Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-04, 21:13   #2731
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez alekziz Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym chcia³a te 5 kg schudn±æ i by³oby idealnie..
ale jak sobie pomy¶lê o moich piersiach, to schudnê i bêdê mia³a plecy z dwóch stron jakie to niesprawiedliwe...
ja Ci mogê trochê oddaæ... you know

a mój w³a¶nie stwierdzi³, ¿e w³±czy³ mu siê pacman... nie wiem jak ja mam to rozumieæ

a i odda³aby która¶ z was kilka kg?

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tak schud³am w Hiszpanii, wszystko na mnie wisia³o, staniki siê zrobi³y za du¿e Nie podoba³am siê sobie wtedy Teraz jest nawet ok, przyda³oby siê tylko wyrze¼biæ trochê miê¶nie
zacznijmy akcjê... "roz³±kowe æwicz± razem"

Edytowane przez booombelek
Czas edycji: 2013-03-04 o 21:25
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:15   #2732
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 670
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
a mój w³a¶nie stwierdzi³, ¿e w³±czy³ mu siê packman... nie wiem jak ja mam to rozumieæ
W³±czy³ mi siê pacman = zjem wszystko co pojawi siê na mojej drodze Pacman tak szed³ i omnomnom, zjada³ te kropeczki na które natrafi³
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcê byæ niedelikatna, ale wymy¶lasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:16   #2733
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1 003
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Ja mam 170 równie¿ i najlepiej siê czuje w wadze 60kg - wszystko jest na swoim miejscu - cycki s±,pupa jest a brzuch szczup³y wci±¿ jak wazy³am mniej to ¼le siê z tym czu³am i teraz mam problem - jak æwiczyæ by wymodelowaæ nogi i nie schudn±æ?

cwiczy³a która¶ z Ew± Ch.?
__________________





Akcja "poka¿ kolana!"

czas: do maja

cel: æwiczyæ,æwiczyæ,æwiczyæ !

15km

Edytowane przez ewa102
Czas edycji: 2013-03-04 o 21:17
ewa102 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:17   #2734
Azalia1992
Raczkowanie
 
Avatar Azalia1992
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 488
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Ja przy wzro¶cie 169 wa¿ê 45-46. Kiedy¶ wa¿y³am 41, ale no có¿... Studia, mniej ruchy, jakie¶ kanapeczki po 24 jedzone :P I te¿ w liceum nie mog³am przytyæ, a na studiach w ci±gu 2 lat przyby³o te 5 kg i w sumie utrzymujê wagê. Widzê, ¿e trochê siê "zaokr±gli³am" i chocia¿ nadal z przodu mam prawie plecy, to jednak T¿owi obecna figurka siê podoba bardziej ^ Zazdroszczê dziewczynom, co przy filigranowej figurze maj± jednak chocia¿ miseczkê B .W³a¶nie skoñczy³am z T¿gadaæ przez tel i lecê dalej do ksi±¿ek. Jeszcze tylko zrobi³am chwilowy "postój" na wizau
Azalia1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:21   #2735
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Azalia1992 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja przy wzro¶cie 169 wa¿ê 45-46. Kiedy¶ wa¿y³am 41, ale no có¿... Studia, mniej ruchy, jakie¶ kanapeczki po 24 jedzone :P I te¿ w liceum nie mog³am przytyæ, a na studiach w ci±gu 2 lat przyby³o te 5 kg i w sumie utrzymujê wagê. Widzê, ¿e trochê siê "zaokr±gli³am" i chocia¿ nadal z przodu mam prawie plecy, to jednak T¿owi obecna figurka siê podoba bardziej ^ Zazdroszczê dziewczynom, co przy filigranowej figurze maj± jednak chocia¿ miseczkê B .W³a¶nie skoñczy³am z T¿gadaæ przez tel i lecê dalej do ksi±¿ek. Jeszcze tylko zrobi³am chwilowy "postój" na wizau
O matko, kolejna chudzina Ja mam 168 cm i wa¿ê obecnie 57 kg, a wcze¶niej wa¿y³am jeszcze wiêcej
I ja noszê rozmiar 36/38. Tak siê teraz zastanawiam jakie wy nosicie rozmiary skoro wa¿ycie po 40, 40 pare kg Chyba s³awny rozmiar "0"?
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:22   #2736
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomo¶ci: 37 553
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
ja Ci mogê trochê oddaæ... you know

a mój w³a¶nie stwierdzi³, ¿e w³±czy³ mu siê packman... nie wiem jak ja mam to rozumieæ

a i odda³aby która¶ z was kilka kg?

