Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-01-09, 13:20   #2731
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 653
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cocochoco jest ca³kiem zno¶ne, oczywi¶cie nie bêdzie a¿ takiego efektu jak po encanto.
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-09, 19:35   #2732
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Justink Poka¿ wiadomo¶æ
A ja nie wiem co robiæ... Mo¿e wy mi doradzicie

W³osy mam takie jak na zdjêciach (postara³am siê o zdjêcie najlepiej odzwierciedlaj±ce je aczkolwiek one ka¿dego dnia wygl±daj± inaczej,wiêc ciê¿ko mi co¶ wybraæ), z natury proste w miarê, ale nie uk³adaj±ce siê,wywijaj±ce siê... Marz± mi siê takie w³a¶nie takie, jakie widzê u dziewczyn po keratynowym prostowaniu:Piêkna, l¶ni±ca tafla.

Czyta³am jednak gdzie¶, ¿e efekt lepszy jest na w³osach pusz±cych siê, zniszczonych. Bojê siê, ¿e wydam kasê na marne a efektu nie bêdzie, tym bardziej ¿e czyta³am gdzie¶, ¿e w³osy dziewicze (czyli nie katowane prostownic±, nie farbowane farbami chemicznymi) mog± nie poddaæ siê temu zabiegowi.

Mo¿e która¶ z was ma podobne w³osy do moich, i mo¿e powiedzieæ czy efekt by³ widoczny i warty starañ?
Ja mam w³osy podobne do Twoich i po keratynie s± idealnie proste jak po prostownicy, jedyny warunek tego efektu jest taki, ¿e po umyciu g³owy muszê przeczesywaæ w³osy co jaki¶ czas a¿ do wyschniêcia, albo po prostu wysuszyæ suszark±. W³osy wyprostowane prostownic± maj± taki charakterystyczny wygl±d koñcówek (zboczenie zawodowe ) i je¶li je w³a¶nie przeczesujê co 10-15 minut, to taki efekt uzyskujê Je¶li schn± bez przeczesania to czasami siê gdzie¶ zawin± inna sprawa taka, ¿e teraz ju¿ s± rozja¶niane, ale zachowuj± siê tak samo

Efekt jest lepszy na w³osach pusz±cych siê, bo po prostu w³osy diametralnie siê zmieniaj±. Tu te¿ zale¿y od tego, jak wra¿liwa jeste¶ na zmiany - dla mnie nawet najmniejsza rzecz taka jak np. fakt, ¿e w³osy siê same rozczesuj± bez u¿ycia od¿ywki jest mega zmian± i jestem zadowolona

Zawsze mo¿esz spróbowaæ kupiæ mniejsz± ilo¶æ preparatu i zrobiæ próbê zobaczysz, jak w³osy siê zachowaj± i czy efekt Ci odpowiada.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-11, 13:08   #2733
adiva
Przyczajenie
 
Avatar adiva
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 27
GG do adiva
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

To sp³ukiwaæ t± od¿ywkê czy nie sp³ukiwaæ ?

__________________
Denerwowaæ siê, to m¶ciæ siê na w³asnym zdrowiu za g³upotê innych
adiva jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-11, 15:23   #2734
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-12, 20:38   #2735
nataliaaa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Moje w³osy by³y krêcone , pusz±ce siê i zniszczone ( prostownica). W listopadzie zdecydowa³am siê na keratynowe prostowanie w³osów. Keratyna chocochoco. Efekt by³ ¶wietny. W³osy proste, miêkkie w dotyku, l¶ni±ce. Jednak ba³am siê co bêdzie po umyciu. Po 3 dniach od zabiegu umy³am w³osy i efekt by³ rewelacyjny. W³osy po wysuszeniu suszark± by³y proste l¶ni±ce nie puszy³y siê. Co prawda nie by³y proste jak "druty" ale efekt by³ bardzo zadowalaj±cy.

