Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-03, 13:29   #2761
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Sheena_ Pokaż wiadomość
W moim też nie, ale jednak w porównaniu z innymi uczestnikami to jedyny facet, który jest choć trochę atrakcyjny. Reszta to piwne brzuchy, łysina, nieładne twarze.

No może jeszcze Marcin nie był taki zły, ale reszta to tragedia według mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zgadzam się.Podczas gdy większość dziewczyn była ładna lub chociaż przeciętna,faceci zdecydowanie poniżej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 13:30   #2762
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Sheena_ Pokaż wiadomość
W moim też nie, ale jednak w porównaniu z innymi uczestnikami to jedyny facet, który jest choć trochę atrakcyjny. Reszta to piwne brzuchy, łysina, nieładne twarze.

No może jeszcze Marcin nie był taki zły, ale reszta to tragedia według mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z tych dziwnych, bo lubie jak facet ma troche brzuszka (ale nie wielki piwny bebzol), lysina mi nie przeszkadza (tez w granicach jakiegos smaku, klasyczna zaczeska odpada ). Lukasz jest przystojny, ale dla mnie zbyt wymuskany i nie ma tego "czegos". Adrian mi sie chyba najbardziej podobal, a wiekszosc go tyrala, ze ma zbyt wysokie wymagania jak na swoj wyglad.
Na kobiety patrze moze bardziej krytycznie, ale to nie wynik zawisci czy checi dowalenia, raczej kwestia tego, ze nas jest latwo "zrobic" i czasem az serce peka jak sie patrzy, ze ktos ukrywa absolutnie zachwycajaca talie pod luznymi bluzami, a eksponuje niezbyt zgrabne nogi. Ostatecznie nie moja sprawa jakie ktos chce nosic ubrania/fryzury/makijaz, to jasne, ale oceniam mimowolnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 13:31   #2763
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Sheena_ Pokaż wiadomość
W moim też nie, ale jednak w porównaniu z innymi uczestnikami to jedyny facet, który jest choć trochę atrakcyjny. Reszta to piwne brzuchy, łysina, nieładne twarze.

No może jeszcze Marcin nie był taki zły, ale reszta to tragedia według mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łysina ujmuje atrakcyjności?
Wiele kobiet gustuje w łysych facetach
Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Apropos głosów - Wojtek mówi w takim wysokich i skrzekliwych tonacjach, że po 5 min zakneblowałabym go skarpetką. Totalnie niemęski ton + te jego piskliwe wybuchy śmiechu. Spoko, jeśli Adze to pasuje.
Dokładnie.
Zresztą dla mnie ogólnie Wojtek jest taki ciapowaty i mało męski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 13:40   #2764
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Łysina ujmuje atrakcyjności?
Wiele kobiet gustuje w łysych facetach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie tak, ale dla mnie osobiście łysina jest czymś nie do przejścia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 16:00   #2765
Tomeck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 88
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Jezu jaka ta Oliwia jest irytująca, muszę wyciszać na jej fragmentach. Przez ten jej ptasi móżdżek całkowicie straciła na atrakcyjności.
Łukaszek jak ją pierwszy raz zobaczył to pomyślał, że wygrał los na loterii, teraz po jej tekstach myśli jak ja się dałem na to namówić. Pewnie jeszcze przez jakiś czas ten związek pojedzie na jej urodzie ale to ślepy zaułek. Laska dramat.
Kibicuje Asi, widać że jest bardzo uczuciowa, taka własnie żona. Szkoda, że rudy jest bezjajowcem.
Tomeck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 16:47   #2766
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Tomeck Pokaż wiadomość
Jezu jaka ta Oliwia jest irytująca, muszę wyciszać na jej fragmentach. Przez ten jej ptasi móżdżek całkowicie straciła na atrakcyjności.
Łukaszek jak ją pierwszy raz zobaczył to pomyślał, że wygrał los na loterii, teraz po jej tekstach myśli jak ja się dałem na to namówić. Pewnie jeszcze przez jakiś czas ten związek pojedzie na jej urodzie ale to ślepy zaułek. Laska dramat.
Kibicuje Asi, widać że jest bardzo uczuciowa, taka własnie żona. Szkoda, że rudy jest bezjajowcem.
A mnie się wydaje, że mosaki Łukasza i Oliwię dopasowały nie tylko wizualnie, ale też intelektualnie.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 18:31   #2767
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-03, 19:58   #2768
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje, że mosaki Łukasza i Oliwię dopasowały nie tylko wizualnie, ale też intelektualnie.
Też tak uważam
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 21:29   #2769
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Moim zdaniem również Natalia była najładniejsza. Ostatnio oglądałam ponownie pierwszy sezon

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość

I jeszcze dodatkowo uczestnicy są jakoś tak nijako ukazani. Jedyne zainteresowania to ma chyba Agnieszka, które pokażą za tydzień, dodatkowo zrezygnowała z pracy w korpo, żeby pracować z dziećmi z autyzmem i u niej widać to konkret, zdecydowanie, pasję. Jest zdecydowana na wyprowadzkę, na to, że chce spróbować i to jest na plus. A mimo tego pokazują bardzo miałkie dialogi jej i Wojtka - ale może były też inne, bo nie wierzę, że nie rozmawiają o sobie. Za to reszta uczestników - nie wiem, ja o nich nic nie potrafię stwierdzić po tych odcinkach.
W poprzednich edycjach np. widać było, że Jacek i Natalia lubią sport, zdrowie odżywianie, Marcin interesuje się florystyką, Agnieszka samorozwojem, ma szkołę językową, Anita tańczy, Ania skończyła ASP, ładnie rysuje, robi artystyczne torty, a tutaj... Nie pokazali żadnych ich pasji, zainteresowań, nic. A nie wierzę, że oni wszyscy tacy są.
Tak mnie naszło, że oni może celowo nie pokazują ich hobby, po to aby do programu nie zgłaszali się żądni sławy celebryci? Co by nie mówić, nie ważne tak naprawdę jaki program, produkuje on celebrytów, którzy kontynuują "karierę" w internecie. Być może chcieli tego uniknąc i stąd te mało ciekawe scenki z przygotowywania jajecznicy?

Nie zgadzam się natomiast z krytyką odnośnie Oliwii. Nie przepadam za nią, ale ludzie są różni, nikogo chyba nie krzywdzi swoim zachowaniem/wyglądem. Myślę, że ona jest inteligentna, tylko jakoś nieumiejętnie, albo po prostu mało ciekawie, próbuje flirtować.

Co do analizy odległości oczu i brwi, to mnie one dziwią. Rozumiem jeśli pracuje się w branży beauty, ma to na pewno duże znaczenie. Natomiast ja tego zupełnie nie analizuję ani w tv, ani w przypadku znajomych. Mało jest ludzi wpisanych w obecne kanony piękna. Wśród rodziny i przyjaciół nie mam takich osób, dlatego m.in. Natalię czy Oliwię uważam za atrakcyjne fizycznie.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 21:58   #2770
Kairra
Spiritus Movens
 
Avatar Kairra
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje, że mosaki Łukasza i Oliwię dopasowały nie tylko wizualnie, ale też intelektualnie.

