Majówki 2016 - część czwarta - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-06, 12:32   #2731
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Moze, ale tego się wyleczyć chyba nie da, trzeba przejść i już?





Dzięki dziewczyny w imieniu Igusi 😘 czekam aż padną jej baterie i pójdzie w końcu na drzemkę bym mogła i ja się zdrzemnąć. Oczy ma takie śpiące, ale walczy dzielnie 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------


Ja też gotuje zwykłą mannę, owsiana lub jaglana i dodaje później owoc do tego czego nie zje Iga zjem na bo lubię Mam też kaszki z nominala i jedna z Hippa z samych zbóż, które przygotowuje się jeszcze szybciej w razie mega głodu haha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------


Ja po kilku plamkach wariuje i nie wiem co podawać,a czego nie więc współczuję Waszej sytuacji. Ja czasem mam taki dzień, że nie dostaje nic na obiad- znaczy się nic oprócz piersi. To jest komfort gdy np.cos jej nie smakuje to nie spinam się nie daje nic tylko pierś i juz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety nie da, zabija się tylko temperaturę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 12:36   #2732
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość

Idzie mu bardzo dobrze, ale dłuuugaśna droga przed nim. Miło, że pytasz

Kochaaaam zime. Najbardziej jesień i wiosne ale sima ma swój urok
Nie przepadam tylko za ubieraniem Gaby w milion warst

Ja nie daje nic słonego ani słodzonego, ale u nas to sa mega poczatki jedzenia. Jak zje łyżeczke to jest dobrze. A co dziwne do mojego talerza weszlaby cala. W swięta capła mi boczek

Ile z nas mówiło przed ciąża i w ciąży, że napewno do pracy wróci, że w domu z dzieckiem pewnie się nie da caly czas itd

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

A robicie kaszki na wytrawnie? W sensie nie z owocami?

My narazie lecimy na warzywach, choc raz byl banan i jabluszko tak na próbe.
Te kaszki holle Nina je nawet na samej wodzie bez dodatków
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 12:40   #2733
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Te kaszki holle Nina je nawet na samej wodzie bez dodatków
Ale łyżeczką oczywiście?
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 12:42   #2734
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Ja czasem daję owsiankę na mleku kokosowym bez owoców i też wcina kaszka na wodzie to tak różnie, ale raczej niezbyt chętnie, wymieszana z bananem jest za to hitem

Pisałyście o dadach, u nas niestety uczulają, zarówno te zwykłe (premium?), jak i te że świątecznej promocji... A mamy zapas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 12:45   #2735
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Manu, a jak Twoje zdrówko?
W TK czesto mają zajefajne

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------


Olsztyn
A dzieki, czuje sie ok. Tylko wyssana do szpiku
Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Jeju dziewczyny my to w czarnej d#=|℅" jesteśmy z rozszerzaniem. Ledwo daję coś na obiad, a mały nie chce jeść. Do tego jak mamy wysypkę na buzi non stop i śluzowe kupy to ja nie wiem czy mu coś zaszkodziło czy nie. Masakra jakaś. Dobrze, że większość z Was nie ma takich problemów.

Zdrówka dla dzieciaczków. Może to trzydniówka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My tez nie martw sie u nas tez takie same kupale wiec idzie to bardzo powoli. Mięsa w ogóle jeszcze nie dostała.



Kiedy moje dziecię w końcu samo siądzie?

Wrocilysny ze spaceru, królewna spala ale ja zmarzlam jak pies
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 12:52   #2736
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Ja czasem daję owsiankę na mleku kokosowym bez owoców i też wcina kaszka na wodzie to tak różnie, ale raczej niezbyt chętnie, wymieszana z bananem jest za to hitem

Pisałyście o dadach, u nas niestety uczulają, zarówno te zwykłe (premium?), jak i te że świątecznej promocji... A mamy zapas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprzedaj na jakiejś lokalnej grupie na fejsie
Ciekawe sa te pieluchy, u jednych sie sprawdzaja u drugich nie. Ja np nie lubie dad. Dla mnie tużury są super i tylko tyvh uzywamy, wlasnie zrobiliśmy zapas.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 13:04   #2737
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Tak, lidlowe są spoko, wczoraj mąż też kupił kilka paczek, chyba po niecałe 20 zł są

Pewnie sprzedam albo dam koleżance

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata


Edytowane przez agassek
Czas edycji: 2017-01-06 o 13:05
agassek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-06, 13:12   #2738
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Mia i kaylla zdrowka dla Was!!!