Do mycia stosuje szampon i odzywkê z Arteqo. Bardzo polecam !
W³osy s± ¶wietne a efekty jak narazie siê trzymaj± .
nataliaaa0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-13, 07:28   #2736
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam w³osy podobne do Twoich i po keratynie s± idealnie proste jak po prostownicy, jedyny warunek tego efektu jest taki, ¿e po umyciu g³owy muszê przeczesywaæ w³osy co jaki¶ czas a¿ do wyschniêcia, albo po prostu wysuszyæ suszark±. W³osy wyprostowane prostownic± maj± taki charakterystyczny wygl±d koñcówek (zboczenie zawodowe ) i je¶li je w³a¶nie przeczesujê co 10-15 minut, to taki efekt uzyskujê Je¶li schn± bez przeczesania to czasami siê gdzie¶ zawin± inna sprawa taka, ¿e teraz ju¿ s± rozja¶niane, ale zachowuj± siê tak samo

Efekt jest lepszy na w³osach pusz±cych siê, bo po prostu w³osy diametralnie siê zmieniaj±. Tu te¿ zale¿y od tego, jak wra¿liwa jeste¶ na zmiany - dla mnie nawet najmniejsza rzecz taka jak np. fakt, ¿e w³osy siê same rozczesuj± bez u¿ycia od¿ywki jest mega zmian± i jestem zadowolona

Zawsze mo¿esz spróbowaæ kupiæ mniejsz± ilo¶æ preparatu i zrobiæ próbê zobaczysz, jak w³osy siê zachowaj± i czy efekt Ci odpowiada.

zgadzam siê
suszyæ po myciu, a bêd± g³adkie proste i ¶liczne!

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Ann221 Poka¿ wiadomo¶æ
Cocochoco jest ca³kiem zno¶ne, oczywi¶cie nie bêdzie a¿ takiego efektu jak po encanto.

NIGDY nie bêdzie.
Ró¿nice s± takie ¿e jednych zadowala "zno¶ny efekt" typu "nie druty, nie jak od prostownicy" a niektórym najbardziej w³a¶nie na tym zale¿y. Czyli tylko Encanto zostaje
__________________
Zapuszczamy i dbamy o w³oski

Go w³oski Go!

(70cm)

Po ENCANTO mo¿na myæ w³osy ju¿ po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-13, 08:17   #2737
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

musze offtop, przepraszam. Fajny masz podpis :brzyda l:
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 11:52   #2738
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny, jak my¶licie, sk±d sprzedawcy na allegro bior± encanto? gdzie je kupuj±?
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:08   #2739
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jak my¶licie, sk±d sprzedawcy na allegro bior± encanto? gdzie je kupuj±?
na ebayu kiedys widzia³am za chyba 50 czy 60 $ mo¿e od producenta? Poszukam pó¼niej jakich¶ informacji na opakowaniu, mo¿e co¶ bêdzie, jaka¶ strona www czy co¶
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:09   #2740
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

poszukaj, bo ja bym w sumie potrzebowa³a wiêkszej ilo¶ci
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:52   #2741
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
poszukaj, bo ja bym w sumie potrzebowa³a wiêkszej ilo¶ci
Nie mam ¿adnej informacji na opakowaniu, w sensie ¿adnej strony.

Tu jest teraz dostepny ten standardowy zestaw 236: http://encantokeratin.pl/pl/zestaw-e...treatment.html

masz zamiar przeprostowaæ ca³e miasto?
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 13:54   #2742
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

na allegr jest te¿ ten wiêkszy do kupienia, co ne zmienia faktu, ¿e wola³abym siê dowiedzieæ ile kosztuje bezpo¶rednio do jakiego¶ przedstawiciela czy kogo¶, bo wiadomo, ¿e Ci sobie nie¼le narzucaj±, ¿eby zarobiæ
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-13, 19:06   #2743
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 234
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Ann221 Poka¿ wiadomo¶æ
Cocochoco jest ca³kiem zno¶ne, oczywi¶cie nie bêdzie a¿ takiego efektu jak po encanto.

ja po obu mam druty
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-13, 19:48   #2744
Atomowka_ob3
Raczkowanie
 
