Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 2011 cz.7 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-01, 14:03   #2761
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

SZPILMALZON

mozesz polecic jakiegos laptopa moze byc 17 calowy do 3.000?;/
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 14:17   #2762
Wiszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Wiszkaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 392
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
Wiszka-to są chyba te skurcze przygotowujące.tez tak miałam.
myśląłm też,że nie będę wiedziała jak wyglądają te przwdziwe skurcze...ale teraz już doskonale pamietam-to tak jakby mi ktoś macicę rozrywał na strzępy..ból niesmaowity...dziękuję Bogu za epidural
Tak myślałam, one się nazywają skurcze braxtona-hicksa, czytałam o tym i piszą, że przypominają ból miesiączkowy.
Ja co nieco bólu już w życiu zaznałam, ale i tak boję się porodu, skurczy i tego bólu jak nie wiem co


Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Wiszka no to masz małego Wielkoluda w brzuchuMoja prawie kg lzejsza.Moja gin sie ucieszyła jak jej powiedziałam o bólach jak na miesiaczke, bo to zwiastuje poród, ale czasem na drugi dzien a czasem za 2 tyg.
No, mała Wielkoludka Ale my z TŻ wysocy i dobrze zbudowani, więc nie ma co się dziwić

Cytat:
Napisane przez Groszek bez Marchewki Pokaż wiadomość
18go, czyli w zasadzie to już może być prawie że w każdej chwili biorąc pod uwagę te +- 2 tygodnie... choć wszyscy gadają że pierwszy maluch zwykle bywa przenoszony jak dla mnie to nie ma reguł w naturze, ale i tak wizja porodu do mnie prawie nie dociera... nawet nie złożylismy łóżeczka zero jakiegokolwiek "symptomu wicia gniazda", zarówno ja jak i TŻ "mamy czas"/ Do tego nic mnie nigdzie nie boli, sama ciąża w ogóle mi nie przeszkadza, nie czuję się ociężała, śpię dobrze, WTF? pewnie łatwiej by było nastawić się na poród, gdyby miało się dość ciąży.
A ja wręcz odwrotnie, juz praktycznie wszystko przygotowane i zaczyna się mała panika, że to "już"
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-56585.png

Żona od 17 maja 2008r.
Mama od 25 grudnia 2011r
.

Wiszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 14:23   #2763
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Janeczko wierzę że wszystko będzie dobrze.

Chawa ojej, to też mieliście przeżycie, ale już będzie dobrze.

Elf sama nie wiem, może to tylko podrażnienie, oby nie hemoroid bo to paskudztwo okropne.

Dygotko napisz jak sobie radzicie no i opis porodu nam się należy.

Mąż zaraz wraca z pracy, nie mogę się doczekać i się stęskniłam.
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 14:38   #2764
kami5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 490
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Gratuluje wszystkim nowym mamom

Moja córeczka tez jest chora; 3 tydzień ma zatkany kos. Zaczęło jej brzydko pachnieć z buzi. Sama nie umie wydmuchac nosa, a jak jej odciągam to nic nie leci. Idziemy zaraz do lekarza
kami5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 15:16   #2765
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

której mogę podesłaĆ mmsa z Dalii córuchną do zamieszczenia w klubie???? bo nie mam kabla usb
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 15:54   #2766
szpilmalzon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 29
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Groszek bez Marchewki Pokaż wiadomość
Mam lekki dylemat co do prania ciuszków. Własne ciuchy zwykle piorę w szybkim programie 30 min 40 stopni. Czy to wystarczy do wyprania nowych ciuszków dziecka, czy lepiej dać 60 stopni jak na metce? Wygodniej mi jednak z tym programem pół godzinnym. I czy dajecie opcję "dodatkowe płukanie"?

