Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-29, 00:33   #2731
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Cassie_96 Pokaż wiadomość
Przyznaję, że mam paranoję. Wizaż mnie już chyba nienawidzi, zresztą ja siebie też. Okresu dostałam we wtorek, brzuch bolal jak cholera, krwawienie bylo ok. Wczoraj bylo juz niepokojaco, bo bylo slabsze. Dzisiaj juz praktycznie go nie bylo. Cos tam ze mnie jeszcze kapie ale to juz chyba bedzie koniec. Krew kurde jak to krew, troche bylo ciemnej, troche brazowej, troche jasnej. Ale 3 dni to za malo jak na mnie. Szczerze to nigdy wczesniej tak obsesyjnie nie obserwowalam swojej miesiaczki, ostatnimi miesiacami praktycznie w ogole bo pracowalam i czasu na to nie bylo, okres to okres, podpaske zdjelam, wyrzucilam, nie przygladalam jak to ta wyglada. Ale zazwyczaj okres trwal 4 dni + piaty dzien z wkladka bo cos tam jeszcze bylo. Czy to mozliwe ze przez stres skrocil mi sie okres? Czy mialam krawienie implantacyjne? Ale kurde, no jak? Gumka byla, wg chlopaka nie pekla, stresu mialam tyle ze jesc i spac normalnie nie moglam, nie bylo dnia przez 2 tygodnie zebym nie szukala potwierdzenia ze nie jestem w ciazy. Zreszta dalej tak jest. Czy to jest w ogole mozliwe zeby w takim stanie zajsc w ciaze? Podobno stres ja utrudnia. Ja juz nie wiem co mnie uspokoi. Test musze zrobic, mam mozliwosc dopiero we wtorek rano. Oglupieje juz w ogole.
Jakie krwawienei implantacyjne? Oszalas dziewczyno? Miesiaczka jak miesiaczka, raz trwa dluzej raz krocej.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 00:38   #2732
Cassie_96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Moje miejsce na Ziemi
Wiadomości: 77
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Oszalalam, juz mowilam. Dostalam jakiejs paranoi.
Cassie_96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 01:26   #2733
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Cassie_96 Pokaż wiadomość
Oszalalam, juz mowilam. Dostalam jakiejs paranoi.
Najwidoczniej. Plamienie implantacyjne zdarza sie tylko u niektorych osob, jest slabe i nie trwa kilku dni. Nie mozna tego pomylic z miesiaczka.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 06:45   #2734
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cassie, to był okres. Nie zawsze trwa tyle samo, a obsesyjne zaglądanie sobie w podpaskę to paranoja.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 06:48   #2735
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

jest lato, są upały....
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 09:11   #2736
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

hej, zanim cokolwiek napisze, powiem tylko że nie mam możliwości iść do "swojego" gino-endo, bo jest jeszcze tydzień na urlopie.

czy plamienie w 20 i 21 dniu cyklu (zaczęło się w 20, w 21 się skończyło) może być objawem ciąży? plamienie wyglądało tak że zauważyłam na chusteczce po siusiu przezroczysty śluz lekko zabarwiony na różowo w którym były jakby kawałki/grudki różowej krwi(nabłonka?) a później miałam 2x na bieliźnie mala plamke brazowa, sluz cały czas podbarwiony na rozowo ale tylko jak sprawdzałam na chusteczce, pozniej ustało.. od 20 dnia cyklu mam bolesne piersi wiec byłam pewna ze cos sie przestawiło i dostane zaraz po plamieniu wczesna @ ale jest 24 dzien cyklu i nie mam nic.
cykle zawsze miałam 28-29, sporadycznie zdarzyło sie 27.

zaskoczyło mnie to plamienie, bo nigdy przy zadnym okresie nie miałam czegoś takiego, chyba ze zaraz przed @ ale to było inne plamienie (wieksze i ciemniejsze) i w ciagu kilku godzin przychodziła @

jak myslicie co to moze byc? co prawda ciaza w moim przypadku byłaby cudem... ale rozwazam kazda mozliwosc

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

a, bo pewnie o to zaraz ktoś zapyta - co do przytulanka to takie do konca bez zabezpieczenia było w tym cyklu tylko raz, w 8 dniu cyklu poznym wieczorem, pozniej niestety juz nic, bo mielismy za duzo spraw na głowie

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

p.s. wiem ze moze to swiadczyc o niedoborze progesteronu, ale akurat progesteron zawsze miałam w gornej granicy normy, poza tym bola mnie piersi a to chyba swiadczy o jego wysokim poziomie (o ile sie nie myle)

sama juz nie wiem, do ginekologa moge isc dopiero za tydzien;/
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 09:13   #2737
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
hej, zanim cokolwiek napisze, powiem tylko że nie mam możliwości iść do "swojego" gino-endo, bo jest jeszcze tydzień na urlopie.

