Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-04, 12:42   #2761
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To dawno Może od tamtej pory już coś kombinowali ze składem / formułą.
Jak to sprawdziłam to autentycznie poczułam się staro, wydawało mi się, że to było jakoś niedawno.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Rano było tak pięknie, a teraz zaczęło lać

Jak ja nienawidzę jesieni!
(chociaż z drugiej strony, taka pogoda to argument za ładnymi skórzanymi botkami )
U nas dalej pięknie, ale patrzyłam i ma lać wieczorem. Też nie cierpię jesieni, botków jeszcze nie mam więc chciałabym jutro suchy dzień. I sobotę muszę w końcu umyć okna.

A właśnie, nie wiecie czy w aptece dostanę czystą glicerynę?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 12:50   #2762
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jak to sprawdziłam to autentycznie poczułam się staro, wydawało mi się, że to było jakoś niedawno.
Ja ostatnio znów poczułam się staro, jak przejeżdżałam koło mojego liceum i stwierdziłam, że prawie 10 lat temu je kończyłam - kiedy to minęło?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U nas dalej pięknie, ale patrzyłam i ma lać wieczorem. Też nie cierpię jesieni, botków jeszcze nie mam więc chciałabym jutro suchy dzień. I sobotę muszę w końcu umyć okna.

A właśnie, nie wiecie czy w aptece dostanę czystą glicerynę?
Też umyłabym okna, a do tego balkon, bo ostatnio wiało, więc naniosło pełno liści i kurzu, ale pracuję cały weekend, a TŻ ma uczelnię i pewnie skończy się to na niczym A jest coraz zimniej...

Nie mam pojęcia
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 13:00   #2763
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja ostatnio znów poczułam się staro, jak przejeżdżałam koło mojego liceum i stwierdziłam, że prawie 10 lat temu je kończyłam - kiedy to minęło?
To tak jak moja przyjaciółka mówi ostatnio - znamy się już 10 lat. A ja -> , no ale fakt że 10 lat temu zaczynałam liceum, czas bardzo szybko leci.


Moje okna sa już nieprzejrzyste, muszę je umyć, bo strasznie to wygląda. Ja nie cierpię myć okien, robię to 2 razy w roku i teraz jest właśnie czas na jeden z tych dni.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 14:56   #2764
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice dostaniesz

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Iza ja nie miałam TBS, ale moje koleżanki go nie polecały. Mam już druga tubkę Biodermy i bardzo polecam, na pewno kupię trzecią
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:36   #2765
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Iza ja nie miałam TBS, ale moje koleżanki go nie polecały. Mam już druga tubkę Biodermy i bardzo polecam, na pewno kupię trzecią
Dzięki
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 20:06   #2766
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ale żeście naspamowały!

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja używam, jest bardzo delikatny, nie piecze, nie szczypie, nie podrażnia, nie powoduje nawet minimalnego zaróżowienia. Też zależy mi na oczyszczeniu policzków, mam tam kilka niedoskonałości, które chętnie pożegnam.
Effaclaru nie znam, także nie wiem, czy działałby równie łagodnie - ice chyba pisała, że jest mocniejszy.
Właśnie wczoraj się odważyłam i użyłam Effaclaru na policzki i nic się kompletnie nie stało także jak Pharmaceris jest łagodniejszy to tym bardziej nie będę się go obawiała


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dwóch pierwszych nie kojarzę, Insolent Magenta już kiedyś przykuła moją uwagę, a Burgundy Diva baaardzo polecam
Mi się właśnie śliwka podoba bardzo, Black Swan będzie chyba typowo czarny, albo b.ciemno czekoladowy wpadający w czerń.Nie przyjrzałam mu się dokładnie, bo trochę mnie wytrącił z równowagi komentarz ochroniarza (w sumie nie wiem kto to jest, bo nie jest ubrany jak ochroniarz i wykłada towar często) na temat dziewczyny, która przede mną testowała różne błyszczyki na ręku (nie wiem jak długo, ale to nie ma przecież znaczenia) a potem wyszła bez zakupów. Na co ten "ochroniarz" do drugiego: I co kupiła coś tamta?
-Nie
-No tak, najlepiej to przyjść, wymazać się i nic nie kupić

Miałam nawet zamiar się wtrącić, ale stwierdziłam,że szkoda nerwów na buraka

A wracając do lakierów to właśnie śliwka mi się podoba i magenta, ale nie mogę znowu kupować samych różowych

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
U mnie na podium Bioderma, Vichy i Eveline. LRP i Avene pasowały mi średnio, Bourjois uważam za mocno przeciętny, a na samym, szarym końcu AA Eco
Ja oprócz wymienionych wcześniej testowałam jeszcze Ziaję Sopot Spa, 2 rodzaje AA Oceanic, YR 3 herbaty, Delię i chyba Lirene. Może coś jeszcze, ale nie pamiętam
Żaden (oprócz początkowego zachwytu AA) nie był dobry a YR wręcz wylałam po tym jak po 2 użyciach zrobił mi buraka na twarzy

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Który to Lirene?
A co jest nie tak z Daxem, że musisz go zmęczyć? Ja go będę otwierała w tym tygodniu, ale miałam nadzieję, że będzie fajny
Taki czerwony, gruboziarnisty z olejem brzoskwiniowym
Ma wszystko czego oczekuję od peelingu.Ostre duże drobiny,ładny zapach i zostawia lekką warstewkę po użyciu, tak że nawet nie muszę koniecznie się balsamować.
Do tego konkretnego Daxa nie mam jeszcze zastrzeżeń,bo nie miał nawet debiutuAle miałam kiedyś inny zapach z tej samej serii i dla mnie te peelingi są właśnie za mało ostre, za bardzo "mażące" i nie przepadam za innymi opakowaniami niż tuby.Do tego nie lubię takich słodkich zapachów raczej. Stąd moja niechęć, nie sugeruj się w żadnym razie

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
szkoda ja zawsze widziałam pełne szafy
sprawdziłam i jego żona to fidelis55, ale widzę, że zamknęła konto, to może założyła nowe
Ja głównie w SP je oglądałam i stąd takie wrażenie.Specjalnie wczoraj sprawdziłam w SP i tam nie ma ani śliwki ani Black Swan, nawet we wzorniku, więc faktycznie tak jak kiedyś Snow pisała podzielili paletę kolorów w zależności od sklepu.

