Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy! - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-11, 11:02   #2731
BizuteRaj
Raczkowanie
 
Avatar BizuteRaj
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 144
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Ja ze względu na wymienione przez Was objawy odradzam stanowczo NuvaRing!!
BizuteRaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 11:04   #2732
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
No właśnie.. Niby tabletki, które powinny pomóc a w zdecydowanej większości przypadków jeszcze pogarszają stan cery. Mam to samo. Dziewczyny radzą przeczekać trzy cykle i wtedy dopiero można ocenić, czy są właściwie dobrane. Wcześniejszy okres jest traktowany jako adaptacja naszego organizmu z tym rodzajem hormonów. Ja też przytyłam już przy pierwszym opakowaniu i mam ciągle wzdęty brzuch.

Możesz mi napisać ile masz lat i jakiego rodzaju zmiany trądzikowe? Ja mam podskórne maleńkie wypryski na policzkach i zastanawiam się czy to faktycznie od hormonów, po Yasminelle pojawiły mi się bolesne stany zapalne na linii żuchwy, to mi bardziej przypomina trądzik hormonalny.

Ehhh... Mam już dosyć...

Mam 22 lata, i bolące gule podskórne Wyszły mi po "cudownych kremach" i nie chcą zejść, ale po odstawieniu kremów zrobiły się też nowe koło ust i wygląda to paskudnie i w dodatku boli
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 11:09   #2733
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez BizuteRaj Pokaż wiadomość
Ja ze względu na wymienione przez Was objawy odradzam stanowczo NuvaRing!!
Możesz wyjaśnić o co Ci chodzi?
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 11:09   #2734
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Ja biorę Naraya od kilku dni i też mam ciągle wzdęty brzuch Na razie nie przytyła, chociaż jestem na ścisłej diecie, ale jak wspomniałam to dopiero kilka dni...
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 15:50   #2735
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Wróciłam od lekarza. Opisałam mu skutki uboczne występujące przy Yasminelle i zaproponował Atywię.

Brałam trzy miesiące Diane z dawką estrogenu 0,35, potem miesiąc Yasmin z dawką 0,30 następnie również miesiąc Yasminelle z dawką 0,20, teraz mam znowu po tygodniowej przerwie przyjmować dawkę 0,30. Kiedy powiedziałam o tym lekarzowi, też się zawahał. I w końcu przepisał jeszcze na dwa miesiące Yasminelle. Tylko wiecie co? Lekarz powiedział, że nie przypisywałby Yasminelle właściwego działania na kłopoty z cerą! Jego zdaniem one nie sprawdzają się tutaj dobrze. Wspaniale.. co lekarz to opinia.

zywieczdroj, jeżeli zmiany zostały spowodowane czynnikami zewnętrznymi dlaczego leczysz je tabletkami antykoncepcyjnymi?

Wybaczcie post pod postem...

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2012-10-11 o 15:56
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 16:02   #2736
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Hej Dziewczyny

Przyłączam się do Was jeśli można Od 2 tygodni biorę Narayę i wszystko jest w porządku Na szczęście
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 16:19   #2737
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Wróciłam od lekarza. Opisałam mu skutki uboczne występujące przy Yasminelle i zaproponował Atywię.

Brałam trzy miesiące Diane z dawką estrogenu 0,35, potem miesiąc Yasmin z dawką 0,30 następnie również miesiąc Yasminelle z dawką 0,20, teraz mam znowu po tygodniowej przerwie przyjmować dawkę 0,30. Kiedy powiedziałam o tym lekarzowi, też się zawahał. I w końcu przepisał jeszcze na dwa miesiące Yasminelle. Tylko wiecie co? Lekarz powiedział, że nie przypisywałby Yasminelle właściwego działania na kłopoty z cerą! Jego zdaniem one nie sprawdzają się tutaj dobrze. Wspaniale.. co lekarz to opinia.

zywieczdroj, jeżeli zmiany zostały spowodowane czynnikami zewnętrznymi dlaczego leczysz je tabletkami antykoncepcyjnymi?