Bona szacun za rozszerzanie...my nie mamy ząbków i u nas tylko papki póki co....boję się dawać większe kawałki. A jakie owoce już wprowdzilas? Jajko jak przygotowujesz? Tzn.jajecznicę.

Agassek jakie makarony? Kupne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jajecznicę robię tak jak dla nas, czyli trochę masełka klarowanego i smażę. Nigdy nie soliłam jajecznicy, ale inne potrawy normalnie przyprawiam.
Czasami robię jajko na miękko. Zuzia też lubi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
U nas na śniadanie kaszka, potem obiadek. Te dwa posiłki je dość dużo, wręcz rzuca się na łyżkę. No chyba, ze akurat na obiadek dostaje słoiczek, to wtedy średnio. Za to uwielbia indyka we wszelkich miskach warzywnych jakie mu przyrządzę...
Wieczorem dostaje owoce - no i tutaj jest różnie. Czasami zje więcej, czasami mniej. Wczoraj zjadł ponad połowę dużego jabłka.

My na ogół w Dadach, natomiast cieżko mi powiedzieć, jak te z aktualnej promocji - w sensie czy coś się zmieniło, bo brałam 4 na zaś, a my aktualnie jeszcze kończymy 3. Czyżbym była jedyna z dzieckiem w 3 już?
Jeśli chodzi o Dady, to filoletowe, premium biorę przeważnie na noc (są mocniejsze), a te drugie extra soft na dzień, bo i tak nie zdąża na tyle zasikać, zanim jest kupa, aby zdążyły przecieknąć.
Toujoury 3 niestety średnio nam się sprawdzały na noc, a i lidla mam zdecydowanie dalej. Może wypróbuję kiedyś 4, jak akurat będziemy robić zakupy i będę na promocji. Biedrę mam pod nosem, więc nawet będąc na spacerze mogę zawsze zahaczyć.



Ona je tylko dwa razy dziennie mleko? Wow, szok po prostu



My na ogół nie solimy - jedynie ziemniaki (ale tylko gotowane), makaron, więc u nas sól to nie problem. Natomiast dużo pieprzu, czy czosnku używamy. Niby piszą w internetach, żeby nie dawać też, ale jak zgłębiłam temat, to wyszło, że to niby ze względu na to, ze dziecku może nie smakować, bo za ostre. Widzę, że naszemu to nie przeszkadza jednak


lepiej wymień czego nie masz

Zdrówka dla Igusi, Tymka i Majeczki, a także innych choruszków, jeśli kogoś pominęłam
Czasami jak sygnalizuje że coś by wcięła to pomiędzy jogurtem a obiadem dostaje kaszkę, wszystko zależy od dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 13:12   #2739
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

U Majki obecnie 37,5 stopnia. Ostatnią dawkę leku dostała o 6 rano, więc nie jest tak źle. U nas poza ta temperaturą na razie innych objawów nie ma.
kaylla jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 13:15   #2740
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Ale łyżeczką oczywiście?
oczywiście
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 13:15   #2741
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
U nas też bez szału z rozszerzaniem diety. Majka uwielbia starte jabłko czy banana, to wcina bez problemu. Jakiś jogurcik też ładnie je. Z obiadkami różnie - czasem wciągnie cały słoiczek, czasem pół, czasem parę łyżeczek. Z kaszką podobnie. Natomiast jak na razie całkowicie odmawia słoiczków tych takich po 8 miesiącu, które już nie są całkowitą papką. Pluje, krztusi się, no w ogóle jej nie podchodzi.
U nas też pluła na prawo i lewo jak tylko wyczuła jakiś kawałek, wszystko się zmieniło jak urosły jej ząbki góra i dół i zakumała że może nimi sobie jedzenie rozrabiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-06, 13:21   #2742
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
U nas na śniadanie kaszka, potem obiadek. Te dwa posiłki je dość dużo, wręcz rzuca się na łyżkę. No chyba, ze akurat na obiadek dostaje słoiczek, to wtedy średnio. Za to uwielbia indyka we wszelkich miskach warzywnych jakie mu przyrządzę...
Wieczorem dostaje owoce - no i tutaj jest różnie. Czasami zje więcej, czasami mniej. Wczoraj zjadł ponad połowę dużego jabłka.

