Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-27, 10:28   #2731
asiunia291
Przyczajenie
 
Avatar asiunia291
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale kwiatki znalazłam na all.
Dziewczyna pobiera opłatę 29,99 PLN za sam fakt złożenia zamówienia z ofert dla nowych klientów gdzie gratisem jest woda perfum. (czyli ona składa zamówienie dla nowej osoby i za to pobiera 30 zł, potem listonosz przynosi przesyłkę osobie która jest zainteresowana - która normalnie płatna. ) Czyli ona ma kasę i gratisy za złapanie nowego klienta.

Czyli jak zarobić na nieświadomych konsumentach...
Zgłosiłam na all bo ciśnienie mi się podnosi jak widzę takie coś... - a to już nie pierwszy raz się z takimi praktykami spotykam...
o masakra, dobrze ze zglosilas, nie zdziwilabym sie jakby ta panieneczka jeszcze gratisy sprzedawala za niezla sumke..
__________________
"Whatever happened, happened for a reason and couldn't have happened any other way."
asiunia291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:29   #2732
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

UWAGA UWAGA w Warszawie w Arkadii właśnie kupiłam BB, jest promocja 34,90zł. Odcienie są 2 - Light i Medium, ja wzięłam Medium i nie jest taki super ciemny, nie wiem jak na twarzy. Na razie próbek nie ma, zresztą pani nie była zbyt rozmowna i odniosłam wrażenie, że ja siedząc na tym forum, wiem więcej od niej... Light próbowałam na nadgarstku i jest dość blady, ale raczej nie porcelanowy i wpada w róż, przynajmniej na mojej skórze, po roztarciu jednak stapia się ze skórą. Medium jest taki ni różowy, ni pomarańczowy, jednak wydaje się, że jest też sporo różu (porównałam do wygladzającego BEIGE 200, ktory jest wręcz ŻÓŁTY), ale po roztarciu też ładnie się stapia, zobaczę jak na twarzy, bo ja preferuję żółtawe odcienie. Ale wydaje mi się, że kolor będzie pasował. Powiem Wam jutro dokładniej, bo szkoda mi dzisiaj zmywać makijażu. Boję się tylko o krycie, bo na ręku nawet lekkiego pieprzyka mi nie zakryło Co do odcienia, to tak teraz roztarłam i pewnie będzie idealny na jesień i zimę dla mnie, bo będzie się trochę blednąć. A jak coś, to od czego są brązery Za to zapach jest śliczny, delikatny, lekko kwiatowy i pudrowy, nie nachalny jak np. Garnier.

No i fot Wam nie zrobię, bo oczywiście zapomniałam wziąć do Wawy aparatu. Najwcześniej w piątek Wam coś pstryknę, chyba że ktoś będzie pierwszy.

Dorwałam też książeczkę z jesiennymi nowościami, z tyłu są kupony zniżkowe (5):
1. 1-30 września So Elixir Purple EDP 50 ml 87,50zł zamiast 175
2. 1-3o września Serum Vegetal 30ml 75zł zamiast 119
3. 1-31 października Anti-Age Global krem na dzień 30ml 95zł zamiast 145
4. 1-31 października Pure Light podkład rozświetlający 30ml 39zł zamiast 56
5. 1-7 października Make-Up Days zaproszenie na bezpłatny makijaż

Przy kasie promocja z kartą klienta - nowe błyszczyki (są w tej jesiennej ofercie, w tubkach do wyciskania, 10 ml, 4 smaki: wanilia, morela, mandarynka i malina) za 9,90zł + 2 pieczątki gratis. Wzięłam malinę, troszkę sztucznie pachnie na początku, ale bardzo przypomina zapach płukanki octowej, tylko bez octu, BOSKO jeszcze mandarynka ślicznie pachnie, może kupię sobie z jakimś drobiazgiem jeszcze.