Avatar Atomowka_ob3
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Tu¿ przed sylwestrem postanowi³am po przeczytaniu calego w±tku zrobiæ zabieg Encando. Mam w³osy proste, ale pusz±ce sie i z tego w³a¶nie powodu prostowa³am je co 3 dni. Po jakim¶ czasie w³osy zaczê³y sie ³amaæ, szczególnie w okolicach twarzy, a co za tym idzie ty³ mi rós³, a przód wiecznie wyskubany. Jeszcze fakt ¿e w³osy co 3 miesi±ce rozjasniam (tylko odrosty) do³o¿y³ swoje 3 grosze...
Sam zabieg przebieg³ nawet va³kiem przyjemnie, choæ zajê³o mi to ok 4 h. Nic nie szczypa³o, nie dusi³o, nie piek³o...tylko przy prasowaniu keratyny troche w nosie zakreci³o, ale a¿ tak strasznie nie by³o. w³osy po zabiegu by³y puszyste, nie ulizane czy klapniête...troche mnie to zdziwi³o...na drugi dzieñ po umyciu troche "opad³y" i po wysuszeniu byly proste jak druty ale te koñcówki...MASAKRA!!! obraz nêdzy i rozpaczy...wiem ze przy tym zabiegu od razu trzeba podci±æ koñce ale zaraz po zabiegu na tydzieñ wyjecha³am i nie by³o jak tego zrobiæ. Tak¿e pamietajcie jak nie chcecie sie przeraziæ...po zabiegu od razu koñcówki

co mnie troche zaniepokoi³o i chcia³abym poprosiæ o analize...stan w³osów na dwa dni po ka¿dym umyciu jest straszny. Dajmy na to dzis myje i susze wlosy. U¿yjê "dobrych" szamponów, na³o¿ê od¿ywkê...wysusze i jest mega super...na drugi dzieñ po spaniu w³osy s± szorstkie, têpe i tak strasznie suche, ¿e nie ma mowy o rozpuszczeniu ich...albo kok albo znowy trzeba myæ...czy moze to byæ nietolerancja ketaryny czy jest jaki¶ inny powód?

z mojego punktu widzenia oceniam ten zabieg nisko ale tylko i wy³±cznie z tego powodu ze moje w³osy nie przyjê³y keratyny tak jak powinny. Mimo tego ¿e efekt na zdjeciach wyglada fajnie, jednak chyba nie powtórze tego ju¿ wiecej...chyba ze wezmê ³agodniejsze czoko

[IMG][/IMG]


[IMG][/IMG]
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybra³am pielêgnacjê w³osów z mark± Braun
Atomowka_ob3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-13, 19:55   #2745
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 234
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Atomowka_ob3 Poka¿ wiadomo¶æ
Tu¿ przed sylwestrem postanowi³am po przeczytaniu calego w±tku zrobiæ zabieg Encando. Mam w³osy proste, ale pusz±ce sie i z tego w³a¶nie powodu prostowa³am je co 3 dni. Po jakim¶ czasie w³osy zaczê³y sie ³amaæ, szczególnie w okolicach twarzy, a co za tym idzie ty³ mi rós³, a przód wiecznie wyskubany. Jeszcze fakt ¿e w³osy co 3 miesi±ce rozjasniam (tylko odrosty) do³o¿y³ swoje 3 grosze...
Sam zabieg przebieg³ nawet va³kiem przyjemnie, choæ zajê³o mi to ok 4 h. Nic nie szczypa³o, nie dusi³o, nie piek³o...tylko przy prasowaniu keratyny troche w nosie zakreci³o, ale a¿ tak strasznie nie by³o. w³osy po zabiegu by³y puszyste, nie ulizane czy klapniête...troche mnie to zdziwi³o...na drugi dzieñ po umyciu troche "opad³y" i po wysuszeniu byly proste jak druty ale te koñcówki...MASAKRA!!! obraz nêdzy i rozpaczy...wiem ze przy tym zabiegu od razu trzeba podci±æ koñce ale zaraz po zabiegu na tydzieñ wyjecha³am i nie by³o jak tego zrobiæ. Tak¿e pamietajcie jak nie chcecie sie przeraziæ...po zabiegu od razu koñcówki

co mnie troche zaniepokoi³o i chcia³abym poprosiæ o analize...stan w³osów na dwa dni po ka¿dym umyciu jest straszny. Dajmy na to dzis myje i susze wlosy. U¿yjê "dobrych" szamponów, na³o¿ê od¿ywkê...wysusze i jest mega super...na drugi dzieñ po spaniu w³osy s± szorstkie, têpe i tak strasznie suche, ¿e nie ma mowy o rozpuszczeniu ich...albo kok albo znowy trzeba myæ...czy moze to byæ nietolerancja ketaryny czy jest jaki¶ inny powód?

z mojego punktu widzenia oceniam ten zabieg nisko ale tylko i wy³±cznie z tego powodu ze moje w³osy nie przyjê³y keratyny tak jak powinny. Mimo tego ¿e efekt na zdjeciach wyglada fajnie, jednak chyba nie powtórze tego ju¿ wiecej...chyba ze wezmê ³agodniejsze czoko

