Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-26, 19:04   #2791
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Znacie jakiś stream w internecie, żeby nadrobić olimpiadę? Zależy mi jedynie na łyżwiarstwie figurowym, głównie kobiet
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 19:07   #2792
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 19:13   #2793
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Czy pychówka wrzucona do prania bez piłeczek jest do odratowania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja swoją z Mango prałam kilka razy bez piłek i jest ok, tylko czasem z niej wychodzi pierze, w sumie zanim zaczęłam prać to wychodziło. Podobno w pralniach zalecają użycie trzepaczki do dywanów po praniu, aby odzyskać formę.
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 19:20   #2794
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
(E-)zakupy w tesco

Czy jeśli produkt X jest na promocji przy e-zakupach Tesco to będzie w tej samej cenie (na promocji) w sklepie stacjonarnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
generalnie tak, ale najlepiej upewnić się przeglądając gazetkę dla danego sklepu (bo asortyment może się różnić między mniejszym a większym sklepem-jeśli chodzi o dane promocje)

Edytowane przez patusia22
Czas edycji: 2018-02-26 o 19:28
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 19:23   #2795
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez katsummer Pokaż wiadomość
bardoz bardzo dziekuje za artykul o drukarkach laserowych, nie znalazlam go jak szukalam odpowiezdi na swoje pytanie o tanią i dobrą drukarkę laserową. dziekuję bardzo !
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 19:48   #2796
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
generalnie tak, ale najlepiej upewnić się przeglądając gazetkę dla danego sklepu (bo asortyment może się różnić między mniejszym a większym sklepem-jeśli chodzi o dane promocje)
Dzięki! Właśnie sprawdziłam w FAQ, że ceny powinny być te same. Wybieram się do dużego Tesco, więc powinnam znaleźć to, czego szukam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 20:15   #2797
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Czy pychówka wrzucona do prania bez piłeczek jest do odratowania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ba w mojej rodzinie nie używamy żadnych piłeczek do prania kurtek puchowych.

Wystarczy, ze masz suszarka do włosów. Bierzesz ja i suszysz nią kurtkę, np. wpuszczasz ciepłe powietrze w rękawy. I co raz polecam trzepać kurtkę aby pióra się przesuwały. Ciepłe powietrze wysuszy pióra. Wypróbowane, działa.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-26, 20:15   #2798
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Chcę zdać relację z użycia octu jabłkowego wymieszanego z wodą 1 do 4.
Jestem po zastosowaniu, rzeczywiście skórki zniknęły, cud jakiś! Zrobiłam sobie w buteleczce z dozownikiem i będę testować przez tydzień
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 20:19   #2799
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez Niunka02 Pokaż wiadomość
Witam drogie forumowiczki Pytanie dość błahe ale już nie mam zdrowia, co polecacie na ciągle łamiące się paznokcie?Nic nie działa, odżywki nie odżywki, nawet hybryda się nie chce trzymać na nich. Za bardzo je osłabia. Może jakieś godne uwagi suplementy?Jest tego na rynku mnóstwo, ale czy one faktycznie pomagają?
jak paznokcie to i włosy - te same suplementy, spróbuj zapytać tu:
Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 20:36   #2800
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
czym myjecie lustra w domu?

chyba zaraz oszaleję
lustro zawsze wydaje się być czyste, dopóki na nie nie zaświeci słońce.. wtedy to tragedia-same smugi i jest takie..siwe