Kupiłam jeszcze lakier z Inglota i rozpoczynam oszczędzanie, nie mam wydatków na wrzesień jedynie zastanowię się nad nowym So Elixir

Edytowane przez malyszkicownik
Czas edycji: 2012-08-27 o 10:34
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:36   #2733
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Byłam dzisiaj w YR i mam kilka newsów :

- kremy BB są juz w sklepie, kosztują 34,90 w promocji niestety nie ma próbek, są tylko testery, nie śmiałam prosić o odlewkę pani niestety nie wiedziała czy będą próbki czy też nie; krem ma delikatne złote drobinki, wchłania się w ekspresowym tempie i jest bardzo lekki, żałuję że YR nie wypuścił tego kremu latem ciężko będzie bez próbek, mam wrażenie że jaśniejszy odcień będzie zbyt jasny, drugi za ciemny.

- nowa promocja dla stałych klientów: błyszczyk za 9,90 + 2 pieczątki
smaki błyszczyków: wanilia, mandarynka, mango, malina http://www.yves-rocher.com.pl/blyszczyk_do_ust_morela miałam błyszczyk mandarynkowy, szybko znikał z ust, zapach chemiczny.
- jest juz nowa so elixir cena 175 zł regularna, nie zauważyłam żeby była jakaś promocja; jestem zawiedziona, mam wrażenie że zapach skądś znam, jakiś dior albo Avon nic odkrywczego, ale fakt że jest przyjemniejszy niż stary so elixir, raczej nie kupię, chyba że dostanę gratis

- nowe mleczko do ciała kosztuje około 25 zł http://www.yves-rocher.fr/control/dynpage/~struct=specialoffer/~page=amande/ ładny zapach

- nowa seria do włosów anti- age zapomniałam powąchać
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014

Edytowane przez rybkaa90
Czas edycji: 2012-08-27 o 11:01
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:42   #2734
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

oo, super! w takim razie czekam na ulotkę i lecę do sklepu. dobiję do 69zł po tusz.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:48   #2735
asiunia291
Przyczajenie
 
Avatar asiunia291
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Ale jestem zirytowana, sms od kuriera dostalam chwile przed 8, wiec ogarnaram sie w razie gdyby kurier przyjechal bo wygladalam jak zombi Czekam i czekam a kuriera nie widac och jaka jestem zniecierpliwiona, mam nadzieje ze gdzies do 14 sie wyrobi bo zamierzam na rower leciec. Dzisiaj tez oczekuje jeszcze przesylki z poczty polskiej bo szlafroczek zamowilam
__________________
"Whatever happened, happened for a reason and couldn't have happened any other way."
asiunia291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:52   #2736
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez asiunia291 Pokaż wiadomość
Ale jestem zirytowana, sms od kuriera dostalam chwile przed 8, wiec ogarnaram sie w razie gdyby kurier przyjechal bo wygladalam jak zombi Czekam i czekam a kuriera nie widac och jaka jestem zniecierpliwiona, mam nadzieje ze gdzies do 14 sie wyrobi bo zamierzam na rower leciec. Dzisiaj tez oczekuje jeszcze przesylki z poczty polskiej bo szlafroczek zamowilam
Asiuniu, z tym różnie bywa. Ja też ostatnio dostałam smsa przed ósmą, a kurier był ok. 19.
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 11:08   #2737
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość
chodzi o to, że jak powiedzą Ci, że dobiłaś do poziomu, to nie możesz przyjść powiedzmy jutro, bo chcesz się zastanowić/nie masz czasu, tylko musisz od razu zdecydować - bierzesz coś lub zbierasz pieczątki dalej. A trzeci poziom to 70zł
A, o to Ci chodziło. No to fakt, trzeba decydować od razu. Ja na 3 poziom będę wbijać, wolę prezent za 70 zł


Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Witam Kretkę z plaż południowych

Tonikiem przetarłam wczoraj buzię przed spaniem i niestety zostawił uczucie ściągnięcia, ale po myciu żelem nie użyłam kremu, a przy moim suchotnikowym ryjku powinnam Poużywam trochę i dam znać.

Krem bogaty miałam i faktycznie jest cholernie bogaty na lato aż za, ale na noc podoba mi sie Wczoraj kupiłam jeden bogaty i jeden żel- krem do stosowania na dzień

To mleczko migdałowe mnie nigdy nie przekonywało, kupiłam pierwszy raz i wczoraj wieczorem się w nim zakochałam Przepięknie pachnie, takim marcepankiem Moja skóra pije je momentalnie, ale zostaje na skórze lekka otoczka. Nie lepi się, ale skóra ładnie nim błyszczy i nabiera zdrowego kolorku. Jest po nim taka miła i gładka. Nawilżenie świetne Także to mleczko mogę polecić, ja chyba przepadłam dla niego Muszę tylko pompkę dokupić.