My na ogół w Dadach, natomiast cieżko mi powiedzieć, jak te z aktualnej promocji - w sensie czy coś się zmieniło, bo brałam 4 na zaś, a my aktualnie jeszcze kończymy 3. Czyżbym była jedyna z dzieckiem w 3 już?
Jeśli chodzi o Dady, to filoletowe, premium biorę przeważnie na noc (są mocniejsze), a te drugie extra soft na dzień, bo i tak nie zdąża na tyle zasikać, zanim jest kupa, aby zdążyły przecieknąć.
Toujoury 3 niestety średnio nam się sprawdzały na noc, a i lidla mam zdecydowanie dalej. Może wypróbuję kiedyś 4, jak akurat będziemy robić zakupy i będę na promocji. Biedrę mam pod nosem, więc nawet będąc na spacerze mogę zawsze zahaczyć.



Ona je tylko dwa razy dziennie mleko? Wow, szok po prostu



My na ogół nie solimy - jedynie ziemniaki (ale tylko gotowane), makaron, więc u nas sól to nie problem. Natomiast dużo pieprzu, czy czosnku używamy. Niby piszą w internetach, żeby nie dawać też, ale jak zgłębiłam temat, to wyszło, że to niby ze względu na to, ze dziecku może nie smakować, bo za ostre. Widzę, że naszemu to nie przeszkadza jednak


lepiej wymień czego nie masz

Zdrówka dla Igusi, Tymka i Majeczki, a także innych choruszków, jeśli kogoś pominęłam
My już na 4 pampersach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 13:23   #2743
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
U Majki obecnie 37,5 stopnia. Ostatnią dawkę leku dostała o 6 rano, więc nie jest tak źle. U nas poza ta temperaturą na razie innych objawów nie ma.
U nas 38.5, a oststni lek dostała o 9 rano i z tego co mówi ulotka powinnam poczekać do 15 z kolejną dawką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 13:26   #2744
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Alicja miała podrażnienia od zielonych pampersow. Dlatego jedziemy na Dadach bo sprawdzają się bardzo dobrze. Śpi całą noc w jednym, nigdy jeszcze nam żaden pampers nie przesiakl. Lidlowe tez były ok ale jakoś mi nie po drodze do Lidla, Biedronke mam dużo bliżej.
Jestem rekinem promocji bo pojechałam w poniedziałek rano i kupiłam 6 paczek czworek Dady Premium, mamy zapas na dwa miesiące 😄
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 13:29   #2745
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
U nas 38.5, a oststni lek dostała o 9 rano i z tego co mówi ulotka powinnam poczekać do 15 z kolejną dawką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mia - rozumiem, że podajesz jej paracetamol, albo coś w tym rodzaju? To kup może jeszcze ibuprofen, bo wtedy można podawać na zmianę. Czyli tak jak teraz paracetamolu jeszcze nie możesz podać, to mogłabyś jej dać ibuprofen. Ibuprofen chyba co 8 godzin można, paracetamol co 6.
kaylla jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 13:32   #2746
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Mia - rozumiem, że podajesz jej paracetamol, albo coś w tym rodzaju? To kup może jeszcze ibuprofen, bo wtedy można podawać na zmianę. Czyli tak jak teraz paracetamolu jeszcze nie możesz podać, to mogłabyś jej dać ibuprofen. Ibuprofen chyba co 8 godzin można, paracetamol co 6.
Rano podałam jej ibuprofen już było bo paracetamol nie bardzo dawał radę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 13:35   #2747
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Co do jedzenia to u nas śniadanie i obiad są juz w stałym repertuarze. Rano przy pobudce jest cyc, potem wstajemy, ubieramy się, trochę się bawimy i około 9 podaje śniadanko. Jest to przeważnie jakas kasza lub bieluch z owocem. Często robie porcję dla nas obu ☺. Dziś np były płatki jaglane z gruszka i malinami, obie aż mlaskalysmy ze smakiem
Chciałam tez podawać jajko np w formie jajecznicy albo pasty ale białko Ale uczulilo wiec póki co samo żółtko daje, za jakiś czas ponowie próbę z całym jajem

Obiadek mamy kolo 14 i są to zawsze warzywa, czasem same a czasem w towarzystwie królika lub ryby. Dziś na przykład na stół wjeżdża królik z ziemniakiem, marchewką i groszkiem
Wciąż obiady gotuję jej osobno

Kolacji nie mamy, od popołudnia daje już tylko cyca. Sama nie wiem co mogłabym podać na kolację ale kaszka czy owoc jakoś mi nie gra o tej porze
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 13:48   #2748
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
A dzieki, czuje sie ok. Tylko wyssana do szpiku

My tez nie martw sie u nas tez takie same kupale wiec idzie to bardzo powoli. Mięsa w ogóle jeszcze nie dostała.



