Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VIII.2011 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Kochane Mamusie, czesc 8 zbliza sie ku końcowi więc czas na głosowanie
Pierwsze roczki, pierwsze kroczki kręcą się już nasze loczki. 5 11,11%
Pierwsze ząbki wszyscy mamy, więc już mamie nie dokuczamy 0 0%
Lato w pełni, słońce praży, wszystkie dzieci już na plaży. 2 4,44%
Dzieciaczki swoje bardzo kochamy i na nowe bociany czekamy 1 2,22%
Jedno już chodzi, drugie raczkuje, a dumna mama ostro wizażuje 0 0%
Attenzione, attenzione - dzieciaczki dreptają jak szalone 2 4,44%
Rok temu na świat pchaliśmy się hardo, dziś pierwsze kroki stawiamy twardo. 3 6,67%
Mamo daj płetwy, tato lej wodę, bo przyszedł czas na letnią przygodę 1 2,22%
Na torciku jedna świeczki mała, cały rok z uwielbieniem patrzy na mnie mama uśmiechnięta cała. 0 0%
Jeden kroczek, drugi kroczek, mamo jesteśmy razem cały roczek! 3 6,67%
Mam już roczek, stawiam kroczki i w ogóle jestem boski! 4 8,89%
Rok już mają, chodzić chcą - nasze dzieci boskie są! 3 6,67%
Mamusie nam na roczki torty dekorują i na zlot swój pierwszy z radością się szykują. 1 2,22%
Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki - wakacyjne dzieci właśnie kończą roczki. 10 22,22%
Mamo, tato, czy Wy wiecie, że już rok jestem na świecie? 6 13,33%
Roczki już mają nasze słodkie dzieci, a nam ze sobą nawzajem lepiej jest na świecie 0 0%
Roczek już mamy i powoli już chodzić sami zaczynamy! 0 0%
Lato w pełni, hitza straszna, lecz ja z mamą mimo wszystko po placach zabaw chętnie latam 0 0%
chodzę, gryzę, gugam wkoło i już wszystkim jest wesoło 0 0%
pierwszych rocznic to początek - zaczynamy nowy wątek 3 6,67%
papier, drewno, plastik, woda - to dopiero jest przygoda 0 0%
chodzić i mówić zacznę tuż tuż, bo przecież roczek mija mi już 1 2,22%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-11, 12:51   #2761
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Stronczek, Filip nie robi więc może coś w tym jest
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 12:55   #2762
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Zapomniałam się pochwalić.. zdałam wszystkie egzaminy koniec studiowania. Jeszcze tylko obrona i mogę iść zamiatać podłogi
kiedy się bronisz?

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość



to będę trzymała kciuki 25
dzięki

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio babka zaczepila na ulicy (stalam z Wiki przed domem i czekalam na M) i mowi oooooo bąbelki robi (ze Wiktoria) bedzie drugie dziecko !! Ja sie na nia patrze, myslalm ze cos zle zrozumialam i pytam, a ona na to ze jak dziecko babelki robi buzia to niedlugo bedzie mialo rodzenstwo ( jakies murzynskie przesady chyba bo to murzynka byla)

Pytanko: w co sie bawicie z maluchami ? , moj dziec nazwyczajniej w swiecie sie nudzi (pogoda marna i trza w chacie siedziec)
padłam ale minę musiałaś mieć genialną

w ganianego - ona ucieka a ja mówię: złapię cię złapię cię!! a ona zasuwa na czworaka ile wlezie i aż piszczy z radości

układanie wieży z foremek mula - Julia burzy ja układam,

ćwiczymy wrzucanie klocków do sortera przez dziurki - kółko już umie

podawanie różnych rzeczy - mówię gdzie jest: jajeczko, kaczuszka - taka pluszowa - miś, piłka, Toffik - taki pluszak tez - a ona się rozgląda szuka gdzie leży i przynosi.

to takie ciekawsze - ale też na bieżąco obmyślam mase innych.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:00   #2763
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Stronczek, Filip nie robi więc może coś w tym jest
"pogadamy" za jakis czas....