Rety, maluch może się pojawić w każdej chwili a ja dalej nie gotowa nawet nie napisałam planu porodu dla położnej która ma go odbierać...
My nie mamy dylematu, pralka ma jeden, powolny program
A co do planu porodu - napisz szybko, jak Cię z zaskoczenia weźmie, będziesz miała co kazać położnej wsadzić sobie w zadek jak Ciebie poprosi na skurczu

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
SZPILMALZON

mozesz polecic jakiegos laptopa moze byc 17 calowy do 3.000?;/
Nie znam się na sprzęcie niestety i jestem kompletnie nie na bieżąco. Dla Twojego dobra lepiej, abym nie doradzał. Wszystkie laptopy, które przeszły przez moje ręce, miały jakieś uciążliwe wady.
Znajomi cenią Lenovo z serii ThinkPad (na innych ja się przejechałem), niektórzy Asusy, niektórzy Delle (ja w sumie też, choć mój uległ awarii i jest to upierdliwe), w firmie kupują HPki (ale to pewnie z uwagi na dobry support dla firm). Nie wiem, na ile jest to pomocne.
Z mojej strony nie jestem w ogóle przekonany do Fujitsu Siemens, Sony (ponoć są dobrze zaplanowane, ale ceny raczej z kosmosu), IMaci (ponoć są dobre, ale zarąbistość stylu nie uzasadnia moim zdaniem ceny).

Przy kupnie zwróć szczególnie uwagę na nagrzewanie się (większość laptopów się mocno przegrzewa), ergonomię pracy (stare Delle miały przyciski myszy tuż pod spacją i prawie na całej szerokości, non stop mi się coś klikało), cenę baterii (choć tu się będzie pewnie sporo zmieniać, ale generalnie jeśli chcesz na baterii pracować to lepiej żeby była 9- a nie 6-komorowa, a słyszałem - nie mogę potwierdzić - że jak się pracuje tylko na kablu to lepiej nawet wyjąć całkiem baterię. Generalnie też im mocniejszy sprzęt tym bardziej bateriożerny.
Jeśli 17 cali to zadbałbym, aby była klawiatura numeryczna, bo wygodna (i w grach na DOSa się przydaje bardzo, np w Colonization ).

A, i miej na względzie, że jeśli nie musisz mieć Windowsa, to jest to odczuwalna oszczędność. Niektóre laptopy są sprzedawane bez systemu.

Edytowane przez szpilmalzon
Czas edycji: 2011-12-01 o 16:44
szpilmalzon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 15:59   #2767
lina84
Rozeznanie
 
Avatar lina84
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 918
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

W c&a jest do 4 grudnia zniżka -kupom do pobrania na faceboku mój tz na wo szkoły weeend jedzie do szkoły i ma bojowe zadanie-kupić mi cos i maleńkiemu też
lina84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 16:25   #2768
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Lina
ja jestem zielona na face i nie wiem jak znaleźĆ ten sklep bo jak wpisuje c&a to nie wyszukuje
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 16:27   #2769
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Wpisz c&a Polska musisz to polubić a jak wydrukowac to juz nie mam pojecia
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 16:39   #2770
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

thx
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 16:41   #2771
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Hej Mamuśki. Mam chwilkę to napiszę co u Nas.
Olivka jest super grzeczna tylko ostatnio 2 pobudka w nocy daje czadu nie chce od razu usnąć trzeba chodzić śpiewać bujać itd. Dobrze że jest moja mamcia to pomaga dziś wzięła małą i ją uspała a ja poszłam też spać. Wczoraj była położna okazało się że Olivcia ma pleśniawki. Kupiliśmy aftin i pomogło. Być może przez to mała nie chciała ssać cycka lub przez chleb bo jadłam razowy a okazało się że on jest na zakwasie i pewnie mleczko miało nie ten smak co trzeba. Dziś kupiłam bułkę wrocławska i zobaczymy. Złożyłam też już wniosek na becikowe pod koniec grudnia ma być kaska
A to moja 9 dniowa księżniczka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Olivia.jpg (23,5 KB, 68 załadowań)
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 17:42   #2772
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

ale fajniuchna ksieżniczka

pewnie faktyznie przez te plesniawki, bo ją w buzi bolało i nie chciała ssaĆ--> dobrze ze o tym piszesz jako przestroga dla młodych mam ))
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 18:00   #2773
goferek33
Raczkowanie
 
