Mamy lipcowe 2018 cz. I - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-03, 15:45   #2761
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

U nas dziś trochę maruda T. W ogóle u Was dzieci dużo marudzą? Nie chodzi mi o taki typowy płacz tylko właśnie takie popłakiwanie. U nas roznie, ale dziś dość dużo i bywa to meczace. Jedynie na placu zabaw był radosny i teraz leżał na dywanie ćwiczył obroty i patrzył jak kuzynka się bawi figurkami zwierząt, ale zła matka wzięła i uśpiła- padł w 5 minut.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 16:33   #2762
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez aniama6 Pokaż wiadomość
U nas dziś trochę maruda T. W ogóle u Was dzieci dużo marudzą? Nie chodzi mi o taki typowy płacz tylko właśnie takie popłakiwanie. U nas roznie, ale dziś dość dużo i bywa to meczace. Jedynie na placu zabaw był radosny i teraz leżał na dywanie ćwiczył obroty i patrzył jak kuzynka się bawi figurkami zwierząt, ale zła matka wzięła i uśpiła- padł w 5 minut.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas zamiast marudzenia, moje dziecko na mnie warczy i próbuje mnie pogryzc do tego w gratisie piszczy już w 100% łeb mi odpadnie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 16:43   #2763
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez Sandam13 Pokaż wiadomość
Dziwna ale on tak czasem miewa, taki typ. Jak mu do jutra nie przejdzie to przycisnę, ale pewnie u braciszka na kawie się nie skończy także wydaje mi się że szybko mu przejdzie.

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka


Oj Sandam, strasznie przykre takie zachowanie. Kurczę, tak jakby Ciebie karał a Ty nie wiesz za co. Moze podejmij temat? Ja jestem zdania ze lepiej otwarcie mowić o tym co nas boli i przedyskutowac. Cierpliwości Ci zycze w takim razie!!!

Cytat:
Napisane przez aniama6 Pokaż wiadomość
U nas dziś trochę maruda T. W ogóle u Was dzieci dużo marudzą? Nie chodzi mi o taki typowy płacz tylko właśnie takie popłakiwanie. U nas roznie, ale dziś dość dużo i bywa to meczace. Jedynie na placu zabaw był radosny i teraz leżał na dywanie ćwiczył obroty i patrzył jak kuzynka się bawi figurkami zwierząt, ale zła matka wzięła i uśpiła- padł w 5 minut.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U nas taka maruda jest jak jest bardzo zmęczony a nie moze zasnąć. Czyli czesto wieczorem przed spaniem troche marudzi. Wtedy zwykle probuje mu jakos zorganizowac czas. Kąpiel pomaga, czasami śpiewanie. Trzeba byc kreatywnym u nas . Albo taniec, jakies ćwiczenia. Jak juz wiem ze nic nie daje efektu to butelka idzie w ruch bo ona zawsze go usypia
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 17:06   #2764
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Blanka wow szacun za potrawy, wszystko brzmi ekstra ! R dzis tez miala dzien spiocha.
Anima u nas maruda zaczyna sie wlasnie teraz i trwa do wieczora



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 17:57   #2765
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez julanna Pokaż wiadomość
Wow, gratulacje! Lepiej powiedz jak te 2 godziny udało Ci się wyciągnąć na Tobie też tyle spał? Bo moj nawet na mnie się wybudza po 30 minutach i czasem jedynie udaje mi się szybko ululac i tak do 1.5h śpi jak dobrze pójdzie, ale nigdy ciągiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie na mnie do godziny się budził zawsze. Ewidentnie mu niewygodnie było. Usypialam go jak zawsze siadlam 10 min, odłożylam delikatnie z pieluszka która miał przytulona, przykrylam kocykiem i jeszcze na początku cichutko siedziałam, smoczka wyrzucił i zaczął na śpiocha szukać to włożyłam, pokrecil sie i spał. Przerzucil się z pleców na boczna pozycje. Do 20 min robiłam wszystko bez szelestnie, a potem już normalnie i spał ładnie. Ale Jeszce się nie ludze, że tak łatwo będzie nam to szło :-D dziś się udaje, ale może być różnie.