A jak Ty to sprawdziłaś?

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nie wiem jak ja to zużywam, w sumie codziennie się maluję, więc potrzebuję trochę tego płynu, żeby zmyć grubą warstwę tuszu i podkładu. Toniku używam 2 razy dziennie, na noc nakładam grubą warstwę kremu nawilżającego. Te micele i tonik były otwarte już od jakiegoś czasu, wydaje mi się, że zeszły w normalnym tempie

Serum zapowiada się fajnie, jak kupisz to koniecznie daj znać czy warto
Zapomniałam, że Ty nie myjesz twarzy tradycyjnie Tym sposobem faktycznie więcej zużywasz miceli niż ja, bo ja rzadko zmywam całość, raczej tylko oczy a resztę żelem.

Miałam kilka małych tubeczek dodanych do wcześniejszych zakupów i zrobiło na mnie dobre wrażenie, ale to za mała ilość, żeby sprawdzić główne właściwości

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A jak tak Karolinę zniechęciłam do AA Eco On mi w ogóle nie zmywał tuszu i troszkę mnie po nim piekły policzki.
Powiem Ci, że stałam wczoraj w SP przed półką z AA Eco i tak oglądałam te kosmetyki, ale ceny nawet po odjęciu tych 40% są dla mnie nie do przyjęcia raczej, szczególnie jeśli chodzi o balsam czy peeling do ciała.
A miceli mam tyle, że lepiej, że mnie zniechęcasz niż kusisz

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Podkładów Clinique nie lubię, ale pudry prasowane mają fajne. Zużyłam dwa opakowania Almost Powder, bardzo mi pasował, a teraz kończe prasowany Redness Solutions i też jestem z niego zadowolona.
Uwielbiam Almost Powder, używam go do poprawek. To już moje ente opakowanie. A za podkład robi mi sypki Superbalanced, też świetny i też to już moje 3 chyba opakowanie
A ten Redness Solutions faktycznie daje jakieś krycie naczynek?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja Pharmacerisa nie mam, ale Effaclar K używałam również na policzki. Co kilka dni co prawda, nie codziennie, ale nic im się nie stało. Tylko na mnie Effaclar K na czoło itd w ogóle nie działał...

Byłam wczoraj w Bath&Body Works. Obwąchałam pół sklepu, na resztę nie miałam siły Jednak muszę tam pójść kilka razy, żeby się na coś zdecydować. Prawie wyszłam bez zakupów, skusił mnie tylko... pilnik w kształcie kota
No właśnie też wczoraj użyłam i nic, więc będę teraz bez obaw kłaść na całą twarz
A u mnie Eff nie dawał efektów jak używałam sporadycznie (w sumie logiczne ), ale odkąd zrobiłam się b. sumienna i używam co 2 dzień to naprawdę widzę poprawę
Pisałaś o wysypie na linii żuchwy.Ja mam to samo, ale u mnie to na 100% podłoże hormonalne. U mnie zadziałał Effaclar właśnie na te krostki.

Też byłam w BB Works i nic nie kupiłam Strasznie mnie przytłoczył ten sklep, jak dla mnie za dużo tam tego wszystkiego, nie wiedziałam co testować Może kiedyś skuszę się na coś, ale tylko przy okazji dużej promocji, bo peeling do ciała za 60 zł to naprawdę przesada
Chciałam te mini żele antybakteryjne do rąk, ale nie było już promocji 2 za 5,99 czy jakoś tak a one są takie mikroskopijne,że żal by mi było tyle wydać na 1

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wczoraj w Hebe widziałam Revlona w piance, czy któraś z Was miała z nim styczność? Zaciekawił mnie.
Też jestem go ciekawa, widziałam jakieś recenzje na blogach w miarę pozytywne.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-10-04 o 20:22
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 20:17   #2767
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ostatnio pisała o Pore Refiner z Biodermy chyba: Ale może ma?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ano może faktycznie... Mi się chyba ubzdurało że pisała o TBS, ale teraz myślę że faktycznie masz rację.


No ja nie mogłam w nich zrobić kroku w sklepie, zupełnie nie wyprofilowane do mojej stopy i twarde.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Spoko, niech sama napisze, może jednak go ma
Nie ma Mam Pore Refiner'a

Ice ja też mierzyłam te czerwone botki i nie byłam w stanie ustać Mierzyłam też te, które kiedyś pokazywałam (turkus, róż i czerwony) i gdyby były odrobinę niższe

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mam już druga tubkę Biodermy i bardzo polecam, na pewno kupię trzecią
Ja też
W ogóle to dzięki za polecenie, bo pewnie nie zwróciłabym na niego uwagi

I na koniec 2 ogłoszenia parafialne

Warszawianki, czy któraś z Was byłaby tak miła i jeśli będzie w TBS kupiła mi odżywkę bananową i jakąś maseczkę (jeszcze nie wiem którą). Niestety nie dotrę do TBS w ten weekend a szkoda zniżki

I drugie: na jakiej stronie oprócz Trans znajdę Opi w dobrej cenie?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 21:04   #2768
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Miałam nawet zamiar się wtrącić, ale stwierdziłam,że szkoda nerwów na buraka
[...]
Taki czerwony, gruboziarnisty z olejem brzoskwiniowym
Ma wszystko czego oczekuję od peelingu.Ostre duże drobiny,ładny zapach i zostawia lekką warstewkę po użyciu, tak że nawet nie muszę koniecznie się balsamować.
co za burak!