czy plamienie w 20 i 21 dniu cyklu (zaczęło się w 20, w 21 się skończyło) może być objawem ciąży? plamienie wyglądało tak że zauważyłam na chusteczce po siusiu przezroczysty śluz lekko zabarwiony na różowo w którym były jakby kawałki/grudki różowej krwi(nabłonka?) a później miałam 2x na bieliźnie mala plamke brazowa, sluz cały czas podbarwiony na rozowo ale tylko jak sprawdzałam na chusteczce, pozniej ustało.. od 20 dnia cyklu mam bolesne piersi wiec byłam pewna ze cos sie przestawiło i dostane zaraz po plamieniu wczesna @ ale jest 24 dzien cyklu i nie mam nic.
cykle zawsze miałam 28-29, sporadycznie zdarzyło sie 27.

zaskoczyło mnie to plamienie, bo nigdy przy zadnym okresie nie miałam czegoś takiego, chyba ze zaraz przed @ ale to było inne plamienie (wieksze i ciemniejsze) i w ciagu kilku godzin przychodziła @

jak myslicie co to moze byc? co prawda ciaza w moim przypadku byłaby cudem... ale rozwazam kazda mozliwosc

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

a, bo pewnie o to zaraz ktoś zapyta - co do przytulanka to takie do konca bez zabezpieczenia było w tym cyklu tylko raz, w 8 dniu cyklu poznym wieczorem, pozniej niestety juz nic, bo mielismy za duzo spraw na głowie
Możliwe, że to ciąża. Zrób test 14 dni po stosunku.
Inną przyczyną plamień może być np. nadżerka albo niski poziom progesteronu, ale tu nie ma co zgadywać, najlepiej przejść się do lekarza.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 09:23   #2738
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

no właśnie musze poczekać zarowno na test jak i na lekarza, test zrobie jesli @ sie bedzie spozniac a lekarz dopiero za tydzien:/

progesteron wydaje mi sie ze odpada..
generalnie biore castagnus i euthyrox bo endo 2 cykle temu stwierdziła cykl bezowulacyjny (ale na podstawie 1 monitoringu tylko, a wczesniej wiem na 100% ze miewałam owu) i ze to wina tsh i prolaktyny podwyzszonej, dostałam leki i miałam za miesiac przyjsc na monitoring, ale wierzyc mi sie nie chce ze w 2 miesiace wrociłaby mi owulacja i zeby wypadła za wczesnie... (bo skoro przytulanko było 8dc to musiałabym miec za wczesnie owulacje zeby cokolwiek z tego mogło byc) a nadzerka - musiałaby sie zrobic w ciagu 2 miesiecy, ale w sumie kto wie

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

czytam troche w necie o bólu piersi przed @ i wszedzie jest ze winny jest wysoki progesteron, a mnie od 4 dni bola i to dość mocno (jeszcze mi sie takie bolace kuleczkiz robiły, masakra) wiec progesteron wykluczam.. nadzerka moze sie zrobic w ciagu 2 miesiecy jesli było wszystko ok? cytologie miałam 1
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 09:47   #2739
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
no właśnie musze poczekać zarowno na test jak i na lekarza, test zrobie jesli @ sie bedzie spozniac a lekarz dopiero za tydzien:/
Od stosunku minęło 16 dni, test możesz robić już teraz (i z moczu, i z krwi).

Cytat:
progesteron wydaje mi sie ze odpada..
generalnie biore castagnus i euthyrox bo endo 2 cykle temu stwierdziła cykl bezowulacyjny (ale na podstawie 1 monitoringu tylko, a wczesniej wiem na 100% ze miewałam owu) i ze to wina tsh i prolaktyny podwyzszonej, dostałam leki i miałam za miesiac przyjsc na monitoring, ale wierzyc mi sie nie chce ze w 2 miesiace wrociłaby mi owulacja (…)
Sama mówisz, że wcześniej miewałaś owulacje, więc co w tym dziwnego?
Pojedyncze cykle bezowulacyjne zdarzają się u wielu kobiet, możliwe, że akurat taki się trafił w trakcie monitoringu cyklu. Poza tym, dlaczego owulacja miałaby nie wrócić w ciągu 2 miesięcy leczenia?