Avatar goferek33
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 157
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

mój mały przytył ponad 900 g w stosunku do wagi najniższej, w 3 dobie,

poza tym jest mniej żółty- więc i żółtaczka mija

pozdrawiamy
goferek33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 18:09   #2774
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
ale fajniuchna ksieżniczka

pewnie faktyznie przez te plesniawki, bo ją w buzi bolało i nie chciała ssaĆ--> dobrze ze o tym piszesz jako przestroga dla młodych mam ))
Myślałam że to osad z mleka tak zostaje. A tu pleśniawki dobrze że już ich prawie nie ma
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 18:10   #2775
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość

dygotko moje male tez nie lubilo sie kapac, mam teraz na niego sposob, robie wode troche cieplejsza niz na poczatku, po rozebraniu zawijam go w tetre i tak wkladam do wody, dopiero przy myciu delikatnie rozwijam i jest wtedy pelen relaks, bo owinienty czuje sie bezpieczniej. Dopiero po wyjeciu z wody zaczyna sie lament
tak też zrobilismy-krzyku było co niemiara...ale może to też dlatego,ze ja obudzilismy....
moze jutro spróbujemy znowu

Elu-póki co to ja czasu nie mam zjeść a co dopiero pisać poród...
Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
Hej Mamuśki. Mam chwilkę to napiszę co u Nas.
Olivka jest super grzeczna tylko ostatnio 2 pobudka w nocy daje czadu nie chce od razu usnąć trzeba chodzić śpiewać bujać itd. Dobrze że jest moja mamcia to pomaga dziś wzięła małą i ją uspała a ja poszłam też spać. Wczoraj była położna okazało się że Olivcia ma pleśniawki. Kupiliśmy aftin i pomogło. Być może przez to mała nie chciała ssać cycka lub przez chleb bo jadłam razowy a okazało się że on jest na zakwasie i pewnie mleczko miało nie ten smak co trzeba. Dziś kupiłam bułkę wrocławska i zobaczymy.
połozna tak ci powiedziała?
to chleb razowy może powodować plesniawki??
moja też je ma..
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 18:24   #2776
gosiaczekkk85
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekkk85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 424
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

W klubie zdjęcie córeczki Dalii
__________________
Filip 05.12.2011
gosiaczekkk85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 18:51   #2777
kami5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 490
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

dzisiaj cały dzień schodzi mi taki gęsty śluz, wczoraj ok północy mały silnie napierał na krocze i kręgosłup, zaczęły się skurcze. Pochodziłam i przeszło. Rano obudziłam się bo miałam takie dziwne uczucie rozmiękczenia krocza, że myślałam że mi wszystko wypadnie ze środka. To nie było bolesne lae nie mogłam leżeć. MIałam też dreszcze i było mi strasznie zimno. Czasami miałam tak przed okresem. Kurcze może to się zaczyna.
WIecie co kobieta jak bardzo chce być w ciąży to bardzo ,,wsłuchuje'' się w swoje ciało. Jak zbliża się poród to też.

Moja córeczka ma zapalenie gardła i dostała antybiotyk, u lekarza okazało się że ma gorączkę-38,6. Już zaaplikowałam jej 1 dawkę
kami5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 19:06   #2778
sozaa
Rozeznanie
 
Avatar sozaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 657
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Matko Laski podziwiam Was! Dla mnie poród to ciągle odległy temat...Jestem jakaś dziwna, ale ja o tym nie myśle i wydaje mi sie, ze do porodu jeszcze kilka miesięcy :/
Ja sobie nie wyobrażam, że do terinu 1,5 tyg a mogłabym urodzić np. jutro jakby mnie to nie dotyczyło. Nic się u mnie nie dzieje, żadne czopy, żadne bóle....aż tak głupio
Wolę lepiej Was nie czytać, żeby się nie dołować szybkimi porodami, bo u mnie pewnie bedzie wywoływany dużo po terminie
A co Ty myslisz? Ze do mnie cos dociera??!!
Kurcze, boje sie strasznie, tp na jutro, cc prawdopodobnie w niedziele, do mnie nie dociera, ze juz wlasciwie za tydzien o tej porze bede miala takie mala bezbronna i zalezna ode mnie istotke dzis ostatni wieczor we dwojke z TZ, jutro przyjezda jego przyjaciel. z tej okazji wlasnie zrobilam te lazanie, bo TZ uwielbia.

