Plotkowy dla Avono-maniaczek - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-02, 14:38   #2731
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez dianuseeek Pokaż wiadomość
A ja Ci powiem że w Kudowie-Zdrój jest bosko mogę polecić Ci sprawdzone przeze mnie SPA (prezent od TŻa na dzień kobiet )
Poproszę o namiary
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 15:15   #2732
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość

Też chcę!
:
No ja jestem fasolkożerca
Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
właśnie mnie olśniło, że mamy dzisiaj 4 rocznicę slubu całkiem zapomniałam ciekawe czy tż pamięta
No to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WAM
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 15:27   #2733
dianuseeek
Raczkowanie
 
Avatar dianuseeek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kursuję ^^,
Wiadomości: 379
GG do dianuseeek
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Poproszę o namiary
Tu masz ich stronkę http://www.scaliano.com.pl/
Jakbyś chciała coś podpytać to śmiało
dianuseeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 15:43   #2734
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
cześć laseczki zarzucę nowy temat- tatuaż, co myślicie o tatuażach, a może macie ja byłam zawsze sceptycznie nastawiona do tego typu ozdób, ale w zeszłym roku siostra tż zrobiła sobie takie cudeńko wokół kostki i wchodzi na stopę, jakiś motylek, kwiatek i wywijasy, specjalnie pojechała do warszawy do jakiegoś studia i wybuliła 5 stówek, ale efekt fajny
Zawsze marzyłam o tatuażu wokół kostki,zwłaszcza po telenoweli "zbuntowany anioł" gdzie Natalia Oreiro taki miała potem marzył mi sę malutki króliczek Playboya na łopatce ale na szczęście zrezygowałamteraz jestem na etapie kolczyka w nosie ale...wstydzę się isc do sklepu spytać czy mają dziewczyny,gdzie takie sprzedają? np.w takim Aparcie będzie? bo chcę złoty

Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
wczoraj tato mi mówił, że mam iść dalej na studia i rozglądać się za lokalem (bo nie chce żebym na kogoś pracowała). Z tego się cieszę bardzo Już przeglądam sprzęt do SPA bo u mnie nie ma Spa w miasteczku
wooow a jakiś rabacik dla wizażanek jak już otworzysz będzie?
w życiu nie byłam w spa i nie będzie mnie pewnie nigdy stać

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
hej kobitki
nie ma to jak wrócić z pracy po 23 h ide spać , dobranocka perelki
ojoj ciężko pracujesz,wyśpij się chociaż...

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość

Też chcę!
Zbliżają się moje urodziny, o których B. nie pamięta I znajoma powiedziała, że kupi mi pękacz i kategorycznie zabroniła mi samej sobie kupować A na allegro można dostać 2 w cenie 1, więc dostanę dwa
Ja sobie kupię też na all,znalazłam dwa do wyboru kolory za 24 zł
wezmę chyba... złoty i miedzianą czerwień
Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
właśnie mnie olśniło, że mamy dzisiaj 4 rocznicę slubu całkiem zapomniałam ciekawe czy tż pamięta
i daj znać czy małż pamiętał

A mnie przyszło z allegro koło pompowane ale będzie obciach jak stara baba w morzu będzie pływać z kołem ale mam to gdzieś hehe
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 15:52   #2735
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

właśnie mnie olśniło, że mamy dzisiaj 4 rocznicę slubu całkiem zapomniałam ciekawe czy tż pamięta
Najlepszego!!!
Sarunieczka, fajnie z tym kołem
Dziołchy jakbyście gdzieś znalazły jakieś fajne bluzeczki, tuniki, takie lekkie, ale nie prześwitujace to dawajcie linki, bo szukam i mało co znajduje
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 16:13   #2736
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Hello!
Jak byłam nastolatką to marzył mi się fajny tatuaż, ale z czasem zmieniłam zdanie, jakoś tak sobie wmówiłam że na stare lata jak ciało już będzie nie takie jędrne to kijowo będzie wyglądał.
Kolczyka w nosie, brodzie, wardze czy w języku też sobie nie zrobię- jakoś mi tak głupio, jestem zdania że owszem każdy wiek ma swoje prawa i można szaleć ale jak widzę ogromną 50-tkę z kolczykiem w nosie to mnie to razi (nie zlinczujcie mnie).