Akurat kończy mi się peeling L'oreala, kiedyś lubiłam antycellulitowy Lirene, chyba spróbuję tym razem tego skoro tak zachwalasz
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Pisałaś o wysypie na linii żuchwy.Ja mam to samo, ale u mnie to na 100% podłoże hormonalne. U mnie zadziałał Effaclar właśnie na te krostki.

Też byłam w BB Works i nic nie kupiłam Strasznie mnie przytłoczył ten sklep, jak dla mnie za dużo tam tego wszystkiego, nie wiedziałam co testować Może kiedyś skuszę się na coś, ale tylko przy okazji dużej promocji, bo peeling do ciała za 60 zł to naprawdę przesada
Chciałam te mini żele antybakteryjne do rąk, ale nie było już promocji 2 za 5,99 czy jakoś tak a one są takie mikroskopijne,że żal by mi było tyle wydać na 1
Zgubiłam cytat o kwasach...
Ja Effaclaru K używałam bardzo regularnie - bo codziennie.
Dużo lepsze efekty miałam po Lysanelu Active (którego wycofali) - on miał bardzo wysokie stężenie kwasów AHA i BHA.
Używałam jeszcze kiedyś kwasów BHA Paula's Choice - podobne do Eff, stężenie itd, bardzo chwalone w recenzjach... I też na mnie nie działały.
Albo nie działa na mnie kwas bha, albo te kremy mają za niskie stężenia dla mnie...
A! I jeszcze miałam Diacneal Avene. Przy nim skóra mi się pogorszyła i nie chciała poprawić, w dodatku trochę mnie podrażniał... No ale on miał nie tylko kwasy.
A na paskudztwa przy żuchwie nie pomagał nawet Lysanel Muszę się po prostu regularnie maskować glinką, mam nadzieję, że pomoże


Też chciałam kupić te żele i z tego samego powodu zrezygnowałam - poczekam na jakąś promocję Mi spodobało się masło z serii SPA Mango Skład ma bajeczny - na drugim miejscu masło kokosowe... I piękny zapach. Ale kosztuje chyba 79 zł Jak przecenią o połowę, to kupię
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nie ma Mam Pore Refiner'a
[...]
Warszawianki, czy któraś z Was byłaby tak miła i jeśli będzie w TBS kupiła mi odżywkę bananową i jakąś maseczkę (jeszcze nie wiem którą). Niestety nie dotrę do TBS w ten weekend a szkoda zniżki

I drugie: na jakiej stronie oprócz Trans znajdę Opi w dobrej cenie?
A on bardziej matuje, czy zwęża pory? Bo brzmi super, skoro tak obie go lubicie

Ja Ci kupię, jadę w sobotę rano do ZT. Napisz tylko jakąś maskę chcesz Chodzi Ci oczywiście o tę zniżkę -20%? Też chcę tę odżywkę bananową

Podobno na ebayu W Victoria's Beauty są tańsze niż w Sephorze, ale razem z przesyłką wychodzą podobnie jak na Wernyhory (a tam kosztują 42 zł).



Przyszłam się pochwalić Skończył mi się lactacyd, szampon Fitomedu i jutro skończy się peeling do ciała. A na dniach zużyję krem z Lusha. Tym sposobem również muszę wstąpić jutro do Rossmanna - chociaż po lactacyd.
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 21:20   #2769
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nie przyjrzałam mu się dokładnie, bo trochę mnie wytrącił z równowagi komentarz ochroniarza (w sumie nie wiem kto to jest, bo nie jest ubrany jak ochroniarz i wykłada towar często) na temat dziewczyny, która przede mną testowała różne błyszczyki na ręku (nie wiem jak długo, ale to nie ma przecież znaczenia) a potem wyszła bez zakupów. Na co ten "ochroniarz" do drugiego: I co kupiła coś tamta?
-Nie
-No tak, najlepiej to przyjść, wymazać się i nic nie kupić

Miałam nawet zamiar się wtrącić, ale stwierdziłam,że szkoda nerwów na buraka
co za cham i prostak!
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A jak Ty to sprawdziłaś?
mam swoje sposoby
a tak serio, mówiłam Ci, że kiedyś pytałam go, czy coś będzie miał i odpisał, że pewnie tak, ale żeby jeszcze sprawdzać u jego żony i podał właśnie ten nick
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Przyszłam się pochwalić Skończył mi się lactacyd, szampon Fitomedu i jutro skończy się peeling do ciała. A na dniach zużyję krem z Lusha. Tym sposobem również muszę wstąpić jutro do Rossmanna - chociaż po lactacyd.
gratuluję zużyć! i uwielbiam to "muszę"

Ice, widziałam, że wygrałaś zestaw L'Occitane za życzenia na Dzień Chłopaka? gratuluję!
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 22:34   #2770
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Akurat kończy mi się peeling L'oreala, kiedyś lubiłam antycellulitowy Lirene, chyba spróbuję tym razem tego skoro tak zachwalasz
Jeśli antycellulitowy Ci pasował to ten też powinien
Ma tylko dużo subtelniejszy zapach, lekko słodkawy, ale nie mulący no i ten olejek.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Zgubiłam cytat o kwasach...
To trochę przerobiłaś tych kwasów...Ja albo zostanę jeszcze na jedno opakowanie przy Effaclarze, albo kupię Uriage Hyseac
Pharmacerisa zostawię chyba na sam koniec.