Cytat:
i zeby wypadła za wczesnie... (bo skoro przytulanko było 8dc to musiałabym miec za wczesnie owulacje zeby cokolwiek z tego mogło byc)
Owulacja musiałaby być wtedy najpóźniej w 12. może 13. lub ewentualnie 14. dniu cyklu, czyli wcale nie tak strasznie wcześnie.

Cytat:
(…) a nadzerka - musiałaby sie zrobic w ciagu 2 miesiecy, ale w sumie kto wie

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

czytam troche w necie o bólu piersi przed @ i wszedzie jest ze winny jest wysoki progesteron, a mnie od 4 dni bola i to dość mocno (jeszcze mi sie takie bolace kuleczkiz robiły, masakra) wiec progesteron wykluczam.. nadzerka moze sie zrobic w ciagu 2 miesiecy jesli było wszystko ok? cytologie miałam 1
Powiem szczerze, że nie wiem, choć, jeśli wcześniej było w porządku to nadżerki bym tutaj raczej nie podejrzewała. Tak czy inaczej, idź do ginekologa najszybciej jak się da, a wcześniej zrób test, i tyle. Jak się miesiączka nie pojawi na czas to ginekolog też na pewno będzie prosił o zrobienie testu.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 09:56   #2740
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

no to pozostaje test, ale dla pewności zrobie w poniedziałek chociaż kusi mnie żeby poczekać te 4 dni po prostu czy przyjdzie okres.

generalnie jeszcze w listopadzie leżałam w szpitalu na endokrynologii (zeby po prostu nie tracic kasy na badania hormonów) i wtedy pamietam że miałam mega wysoki estradiol i gin stwierdził że to owulacja, w szpitalu miałam tez usg i na usg było widac piekna owulacje, byłam wtedy w 11 dc. wiec miałam dosc wczesnie, ale to był listopad...

2 miesiace temu zapisałam sie prywatnie do niby "najlepszego" gino-endo i ona w usg powiedziała ze brak owulacji i ze przy takim tsh i prl (tsh 2,5 prl 35) na lekach wroci pewnie za jakies poł roku, jeszcze powiedziała ze najprawdopodobniej mam pcos (to jest dla mnie dziwne, bo w szpitalu nic takego nie stwierdzili...) dlatego napisałam ze ciaza byłaby cudem, az boje sie robic sobie nadzieje tym testem..

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

ale z czystej ciekawosci - czy gdybym teoretycznie zaszła w ciaze przy stosunku w 8dc to plamienie nie powinno byc wczesniej, a nie dopiero w 20-21 dc?
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 10:55   #2741
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
no to pozostaje test, ale dla pewności zrobie w poniedziałek chociaż kusi mnie żeby poczekać te 4 dni po prostu czy przyjdzie okres.

generalnie jeszcze w listopadzie leżałam w szpitalu na endokrynologii (zeby po prostu nie tracic kasy na badania hormonów) i wtedy pamietam że miałam mega wysoki estradiol i gin stwierdził że to owulacja, w szpitalu miałam tez usg i na usg było widac piekna owulacje, byłam wtedy w 11 dc. wiec miałam dosc wczesnie, ale to był listopad...

2 miesiace temu zapisałam sie prywatnie do niby "najlepszego" gino-endo i ona w usg powiedziała ze brak owulacji i ze przy takim tsh i prl (tsh 2,5 prl 35) na lekach wroci pewnie za jakies poł roku, jeszcze powiedziała ze najprawdopodobniej mam pcos (to jest dla mnie dziwne, bo w szpitalu nic takego nie stwierdzili...) dlatego napisałam ze ciaza byłaby cudem, az boje sie robic sobie nadzieje tym testem..
W tej kwestii, niestety, niewiele pomogę. Tu już lekarz musi pomóc.

Cytat:
ale z czystej ciekawosci - czy gdybym teoretycznie zaszła w ciaze przy stosunku w 8dc to plamienie nie powinno byc wczesniej, a nie dopiero w 20-21 dc?
Implantacja zarodka jest mniej więcej 8-12 dni po zapłodnieniu, więc plamienie mogło się zacząć w terminach, które podałaś.
Zrób test z krwi, wszystko będzie jasne
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 10:55   #2742
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
no właśnie musze poczekać zarowno na test jak i na lekarza, test zrobie jesli @ sie bedzie spozniac a lekarz dopiero za tydzien:/

progesteron wydaje mi sie ze odpada..
generalnie biore castagnus i euthyrox bo endo 2 cykle temu stwierdziła cykl bezowulacyjny (ale na podstawie 1 monitoringu tylko, a wczesniej wiem na 100% ze miewałam owu) i ze to wina tsh i prolaktyny podwyzszonej, dostałam leki i miałam za miesiac przyjsc na monitoring, ale wierzyc mi sie nie chce ze w 2 miesiace wrociłaby mi owulacja i zeby wypadła za wczesnie... (bo skoro przytulanko było 8dc to musiałabym miec za wczesnie owulacje zeby cokolwiek z tego mogło byc) a nadzerka - musiałaby sie zrobic w ciagu 2 miesiecy, ale w sumie kto wie