O własnym domu nigdy nie chciałam słyszeć, jakoś tak od zawsze w blokowisku mieszkam, wokół znajome twarze- ale tak z czasem przychodzą mi takie myśli, że taki fajny domek mógłby być, albo mieszkanie z widokiem na morze - wszystko przede mną (marzenia trzeba sobie spełniać-prawda?)

Przy okazji mam pytanie do dziewczyn z Pomorza- drogie są na północy Polski mieszkania?
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 19:20   #2737
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Złamały mi się dziś okulary przeciwsłoneczne, a że słońce raziło pierońsko to pobiegłam do najbliższego miejsca, gdzie można kupić okulary - takiej małej prywatnej drogerii, gdzie jest też sztuczna biżuteria i torebki. Wybrałam okularki za 20 zł i wzięłam jeszcze białą kredkę do oczu za 6,4. Przy kasie Pani podstawiła mi pod nos pudełko z gratisami i kazała sobie wybrać prezent. Wzięłam sobie jarząco pomarańczowy lakier do paznokci, dokładnie taki, o jakim myślałam od jakiegoś czasu. Cieszę się nim jak dziecko, a to niby takie nic. W związku z tym postanowiłam częściej dawać swoim klientkom prezenty
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 19:24   #2738
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Z tym mieszkaniem to tak śmiesznie- mąż ma firmę budowlaną, a ja nie chciałabym domu...
Despa ja na pewno Cię nie zlinczuję, bo dla mnie tatuaż na pomarszczonym ciałku czy kolczyki w nosie, pępku czy brwi u 50-tki to nie za ciekawy widok...

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Muszę się z Wami podzielić dobrą nowiną...jadę na konferencje...moja kochana liderka załatwiła mi bilet...to mój pierwszy wypad na tak długo bez dzieci...mam nadzieje że bedzie super
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 20:17   #2739
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Hello!
Jak byłam nastolatką to marzył mi się fajny tatuaż, ale z czasem zmieniłam zdanie, jakoś tak sobie wmówiłam że na stare lata jak ciało już będzie nie takie jędrne to kijowo będzie wyglądał.
Kolczyka w nosie, brodzie, wardze czy w języku też sobie nie zrobię- jakoś mi tak głupio, jestem zdania że owszem każdy wiek ma swoje prawa i można szaleć ale jak widzę ogromną 50-tkę z kolczykiem w nosie to mnie to razi (nie zlinczujcie mnie).

O własnym domu nigdy nie chciałam słyszeć, jakoś tak od zawsze w blokowisku mieszkam, wokół znajome twarze- ale tak z czasem przychodzą mi takie myśli, że taki fajny domek mógłby być, albo mieszkanie z widokiem na morze - wszystko przede mną (marzenia trzeba sobie spełniać-prawda?)

Przy okazji mam pytanie do dziewczyn z Pomorza- drogie są na północy Polski mieszkania?
Oj tak,babka po 50 z tatuażem i kolczykami brr ale kolczyk ma ten plus że można go zdjąć,tatuaż już gorzej
Ech mieszkać w Helu tam są bloki,tyle że ja musiałabym się przeprowadzić ze znajomymi i rodziną bo bym się zatęskniła na śmierć

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Z tym mieszkaniem to tak śmiesznie- mąż ma firmę budowlaną, a ja nie chciałabym domu...