Witaj

Uuu, pozostawił ściągnięcie, nieładnie Jak poużywasz dłużej to opisz wrażenia, może się zdecyduję. A krem jak pachnie?

Marcepan Mleczko będzie moje na 100%, jak tylko moje mazidła pozużywam i będzie na nie jakaś promocja, bo trochę drogie jest.


Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w YR i mam kilka newsów :

- kremy BB są juz w sklepie, kosztują 34,90 w promocji niestety nie ma próbek, są tylko testery, nie śmiałam prosić o odlewkę pani niestety nie wiedziała czy będą próbki czy też nie; krem ma delikatne złote drobinki, wchłania się w ekspresowym tempie i jest bardzo lekki, żałuję że YR nie wypuściła tego kremu latem ciężko będzie bez próbek, mam wrażenie że jaśniejszy odcień będzie zbyt jasny, drugi za ciemny

- nowa promocja dla stałych klientów: błyszczyk za 9,90 + 2 pieczątki
smaki błyszczyków: wanilia, mandarynka, mango, malina http://www.yves-rocher.com.pl/blyszczyk_do_ust_morela

- jest juz nowa so elixir cena 175 zł regularna, nie zauważyłam żeby była jakaś promocja; jestem zawiedziona, mam wrażenie że zapach skądś znam, jakiś dior albo Avon nic odkrywczego, ale fakt że jest przyjemniejszy niż stary so elixir, raczej nie kupię, chyba że dostanę gratis

- nowe mleczko do ciała kosztuje około 25 zł http://www.yves-rocher.fr/control/dy.../~page=amande/ ładny zapach

- nowa seria do włosów anti- age zapomniałam powąchać
Waniliowy i mango błyszczyk Mleczko do ciała i seria nati-age wyglądają całkiem fajnie. BB kremy też mi się podobają, ale ja się nie maluję, to po co mi takie cudo.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 11:10   #2738
asiunia291
Przyczajenie
 
Avatar asiunia291
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Asiuniu, z tym różnie bywa. Ja też ostatnio dostałam smsa przed ósmą, a kurier był ok. 19.
Na szczescie wlasnie odebralam przesylke )))) ale jestem zadowolona )
so elixir wlasnie powachalam, zapach ladny ale jak na pierwszy wech IDEALNY zapach dla mojej mamy
co do dodatkowych prezentow:
-dwa malutkie blyszczyki w tubie- ladnie pachna, trafione kolory- czerwien i roz
- zegarek czarny
- plastry wosku na zimno
-kosmetyczka brazowa
-wisiorek zloty z turkusem
__________________
"Whatever happened, happened for a reason and couldn't have happened any other way."

Edytowane przez asiunia291
Czas edycji: 2012-08-27 o 11:14
asiunia291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 11:20   #2739
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 798
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez asiunia291 Pokaż wiadomość
Na szczescie wlasnie odebralam przesylke )))) ale jestem zadowolona )
so elixir wlasnie powachalam, zapach ladny ale jak na pierwszy wech IDEALNY zapach dla mojej mamy
co do dodatkowych prezentow:
-dwa malutkie blyszczyki w tubie- ladnie pachna, trafione kolory- czerwien i roz
- zegarek czarny
- plastry wosku na zimno
-kosmetyczka brazowa
-wisiorek zloty z turkusem
Coraz gorsze te gratisy....
Dobrze że nie złożyłam zamówienia z tej oferty.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 11:26   #2740
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Właśnie listonosz przyniósł ulotkę do stacjonarnego. Tusz SP powyżej zakupu za 69 zł i woda So Elixir Purple z ulotką za 87,50 zamiast 175 zł. Za dowolny zakup lusterko kieszonkowe, - 40 % na dowolny kosmetyk i -50% na drugi.
Świetnie, obym dostała ulotkę

Dzisiaj przyszła moja paka z YR z gratisową So Elixir edt i jako drugi prezent jest szal/apaszka - biały w granatowe paski zaraz postaram się wrzucić zdjęcie
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 11:31   #2741
asiunia291
Przyczajenie
 