próbowałam myć wodą z płynem do naczyć, a potem płynem do mycia szyb i ręcznikiem papierowym, albo samym plynem i ręcznikiem i zawsze to samo niby ładnie, dopóki słońce nie pada na lustro..
Wodą z octem i wycieram papierowymi ręcznikami, tak jak okna zresztą.
Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Czy pychówka wrzucona do prania bez piłeczek jest do odratowania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie piłeczki wrzucone do prania nie pomagały. Jak kurtka wyschła, rozbijałam ręcznie, potem jedno włożenie i było ok.
Cytat:
Napisane przez Niunka02 Pokaż wiadomość
Witam drogie forumowiczki Pytanie dość błahe ale już nie mam zdrowia, co polecacie na ciągle łamiące się paznokcie?Nic nie działa, odżywki nie odżywki, nawet hybryda się nie chce trzymać na nich. Za bardzo je osłabia. Może jakieś godne uwagi suplementy?Jest tego na rynku mnóstwo, ale czy one faktycznie pomagają?
Nie uszkadzasz ich mechanicznie? Ja miałam w tragicznym stanie paznokcie, gdy pracowałam fizycznie - ciągle nimi w coś uderzałam. Poprawa była natychmiastowa po zmianie pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 20:39   #2801
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Obowiazuje juz zakaz handlu w niedziele? Bo musze do sklepu podskoczyc?
Tutaj macie bardzo fajny kalendarzyk - rozpiskę niedziel i świąt wolnych od handlu:
http://celinynowe.pl/wp-content/uplo...kaz-handlu.png
Wydrukować, na ścianę i włala
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-26, 20:46   #2802
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Tutaj macie bardzo fajny kalendarzyk - rozpiskę niedziel i świąt wolnych od handlu:
http://celinynowe.pl/wp-content/uplo...kaz-handlu.png
Wydrukować, na ścianę i włala
Wystarczy zapamiętać, że pierwsza i ostania niedziela miesiąca jest pracująca (Chyba, że wypada święto), pozostałe wolne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 20:52   #2803
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Czy lekarz jest w stanie sprawdzić czy wykupiłam receptę?
A tak ogólnie już pytając to nfz kontroluje recepty wystawione czy tylko te zrealizowane przez pacjenta?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 20:58   #2804
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

[1=1273bc5d9eab8ca69e607ab 4a8d65503c2bb7223;8167072 6]U mnie mówi się na to chrzan, chociaż może ma to jakaś inna prawidłową nazwę- w każdym razie uciera się żółtka (z jajek ugotowanych na twardo), z chrzanem właśnie i przyprawami. Pojęcia nie mam co jest jeszcze w środku, w każdym razie wychodzi coś w rodzaju jakby pasty. W sumie jak tak nad tym myśle to nazwałabym to właśnie pastą chrzanową
Ze wszystkich potraw na śniadaniu wielkanocnym to najbardziej mi się kojarzy ze świętami, chociaż nie jestem fanką chrzanu -robimy to tylko i wyłącznie na Wielkanoc [/QUOTE]

Aaaa rozumiem

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
święconka
żurek z białą kiełbasą
jajka faszerowane tuńczykiem
DZiękuję

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
U mnie robi się taki chrzan sparzony sokiem z cytryny + śmietana + surowe jajko. Fajna sprawa do kanapek, może stać ze 2 tygodnie w lodówce.

Z żurkiem też mam problem, bo u TŻ to danie obowiązkowe, a mi nie podchodzi tak przed południem. Kompromisem jest mało tłusty żurek na obiad, a mąż podjada go już od rana.

Podstawa śniadania wielkanocnego u nas: jajka ze święconki, domowa szynka parzona, regionalna kiełbasa, wege-pasztet, do tego wspomniany chrzan i często jakiś inny sos lub ćwikła/żurawina, masło musztardowo-ziołowe w formie baranka (pozostałości od razu mrożę do dań grillowych), sałatka z majonezem (zwykle porowa), chleb okrągły z koszyczka, jajka faszerowane czymś zielonym (zwykle pastą brokułową lub z kiełkami - przechowuję ją w rękawie cukierniczym i wyciskam przed podaniem), rzeżucha.

Do tego piekę coś na wytrawnie i podaję podgrzane: były już tartaletki, biała kiełbasa owinięta ciastem drożdżowym, bułeczki-ptaszki. Ale tych rzeczy i tak dużo nie zjadamy, zostają na resztę świąt.
Jak mieliśmy gości na śniadaniu to robiłam białą kiełbasę zapiekaną w piwie - ale to strasznie obfity posiłek z tego wychodzi, jest się przejedzonym już na początku pierwszego dnia świąt.
Fajne są jeszcze wytrawne babeczki faszerowane, ale to tak bardziej dla ozdoby, bo kto by tyle zjadł.