Czasami jak tak sobie leze wieczorem w lozku z Tz i ogladamy film to mi dziwnie, bo wiem, ze juz niedlugo to sie skonczy. Ale potem przychodzi refelsja ze dzidzia to 50 % TZ-a wiec bede miala tego mojego ukochanego TZ wiecej!

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Ooooo!!! Kami, to u Ciebie juz jakies konkrety!!! u mnie nic, sucho, cicho, do porodu daleko

Tylko moj pecherz dzis szaleje, chyba za duzo wypilam, co chwile musze do toalety na siusiu.
sozaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 19:09   #2779
Nikos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

witam
Podczytuję Was od dłuższego czasu i mam do Was pytanie.. konkretnie do mam które karmią piersią. Na początku listopada urodziłam synka i odkąd karmię piersią mój apetyt jest po prostu ogromny, ciągle jestem głodna i tylko zastanawiam się nad tym co zjeść. Mam też straszne zachcianki na słodkie.. myślałam że zachcianki to ma się w ciąży a nie po porodzie Martwi mnie to bo jak tak dalej będzie to zamiast schudnąć w trakcie karmienia piersią to przytyję. Jak to wygląda u Was??
Nikos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 19:36   #2780
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Nikos ja tez ciagle przezuwam a jednak schudlam do wagi z przed ciazy. Mamy wieksze zapotrzebowanie na kalorie niz zwykle wiec to chyba nie jest dziwne, tak mi sie przynajmniej wydaje
co do slodyczy, to gdybym nie bala sie, ze malego rozboli brzuszek, to nie ograniczalabym sie do kilku kostek czekolady
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 20:16   #2781
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Nikos Pokaż wiadomość
witam
Podczytuję Was od dłuższego czasu i mam do Was pytanie.. konkretnie do mam które karmią piersią. Na początku listopada urodziłam synka i odkąd karmię piersią mój apetyt jest po prostu ogromny, ciągle jestem głodna i tylko zastanawiam się nad tym co zjeść. Mam też straszne zachcianki na słodkie.. myślałam że zachcianki to ma się w ciąży a nie po porodzie Martwi mnie to bo jak tak dalej będzie to zamiast schudnąć w trakcie karmienia piersią to przytyję. Jak to wygląda u Was??
Hej witaj, fajnie ze sie odwasylas odezwac
Ja tez mam taki aPetyt- zwlaszcza na slodycze ze mnie to przeraza
W ciazy wszystkiego jadalam z 4 razy mniej. Na razie ne chudne ani nie tyje
Ale jesli cie to pociesy przy corce tez tak jadlam i schxudlAm... No moze mniej troszke slodyczy ale i tak sporo wsystkziego
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 00:05   #2782
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Hej jestem Agniecha (kumpela Darii) i pisze w jej imieniu, ponieważ Daruniaaaa jest już na porodówce, skurcze ma leciutkie co 9minut, natomiast mąż pojechał po zakupy apteczne. Pozdrawiam
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 03:14   #2783
asiol
Rozeznanie
 