Też odnoszę takie wrażenie. W tym sensie dobrze ich do siebie dobrali. To chyba byłoby męczące, gdyby jedno z partnerów znacznie przewyższało intelektem drugą osobę... Tylko pytanie: dla kogo bardziej?

Oliwia swoim infantylnym zachowaniem, zwracaniem się do Łukaszka jak do kilkulatka (samo to zdrobnienie jego imienia), nazywanie go pantofelkiem - bada grunt, sprawdza na ile może sobie pozwolić, testuje granice jego wytrzymałości.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Być człowiekiem - to pytanie, jakże czasem trudno odpowiedzieć sobie na nie
Trzeba tylko więcej dawać, mniej zabierać
Więcej kochać..."
Kairra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 08:01   #2771
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Lukasz jest bardziej zamkniety w sobie, wiec latwiej mu sprawiac wrazenie intelektualisty z klasa. Jesli maja podobne poczucie humoru, to super Nie wiem tylko, czy to nie jest tak, ze teraz sie dobrze bawia i on probuje jej dorownac w zartach, takie wrazenie odnioslam po tym jak wypalil z tym nieszczesnym drazkiem, jakby na sile chcial wymyslic cos chamsko-sprosnego, zeby rozbawic Oliwie, ale nie jest to rodzaj zartow, ktorymi sypal przed ta znajomoscia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-04, 08:22   #2772
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Czyli Oliwia jesl ladna, bo tak i juz i obiektywnie kazdy musi przyznac, ze jest ladna, a pan po 50 z brzuchem nie moze jej krytykowac, bo dojrzaly pan z brzuchem jest obiektywnie paskudny.
Ludzie maja rozne gusta, mi tez sie Oliwia nie podoba az tak mocno (cos dziwnego z broda/podbrodkiem) ani Anita. Za to bardzo podobala mi sie Martyna (nie jestem pewna imienia, ta od Przemka z akademika), chociaz dla wielu osob nie byla specjalnie atrakcyjna. Jest jakis obiektywny model piekna, ale poza tym ludzie maja różne gusta i osoby w naszym otoczeniu nie maja nic do tego. Plus na odbior wygladu wplywa nasz stosunek do kogos, jesli wzbudza w nas cieple uczucia, to bedzie sie wydawac ladniejszy i odwrotnie.
Program nie dotyczy stricte urody, ale sam wyglad ma duze znaczenie w doborze partnerow, wiec to oczywiste, ze jest oceniany, to nie jest "1 z 10".
Za to okreslenia w stylu gremlin czy ptasia twarz rzeczywiscie moznaby zastapic czyms mniej chamskim i dosadnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie.
Po prostu Oliwia jest naprawdę ładną dziewczyną i wypominanie jej - przez faceta z piwnym brzuchem - że nie, bo ona ma za duży tyłek, nie wiem, może mnie bawi. Bo Oliwia chociaż biega, dba o siebie, a jeśli ktoś o siebie nie dba - to tak, dziwię się, że tak bardzo przywiązuje wagę do wyglądu innych ludzi. Tak samo jak ktoś jest brzydki i przeciętny, to nie mówię, że osoba ładna ma prawo krytykować; ale paradoksalnie zazwyczaj osoby zadowolone z wyglądu nie odczuwają tak dużej potrzeby krytyki innych. Tymczasem jak ktoś sam jest brzydki czy przeciętny, to powinien wiedzieć, że twarzy to sobie nikt nie wybiera i można nadrobić czymś innym niż wygląd, więc po co się tak na niego fiksować?
Szczególnie że podejrzewam, że Oliwię skrzywdzono montażem bardzo, ale z drugiej strony na mnie większe wrażenie robią jej żarty i mnie szokują bardziej niż jej tyłek, nawet jeśli byłby trzy razy taki.

A nie będę w tym wątku robić tej dyskusji, już ją przerabiałam na Intymnym; każdy ma swój gust, ale i są uniwersalnie ładne cechy, tak to nazwijmy i nie będę się zgłębiać .

Mnie się Martyna też podoba, bardziej niż Anita.
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
W sumie zastanawiam się (teraz zupełnie szczerze i bez złośliwości), jakie dziewczyny macie w otoczeniu, skoro twarz Oliwii jest przeciętna. Ona ma śliczny uśmiech i naprawdę ładną twarz. Nie jest najpiękniejszą kobietą jaką widziałam w życiu, ale zdecydowanie nie jest wg mnie przeciętna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdecydowanie.
Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
:
I właśnie nie rozumiem tych podwójnych standardów. Tak bardzo walczyłaś że skomentowaliśmy wygląd Oliwii i to że ma dość potężne uda w stosunku do całej sylwetki a ciągle powtarzasz ze Adam jest nieatrakcyjny i co uważasz że jak to przeczyta to nie będzie mu przykro? I to nie jest krytyka?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Mnie chodziło o rozbijanie na atomy wyglądu każdego uczestnika w stylu "taki nos, takie zęby, takie uda, takie coś tam".
Ogólnie nic dziwnego, że ktoś napisze, że ktoś jest atrakcyjny czy nieatrakcyjny. Już bez przesady, zresztą Adam podejrzewam, że zdaje sobie z tego sprawę czy np. Maciej z poprzedniej edycji, który sam powiedział, że nie wygląda jak gwiazdor. A coś innego pisać, że ktoś ma wielki tyłek sto razy .
Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Halo, halo Łukasz zauważył nawet odrosty!

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
To było normalne pytanie o kolor włosów. Ale Oliwia jest chyba przewrażliwiona trochę.
Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
To zmienia na plus całą twarz, więc w wielu ujęciach przestaje mieć znaczenie cofnięty podbródek, mało zgrabny nos czy nie do końca idealny układ brwi i oczu. Już nie mówiąc o naprawdę słabych włosach i średniej figurze, która i tak wygląda ok dzięki dobrym ciuchom. Oliwia to typ świadomy, który wie jak się zaprezentować, jedynie niepotrzebnie walczy o długie włosy, w bobie przed ramiona wyglądałaby jeszcze lepiej. Wiadomo, że nie jest idealna, mało kto jest taki na żywo, ale to zdecydowanie jedna z najładniejszych uczestniczek, a na pewno najlepiej (obok Anity) zrobiona.