[IMG][/IMG]


[IMG][/IMG]
co to za "dobre" szampony i od¿ywki?

ja po keratynie na noc zawsze zaplatam w³osy w warkocz, bo inaczej nie da³o siê ich rozczesaæ a po nocy w rozpuszczonych mia³am mnóstwo po³amanych w³osów
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-13, 19:56   #2746
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomo¶ci: 1 625
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Ann221 Poka¿ wiadomo¶æ
Cocochoco jest ca³kiem zno¶ne, oczywi¶cie nie bêdzie a¿ takiego efektu jak po encanto.
Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Poka¿ wiadomo¶æ
zgadzam siê
suszyæ po myciu, a bêd± g³adkie proste i ¶liczne!

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------




NIGDY nie bêdzie.
Ró¿nice s± takie ¿e jednych zadowala "zno¶ny efekt" typu "nie druty, nie jak od prostownicy" a niektórym najbardziej w³a¶nie na tym zale¿y. Czyli tylko Encanto zostaje
Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka¿ wiadomo¶æ
ja po obu mam druty
No w³a¶nie, ja po Coco te¿ mia³am 'druty', najwidoczniej to zale¿y od w³osów... Drogie Panie, proszê nie uogólniaæ.
LilyAllen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-13, 20:10   #2747
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

a ja po Encanto te¿ drutów nie mam :P po choco mia³am wyg³adzone lekko w³osy...teraz mam bardziej ale i tak sie wywijaja
nie mia³am te¿ poniszczonych koñców po prostowaniu...pr ostowa³am chyba 2-3 mieisace temu u fryzjera by³am jakies 4-5 temu...i nie wybieram sie w najblizszym czasie ale w³osów te¿ ju¿ chyba prostowac nie bede bo ju¿ maja tak± d³ugo¶æ, ze uk³adaj± sie same
co oczywiscie zawdzieczam stosowaniu encanto przez pó³torej roku
__________________
Nawet najd³u¿sza noc nie trwa wiecznie...
Przysz³o¶æ ja¶nieje blaskiem ¶witu...
Kateczka_05 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-14, 10:38   #2748
Atomowka_ob3
Raczkowanie
 
Avatar Atomowka_ob3
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka¿ wiadomo¶æ
co to za "dobre" szampony i od¿ywki?

ja po keratynie na noc zawsze zaplatam w³osy w warkocz, bo inaczej nie da³o siê ich rozczesaæ a po nocy w rozpuszczonych mia³am mnóstwo po³amanych w³osów
Napisa³am "dobre" generalnie chodzi³o mi o kosmetyki, które s± w pierwszym po¶cie czyli szampon bez soli a po myciu tre¶ciwa od¿ywka albo maska.
Mam tak samo...po nocy w³osy s± rozczochrane, po³amane i nie pozostaje nic innego jak tylko je umyæ. Wcze¶niej stosowa³am oleje w dzieñ (olej na godzinke na w³osy i my³am) a teraz wole daæ olej na noc. W³osy sie zregeneruj± a i tak je rano zawsze musia³am myæ.
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybra³am pielêgnacjê w³osów z mark± Braun
Atomowka_ob3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-14, 10:47   #2749
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka¿ wiadomo¶æ
co to za "dobre" szampony i od¿ywki?