zacznijmy akcjê... "roz³±kowe æwicz± razem"
to daj trochê! podziel siê z potrzebuj±cym ja Ci mogê oddaæ te 5 kg, nie chce ich!
__________________
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
chcê usi±¶æ i s³uchaæ, byæ blisko.
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
to du¿o i ma³o i wszystko.
alekziz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:26   #2737
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Poka¿ wiadomo¶æ
W³±czy³ mi siê pacman = zjem wszystko co pojawi siê na mojej drodze Pacman tak szed³ i omnomnom, zjada³ te kropeczki na które natrafi³
haha jemu to chyba raczej jêzyk siê rozwin±³, dziama jak oszala³y, to chyba ten pacman

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez alekziz Poka¿ wiadomo¶æ
to daj trochê! podziel siê z potrzebuj±cym ja Ci mogê oddaæ te 5 kg, nie chce ich!
kiedy?

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
O matko, kolejna chudzina Ja mam 168 cm i wa¿ê obecnie 57 kg, a wcze¶niej wa¿y³am jeszcze wiêcej
I ja noszê rozmiar 36/38. Tak siê teraz zastanawiam jakie wy nosicie rozmiary skoro wa¿ycie po 40, 40 pare kg Chyba s³awny rozmiar "0"?
wstyd siê przyznaæ, ale czêsto tu w UK ubieram siê na dzieciêcym albo najmniejszy rozmiar "6", i to czasami na mnie za du¿e..
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 21:27   #2738
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomo¶ci: 37 553
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
kiedy?
jutro wy¶lê Ci poczt± z pozdrowieniami z Norwegii
__________________
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
chcê usi±¶æ i s³uchaæ, byæ blisko.
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
to du¿o i ma³o i wszystko.
alekziz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:27   #2739
ewasza14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 501
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Ja to niby siê cieszê, ¿e wa¿ê te 45 kg, ale czêsto ubolewam nad tym, ¿e biustu prawie nie widaæ.. Jedynie jak ubiorê jak±¶ obcis³± bluzkê to co¶ tam wystaje Od gimnazjum waga mi siê nie zmienia chocia¿ te¿ czasem w³±cza mi siê pacman i po¿eram dos³ownie wszystko co widzê Ale zawsze mi to idzie w brzuch, nigdy w cycki
ewasza14 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:29   #2740
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez alekziz Poka¿ wiadomo¶æ
jutro wy¶lê Ci poczt± z pozdrowieniami z Norwegii
siebie te¿ wy¶lij, nadziobiem siê!
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:41   #2741
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
wstyd siê przyznaæ, ale czêsto tu w UK ubieram siê na dzieciêcym albo najmniejszy rozmiar "6", i to czasami na mnie za du¿e..
To chyba jednak wolê wa¿yæ tyle co wa¿ê

Cytat:
Napisane przez ewasza14 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja to niby siê cieszê, ¿e wa¿ê te 45 kg, ale czêsto ubolewam nad tym, ¿e biustu prawie nie widaæ.. Jedynie jak ubiorê jak±¶ obcis³± bluzkê to co¶ tam wystaje Od gimnazjum waga mi siê nie zmienia chocia¿ te¿ czasem w³±cza mi siê pacman i po¿eram dos³ownie wszystko co widzê Ale zawsze mi to idzie w brzuch, nigdy w cycki
Ja te¿ na brzuch czêsto narzekam, za to na biust nie Jest taki jak trzeba A brzuch mi w sumie ostatnio spad³, troszkê by go tylko w³a¶nie pasowa³o wyrze¼biæ