Czy zwróciliście uwagę, że nieco podobnym typem do Oliwii jest mama Łukasza? Spokojnie mogła wyglądać podobnie 30 lat temu, mają podobne rysy. Dla Łukasza idealnie )

Dla mnie najładniejszą buzię z dziewczyn miała Natalia, a gdyby ktoś odpicował Martynę i starł z jej twarzy taki dziwny wyraz bezradności i zaskoczenia - również moglibyśmy być zaskoczeni jej urodą. Anita to zdecydowanie nie mój typ, wygląda bardzo drapieżnie. Wciąż tez uważam, że Asia jest poważnie niedoinwestowana, przez chwilę błyszczała na ślubie, ale teraz znów ubiera się i czesze jak szara myszka. Bez okularów (lub w innym modelu), w innej fryzurze i dobrych ciuchach mogłaby wyglądać nawet lepiej niż Oliwia, bo ma dobre włosy i chyba bardzo fajną figurę.
Ja dokładnie mogłabym napisać, czemu Martyna ma taki wyraz twarzy, ale hipokrytką nie będę i nie będę się czepiać twarzy uczestniczek i drobnych wad . Uważam, że bardzo ładna z niej dziewczyna; chodzi o to, że Anita czy Oliwia są obiektywnie atrakcyjne. Nie mówię, że wszystko mi się w nich podoba i nie ma od nich ładniejszych dziewczyn, ale tak - uważam, że jakikolwiek facet, który taką kobietę poznał w tym programie, powinien być zadowolony z samego wyglądu, szczególnie że ci faceci byli zazwyczaj przeciętni.

I Oliwia na pewno nie ma cofniętego podbródka .

A mnie się ze wszystkich edycji rzeczywiście chyba najbardziej podobają Natalia (już pisałam, że dla mnie jest najładniejsza), Paulina, Oliwia i Martyna. Tylko, jak mówiłam, w programie mają brzydkie światło.
A z facetów - sam wygląd - Łukasz i Marcin.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-05-04 o 08:24
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 08:53   #2773
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Spojrzałam sobie która to Natalia. No ładna ale Oliwia bardziej mi się podoba
Czy dobrze kojarze że ona taka wredna była? To moje pierwsze skojarzenie jak ją zobaczyłam

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 09:04   #2774
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie.
Po prostu Oliwia jest naprawdę ładną dziewczyną i wypominanie jej - przez faceta z piwnym brzuchem - że nie, bo ona ma za duży tyłek, nie wiem, może mnie bawi. Bo Oliwia chociaż biega, dba o siebie, a jeśli ktoś o siebie nie dba - to tak, dziwię się, że tak bardzo przywiązuje wagę do wyglądu innych ludzi. Tak samo jak ktoś jest brzydki i przeciętny, to nie mówię, że osoba ładna ma prawo krytykować; ale paradoksalnie zazwyczaj osoby zadowolone z wyglądu nie odczuwają tak dużej potrzeby krytyki innych. Tymczasem jak ktoś sam jest brzydki czy przeciętny, to powinien wiedzieć, że twarzy to sobie nikt nie wybiera i można nadrobić czymś innym niż wygląd, więc po co się tak na niego fiksować?
Czyli jak DiCaprio dorobi sie brzucha do kolan i dalej bedzie sypial z modelkami, to nie ma prawa powiedziec, ze kogos takiego jak ja nie tknalby nawet kijem? Albo jesli mam lepsza figure od Agnieszki, ale ja nie cwicze, a ona tak, to nie mam prawa zauwazyc, ze mam lepsze proporcje? Stawiasz jakies granice, ale sama stwierdzasz, ze facet z brzuchem jest nieatrakcyjny, moze ma tyle do zaoferowania kobiecie, ze juz zgodnie z wlasna logika nie masz prawa tak pisac? Owszem, komentowanie innych czesto wiaze sie z hipokryzja, ale hipokryzja nie powoduje wypalenia oczu i przepalenia zwojow odpowiedzialnych za wlasne zdanie.
E: w idealnym swiecie wszyscy bysmy sie od siebie odwalili i nie zwracali uwagi na obwod czyichs lydek no ale ludzie sie obgaduja, to niska rozrywka, ale wpisana w nasza nature

Edytowane przez schaboszczak
Czas edycji: 2020-05-04 o 09:12
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 09:13   #2775
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Spojrzałam sobie która to Natalia. No ładna ale Oliwia bardziej mi się podoba
Czy dobrze kojarze że ona taka wredna była? To moje pierwsze skojarzenie jak ją zobaczyłam

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Czy ja wiem oczywiście hejty na nią leciały ostre, ale ja sądzę, pod wpływem tego wątku, że Jacek był tak samo winny jak ona.

A i jeszcze apropos tej inteligencji Łukasza i Oliwii - ja nie twierdzę, że są głupi. Podkreślam, że oceniam tylko ich zachowanie w programie - tak, w programie ich żarty są niskich lotów, nie przekonuje mnie, że są młodzi, bo Oliwia jest chyba niewiele młodsza ode mnie, a Łukasz jest w wieku Wojtka. Po prostu takie "opowiedz mi wierszyk", "mój pantofelku", "Mały Kazio", "płonę jak pochodnia" kojarzą mi się z tekstami gimnazjalistów, a nie dorosłych ludzi. Choć zmiana biegów Łukasza była na takim samym poziomie.
Istnieje prawdopodobieństwo, że stwierdzili, że będą się tak zachowywać przed kamerami bądź coś w tym stylu.

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Czyli jak DiCaprio dorobi sie brzucha do kolan i dalej bedzie sypial z modelkami, to nie ma prawa powiedziec, ze kogos takiego jak ja nie tknalby nawet kijem? Albo jesli mam lepsza figure od Agnieszki, ale ja nie cwicze, a ona tak, to nie mam prawa zauwazyc, ze mam lepsze proporcje? Stawiasz jakies granice, ale sama stwierdzasz, ze facet z brzuchem jest nieatrakcyjny, moze ma tyle do zaoferowania kobiecie, ze juz zgodnie z wlasna logika nie masz prawa tak pisac? Owszem, komentowanie innych czesto wiaze sie z hipokryzja, ale hipokryzja nie powoduje wypalenia oczu i przepalenia zwojow odpowiedzialnych za wlasne zdanie.
Ogólnie to uważam, że ludzie, jak widzą kogoś w telewizji, to już mają bardzo ostre widełki. Ktoś musi wyglądać naprawdę idealnie, a i tak się ktoś przyczepi nieistotnego szczegółu. Przypominam tylko, że w tym programie nie występują misterzy i miss Polski, tylko zwykli ludzie, więc standardy oceny ich wyglądu nie powinny być wyższe niż w przypadku ludzi, których mijamy na ulicy.

Ale przecież ja nie bronię komuś myśleć, ba, nawet nie bronię komuś pisać takich komentarzy - tutaj czy na facebooku.
Czy ten mężczyzna ma prawo tak pisać? No ma, ale dlaczego wytyka komuś coś, nad czym sam nie popracuje? To jest na zasadzie "przyganiał kocił garnkowi", a jeśli ktoś ma taką budowę, a nie jest po prostu osobą z nadwagą, to co ma zrobić? Wyciąć sobie te biodra? Tak samo jak ktoś ma duży nos i to jest jego kompleks, to należy mu to wypominać?
Poza tym tego pana podaję jako przykład, nie mam na myśli żadnej konkretnej osoby, więc dlatego tak napisałam.