Na deser babka drożdżowa zaparzana i baranek z ciasta ucieranego cytrynowego (ten to tak bardziej do dekoracji).
Dziekujeeee!


Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
nie powiedziałabym że g**** a nie kawa, ale też uważam, że kawą to za bardzo nie smakuje przy czym też lubię sobie od czasu do czasu zrobić na szybko takie 3w1 i całkiem przyjemnie się to pije. pamiętaj tylko że kawę rozpuszczalną powinno się pic z mlekiem, bo mleko neutralizuje pozostałości kwasu siarkowego, który pozostaje w kawie (nie powinien ale pozostaje) z procesów wyrobu tejże kawy. nie wiem czy takie mleko w proszku jakie jest w tych saszetkach działa, ja sobie zawsze dolewam trochę zwykłego mleka.




jako, że ja jestem wielką fanką blogu Kwestia Smaku....

https://www.kwestiasmaku.com/przepis/jajka-po-polsku
https://www.kwestiasmaku.com/przepis...erowane-szynka
https://www.kwestiasmaku.com/kuchnia...o/przepis.html

to jest u nas standardowy zestaw na wielkanoc
Obczaje

Wysłane z mojego MYA-L41 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 21:02   #2805
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Zamówiłam sobie książki, wybrałam opcję dostawy paczka w Ruchu. Nie odebrałam paczki (albo trafiałam na przerwę, albo np. w sobotę pracowałam przez cały czas, w którym był otwarty), a dzisiaj jest piąty dzień. Jednak po drodze była niedziela, a "mój" kiosk jest w ten dzień zamknięty. Czy będę mogła jeszcze jutro odebrać paczkę, czy już nie?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 21:07   #2806
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Gdzie kupić kurtkę puchową?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 21:10   #2807
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Chcę zdać relację z użycia octu jabłkowego wymieszanego z wodą 1 do 4.
Jestem po zastosowaniu, rzeczywiście skórki zniknęły, cud jakiś! Zrobiłam sobie w buteleczce z dozownikiem i będę testować przez tydzień
Fajnie Cieszę się, że się spodobało i sprawdziło
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 21:27   #2808
katsummer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Surrey UK
Wiadomości: 357
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
bardoz bardzo dziekuje za artykul o drukarkach laserowych, nie znalazlam go jak szukalam odpowiezdi na swoje pytanie o tanią i dobrą drukarkę laserową. dziekuję bardzo !


Proszę


Sent from my iPhone using Tapatalk
katsummer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 22:52   #2809
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Czy dostanę jakiś sensowny laptop w okolicach 1500zł? Tak dla studenta do użytku codziennego, bez jakichś szczególnych udziwnień czy wynalazków..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-26, 23:46   #2810
lapidynka88
Raczkowanie
 
Avatar lapidynka88
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 91
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Dziewczyny jaką odżywkę mogłybyście polecić żeby wygładziła włosy? Moje włosy nie są zbyt zniszczone, farbuje raz na parę miesięcy na brąz zbliżony do mojego naturalnego koloru. Nie stosuje prostownicy ani suszarki. Chciałabym czymś wygładzić i zmniejszyć ich objętość szczególnie przy końcówkach gdzie tworzy mi się jakby puch, wywijają się...
lapidynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 04:49   #2811
Artm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 517
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez Angelika2406 Pokaż wiadomość
Szukamy mieszkania i w ogłoszeniu jest mieszkanie 'pełna własność z księgą wieczystą'. Poza tym podali wysokość czynszu oraz jest dopisek 'roczne podatki około 650 zł'.

Może wie ktoś, co to za podatek? Czy to jest płatne oprócz czynszu? Obecnie mamy w czynszu podatek od nieruchomości ale to są jakieś grosze.
No właśnie podatek od nieruchomości, a może również opłata za użytkowanie wieczyste.
Artm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 04:54   #2812
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Czy dostanę jakiś sensowny laptop w okolicach 1500zł? Tak dla studenta do użytku codziennego, bez jakichś szczególnych udziwnień czy wynalazków..
Ja mam ten z Lenovo https://m.ceneo.pl/39743979

Śmiga 3 lata bezawaryjnie. Bateria bardzo dobra. Oglądam seriale,internet,word, i takie tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:54 ---------- Poprzedni post napisano o 05:52 ----------

Cytat:
Napisane przez lapidynka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaką odżywkę mogłybyście polecić żeby wygładziła włosy? Moje włosy nie są zbyt zniszczone, farbuje raz na parę miesięcy na brąz zbliżony do mojego naturalnego koloru. Nie stosuje prostownicy ani suszarki. Chciałabym czymś wygładzić i zmniejszyć ich objętość szczególnie przy końcówkach gdzie tworzy mi się jakby puch, wywijają się...
Nivea hairmilk.