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość

padłam ale minę musiałaś mieć genialną

w ganianego - ona ucieka a ja mówię: złapię cię złapię cię!! a ona zasuwa na czworaka ile wlezie i aż piszczy z radości

układanie wieży z foremek mula - Julia burzy ja układam,

ćwiczymy wrzucanie klocków do sortera przez dziurki - kółko już umie

podawanie różnych rzeczy - mówię gdzie jest: jajeczko, kaczuszka - taka pluszowa - miś, piłka, Toffik - taki pluszak tez - a ona się rozgląda szuka gdzie leży i przynosi.

to takie ciekawsze - ale też na bieżąco obmyślam mase innych.
zszokowala mnie kobieta

w ganianego jeszcze sie nie pobawimy, moja panna narazie na brzuchu tylko jezdzi do okola wlasnej osi, troche do tylu sie przesuwa i probuje do przodu odpychajac sie jedna noga i lokciami jak ranny zolniez.

sorter ma ale zainteresowanie takie sobie

podawac jeszcze nie podaje ale wie co to lala i jak pytam to od razu wzrokiem szuka

dzieki za odpowiedzi
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:04   #2764
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Beatka- wrzesień niestety Sesja zdana, praca napisana i doopa :P Życie lubi płatać figle

Stronczek, a wcale nie będę prostestować

U nas zabawy takie jak u Beaty do sortera też tylko okrągły klocuszek potrafi wrzucić
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."



Edytowane przez Zmalowana
Czas edycji: 2012-06-11 o 13:06
Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:17   #2765
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Carmela nauczyłam się w Danii jeść zupy bez mięsa i tak zostało. Rosół i ewentualnie krupnik jem na wywarze mięsnym.I kiedyś nawet wyczytałam, że zupy na wywarze warzywnym są więcej wartościowe niż na wywarze mięsnym.


Przekuliśmy damie uszy
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:29   #2766
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Carmela nauczyłam się w Danii jeść zupy bez mięsa i tak zostało. Rosół i ewentualnie krupnik jem na wywarze mięsnym.I kiedyś nawet wyczytałam, że zupy na wywarze warzywnym są więcej wartościowe niż na wywarze mięsnym.
Mi nawet to głowy nie przyszło że zupy mogą być bezmięsne

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Przekuliśmy damie uszy
eeejjjj brak załącznika
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:41   #2767
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość


Przekuliśmy damie uszy

pokaz......
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 13:45   #2768
karolinee1983
Zadomowienie
 
Avatar karolinee1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ol./Waw.
Wiadomości: 1 919
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość

Brawa dla chodzącej Majeczki
Rolety na zamówienie z jakiejśc tam firmy lokalnej, są robione na rozmiar okna.
Podwójne dzięki

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość

o widzę, że u ciebie również postęp wiedziałam, że zauważysz mojego posta moja bratnia "kupowa" duszo dziś też 2 pobudki aż się boję pomyśleć co to będzie jak Żbik postanowi ,i oddać za ten relaks!!
No jak mogłam nie zauważyć!?!? "Tylko DWIE pobudki" od razu się w oczy rzucają oby nam dzieci numeru tylko nie wywinęły... Tfu tfu

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
Rewelacyjne marzyłby mi się taki na naszym ślubie, ale coś czuję, że cenowo poza zasięgiem

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
A my właśnie wróciliśmy od pediatry. Mały ma zapalenie spojówek
Krople dostał.
ale jaki marud. Szału można dostać, przyzwyczajony do spacerów, a tu leje jak z cebra
Kurcze, a Igiemu znowu coś

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Pytanko: w co sie bawicie z maluchami ? , moj dziec nazwyczajniej w swiecie sie nudzi (pogoda marna i trza w chacie siedziec)
U nas podobnie, jak u Beatki:
- układanie wieży z klocków (mama układa, dziecko burzy zanim mama skończy )
- wkładanie klocków do sortera też, ale o dziwo, woli zwykłe klocki z fp niż ten cały garnuszek na klocuszek (nad czym oczywiście ubolewam bo wydałam kupę kasy na niego ), jak słyszy te melodie to rzuca tym garnkiem przez pół pokoju
- a tak to chodzenie,chodzenie, chodzenie i taniec przy muzyce


ogólnie nic odkrywczego
__________________





MAJA 06.08.2011 r.




