Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 10:57   #2731
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Dziewczyny nie wiem czy mogę tutaj dać tego typu ogłoszenie ale mam na sprzedaż fajne kolczyki do pępka. Obecnie jeden złoty i kilka oryginalnych srebrnych wzorów... ale nie wiem czy tutaj moge dać linki... (?)
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 17:16   #2732
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez MZZZ2 Pokaż wiadomość
no to ja już nic nie wiem... za dużo jest tych opinii, używać antybiotyku, nie używać, opalać nie opalać...


kupiłam tribiotic ; )


tylko problem tkwi w tym że jadę nad morze, czyli będę chodzić na plaże, i jak tu nie opalać brzucha?
Nie ma tak, że jest opalać, nie opalać, antybiotyk, nie antybiotyk
Czy jak kilka razy kichniesz to idziesz do apteki i kupujesz antybiotyk, nie bo nawet nie ma takiej możliwośći.
A co do morza i opalania.
Jest złota zasada, że najpierw się myśli potem się robi.
Nie wolno wystawiać miejsca przekłucia na słońce i solarium, a także kąpać się w morzu, jeziorze, basenie do czasu całkowitego wygojenia a nawet z zapasem.


Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
nie strasz, będę miała w nocy koszmary.

skoro już tu piszę, zapytam profesjonalistę o radę - co najlepiej zrobić z kolczykiem w pępku w ciąży?
Lepiej nie ryzykować i wyjąć kolczyk.
Nie ważne czy kolczyk jest długi czy krótki.
Skóra może pęknąć i wtedy naprawdę nie jest fajnie.
To też zależy od przyrostu brzuszka, najlepiej wyjąć koło 5,6 miesiąca.


Cytat:
Napisane przez florus Pokaż wiadomość
jak to jest?
zrobiłam kolczyka i po paru tygodniach mnie swędziało miejsce przekłucia i pojawiły się czerwone kropki.. wiec myślałam,że to wina stali chirurg. i jestem na nią uczulona.więc zmieniłam na bioplast,a kuleczki z najlepszego tytanu. ponosiłam go z 4 albo 5 dni i nie było śladu po czerwonych kropkach. zgubiłam kolczyka <tego z bioplastu>bo mi sie kuleczka odkręciła więc musiałam szybko włożyć poprzedniego kolczyka ze stali... nosze go juz z tydzien i zadnych czerwonych kropek... jak to jest,że wczesniej miałam jakby uczulenie,a teraz nie mam? Pozdrawiam i Dobrej Nocy Życze;*
Bioplast to bardzo dobry materiał, stosuje się go w szeroko pojętej implantologii, ma zdolności lecznicze, możliwe, że "podleczył'' miejsce na tyle dobrze, że alergia już nie wystąpi.

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czy mogę tutaj dać tego typu ogłoszenie ale mam na sprzedaż fajne kolczyki do pępka. Obecnie jeden złoty i kilka oryginalnych srebrnych wzorów... ale nie wiem czy tutaj moge dać linki... (?)
Nie prowadzimy sprzedaży na wizażu. Tyczy się to ogłoszeń, jak i linków.
Grozi za to szybki BAN.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 00:18   #2733
PinkLolly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 688
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