Avatar asiunia291
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Coraz gorsze te gratisy....
Dobrze że nie złożyłam zamówienia z tej oferty.
ogolnie nie spodziewalam sie niczego wielkiego- kosmetyczka na studia sie przyda- jest dosc pakowna, plastry ratuje to ze jest ich 16, wisiorek faktycznie nie najlepszy ale przynajmniej jest "zloty" i zapakowany w ladna turkusowa torebeczke, blyszczyki faktycznie malutki ale do torebki idealne. Nie mozna jednak zaprzeczyc ze gratisy ktore kiedys byly to zupelnie inna jakos, mialam nadzieje ze dostane te miseczki z aktualnej oferty ale coz
__________________
"Whatever happened, happened for a reason and couldn't have happened any other way."
asiunia291 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 11:51   #2742
marlena_m
Rozeznanie
 
Avatar marlena_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 556
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Ulotka wrześniowa dla wzrokowców

Wezmę dla teściowej kremy riche ,ale będzie zadowolona. Mam nadzieję,że będą w stacjonarnym. Najwyżej poczekam na nie.
I tusz zgarnę

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P27-08-12_12.37.jpg (111,8 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P27-08-12_12.37[1].jpg (90,0 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P27-08-12_12.38.jpg (103,4 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P27-08-12_12.38[1].jpg (89,0 KB, 95 załadowań)
__________________
www.CodzienniePomagam.pl --> klikaj
6 organizacji charytatywnych na 1 stronie !
http://www.dobryklik.pl/
www.siepomaga.pl
marlena_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 11:56   #2743
marlena_m
Rozeznanie
 
Avatar marlena_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 556
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez asiunia291 Pokaż wiadomość
Na szczescie wlasnie odebralam przesylke )))) ale jestem zadowolona )
so elixir wlasnie powachalam, zapach ladny ale jak na pierwszy wech IDEALNY zapach dla mojej mamy
co do dodatkowych prezentow:
-dwa malutkie blyszczyki w tubie- ladnie pachna, trafione kolory- czerwien i roz
- zegarek czarny
- plastry wosku na zimno
-kosmetyczka brazowa
-wisiorek zloty z turkusem
Wychodzi na to ,że mamy taki sam gust zapachowy i nasze mamy też
Prezenty nie są takie złe, nigdy nie wiadomo co komu przypasuje.
__________________
www.CodzienniePomagam.pl --> klikaj
6 organizacji charytatywnych na 1 stronie !
http://www.dobryklik.pl/
www.siepomaga.pl
marlena_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 11:57   #2744
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Moje zakupy Gruponowe
Jestem zachwycona, ledwo to do domu przyniosłam


Więcej zdjęć i opisy sa na moim blogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04006.jpg (53,1 KB, 155 załadowań)
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 12:01   #2745
marlena_m
Rozeznanie
 
Avatar marlena_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 556
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
Moje zakupy Gruponowe
Jestem zachwycona, ledwo to do domu przyniosłam
Świetne zakupy, jak to wszystko ładnie wygląda
__________________
www.CodzienniePomagam.pl --> klikaj
6 organizacji charytatywnych na 1 stronie !
http://www.dobryklik.pl/
www.siepomaga.pl
marlena_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 12:02   #2746
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez marlena_m Pokaż wiadomość
Ulotka wrześniowa dla wzrokowców

Wezmę dla teściowej kremy riche ,ale będzie zadowolona. Mam nadzieję,że będą w stacjonarnym. Najwyżej poczekam na nie.
I tusz zgarnę

pozdrawiam
dziękuję

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
Moje zakupy Gruponowe
Jestem zachwycona, ledwo to do domu przyniosłam


Więcej zdjęć i opisy sa na moim blogu
super zakupy

Wrzucam zdjęcie szalika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0272.jpg (164,2 KB, 64 załadowań)
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 12:07   #2747
zabusia1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

[QUOTE=marlena_m;36149856]Ulotka wrześniowa dla wzrokowców

fajna ta ulotka
zabusia1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 12:26   #2748
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez marlena_m Pokaż wiadomość
Ulotka wrześniowa dla wzrokowców