A jak go odkładalam to byłam pewna, że otworzy oczy bo się wiercil trochę na kolanach. Może rzeczywiście zaczai, że wygodniej samemu się śpi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Dzieki Aaska. A jak długo takie doklejone rzęsy sie trzymają???. Mozna normalnie myc twarz i głowę? 🤣

Super!!! Gratulacje za postęp! 2 godziny-swietnie!!! No i super ze zasnął w wózku. My byliśmy dzis na zakupach ale spaceru nie bedzie bo brzydka pogoda. E spi aktualnie na swoim bujaczku.
A zwykle chyba coś ok 3 tyg, potem można uzupełnić. Pierwsze 24 h nie myje się potem woda normalnie, tylko przy makijażu trzeba używać preparatów nie na bazie olejków i tłuszczy. Ogólnie nie powinno się ich przecierac itd.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez aniama6 Pokaż wiadomość
U nas dziś trochę maruda T. W ogóle u Was dzieci dużo marudzą? Nie chodzi mi o taki typowy płacz tylko właśnie takie popłakiwanie. U nas roznie, ale dziś dość dużo i bywa to meczace. Jedynie na placu zabaw był radosny i teraz leżał na dywanie ćwiczył obroty i patrzył jak kuzynka się bawi figurkami zwierząt, ale zła matka wzięła i uśpiła- padł w 5 minut.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie Marudka głównie przed usypianiem na noc ja to nazywam jojczeniem jeszcze jak jest głodny i czeka na butle to tak gledzi sobie.

Za to mojego spróbowac uśpić gdy jeszcze chce zwiedzac świat to takie krzyki jakby go coś bolało, weźmie się go z powrotem do pozycji przodem i przechodzi. Czasem mam taki falstart, że wydaje mi się, że to ten moment i chce mu się spać, ale szybko zostaje sprawdzona do pionu przez kierownika, potem czasem 5 min podchodzimy i mogę go bez krzykow uśpić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 18:21   #2766
julanna
Raczkowanie
 
Avatar julanna
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 168
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaska92 Pokaż wiadomość
Właśnie na mnie do godziny się budził zawsze. Ewidentnie mu niewygodnie było. Usypialam go jak zawsze siadlam 10 min, odłożylam delikatnie z pieluszka która miał przytulona, przykrylam kocykiem i jeszcze na początku cichutko siedziałam, smoczka wyrzucił i zaczął na śpiocha szukać to włożyłam, pokrecil sie i spał. Przerzucil się z pleców na boczna pozycje. Do 20 min robiłam wszystko bez szelestnie, a potem już normalnie i spał ładnie. Ale Jeszce się nie ludze, że tak łatwo będzie nam to szło :-D dziś się udaje, ale może być różnie.

A jak go odkładalam to byłam pewna, że otworzy oczy bo się wiercil trochę na kolanach. Może rzeczywiście zaczai, że wygodniej samemu się śpi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

A zwykle chyba coś ok 3 tyg, potem można uzupełnić. Pierwsze 24 h nie myje się potem woda normalnie, tylko przy makijażu trzeba używać preparatów nie na bazie olejków i tłuszczy. Ogólnie nie powinno się ich przecierac itd.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------



U mnie Marudka głównie przed usypianiem na noc ja to nazywam jojczeniem jeszcze jak jest głodny i czeka na butle to tak gledzi sobie.