ja przekułam sobie pępek 02 czerwca - tego roku - w studio tatuaży.
odbyło się bez żadnych komplikacji.
jestem osobą, której na sam widok igły robi się słabo, ale jakoś przeżyłam. bałam się strasznie, jednak niepotrzebnie - prawie w ogóle nie bolało.
w pierwszy dzień odczuwam lekki dyskomfort, ale nie ból, czy coś w tym stylu. w kolejnych dniach w ogóle mnie nie bolało, jedynie czułam kolczyk przy schylaniu. po tygodniu zapomniałam, że mam kolczyk
bardzo byłam zdziwiona, że nie pojawiło się u mnie nic w stylu różnych wydzielin z miejsca przekłucia, czy nawet zaczerwienienia. od czasu przekłucia, do dzisiaj pępek wygląda tak samo - jakby był wygojony (tak, wiem, że nie jest (!) - na to potrzeba przynajmniej pół roku, ale chodzi mi o sam wygląd).
co do pielęgnacji - przez 1 tydzień zakrywałam pępek plastrami, żeby przypadkiem nic się tam nie stało, ale też tak, żeby dochodziło tam powietrze.
niczym nie smarowałam, czy też nie przemywałam (sporo naczytałam się o niepożądanych efektach po nadmiernym "dbaniu" o pępek). oczywiście codziennie dokładnie przemywałam wodą podczas kąpieli (pod prysznicem, słyszałam, że długa kąpiel w wannie może zaszkodzić) lekko ruszając kolczykiem w górę i dół.
najbardziej bałam się o mój wyjazd, na plaże, który miałam 11.06, wiadomo morze, piasek, opalanie... ale spokojnie, bo - i opalałam się (sporo czasu) i pływałam, ale nie długo i dbałam żeby piasek nie stało się do dziurki. po plaży pod prysznicem przemyłam dziurkę i do teraz nic się z nią nie dzieję. oczywiście kąpiele w morzach, jeziorach itd. oraz opalanie jest niewskazane przy świeżym przekłuciu i broń boże nie namawiam Was do tego, ja zaryzykowałam na własną odpowiedzialność i nic mi nie jest, czyiś organizm może zareagować inaczej.
aha, jeszcze ważna rzecz byłam też kilka razy na solarium po 15min (przed tym wyjazdem) - to oczywiście też niewskazane, i też na własną odpowiedzialność - po opalaniu jedyne co zauważyłam to wokół pępka lekko wysuszyła się skóra, ale po niecałych 2 dniach wszystko wróciło do normy.

to by było na tyle. ogólnie z tego co ja zauważyłam najważniejsze jest to żeby w pierwszych dniach zakrywać luźno pępek plastrem (oczywiście conajmniej 2 razy dziennie wymieniać).
wydaje mi się, że lepiej postawić na samoistne gojenie, bez żadnych maści (itp.) i przemywać wodą przynajmniej 1 raz dziennie. ja tak zrobiłam i pępek jest w świetnym stanie (żadnych zaczerwienień, wydzielin - nic) - ale co do tego nie jestem pewna. może u mnie akurat się szybko goi, inni może potrzebują do tego jakiś "specyfików", tutaj trzeba zapytać kogoś kto się dobrze na tym zna.

ogólnie - jestem bardzo zadowolona z mojego kolczyka, bardzo mi się podoba i polecam tym, którzy chcą sobie zrobić. tyle z mojej strony

ps. nie czytałam 2 raz tego co wyżej napisałam (nie poprawiałam), więc może to być mało zrozumałe;p
__________________
63 53 50
było|jest|będzie

8 minute ABS (pon., śr., pt.)
8 minute BUNS (wt., czw., sob.)
8 minute STRETCH (wt., czw., sob.)
8 minute ARMS (pon., pt.)
8 minute LEGS (śr.)


PinkLolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 09:34   #2734
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

jak dbasz o przeklucie to juz Twoja sprawa, ja dodam tylko od siebie, ze mi sie zaczal pepek babrac dopiero po miesiacu i ciaglo sie to potem prawie rok. a na poczatku tez wygladal bardzo ladnie
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 09:44   #2735
blondchimera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

przekułam pępek w studiu piercingu w lutym tego roku. piercer kazał mi unikać basenu i sauny przez przynajmniej miesiąc, brać prysznic zamiast kąpieli w wannie i często poruszać kolczykiem i polewać ,,dziurkę" solą fizjologiczną. zalecenia wypełniłam-pępek wygładą idealnie, nie ma zaczerwienienia itd. bez antybiotyków itp.dodam ze chodziłam regularnie na solarium i fittness.zreszta- mnie skóra wogóle goi się idealnie i nardzo szybko-nawet po szwach. wiec moze skłonnosc do ,,babarania" się jeswt osobnicza?
blondchimera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:20   #2736
gamecubegirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Dziewczyny!!!! Mam pytanie dotyczące "słynnej" już chyba migracji... Przekłułam pępek 3 miesiące temu (w studiu piercingu, nie pistoletem, tylko igłą, z zachowaniem wszelkich zasad itd.), przemywałam kilka razy dziennie, głównie solą fizjologiczną, czasem szałwią, czasem rywanolem i... pomimo tego, że od początku goił się świetnie, skóry jest chyba trochę mniej niż na początku, tzn. sztanga wystaje jakieś 2 mm, co jest absolutną nowością (wczesniej skóra zakrywała całość) Czy jest mozliwość, że to dlatego, że kanał już po prostu się wygoił (przynajmniej cześciowo), zeszła opuchlizna czy też skurczyły się naczynka i to jest naturalna kolej rzeczy, czy po prostu jest to zwykła migracja / odrzucenie? Próbowałam to jakoś "przebadać" na podstawie rad z poprzednich postów, ale trudno mi jakoś - w koncu widzę się codziennie, nie potrafie ocenić czy to postepuje czy nie... Czy migrację da się jakos zatrzymać? Bardzo proszę o radę, cały czas mnie to męczy, a jakos głupio mi dzwonić do studia, skoro nie mam możliwości pójść tam osobiście... Dziękuję; )
gamecubegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 17:30   #2737
asthenia
Raczkowanie
 