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Też chciałam kupić te żele i z tego samego powodu zrezygnowałam - poczekam na jakąś promocję Mi spodobało się masło z serii SPA Mango Skład ma bajeczny - na drugim miejscu masło kokosowe... I piękny zapach. Ale kosztuje chyba 79 zł Jak przecenią o połowę, to kupię
Nie no ceny są zaporowe Żeby zaznajomić się choć trochę z ich asortymentem będę musiała poświęcić kilka przerw w pracy

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A on bardziej matuje, czy zwęża pory? Bo brzmi super, skoro tak obie go lubicie
Wg mnie jednak bardziej matuje, chociaż nie do końca jest to taki zwykły mat. Owszem zarówno po tym kremie jak i po ekoampułce widzę, że twarz jest bardziej gładka, podkład czy puder o wiele lepiej się nakładają i utrzymują i tego właśnie oczekiwałam, ale jakoś nie wierzę w kremy, które ot tak zwężają pory

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja Ci kupię, jadę w sobotę rano do ZT. Napisz tylko jakąś maskę chcesz Chodzi Ci oczywiście o tę zniżkę -20%? Też chcę tę odżywkę bananową
To napiszę Ci smsa jak się zdecyduję ok?
Chyba nawet 28%?Czy mi się przewidziało?
Wieki jej nie miałam a b.lubiłam
A co jeszcze kupujesz?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Podobno na ebayu W Victoria's Beauty są tańsze niż w Sephorze, ale razem z przesyłką wychodzą podobnie jak na Wernyhory (a tam kosztują 42 zł).
Lee Ja ebaya nie obsługuję :/
A kojarzysz po ile są w Sephorze?
Na trans w ogóle można je znów zamawiać czy jak to jest?Bo już się pogubiłam


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Przyszłam się pochwalić Skończył mi się lactacyd, szampon Fitomedu i jutro skończy się peeling do ciała. A na dniach zużyję krem z Lusha. Tym sposobem również muszę wstąpić jutro do Rossmanna - chociaż po lactacyd.
ja też dziś wyrzuciłam do kosza opakowanie po Lactacydzie, toniku YR, miniaturze żelu do twarzy Galenic (dobrze, że to już ostatnia, bo wyjątkowo kiepski ten żel ) i żelu micelarnym do twarzy z Biedronki
Ja nie muszę jeszcze długo wstępować, mam zapas jak na wojnę

EDIT: Izka ja Ci zrobię zresztą odlewkę tego kremu to sobie sama ocenisz

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mam swoje sposoby
a tak serio, mówiłam Ci, że kiedyś pytałam go, czy coś będzie miał i odpisał, że pewnie tak, ale żeby jeszcze sprawdzać u jego żony i podał właśnie ten nick
Faktycznie, zapomniałam o tym
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-10-04 o 21:38
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 06:49   #2771
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Na co ten "ochroniarz" do drugiego: I co kupiła coś tamta?
-Nie
-No tak, najlepiej to przyjść, wymazać się i nic nie kupić

Miałam nawet zamiar się wtrącić, ale stwierdziłam,że szkoda nerwów na buraka
A to burak Ale szkoda naszych nerwów, faceci się nie znają

Znów jestem niewyspana, wczoraj przeszła wieczorem taka ogromna wichura, lało tak mocno z wiatrem, że myśleliśmy, że to jakaś trąba powietrzna

Jutro jadę do Krakowa, zamierzam wpaść do SP i kupić sobie jakiś drobiazg

Aha, i muszę przyznać, że krem wybielający Ziai, który stosuję już 3 dzień chyba zaczyna działać. Miałam trochę takich czerwonawych śladów po wypryskach, których jeszcze kwasami nie traktowałam a Ziaja widać, że minimalnie jakby je rozjaśniła
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 07:57   #2772
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
gratuluję zużyć! i uwielbiam to "muszę"
Dziękuję Oczywiście zapomniałam napisać, że zużyłam jeszcze krem Mineral Flowers (tak tak, jeszcze go miałam)
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
To trochę przerobiłaś tych kwasów...Ja albo zostanę jeszcze na jedno opakowanie przy Effaclarze, albo kupię Uriage Hyseac
Pharmacerisa zostawię chyba na sam koniec.
[...]
Nie no ceny są zaporowe Żeby zaznajomić się choć trochę z ich asortymentem będę musiała poświęcić kilka przerw w pracy

Wg mnie jednak bardziej matuje, chociaż nie do końca jest to taki zwykły mat. Owszem zarówno po tym kremie jak i po ekoampułce widzę, że twarz jest bardziej gładka, podkład czy puder o wiele lepiej się nakładają i utrzymują i tego właśnie oczekiwałam, ale jakoś nie wierzę w kremy, które ot tak zwężają pory
Oj przerobiłam... Wczoraj jeszcze nie napisałam - robiłam sobie sama peeling migdałowy z kwasu z mazideł. Nie pamiętam dokładnie %, ale stężenie było duże. I po tym efekty były fantastyczne. Muszę to kiedyś powtórzyć. Oczywiście najpierw bardzo dużo o tym czytałam, więc nie było mowy, żeby zrobić sobie krzywdę. Przez pierwszych kilka dni trochę liniałam Ale potem skóra była taka... nowa

Trochę rzeczy ma znośne ceny - np. mydła do rak teraz za 19zł Ale też muszę się zapoznać z zapachami... choć nie wykluczam małego zakupu jutro ze zniżką

Też nie wierzę w kremy zwężające pory od razu - chyba, że je szpachlują A żeby je zwęzić po jakimś czasie muszą mieć naprawdę mocne składniki. U mnie tak działał tylko Lysanel

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
To napiszę Ci smsa jak się zdecyduję ok?
Chyba nawet 28%?Czy mi się przewidziało?
Wieki jej nie miałam a b.lubiłam
A co jeszcze kupujesz?