Muszę się z Wami podzielić dobrą nowiną...jadę na konferencje...moja kochana liderka załatwiła mi bilet...to mój pierwszy wypad na tak długo bez dzieci...mam nadzieje że bedzie super
Ja dom też nie,ale pewnie z lenistwa,jest w nim i przed nim roboty się nasłucham od koleżanek w pracy które mają domy to brr wolę mieszkanko,najbardziej marzy mi się dwupoziomowe z poddaszem

Wooow konferencja,jedź jedź i rozerwij się,a po powrocie opowiedz ze szczegółami

zamówiłam sobie te pękacze na all ja ktoś zaiteresowany to mogę pokazać:
http://allegro.pl/ap-pekajacy-lakier...620803345.html mam nadzieję że będą dobrze pękać

co do okularów przeciwsłonecznych,to ja musze mieć jak najjaśniejsze szkła,bo tak to się potykam bo nic nie widzę mam takie fajne które lubię,perłowe białe wczoraj sobie kupiłam klapki w CCC,wygodne,i wąskie-bo mam problem z większością butów,duży rozmiar a stopa wąska,te mnie trzymają fajnie,już się chwalę
(chciałam się pochwalić linkiem,ale niektórych stron wizaż "nie lubi" więc wrzucam normalnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201106011784.jpg (79,5 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez Sarunieczka
Czas edycji: 2011-06-02 o 20:22
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 20:30   #2740
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

zamówiłam sobie te pękacze na all ja ktoś zaiteresowany to mogę pokazać:
http://allegro.pl/ap-pekajacy-lakier...620803345.html mam nadzieję że będą dobrze pękać
e
Sarunieczko, nie chce Cie straszyć, ale kupiłam sobie pękacza tej firmy w kolorze czarnym w jednej z naszych galerii i on wcale nie jest czarny- po tym jak wyschnie to sie robi jasno szary aż tak, że konturówka grey przy nim jest czarna jak węgiel - właśnie jadę jutro do tej galerii żeby go zwrócić (zapłaciłam 19 zl) Chyba , że zamówiłaś inne kolorki i z nimi nie będzie takiego problemu
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 20:33   #2741
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Oj tak,babka po 50 z tatuażem i kolczykami brr ale kolczyk ma ten plus że można go zdjąć,tatuaż już gorzej
Ech mieszkać w Helu tam są bloki,tyle że ja musiałabym się przeprowadzić ze znajomymi i rodziną bo bym się zatęskniła na śmierć



Ja dom też nie,ale pewnie z lenistwa,jest w nim i przed nim roboty się nasłucham od koleżanek w pracy które mają domy to brr wolę mieszkanko,najbardziej marzy mi się dwupoziomowe z poddaszem

Wooow konferencja,jedź jedź i rozerwij się,a po powrocie opowiedz ze szczegółami

zamówiłam sobie te pękacze na all ja ktoś zaiteresowany to mogę pokazać:
http://allegro.pl/ap-pekajacy-lakier...620803345.html mam nadzieję że będą dobrze pękać

co do okularów przeciwsłonecznych,to ja musze mieć jak najjaśniejsze szkła,bo tak to się potykam bo nic nie widzę mam takie fajne które lubię,perłowe białe wczoraj sobie kupiłam klapki w CCC,wygodne,i wąskie-bo mam problem z większością butów,duży rozmiar a stopa wąska,te mnie trzymają fajnie,już się chwalę
(chciałam się pochwalić linkiem,ale niektórych stron wizaż "nie lubi" więc wrzucam normalnie
No właśnie mi się dziewczyny ciągle żalą jak to się narobiły wkoło domu i w domu...
Daj znać jak pękają te lakiery...ja dziś mam zrobione białym pękaczem z Ingota na lakierze podobnym do Peppermint lift...ładnie ale wolę mocniejsze kontrasty. Jak na razie najbardziej mi się podoba czarny pękacz na neonowym fiolecie z Avonu i lakierze podobnym do Coral Reef
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 20:37   #2742
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość

No ja też o nim nigdy jakoś nie marzyłam, bo jak sobie myślę o robieniu w ogrodzie albo odśnieżaniu... a leń jestem do kwadratu, to w bloku łatwiej. Tylko, że w takim nowoczesnym, gdzie jest spokój i mało sąsiadów. Ale z drugiej strony mającym dom zazdroszczę przestrzeni, że mają gdzie trzymać rowery, wózki, sprzęty, narzędzia i duże zabawki - to na co ja w moim małym mieszkanku nie mam miejsca, a muszę trzymać. I tego, że mogłabym dziecku wtedy postawić taki domek w ogródku i trampolinę (tego nie ma na wszystkich placach zabaw na naszym osiedlu). No i tego, że nie mają sąsiadów za ścianą.
Tak więc, gdyby to było w mieście (bo wolę miasto) to mogłabym w domku mieszkać. Z ogrodem "po mężowsku" czyli drzewa i krzewy, bez kwiatów i warzyw i bez problemów z odśnieżaniem.
no właśnie ja całe życie mieszkałam w mieście a teraz przeprowadziłam sie do męża na wieś i naprawdę ciężko było mi sie przyzwyczaić do tych wszystkich niedogodności jak np że wszędzie daleko, czy do sklepu, czy szpitala a prawka i auta wtedy nie mieliśmy, że odśniezać trzeba a teraz walczę z ogrodem właśnie o czym już się tutaj rozpisywałam...

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

wczoraj sobie kupiłam klapki w CCC,wygodne,i wąskie-bo mam problem z większością butów,duży rozmiar a stopa wąska,te mnie trzymają fajnie,już się chwalę
(chciałam się pochwalić linkiem,ale niektórych stron wizaż "nie lubi" więc wrzucam normalnie
ja też mam dużą stopę- rozmiar 41 ale tylko jak jest duża numeracja to się mieszczę choć stopę mam wąską ale właśnie długą.
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 20:53   #2743
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
Sarunieczko, nie chce Cie straszyć, ale kupiłam sobie pękacza tej firmy w kolorze czarnym w jednej z naszych galerii i on wcale nie jest czarny- po tym jak wyschnie to sie robi jasno szary aż tak, że konturówka grey przy nim jest czarna jak węgiel - właśnie jadę jutro do tej galerii żeby go zwrócić (zapłaciłam 19 zl) Chyba , że zamówiłaś inne kolorki i z nimi nie będzie takiego problemu
wzięłam złoty i ten metaliczny miedziany korcił mnie brązowy bo ten efekt na białym mi się podoba bardzo

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
No właśnie mi się dziewczyny ciągle żalą jak to się narobiły wkoło domu i w domu...
Daj znać jak pękają te lakiery...ja dziś mam zrobione białym pękaczem z Ingota na lakierze podobnym do Peppermint lift...ładnie ale wolę mocniejsze kontrasty. Jak na razie najbardziej mi się podoba czarny pękacz na neonowym fiolecie z Avonu i lakierze podobnym do Coral Reef

dam znać jak przetestuję biały pękacz na peppermincie?muszę przetestować

Edytowane przez Sarunieczka
Czas edycji: 2011-06-02 o 21:49
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 20:56   #2744
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
No właśnie mi się dziewczyny ciągle żalą jak to się narobiły wkoło domu i w domu...
Daj znać jak pękają te lakiery...ja dziś mam zrobione białym pękaczem z Ingota na lakierze podobnym do Peppermint lift...ładnie ale wolę mocniejsze kontrasty. Jak na razie najbardziej mi się podoba czarny pękacz na neonowym fiolecie z Avonu i lakierze podobnym do Coral Reef
A ja dziś zrobiłam czarny z inglota na Limeade z avonu- efekt super Ten limaede jest taki opalizujący metaliczny i świetnie sie sprawdza jako baza pod pękacz
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 21:03   #2745
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

