Seriale cz. IV - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-18, 21:03   #2821
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Ten sezon ma być ostatni?

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Podręcznej? Jesli tak to jeszcze jeden
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 11:18   #2822
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 811
Dot.: Seriale cz. IV

Miało być jak zakończą sezon 3.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-21, 09:48   #2823
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Seriale cz. IV

W oczekiwaniu na nowy sezon Love & Hip Hop Hollywood, zainteresowałam się serialem Wielkie Kłamstewka. Zaczynam właśnie oglądać sezon 1.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-22, 08:41   #2824
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 811
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
W oczekiwaniu na nowy sezon Love & Hip Hop Hollywood, zainteresowałam się serialem Wielkie Kłamstewka. Zaczynam właśnie oglądać sezon 1.
Dobry serial wybrałaś
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 09:24   #2825
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 811
Dot.: Seriale cz. IV

Ostatnio obejrzałam z 3 odcinki Pedagorzki i średni ten serial.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 21:45   #2826
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

Kto obejrzał nowe odcinki Big Little lies? Ja nie jestem zachwycona, trochę mi brakuje klimatu i tajemniczego nastroju z pierwszego sezonu.

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-25, 09:01   #2827
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 811
Dot.: Seriale cz. IV

Jestem po 2 odcinkach i nie jest źle.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-25, 10:13   #2828
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Jestem po 2 odcinkach i nie jest źle.
Nie jest źle ale też nie tak super jak pierwszy sezon

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-25, 16:08   #2829
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Kto obejrzał nowe odcinki Big Little lies? Ja nie jestem zachwycona, trochę mi brakuje klimatu i tajemniczego nastroju z pierwszego sezonu.
Oglądam i mi się podoba.
W tym sezonie jest więcej elementów emocjonalnych, psychologicznych, że się takim skrótem myślowym posłużę. Więcej obserwujemy co przeżywają postacie i jak sobie radzą z incydentem z 1 sezonu (zwłaszcza postać garna przez Zoe Kravitz) oraz z okolicznościami, które wyszły na jaw (postacie Kidman i Woodley).
Myślę, że intryga może się rozwinąć w kierunku wykazania, że nie był to "wypadek" ale zobaczymy.
A czy 2 sezon jest słabszy od 1 to dla mnie na razie za wcześnie oceniać, ogólnie podobny klimat jest w sumie utrzymany.

A ogląda ktoś "Euphoria".
Ja na razie oglądam i ciężki serial, sama jeszcze nie wiem co myśleć. Na pewno raczej nie dla młodzieży.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-25, 16:19   #2830
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Oglądam i mi się podoba.
W tym sezonie jest więcej elementów emocjonalnych, psychologicznych, że się takim skrótem myślowym posłużę. Więcej obserwujemy co przeżywają postacie i jak sobie radzą z incydentem z 1 sezonu (zwłaszcza postać garna przez Zoe Kravitz) oraz z okolicznościami, które wyszły na jaw (postacie Kidman i Woodley).
Myślę, że intryga może się rozwinąć w kierunku wykazania, że nie był to "wypadek" ale zobaczymy.
A czy 2 sezon jest słabszy od 1 to dla mnie na razie za wcześnie oceniać, ogólnie podobny klimat jest w sumie utrzymany.

A ogląda ktoś "Euphoria".
Ja na razie oglądam i ciężki serial, sama jeszcze nie wiem co myśleć. Na pewno raczej nie dla młodzieży.
Ja obejrzałam te dwa odcinki Euphoria, no mocne to jest. Też jeszcze nie wiem co myśleć, wiem, że jest bardzo ciekawie zmontowany i ma fajny soundtrack no i hardcore trochę

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-25, 16:24   #2831
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Ja obejrzałam te dwa odcinki Euphoria, no mocne to jest. Też jeszcze nie wiem co myśleć, wiem, że jest bardzo ciekawie zmontowany i ma fajny soundtrack no i hardcore trochę
oj trochę hardcore
a soundtrack rzeczywiście fajny. I bardzo mi się podoba gra Zendaya - pozytywnie mnie zaskoczyła, na prawdę jest dobra aktorsko, bardzo wiarygodna.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-26, 07:31   #2832
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 811
Dot.: Seriale cz. IV