Poza tym nakladaj jakieś serum na końcówki,to dociąży włosy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 05:49   #2813
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Niedługo idę pierwszy raz do salonu kosmetycznego i czegoś nie rozumiem. Otóż zapisałam się na konkretny zabieg na twarz, podczas którego jest 15 min. na konsultacje. Ten salon (jak wiele innych) nie ma w ofercie czegoś takiego jak indywidualna konsultacja przed wyborem zabiegu, lecz zapisuję się na zabieg i potem jest konsultacja. Lecz co będzie, gdy po tej 15 min. konsultacji, okaże się że ten i ten zabieg jest mi niepotrzebny lub chcę inny, a zapisałam się na niego?
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 06:13   #2814
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Niedługo idę pierwszy raz do salonu kosmetycznego i czegoś nie rozumiem. Otóż zapisałam się na konkretny zabieg na twarz, podczas którego jest 15 min. na konsultacje. Ten salon (jak wiele innych) nie ma w ofercie czegoś takiego jak indywidualna konsultacja przed wyborem zabiegu, lecz zapisuję się na zabieg i potem jest konsultacja. Lecz co będzie, gdy po tej 15 min. konsultacji, okaże się że ten i ten zabieg jest mi niepotrzebny lub chcę inny, a zapisałam się na niego?
Wg mnie powinnaś mieć wtedy inny zabieg.
Serio nie można przez telefon chociaż wstępnie powiedzieć co się dzieje żeby ktoś doradził? Bez sensu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 06:20   #2815
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Ja tak kiedyś wrzuciłam i musiałam ręcznie rozbijać pierze. Rozbiło się, ale nigdy jak nowa już nie była. Ale ja miałam kurtkę słabej jakości chyba, zaczęło z niej wychodzić pierze po praniu i praktycznie się nie nadawała do noszenia.
Mąż mi ją tak załatwił, a kurtka jest bardzo dobrej jakości, dostałam w prezencie.
Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Ja swoją z Mango prałam kilka razy bez piłek i jest ok, tylko czasem z niej wychodzi pierze, w sumie zanim zaczęłam prać to wychodziło. Podobno w pralniach zalecają użycie trzepaczki do dywanów po praniu, aby odzyskać formę.
Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Tak, ba w mojej rodzinie nie używamy żadnych piłeczek do prania kurtek puchowych.

Wystarczy, ze masz suszarka do włosów. Bierzesz ja i suszysz nią kurtkę, np. wpuszczasz ciepłe powietrze w rękawy. I co raz polecam trzepać kurtkę aby pióra się przesuwały. Ciepłe powietrze wysuszy pióra. Wypróbowane, działa.
Bardzo dziękuję, wypróbuję te sposoby, mąż mówił, że się obawia, że jak pierze wyschnie, to zostanie takie zbite, ale ja już widzę po nocy, że jest mega miękkie, tylko nieporozmieszczane.