Avatar asthenia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 300
GG do asthenia
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

najlepiej jakbyś wkleiła zdjęcie, chociaż wydaje mi się, że to po prostu opuchlizna zeszla
__________________
"this world's an ugly place, but you're so beautiful to me..."



asthenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 21:41   #2738
michalinaSDA
Przyczajenie
 
Avatar michalinaSDA
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
problem z kolczykiem w pepku ;(

Witam wszystkich.
Mam dosyć duży problem z kolczykiem w pępku.
Mam go od 2 kwietnia (więc już prawie 3 miesiące)
Dookoła zrobiła mi się obwódka, oto zdjęcie:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6b891e96e.html

byłam u kosmetyczki, powiedziała mi że muszę wyciągnąć kolczyka na 2 dni; przemywać go, smarować trybiotykiem i później się do niej złosić.
Zatem mam pytanie:
czy da się coś zrobić z tą obwódką? [lekko ropieje]
jak myślicie? będę pozbawiona kolczyka ;/ ?
michalinaSDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 13:11   #2739
nataliii1425
Rozeznanie
 
Avatar nataliii1425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dem6n6l6gia
Wiadomości: 753
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

o matko ;o strasznie to wygląda, jak wyciągniesz kolczyk na 2dni to już go nie założysz.
Lepiej wyciągnij go na stałe, poczekaj aż się zagoi i idz do piercera a nie do kosmetyczki!
__________________
nigdy nie mów mi że noszę wciąż głowę w chmurach, bo nie mam ochoty na rozmowy o bzdurach.
nataliii1425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 13:43   #2740
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

nie ma regoly czy go wlozysz czy nie... zalezy od ciała. W kazdym badz razie tez kiedys mialam takie.. smarowalam tribiotykiem i sola fizjologiczna.. ale predzej czy pozniej go wyjelam bo wcale mi sie nie poprawialo.. poczekalam troche az zarosnie.. i zrobilam jeszcze raz.. tylko ja jak mialam kolczyk z ta ropa taki jak ty to mialam go krzywo zrobionego wiec moglam zrobic obok zebybyl prosto,tak czy siak pozniej zrobilam na nowo na dole) aa czystego kolczyka mialas? sterylnie wszystko bylo? moze kolczyk jest z czegos na co jestes uczulona, badz poprostu sie nei przyjol. lepiej wyciagnij poczekaj chwile i zrob spowrotem))

pozdrawiam.
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 13:51   #2741
michalinaSDA
Przyczajenie
 
Avatar michalinaSDA
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

tak, wszystko sterylnie było zrobione
właśnie coś czuję, że w dwa dni lekko się zarośnie
;/
michalinaSDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 14:12   #2742
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

Na moje oko to ziarnina lub jakieś zakażenie.
Pępek przebijany u kosmetyczki ? Tylko nie to....


BTW. jest watek główny nt. kolczyka w pępku i nie widzę sensu aby zakładać nowy.
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 15:11   #2743
michalinaSDA
Przyczajenie
 
Avatar michalinaSDA
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

jak leczyc ta ZIARNINE ?
michalinaSDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 15:30   #2744
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

To wszystko napisane jest w wątku głównym, wystarczy poszukać .
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:30   #2745
Jablecznikowa
Raczkowanie
 
Avatar Jablecznikowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Miasto Żab.
Wiadomości: 30
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

Migracja może? Na prawdę źle wygląda, wyjmij, niech się zagoi...
Jablecznikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:37   #2746
michalinaSDA
Przyczajenie
 
Avatar michalinaSDA
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

postanowiłam leczyć tą ziarnine papka z aspiryny
michalinaSDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 20:38   #2747
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

A masz kolczyk ze stali ?
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 20:50   #2748
michalinaSDA
Przyczajenie
 
Avatar michalinaSDA
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

tak, stal chirurgiczna
michalinaSDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 23:34   #2749
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

