Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM2014 cz29 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-29, 13:30   #2761
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Czy każda z was miała coś starego coś pożyczonego ?
Stare miałam buty bo w nich chodziłam na tańce, niebieskie miałam 50zł. w bucie, a pożyczone? chyba nic
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 13:33   #2762
moskit30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 231
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Stare miałam buty bo w nich chodziłam na tańce, niebieskie miałam 50zł. w bucie, a pożyczone? chyba nic
dlaczego w bucie? chowalas przed kims?
__________________
jesteśmy razem 04,12,2004
oświadczyny 14,02,2005
ślub 13,09,2014
moskit30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 13:41   #2763
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
J
Nie wiem, kompletnie nie rozumiem czemu problemem jest przymiarka 2 tygodnie przed ślubem. Może jest jakiś logiczny powód, ja go nie widzę. I tak kupiliśmy suknię, nic nie zmienimy, więc 2 tygodnie czy 2 miesiące przed, to bez różnicy.
Eee, ja zamówiłam suknię w styczniu, a pierwsza przymiarka (i raczej jedyna) będzie 16.09, czyli jakieś 3 tygodnie przed ślubem. Uważam, że to normalna opcja, bo nie widzę celu latania na dziesięć tysięcy przymiarek - raz a dobrze i z głowy

moskit30, suknia jest naprawdę fajna (acz nie w moim stylu zupełnie) ale bolerko paskudnej urody. Podejrzewam, że to ono psuje Ci odbiór całej kreacji, najlepiej je wymień.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 14:52   #2764
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Pochwalę się Mam na sali 8 belek, planuję na każdej zawiesić 9 pomponów naprzemiennie małe i duże Jak na moje dwie lewe łapki jestem z siebie zadowolona Jeszcze 9 razy tyle (plus dwa nie zmieściły się na fotce)
wow, cudowne!! mogłabyś je sprzedawać, mnie się bardzo takie dekoracje podobają
Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość

Say jeszcze raz powtórzę - wasze zdjęcia są boskie!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Czy każda z was miała coś starego coś pożyczonego ?
nie, a po co? ja brałam ślub kościelny, a tam nie uznaje się zabobonów
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 15:03   #2765
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Justyna.kociaczek Pokaż wiadomość
Poza tym melduje się po przymiarce. Zdjęcia w załączniku. Bolerko zostało wytypowane przez panie w salonie jako najbardziej gładkie i skromne przy tak zdobnej sukni. Powiedzcie mi proszę, pasuje czy szukać czegoś innego?
Pięknie wyglądasz, suknia jest boska Tylko nie lubię takich bolerek, jak Dotka wzięłabym tiulowe albo jakiś lekki szal

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Anesthesia Mój komplecik jest z Triumpha, wygląda tak. Ładne satynowe piżamy widziałam też w Oysho, ew. mogą poszukać coś w sklepach no name

A pompony super, zawsze możesz zaprosić koleżanki na ploty i pomponowanie
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
An, fajne te pompony!
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
wow, cudowne!! mogłabyś je sprzedawać, mnie się bardzo takie dekoracje podobają

Taki jest plan, żeby zrobić mały obóz pracy przy ploteczkach i kawie
I strasznie się cieszę, że się Wam podobają, wiem, że nie są idealne, ale z bliska i tak nikt ich nie będzie oglądał, a przynajmniej już jestem w pełni spokojna jeśli chodzi o estetykę mojej sali

Ja właśnie przechodzę przez etap przygotowań zwany sprzątaniem i dopieszczaniem domu... tzn. sprzątanie jeszcze nie, ale wczoraj pomalowałam balustradę, dzisiaj przez ponad 4h szlifowałam rdzę a następnie malowałam barierkę na tarasie

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2014-08-29 o 15:05
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 15:15   #2766
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez moskit30 Pokaż wiadomość
dlaczego w bucie? chowalas przed kims?
Taki przesąd
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 17:15   #2767
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Justyna.kociaczek w sukni wyglądasz super! jak księżniczka! Nie obraź się, ale na twoim miejscu zrezygnowałabym z takiego bolerka na rzecz tiulowego albo tiulowej "koszulki". Dużo lepiej wyglądają niż takie satynowe, bo np mi odwraca uwagę od sukni.