Edytowane przez karolinee1983
Czas edycji: 2012-06-11 o 13:47
karolinee1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:56   #2769
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Diablica mała

Carmela Ja kiedyś też tylko jadłam zupy na wywarach mięsnych,ale zdecydowanie lepiej mi spakują warzywne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Emi kolczyki.jpg (34,5 KB, 70 załadowań)
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 14:11   #2770
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Mój też. A jeszcze sie wkurzyłam, bo gdy rano wrzucałam jego spodnie do pralki, wyciągnęłam z nich bilet z dyskoteki ( mielczanki w Papilonie się bawił ). A ze mną to nigdzie nie wyjdzie, za nic....
oj nieładnie z jego strony... tym bardziej że od wesela się perfidnie wykręcał że woli w domu siedzieć.

ja bym chyba zatłukła za taki potajemny wypad na disco - choć z natury wyrozumiała jestem i opanowana. Naprawdę cierpliwa jesteś

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ach i oficjalnie chyba mogę powiedzieć, ze moje dziecko chodzi
brawa dla Agatki

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że ja w zasadzie nie mam żadnych koleżanek prócz Was. Nie jestem atrakcyjnym kompanem zabaw dla byłych koleżanek, bo cały czas mam Igorka u nogi
.
ja mam podobnie

bo my jesteśmy na etapie matkowania już

a w standardzie to nasze kolażanki równe wiekiem to przeważnie w tym momencie mają planowanie ślubu dopiero, zaręczyny, kończenie studiów, ewentualnie praca jakaś, wojaże po kraju i nie tylko a nie siedzenie w domu z dzieckiem.

chyba musimy sobie poszukać towarzystwa wśród ciut starszego grona.

znów będę gnębić: kiedy wpadniecie? :brzyda l:



Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
do Marinki - był tort i kawa-więc to chyba normalka na tak młodych urodzinkach
śliczności Sara

a na filmiku jak cudnie chodzi napatrzeć się nie moge
Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
hej

wróciłyśmy z weekendowego wypadu do mojej siostry na wioskę. wrzucam zatem Haneczkę, bo nas tu dawno nie było
śliczności Hania ani trochę nie widać po niej że jeszcze niedawno leżała pod kroplówkami w szpitalu
Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Beatka- wrzesień niestety Sesja zdana, praca napisana i doopa :P Życie lubi płatać figle


U nas zabawy takie jak u Beaty do sortera też tylko okrągły klocuszek potrafi wrzucić
niestety... szkoda bo przez wakacje będziesz myśleć a tak byłoby już z głowy. Ale co się odwlecze to nie uciecze, ważne że prace masz już napisaną.

Okrągły najłatwiej umieścić w otworze próbuje z innymi ale się tylko wścieka że nie chce jej wejść

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Przekuliśmy damie uszy
jaaaaaka śliczna dzielna Emi była z pewnością

my też chcemy niebawem tylko nam tak jakoś schodzi..

Cytat:
Napisane przez karolinee1983 Pokaż wiadomość
- wkładanie klocków do sortera też, ale o dziwo, woli zwykłe klocki z fp niż ten cały garnuszek na klocuszek (nad czym oczywiście ubolewam bo wydałam kupę kasy na niego ), jak słyszy te melodie to rzuca tym garnkiem przez pół pokoju
dlatego ja kupiłam używany z 20,50zł żeby nie żałować stówy wywalonej z błoto ale sorter się podoba więc nie byłby to chybiony zakup
Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Diablica mała


ja też lubie zupy na wywarach warzywnych ale to z tej przyczyny że z warzywami szybciej idzie niż z gotowaniem mięska albo kości

dziś na obiad szał ciał - zupa wiosenna z młodych marchewek, młodych ziemniaczków i młodej kapusty, lekko zabielona śmietaną, 2 łyżeczki przecieru i ciut zagęszczona - pyyycha
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 14:15   #2771
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
W sumie lepiej zapalenie, niż alergia. Daje sobie wpuszczać te krople?[COLOR="Silver"]
Racja
No dopiero raz zakropiłam, niby nie oponował jakoś strasznie, ale może przez to, że jeszcze nie wiedział o co kaman.