Po prostu uczulam, że w przypadku takiego hejtu na wygląd uczestników programu, że oni mogą to przeczytać. Tylko tyle , kogoś może to nie obchodzić. Ja nie chciałabym, żeby ktoś miał kompleksy przez moje posty - a co więcej, sama nie chciałabym być komentowana w taki sposób, że mam np. ptasi nos czy wyglądam jak gremlin, mam wielki tyłek, koszmarne włosy, więc również tego nie robię. A nie mam problemu ze swoim wyglądem czy wspomnianymi elementami, uważam się za atrakcyjną.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-05-04 o 09:21
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 09:21   #2776
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie.
Po prostu Oliwia jest naprawdę ładną dziewczyną i wypominanie jej - przez faceta z piwnym brzuchem - że nie, bo ona ma za duży tyłek, nie wiem, może mnie bawi. Bo Oliwia chociaż biega, dba o siebie, a jeśli ktoś o siebie nie dba - to tak, dziwię się, że tak bardzo przywiązuje wagę do wyglądu innych ludzi. Tak samo jak ktoś jest brzydki i przeciętny, to nie mówię, że osoba ładna ma prawo krytykować; ale paradoksalnie zazwyczaj osoby zadowolone z wyglądu nie odczuwają tak dużej potrzeby krytyki innych. Tymczasem jak ktoś sam jest brzydki czy przeciętny, to powinien wiedzieć, że twarzy to sobie nikt nie wybiera i można nadrobić czymś innym niż wygląd, więc po co się tak na niego fiksować?
Szczególnie że podejrzewam, że Oliwię skrzywdzono montażem bardzo, ale z drugiej strony na mnie większe wrażenie robią jej żarty i mnie szokują bardziej niż jej tyłek, nawet jeśli byłby trzy razy taki.

A nie będę w tym wątku robić tej dyskusji, już ją przerabiałam na Intymnym; każdy ma swój gust, ale i są uniwersalnie ładne cechy, tak to nazwijmy i nie będę się zgłębiać .

Mnie się Martyna też podoba, bardziej niż Anita.


Zdecydowanie.


Mnie chodziło o rozbijanie na atomy wyglądu każdego uczestnika w stylu "taki nos, takie zęby, takie uda, takie coś tam".
Ogólnie nic dziwnego, że ktoś napisze, że ktoś jest atrakcyjny czy nieatrakcyjny. Już bez przesady, zresztą Adam podejrzewam, że zdaje sobie z tego sprawę czy np. Maciej z poprzedniej edycji, który sam powiedział, że nie wygląda jak gwiazdor. A coś innego pisać, że ktoś ma wielki tyłek sto razy .


To było normalne pytanie o kolor włosów. Ale Oliwia jest chyba przewrażliwiona trochę.


Ja dokładnie mogłabym napisać, czemu Martyna ma taki wyraz twarzy, ale hipokrytką nie będę i nie będę się czepiać twarzy uczestniczek i drobnych wad . Uważam, że bardzo ładna z niej dziewczyna; chodzi o to, że Anita czy Oliwia są obiektywnie atrakcyjne. Nie mówię, że wszystko mi się w nich podoba i nie ma od nich ładniejszych dziewczyn, ale tak - uważam, że jakikolwiek facet, który taką kobietę poznał w tym programie, powinien być zadowolony z samego wyglądu, szczególnie że ci faceci byli zazwyczaj przeciętni.

I Oliwia na pewno nie ma cofniętego podbródka .

A mnie się ze wszystkich edycji rzeczywiście chyba najbardziej podobają Natalia (już pisałam, że dla mnie jest najładniejsza), Paulina, Oliwia i Martyna. Tylko, jak mówiłam, w programie mają brzydkie światło.
A z facetów - sam wygląd - Łukasz i Marcin.
A ja nie rozumiem jak można nie rozumieć, że komuś ktoś się może nie podobać.
Aż mi się przypomniało jak w czasach licealnych koleżanka chciała mnie zlinczować wręcz, bo nie podobał mi się ten sam facet co jej, a ona uważała go za najprzystojniejszego faceta w mieście - chyba jako jedyna. Dla mnie był całkowicie aseksualny. Nie rozumiem też, że komuś zabrania się krytykowania czyjegoś wyglądu bo akurat Ty uważasz tego kogoś za brzydkiego.
Ja np. uważam, że Oliwia jest ładna ale tylko na zdjęciach. W kamerze jest całkowicie przeciętna a figurę jak dla mnie ma złą - dla mnie figura gruszki jest najgorszym typem sylwetki jaką może mieć kobieta... natomiast są na pewno amatorzy takich sylwetek i nie mnie to oceniać.
Ja jestem bardzo szczupła i tez wielu osobom się to nie podoba i czesto słyszałam od koleżanek, że jestem po prostu brzydka i nie rozumiały czemu mam z nich wszystkich największe powodzenie. To, że Ty uważasz coś za ogólny kanon piękna nie oznacza, że wszyscy uważają tak samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 09:27   #2777
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem jak można nie rozumieć, że komuś ktoś się może nie podobać.
Aż mi się przypomniało jak w czasach licealnych koleżanka chciała mnie zlinczować wręcz, bo nie podobał mi się ten sam facet co jej, a ona uważała go za najprzystojniejszego faceta w mieście - chyba jako jedyna. Dla mnie był całkowicie aseksualny. Nie rozumiem też, że komuś zabrania się krytykowania czyjegoś wyglądu bo akurat Ty uważasz tego kogoś za brzydkiego.
Ja np. uważam, że Oliwia jest ładna ale tylko na zdjęciach. W kamerze jest całkowicie przeciętna a figurę jak dla mnie ma złą - dla mnie figura gruszki jest najgorszym typem sylwetki jaką może mieć kobieta... natomiast są napewno amatorzy takich sylwetek i nie mnie to oceniać.
Ja jestem bardzo szczupła i tez wielu osobom się to nie podoba i czesto słyszałam od koleżanek, że jestem po prostu brzydka i nie rozumiały czemu mam z nich wszystkich największe powodzenie. To, że Ty uważasz coś za ogólny kanon piękna nie oznacza, że wszyscy uważają tak samo.
Cóż, to możesz tak pisać; widocznie - bez złośliwości - w swoim gronie pozwalacie sobie na takie komentarze. Może ja jestem zdziwiona, bo jednak wśród mojego otoczenia wytykanie komuś wielkiego tyłka czy garbatego nosa byłoby brakiem kultury i klasy.