ja po keratynie na noc zawsze zaplatam w³osy w warkocz, bo inaczej nie da³o siê ich rozczesaæ a po nocy w rozpuszczonych mia³am mnóstwo po³amanych w³osów
Cytat:
Napisane przez Atomowka_ob3 Poka¿ wiadomo¶æ
Napisa³am "dobre" generalnie chodzi³o mi o kosmetyki, które s± w pierwszym po¶cie czyli szampon bez soli a po myciu tre¶ciwa od¿ywka albo maska.
Mam tak samo...po nocy w³osy s± rozczochrane, po³amane i nie pozostaje nic innego jak tylko je umyæ. Wcze¶niej stosowa³am oleje w dzieñ (olej na godzinke na w³osy i my³am) a teraz wole daæ olej na noc. W³osy sie zregeneruj± a i tak je rano zawsze musia³am myæ.
O, mam bardzo podobny problem z encanto i w zasadzie to jedyny minus zabiegu (prócz przyklapu, ale przyklap mija po jakim¶ czasie). Na przyk³ad wczoraj rano umy³am w³osy, przez ca³y dzieñ zachowa³y super ¶wie¿o¶æ, dzisiaj rano wstajê i w³osy takie jakby szorstkie i niemi³e. Tyle ¿e wzglêdnie efekt ten mija przy rozczesaniu w³osów i wtarciu w skórê g³owy Jantaru (mam wra¿enie, ¿e dziêki niemu w³osy s± d³u¿ej ¶wie¿e), ale ju¿ na trzeci dzieñ nie ma opcji i muszê umyæ w³osy. I tym sposobem wstajê rano specjalnie wcze¶niej po to, by myæ w³osy, choæ jeszcze jakie¶ dwa lata temu zarzeka³am siê, ¿e nigdy nie zrezygnuje z dodatkowych minut porannego snu
Pomys³ z zaplataniem warkocza fajny, tylko ¿e ja pó¼niej mam przez 2-3 godziny fale, co te¿ niekoniecznie mi siê podoba
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 11:02   #2750
KlaukiaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Czytam i w³os siê podnosi na rêkch.. czym Wy traktujecie te w³osy?? Oryginalne encanto smierdzi na kilometr i je¿eli w³osy by³y po nim popalone, suche, koñcówki w kiepskim stanie - to znaczy ¿e nie b y³o to oryginalne encanto. Oryginalne zawiera cuchn±cy i truj±cy formaldechyd - ale prostuje w³osy.
Ja prostuje w³osy Globalem - bez formaldechydu, bez smrodu, bez zwiazywania w³osów w warkocz!!! na noc.. przecie¿ zupe³nie nie oto w tym chodzi. Jak chcecie od¿ywiæ w³osy zainwestujcie troszke w lepsze preparaty do prostowania, po których w³oski bêda lej±ce i jedwabiste. Ja po globalu nawet nie obicnam koñcówe, bo s± tak pieknie posklejane keratyn± i wygl±daja na bardzo zdrowe.
KlaukiaK jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-14, 12:36   #2751
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny ja zauwa¿y³am sucho¶æ i pl±tanie siê w³osów po nocy/na drugi dzieñ po niektórych od¿ywkach/maskach np. po nivei, masce mlecznej, jajecznej rosyjskiej, glorii i po garnierze w pomarañczowym opakowaniu z ultra doux (nie mam ju¿ tego, nie wiem z czym to by³o). Po garnierze z avokado ju¿ mniej. Jak do garniera wrzucê pare kropli olejku to na drugi dzieñ nie mam suchych w³osów, jak u¿ywam tej z planeta organica z serii rokitnikowej to w sumie przez jakie¶ 10h od umycia nie czuje super nawil¿enia, ale na drugi dzieñ w³osy s± w fajnym stanie, s± miêkkie. Próbowa³y¶cie u¿yæ innej od¿ywki?
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:02   #2752
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 234
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Atomowka_ob3 Poka¿ wiadomo¶æ
Napisa³am "dobre" generalnie chodzi³o mi o kosmetyki, które s± w pierwszym po¶cie czyli szampon bez soli a po myciu tre¶ciwa od¿ywka albo maska.
Mam tak samo...po nocy w³osy s± rozczochrane, po³amane i nie pozostaje nic innego jak tylko je umyæ. Wcze¶niej stosowa³am oleje w dzieñ (olej na godzinke na w³osy i my³am) a teraz wole daæ olej na noc. W³osy sie zregeneruj± a i tak je rano zawsze musia³am myæ.
za pierwszym razem jak robi³am encanto i siê stosowa³am do zaleceñ tzn. bez zakazanych sk³adników i jednocze¶nie te kosmetyki by³y be¿ ¿adnych sk³adników od¿ywczych (u¿ywa³am szamponu bioderma node i odzywki pantene aqua light) to w³osy moment siê zniszczy³y

teraz u¿ywam odpowiednich i jest ró¿nica, i wcale nic mi siê szybciej nie wyp³ukuje, a olej sprawdza siê dopiero jak zabieg siê nieco wyplucze ja stosujê teraz 6mcy po coco
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:21   #2753
Atomowka_ob3
Raczkowanie
 