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio babka zaczepila na ulicy (stalam z Wiki przed domem i czekalam na M) i mowi oooooo bąbelki robi (ze Wiktoria) bedzie drugie dziecko !! Ja sie na nia patrze, myslalm ze cos zle zrozumialam i pytam, a ona na to ze jak dziecko babelki robi buzia to niedlugo bedzie mialo rodzenstwo ( jakies murzynskie przesady chyba bo to murzynka byla)

Pytanko: w co sie bawicie z maluchami ? , moj dziec nazwyczajniej w swiecie sie nudzi (pogoda marna i trza w chacie siedziec)
dobre.

hmmm z zabaw...
Ja to się chyba nie bawię z Igorem.
Nie chce mi się
On urzęduje po całym mieszkaniu i tak sobie coś znajduje, co go zajmie na jakiś czas...

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Diablica mała

Carmela Ja kiedyś też tylko jadłam zupy na wywarach mięsnych,ale zdecydowanie lepiej mi spakują warzywne
Emi słodziak.




A ja postanowiłam. Igor idzie od września do żłoba.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Beti hmm może jutro?

A ja mam dziś krokiety z pieczarami i serem. Znaczy jeszcze ich nie mam- póki co pieczarki ugotowane.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."

Edytowane przez Marina1
Czas edycji: 2012-06-11 o 14:16
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 14:19   #2772
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

trochę prywaty - a co!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03833zmn.jpg (66,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03834zmn.jpg (41,3 KB, 39 załadowań)
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 14:24   #2773
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość


Beti hmm może jutro?

A ja mam dziś krokiety z pieczarami i serem. Znaczy jeszcze ich nie mam- póki co pieczarki ugotowane.
jutro skarbie nie dam rady bo jadę z rana do Rze z papierami, musze prace oprawić i żeby mi promotorka podpisała, zaliczenie z seminarium w indeks dała, musze w dziekanacie prace złożyć, i reszte papierów do obrony..

smacznego obiadku

aaa w środę ide rano na 8.00 na rozmowę w sprawie stażu - i jak wypali to od 1 lipca będę pracowac musze jeszcze cv napisać sobie i podanie - potem po stażu może by mnie wzięli na stałę zatrudnili, na umowe, ale to się zobaczy. Na razie Julka polnowana w trybie zmianowym plus mój brat do końca wakacji a potem nie wiem jeszcze co od wrzesnia dalej..


więc Marinko musimy się w czerwcu spotkać bo potem to tylko weekend.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 14:42   #2774
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Wy tu o monte a ja znowu na diecie. Tż specjalnie kupił jakieś razowe bułeczki, bo wie że lubię... twarda byłam! Nie zjadłam!

Zamówiliśmy dwa torty... 165 zł w .
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 14:42   #2775
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Ile takie zdjęcia dowodowe malucha kosztują?
ja płaciłam 20 zł za 6 szt., ale gratis dostałam jeszcze sześć + trzy większe 15x21 cm
Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
no nic zbieram się po monte... (bez komentarzy proszę)
to nic nie mówię
Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio babka zaczepila na ulicy (stalam z Wiki przed domem i czekalam na M) i mowi oooooo bąbelki robi (ze Wiktoria) bedzie drugie dziecko !! Ja sie na nia patrze, myslalm ze cos zle zrozumialam i pytam, a ona na to ze jak dziecko babelki robi buzia to niedlugo bedzie mialo rodzenstwo ( jakies murzynskie przesady chyba bo to murzynka byla)
mój tak robi, ale na darmo

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
trochę prywaty - a co!
śliczna
żanetko, Emi super!
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 14:43   #2776
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

a moze zrobimy sobie wspólny dzien w knie (proponuje koszalin ) http://www.filmweb.pl/film/Jak+urodz...ać-2012-603172
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 14:44   #2777
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

beti ok- nie ma sprawy. To w przyszłym tygodniu może? Bo ja w czw. mam egz. potem piątek przygotowania do sobotniej roczkowej imprezy!

Staż? wow! trzymam kciuki!, ale fajnie. Ja już nie mogłabym na staż, bo mam rok stażu za sobą
a mogę spytać cóż to za staż? ja miałam 6 m-cy w sklepie meblowym, drugie 6 w ośrodku z niepełnosprawnymi .
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."

Edytowane przez Marina1
Czas edycji: 2012-06-11 o 14:45
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 15:06   #2778
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Zmalowana co nie tak poszło z obroną?czego nie może się odbyć teraz? brzmi całkiem podobnie jak u mnie... ( jak nie chcesz nie odpowiadaj)

Zanetaa Emi rośnie i rośnie..ładnie jej w brązowym

A Julka była taka łysiutka a włosiska ma że hoho, śliczny słomkowy kolor.