Za to mojego spróbowac uśpić gdy jeszcze chce zwiedzac świat to takie krzyki jakby go coś bolało, weźmie się go z powrotem do pozycji przodem i przechodzi. Czasem mam taki falstart, że wydaje mi się, że to ten moment i chce mu się spać, ale szybko zostaje sprawdzona do pionu przez kierownika, potem czasem 5 min podchodzimy i mogę go bez krzykow uśpić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo czyli jest nadzieja też zacznę próbować w takim razie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
julanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 18:51   #2767
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez julanna Pokaż wiadomość
Oooo czyli jest nadzieja też zacznę próbować w takim razie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Np teraz o 19 odłożylam za 2 min przebudzil płacząc jakby sen jakiś zły miał. Od nowa usypianie na rękach, siedzenie 10 min i teraz 20 min śpi już sam to dla nas sukces:-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-03, 19:15   #2768
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Dzisiaj Malwinka jakoś niespokojnie śpi i w ogóle jak na nią to krótko spała.
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 19:25   #2769
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaska92 Pokaż wiadomość
Np teraz o 19 odłożylam za 2 min przebudzil płacząc jakby sen jakiś zły miał. Od nowa usypianie na rękach, siedzenie 10 min i teraz 20 min śpi już sam to dla nas sukces:-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jeszcze śpi chodz już się przebudza to druga dłuższą drzemka samodzielna. :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 19:36   #2770
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaska92 Pokaż wiadomość
Właśnie na mnie do godziny się budził zawsze. Ewidentnie mu niewygodnie było. Usypialam go jak zawsze siadlam 10 min, odłożylam delikatnie z pieluszka która miał przytulona, przykrylam kocykiem i jeszcze na początku cichutko siedziałam, smoczka wyrzucił i zaczął na śpiocha szukać to włożyłam, pokrecil sie i spał. Przerzucil się z pleców na boczna pozycje. Do 20 min robiłam wszystko bez szelestnie, a potem już normalnie i spał ładnie. Ale Jeszce się nie ludze, że tak łatwo będzie nam to szło :-D dziś się udaje, ale może być różnie.

A jak go odkładalam to byłam pewna, że otworzy oczy bo się wiercil trochę na kolanach. Może rzeczywiście zaczai, że wygodniej samemu się śpi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

A zwykle chyba coś ok 3 tyg, potem można uzupełnić. Pierwsze 24 h nie myje się potem woda normalnie, tylko przy makijażu trzeba używać preparatów nie na bazie olejków i tłuszczy. Ogólnie nie powinno się ich przecierac itd.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------



U mnie Marudka głównie przed usypianiem na noc ja to nazywam jojczeniem jeszcze jak jest głodny i czeka na butle to tak gledzi sobie.

Za to mojego spróbowac uśpić gdy jeszcze chce zwiedzac świat to takie krzyki jakby go coś bolało, weźmie się go z powrotem do pozycji przodem i przechodzi. Czasem mam taki falstart, że wydaje mi się, że to ten moment i chce mu się spać, ale szybko zostaje sprawdzona do pionu przez kierownika, potem czasem 5 min podchodzimy i mogę go bez krzykow uśpić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pisalam o tym ze ide na rzesy to odpowiem jeszcze. Rzesy nosze od 5 lat z krotkimi przerwami. Dla mnie to mega wygofna sprawa boe robia taki efekt ze nie trzeba robic wogole makijazu a teraz przy dziecku to w dodatku przydatne. Ja robie uzupelnienia co 4 tygodnie i wystarcza spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 19:42   #2771
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Dzięki! Tez bym zrobiła tylko musze najpierw tu kogos znalesc...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-03, 19:51   #2772
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
Ja pisalam o tym ze ide na rzesy to odpowiem jeszcze. Rzesy nosze od 5 lat z krotkimi przerwami. Dla mnie to mega wygofna sprawa boe robia taki efekt ze nie trzeba robic wogole makijazu a teraz przy dziecku to w dodatku przydatne. Ja robie uzupelnienia co 4 tygodnie i wystarcza spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wygoda potem,ale ja średnio lubię siedzieć i kosmetyczki tyle czasu ogólnie nie przepadam za wizytami u fryzjera, czy kosmetyczki. Lubię efekt po, ale jakoś zawsze szkoda mi tego czasu i mnie takie wizyty męczą . Rzęsy teraz tylko na wyjątkowe okazję robię, ale raczej jednorazowo doklejenie kepek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 20:07   #2773
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Ja rzesy robilam ma slub i kiedys też bez okazji, ale jakoś efekt mnie nie powalił, no i boje sie trochę makijaż zmywac jak mam cos takiego porobione
Maz wlasnie usypia Małą a ja tradycyjnie - randkuje z lsktatorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 20:42   #2774
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Matko boska moje dziecko się tak rozgadalo, rozpiszczalo i w ogóle że nam łeb odpadnie da się jakoś wyciagnac baterie?! Haha do tego prócz zwykłych szczepień zaszczepiona musi być na wścieklizne bo warczy i nas gryzie
Z tego zmęczenia padła w 5 min i już od 10 min śpi...
A mi od tej ciszy jaka zapadła aż w uszach dudni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 20:43   #2775
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaska92 Pokaż wiadomość
Wygoda potem,ale ja średnio lubię siedzieć i kosmetyczki tyle czasu ogólnie nie przepadam za wizytami u fryzjera, czy kosmetyczki. Lubię efekt po, ale jakoś zawsze szkoda mi tego czasu i mnie takie wizyty męczą . Rzęsy teraz tylko na wyjątkowe okazję robię, ale raczej jednorazowo doklejenie kepek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zwykle zasypiam na rzesach wiec nie ma problemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 20:51   #2776
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