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Nie wiem co ten T¯ (w sumie to nie wiem czy nadal mam tak o nim pisaæ?) kombinuje. Zostawi³ mi dzi¶ kolejn± wiadomo¶æ, w której zasegurowa³, ¿e jeszcze pogadamy, a teraz znów milczy
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 21:42   #2742
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Frumoasa a tak z innej beczki... to jak Ty siê z nim dogadujesz? znasz tak perfekcyjnie hiszpañski?
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:49   #2743
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
Frumoasa a tak z innej beczki... to jak Ty siê z nim dogadujesz? znasz tak perfekcyjnie hiszpañski?
Nie, do perfekcji to mi sporo brakuje, na dodatek on pisze tak jakby po swojemu trochê (czêsto pomija lub zmienia litery, np. zamiast Q pisze CH, zamiast Y pisze I itp., "hoy" w jego wydaniu to zazwyczaj "oi") i czasami wtr±ca trochê rumuñskiego, ale jako¶ zawsze go rozumiem, zawsze wiem o co chodzi, a i on mnie zawsze rozumie To co do pisania
A co do rozmów to te¿ nie mamy wiêkszych problemów, je¶li nie rozumiem jakiego¶ wyrazu to on mi go wyt³umaczy w dwóch, trzech s³owach i potem ju¿ pamiêtam Sama siê czasami zastanawiam jakim cudem siê tak dobrze dogadujemy
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:52   #2744
kangu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 625
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
To chyba jednak wolê wa¿yæ tyle co wa¿ê



Ja te¿ na brzuch czêsto narzekam, za to na biust nie Jest taki jak trzeba A brzuch mi w sumie ostatnio spad³, troszkê by go tylko w³a¶nie pasowa³o wyrze¼biæ

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Nie wiem co ten T¯ (w sumie to nie wiem czy nadal mam tak o nim pisaæ?) kombinuje. Zostawi³ mi dzi¶ kolejn± wiadomo¶æ, w której zasegurowa³, ¿e jeszcze pogadamy, a teraz znów milczy
jaki on jest pewny, ¿e jeszcze bêdziesz chcia³a z nim gadaæ ...
kangu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:53   #2745
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, do perfekcji to mi sporo brakuje, na dodatek on pisze tak jakby po swojemu trochê (czêsto pomija lub zmienia litery, np. zamiast Q pisze CH, zamiast Y pisze I itp., "hoy" w jego wydaniu to zazwyczaj "oi") i czasami wtr±ca trochê rumuñskiego, ale jako¶ zawsze go rozumiem, zawsze wiem o co chodzi, a i on mnie zawsze rozumie To co do pisania
A co do rozmów to te¿ nie mamy wiêkszych problemów, je¶li nie rozumiem jakiego¶ wyrazu to on mi go wyt³umaczy w dwóch, trzech s³owach i potem ju¿ pamiêtam Sama siê czasami zastanawiam jakim cudem siê tak dobrze dogadujemy
kurcze, to trochê trudne musi dla was byæ.. je¶li chodzi o rumunów, zawsze dogadywa³am sie z nimi po angielsku, wiêc nie wiem jak bym sobie da³a radê po hiszpañsku, chocia¿ znam
zwi±zki obcokrajowców musz± byæ chyba mega skomplikowane i ciê¿kie..
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:54   #2746
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomo¶ci: 37 553
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez kangu Poka¿ wiadomo¶æ
jaki on jest pewny, ¿e jeszcze bêdziesz chcia³a z nim gadaæ ...
Dok³adnie. Odzywa siê jak mu siê zachce, bo wie, ¿e ci±gle na niego czekasz. Nie zapominaj o tym jak Ciê zrani³.
__________________
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
chcê usi±¶æ i s³uchaæ, byæ blisko.
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
to du¿o i ma³o i wszystko.
alekziz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:58   #2747
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze, to trochê trudne musi dla was byæ.. je¶li chodzi o rumunów, zawsze dogadywa³am sie z nimi po angielsku, wiêc nie wiem jak bym sobie da³a radê po hiszpañsku, chocia¿ znam
zwi±zki obcokrajowców musz± byæ chyba mega skomplikowane i ciê¿kie..
Pozna³am sporo Rumunów i tylko jeden lub dwóch mówi³o po angielsku Za to po hiszpañsku mówi± dobrze, bo ich jêzyk jest trochê podobny do hiszpañskiego. Mój T¯ mówi perfekcyjnie, nawet po kataloñsku umie A mnie od pocz±tku chwali³, ¿e bardzo dobrze mówiê i ¿e baaardzo du¿o rozumiem A jak jestem w¶ciek³a to wrêcz gadam jak hiszpanka