Sara ma gdzieś maminą zupkę. Aż się wzdrygała. Otworzyłam słoik raz dwa opyliła. Kilka dni temu pomidorowej też nie chciała. I co ja mam zrobić? jakieś pomysły? dodałam nawet soli, było smaczne..
Wyszłyśmy na dwór, zaczęło padać. Folia na wózek i parasol la mnie, ale było nie wygodnie z parasolem w 1 łapie i wróciłyśmy do domu.
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 15:16   #2779
agni82
Zadomowienie
 
Avatar agni82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 232
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Sarenka dziękuje za pochwały kibicowskie

Idziemy dziś do znajomych na roczek ich córeczki. Impezka



U mojego taty na Wielkanoc mieliśmy podobny problem, wieczorem zasypiała ok, ale rano po 5 jak tylko wschodziło słońca DZIEŃ DOBRY JA JUŻ NIE ŚPIE Teraz jak mamy jechac na wakacje już są zamówione rolety zaciemniające
u nas nawet rolety nie pomagają
Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
pytanie:
jeśli pakujecie sie na wyjazd w worki próżniowe, to jak z zapakowaniem z powrotem?
tak na szybko teraz patrzyłam na allegro i znalazłam ręczne odsysacze ale tylko w zestawach... chyba że to się jakoś inaczej nazywa i że szukałam
dzięki za rady
zwykły odkurzacz odsysa powietrze

Żanetko- no Emi ślicznie wygląda a w dodatku widze u niej twoje łobuzerslie spojrzenie

Stronczku - nas ratują play groups + w domu odkurzamy (mamy Henrego, którego Emil traktuje jak pchacza), wieże z klocków ja również buduję a on rozwala, czytamy ulotki, układamy układanki z rybkami, śpiewamy i bawimy się innymi grającymi sprzetami. na podwórko tez obowiązkowo 2h dziennie. ja wracam mokra, a hrabia całkiem zadowolony.

no lecę położyć go na popołudniową drzemkę bo juz swoje wypłakał (nowy mało wychowawczy sposób)
agni82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 15:57   #2780
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Fotka w sukience na różowym futerku

tam były takie różne pogłogi i ściany, czy to jakoś fotomontaż?
kochana to jest cos takiego jak.... tapeta, ale jakby to powiedziec, nie papierowe tylko takie jak linoleum - nie wiem jak wyjasnic. i ona zwijala to i nastepne rozwijala, tak smao podgloga. robila to w sypialni 5x5 m

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Witam się.

Ewee ona jest cudowna piękna, boska. NO cud malina ! świetne zdjęcia. Skąd mogę wziąć takie piękne rampersy ? Co do taty, pewnie go to wszystko przerosło ale i tak jest dzielny
kochana jak jest jej link w polecanych ma link do butiku, ona je sprzedaje. Wszytskie te rampersy koronkowe i opaski i takie tam. Jak wejdziesz to znajdziesz, jak nie daj znac podele linka juz znalazlam >>KLIK<<
Zaneta twoj dziec jaki slodziak
a tu takie moje ulubione
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11111.jpg (95,8 KB, 54 załadowań)
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 15:58   #2781
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

aaaaaaaaaaaaa i wszystkim dziekuje za mile slowa o Marysi
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 16:06   #2782
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
A ja postanowiłam. Igor idzie od września do żłoba..
a to chcesz iść do pracy? ja myslę też Julke do żłobka dać od września jak da rade, więc duża szansa że nasze dzieciaki będą razem się żłobkowac


Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
beti ok- nie ma sprawy. To w przyszłym tygodniu może? Bo ja w czw. mam egz. potem piątek przygotowania do sobotniej roczkowej imprezy!

Staż? wow! trzymam kciuki!, ale fajnie. Ja już nie mogłabym na staż, bo mam rok stażu za sobą
a mogę spytać cóż to za staż? ja miałam 6 m-cy w sklepie meblowym, drugie 6 w ośrodku z niepełnosprawnymi .
chętnie, akurat będę przed obroną to się trochę zrelaksuje - a Ty kiedy masz obronę?