Lee Ja ebaya nie obsługuję :/
A kojarzysz po ile są w Sephorze?
Na trans w ogóle można je znów zamawiać czy jak to jest?Bo już się pogubiłam

ja też dziś wyrzuciłam do kosza opakowanie po Lactacydzie, toniku YR, miniaturze żelu do twarzy Galenic (dobrze, że to już ostatnia, bo wyjątkowo kiepski ten żel ) i żelu micelarnym do twarzy z Biedronki
Ja nie muszę jeszcze długo wstępować, mam zapas jak na wojnę

EDIT: Izka ja Ci zrobię zresztą odlewkę tego kremu to sobie sama ocenisz
Ok O, to musiałam źle przeczytać, 28% byłoby super! U mnie nie działała szczególnie na włosy, ale łatwo się rozczesywały i bardzo lubiłam jej zapach
Waham się Chciałabym jakąś maseczkę, bo te które mam, bardzo lubię (może rozgrzewającą?) albo krople młodości. Raczej zdecyduję się na jedno z tych - w końcu jestem na odwyku

Też nie obsługuję ebaya - dla własnego dobra W Sephorze są po 49zł. A na trans chyba można zamawiać, bo wróciły. Tylko ja od dawna tego nie robiłam, ale myślę, że by się dało

To gratulacje! Ja wczoraj weszłam do łazienki i co chwila musiałam wychodzić i wyrzucać opakowanie

Bardzo chętnie Jakąś maciupką Ale nie spieszy mi się, bo jak ją polubię, to będę musiała kupić

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

A jednak jest 28%
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:38   #2773
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nie przyjrzałam mu się dokładnie, bo trochę mnie wytrącił z równowagi komentarz ochroniarza (w sumie nie wiem kto to jest, bo nie jest ubrany jak ochroniarz i wykłada towar często) na temat dziewczyny, która przede mną testowała różne błyszczyki na ręku (nie wiem jak długo, ale to nie ma przecież znaczenia) a potem wyszła bez zakupów. Na co ten "ochroniarz" do drugiego: I co kupiła coś tamta?
-Nie
-No tak, najlepiej to przyjść, wymazać się i nic nie kupić

Miałam nawet zamiar się wtrącić, ale stwierdziłam,że szkoda nerwów na buraka
Co za chamstwo! Niestety muszę przyznać, że też bywałam już świadkiem takich tekstów - buractwo jest wszędzie...

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja oprócz wymienionych wcześniej testowałam jeszcze Ziaję Sopot Spa, 2 rodzaje AA Oceanic, YR 3 herbaty, Delię i chyba Lirene. Może coś jeszcze, ale nie pamiętam
Żaden (oprócz początkowego zachwytu AA) nie był dobry a YR wręcz wylałam po tym jak po 2 użyciach zrobił mi buraka na twarzy
Też miałam YR, ale wyparłam to z pamięci, bo wspominam równie tragicznie jak Ty!!! To absolutnie najgorszy z najgorszych miceli.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Taki czerwony, gruboziarnisty z olejem brzoskwiniowym
A to chyba ma go moja mama, mówiła, że kupiła jakiś w czerwonej tubce i jest super Muszę jej trochę podkraść do testów

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja głównie w SP je oglądałam i stąd takie wrażenie.Specjalnie wczoraj sprawdziłam w SP i tam nie ma ani śliwki ani Black Swan, nawet we wzorniku, więc faktycznie tak jak kiedyś Snow pisała podzielili paletę kolorów w zależności od sklepu.
Dokładnie, nawet na stronie L'Oreala jest zaznaczone, że niektóre odcienie są w wybranych drogeriach i z tego co zauważyłam, są dostępne w większych / lepiej zaopatrzonych Rossmannach, które mają duży mebel tej marki.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ten Redness Solutions faktycznie daje jakieś krycie naczynek?
Może nie nazwałabym tego kryciem, to byłaby przesada, ale fajnie wyrównuje koloryt skóry naczynkowej nałożony na nią zarówno solo, jak i na podkład. Mniej widać zaczerwienienia.
Tylko nie dla każdego ta jego żółć jest dobra, mnie pasuje, bo mam ogólnie żółty odcień skóry, ale testowała go ode mnie koleżanka, która ma zdecydowanie bardziej różową karnację i u niej efekt był niefajny, taki ziemisty.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Przyszłam się pochwalić Skończył mi się lactacyd, szampon Fitomedu i jutro skończy się peeling do ciała. A na dniach zużyję krem z Lusha. Tym sposobem również muszę wstąpić jutro do Rossmanna - chociaż po lactacyd.
Gratuluję zużyć

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ice, widziałam, że wygrałaś zestaw L'Occitane za życzenia na Dzień Chłopaka? gratuluję!
Też widziałam i też gratuluję, ice! Kolejna z nas ma szczęście