Wybaczcie post pod postem...
Ale ja ich tym nie leczę wyłącznie. Poszłam po tabeletki na bolesne miesiączki. One miały przy okazji pomóc cerze, ale i tak widzę, że nie obejdzie się bez dermatologa i antybiotyku.
Poza tym nowe gule nie są spowodowane tymi kremami już.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 15:06   #2738
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Ja odstawiłam tabletki, miałam straszliwe wzdęcia brzucha, takie, że po trzech godzinach w pracy nie wiedziałam jak siedzieć, tak potwornie bolał mnie brzuch. Poza tym w ciągu tygodnia przytyłam 2kg, wysypało mnie na twarzy, ciągle chciało mi się spać, miałam strasznie opuchniętą twarz. Ogólnie odradzano mi branie tabletek jako osobie z niedoczynnością tarczycy, no i okazuje się, że rzeczywiście coś w tym jest.

TU NIE SPRZEDAJEMY!
F.
__________________
<3

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2012-10-15 o 15:29
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 19:27   #2739
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Dla dziewczyn ze śląska!

W Chorzowie na rynku, apteka Niezapominajka, tuż przed nią jest przystanek- Naraya po 21zł, więc tanio.

Jestem tylko ciekawa, czy moja ginekolog da mi receptę na więcej opakowań, bo w sumie przy zakupie trzech robi się różnica niecałe 30zł, więc dosyć sporo.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 15:49   #2740
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!


---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Ona już dobry miesiąc kosztuje 10 zł w Slonecznych, przejadę zrealizować receptę do końca jakoś w tym tygodniu

O ja cię kręce, a ja na forum już kilka msc nie zaglądałam, a tu się okazuje, że tabletki anty można mieć jak za darmo ( 9.90) jezuniu a ja kupowałam kiedyś Narayę po 33 zł no nic mam nadzięje, że ta apteka słoneczna to ta sama co jest na bodajże ulicy westerplatte. Jak ktoś wie to mógłby mi odpisać czy to o tą właśnie aptekę chodzi. A i tak bez żadnego problemu farmaceuta wyda mi Lesinell jak mam na recepcie Narayę napisaną ?
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 05:59   #2741
jolly_mah6
Przyczajenie
 
Avatar jolly_mah6
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 15
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

może ci wydać, ale nie musi, zależy od jej dobrej woli
jolly_mah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 18:09   #2742
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny, przyszłam po radę.
Ostatnią tabletkę z pierwszego opakowania wzięłam w poniedziałek i teraz mam przerwę. Po ok. 3 dniach ma pojawić się okres, dziś jest piątek, więc to 4 dzień a ja zauważyłam na majtkach dzisiaj jedynie smużkę krwi, takiego czerwonego gluta, ale nie widzę, żebym w środku była czerwona. Nie wiem, czy to okres? Brzuch mnie nie boli nic a nic, a zawsze umierałam z bólu, już po pierwszym opakowaniu to wszystko by się aż tak uspokoiło?
No, chyba że jestem w ciąży, ale chyba przy prawidłowym braniu tabletek to niemożliwe prawda?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 18:14   #2743
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Polecam przeczytać ulotkę.
Biorąc tabletki nie masz okresu, ani miesiączki, a krwawienie z odstawienia krwawienie może przyjść w każdym dniu przerwy i nie zawsze musi wyglądać tak samo, tym bardziej, że to dopiero początek brania. Poza tym może nawet nie przyjść i to mieści się w normie.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 19:00   #2744
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Długo was podczytywałam, więc pozwolę sobie udzielić się.
Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość

Biorę tabletki ponad tydzień a mój TŻ nie wierzy, że to daje pełną ochronę i nie chce się ze mną kochać "do końca"...
Mój też nie chce i nie zmuszam go. Szanuję decyzję.
Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś mały rajd po aptekach i w moim mieście Naraya kosztuje od 28,99 do 29,99, więc różnice bardzo nieznaczne. Na razie wzięłam jedno opakowanie, na pozostałe odpis od recepty.
Mogłabyś mi wyjaśnić jak można kupić tabletki na odpis?
Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziewczyny został mi ostatni rząd z pierwszego opakowania Lesinelle. Cera mi się nie poprawia albo nawet pogarsza, czuję, że trochę przytyłam (ale staram się pić czerwoną herbatę i ćwiczyć) i pobolewają mnie piersi. Czy to normalne? Czy to znaczy, że tabletki nie są dla mnie?
Mnie tak pobolewały przy pierwszym opakowaniu + prawie cały czas plamienia. Przy drugim opakowaniu znikło.