Wyobraźcie sobie że u mnie w miescie jest taki salon z sukniami ślubnymi, niefirmowy, taki z krawcową. Ostatnio cały czas był zamknięty i zastanawiałam się o co chodzi bo przecież sezon slubny w pełni. Okazało się że włascicielka splajtowała i co niektóre dziewczyny zostały na lodzie! Kiedy zgłaszały się po suknię okazywało się że salon zamknięty, właścicielka nie odbiera telefonów i sporo dziewczyn zostało na lodzie na kilkanaście dni przed ślubem! masakra jakaś!



docik10
KaEs
Panna Izabela
mysza93
Ad rem
bardorja


Dziewczyny życzę wam wszystkiego najlepszego na nową drogę zycia, dużo miłości i zrozumienia dla swojej drugiej połówki! Mam nadzieję że będziecie mieć piękną pogodę, ślub i udane wesela!
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 17:28   #2768
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Godzia_13
Justyna.kociaczek
Sunset89
Lemon

Dziękuję!

Witam po bardzo bardzo intensywnym dniu Zawieźliśmy wszystko na salę, w załączniku fotka naszego stołu, koszyczka SOS i naszego tortu (na razie rozczłonkowanego) - dół to atrapa, góra jest do krojenia, a goście dostaną to samo ciasto ale krojone z blach

Wyprasowałam już welon, paznokcie zrobione - ale i tak nie czuję, ze to już! Przesyłajcie dobre fluidy żeby nie padało!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140829_006.jpg (91,7 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140829_008.jpg (52,1 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140829_009.jpg (63,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140829_010111.jpg (67,7 KB, 64 załadowań)
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień


Edytowane przez Ad rem
Czas edycji: 2014-08-29 o 17:30
Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 17:55   #2769
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Lemon, o masakra Ale to przecież są umowy, suknie powinny dostać tak czy siak!

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Witam po bardzo bardzo intensywnym dniu Zawieźliśmy wszystko na salę, w załączniku fotka naszego stołu, koszyczka SOS i naszego tortu (na razie rozczłonkowanego) - dół to atrapa, góra jest do krojenia, a goście dostaną to samo ciasto ale krojone z blach

Wyprasowałam już welon, paznokcie zrobione - ale i tak nie czuję, ze to już! Przesyłajcie dobre fluidy żeby nie padało!
Tort niesamowicie oryginalny, super wygląda! EM to moje panieńskie inicjały A fluidy już płyną

My kupiliśmy koszulę i krawat dla TŻta. Koniec końców padło na śmietankę, nie pytajcie Ale super, bo cena rozsądna, ekspedientka świetna (uszanowała bez problemów to, że chcieliśmy zmierzyć też śnieżną biel) i od razu dopasują krawiecko koszulę do TŻta w cenie.

Do krawata nie jestem w 100% przekonana (w 99% tak ), ale TŻtowi się ten najbardziej podobał, więc niech będzie - jest taki w odcieniach srebra/bardzo lekkiego łososia, brzoskwini Rodzicom się bardzo podoba, ja też się coraz bardziej do niego przekonuję

Tak więc TŻ ubrany - w przyszłym tygodniu odbieramy koszulę i spodnie z poprawek krawieckich, a tak to ma już wszystko, łącznie z majtkami i skarpetkami

Jutro na salę ustalać menu i układ stołów, boję się
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 18:01   #2770
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

An super, że outfit dla TŻta już jest! Śmietankowa koszula jak dla mnie brzmi super
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 18:33   #2771
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
monidot U nas było tak, że moi rodzice dali trochę więcej, a mama męża nieco mniej z racji tego, że sama się składała do wesela. Nie braliśmy pod uwagę kogo gości więcej/mniej, dogadaliśmy się w inny sposób - po prostu każdy dał ile mógł i nie było żadnych sporów U Was ta różnica gości nie jest aż taka duża, by różnicować ilość kasy... co innego gdybyście z jednej strony mieli 50 osób, a z drugiej 7. Wtedy to miałoby sens
Dziękuję za odpowiedź . Nasi rodzice od poczatku uzgodnili że będą sie skłądać pół na pół. Ale moja mama zaczęła się zastanawiać, że powinniśmy inaczej podzielić skoro z drugiej strony jest więcej gości. Ale juz doszłyśmy razem do porozumienia