Wezmę dla teściowej kremy riche ,ale będzie zadowolona. Mam nadzieję,że będą w stacjonarnym. Najwyżej poczekam na nie.
I tusz zgarnę

pozdrawiam

A jak się nie dostanie ulotki, to można z takiej oferty korzystać? Bo ja nic nie dostaję Co zrobić, żeby dostawać?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 12:31   #2749
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A jak się nie dostanie ulotki, to można z takiej oferty korzystać? Bo ja nic nie dostaję Co zrobić, żeby dostawać?
Jeśli masz kartę w sklepie stacjonarnym to wystarczy napisać do bok-u albo na ich facebooku, że nie dostajesz ulotek pocztą i Ci wyślą mailem
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 12:36   #2750
Angelika220
Raczkowanie
 
Avatar Angelika220
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 194
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Heheb dziewczyny a ja dostalam tą ulotkę, rabaty takie same, ale ja mialam te pola na zdrapywanie haha ; D Pisze zdrap szybko i trzeba bylo zdrapac ; D
No i to jedna plansza, nie rozkładana, a na zdjęciu ktoś tu ma widzę rozkładaną ulotkę; )
Angelika220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 12:38   #2751
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Jeśli masz kartę w sklepie stacjonarnym to wystarczy napisać do bok-u albo na ich facebooku, że nie dostajesz ulotek pocztą i Ci wyślą mailem
Mam kartę, od 1,5 roku! I nic nie dostaję. Wyślę maila, bo chciałabym się skusić na tusz I fajnie by było dostawać jednak te ulotki normalnie...
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 12:57   #2752
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Hej

Złożyłam swoej pierwsze zamówienie w sklepie internetowym w czwartek...
W statusie mam "oczekujące".
Wiem, że czas przygotowania przesyłki to 2-4 dni, atak jest w rzeczywistości?
Czy wszystko idzie szybciej?

Pozdrawiam
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 12:59   #2753
rudy_kot
Wtajemniczenie
 
Avatar rudy_kot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 333
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

u mnie dochodzi w 2-3 dni robocze zazwyczaj
__________________
Oto ja leżę tu, jestem piękna jak ze snu,
tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę...
rudy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 13:02   #2754
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 798
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Hej

Złożyłam swoej pierwsze zamówienie w sklepie internetowym w czwartek...
W statusie mam "oczekujące".
Wiem, że czas przygotowania przesyłki to 2-4 dni, atak jest w rzeczywistości?
Czy wszystko idzie szybciej?

Pozdrawiam
Przygotowania tak, ale wysyłki nawet do 15 dni i więcej (jeżeli brak jakiegoś produktu)
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 13:05   #2755
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Hej

Złożyłam swoej pierwsze zamówienie w sklepie internetowym w czwartek...
W statusie mam "oczekujące".
Wiem, że czas przygotowania przesyłki to 2-4 dni, atak jest w rzeczywistości?
Czy wszystko idzie szybciej?

Pozdrawiam
Też mam oczekujące, bo kosmetyczek im brakuje
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 13:09   #2756
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też mam oczekujące, bo kosmetyczek im brakuje
Ajć...to ładnie heh...
No, tak jako prezent wybrałam kosmetyczkę
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 13:42   #2757
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

ciekawe, czy nowa oferta wysylkowa, bedzie z miniaturka nowego So Elixir
kiedys tak bywalo, ze mini nowosci zapachowe, byly gratisowo dodawane do zamowien
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 13:46   #2758
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Chetnie wysle w swiat kilka kosmetykow YR za grosze do potestowania wiecej na PW .

Kusi mnie ten nowy krem BB ..
Ach moj portfel ; d
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 13:53   #2759
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
ciekawe, czy nowa oferta wysylkowa, bedzie z miniaturka nowego So Elixir
kiedys tak bywalo, ze mini nowosci zapachowe, byly gratisowo dodawane do zamowien
Dobre by to było... Ale NIEEE ja oszczędzam we wrześniu! Więc jeśli już będę coś kupować to pełną wersję, bo w takich zamówieniach to się bierze na zapas, a ja już mam dosyć zapasów
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 14:20   #2760
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Dostałam właśnie sms-a, że moja paczka za 3,50 zł została nadana Co ciekawe, jak go dostałam, to w historii zamówień było w toku Dopiero teraz się zmieniło.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.