Avatar Atomowka_ob3
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez KlaukiaK Poka¿ wiadomo¶æ
Czytam i w³os siê podnosi na rêkch.. czym Wy traktujecie te w³osy?? Oryginalne encanto smierdzi na kilometr i je¿eli w³osy by³y po nim popalone, suche, koñcówki w kiepskim stanie - to znaczy ¿e nie b y³o to oryginalne encanto. Oryginalne zawiera cuchn±cy i truj±cy formaldechyd - ale prostuje w³osy.
Ja prostuje w³osy Globalem - bez formaldechydu, bez smrodu, bez zwiazywania w³osów w warkocz!!! na noc.. przecie¿ zupe³nie nie oto w tym chodzi. Jak chcecie od¿ywiæ w³osy zainwestujcie troszke w lepsze preparaty do prostowania, po których w³oski bêda lej±ce i jedwabiste. Ja po globalu nawet nie obicnam koñcówe, bo s± tak pieknie posklejane keratyn± i wygl±daja na bardzo zdrowe.
tak jak napisalam wczesniej, produkty które wys³a³ mi srzedawca Leobert (sory jezeli przekreci³am nazwe) podczas nak³adania delikatnie pachnia³y, tylko przy prostowaniu przy twarzy czasem opary delikatnie zapiek³y...co¶ mi sie nie podoba³o...a jak zobaczy³am, jaki jest stan moich w³osów po umyciu to ¿a³owa³am ¿e to zrobi³am. Chyba faktycznie warto czasem od³o¿yæ kase i kupiæ oryginalne produkty. A gdzie Ty robisz swojego globala?

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ja zauwa¿y³am sucho¶æ i pl±tanie siê w³osów po nocy/na drugi dzieñ po niektórych od¿ywkach/maskach np. po nivei, masce mlecznej, jajecznej rosyjskiej, glorii i po garnierze w pomarañczowym opakowaniu z ultra doux (nie mam ju¿ tego, nie wiem z czym to by³o). Po garnierze z avokado ju¿ mniej. Jak do garniera wrzucê pare kropli olejku to na drugi dzieñ nie mam suchych w³osów, jak u¿ywam tej z planeta organica z serii rokitnikowej to w sumie przez jakie¶ 10h od umycia nie czuje super nawil¿enia, ale na drugi dzieñ w³osy s± w fajnym stanie, s± miêkkie. Próbowa³y¶cie u¿yæ innej od¿ywki?
ja próbowa³am ró¿nych masek, od¿ywek, serum...wszystko...w³osy niestety s± zniszczone, krusz± sie, ³ami± i pomo¿e im tylko podcinanie...a szkoda bo zapuszczam...

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka¿ wiadomo¶æ
za pierwszym razem jak robi³am encanto i siê stosowa³am do zaleceñ tzn. bez zakazanych sk³adników i jednocze¶nie te kosmetyki by³y be¿ ¿adnych sk³adników od¿ywczych (u¿ywa³am szamponu bioderma node i odzywki pantene aqua light) to w³osy moment siê zniszczy³y

teraz u¿ywam odpowiednich i jest ró¿nica, i wcale nic mi siê szybciej nie wyp³ukuje, a olej sprawdza siê dopiero jak zabieg siê nieco wyplucze ja stosujê teraz 6mcy po coco
Szampon mam z Altery a maske z wax. Oleje u¿ywam na noc, ¿eby te w³osy sie nie ko³tuni³y, ³ama³y...jak mam olej do poduszki to mam wrazenie ze te w³osy s± chronione przed urazami mechanicznymi...rano umyjê i jest lepiej ni¿eli bym spa³a w suchych w³osach.
Moje w³osy chyba po prostu nie lubi± keratyny i w³a¶nie sie o tym przekona³am. Nie wszystko jest dla kazdego.
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybra³am pielêgnacjê w³osów z mark± Braun
Atomowka_ob3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:28   #2754
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

