknością nie jest.
Nie wiem co do tego mają osoby w moim otoczeniu. Jak się nie ma atrakcyjnych koleżanek to nie wolno wyrażać opinii na temat wyglądu osób, bądź co bądź na własne życzenie, publicznych?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.