A jak długo te rzęsy robia?

Blanka uśmiałam sie!
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 21:18   #2777
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Karolinka pewnie to zalezy od metody, bo są rozne, np. 1)1, 2:1, 3d itp, dobrze mowie dziewczyny ? W ogole to ktora metode polecacie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 08:08   #2778
WillowTree
Przyczajenie
 
Avatar WillowTree
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 25
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Bursztynku ech, slabo z tym mlekiem... zupelnie nie wiem co Ci poradzić, poza probowaniem jeszcze innych smoczkow. Moze sprobuj kauczukowe nuka ? Rozumiem Twoj płacz... to straszne tak wojowac z dzieckiem i samą sobą...a moze sprobuj systemu sns medeli ???
U nas w sumie ok, bylam dzisiaj w sh, kupilam dla R pajaca z reniferen na okres bożonarodzeniowy bylam tez w galerii bo chcialam kupić gryzaka grzybka z mombelli, ale to prawda, że nigdzie go noe ma :/ zaszlam tez do home&you i kupilam dwa kubki, bo dziewczyny s promocja -90% na drugą rzecz. Szkoda, ze mialam mało czasu, bo skusilabym sie na cos jeszcze, no ale musialam zalatwic sprawe kubków i wracac do auta.
Dzisiaj w nocy mirlismy pobudke, bo wieczorem mało zjadła. Sandam a jak wasze noce ?
Anima, obys dala sobie rade jak Tz h e będzie...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Szukałam grzybka z mombelli a,że go nie było kupiłam małpkę i nie jest to jakieś wow,chyba przereklamowana ta firma.
Za to szukając Sophie znalazłam innego grzyba myślę,że jest lepszy i ja zdecyduję się na niego.

Vulli, Gryzak lateksowy, Grzybek Chan, Niebieski Vulli


https://www.empik.com/szukaj/produkt...type=basicForm
WillowTree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 08:20   #2779
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Karolinka pewnie to zalezy od metody, bo są rozne, np. 1)1, 2:1, 3d itp, dobrze mowie dziewczyny ? W ogole to ktora metode polecacie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to tez zalezy od stylistki czy porzadbie robi ;p u mnie zalozenie 1:1 trwa 3 godziny, a jak jezdze na uzupelnienia to okolo 2 h.
Jakis czas robilam 2:1 ale wole 1:1 kaszmirowe.
No i raz na wlasny slub poszalalam i zrobilam sobie 4:1. No efekt byl naprawde wow mialam chyba milion rzes na oczach. No ale to jednorazowo tylko bo raz ze to bardzo droga metoda a dwa ze robila mi wtedy dziewczyna to z 5 h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-04, 08:21   #2780
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez WillowTree Pokaż wiadomość
Szukałam grzybka z mombelli a,że go nie było kupiłam małpkę i nie jest to jakieś wow,chyba przereklamowana ta firma.
Za to szukając Sophie znalazłam innego grzyba myślę,że jest lepszy i ja zdecyduję się na niego.