To ja jestem troche inna chyba Bardzo bym chciala miec wlasny dom na wsi. Wychowalam sie w duzym domu z duzym ogrodem, zwierzatkami, sadem itp... Owszem, jest sporo roboty, ale wystarczy sie dobrze zorganizowac i na wszystko jest czas. Poza tym, jak ktos lubi prace w ogrodzie, to nie czuje sie, ze to praca. No i ta przestrzen...
Teraz mieszkam w mieszkaniu i szlag mnie trafia, ze nie moge sobie wyjsc na podworko w papciach i poglaskac kota... zebrac szczypiorku na sniadanie i wypic kawusi na lawce...
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 21:09   #2746
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
To ja jestem troche inna chyba Bardzo bym chciala miec wlasny dom na wsi. Wychowalam sie w duzym domu z duzym ogrodem, zwierzatkami, sadem itp... Owszem, jest sporo roboty, ale wystarczy sie dobrze zorganizowac i na wszystko jest czas. Poza tym, jak ktos lubi prace w ogrodzie, to nie czuje sie, ze to praca. No i ta przestrzen...
Teraz mieszkam w mieszkaniu i szlag mnie trafia, ze nie moge sobie wyjsc na podworko w papciach i poglaskac kota... zebrac szczypiorku na sniadanie i wypic kawusi na lawce...
ja tak mieszkam

dzięki za życzenia, tż pamiętał aż dziwne, nie

kolczyk, gdzie indziej niż ucho to już nie dla mnie
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 21:26   #2747
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ja tak mieszkam

dzięki za życzenia, tż pamiętał aż dziwne, nie

kolczyk, gdzie indziej niż ucho to już nie dla mnie
Zazdroszcze
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 21:37   #2748
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

o i właśnie jeszcze apropo mieszkania na wsi- właśnie jestem na etapie oglądania huśtawek, zjeżdzalni, piaskownic- ceny powalają- a w mieście nie dość, że są do użytku za darmo to jeszcze ile dziecko ma kompanów do zabawy...

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Sarunieczko, mam do Ciebie prośbę- jeśli znajdziesz jeszcze kiedyś na all taką super okazję jak ta z tymi legginsami a'la jeans to proszę podziel się linkiem bo tamte co zanalazłaś były super i chętnie bym kupiła ale aukcja już jest zakończona a modele były naprawdę świetne i baaardzo tanie
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 21:40   #2749
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
o i właśnie jeszcze apropo mieszkania na wsi- właśnie jestem na etapie oglądania huśtawek, zjeżdzalni, piaskownic- ceny powalają- a w mieście nie dość, że są do użytku za darmo to jeszcze ile dziecko ma kompanów do zabawy...

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Sarunieczko, mam do Ciebie prośbę- jeśli znajdziesz jeszcze kiedyś na all taką super okazję jak ta z tymi legginsami a'la jeans to proszę podziel się linkiem bo tamte co zanalazłaś były super i chętnie bym kupiła ale aukcja już jest zakończona a modele były naprawdę świetne i baaardzo tanie
To moze zobacz, czy jeszcze raz je nie wystawili, daj :pozostałe aukcje użytkownika"
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 21:52   #2750
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
Sarunieczko, mam do Ciebie prośbę- jeśli znajdziesz jeszcze kiedyś na all taką super okazję jak ta z tymi legginsami a'la jeans to proszę podziel się linkiem bo tamte co zanalazłaś były super i chętnie bym kupiła ale aukcja już jest zakończona a modele były naprawdę świetne i baaardzo tanie
Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
To moze zobacz, czy jeszcze raz je nie wystawili, daj :pozostałe aukcje użytkownika"
to miałam właśnie pisać ja mam tych sprzedawców w ulubionych,i wielu innych też i jak cegoś nie zdążę kupić,to przeważnie zawsze jeszcze wystawiają na sprzedaż
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 22:11   #2751
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
to miałam właśnie pisać ja mam tych sprzedawców w ulubionych,i wielu innych też i jak cegoś nie zdążę kupić,to przeważnie zawsze jeszcze wystawiają na sprzedaż
ooo dzięki to super to zaraz lecę sprawdzić. Ja z tym allegro to jestem zielona totalnie