Ale możesz mieć swoje zdanie o Oliwii i uważać, że jest nieatrakcyjna. Nie przeprowadzimy niestety badań, ale patrząc na jej twarz - duże usta, oczy, drobna twarz, wręcz jeszcze trochę dziecinna, mały nos - ma cechy, które powszechnie uznaje się za atrakcyjne według badań naukowych. Jakbyś pokazała jej twarz 1000 facetom, to znaleźliby się tacy, którym by się nie podobała, ale większość byłaby "za". Tak samo jest istotna antropologicznie różnica między talią i biodrami; WHR o wartości 0,7 jest uznawana za najatrakcyjniejsze. Dopóki nie podejdziesz z centymetrem, to nie dowiesz się, czy ona taką akurat ma; ale możliwe, skoro skoro antropolog tak stwierdził. Wcięcie w talii i szerokie biodra są uznawane za atrakcyjne - a np. otyłość brzuszna nie - więc to czy Ty personalnie akurat "gruszkę" uważasz za najgorszy typ, no nie ma dużego znaczenia.
Dlatego w tym programie jest np. antropolog, choć też trudno go uznać za wiarygodnego, ale między innymi antropolodzy są w stanie stwierdzić, jakie elementy ludzkiego wyglądu podobają się w różnych kulturach na całym świecie, więc nie, nie jest to kwestia "gustu" tylko.
Bo jakby to był gust, to dlaczego tyle samo kobiet nie zachwyca się Łukaszem co np. Adamem? Zaraz będzie "ale mnie się nie podoba". No ok, ale jednak Łukasz się podoba, przypuśćmy, 70% kobietom oglądającym program (strzelam, to jest przykład), a Adam 20%.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-05-04 o 09:35
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 09:52   #2778
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Cóż, to możesz tak pisać; widocznie - bez złośliwości - w swoim gronie pozwalacie sobie na takie komentarze. Może ja jestem zdziwiona, bo jednak wśród mojego otoczenia wytykanie komuś wielkiego tyłka czy garbatego nosa byłoby brakiem kultury i klasy.

Ale możesz mieć swoje zdanie o Oliwii i uważać, że jest nieatrakcyjna. Nie przeprowadzimy niestety badań, ale patrząc na jej twarz - duże usta, oczy, drobna twarz, wręcz jeszcze trochę dziecinna, mały nos - ma cechy, które powszechnie uznaje się za atrakcyjne według badań naukowych. Jakbyś pokazała jej twarz 1000 facetom, to znaleźliby się tacy, którym by się nie podobała, ale większość byłaby "za". Tak samo jest istotna antropologicznie różnica między talią i biodrami; WHR o wartości 0,7 jest uznawana za najatrakcyjniejsze. Dopóki nie podejdziesz z centymetrem, to nie dowiesz się, czy ona taką akurat ma; ale możliwe, skoro skoro antropolog tak stwierdził. Wcięcie w talii i szerokie biodra są uznawane za atrakcyjne - a np. otyłość brzuszna nie - więc to czy Ty personalnie akurat "gruszkę" uważasz za najgorszy typ, no nie ma dużego znaczenia.
Dlatego w tym programie jest np. antropolog, choć też trudno go uznać za wiarygodnego, ale między innymi antropolodzy są w stanie stwierdzić, jakie elementy ludzkiego wyglądu podobają się w różnych kulturach na całym świecie, więc nie, nie jest to kwestia "gustu" tylko.
Bo jakby to był gust, to dlaczego tyle samo kobiet nie zachwyca się Łukaszem co np. Adamem? Zaraz będzie "ale mnie się nie podoba". No ok, ale jednak Łukasz się podoba, przypuśćmy, 70% kobietom oglądającym program (strzelam, to jest przykład), a Adam 20%.
No raczej internet to nie jest realne życie a wiadomo, że człowiek im młodszy tym miał mniej tych zahamowań. W doroslym życiu nie słyszałam już komentarzy na temat swojego wyglądu ale nie udawajmy, że ludzie za plecami nie komentują wyglądu innych. Ktoś tu poruszył ten temat i każdy wyraża swoje zdanie.
No jak dla mnie to jest właśnie kwestia gustu a nie nauki, bo gdyby to była kwestia nauki to taka Oliwia by podobała się wszystkim a nikt by na pewno nie określił ją jako brzydką. A skoro są takie osoby no to to jest właśnie kwestia gustu, a czego niby innego? Jeden patrzy na twarz, drugi na figure. Dla jednego końskie zęby będą cechą która dyskwalifikuje kogoś jako 'ładnego' a dla drugiego tą cechą bedzie zbyt mały nos.
Jak ja mówię, że dla mnie gruszka jest brzydka to dlatego, że ja tak uważam a nie że nauka mi to podsuwa. Tak samo jak ktoś lubi małe piersi a inny duże. Jednemu się podoba dorodny tyłek inny uważa to za obrzydliwe.
Antropolog mówił też, że Grzesix był najlepiej oceniany pod względem atrakcyjności. Jakoś nie zauważyłam, żeby 70% komentujacych mówiło jaki to ten Grzesix jest piękny - raczej opinie były mocno podzielone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Essence89
Czas edycji: 2020-05-04 o 10:00
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 10:02   #2779
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
No raczej internet to nie jest realne życie a wiadomo, że człowiek im młodszy tym miał mniej tych zahamowań. W doroslym życiu nie słyszałam już komentarzy na temat swojego wyglądu ale nie udawajmy, że ludzie za plecami nie komentują wyglądu innych. Ktoś tu poruszył ten temat i każdy wyraża swoje zdanie.
No jak dla mnie to jest właśnie kwestia gustu a nie nauki, bo gdyby to była kwestia nauki to taka Oliwia by podobała się wszystkim a nikt by na pewno nie określił ją jako brzydką. A skoro są takie osoby no to to jest właśnie kwestia gustu, a czego niby innego? Jeden patrzy na twarz, drugi na figure. Dla jednego końskie żeby będą cechą która dyskwalifikuje kogoś jako 'ładnego' a dla drugiego tą cechą bedzie zbyt mały nos.
Jak ja mówię, że dla mnie gruszka jest brzydka to dlatego, że ja tak uważam a nie że nauka mi to podsuwa. Tak samo jak ktoś lubi małe piersi a inny duże. Jednemu się podoba dorodny tyłek inny uważa to za obrzydliwe.
Antropolog mówił też, że Grzesix był najlepiej oceniany pod względem atrakcyjności. Jakoś nie zauważyłam, żeby 70% komentujacych mówiło jaki to ten Grzesix jest piękny - raczej opinie były mocno podzielone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Internet to nierealne życie - aha, więc można pisać wszystko?

Nikt na początku o Grześku nie pisał źle. Mnie się samej podobał. Chodzi o to, że nie liczy się tylko wygląd, ale charakter - a on potraktował wyjątkowo podle Anię w tym programie - więc tak samo zaczął być postrzegany pod kątem fizycznym.

Czyli podważasz, że taka nauka jak antropologia istnieje? I że istnieją uniwersalne cechy uznawane za atrakcyjne? A jako przykład podajesz, że 1 na 10000 osób spodobają się krzywe zęby?
Aha.