Justyna.kociaczek Ślicznie wygladasz , tak jak dziewczyny doradziłabym Ci jakieś tiulowe bolerko

Muszę się pochwalić mamy już prawie wszystek alkohol .
Byliśmy dzis w hurtowni i kupiliśmy Pana Tadeusza w bardzo przystępnej cenie (był akurat w promocji), kupiliśmy też Martini.
Zostało nam jeszcze dokupić kilka win półwytrawnych, jakieś wódki smakowe i to wszystko. I w przyszłym tygodniu bimber musimy odebrać

Edytowane przez monidot
Czas edycji: 2014-08-29 o 18:36
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 18:46   #2772
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

An nie sądzę... widziałam fragment dyskusji gdzieś na fb: jedna dziewczyna pytała czy ktoś wie co się dzieje z tym salonem, inne jej odpowiadały że jesli czeka na suknię to niech szybko szuka innej. Niektóre dostały suknie, ale tak fatalnie i byle jak uszyte że trzeba je było szybko poprawiac. Jedyne co to mozna pewnie później wystąpić do sądu (przynajmniej tak mi się wydaje, ale ja niezbyt dobrze znam się na prawie).

Gratki za krawat i koszulę nieważne czy biała czy śmietanka - ważne że TŻ wygląda super!
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 18:48   #2773
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

A propos alkoholi - kupiliśmy 10 butelek wina, 10 butelek pseudoszampana i 5 litrów whisky. Bimber zaklepany, mocny jak diabli no i po wódkę musimy podjechać jakoś niedługo. Dentystę też już ogarnęłam, co prawda nie będę wybielać uzębienia (bo wieki temu koncertowo spierniczyli mi dwójkę i za chiny ludowe nie dopasuje się jej do superbiałych zębów) ale poprawiłam to i owo, jakoś przeżyję bez hollywoodzkiej bieli :P Za to TŻ wybieli
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 18:54   #2774
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

docik10
Ty już teraz pewno po ślubie, który mam nadzieje, że był wspaniały i udany, mam nadzieję, że teraz bawicie się już na weselu.

KaEs
Panna Izabela
mysza93
Ad rem
bardorja


Dziewczyny a Wam jutro, życzę słońca, dobrych humorów, tańca do rana i wszystkiego najlepszego
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 19:12   #2775
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201




docik10

KaEs
Panna Izabela
mysza93
Ad rem
bardorja


Najlepszego na nowej drodze życia, a przede wszystkim bajkowych wesel i ślubów!
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 19:18   #2776
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dziewczyny mam pytanie może głupie , powiedzcie mi czy podwiązka jest obowiązkowa czy nie? Bo nie wiem czy kupować
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 19:23   #2777
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez monidot Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie może głupie , powiedzcie mi czy podwiązka jest obowiązkowa czy nie? Bo nie wiem czy kupować
Ale że jak obowiązkowa Żaden element stroju nie jest obowiązkowy, chcesz to kupujesz, a nie - to nie i tyle. Ja nie będę mieć podwiązek, bo moim zdaniem to kiczowate jakieś.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 19:33   #2778
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Ja też nie będę miec, nie wiem w ogóle do czego miałoby mi to być potrzebne
Nie będziemy też mieć kotylionów - mama na początku lekko się zdziwiła, ale potem doszła do tego samego wniosku co ja: "po co?"
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 19:36   #2779
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
Ale że jak obowiązkowa Żaden element stroju nie jest obowiązkowy, chcesz to kupujesz, a nie - to nie i tyle. Ja nie będę mieć podwiązek, bo moim zdaniem to kiczowate jakieś.
No właśnie też mi sie to wydaje kiczowate i nie wiem czy to musi być czy nie dlatego pytam. Dziś byłam oglądać w kilku sklepach podwiązki w kolorze niebieskim i wszystkie jakieś luźne takie, na moim udzie to sie na pewno nie utrzymają. I żadna mi sie nie podobała, wybredna jestem. Więc myślę, że chyba jednak nie kupię
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 19:44   #2780
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez monidot Pokaż wiadomość
No właśnie też mi sie to wydaje kiczowate i nie wiem czy to musi być czy nie dlatego pytam. Dziś byłam oglądać w kilku sklepach podwiązki w kolorze niebieskim i wszystkie jakieś luźne takie, na moim udzie to sie na pewno nie utrzymają. I żadna mi sie nie podobała, wybredna jestem. Więc myślę, że chyba jednak nie kupię
Ja podwiazke akurat miałam i dostałam ją w prezencie na panieńskim chciałam bo tż bardzo lubi i wiedziałam że jak mnie zobaczy będzie Teraz trzymam ją na pamiątkę
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 19:55   #2781
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Wszystkim jutrzejszym PMkom życzę słońca, miłości, uśmiechu. Korzystajcie z każdej minuty jutrzejszego dnia bo bardzo szybko mijają