Avatar asiol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 755
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Hej leze od 21 na porodowym skurcze co 4 min i bolą jak nigdy nic. Wiem co mówię bo. Leczę zęby bez znieczulenia . Spać nie mogę _ skurcze nue dają. Niech to się skończy!. W ogóle to długa historia z moim przyjęciem..... mały waży wg usg 3600 +/- 10%.
asiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 04:26   #2784
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez kami5 Pokaż wiadomość
dzisiaj cały dzień schodzi mi taki gęsty śluz, wczoraj ok północy mały silnie napierał na krocze i kręgosłup, zaczęły się skurcze. Pochodziłam i przeszło. Rano obudziłam się bo miałam takie dziwne uczucie rozmiękczenia krocza, że myślałam że mi wszystko wypadnie ze środka. To nie było bolesne lae nie mogłam leżeć. MIałam też dreszcze i było mi strasznie zimno. Czasami miałam tak przed okresem. Kurcze może to się zaczyna.
WIecie co kobieta jak bardzo chce być w ciąży to bardzo ,,wsłuchuje'' się w swoje ciało. Jak zbliża się poród to też.
jeżeli dzisiaj się nie odezwiesz, będzie mozna uznaĆ, że się zaczęło

Cytat:
Napisane przez sozaa Pokaż wiadomość
A co Ty myslisz? Ze do mnie cos dociera??!!
Kurcze, boje sie strasznie, tp na jutro, cc prawdopodobnie w niedziele, do mnie nie dociera, ze juz wlasciwie za tydzien o tej porze bede miala takie mala bezbronna i zalezna ode mnie istotke dzis ostatni wieczor we dwojke z TZ, jutro przyjezda jego przyjaciel. z tej okazji wlasnie zrobilam te lazanie, bo TZ uwielbia.

Czasami jak tak sobie leze wieczorem w lozku z Tz i ogladamy film to mi dziwnie, bo wiem, ze juz niedlugo to sie skonczy. Ale potem przychodzi refelsja ze dzidzia to 50 % TZ-a wiec bede miala tego mojego ukochanego TZ wiecej!
ja też sie zaczełam baĆ, w sumie nie wiem czego, skoro to i tak nadejdzie, ale moze twój argument mnie przekona w czasie

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Hej jestem Agniecha (kumpela Darii) i pisze w jej imieniu, ponieważ Daruniaaaa jest już na porodówce, skurcze ma leciutkie co 9minut, natomiast mąż pojechał po zakupy apteczne. Pozdrawiam
dzieki Aga za wiadomośĆ!!!
przesyłąmy wizażowe fluidki łatwego porodu
Darii już tam sobie poradzi na porodówce, poustawia położne do pionu

Cytat:
Napisane przez asiol Pokaż wiadomość
Hej leze od 21 na porodowym skurcze co 4 min i bolą jak nigdy nic. Wiem co mówię bo. Leczę zęby bez znieczulenia . Spać nie mogę _ skurcze nue dają. Niech to się skończy!. W ogóle to długa historia z moim przyjęciem..... mały waży wg usg 3600 +/- 10%.
opiszesz nam wszystko jak wrócicie we trójeczkę do domu
fluidki też przesyłam forumowe---> mam andzieję, ze już po wszystkim co 4 minuty a ty jesteś jeszcze w stanie pisaĆ do nas---> ty to masz werwę dziewczyno

No to ładnie
dziewczyny się sypią
ja się boję "sypnąĆ"
tylko ja jestem teraz na forum---> czuję sie osamotniona
tż polazł do pracy
idę na gorące mleko
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 05:17   #2785
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Nika ja tez jesstem, nie spie zamartwiam sie bo sonia 4 ta dobe ma wysoka goraczke, wczoraj znow wzielam ja do lekarza wieczorem i brak objawow jakichkolwiek, gardlo pluca ucho nos czyste, nic ja nie boli to skad ta goraczka??? Lekarz kazal jeszcze czekac, jak sie pogorszy to przyjsc dzis. A jak nie to w poniedzialek

Na dodatek chlopaki spia tak grzecznie jak mie oni z przerwa na karkienie ponad 4 godziny i tez sie martwie czy to nie oznaka choroby

Darusia nie wytrzymala do poniedzialku jednak, asiol, Darusia- kciuki
Mam tel do darusi od Agniechy, ale nie wiem czy tak wczesnie do niej pisac... Chociaz jak rodzi to pewnie i tak nie spi
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 06:53   #2786
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Darii Amelka pomieszała plany))Asiol trzymam kciuki!!!
A ja od dzis fenoterolu nie biore