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

a powiedzcie mi czy dobrze rozumiem, jeśli jest napisane przy ofercie na all że koszt przesyłki ten sam przy zakupie do 15 produktów to czy tzn, że jak od tego samego sprzedawcy zamówię na różnych jego aukcjach np 5 szt czegoś to za przesyłkę zapłacę tylko raz?
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 22:12   #2752
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
ooo dzięki to super to zaraz lecę sprawdzić. Ja z tym allegro to jestem zielona totalnie

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

a powiedzcie mi czy dobrze rozumiem, jeśli jest napisane przy ofercie na all że koszt przesyłki ten sam przy zakupie do 15 produktów to czy tzn, że jak od tego samego sprzedawcy zamówię na różnych jego aukcjach np 5 szt czegoś to za przesyłkę zapłacę tylko raz?
Tak (to znaczy, ze jak np przesyłka kosztuje 5 zł, i chcesz żeby wysłali to w jednej paczce to płacisz tylko te 5 zł, a nie 5 zl x ilość rzeczy).
Ja takich sprzedawców co liczą sobie opłatę za przesyłkę x ilość sztuk unikam (czasami normalnie ze cena przesyłki wzrasta ze względu na ilość i wagę- ale np kupujesz 10 lakierów, gdzie wysyłka za jeden kosztuje np. 5 zl, to 50 zł za wysyłkę to wielka przesada)
I unikam tych co doliczają sobie rowniez za odbiór osobisty, bo oni najczęściej zarabiają właśnie na tym, a to jest niezgodne z regulaminem allegro

Edytowane przez tonia85
Czas edycji: 2011-06-02 o 22:20
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 22:26   #2753
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

aha, dzięki za cenne rady dla początkującej na all i coś czuję, ze uzależnię się od zakupów tam jak Sarunieczka
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 22:27   #2754
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Powiem Wam, ze kiedyś chciałam kupić sobie takie przegródki do szuflady (takie na skarpetki i bieliznę) to znalazłam je na aukcji i patrzę ze jest w Legnicy, no to postanowiłam, ze kupię i po drodze jak będę jechać do teściowej odbiorę. A na aukcji pisało, że za odbiór osobisty jest 5 zł (nie wiadomo dlaczego) No to kupiłam 10 szt. pojechałam, a ten mi każe 50 zł za odbiór zapłacić Nie zgodziłam się i nie odebrałam towaru, i jak powiedział, ze wystawi mi negatywy to się wściekłam i zgłosiłam to na allegro Na szczęście zablokowali mu konto i nie mógł mi wystawić żadnych komentarzy
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 22:28   #2755
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

a tak się jeszcze zastanawiam bo tam jest tyle rodzaji tych przesyłek i są tak różne opłaty za nie a w sumie co to za różnica-ważne żeby dotarła i możliwie jak najtaniej, co nie?
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 22:29   #2756
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
no właśnie ja całe życie mieszkałam w mieście a teraz przeprowadziłam sie do męża na wieś i naprawdę ciężko było mi sie przyzwyczaić do tych wszystkich niedogodności jak np że wszędzie daleko, czy do sklepu, czy szpitala a prawka i auta wtedy nie mieliśmy, że odśniezać trzeba a teraz walczę z ogrodem właśnie o czym już się tutaj rozpisywałam...
.
Podziwiam- dzielna kobieta jesteś
A mój mąż (ma działkę przepisaną przez babcię) straszy mnie, że na starość tam zamieszkamy
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 22:33   #2757
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
a tak się jeszcze zastanawiam bo tam jest tyle rodzaji tych przesyłek i są tak różne opłaty za nie a w sumie co to za różnica-ważne żeby dotarła i możliwie jak najtaniej, co nie?
W sumie tak, no chyba że za leży ci na czasie, to wtedy wybierasz jakąś opcję z priorytetem
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 22:42   #2758
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi czy dobrze rozumiem, jeśli jest napisane przy ofercie na all że koszt przesyłki ten sam przy zakupie do 15 produktów to czy tzn, że jak od tego samego sprzedawcy zamówię na różnych jego aukcjach np 5 szt czegoś to za przesyłkę zapłacę tylko raz?
Tak, ale najlepiej upewnij się u sprzedawcy przed zakupem, bo jak wybierzesz list i kilogram ubrań, to może to się w liście nie zmieścić