Cytat:
Napisane przez kangu Poka¿ wiadomo¶æ
jaki on jest pewny, ¿e jeszcze bêdziesz chcia³a z nim gadaæ ...
Jest pewny, bo dlaczego mia³by w±tpiæ? Do tej pory praktycznie zawsze jak chcia³ to rozmawiali¶my...
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 22:00   #2748
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Pozna³am sporo Rumunów i tylko jeden lub dwóch mówi³o po angielsku Za to po hiszpañsku mówi± dobrze, bo ich jêzyk jest trochê podobny do hiszpañskiego. Mój T¯ mówi perfekcyjnie, nawet po kataloñsku umie A mnie od pocz±tku chwali³, ¿e bardzo dobrze mówiê i ¿e baaardzo du¿o rozumiem A jak jestem w¶ciek³a to wrêcz gadam jak hiszpanka
to dobrze, ¿e jak hiszpanka, bo mój mi mówi, ¿e jak jestem w¶ciek³a to gadam w jakim¶ jêzyku hebrajskim
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 22:03   #2749
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
to dobrze, ¿e jak hiszpanka, bo mój mi mówi, ¿e jak jestem w¶ciek³a to gadam w jakim¶ jêzyku hebrajskim
Haha
Strasznie mi brakuje rozmów po hiszpañsku, zw³aszcza z moim T¯ W domu to mogê najwy¿ej do psa sobie pogadaæ
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 22:05   #2750
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Haha
Strasznie mi brakuje rozmów po hiszpañsku, zw³aszcza z moim T¯ W domu to mogê najwy¿ej do psa sobie pogadaæ
a ja do ¶ciany, bo psa nie mam
a ten hiszpañski umiem niby, ale w±tpiê ¿ebym teraz co¶ z siebie wydusi³a.. ju¿ wolê ten angielski..
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 22:08   #2751
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
a ja do ¶ciany, bo psa nie mam
a ten hiszpañski umiem niby, ale w±tpiê ¿ebym teraz co¶ z siebie wydusi³a.. ju¿ wolê ten angielski..
W Hiszpanii to siê nie da zbytnio dogadaæ po angielsku, no chyba, ¿e w miejscowo¶ciach turystycznych... Ka¿dy tylko pyta czy znasz hiszpañski, a jak powiesz, ¿e nie to mówi± "ale tu jest Hiszpania i trzeba mówiæ po hiszpañsku" No i nagadaj siê z nimi
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 22:11   #2752
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 2 962
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Widzê ¿e facet wróci³ i ju¿ wszystko cacy To siê dobrze nie skoñczy.
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 22:11   #2753
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
W Hiszpanii to siê nie da zbytnio dogadaæ po angielsku, no chyba, ¿e w miejscowo¶ciach turystycznych... Ka¿dy tylko pyta czy znasz hiszpañski, a jak powiesz, ¿e nie to mówi± "ale tu jest Hiszpania i trzeba mówiæ po hiszpañsku" No i nagadaj siê z nimi
kurczê tak trochê po chamsku graj± widzê.. w Anglii siê nigdy z tym nie spotka³am, tutaj raczej nawet w takich chwilach s± mili i uprzejmi, albo dobrze graj±


a ja w³a¶nie pochwali³am siê t¿towi przez przypadek, ¿e udzielam siê w tej chwili na forum i co? "forum? co to za strona?" ju¿ by chcia³ wszystko wiedzieæ
Bo¿e dziêkujê Ci za telefony, a szczególnie za smsy..
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 22:13   #2754
kangu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 625
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Pozna³am sporo Rumunów i tylko jeden lub dwóch mówi³o po angielsku Za to po hiszpañsku mówi± dobrze, bo ich jêzyk jest trochê podobny do hiszpañskiego. Mój T¯ mówi perfekcyjnie, nawet po kataloñsku umie A mnie od pocz±tku chwali³, ¿e bardzo dobrze mówiê i ¿e baaardzo du¿o rozumiem A jak jestem w¶ciek³a to wrêcz gadam jak hiszpanka