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ok O, to musiałam źle przeczytać, 28% byłoby super! U mnie nie działała szczególnie na włosy, ale łatwo się rozczesywały i bardzo lubiłam jej zapach
Waham się Chciałabym jakąś maseczkę, bo te które mam, bardzo lubię (może rozgrzewającą?) albo krople młodości. Raczej zdecyduję się na jedno z tych - w końcu jestem na odwyku
Mnie też bardzo kusił ten rabat, ale postanowiłam się oprzeć z racji odwyku, zwłaszcza, że już ostatnio zawaliłam.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:52   #2774
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ice dostaniesz
Dzięki moja teściowa twierdzi że jak się doda gliceryny do wody przy myciu okien to nie ma smug.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Na co ten "ochroniarz" do drugiego: I co kupiła coś tamta?
-Nie
-No tak, najlepiej to przyjść, wymazać się i nic nie kupić
Co za beszczelność

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja głównie w SP je oglądałam i stąd takie wrażenie.Specjalnie wczoraj sprawdziłam w SP i tam nie ma ani śliwki ani Black Swan, nawet we wzorniku, więc faktycznie tak jak kiedyś Snow pisała podzielili paletę kolorów w zależności od sklepu.
Rozumiem że Opera Ballerina kupowałaś w SP?

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ice ja też mierzyłam te czerwone botki i nie byłam w stanie ustać Mierzyłam też te, które kiedyś pokazywałam (turkus, róż i czerwony) i gdyby były odrobinę niższe
Te chyba też mierzyłam, ale było mi nie do końca wygodnie, bo w Deichmannie muszę mieć buty rozmiar mniejsze niż normalnie, a z tych nie było więc trudno mi ocenić. Ale polecam Ci te skórzane obejrzeć.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
I drugie: na jakiej stronie oprócz Trans znajdę Opi w dobrej cenie?
A nie macie targów w Warszawie w najbliższym czasie?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Przyszłam się pochwalić Skończył mi się lactacyd, szampon Fitomedu i jutro skończy się peeling do ciała. A na dniach zużyję krem z Lusha. Tym sposobem również muszę wstąpić jutro do Rossmanna - chociaż po lactacyd.
Mi też się skończył Lactacyd wczoraj! Ale ja kupuję teraz w Biedronce jak nie ma promocji bo za 15 zł jest 400 ml z pompką.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ice, widziałam, że wygrałaś zestaw L'Occitane za życzenia na Dzień Chłopaka? gratuluję!
Ale z Ciebie szpieg nie wiedziałam że moje nowe nazwisko już jest tak szeroko znane. A tak serio to dziękuję byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dziękuję Oczywiście zapomniałam napisać, że zużyłam jeszcze krem Mineral Flowers (tak tak, jeszcze go miałam)
Zapomniałam że te kremy w ogóle istniały.


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ok O, to musiałam źle przeczytać, 28% byłoby super! U mnie nie działała szczególnie na włosy, ale łatwo się rozczesywały i bardzo lubiłam jej zapach
Waham się Chciałabym jakąś maseczkę, bo te które mam, bardzo lubię (może rozgrzewającą?) albo krople młodości. Raczej zdecyduję się na jedno z tych - w końcu jestem na odwyku
W ten weekend ciężko będzie zachować odwyk. Ja idę do TBS po maseczkę z płatkami owsianymi i po jakiś żel pod prysznic. Kusi mnie też serum Nutriganics ale chyba nie wysupłam już na nie.

Dzisiaj rano kupiłam Elle ze zniżkami, w samą porę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:58   #2775
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja też bardzo polecam ten czerwony peeling Lirene - jeśli ktoś lubi antycellulitowy pomarańczowy to będzie zadowolony oni mają jeszcze świetny antycellulitowy Pharmaceris, ale duuuużo droższy.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Zapomniałam, że Ty nie myjesz twarzy tradycyjnie Tym sposobem faktycznie więcej zużywasz miceli niż ja, bo ja rzadko zmywam całość, raczej tylko oczy a resztę żelem.

Też byłam w BB Works i nic nie kupiłam Strasznie mnie przytłoczył ten sklep, jak dla mnie za dużo tam tego wszystkiego, nie wiedziałam co testować Może kiedyś skuszę się na coś, ale tylko przy okazji dużej promocji, bo peeling do ciała za 60 zł to naprawdę przesada
Chciałam te mini żele antybakteryjne do rąk, ale nie było już promocji 2 za 5,99 czy jakoś tak a one są takie mikroskopijne,że żal by mi było tyle wydać na 1
no właśnie, trochę miceli schodzi, ale i tak wydaje mi się, że nie tak dużo ile powinno dziś zużyłam micel Pat&Rub, zostało mi pół miniatury Avene - ma okropny zapach i gorzki smak, ciągle zapominam, że nie powinnam nim zmywać ust :/

Ja byłam wczoraj w Bath&Body Works, zakochałam się w w kilku kosmetykach, ale generalnie ciężko było ocenić niektóre zapachy, bo w całym sklepie mocno pachnie. Mają fajną maskę, która musuje na skórze
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nie ma Mam Pore Refiner'a

W ogóle to dzięki za polecenie, bo pewnie nie zwróciłabym na niego uwagi
nie ma za co, cieszę się, że Ci pasuje najgorzej jest polecić coś co się potem nie sprawdzi
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A on bardziej matuje, czy zwęża pory? Bo brzmi super, skoro tak obie go lubicie

Podobno na ebayu W Victoria's Beauty są tańsze niż w Sephorze, ale razem z przesyłką wychodzą podobnie jak na Wernyhory (a tam kosztują 42 zł).
Generalnie kremy na rozszerzone pory mają 'efekt uboczny' czyli matowienie skóry. Ja Biodermy używam właśnie w tym celu, z porami raczej nie mam problemu. Chociaż Clinique ma serum, które długofalowo ma zwężać pory (tak samo ten TBS).