No nie. Nie musi się podobać Oliwia czy Łukasz wszystkim dosłownie. Nie ma takiej osoby na całym świecie. Ale wystarczy, że się podobają WIĘKSZOŚCI, to pozwala stwierdzić, że są bardziej atrakcyjni dla ogółu społeczeństwa niż Asia i Adam - i tak, są obiektywnie atrakcyjnymi ludźmi.

Sama piszesz o takich komentarzach w szkole, więc nie widzisz różnicy, że w dorosłym życiu, gdzie człowiek ma pewne obycie, pewne komentarze są po prostu nie na miejscu? Są. Powiesz koleżance, że ma ładną fryzurę czy bluzkę. Raczej jej nie powiesz, że ma brzydką, chyba że być może to Twoja bliska znajoma i zapyta Cię o opinię. Ale to też nie będzie "wyglądasz w niej jak gremlin", tylko "może nie do końca podoba mi się fason".
No chyba że ktoś jest bucem, to wtedy się nie przejmuje.

Zresztą nie chce się już produkować; taki wątek jest na intymnym, o tutaj zapraszam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1267736&page=39, jeśli ktoś chce bardzo udowodnić, że obiektywny model atrakcyjności nie istnieje, bo sama, choć odpowiadam, uważam te dyskusję za zbędną w tym wątku. Jak ktoś chce, to przecież może komentować wygląd uczestników. Może nawet pisać, że są obleśni, obrzydliwi, mają krzywe zęby, za duży odstęp między gałkami ocznymi czy cokolwiek innego. Ale ja np. mogę się nie zgodzić z daną opinią na temat cudzego wyglądu i również to skrytykować.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-05-04 o 10:05
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-04, 10:05   #2780
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Bo jakby to był gust, to dlaczego tyle samo kobiet nie zachwyca się Łukaszem co np. Adamem? Zaraz będzie "ale mnie się nie podoba". No ok, ale jednak Łukasz się podoba, przypuśćmy, 70% kobietom oglądającym program (strzelam, to jest przykład), a Adam 20%.
No Lukasz jest tak obiektywnie, "policzalnie" przystojny, za to nie jest w moim guscie. Ciezki temat, bo jeszcze dochodza jakies trendy, dzisiaj modne sa atletyczne sylwetki, ale i skrajna chudosc i rubensowskie ksztalty mialy swoj boom i jeszcze pewnie nie raz miec beda.


Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ogólnie to uważam, że ludzie, jak widzą kogoś w telewizji, to już mają bardzo ostre widełki.
To prawda, tez to zauwazylam. To nawet chyba nie chodzi o ostrosc, ale do glowy by mi nie przyszlo, zeby analizowac, czy sasiadka ma masywne ramiona, a jak sie siedzi przed tv i gapi na tych ludzi, to tryb oceniania wjezdza nawet nie wiem kiedy.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 10:08   #2781
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ja się nie rozpływam nad analizowaniem każdej części ciała uczestników, idę bardzo ogólnikowo. Dla mnie po prostu Natalia była ładna. Jeszcze Ewa tez byla spokoo. Reszta dziewczyn jest dla mnie przeciętna. Wiele ladniejszych kobiet mijam idąc ulicą. Ania, Agata, Magda i Pulina były dla mnie najmniej urodziwe.

Nie komentuje figur bo jakoś najmniejsza uwagę na to zwracam. Nie widziałam żadnejw niezadbanej, otyłej. Może Aga czy Ania nie maja figur modelek, ale jakieś otyle też nie są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________

Edytowane przez czekooczekolada
Czas edycji: 2020-05-04 o 10:09
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 10:23   #2782
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Internet to nierealne życie - aha, więc można pisać wszystko?

Nikt na początku o Grześku nie pisał źle. Mnie się samej podobał. Chodzi o to, że nie liczy się tylko wygląd, ale charakter - a on potraktował wyjątkowo podle Anię w tym programie - więc tak samo zaczął być postrzegany pod kątem fizycznym.

Czyli podważasz, że taka nauka jak antropologia istnieje? I że istnieją uniwersalne cechy uznawane za atrakcyjne? A jako przykład podajesz, że 1 na 10000 osób spodobają się krzywe zęby?
Aha.

No nie. Nie musi się podobać Oliwia czy Łukasz wszystkim dosłownie. Nie ma takiej osoby na całym świecie. Ale wystarczy, że się podobają WIĘKSZOŚCI, to pozwala stwierdzić, że są bardziej atrakcyjni dla ogółu społeczeństwa niż Asia i Adam - i tak, są obiektywnie atrakcyjnymi ludźmi.

Sama piszesz o takich komentarzach w szkole, więc nie widzisz różnicy, że w dorosłym życiu, gdzie człowiek ma pewne obycie, pewne komentarze są po prostu nie na miejscu? Są. Powiesz koleżance, że ma ładną fryzurę czy bluzkę. Raczej jej nie powiesz, że ma brzydką, chyba że być może to Twoja bliska znajoma i zapyta Cię o opinię. Ale to też nie będzie "wyglądasz w niej jak gremlin", tylko "może nie do końca podoba mi się fason".
No chyba że ktoś jest bucem, to wtedy się nie przejmuje.