Więc jest nadzieja. <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Chcę zdać relację z użycia octu jabłkowego wymieszanego z wodą 1 do 4.
Jestem po zastosowaniu, rzeczywiście skórki zniknęły, cud jakiś! Zrobiłam sobie w buteleczce z dozownikiem i będę testować przez tydzień
Na mnie zadziałało tylko raz i tylko po zastosowaniu nierozcieńczonego, więc jednak się przerzucam na prawdziwe kwasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 06:57   #2816
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;81724196]Zamówiłam sobie książki, wybrałam opcję dostawy paczka w Ruchu. Nie odebrałam paczki (albo trafiałam na przerwę, albo np. w sobotę pracowałam przez cały czas, w którym był otwarty), a dzisiaj jest piąty dzień. Jednak po drodze była niedziela, a "mój" kiosk jest w ten dzień zamknięty. Czy będę mogła jeszcze jutro odebrać paczkę, czy już nie?[/QUOTE]
W paczce w ruchu jest 5 dni na odbiór, nieważne, czy były po drodze dni wolne od pracy. Powinnaś zresztą dostać też smsa z przypomnieniem, że zostały już tylko 2 dni na odbiór.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 08:01   #2817
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Niedługo idę pierwszy raz do salonu kosmetycznego i czegoś nie rozumiem. Otóż zapisałam się na konkretny zabieg na twarz, podczas którego jest 15 min. na konsultacje. Ten salon (jak wiele innych) nie ma w ofercie czegoś takiego jak indywidualna konsultacja przed wyborem zabiegu, lecz zapisuję się na zabieg i potem jest konsultacja. Lecz co będzie, gdy po tej 15 min. konsultacji, okaże się że ten i ten zabieg jest mi niepotrzebny lub chcę inny, a zapisałam się na niego?
Wtedy kosmetyczka dobierze Ci inny zabieg. Ja raz szłam na mikrodermabrazje, ale w między czasie wyszło, że lepiej żebym miała kwasy i tak też się skończyło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez lapidynka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaką odżywkę mogłybyście polecić żeby wygładziła włosy? Moje włosy nie są zbyt zniszczone, farbuje raz na parę miesięcy na brąz zbliżony do mojego naturalnego koloru. Nie stosuje prostownicy ani suszarki. Chciałabym czymś wygładzić i zmniejszyć ich objętość szczególnie przy końcówkach gdzie tworzy mi się jakby puch, wywijają się...
Pantene 3 Minute miracle - świetna odżywka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 08:27   #2818
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez lapidynka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaką odżywkę mogłybyście polecić żeby wygładziła włosy? Moje włosy nie są zbyt zniszczone, farbuje raz na parę miesięcy na brąz zbliżony do mojego naturalnego koloru. Nie stosuje prostownicy ani suszarki. Chciałabym czymś wygładzić i zmniejszyć ich objętość szczególnie przy końcówkach gdzie tworzy mi się jakby puch, wywijają się...
Nie ma czegoś takiego jak super odżywka, która Ci pomoże. Z opisu wynika, że albo brakuje Ci protein, albo nawilżenia. Albo wszystkiego na raz. Nie napisałaś też jakie masz włosy i czym je obecnie pielęgnujesz. Więc ogólnie każdy może Ci podać dowolną odżywkę, którą lubi, Ty możesz ją kupić, ale niekoniecznie zadziała na Twoje włosy. Jak chcesz z nimi coś zrobić to zainteresuj się pielęgnacją i zacznij o nie dbać globalnie.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 08:43   #2819
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Co to jest ta mikrodermabrazja? Zostało mi to niedawno zaproponowane, a ja zupełnie nie wiem, z czym to się je.
Ile taki zabieg mniej więcej kosztuje i czy trzeba zrobić ileś tam, żeby był jakiś efekt?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 10:02   #2820
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
czym myjecie lustra w domu?

chyba zaraz oszaleję
lustro zawsze wydaje się być czyste, dopóki na nie nie zaświeci słońce.. wtedy to tragedia-same smugi i jest takie..siwe

próbowałam myć wodą z płynem do naczyć, a potem płynem do mycia szyb i ręcznikiem papierowym, albo samym plynem i ręcznikiem i zawsze to samo niby ładnie, dopóki słońce nie pada na lustro..
Myję zwyczajnym płynem do mycia szyb z Biedronki
Kiedyś jeszcze testowałam różne ściereczki przeznaczone specjalnie do mycia szyb, jednak zrezygnowałam z tego, bo i tak nie widziałam różnicy, i teraz myję ręcznikami papierowymi. I najważniejsze to po umyciu przetrzeć czystym, suchym ręcznikiem do sucha, wypolerować, popatrzeć pod różnymi kątami, czy nie ma jeszcze jakichś smug. Czasami trzeba sporo się namachać tym suchym ręcznikiem
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-25 12:38:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.