Victoria's Beauty bym chyba nie polecała - zajrzyjcie do wątku o OPI

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Ice ja kupiłam moją Operę Balerinę (jak to brzmi ) w SP

Snow czy Twoja mama złuszcza się po peelingu Jessnera od razu następnego dnia czy dopiero po kilku dniach? Bo czytałam, że skóra złuszcza się intensywnie po 2-3 dniach i nie wiem czy iść w środku tygodnia i przeczekać najgorszy okres w weekend czy lepiej iść w piątek skoro od razu będę się złuszczać
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:18   #2776
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Też widziałam i też gratuluję, ice! Kolejna z nas ma szczęście
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Victoria's Beauty bym chyba nie polecała - zajrzyjcie do wątku o OPI
Też czytałam, nie zamówiłabym u nich teraz, chociaż kiedyś o tym myślałam.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ice ja kupiłam moją Operę Balerinę (jak to brzmi ) w SP
Brzmi dobrze dziękuję za info.

Tak zachwalacie ten czerwony peeling... Muszę szybciej zużywać mój peeling Daxa.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:26   #2777
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi też się skończył Lactacyd wczoraj! Ale ja kupuję teraz w Biedronce jak nie ma promocji bo za 15 zł jest 400 ml z pompką.
O, to pewnie też tam pójdę, dzięki za cynk

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Gratuluję zużyć
[...]
Mnie też bardzo kusił ten rabat, ale postanowiłam się oprzeć z racji odwyku, zwłaszcza, że już ostatnio zawaliłam.
Dziękuję

Na pewno za jakiś czas znów będą promocje
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj w Bath&Body Works, zakochałam się w w kilku kosmetykach, ale generalnie ciężko było ocenić niektóre zapachy, bo w całym sklepie mocno pachnie. Mają fajną maskę, która musuje na skórze
[...]
Victoria's Beauty bym chyba nie polecała - zajrzyjcie do wątku o OPI
O, maski nie widziałam

Czytałam kiedyś, chyba od zawsze były z nimi problemy. Ale z drugiej strony przyjaciółka zamawiała od nich niedawno i wszystko było ok Ja kiedyś kupiłam 2 Zoye i nie miałam problemów...

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zapomniałam że te kremy w ogóle istniały.
Ja kupiłam tę tubkę w ostatniej chwili, zanim na dobre zniknęły Fajny był ten krem, ale teraz kupię Lipidię.
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:31   #2778
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Snow czy Twoja mama złuszcza się po peelingu Jessnera od razu następnego dnia czy dopiero po kilku dniach? Bo czytałam, że skóra złuszcza się intensywnie po 2-3 dniach i nie wiem czy iść w środku tygodnia i przeczekać najgorszy okres w weekend czy lepiej iść w piątek skoro od razu będę się złuszczać
Zazwyczaj po 2 dniach, robiła peeling w czwartki i w weekend skóra się złuszczała.
Poprzednio niechcąco chyba trochę wprowadziłam Cię w błąd, pomieszały mi się te jej zabiegi, ale dopytałam - tylko wtedy, kiedy miała mieszanego Jessnera z kwasem glikolowym, to skóra od razu była czerwona i złuszczała się o wiele mocniej, jak jaszczurka - wtedy robiła w piątki popołudniu.
Myślę, że spokojnie możesz iść w środku tygodnia, według mojej mamy sam peeling Jessnera jest dość delikatny i złuszczanie nie powinno być takie intensywne. Nie piecze też tak bardzo, jak przy kwasie glikolowym.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tak zachwalacie ten czerwony peeling... Muszę szybciej zużywać mój peeling Daxa.
Ja w weekend otwieram Daxa, ale mam jeszcze czekoladową Sephorę w zapasie i niechcąco przybył mi kolejny peeling, a właściwie żel złuszczający (dostałam).
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:37   #2779
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tę tubkę w ostatniej chwili, zanim na dobre zniknęły Fajny był ten krem, ale teraz kupię Lipidię.
A ja właśnie średnio byłam z nich zadowolona, nawilżenie było dla mnie za słabe i za dużo wyciągów jednak w składzie, dlatego wyparłam je z pamięci.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja w weekend otwieram Daxa, ale mam jeszcze czekoladową Sephorę w zapasie i niechcąco przybył mi kolejny peeling, a właściwie żel złuszczający (dostałam).
To ja mam tylko ten peeling solny Daxa co Ci wysyłałam próbkę. Aloe na szczęście on wydajnością nie powala, więc wieczorem z nim powalczę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 09:42   #2780
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dobrze, że piszecie o peelingach, bo właśnie przydałby mi się jakiś mocniejszy zdzierak do ciała

Zrobiłabym sobie peeling kawowy, ale nie chce mi się tych fusów potem zmywać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:48   #2781
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To ja mam tylko ten peeling solny Daxa co Ci wysyłałam próbkę. Aloe na szczęście on wydajnością nie powala, więc wieczorem z nim powalczę.
On faktycznie taki średni jest, tzn. po prostu nic specjalnego - na zakup raczej się nie skuszę.

isa ja też nie mam cierpliwości do fusów, zwłaszcza w kabinie prysznicowej


Po pierwszych 5 dniach z nową pielęgnacją muszę wszystko pochwalić
Po demakijażu nakładam Pharmaceris, a potem jak idę spać krem Flavo C - mam fajnie nawilżoną, bardzo gładką i bardzo promienną skórę rano.