Kiedy moje dziecię w końcu samo siądzie?

Wrocilysny ze spaceru, królewna spala ale ja zmarzlam jak pies
My dzisiaj odpuscilismy spacer bo odczuwalna była ok - 16 stopni. Trochę za zimno jak na zapalenie oskrzeli..
Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Sprzedaj na jakiejś lokalnej grupie na fejsie
Ciekawe sa te pieluchy, u jednych sie sprawdzaja u drugich nie. Ja np nie lubie dad. Dla mnie tużury są super i tylko tyvh uzywamy, wlasnie zrobiliśmy zapas.
Ja nie lubię lidlowych pieluch. Tymkowi bez różnicy. Czasami kupuje żeby miał jakąś rotacje. Za to oryginalnych pampwrsow już dawno nie uzywalismy
Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
U nas 38.5, a oststni lek dostała o 9 rano i z tego co mówi ulotka powinnam poczekać do 15 z kolejną dawką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz podawać na zmianę paracetamol z ibuprofenem co 4h jeżeli jest taka potrzeba. Osobiście radzę paracetamol w czopku podać. Ibuprofen jest jakiś mocniejszy bo lepiej działa na moje dzieci. Tymek w piątek w szpitalu miał 38.8 i po czopku w moment mu spadła temperatura i juz nie wrocila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 13:59   #2749
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
My dzisiaj odpuscilismy spacer bo odczuwalna była ok - 16 stopni. Trochę za zimno jak na zapalenie oskrzeli..

Ja nie lubię lidlowych pieluch. Tymkowi bez różnicy. Czasami kupuje żeby miał jakąś rotacje. Za to oryginalnych pampwrsow już dawno nie uzywalismy

Możesz podawać na zmianę paracetamol z ibuprofenem co 4h jeżeli jest taka potrzeba. Osobiście radzę paracetamol w czopku podać. Ibuprofen jest jakiś mocniejszy bo lepiej działa na moje dzieci. Tymek w piątek w szpitalu miał 38.8 i po czopku w moment mu spadła temperatura i juz nie wrocila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podałam właśnie czopek.

Dzięki dziewczyny nie wiedziałam, że mogę zamiennie te leki podawać jesteście nieocenione!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-06, 14:24   #2750
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Podałam właśnie czopek.

Dzięki dziewczyny nie wiedziałam, że mogę zamiennie te leki podawać jesteście nieocenione!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najważniejsze żeby nie przekroczyć dobowej dawki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 14:33   #2751
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Mia, zmieniając temat jak Twój telefon sie sprawuje?



Którąś z Was pisała o miękkich klockach. Jak one?
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 14:46   #2752
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość

Fab, w życiu bym nie pomyślała, że Ty w korpo pracujesz zupełnie mi to do Ciebie nie pasuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A w jakim zawodzie mnie widziałaś?

Też bym nigdy nie pomyślała 😁
A tu zaraz minie 5 lat odkąd zostałam korpo biurwą
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 14:47   #2753
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Mia, zmieniając temat jak Twój telefon sie sprawuje?



Którąś z Was pisała o miękkich klockach. Jak one?
Bardzo dobrze, choć teraz jakbym miała wybierać wzielabym z większym wyświetlaczem np. Mi4. Apetyt rośnie...

Klocki miękkie to też my mamy z B.toys mi się podobają bardzo, a Iga póki co traktuje je jak gryzaki. Myślę, że przyjdzie na nie czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 14:50   #2754
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze, choć teraz jakbym miała wybierać wzielabym z większym wyświetlaczem np. Mi4. Apetyt rośnie...

Klocki miękkie to też my mamy z B.toys mi się podobają bardzo, a Iga póki co traktuje je jak gryzaki. Myślę, że przyjdzie na nie czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A zdjęcia i filmiki robi dobre?
Ja nabyłam 3 miesiące temu Szajsunga J7 i wkurza mnie ze robi słabe zdjęcia 😡
Nie zawsze mam czas sięgnąć po lustrzankę, a czasem Ala robi coś fajnego i chciałabym jej zrobić szybka fotkę ale ten telefon się nie nadaje do tego
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 14:53   #2755
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze, choć teraz jakbym miała wybierać wzielabym z większym wyświetlaczem np. Mi4. Apetyt rośnie...