To jak najszybciej zmień na bioplast a najlepiej na PTFE.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 00:55   #2750
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

Cytat:
Napisane przez michalinaSDA Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.
Mam dosyć duży problem z kolczykiem w pępku.
Mam go od 2 kwietnia (więc już prawie 3 miesiące)
Dookoła zrobiła mi się obwódka, oto zdjęcie:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6b891e96e.html

byłam u kosmetyczki, powiedziała mi że muszę wyciągnąć kolczyka na 2 dni; przemywać go, smarować trybiotykiem i później się do niej złosić.
Zatem mam pytanie:
czy da się coś zrobić z tą obwódką? [lekko ropieje]
jak myślicie? będę pozbawiona kolczyka ;/ ?
tak da sie-wyjąc kolczyk ze stali chirurgicznej i nigdy więcej nie zakladać
mam przebity pepek od pięciu lat{robiłam w studiu tatuazu przy okazji-broń boze u kosmetyczki-bo widziałam krzywe ropiejace kolczyki u moich kolezanek }

po przebiciu załozono mi kolczyk ze stali chirurgicznej -pielęgnowałam go według zaleceń i przyjał sie idealnie-ponosiłam go trzy miesiące i włozyłam srebrny który nosiłam potem pół roku

i teraz dziwna rzecz
niedawno kupiłam wyjatkowo piekny okaz ze stali chirurgicznej -po tygodniu zaczęło mi sie robic to samo co tobie ale przy samej dziurce+ropa
na szczęście w pore go wyjełam (myślałam że moze był za cięzki i mnie ciągnał,niestety ze zwykłym bananem bylo to samo)-nie wiem o co chodzi
teraz nosze tylko srebrne kolczyki-mam dwa na zmiane i kompletnie nic sie nie dzieje-jednak wystarczy że założe jakiś inny i momentalnie swedzi mnie pepek,wystepuje zaczerwienienie-więc wole nie ryzykować

proponuje wydać te 60-70zł na srebro i mieć spokój z takimi niespodziankami jak po stali chirurgicznej

Edytowane przez nnikka
Czas edycji: 2009-06-28 o 01:22 Powód: literki:)
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 12:47   #2751
florus
Rozeznanie
 
Avatar florus
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: e
Wiadomości: 747
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

załóż kolczyka z bioplastu lub tytanu.
wydaje mi się,że tribiotik nie pomoże pozdrawiam i niech Ci się szybko wygoi
__________________
florus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 12:48   #2752
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

Cytat:
Napisane przez nnikka Pokaż wiadomość

proponuje wydać te 60-70zł na srebro i mieć spokój z takimi niespodziankami jak po stali chirurgicznej
Wg. mnie stal chirurgiczna ( ZE SPRAWDZONEGO ŹRÓDŁA) lub tytan czy bioplast jest dużo lepszy niż srebro, które może uczulać . Choć w Twoim przypadku było na odwrót...

Gdzie kupiłaś tego kolczyka ze stali po którym miałaś 'niespodzianki' ?
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 13:00   #2753
michalinaSDA
Przyczajenie
 
Avatar michalinaSDA
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś tego kolczyka ze stali po którym miałaś 'niespodzianki' ?
kosmetyczka mi go dala podczas przebijania.
właśnie włożyłam kolczyk ze srebra (na 100% nie jestem uczulona)
poczekam do środy, najwyżej pójde do dermatologa albo kupię kolczyk z bioplastu

Edytowane przez michalinaSDA
Czas edycji: 2009-06-28 o 13:03 Powód: literówki
michalinaSDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 14:01   #2754
owned05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

aff
Po 1. Nie przebija się innych części ciała niż ucho u kosmetyczki (oczyw. chodzi mi o standarowe dziurki, nie o tragusa helixa czy industriala etc.)
Nie ma sensu zebym tlumaczyla dlaczego ;p
Po 2. Srebro nie sprzyja gojeniu, wiec nie ma sensu zebyś takiego kolca srebrnego czy złotego wkładała nawet jeśli nie jesteś na 100% na niego uczulona. Nie przebija się nigdy srebrem ani złotem, nie radze nawet stalą chirurgiczną. Do przebijania najlepszy jest tytan. I taakiego właśnie powinnaś teraz włożyć sobie zamiast stali czy srebra.
Po 3. Dermatolog nic ci nie poradzi ;p
Po 4. Radze ci zrobić tak.