Czy są tu dziewczyny z Bielska, Czechowic albo Pszczyny? Szukam apteki gdzie mogę najtaniej kupić Lesinnelle.
liven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 22:34   #2745
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Ja zawsze kupuję Narayę na odpis bo jak mi lekarz daje receptę na 6 opakowań to oni często nawet tyle na stanie nie mają. I farmaceutka sama mi proponuje, ze sprzeda mi 3 a 3 da na odpis. Nie wiem jak jest w innych aptekach ale warto popytać.
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 22:42   #2746
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
Mogłabyś mi wyjaśnić jak można kupić tabletki na odpis?
Jeśli dostajesz receptę na kilka opakowań tabletek, to możesz wykupić tylko jedno opakowanie, a na resztę dostajesz odpis (czyli przychodzisz za jakiś czas z tym odpisem do tej samej apteki i kupujesz kolejne opakowanie/a po cenie, jaka aktualnie jest w aptece). Wg przepisów odpis możesz wykorzystać w ciągu chyba miesiąca (poprawcie, jeśli się mylę), jednak w praktyce panie przymykają na to oko
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 07:52   #2747
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Dziękuję za odpowiedź.
liven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 13:25   #2748
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Jeśli dostajesz receptę na kilka opakowań tabletek, to możesz wykupić tylko jedno opakowanie, a na resztę dostajesz odpis (czyli przychodzisz za jakiś czas z tym odpisem do tej samej apteki i kupujesz kolejne opakowanie/a po cenie, jaka aktualnie jest w aptece). Wg przepisów odpis możesz wykorzystać w ciągu chyba miesiąca (poprawcie, jeśli się mylę), jednak w praktyce panie przymykają na to oko
Mnie się wydaje, że albo miesiąc, albo 3, ale ja kupowałam na odpis po 4 miesiącach i nic mi farmaceutka nie mówiła
A i byłam w aptece słonecznej w Krakowie na ul. Westerplatte i miałam receptę na 3 Narayę i bardzo miła pani stwierdziła, że nie ma najmniejszego problemu, żeby mi sprzedać tańszy zamiennik po 9,90 zł i spytałam czy to jest promocja ograniczona ilością sztuk albo czasem trwania i farmaceutka troszkę dziwnie na mnie spojrzała i powiedziała, że nie bo to jest ich stała cena tabletek Lesinelle więc nie ma pośpiechu z kupowaniem, a i Naraya tam kosztuje 19,90.
Zastanawiam się czy skoro przez równy rok brałam Narayę ( moje pierwsze tabsy) i nie miałam dosłownie żadnych skutków ubocznych to czy w wypadku Lesinell też będzie tak cudownie i tanio
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 13:55   #2749
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Dzwoniłam do apteki słonecznej i Lesinelle kosztuje 9,90zł. Zapomniałam zapytać czy to promocja czy stała cena. Dziś jadę i wykupię receptę to zapytam. Byłoby fajnie gdyby taka cena była na stałe.
liven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 14:52   #2750
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Wczoraj rozpoczęłam nowy blister naraya, dzisiaj wzięłam drugą tabletkę a tu na blistrze coś takiego . Nie wiem czy wczoraj tego nie było czy to dopiero dzisiaj jakoś się stało. W środku w tym miejscu z tabletką też tam widać jakiś białawy proszek, ale z tego co widze to tabletka nie jest ukruszona a przynajmniej po bokach. O co chodzi, mam ją potem normalnie wziąć? Data ważności tabletek do 2015 roku. Od tyłu to wygląda jakby była w złym miejscu tak wiecie, przypieczętowana.

http://i.imgur.com/TNuPz.jpg?5092
http://i.imgur.com/As5kV.jpg
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 17:09   #2751
Majessa
Zadomowienie
 
Avatar Majessa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

U mnie pod warszawą Lesinelle kosztuje 40zł. Brak słów w porównaniu do tego 9,90...
Majessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 18:35   #2752
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Wczoraj rozpoczęłam nowy blister naraya, dzisiaj wzięłam drugą tabletkę a tu na blistrze coś takiego . Nie wiem czy wczoraj tego nie było czy to dopiero dzisiaj jakoś się stało. W środku w tym miejscu z tabletką też tam widać jakiś białawy proszek, ale z tego co widze to tabletka nie jest ukruszona a przynajmniej po bokach. O co chodzi, mam ją potem normalnie wziąć? Data ważności tabletek do 2015 roku. Od tyłu to wygląda jakby była w złym miejscu tak wiecie, przypieczętowana.

http://i.imgur.com/TNuPz.jpg?5092
http://i.imgur.com/As5kV.jpg
Szkoda, że nie wymieniłaś od razu w aptece wadliwego opakowania....
Jeśli pigułka będzie cała, nie ukruszona, to weź spokojnie.
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 19:42   #2753
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do apteki słonecznej i Lesinelle kosztuje 9,90zł. Zapomniałam zapytać czy to promocja czy stała cena. Dziś jadę i wykupię receptę to zapytam. Byłoby fajnie gdyby taka cena była na stałe.