Jejku... już roczek Igorek będzie miał ale zleciało...
ja byłam na stażu przez 4 miesiące po liceum, ale teraz może uda mi się załapać na staż do końca listopada na 5 miesięcy jeszcze a potem może umowa od grudnia. Ale to na razie w sferze marzeń

a firma nazywa się RB - na strefie jest, zajmuje się produkcją i serwisem odzieży roboczej i ochronnej, szukają kogoś do działu księgowości i marketingu - i chcieli od razu na umowę kogoś ale że ja po studiach prosto i bez doświadczenia to najpierw na staż mnie wezmą bo dla nich korzystniej a ja staż mogę jeszcze pociągnąć.

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
A Julka była taka łysiutka a włosiska ma że hoho, śliczny słomkowy kolor.

Sara ma gdzieś maminą zupkę. Aż się wzdrygała. Otworzyłam słoik raz dwa opyliła. Kilka dni temu pomidorowej też nie chciała. I co ja mam zrobić? jakieś pomysły? dodałam nawet soli, było smaczne..
Wyszłyśmy na dwór, zaczęło padać. Folia na wózek i parasol la mnie, ale było nie wygodnie z parasolem w 1 łapie i wróciłyśmy do domu.


, zupki słoikowe mają zupełnie inny smak, sama porównaj, dziecko wyczuwa różnice i woli to co już dobrze zna.

Powoli się przekona, spróbuj pomieszać jej na początek tak pół na pół zupkę ze słoika i Twoja, potem stopniowo dodaj więcej swojego jedzonka do słoików w kolejnych dniach i zobaczysz że polubi Twoje dania.

Julka tez na poczatku nie bardzo chciałą nowe rzeczy jeść, stopniowo musiała się oswoić i teraz pałaszuje.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez beata_1988
Czas edycji: 2012-06-11 o 16:10
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 16:17   #2783
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Witam!
Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
hej Kuny

mały z babcią poszedł na spacer
wypróbowałam fajny przepis i młodemu smaczy potarłam jabłko tylko żeby było słodkie naczynie żaroodporne wysmarować margaryną na dno ułożyć chleb tostowy zanurzony w mleku z miodem lub trochę cukru ja dałam miód wycisnąć i tak warstwami przekładać chleb jabłko chleb na górze ma być chleb posypać cukrem dać masełko i zapiekać pycha!!
Co za odkrywcze menu!Widziałam kiedyś coś podobnego z chałka-nie podejrzewałam,że to takie dobre

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
a mój ma od ok 2 tyg. czerwone białka oczu, ale to raz ma, raz nie- a dziś strasznie. Nie wiem co jest grane. Jutro muszę iść do pediatry...
Już doczytałam,że zapalenie spojówek...oby szybko przeszło

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja się żegnam do usłyszenia za tydz
jak ja się jutra
Trzymajcie kciuki lecimy o 10.
udanego wypoczynku!

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Ja zdecydowałam się na zakup butów Clarksa Spełniają chyba wszystkie kryteria Muszę tylko poczekać aż mały zacznie chodzić Dzisiaj do kościoła pojechał w samych skarpetach

Coś w tym stylu. Sandałki też mają.

http://www.ebay.co.uk/itm/Clarks-bab...item4ab857b95e

http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-CLARKS...item27c461bccd
Właśnie sobie przypomniałam, ze mamy sandałki z Clarksa od mojej koleżanki--chociaż wydawały mi sie ciut sztywne-zaraz sprawdze

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Mąż wypatrzył 4-tą białą perełkę czyli mamy kasowniczka

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
2 godziny usypiana
Aż w końcu nurofen


I teraz zamiast srzatac kuchnie
Oglądam mecz z piwem bezalkoholowym
Tz przytaszczyl chipsy
no należało sie

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość

Aha! Jeszcze się pochwalę, że trwa już 5 miesiąc
Już? Jak, kiedy?klask i:

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Carmela nauczyłam się w Danii jeść zupy bez mięsa i tak zostało. Rosół i ewentualnie krupnik jem na wywarze mięsnym.I kiedyś nawet wyczytałam, że zupy na wywarze warzywnym są więcej wartościowe niż na wywarze mięsnym.