1 wersja. dla bardziej obeznanej osoby.
-Idź kup sobie kolczyka z tytanu. wysterlizowanego. np. duzo takich jest na wild cat jeśli nie chce ci się łazić po sklepach
- Zdezynfekuj sobie pepek
- sterylnie, higienicznie, rekawiczki i te sprawy xD (a jesli jestes obeznana to powinnas wiedziec jak) przełóż sobie tego srebrnego kolczyka na tytanowego. OCZYW. STERYLNIE !
- później wszystko sobie znowu zdezynfekuj.(woda utleniona 3%, sól fizjologiczna etc.)
-Kup sobie trybiotyk( ok. 2 zł w aptece) i wode utlenioną i sól fizjologiczną i codziennie to dezynfekuj przemywaj i nie dotykaj brudnymi i nie kąp sie przez jakieś 3 tyg w stawach jeziorach morzach oceanach xd czy nawet w wannie. only prysznic szybki. i powinno być ok. Po prostu kolczyk ci migrował. Czyli wypychał 'obce ciało' od wewnątrz bo sie nie przyjeło.( nie sterylnie lub dlatego ze stal)


2 wersja dla mniej obeznanych xD:
- Pójdź z takim kolczykiem do SALONU PIERCINGU (najczesciej w owym także tatuują.) I powiedz ze jest taka i taka sprawa i żeby ci go sterylnie wymienili na tego co masz z tytanu. Oczyw. oni też mają kolczyki z tytanu do pępka, i w sumie nie musisz kupować owego kolczyka. Oni ci wszystko powiedza zrobia i wytlumacza chociaz to nie ma sensu bo i tak ci wytlumaczylam. xD chociaż sądząc po tobie (bez urazy) lepsza jest druga wersja
Pozdrawiam
owned05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 14:21   #2755
michalinaSDA
Przyczajenie
 
Avatar michalinaSDA
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

chcialam się tylko dowiedzieć od was co zrobic zeby uratowac pepek i nie wyciagac kolczyka
z tego co czytalam to na ziarnine sa dobre preparaty na kurzajki, dlatego pomyslalam o dermatologu..
potrafie sie zastosowac do instrukcji ;| i podejme się pierwszej rady i jutro idę po tytanowego kolca
zreszta juz tak robila moja kolezanka, tylko nie wiedzialam ze te wszystkie 'operacje' pomoga i mi
w koncu nie wiem czy mam ziarnine czy wystapila u mnie migracja <olaboga>
__________________
dance dance and dance !

http://www.youtube.com/watch?v=gt6u7YbVkB8&featu re=channel_page

Edytowane przez michalinaSDA
Czas edycji: 2009-06-28 o 14:25 Powód: dopisanie
michalinaSDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 22:05   #2756
asthenia
Raczkowanie
 
Avatar asthenia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 300
GG do asthenia
Dot.: problem z kolczykiem w pepku ;(

ja bym to wyjęła bo wygląda tragicznie, poczekała aż się wygoi i poszła przekłuć jeszcze raz w salonie PIERCINGU.
__________________
"this world's an ugly place, but you're so beautiful to me..."



asthenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 22:17   #2757
michalinaSDA
Przyczajenie
 
Avatar michalinaSDA
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

nie poddam się tak łatwo
po czterech zabiegach z papki aspiryny jest lepiej
tam gdzie bylo ognisto czerwone, wprost bordowe jest praktycznie blade ;>
jednak uzyje kolczyka z bioplastu a nie tytanu
__________________
dance dance and dance !

http://www.youtube.com/watch?v=gt6u7YbVkB8&featu re=channel_page
michalinaSDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 22:34   #2758
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

pewnie, użyj bioplastu albo ptfe, tytan już nic nie zmieni w takiej sytuacji, a bioplast zadziała leczniczo
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 23:42   #2759
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

sprostowanko: bioplast nie działa leczniczo
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 23:47   #2760
michalinaSDA
Przyczajenie
 
Avatar michalinaSDA
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

ale skoro jestem uczulona na stal chirurgiczna, to może jednak bioplast nie będzie dzialal na mnie alegricznie a nuż mi się poprawi, warto spróbować
+ oczywiscie papka z aspiryny itp.
nie mam zamiaru wyciagnac kolczyka
__________________
dance dance and dance !

http://www.youtube.com/watch?v=gt6u7YbVkB8&featu re=channel_page

Edytowane przez michalinaSDA
Czas edycji: 2009-06-28 o 23:50
michalinaSDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.