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
Powiem Wam, ze kiedyś chciałam kupić sobie takie przegródki do szuflady (takie na skarpetki i bieliznę) to znalazłam je na aukcji i patrzę ze jest w Legnicy, no to postanowiłam, ze kupię i po drodze jak będę jechać do teściowej odbiorę. A na aukcji pisało, że za odbiór osobisty jest 5 zł (nie wiadomo dlaczego) No to kupiłam 10 szt. pojechałam, a ten mi każe 50 zł za odbiór zapłacić
Świństwo, no nie? Nawet na odbiorze osobistym próbują zamawiać...
Ja jak widzę takie chamstwo, to omijam aukcję.

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
a tak się jeszcze zastanawiam bo tam jest tyle rodzaji tych przesyłek i są tak różne opłaty za nie a w sumie co to za różnica-ważne żeby dotarła i możliwie jak najtaniej, co nie?
Tak, tylko, że najtańsza - zwykły list, nie jest rejestrowana i jak zginie to kaput. Zwykły polecony już jest rejestrowany i poczta zwraca w razie zaginięcia.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 22:52   #2759
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość

Tak, tylko, że najtańsza - zwykły list, nie jest rejestrowana i jak zginie to kaput. Zwykły polecony już jest rejestrowany i poczta zwraca w razie zaginięcia.
Tylko, ze to właśnie jest zmora sprzedającego, bo musi nam udowodnić, ze wysłał taki list, (no chyba ze jest napisane, ze uprzedza, ze nie będzie potwierdzenia wysłania i kupujący na to przystanie, chociaż nawet jakby doszło do jakichś spięć, to allegro i tak poprze kupującego)) . Ja już miałam kilka przypadków, ze zaginął list zwykły, niepolecony i sprzedający wysłał mi produkt na nowo, bo nie umiał mi udowodnić, ze ten list wogóle wysłał. Ja dlatego jak coś sprzedaję, to zawsze daję ze wysyłam poleconym, albo paczką, żebym miała jakikolwiek dowód ze wysłałam

Edytowane przez tonia85
Czas edycji: 2011-06-02 o 22:56
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 23:27   #2760
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
Tylko, ze to właśnie jest zmora sprzedającego, bo musi nam udowodnić, ze wysłał taki list, (no chyba ze jest napisane, ze uprzedza, ze nie będzie potwierdzenia wysłania i kupujący na to przystanie, chociaż nawet jakby doszło do jakichś spięć, to allegro i tak poprze kupującego)) . Ja już miałam kilka przypadków, ze zaginął list zwykły, niepolecony i sprzedający wysłał mi produkt na nowo, bo nie umiał mi udowodnić, ze ten list wogóle wysłał. Ja dlatego jak coś sprzedaję, to zawsze daję ze wysyłam poleconym, albo paczką, żebym miała jakikolwiek dowód ze wysłałam
No właśnie jak zginie zwykły, to koniec, bo sprzedający nie ma dowodu wysłania i poczta mu nie zwróci. Musi to wziąć na siebie i wysyłać jeszcze raz, skoro był taki mądry i nie wybrał przesyłki rejestrowanej. A pewnie i nie każdy skory do wysyłania po raz drugi.
Zawsze to bezpieczniej wybrać przesyłkę rejestrowaną .
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.