nawil¿anie, nawil¿anie, nawil¿anie
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-14, 17:01   #2755
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ja zauwa¿y³am sucho¶æ i pl±tanie siê w³osów po nocy/na drugi dzieñ po niektórych od¿ywkach/maskach np. po nivei, masce mlecznej, jajecznej rosyjskiej, glorii i po garnierze w pomarañczowym opakowaniu z ultra doux (nie mam ju¿ tego, nie wiem z czym to by³o). Po garnierze z avokado ju¿ mniej. Jak do garniera wrzucê pare kropli olejku to na drugi dzieñ nie mam suchych w³osów, jak u¿ywam tej z planeta organica z serii rokitnikowej to w sumie przez jakie¶ 10h od umycia nie czuje super nawil¿enia, ale na drugi dzieñ w³osy s± w fajnym stanie, s± miêkkie. Próbowa³y¶cie u¿yæ innej od¿ywki?
O tym nie pomy¶la³am, spróbujê
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-14, 18:27   #2756
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez KlaukiaK Poka¿ wiadomo¶æ
Czytam i w³os siê podnosi na rêkch.. czym Wy traktujecie te w³osy?? Oryginalne encanto smierdzi na kilometr i je¿eli w³osy by³y po nim popalone, suche, koñcówki w kiepskim stanie - to znaczy ¿e nie b y³o to oryginalne encanto. Oryginalne zawiera cuchn±cy i truj±cy formaldechyd - ale prostuje w³osy.
Ja prostuje w³osy Globalem - bez formaldechydu, bez smrodu, bez zwiazywania w³osów w warkocz!!! na noc.. przecie¿ zupe³nie nie oto w tym chodzi. Jak chcecie od¿ywiæ w³osy zainwestujcie troszke w lepsze preparaty do prostowania, po których w³oski bêda lej±ce i jedwabiste. Ja po globalu nawet nie obicnam koñcówe, bo s± tak pieknie posklejane keratyn± i wygl±daja na bardzo zdrowe.
Ja stosuj±c encanto chcia³am pozbyæ siê moich krêcono/falowanych w³osów Tylko ¿e moje w³osy na zabieg reaguj± bardzo dobrze: nigdy nie mia³am z nimi problemu ¿e po nocy by³y szorstkie i po³amane. Wystarczy odpowiednia pielêgnacja, no i co najwa¿niejsze kondycja w³osów przed zabiegiem Nie oszukujmy siê, spalonego siana z porozdwajanymi koñcówkami nic nie uratuje niestety Niektórym enctanto pomaga innym szkodzi ale zawsze s± jeszcze inne ³agodniejsze preparaty lub pogodzenie sie z natur±
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-14, 20:53   #2757
Lilia909
Raczkowanie
 
Avatar Lilia909
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 110
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Chcia³abym spróbowaæ kreatynowego prostowania, a nie chcê tego robiæ samodzielnie bo po prostu nie mam wprawy. Czy mo¿ecie poleciæ salon fryzjerski w Warszawie, ale tak ¿eby nie zbankrutowaæ od razu, bo mam bardzo d³ugie w³osy :/
__________________
dmuchawce, latawce, wiatr!...

https://zakrolikiem.wordpress.com/
Lilia909 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 00:09   #2758
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 234
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Lilia909 Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³abym spróbowaæ kreatynowego prostowania, a nie chcê tego robiæ samodzielnie bo po prostu nie mam wprawy. Czy mo¿ecie poleciæ salon fryzjerski w Warszawie, ale tak ¿eby nie zbankrutowaæ od razu, bo mam bardzo d³ugie w³osy :/
Lovely Look CH M1 Marki - 300z³
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 18:46   #2759
adiva
Przyczajenie
 
Avatar adiva
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 27
GG do adiva
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

No i ja ju¿ po zabiegu
Tak mordka siê cieszy uda³ siê....Pomaga³a mi kole¿anka - fryzjerka która tez robi³a to pierwszy raz....
Smrodek byl troche ale bez paniki
Ju¿ po pierwszym umyciu w³osy sa mega cudnie proste bez problemów. Podejrzewam, ¿e zabieg powtórze po ok miesi±cu bo przód troche s³abo z³apa³o....ale to nasza wina bo panikowa³ysmy ¿eby nie za blisko skóry
No i 50 ml na w³osy typu bob ze skosem stanowczo za ma³o w moim wypadku. Nastepny raz biore 75 bo wysz³o na styk :P
I to tyle z mojej strony Polecam generalnie bo nigdy tak szybko rano w³osów nie zrobi³am
__________________
Denerwowaæ siê, to m¶ciæ siê na w³asnym zdrowiu za g³upotê innych
adiva jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 22:59   #2760
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez adiva Poka¿ wiadomo¶æ
No i 50 ml na w³osy typu bob ze skosem stanowczo za ma³o w moim wypadku. Nastepny raz biore 75 bo wysz³o na styk :P
Musisz mieæ strasznie gêste w³osy, zazdroszczê mi 50ml posz³o na niecieniowane do ³opatek.. :<
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.