Zresztą nie chce się już produkować; taki wątek jest na intymnym, o tutaj zapraszam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1267736&page=39, jeśli ktoś chce bardzo udowodnić, że obiektywny model atrakcyjności nie istnieje, bo sama, choć odpowiadam, uważam te dyskusję za zbędną w tym wątku. Jak ktoś chce, to przecież może komentować wygląd uczestników. Może nawet pisać, że są obleśni, obrzydliwi, mają krzywe zęby, za duży odstęp między gałkami ocznymi czy cokolwiek innego. Ale ja np. mogę się nie zgodzić z daną opinią na temat cudzego wyglądu i również to skrytykować.
Takie są realia, że ludzie w internetach sobie pozwalają na więcej. Nie zauważyłaś?
Ja od samego początku pisałam, że mi się Grzesix jako facet nie podoba, w ogóle nie trafiał w moje gusta i było dużo takich osób. Twierdzenie, że nikt o nim tak nie pisał jest dużym nadużyciem.
Nie, nie podważam istnienia nauki, mówię że istnieją różne gusta i to ze nauka mówi, że duże oczy są super to nie znaczy, że każdy tak uważa.
Ale skoro Ty uważasz że jak ktoś ma duże oczy to nie możesz go uważać za nieatrakcyjnego bo nauka mówi, że duże oczy są ładne to nie mam pytań i chyba faktycznie dalsza dyskusja nie ma sensu.
Oczywiście, że pisanie o tym, że ktoś wygląda jak gremlin to jest obrażanie. Ale jak ktoś obiektywnie stwierdzi, że mu sie dana osoba nie podoba to Ty uważasz, że tak nie można bo pod wzgledem nauki to nie jest prawda! A tym bardziej jak sam jest według Ciebie brzydki... a teraz piszesz, że każdy ma prawo krytykować ...No ja nie mam pytań... bo ja się właśnie odniosłam do Twojego zarzutu, że jak to pan z brzuszkiem moze stwierdzić, że Oliwia ma wielki tyłek...
No ale skoro teraz razem się zgadzamy, że każdy ma prawo do własnej opinii to o co chodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 10:35   #2783
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Takie są realia, że ludzie w internetach sobie pozwalają na więcej. Nie zauważyłaś?
Ja od samego początku pisałam, że mi się Grzesix jako facet nie podoba, w ogóle nie trafiał w moje gusta i było dużo takich osób. Twierdzenie, że nikt o nim tak nie pisał jest dużym nadużyciem.
Nie, nie podważam istnienia nauki, mówię że istnieją różne gusta i to ze nauka mówi, że duże oczy są super to nie znaczy, że każdy tak uważa.
Ale skoro Ty uważasz że jak ktoś ma duże oczy to nie możesz go uważać za nieatrakcyjnego bo nauka mówi, że duże oczy są ładne to nie mam pytań i chyba faktycznie dalsza dyskusja nie ma sensu.
Oczywiście, że pisanie o tym, że ktoś wygląda jak gremlin to jest obrażanie. Ale jak ktoś obiektywnie stwierdzi, że mu sie dana osoba nie podoba to Ty uważasz, że tak nie można bo pod wzgledem nauki to nie jest prawda! A tym bardziej jak sam jest według Ciebie brzydki... a teraz piszesz, że każdy ma prawo krytykować ...No ja nie mam pytań... bo ja się właśnie odniosłam do Twojego zarzutu, że jak to pan z brzuszkiem moze stwierdzić, że Oliwia ma wielki tyłek...
No ale skoro teraz razem się zgadzamy, że każdy ma prawo do własnej opinii to o co chodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A gdzie ja to napisałam? Wskaż, proszę.
Piszę po raz setny - Oliwia się może komuś nie podobać, co nie zmienia faktu, że ogólnie jest atrakcyjna, ponieważ ma cechy, które powszechnie uznaje się za atrakcyjne. Nadal tak, może się nie podobać Tobie, panu X i pani Y. Mnie się Anita nie podoba jakoś bardzo z wyglądu, ale ogólnie jest atrakcyjna.
Ja po prostu wyrażam swoje zdziwienie, że ktoś pisze, że jest brzydka czy przeciętna - i pytam po prostu, jaką urodę takie osoby uznają za wyjątkowo atrakcyjną, skoro ona jest brzydka. Czy to jest atak?

Każdy ma prawo pisać, co chce. Przecież nie chodzę po tym wątku i nie czepiam się absolutnie każdego posta. Sama napisałam, że Adam nie jest dla mnie np. bardzo atrakcyjny czy że Martyna jest według mnie ładna. To są też opinie.
Nie zgodziłam się, że Oliwia ma jakieś wielkie, monstrualne, nieatrakcyjne biodra, bo nie jest tak. Dziewczyna nosi pewnie rozmiar maksymalnie 38, więc nie jest gruba czy otyła, a dodatkowo montażysta robi chamskie zbliżenia na jej tyłek. Moim zdaniem to nie jest ok, szczególnie kiedy np. innych uczestników kręcą z innej perspektywy, ale nadal jak ktoś będzie chciał napisać, że ona ma duży tyłek, to przecież to napisze, a ja się mogę z tym nie zgodzić. Czy ja rozdaję jakieś punkty karne ? Również wyrażam swoją opinię.

Ale Łukaszowi pewnie średnio miło się czyta, na jego prywatnym koncie, jak ludzie piszą, że jego żona jest okropna, ma wielki zad i liche włosy. Bo w twarz by mu tego nie powiedzieli. To jest forum, więc tutaj jeszcze uczestnicy tego może nie przeczytają, ale pisanie takich komentarzy na ich prywatnych kontach, dlatego że to jest "Internet" i jesteśmy "anonimowi", no nie jest w porządku. To świadczy o osobach, które takie rzeczy piszą.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 10:48   #2784
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Jaka afera. każdy ma swój gust i co innego moze mu sie podobać. A tu afera bo komuś sie ktos nie podoba
I jesli mu sie nie podoba to sam musi być brzydki, ma brzydkich znajomych.

Idźcie na spacer ochłonąć

Nawet brzydal ma swój gust i ma prawo napisac, ze ktos mu sie nie podoba.

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2020-05-04 o 10:49
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 10:50   #2785
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87817728]Jaka afera. każdy ma swój gust i co innego moze mu sie podobać. A tu afera bo komuś sie ktos nie podoba
I jesli mu sie nie podoba to sam musi być brzydki, ma brzydkich znajomych.

Idźcie na spacer ochłonąć [/QUOTE]

Tak, dokładnie o to mi chodzi . Nie o hejtowanie uczestników na ich prywatnych profilach chociażby i wytykanie im tego, że mają pryszcza na nosie czy ich oczodoły są oddalone od siebie o 1 centymetr za dużo.

A jak już przekręcasz, to chociaż zgodnie z logiką - ktoś musi mieć pięknych znajomych, skoro ktoś, kto wygląda jak Oliwia, jest dla niego/ niej brzydki.

A przewietrzyć się średnio można , jednak to nie wpływ uciskającej maseczki. Ja po prostu mam taką opinię, jaką wyraziłam na wątku, i oczywiście ktoś może mieć inną. Ale skoro większość się ze mną nie zgadza, to jaki jest problem? Czy dla kogoś moja opinia jest taka zobowiązująca? Jeśli tak, to bardzo mi miło.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-05-04 o 10:53
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 11:09   #2786
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Podpisuję się dwiema łapkami pod tym, co napisała sublips
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 11:15   #2787
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87817728]Jaka afera. każdy ma swój gust i co innego moze mu sie podobać. A tu afera bo komuś sie ktos nie podoba
I jesli mu sie nie podoba to sam musi być brzydki, ma brzydkich znajomych.

Idźcie na spacer ochłonąć

Nawet brzydal ma swój gust i ma prawo napisac, ze ktos mu sie nie podoba. [/QUOTE]Nie wiem, gdzie widzisz aferę. Wymieniamy się zdaniami, bo od tego jest forum.
Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A gdzie ja to napisałam? Wskaż, proszę.
Piszę po raz setny - Oliwia się może komuś nie podobać, co nie zmienia faktu, że ogólnie jest atrakcyjna, ponieważ ma cechy, które powszechnie uznaje się za atrakcyjne. Nadal tak, może się nie podobać Tobie, panu X i pani Y. Mnie się Anita nie podoba jakoś bardzo z wyglądu, ale ogólnie jest atrakcyjna.
Ja po prostu wyrażam swoje zdziwienie, że ktoś pisze, że jest brzydka czy przeciętna - i pytam po prostu, jaką urodę takie osoby uznają za wyjątkowo atrakcyjną, skoro ona jest brzydka. Czy to jest atak?