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

czytam troche w necie o bólu piersi przed @ i wszedzie jest ze winny jest wysoki progesteron, a mnie od 4 dni bola i to dość mocno (jeszcze mi sie takie bolace kuleczkiz robiły, masakra) wiec progesteron wykluczam.. nadzerka moze sie zrobic w ciagu 2 miesiecy jesli było wszystko ok? cytologie miałam 1
mój progesteron jest krytycznie niski i też mam bóle piersi
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 11:01   #2743
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
mój progesteron jest krytycznie niski i też mam bóle piersi
tylko że ja zawsze miałam górna granica normy/ciut za wysoki... hmmm no chyba ze nagle cos sie poprzestawiało np po lekach.. generalnie poczekam czy przyjdzie @ bo nie chce robic sobie nadziei
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 11:26   #2744
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

zrób bete ok 10zł a wszystko sie wyjasni
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 11:27   #2745
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

boje sie rozczarowania chyba najlepiej poczekać na @ a bete jak sie spozni - słyszałam juz o przypadkach jak beta była podejrzana (np 20) a dziewczyny dostawały @ i po @ beta 0,1...
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 11:33   #2746
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Fakt, ze mnie właśnie jak nigdy biust bolał i to bardzo, choc ja myślałam, ze to na okres... A tu dwie kreski w dniu terminu @. Ja bym poczekala chociaż do 1 dnia spodziewanej @ i wtedy test. Trzymam kciuki za wynik taki o jakim marzysz.
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 11:57   #2747
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
boje sie rozczarowania chyba najlepiej poczekać na @ a bete jak sie spozni - słyszałam juz o przypadkach jak beta była podejrzana (np 20) a dziewczyny dostawały @ i po @ beta 0,1...
nie stresuj się będą 2 kreski i dzidzia
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 12:00   #2748
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
boje sie rozczarowania chyba najlepiej poczekać na @ a bete jak sie spozni - słyszałam juz o przypadkach jak beta była podejrzana (np 20) a dziewczyny dostawały @ i po @ beta 0,1...
ale zmiany.

Życzę aby to jednak był bobasek
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 12:02   #2749
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

dzięki nawet nie wiesz jak bardzo o tym marze, ale nie chce sobie robic złudnych nadziei, majac tyle problemów i zawirowan z hormonami, jakoś wychodze z założenia że lepiej sie cudownie zaskoczyć, niz strasznie zawieść..

a znacie moze przypadki zapłodnien w tak wczesnych dniach cyklu jak 8?

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
ale zmiany.

Życzę aby to jednak był bobasek

dziekuje
te zmiany bety na szczęście nie u mnie, ale na róznych forach widziałam że pisały dziewczyny ze beta wskazywała przed okresem na poczatek ciazy, a przychodził okres i po nim beta 0,1 i ciaza była biochemiczna.. dlatego stwierdziłam ze chyba lepiej nie wiedziec nawet i lepiej testować po terminie @...
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 12:06   #2750
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
dzięki nawet nie wiesz jak bardzo o tym marze, ale nie chce sobie robic złudnych nadziei, majac tyle problemów i zawirowan z hormonami, jakoś wychodze z założenia że lepiej sie cudownie zaskoczyć, niz strasznie zawieść..

a znacie moze przypadki zapłodnien w tak wczesnych dniach cyklu jak 8?

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------




dziekuje
te zmiany bety na szczęście nie u mnie, ale na róznych forach widziałam że pisały dziewczyny ze beta wskazywała przed okresem na poczatek ciazy, a przychodził okres i po nim beta 0,1 i ciaza była biochemiczna.. dlatego stwierdziłam ze chyba lepiej nie wiedziec nawet i lepiej testować po terminie @...
Zmiany w życiu;-)