Na dzień stosuję serum Flavo C, wydaje mi się, że ono delikatnie napina. Poza tym, że śmierdzi jest bardzo fajne. Tylko wkurza mnie pipeta, moim zdaniem przy tak płynnym produkcie mogłaby precyzyjniej dozować, bo czasami aż przecieka mi przez palce...
Na serum nakładam filtr Uriage Bariesun - jestem z niego bardzo zadowolona, to bardziej gęsta emulsja, niż krem. Świetnie się rozprowadza, szybko wchłania, w ogóle nie pozostawia białej warstwy. Jest super pod makijaż, nie świeci się, a bardzo dobrze nawilża.
Dla ewentualnie zainteresowanych wklejam zdjęcie składu - na filtrach się nie znam, więc czy to dobry skład nie wiem, ale spisuje się świetnie. Dużo lepiej, niż Avene i Bioderma, które kiedyś miałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg filtr.jpg (115,5 KB, 16 załadowań)
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:54   #2782
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Snow: Mi Flavo C napina skórę tylko jak dam za dużo. Jak dam odpowiednio, to czuję wręcz nawilżenie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:02   #2783
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Snow: Mi Flavo C napina skórę tylko jak dam za dużo. Jak dam odpowiednio, to czuję wręcz nawilżenie.
Nawilżenie też czuję Chodziło mi o takie pozytywnie napięcie, podobnie jak serum Nutriganics TBS, nie jest to efekt liftingu, ale od razu daje efekt niesamowitej gładkości.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:21   #2784
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nawilżenie też czuję Chodziło mi o takie pozytywnie napięcie, podobnie jak serum Nutriganics TBS, nie jest to efekt liftingu, ale od razu daje efekt niesamowitej gładkości.
Ja też bardzo lubię to uczucie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:24   #2785
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale z Ciebie szpieg nie wiedziałam że moje nowe nazwisko już jest tak szeroko znane. A tak serio to dziękuję byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.
mam pamięć do takich rzeczy a pamiętam jeszcze z czasów NK
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Na dzień stosuję serum Flavo C, wydaje mi się, że ono delikatnie napina. Poza tym, że śmierdzi jest bardzo fajne. Tylko wkurza mnie pipeta, moim zdaniem przy tak płynnym produkcie mogłaby precyzyjniej dozować, bo czasami aż przecieka mi przez palce...
Na serum nakładam filtr Uriage Bariesun - jestem z niego bardzo zadowolona, to bardziej gęsta emulsja, niż krem. Świetnie się rozprowadza, szybko wchłania, w ogóle nie pozostawia białej warstwy. Jest super pod makijaż, nie świeci się, a bardzo dobrze nawilża.
Dla ewentualnie zainteresowanych wklejam zdjęcie składu - na filtrach się nie znam, więc czy to dobry skład nie wiem, ale spisuje się świetnie. Dużo lepiej, niż Avene i Bioderma, które kiedyś miałam
a jakie masz stężenie Flavo C?
filtr z opisu też brzmi super, jak wysoki kupiłaś? ciekawe, czy kolorówka go nie destabilizuje
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:28   #2786
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a jakie masz stężenie Flavo C?
filtr z opisu też brzmi super, jak wysoki kupiłaś? ciekawe, czy kolorówka go nie destabilizuje
Mam wersję forte, 15%.

Kupiłam SPF30, uznałam za wystarczający na warunki jesienno-zimowe i małą ilość czasu spędzanego na słońcu / na zewnątrz w ogóle.

Nie mam pojęcia, czy destabilizuje... Po składzie chyba da się to stwierdzić, ale ja kompletnie nie orientuję się w sprawach filtrowych.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:31   #2787
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
filtr z opisu też brzmi super, jak wysoki kupiłaś? ciekawe, czy kolorówka go nie destabilizuje
A to nie jest także jak jest parsol to zawsze kolorówka z talkiem albo miką destabilizuje?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:35   #2788
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mam wersję forte, 15%.
Ja mam 8% i nie zauważyłam takiego działania:/ Dosyć słabo się wchłania, skóra po nim błyszczy... za to potem krem się jakoś fajniej nakłada i jak się wchłonie to wyglądam normalnie Następnym razem wezmę 15%
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A to nie jest także jak jest parsol to zawsze kolorówka z talkiem albo miką destabilizuje?
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:36   #2789
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mam wersję forte, 15%.

Kupiłam SPF30, uznałam za wystarczający na warunki jesienno-zimowe i małą ilość czasu spędzanego na słońcu / na zewnątrz w ogóle.

Nie mam pojęcia, czy destabilizuje... Po składzie chyba da się to stwierdzić, ale ja kompletnie nie orientuję się w sprawach filtrowych.
ciekawa jestem ile kosztuje w SP, teraz jest -30% na produkty Aurigi, ale pewnie i tak wyjdzie drożej niż gdzie indziej
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A to nie jest także jak jest parsol to zawsze kolorówka z talkiem albo miką destabilizuje?
tak, dokładnie - nie każda kolorówka destabilizuje ale wolę jasno wiedzieć "można" albo "nie można" kłaść wszystkiego, niż zagłębiać się w składy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:43   #2790
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ciekawa jestem ile kosztuje w SP, teraz jest -30% na produkty Aurigi, ale pewnie i tak wyjdzie drożej niż gdzie indziej
Z tego co kojarzę to regularna cena tego serum 15% w SP to chyba 119 zł, więc nie ma szans żeby się opłacało. No chyba że mnie poniosło, ale wydaje mi się że jest to aż tyle, bo pamiętam że kiedyś patrzyłam. Z drugiej strony kilka lat temu jak były takie promocje to kupowałam serum 8% i cena była normalna, ok. 50 zł.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
tak, dokładnie - nie każda kolorówka destabilizuje ale wolę jasno wiedzieć "można" albo "nie można" kłaść wszystkiego, niż zagłębiać się w składy
No to tu nie powinno się na pewno kłaść większości podkładów bo widzę, że parsol jest obecny.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.