Klocki miękkie to też my mamy z B.toys mi się podobają bardzo, a Iga póki co traktuje je jak gryzaki. Myślę, że przyjdzie na nie czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A klocki macie te gumowe?
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 15:00   #2756
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Jeju dziewczyny my to w czarnej d#=|℅" jesteśmy z rozszerzaniem. Ledwo daję coś na obiad, a mały nie chce jeść. Do tego jak mamy wysypkę na buzi non stop i śluzowe kupy to ja nie wiem czy mu coś zaszkodziło czy nie. Masakra jakaś. Dobrze, że większość z Was nie ma takich problemów.

Zdrówka dla dzieciaczków. Może to trzydniówka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Piona.
Ostatnio odkrylam ameryke.
A moze moj nie toleruje glutenu?
Codziennie rano robilam mu manne z czyms tam. Fakt ze nie zjada tego duzo. Jak zje lyzke to chyba tyle ale moze to to???
U siebie juz chyba nie mam co wykluczac.
Choc woem ze i glupi ziemniak moze byc problemem. To tez w sumie je codziennie z warzywkiem.
Ale tak mnie ten gluten teraz meczy. Bo przeciez wprowadza sie ostroznie no cos tam. No to u mnie moze jest wlasnie to cos tam a ja zadowolona mu daje i daje...
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 15:04   #2757
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Piona.
Ostatnio odkrylam ameryke.
A moze moj nie toleruje glutenu?
Codziennie rano robilam mu manne z czyms tam. Fakt ze nie zjada tego duzo. Jak zje lyzke to chyba tyle ale moze to to???
U siebie juz chyba nie mam co wykluczac.
Choc woem ze i glupi ziemniak moze byc problemem. To tez w sumie je codziennie z warzywkiem.
Ale tak mnie ten gluten teraz meczy. Bo przeciez wprowadza sie ostroznie no cos tam. No to u mnie moze jest wlasnie to cos tam a ja zadowolona mu daje i daje...
A po czym stwierdzasz ze to może być nietolerancja glutenu? W sensie jakie objawy dają Ci do myślenia?

Pediatra nam mówił ze najczęstsze objawy to strzelające kupy i wzdety brzuszek jak u dzieci z Afryki. Ale czytając komentarze na grupie fb to nietolerancja może się objawiać na tysiąc sposobów

Może spróbuj zamiast manny podawać mu kaszę jaglana lub ryżowa i poobserwuj czy coś się zmieni?
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 15:04   #2758
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Piona.
Ostatnio odkrylam ameryke.
A moze moj nie toleruje glutenu?
Codziennie rano robilam mu manne z czyms tam. Fakt ze nie zjada tego duzo. Jak zje lyzke to chyba tyle ale moze to to???
U siebie juz chyba nie mam co wykluczac.
Choc woem ze i glupi ziemniak moze byc problemem. To tez w sumie je codziennie z warzywkiem.
Ale tak mnie ten gluten teraz meczy. Bo przeciez wprowadza sie ostroznie no cos tam. No to u mnie moze jest wlasnie to cos tam a ja zadowolona mu daje i daje...
Ale przecież Ty też jesz gluten hmm
Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
A zdjęcia i filmiki robi dobre?
Ja nabyłam 3 miesiące temu Szajsunga J7 i wkurza mnie ze robi słabe zdjęcia 😡
Nie zawsze mam czas sięgnąć po lustrzankę, a czasem Ala robi coś fajnego i chciałabym jej zrobić szybka fotkę ale ten telefon się nie nadaje do tego
Ja mam już rok s7 i bardzo fajne zdjęcia robi aparatu w ogóle nie używam choć chyba się skusimy na lustrzanke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 15:06   #2759
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Lubię taka zimke ale z dzidzia to tylko na chwilę chyba można wyjść?
Ja nie wychodze

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Lubię taka zimke ale z dzidzia to tylko na chwilę chyba można wyjść?
Ale u nas juz -20°C
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 15:11   #2760
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Wiem tez jem...
Szczerze to ja nie wiem co i po czym mam stwierdzac. Po prostu już bladze po omacku i wszystko doslownie juz sie staje podejrzane.
Niedawno napisalam ze juz z nim lepiej. To wysypka sie znow zeobila widoczniejsza i znowu pachy kolana i nowa kreseczka pod szyją.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-20 11:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.