W ogóle to nieśmiało chciałam się pochwalić , że na 99 proc. będziemy rodzicami. Pożyliśmy sobie sami w małżeństwie całe CZTERY dni
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 20:04   #2782
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
U nas ostatnio była chyba godzina narzekania, wkurzania się, płaczu, lamentu i 'co my teraz zrobimy', bo TŻ przymierzył spodnie i mu się wydawały, że są za krótkie (niby źle obcięli), a po prostu spodnie o węższej nogawce siłą rzeczy MUSZĄ być krótsze, bo im dłuższe z tyłu, tym dłuższe z przodu (mimo półokrągłego cięcia) no i się zwijają. Poczytałam mu poradniki, pokazałam foty, że z tyłu spokojnie nogawka może być NAD obcas*, ważne żeby była prosta, bez żadnego załamania, a z przodu ma być załamanie nad butem, ale tylko jedno, jak jest więcej = spodnie za długie.
No i on ma właśnie idealnie - z tyłu proste, nad obcas, z przodu 1 załamanie.

*a lament był, bo zanim kupilismy garniak, to baby w sklepach mówiły, że długość ma być do POŁOWY OBCASA. No spoko, może w mega szerokaśnych spodniach typu 'wujek Heniu na weselu', to miałby do połowy obcasa. Ale jakby w tych miał tak dlugie, to nie chciałabym widzieć, co się dzieje z przodu, bo by był pięknie zwinięty rulonik

Ale biedny się zdenerwował, że źle obcięte, że 2 tygodnie do ślubu i co teraz zrobimy, że on nie ma spodni, jak on do ślubu pójdzie itd. Biedny mój
Najważniejsze ze doszliscie do wniosku że wszystko ze spodniami oki! U nas też ostatnio była panika bo spodnie tż stały się jakby legginsami o dziwo przymierzyl kilka dni później i bylo juz git! Nie wiem z czego to wynikało, ale stres i chęci żeby wszystko było perfekcyjne robią swoje!
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
dostałam dziś zdjęcia od fotografa przez to od rana nie mogę się skupić na pracy i setny raz oglądam wszystko od początku zdjęcia są świetne, zwłaszcza te z pleneru wyszły idealnie tak, jak chciałam

naprawdę, nie ma co żałować na fotografa
Wyobrażam sobie że są piękne! Mam nadzieje że juz jakieś smaczki czekają w klubie
Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
A ja się psychicznie wykończenie.... z salonu nie odbierają 2tyg do ślubu a ja sukni na oczy nie widziałam od lutego ; (
E spokojnie jak masz ustalony termin odbioru to najwazniejsze suknia na pewno bedziet super uszyta kilka szybkich przeróbek i bedzie Twoja
Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ja miałam przymiarkę w zeszły piątek, a kolejną będę mieć dopiero 5 września jak zrobią poprawki jakie ustaliłyśmy. Więc u Ciebie to bardzo dziwnie, panie będą mocno bardzo szybko musiały się uwijać...