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Nika ja tez jesstem, nie spie zamartwiam sie bo sonia 4 ta dobe ma wysoka goraczke, wczoraj znow wzielam ja do lekarza wieczorem i brak objawow jakichkolwiek, gardlo pluca ucho nos czyste, nic ja nie boli to skad ta goraczka??? Lekarz kazal jeszcze czekac, jak sie pogorszy to przyjsc dzis. A jak nie to w poniedzialek

Na dodatek chlopaki spia tak grzecznie jak mie oni z przerwa na karkienie ponad 4 godziny i tez sie martwie czy to nie oznaka choroby

Darusia nie wytrzymala do poniedzialku jednak, asiol, Darusia- kciuki
Mam tel do darusi od Agniechy, ale nie wiem czy tak wczesnie do niej pisac... Chociaz jak rodzi to pewnie i tak nie spi
A ten plasterek ibufen naklejałas Soni?Może on cos pomoze?A do Darusii jak mozesz to napiszNajwyzej nie odpisze
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 06:55   #2787
Paula__22
Raczkowanie
 
Avatar Paula__22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Biskupice Melsztyńskie
Wiadomości: 424
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Nika ja tez jesstem, nie spie zamartwiam sie bo sonia 4 ta dobe ma wysoka goraczke, wczoraj znow wzielam ja do lekarza wieczorem i brak objawow jakichkolwiek, gardlo pluca ucho nos czyste, nic ja nie boli to skad ta goraczka??? Lekarz kazal jeszcze czekac, jak sie pogorszy to przyjsc dzis. A jak nie to w poniedzialek

Na dodatek chlopaki spia tak grzecznie jak mie oni z przerwa na karkienie ponad 4 godziny i tez sie martwie czy to nie oznaka choroby

Darusia nie wytrzymala do poniedzialku jednak, asiol, Darusia- kciuki
Mam tel do darusi od Agniechy, ale nie wiem czy tak wczesnie do niej pisac... Chociaz jak rodzi to pewnie i tak nie spi
U nas też kiepska poprawa, chociaż Mai zaczął wczoraj odkaszliwać taką mokra flegmę, może to już bliżej końca.
A małej nie wychodzą przypadkiem piątki albo czwórki? Mati miał przez 4 dni bardzo wysoką gorączkę jakieś 3 miesiące temu i okazało się że to właśnie zęby. Jeżeli zęby można wykluczyć to radze zbadać mocz.

Jeżeli chodzi o neurologa to na razie skierowania nie mamy, w szpitalu też nie badał go neurolog.

Dziewczyny na porodówkach kciukasy zaciśnięte, ale pewnie już tulą swoje maluchy.
Paula__22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 07:18   #2788
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Dziewczynki niespodzianka, o 7.20 Darusia urodzila Amelke 3700, 56 cm, ciagnie dydusia. darusia miala bole krzyzowe- kosmos

Ale ladnie szybko sie uwinela

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Paula wlasnie musze jej w paszze zajrzec, czworki juz ma ale moze to piatki wlasnie... Nie wiem czy nie isc dzis znowu bo sie boje weekendu
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 07:20   #2789
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Hej

O jeny Darusia już!!! szok!GRATULACJE ona miała termin mniej więcej wtedy, kiedy ja


Laski czy Darusia miała jakieś bóle wcześniej, bo wiecie jak ja nadrabiam forum chyba nic się nie skarżyła, nie?
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 07:21   #2790
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

DARUSIA I TUTAJ WAS UCALUJE
DZIELNA MAMUSKA....JESZCZE RAZ GRATULUJE:roz a:

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

DZIEWCZYNY KAZDEJ GRATULUJE ROZPAKOWANEJ MAMUSI A
ZA NIEROZPAKOWANE TRZYMAM MOCNO KCIUKI
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.