Każdy ma prawo pisać, co chce. Przecież nie chodzę po tym wątku i nie czepiam się absolutnie każdego posta. Sama napisałam, że Adam nie jest dla mnie np. bardzo atrakcyjny czy że Martyna jest według mnie ładna. To są też opinie.
Nie zgodziłam się, że Oliwia ma jakieś wielkie, monstrualne, nieatrakcyjne biodra, bo nie jest tak. Dziewczyna nosi pewnie rozmiar maksymalnie 38, więc nie jest gruba czy otyła, a dodatkowo montażysta robi chamskie zbliżenia na jej tyłek. Moim zdaniem to nie jest ok, szczególnie kiedy np. innych uczestników kręcą z innej perspektywy, ale nadal jak ktoś będzie chciał napisać, że ona ma duży tyłek, to przecież to napisze, a ja się mogę z tym nie zgodzić. Czy ja rozdaję jakieś punkty karne ? Również wyrażam swoją opinię.

Ale Łukaszowi pewnie średnio miło się czyta, na jego prywatnym koncie, jak ludzie piszą, że jego żona jest okropna, ma wielki zad i liche włosy. Bo w twarz by mu tego nie powiedzieli. To jest forum, więc tutaj jeszcze uczestnicy tego może nie przeczytają, ale pisanie takich komentarzy na ich prywatnych kontach, dlatego że to jest "Internet" i jesteśmy "anonimowi", no nie jest w porządku. To świadczy o osobach, które takie rzeczy piszą.
Ja naprawdę w ogóle nie odnoszę się do obrażania ludzi na internecie, bo dla mnie to jest niskie. Teraz widzę, że mamy podobne zdania. Ja tylko nie dziwię się, że komuś może się ktoś nie podobać mimo, że nie odbiega od ogólnego kanonu piękna jakoś mocno. Dla mnie cechą dyskwalifikujacą jest figura gruszki. Czy to oznacza, że moje kanony piękna różnią się jakoś drastycznie od Twoich? Nie. A dla mnie Oliwia ma taką figurę i jak dla mnie jest to figura brzydka i tyle. Ja mam np. długi nos, jakbym miała obrażać się o to, że mi ktoś tak powiedział to by tylko znaczyło tyle, że brak mi obiektywizmu co do jego wyglądu.
Sama napisałaś mi też, że napisałam gdzieś, że komuś mogą podobać się krzywe zęby też tak nigdzie nie napisałam, Ty wyciągnęłaś sobie takie wnioski, tak samo jak ja z tymi oczami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 15:18   #2788
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Nie wiem, gdzie widzisz aferę. Wymieniamy się zdaniami, bo od tego jest forum.
No też tak sądzę, w ogóle kocham takie rady, jak się odbywa jakaś dyskusja "idź na spacer", "zluzuj szelki", jakbym nie wiem, strasznie się spinała podczas dyskusji o "Ślubie od pierwszego wejrzenia".
Cytat:
Ja naprawdę w ogóle nie odnoszę się do obrażania ludzi na internecie, bo dla mnie to jest niskie. Teraz widzę, że mamy podobne zdania. Ja tylko nie dziwię się, że komuś może się ktoś nie podobać mimo, że nie odbiega od ogólnego kanonu piękna jakoś mocno. Dla mnie cechą dyskwalifikujacą jest figura gruszki. Czy to oznacza, że moje kanony piękna różnią się jakoś drastycznie od Twoich? Nie. A dla mnie Oliwia ma taką figurę i jak dla mnie jest to figura brzydka i tyle. Ja mam np. długi nos, jakbym miała obrażać się o to, że mi ktoś tak powiedział to by tylko znaczyło tyle, że brak mi obiektywizmu co do jego wyglądu.
Sama napisałaś mi też, że napisałam gdzieś, że komuś mogą podobać się krzywe zęby też tak nigdzie nie napisałam, Ty wyciągnęłaś sobie takie wnioski, tak samo jak ja z tymi oczami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i ok, to rozumiem i się zgadzam . Podejrzewałam zresztą, że nie piszę niczego kontrowersyjnego.

A i jak porównać uczestników tego programu np. z amerykańskim "Love is blind", to po prostu "nasi" są mniej zrobieni/ czasami mniej zadbani. Tam wszyscy mają proste zęby, kobiety piękne włosy i idealne sylwetki, faceci są umięśnieni itd. Ja uważam, że w "ŚoP" przydałaby się jakaś metamorfoza uczestnikom jako jeden z etapów, fryzjer, przegląd szafy, wizyta u dentysty, trenera personalnego, konsultacja - normalnego - psychologa, ale biorąc pod uwagę, jak te metamorfozy wyglądają w różnych programach i że to wszystko jest nastawione na tanią sensację, to może lepiej, że tego nie robią .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 18:23   #2789
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No też tak sądzę, w ogóle kocham takie rady, jak się odbywa jakaś dyskusja "idź na spacer", "zluzuj szelki", jakbym nie wiem, strasznie się spinała podczas dyskusji o "Ślubie od pierwszego wejrzenia".


No i ok, to rozumiem i się zgadzam . Podejrzewałam zresztą, że nie piszę niczego kontrowersyjnego.

A i jak porównać uczestników tego programu np. z amerykańskim "Love is blind", to po prostu "nasi" są mniej zrobieni/ czasami mniej zadbani. Tam wszyscy mają proste zęby, kobiety piękne włosy i idealne sylwetki, faceci są umięśnieni itd. Ja uważam, że w "ŚoP" przydałaby się jakaś metamorfoza uczestnikom jako jeden z etapów, fryzjer, przegląd szafy, wizyta u dentysty, trenera personalnego, konsultacja - normalnego - psychologa, ale biorąc pod uwagę, jak te metamorfozy wyglądają w różnych programach i że to wszystko jest nastawione na tanią sensację, to może lepiej, że tego nie robią .
Dla mnie akurat na duży plus jest to, że są to normalne i naturalne osoby. Z pryszczem na nosie, krzywymi nogami czy zębami. Właśnie przez to, że w tv wszyscy są tak pięknie umalowani i zrobieni, większość naturalnych dziewczyn ma kompleksy. Skąd niby jest szał, na powiększanie ust, piersi , pośladków? Teraz już naturalności się nie ceni tylko sztuczne cycki, kobieta z większym naturalnym biustem zostaje okrzyknięta " ze zwisem, wymionami" itp itd.

Patrząc na hotel paradise- wszystkie laski miały tam coś zrobionego. Kolesie wylizani, opaleni z szesciopakami.
Sorry, ja tam wolę naturalnych ludzi jednak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 18:30   #2790
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

@czekooczekolada
Dajcie spokój kazdy ma inny gust kazdemu więc może sie podobac co innego.
I to racja lubię właśnie Śluby czy Rolnika za to ze są tam prawdziwi ludzie a nie modelki z karpiowatymi ustami i gogusie z siłowni
Generalnie to w Ślubach nie było aż tak szkaradnie brzydkiej dziewczyny kazda cos tam miała w sobie.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.