Vulli, Gryzak lateksowy, Grzybek Chan, Niebieski Vulli


https://www.empik.com/szukaj/produkt...type=basicForm
Ponoc grzyb jest w sklepie urwis w internecie tez tam chce zamowic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez WillowTree Pokaż wiadomość
Szukałam grzybka z mombelli a,że go nie było kupiłam małpkę i nie jest to jakieś wow,chyba przereklamowana ta firma.
Za to szukając Sophie znalazłam innego grzyba myślę,że jest lepszy i ja zdecyduję się na niego.

Vulli, Gryzak lateksowy, Grzybek Chan, Niebieski Vulli


https://www.empik.com/szukaj/produkt...type=basicForm
Ponoc grzyba mozna zamowic w sklepeie urwis internetowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 08:33   #2781
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
Ponoc grzyb jest w sklepie urwis w internecie tez tam chce zamowic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Ponoc grzyba mozna zamowic w sklepeie urwis internetowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety pisze, że jest już niedostępny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 08:35   #2782
nesska89
Raczkowanie
 
Avatar nesska89
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 363
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

O rany nie było mnie tu chyba z miesiąc jak nie więcej chyba dopadła mnie jakaś chandra jesienna, na nic nie miałam siły, wszystko mnie wkurzalo i było do dupy. Muszę z małym jeździć na rehabilitację z powodu delikatnej asymetri, niby nic poważnego ale jakoś mnie to martwilo. Na dodatek ośrodek w którym będziemy mieć rehabilitacje jest dla bardzo chorych dzieciaków, wiem bo miałam tam praktyki. Mam nadzieję że dam radę jeździć tam i oglądać te biedne dzieci na dodatek dowiedziałem się że kilka dni po moim porodzie w szpitalu w którym rodziłam matka i dziecko zmarły przy porodzie. To wszystko mnie strasznie dobiło :/ widzę że dużo chrzciny było, u nas też po witam nowe mamy




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
D

K
nesska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 08:38   #2783
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Ja robię rzęsy chodzę na takie, które dają bardzo naturalny efekt. To jest chyba 1:1 ( czyli jedna sztuczna rzęsa przyklejona do jednej naturalnej ) ale u mnie niektóre nawet omija, żeby efekt nie był przerysowany, bo ja się na codzień nie maluje chodzę do kosmetyczki, która mi to zakłada 40min, raz na miesiąc


Wczoraj wyrwałam się sama na zakupy, szukałam sukienki na chrzest i nic fajnego nie znalazłam zdecydowanie wolę robić zakupy online, bez dzikich tłumów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 08:39   #2784
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Hej.
Coś ostatnio nie mam weny do pisania, w sumie do niczego. Mam ostatnio wszystkiego dosyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 08:47   #2785
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Z tym grzybem to jakas plaga, ciekawe kiedy neda dostępne.
Nesska ogladalam uwage o tej kobiecie, straszna tragedia, jrst duzy szum o tej sytuacji...
Madziara a z mezem nadal pozytywnie ?
Dziewczyny ja to mam jakas depreche ostatnio, nie wiem czy to nie przez te tabsy anty :/
Dzisiaj R obudzila sie rano z placzem krzykiem, miala chyba zly sen
Nie mam weny na obiad. Kurde no nic mi sie nie chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 08:54   #2786
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Z tym grzybem to jakas plaga, ciekawe kiedy neda dostępne.
Nesska ogladalam uwage o tej kobiecie, straszna tragedia, jrst duzy szum o tej sytuacji...
Madziara a z mezem nadal pozytywnie ?
Dziewczyny ja to mam jakas depreche ostatnio, nie wiem czy to nie przez te tabsy anty :/
Dzisiaj R obudzila sie rano z placzem krzykiem, miala chyba zly sen
Nie mam weny na obiad. Kurde no nic mi sie nie chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niet. Cztery dni pod rząd awantury z du..y wzięte, weekend osobno i znowu z tamtą pisze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 08:56   #2787
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Dzień dobry!
Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Z tym grzybem to jakas plaga, ciekawe kiedy neda dostępne.
Nesska ogladalam uwage o tej kobiecie, straszna tragedia, jrst duzy szum o tej sytuacji...
Madziara a z mezem nadal pozytywnie ?
Dziewczyny ja to mam jakas depreche ostatnio, nie wiem czy to nie przez te tabsy anty :/
Dzisiaj R obudzila sie rano z placzem krzykiem, miala chyba zly sen
Nie mam weny na obiad. Kurde no nic mi sie nie chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mówicie o tej sytuacji w Pyskowicach? Co kobieta rodzila naturalnie po cc?