Jest pewny, bo dlaczego mia³by w±tpiæ? Do tej pory praktycznie zawsze jak chcia³ to rozmawiali¶my...
no to mo¿e powinien sie zdziwiæ?
kangu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 22:16   #2755
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Poka¿ wiadomo¶æ
Widzê ¿e facet wróci³ i ju¿ wszystko cacy To siê dobrze nie skoñczy.
My¶lê, ¿e to do mnie
Nie, nie wróci³. Owszem zostawi³ wiadomo¶æ, ale ani nie wróci³, ani nie rozmawiali¶my nawet.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kangu Poka¿ wiadomo¶æ
no to mo¿e powinien sie zdziwiæ?
Mo¿e powinien Zobaczymy czy jeszcze siê odezwie czy to jakie¶ takie jego dziwne gierki tylko... Póki co nie rozumiem o co mu chodzi
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 22:21   #2756
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 2 962
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez kangu Poka¿ wiadomo¶æ
no to mo¿e powinien sie zdziwiæ?
Dok³adnie, funduje Ci piek³o na kilka dobrych dni i wraca. I tak w kó³ko. Ja bym sie postawi³a i da³a mu popaliæ teraz nie bêd±c na ka¿de ego zawo³anie. To chyba samo w sobie bêdzie dla niego szokiem

Wróæ teraz kilka stron wstecz i poczytaj swoje posty... znajd¼ w sobie trochê gniewu za to, co dupek Ci zafundowa³
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 22:22   #2757
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie, funduje Ci piek³o na kilka dobrych dni i wraca. I tak w kó³ko. Ja bym sie postawi³a i da³a mu popaliæ teraz nie bêd±c na ka¿de ego zawo³anie. To chyba samo w sobie bêdzie dla niego szokiem

Wróæ teraz kilka stron wstecz i poczytaj swoje posty... znajd¼ w sobie trochê gniewu za to, co dupek Ci zafundowa³
dok³adnie tak, niestety...
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 22:24   #2758
kangu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 625
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie, funduje Ci piek³o na kilka dobrych dni i wraca. I tak w kó³ko. Ja bym sie postawi³a i da³a mu popaliæ teraz nie bêd±c na ka¿de ego zawo³anie. To chyba samo w sobie bêdzie dla niego szokiem

Wróæ teraz kilka stron wstecz i poczytaj swoje posty... znajd¼ w sobie trochê gniewu za to, co dupek Ci zafundowa³
Dok³adnie, on zaloguje siê, ty siê wyloguj, on napisze , ty nie odpisuj.. wtedy to ty bêdziesz gór±
kangu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 22:27   #2759
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie, funduje Ci piek³o na kilka dobrych dni i wraca. I tak w kó³ko. Ja bym sie postawi³a i da³a mu popaliæ teraz nie bêd±c na ka¿de ego zawo³anie. To chyba samo w sobie bêdzie dla niego szokiem

Wróæ teraz kilka stron wstecz i poczytaj swoje posty... znajd¼ w sobie trochê gniewu za to, co dupek Ci zafundowa³
Jak odczyta³am jego wiadomo¶æ to posz³am na d³uuuugi spacer ¿eby och³on±æ i od razu mu nie odpisaæ, nie chcia³am kolejny raz siê upokarzaæ tekstem w stylu "kocham ciê, porozmawiajmy, bla, bla, bla".
Uwierz mi, ¿e nie zapomnia³am co mi zrobi³. Jestem tylko ciekawa co on ma do powiedzenia i czy w ogóle siê odezwie. W sumie ta jego wiadomo¶æ nic nie znaczy, nie wiem nawet czy jeszcze siê odezwie, niby to zasugerowa³, ale kto wie co mu w g³owie siedzi.
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-04, 22:50   #2760
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomo¶ci: 5 161
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Mój T¯ siê odezwa³. Nareszcie.
Ma ustalon± datê egzaminu, prosi³ mnie tylko, ¿ebym siê o niego pomodli³a i podziêkowa³ za wszystko. Mam z³e przeczucia, mia³ ma³o czasu na przygotowania. Jest niesamowicie zdenerwowany, tak mi go szkoda..

Ja dzisiaj zjad³am ca³± czekoladê. I paczkê chipsów. Wiwat moja dieto.. tak mnie wkurzy³ jeden pan na uczelni, ¿e nie wytrzyma³am, musia³am sobie ul¿yæ.
Od jutra wracam do biegania, bo w niedzielê kupi³am spodnie w rozmiarze XS i co¶ czujê, ¿e ju¿ siê w nie nie mieszczê.
__________________
¯yj pe³ni± ¿ycia i nie bój siê tego co Ciê spotyka. Wszystko zawsze koñczy siê dobrze!
biedronka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.