Są moje kolczyki

Chyba muszę im skrócić ten drucik z tyłu...
Super kolczyki! Można uciąć drucik ale całość totalnie w stylu Twoim i Waszego weselicha
Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj kupić buty mają być uszyte na 2.10... no cóż. trochę drogo to wyszło myślałam, że będą tańsze... 300 zł
http://www.akces2.com/tina-damskie-slubne.html kupiłam te ale stacjonarnie i jestem trochę zła bo przepłaciłam
Bedziesz zadowolona choć ja sie ostatnio ładnie zdziwilam jak ubralam buty przy przymiarce i godzine w nich nie moglam ustac
Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Pochwalę się Mam na sali 8 belek, planuję na każdej zawiesić 9 pomponów naprzemiennie małe i duże Jak na moje dwie lewe łapki jestem z siebie zadowolona Jeszcze 9 razy tyle (plus dwa nie zmieściły się na fotce)
Kurcze nie widzę na tel zdjęć ale uwielbiam klimat belek i pomponow pewnie jeat super!

Dziewczyny plis o odpowiedzi z sali wysłali nam menu i dali info że na osobe w cenie jest 0,5 litra pepsi i nielimitowana woda i soki nie bedziet za malo???? Poza tym lipa jak ta pepsi bedzie w plastiowych butelkach ..
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 20:15   #2783
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

tinyheart
Sziket
mimi_77



Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Dziewczyny plis o odpowiedzi z sali wysłali nam menu i dali info że na osobe w cenie jest 0,5 litra pepsi i nielimitowana woda i soki nie bedziet za malo???? Poza tym lipa jak ta pepsi bedzie w plastiowych butelkach ..
Ciężko mi powiedzieć - u nas jest po 1l soku i 1l napojów gazowanych na głowę, kawa herbata nielimitowane..
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 20:17   #2784
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dziękuję Wam Kochane za życzenia
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 20:38   #2785
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

mimi_77 Gratulacje
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 20:44   #2786
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dziękuje Kochana
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 20:56   #2787
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Wogóle na sali nam taniec nie wychodzil
Stres trochę 2/10
Dzięki dziewczyny na życzenia
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 21:11   #2788
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Nam tez nie, nawet sie poklocilismy o to a w sobote pertekt, kazdy chwalil takze spokojnie
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 21:33   #2789
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

dotka nie moge sie doczekac Twojej realacji : Wszystkiego najlepszego
I wszystkim jutrzejszym Pannom Młodym również wszystkiego co najlepsze, zeby ten dzien był. najpiękniejszy

Cytat:
Napisane przez Justyna.kociaczek Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
W pierwszej kolejności pragnę życzyć Wszystkim jutrzejszym PMkom wszystkiego dobrego, szczęścia, pomyślności oraz udanej pogody i całej imprezy w tym szczególnym dniu.

Poza tym melduje się po przymiarce. Zdjęcia w załączniku. Bolerko zostało wytypowane przez panie w salonie jako najbardziej gładkie i skromne przy tak zdobnej sukni. Powiedzcie mi proszę, pasuje czy szukać czegoś innego?
Pieknie wygladasz...ale nie krzywdz sie tym bolerkiem, okropne jest kup koronkowa koszulke w łodke, bedzie pieknie


Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Godzia_13
Justyna.kociaczek
Sunset89
Lemon

Dziękuję!

Witam po bardzo bardzo intensywnym dniu Zawieźliśmy wszystko na salę, w załączniku fotka naszego stołu, koszyczka SOS i naszego tortu (na razie rozczłonkowanego) - dół to atrapa, góra jest do krojenia, a goście dostaną to samo ciasto ale krojone z blach

Wyprasowałam już welon, paznokcie zrobione - ale i tak nie czuję, ze to już! Przesyłajcie dobre fluidy żeby nie padało!
Boski tort taki oryginalny, sliczny napewno bedzie pieknie

Mimi gratki pozytywne zazdraszczam

Dziewczyny za rok o tej porze pewnie bede pisała dla Was relacje
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2014-08-29 o 21:34
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 22:43   #2790
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Pysia, chyba o Docik Ci chodziło, bo ja za tydzień
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-23 22:37:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.