Przekuliśmy damie uszy
My też bez miesa jemy zupki-ewentualnie piers dla Ewci-są zdrowsze
My wogóle mało miesa jemy...tylko piersi i mielone z sosami...pół życia byłam wegetarianka, tż też na szczescie ma podobne kubki smakowe
I piękne uszka-kolejna dzielna



My już zdrowe!!!
Dziekujemy za zdrówko, było cieżko, pierwszy raz myślałam, że skończe swój zywot w toalecie
No i mamy za soba pierwszego kiszonego ogorka(jakimś cudem w ten sam dzien co telik i brumek)nawet z tej okazji zrobiłam ogórkową-ale szału nie było
A z książeczek zaczytujemysie w serii "Okruszek poznaje..."
I kupiłam Ewci pierwsza szczoteczke...troche pozno
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 16:20   #2784
zapałeczka
Zadomowienie
 
Avatar zapałeczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
A ja postanowiłam. Igor idzie od września do żłoba.[COLOR="Silver"]
Macie miejsce w żłobku? Też bym chciała młodego mojego oddać (i pracę znaleźć...) ale nie mam pracy ani nie miałam, żeby go zapisać i miejsce zarezerwować ;/
__________________
Natan
zapałeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 16:27   #2785
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

beata To może sie uda i zostawią Cie po stażu? Już trzymam kciuki!
Marina no własnie-praca od wrzesnia?

Ja sie szczerze przyznam, że pracy mi już baaardzo brakowało...nawet tż zauważył, że tchnęły we mnie nowe checi do życia i w końcu jakieś wpływy na MOJE konto

patik nie poddawaj sie jeszcze! Ewcia też niby je wszystko a nie zawsze jej zasmakuje to co dla niej namietnie gotuje pół dnia

Maryś piekna sesja
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 16:57   #2786
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

muszę podjąć jakąś pracę, jakąkolwiek, bo nie pociągniemy dłużej. Cokolwiek. Nie mam nic na oku. Mogę nawet byle czego się złapać na początek.

A jeśli chodzi o żłob, to okazało się, że chrzestna Igora ( nauczycielka ) ma tam b. dobrą koleżankę. Same rozumiecie

Igor woła

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

laski na tvn jest ciekawy odcinek ,ukrytej prawdy,

Beatko mam obr. 21 czerwca
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."

Edytowane przez Marina1
Czas edycji: 2012-06-11 o 17:21
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 17:32   #2787
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
muszę podjąć jakąś pracę, jakąkolwiek, bo nie pociągniemy dłużej. Cokolwiek. Nie mam nic na oku. Mogę nawet byle czego się złapać na początek.

A jeśli chodzi o żłob, to okazało się, że chrzestna Igora ( nauczycielka ) ma tak b. dobrą koleżankę. Same rozumiecie

Beatko mam obr. 21 czerwca
dobrze że chociaż ze żłobkiem będziesz mieć załatwione.
ja 25 - to może na jakieś wspólne świętowanie po obronie się umówimy?
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 17:53   #2788
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

zaneta za uszka i jak??
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:23   #2789
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

hej mamuśki

Co do zabaw to u nas Lila najchętniej bawi się z Filipem, zabiera mu zabawki, rozwala budowle, gania i szarpie za włosy itd

a ze mną najczęściej czytanie książeczek (w sensie pokazywanie obrazków),śpiewanie, różne rymowanki, tańczenie, turlanie piłką, układanie różnych budowli z klocków, ciastolina, rysowanie, a na dworzu zabawa w piaskownicy, na huśtawce, zjeżdżalni , z psem, no i ogólne pokazywanie świata.


Dziewczyny nie bijcie....ale chyba jestem jedyna której nie podoba się przekłuwanie uszu u takich małych dzieci
Lilce przekłuję jak o to poprosi, poza tym teraz bałabym się że niechcący mogłaby (lub Filip) go sobie wyrwać.
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:27   #2790
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

youyou twoje zdanie. Ja tam nie zaluje. Marysi sie uszka zagoily, wogole nie siega do kolczykow. Nawet jak jej obracam i wogole to nic sobie z tego nie robi. Kazdy ma swoje zdanie, wiec spoks

Moje dziecie siedzi pod stolem i "produkuje" w pieluchechcialam ja uspic, ale nie chce isc spac. Ja czekam az maz powroci z garazu, co bym sie wykapala i wywiesila pranie. Nie moge jej zostawic nawet na minute. Dzis weszla na ten lezaczek i stala w nim. Pomysly ma nie z tej ziemi. a teraz stoi przy lawie i wola brumm brumm brumm
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.