9,90 zł to stała cena, pytałam o to w piątek. Masz może nr telefonu do tej apteki, bo ja zgubiłam paragon, albo czy ta apteka ma swoją stronę internetową bo zastanawiam się czy inne medykamenty też mają tak tanio, wiesz coś może na temat cen ?
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 19:56   #2754
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie wymieniłaś od razu w aptece wadliwego opakowania....
Jeśli pigułka będzie cała, nie ukruszona, to weź spokojnie.
Zwyczajnie wtedy tego nie zauważyłam. A zresztą jestem teraz w innym mieście niż apteka gdzie je kupowałam i nawet teraz nie mam takiej możliwości..
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 20:20   #2755
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Zwyczajnie wtedy tego nie zauważyłam. A zresztą jestem teraz w innym mieście niż apteka gdzie je kupowałam i nawet teraz nie mam takiej możliwości..
KAŻDA apteka ma obowiązek wymienić lek uszkodzony... Ale nie może on być napoczęty... Tak na przyszłość- wystarczy iść do najbliższej apteki i oddać uszkodzone opakowanie, a wymienią na nowe....

Ale moim zdaniem tabletka nie jest uszkodzona i można ją śmiało łykać. Tylko obejrzyj ją jeszcze dokładnie po wyjęciu.
__________________
fata viam invenient

Edytowane przez luffka
Czas edycji: 2012-10-22 o 20:21
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 13:32   #2756
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Kupiłam dziś Lesinelle, w piątek mam wziąć pierwszą tabletkę i u mnie kosztuje 36 z groszami, ale TŻ i tak stwierdził, że to tanio, bo przerzucam się z Yazu - cena 50+ ;P. Boję się tragicznie, bo przed Yazem brałam Mercilon i tak spuchłam, że tragedia, na Yazie przestałam tyć, nawet schudłam i wszystko piknie, ale libido brak. No i siedzę czytam sobie ulotkę od L., a oni mi tu, że zwiększenie masy ciała (jak znów się dwa razy większa zrobię to przez drzwi nie przejdę ;/, po Mercilonie przybyło mi 20kg ) i trądzik. Tak wiem, że na każdego działa inaczej i bla bla bla, ale komuś problem z buzią się trafił, a jak tak to czego mam się spodziewać?
__________________
23.01.2011
01.06.2013

Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 17:06   #2757
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Papillon_ Pokaż wiadomość
Tak wiem, że na każdego działa inaczej i bla bla bla, ale komuś problem z buzią się trafił, a jak tak to czego mam się spodziewać?
Wszystkiego, co jest wypisane w ulotce
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 18:23   #2758
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Lepiej nie, bo aż strach brać ;P
__________________
23.01.2011
01.06.2013

Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 20:07   #2759
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Majessa Pokaż wiadomość
U mnie pod warszawą Lesinelle kosztuje 40zł. Brak słów w porównaniu do tego 9,90...
Też się zdziwiłam.
Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
9,90 zł to stała cena, pytałam o to w piątek. Masz może nr telefonu do tej apteki, bo ja zgubiłam paragon, albo czy ta apteka ma swoją stronę internetową bo zastanawiam się czy inne medykamenty też mają tak tanio, wiesz coś może na temat cen ?
Sprawdź tu: http://apteka-sloneczna.com.pl/contact_us.php

Znowu zapomniałam spytać w aptece. Wykupiłam 3 opakowania, zapłaciłam niecałe 30zł. Mam nadzieję, że jest tak jak anielska diablica pisze i te 9,90zł to stała cena.
liven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:49   #2760
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Papillon_ Pokaż wiadomość
Lepiej nie, bo aż strach brać ;P
Ja tam z tej długiej listy bałam się tylko utraty libido
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 08:26:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.