To lepiej poczekaj.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 12:08   #2751
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

a, w życiu to faktycznie, poczekam, jakoś wole się zaskoczyć niż rozczarować... jestem tylko ciekawa czy w ogóle ciąża w 8 dniu cyklu się zdarzyła komukolwiek..
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 12:43   #2752
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
a, w życiu to faktycznie, poczekam, jakoś wole się zaskoczyć niż rozczarować... jestem tylko ciekawa czy w ogóle ciąża w 8 dniu cyklu się zdarzyła komukolwiek..
W ciąże to nawet podczas okresu można zajść.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 12:45   #2753
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
W ciąże to nawet podczas okresu można zajść.
też kiedyś o tym słyszałam ale wtedy teoretycznie owulacja by musiała pojawić się np. 7dc... ale pewnie i takie rzeczy się zdarzaja, chociaż wybitnie rzadko
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 08:23   #2754
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
też kiedyś o tym słyszałam ale wtedy teoretycznie owulacja by musiała pojawić się np. 7dc... ale pewnie i takie rzeczy się zdarzaja, chociaż wybitnie rzadko
Tak znamy, jeden taki cud z takiego cyklu leży obok mnie

A co do bolesności biustu to zawsze jak mam kiepskie wyniki tarczycy, to biust mnie boli od połowy cyklu :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 10:13   #2755
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
dzięki nawet nie wiesz jak bardzo o tym marze, ale nie chce sobie robic złudnych nadziei, majac tyle problemów i zawirowan z hormonami, jakoś wychodze z założenia że lepiej sie cudownie zaskoczyć, niz strasznie zawieść..

a znacie moze przypadki zapłodnien w tak wczesnych dniach cyklu jak 8?[COLOR="Silver"]

(...)
co do 1...znam to starasz się nie myśleć, ale ta nadzieja...

moja przyjaciółka zaszła teraz podczas stosunku w 5 dc
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 11:30   #2756
Ula2306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam!

Od mniej wiecej poczatku lipca staramy sie z partnerem o dziecko. Pierwszy test zrobilam 13 dni po stosunku. Wyszedl negatywny. Natomiast prawdopodobnie dlatego, ze mialam jeszcze tydzien do miesiaczki, test powinien byc z pierwszego porannego moczu, a ja zrobilam go wieczorem. Kolejny zrobilam wczoraj wieczorem (29.07), a miesiaczka planowana byla na 28.07. Tez wyszedl negatywny. Natomiast od 3 dni czuje sie tak, jak w trakcie okresu, natomiast brak krwawienia. Bol jajnikow, nabrzmiale, bolace piersi, czasami pobolewajacy krzyz na dole plecow. Ostatnio zrobilam sie tez szczegolnie nerwowa i odczuwam wstret do kawy. Czy to moze byc ciaza a ja te testy robie zle? Czy po prostu to jakas psychoza, bo chcemy to dziecko miec? Pozdrawiam i prosze o odpowiedzi!
Ula2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 11:37   #2757
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Ula2306 Pokaż wiadomość
Witam!

Od mniej wiecej poczatku lipca staramy sie z partnerem o dziecko. Pierwszy test zrobilam 13 dni po stosunku. Wyszedl negatywny. Natomiast prawdopodobnie dlatego, ze mialam jeszcze tydzien do miesiaczki, test powinien byc z pierwszego porannego moczu, a ja zrobilam go wieczorem. Kolejny zrobilam wczoraj wieczorem (29.07), a miesiaczka planowana byla na 28.07. Tez wyszedl negatywny. Natomiast od 3 dni czuje sie tak, jak w trakcie okresu, natomiast brak krwawienia. Bol jajnikow, nabrzmiale, bolace piersi, czasami pobolewajacy krzyz na dole plecow. Ostatnio zrobilam sie tez szczegolnie nerwowa i odczuwam wstret do kawy. Czy to moze byc ciaza a ja te testy robie zle? Czy po prostu to jakas psychoza, bo chcemy to dziecko miec? Pozdrawiam i prosze o odpowiedzi!
Możliwe, że to ciąża, a test z moczu jej nie wykrył. Idź zrób test z krwi.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 11:45   #2758
milena2690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 181
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Test nie zawsze wykryje wczesna ciążę. U mnie wykrył ja dopiero w 4 tygodniu. Najlepiej iść na badanie krwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milena2690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 11:50   #2759
Ula2306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Bardzo dziekuje za odpowiedz!

Domyslalam sie, ze ta krew to pewnie jedyna opcja. Myslalam, ze testy pomoga, bo panicznie boje sie strzykawek i krwi, a ginekologa mam dopiero w polowie sierpnia, bo wczesniej moj lekarz nie wroci z urlopu. A wiesz moze czy w kazdym szpitalu mozna cos takiego zrobic? Czy musze udac sie do jakiegos specjalnego miejsca?
Ula2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 11:53   #2760
milena2690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 181
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Wystarczy iść do swojego ośrodka zdrowia , do punktu poboru krwi. Kosztuje to kilka groszy wynik nie raz jeszcze tego samego dnia lub na drugi dzień .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milena2690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.