Kropek tez sis dzisiaj obudzil z placzem. Tzn. O 5 obudzilo mnie jego buu buu buu i smutna minka. Nie byl to placz, bardziej takie "jest mi baaardzo smutno". Teraz spi, ale co chwile poplakuje przez sen. Siedze przy nim...

Madziara a z tz jest lepiej?

Hej Nesska! Czesto musicie jezdzic na tą rehabilitacje?

Kupilam oballa, ale nie dla Kropka, tylko jako prezent dla znajomych. A dla kuzyna Kropka kupilam grzechotke oball- jest bardzo fajna!

Dzisiaj idziemy na wybory, potem na obiad odpustowy u teściów.

Wywolalam tez zdjecia Kropka z jego pierwszych 3miesiecy i wczoraj wkladalam je do albumu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

A i co to za grzyb? Bo ja nie znam sie kropek ma taki fajny gryzak z dr brown- elastyczny, latwy do zlapania, uwielbia go!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 09:02   #2788
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Dziewczyny chyba depresja jesienna wszystkich dopada. U mnie tez mniej chęci do działania. Każdy dzień podobny do siebie, żadnych atrakcji na horyzoncie. Jeszcze ten wyjazd tz i 24 godz na dobę z niemowlęciem to jednak średnia perspektywa. Tym bardziej ze T ma ostatnio dni marudy. I na palcach można policzyć momenty kiedy jest radosny, już nie mówię ze sam się sobą zajmie bo takich chwil nie ma. Ale duuuzy plus to to ze w nocy jesteśmy oboje wyspani.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 09:06   #2789
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez aniama6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba depresja jesienna wszystkich dopada. U mnie tez mniej chęci do działania. Każdy dzień podobny do siebie, żadnych atrakcji na horyzoncie. Jeszcze ten wyjazd tz i 24 godz na dobę z niemowlęciem to jednak średnia perspektywa. Tym bardziej ze T ma ostatnio dni marudy. I na palcach można policzyć momenty kiedy jest radosny, już nie mówię ze sam się sobą zajmie bo takich chwil nie ma. Ale duuuzy plus to to ze w nocy jesteśmy oboje wyspani.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Po ostatnich kilku dniach byłabym szczęśliwa jakbym miała wizję wyjazdu męża na tyle czasu Coraz częściej myślę czy nie wywalić go na tydzień czy dwa do rodziców, żeby zobaczył czy mu lepiej bez nas ale boję się, że mi się za bardzo spodoba i wszystko całkiem się rozpadnie. Póki jest tutaj to musimy jakoś gadać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 09:08   #2790
summer_overture
Zadomowienie
 
Avatar summer_overture
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 392
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez xxxbursztynekxxx Pokaż wiadomość
Witam się po kilku dniach, podczytywałam was ale kompletnie nie mam weny do pisania

Mamy z L teraz bardzo ciężki czas, niestety ale mam już mało mleka i młoda płacze bo się nie najada. Od środy staram się nakłonić ją do butelki ale nie wiem jak. Próbuje wszystkiego, dziś kupiłam już trzecią butelkę z innym smoczkiem i też nie pomaga. Próbowałam karmić łyżeczką ale ona nie chce. I tak płaczemy obydwie. Serce mi pęka jak widzę że ona by chciała cycać a tam nic nie leci

Nie wiem co ja mam jeszcze zrobić

Widziałam że nowe mamusie dołączyły: Witam Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bursztynku, tak strasznie mi przykro nie wyobrażam sobie, co musisz czuć, ale wiem, że jest ci ciężko. A jak było ze starszą córcią? Bez problemu przeszła na butlę? może L. potrzebuje więcej czasu po prostu. Wybierasz się do pediatry pogadać o tym?

Cytat:
Napisane przez aaska92 Pokaż wiadomość
I jeszcze śpi chodz już się przebudza to druga dłuższą drzemka samodzielna. :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaska, podziwiam cię za determinację -żeś się uparła na to usypianie, to jest niesamowite. Prezes śpi już teraz prawie całą noc ze mną i jestem zbyt leniwa, żeby choćby pomyśleć o jakichś zmianach

Cytat:
Napisane przez WillowTree Pokaż wiadomość
Szukałam grzybka z mombelli a,że go nie było kupiłam małpkę i nie jest to jakieś wow,chyba przereklamowana ta firma.
Za to szukając Sophie znalazłam innego grzyba myślę,że jest lepszy i ja zdecyduję się na niego.

Vulli, Gryzak lateksowy, Grzybek Chan, Niebieski Vulli


https://www.empik.com/szukaj/produkt...type=basicForm
o rany, a co to za nowa moda? Dlaczego ta pieczarka przypominająca męski narząd płciowy jest taka popularna i tak pieruńsko droga?

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Hej.
Coś ostatnio nie mam weny do pisania, w sumie do niczego. Mam ostatnio wszystkiego dosyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co się dzieje?

Cytat:
Napisane przez nesska89 Pokaż wiadomość
O rany nie było mnie tu chyba z miesiąc jak nie więcej chyba dopadła mnie jakaś chandra jesienna, na nic nie miałam siły, wszystko mnie wkurzalo i było do dupy. Muszę z małym jeździć na rehabilitację z powodu delikatnej asymetri, niby nic poważnego ale jakoś mnie to martwilo. Na dodatek ośrodek w którym będziemy mieć rehabilitacje jest dla bardzo chorych dzieciaków, wiem bo miałam tam praktyki. Mam nadzieję że dam radę jeździć tam i oglądać te biedne dzieci na dodatek dowiedziałem się że kilka dni po moim porodzie w szpitalu w którym rodziłam matka i dziecko zmarły przy porodzie. To wszystko mnie strasznie dobiło :/ widzę że dużo chrzciny było, u nas też po witam nowe mamy




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nesska, czy to ta kobieta, o której był reportaż na TVN-ie? Tak mi się skojarzyło...
Współczuję tej rehabilitacji, wizyty w miejscu, gdzie trzeba patrzeć na cierpiące dzieci muszą być koszmarnym doświadczeniem. Skoro asymetria jest lekka to nie mogłabyś sama ćwiczyć z maluchem?

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Z tym grzybem to jakas plaga, ciekawe kiedy neda dostępne.
Nesska ogladalam uwage o tej kobiecie, straszna tragedia, jrst duzy szum o tej sytuacji...
Madziara a z mezem nadal pozytywnie ?
Dziewczyny ja to mam jakas depreche ostatnio, nie wiem czy to nie przez te tabsy anty :/
Dzisiaj R obudzila sie rano z placzem krzykiem, miala chyba zly sen
Nie mam weny na obiad. Kurde no nic mi sie nie chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to zbiera się nas trochę - też mam jakąś deprechę jesiennę, choć póki co jeszcze się trzymam, bo pogoda w miarę. Ale jak się zacznie zimno i mokro to chyba zacznę szykować sznur konopny

Aniama, co do rymowanek - zamawiam jakieś najtańsze, zobacz sobie w ofercie taniejksiążki, sporo tam fajnych książeczek tego typu, twarda oprawa, kredowy papier, kilka już kupiłam i jako spec w tej dziedzinie muszę przyznać, że są świetne.
Monya, jak tam badania? Jak twoje samopoczucie? Słuchaj, a czy to nie może być niedoczynnośc tarczycy? Robiłaś badania? Nie chodzi mi tylko o tsh tylko pełen panel hormonów....



Witam się i ja po dłuższej przerwie! I żegnam zarazem, bo mój cycoholik wzywa
__________________
Kocham czytać

Zapraszam na czytelniczą rozmowę

Wymiana KSIĄŻEK
summer_overture jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-27 16:46:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.