Jeszcze nie widziałam tego serialu, może się na niego skuszę.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 23:02   #2833
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Seriale cz. IV

Wystartował nowy sezon "Pod powierzchnia" więc z braku laku i nudow obejrzałam cały pierwszy, tylko 7 odcinków w dwa dni. Bardzo, bardzo w moim klimacie, na początku miałam wrazenie, że takie troche polskie "The Affair" (swoją drogą też niedługo nowy sezon, a to jeden z moich ulubionych seriali). Byłam zaskoczona, że tak mi sie podobał ten sezon, bo mam wrazenie, że bardzo o tym serialu cicho, podczas gdy gnioty typu Belle Epoque czy jak to tam było z Małaszyńskim były promowane na wielka skalę. Tvn, bo tvn, ale potrafią stworzyc dobry serial. Twarzą w twarz czy Przepis na życie też pamiętam do dzisiaj bardzo dobrze.

BTW. Nie wiem o co chodzi w aplikacji Player. Obejrzałam tam pierwsze 3 odcinki w weekend "Pod powierzchnia" bez problemu (resztę gdzie indziej), a później kazali się zalogować, zalogowałam się przez fb i pisze zarządzaj subskrypcja. Jest jakiś limit oglądania, można za darmo tylko w weekend czy o co chodzi? Nie kumam totalnie. Jak mam zarządzać ta subskrypcja? Muszę coś wykupic, prawda? To dlaczego mogłam oglądać wcześniej bez logowania? Moze ktoś mi pomoże to rozkminic?
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."

Edytowane przez stitches
Czas edycji: 2019-07-01 o 23:10
stitches jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-02, 10:43   #2834
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez stitches Pokaż wiadomość
Wystartował nowy sezon "Pod powierzchnia" więc z braku laku i nudow obejrzałam cały pierwszy, tylko 7 odcinków w dwa dni. Bardzo, bardzo w moim klimacie, na początku miałam wrazenie, że takie troche polskie "The Affair" (swoją drogą też niedługo nowy sezon, a to jeden z moich ulubionych seriali). Byłam zaskoczona, że tak mi sie podobał ten sezon, bo mam wrazenie, że bardzo o tym serialu cicho, podczas gdy gnioty typu Belle Epoque czy jak to tam było z Małaszyńskim były promowane na wielka skalę. Tvn, bo tvn, ale potrafią stworzyc dobry serial. Twarzą w twarz czy Przepis na życie też pamiętam do dzisiaj bardzo dobrze.

BTW. Nie wiem o co chodzi w aplikacji Player. Obejrzałam tam pierwsze 3 odcinki w weekend "Pod powierzchnia" bez problemu (resztę gdzie indziej), a później kazali się zalogować, zalogowałam się przez fb i pisze zarządzaj subskrypcja. Jest jakiś limit oglądania, można za darmo tylko w weekend czy o co chodzi? Nie kumam totalnie. Jak mam zarządzać ta subskrypcja? Muszę coś wykupic, prawda? To dlaczego mogłam oglądać wcześniej bez logowania? Moze ktoś mi pomoże to rozkminic?
Ale jak to? Myślałam, że to już koniec
Dobra, doczytałam już, że faktycznie w sierpniu ma być nowy sezon, super

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2019-07-02 o 10:50
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-02, 11:03   #2835
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Kto obejrzał nowe odcinki Big Little lies? Ja nie jestem zachwycona, trochę mi brakuje klimatu i tajemniczego nastroju z pierwszego sezonu.

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Mnie te odcinki z drugiego sezonu trzymają w napięciu jak pierwszy sezon i w sposób szalony gra ten serial na emocjach.


Nie leży mi tylko w drugim sezonie postać Meryl Streep.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-02, 11:59   #2836
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Oglądam i mi się podoba.
W tym sezonie jest więcej elementów emocjonalnych, psychologicznych, że się takim skrótem myślowym posłużę. Więcej obserwujemy co przeżywają postacie i jak sobie radzą z incydentem z 1 sezonu (zwłaszcza postać garna przez Zoe Kravitz) oraz z okolicznościami, które wyszły na jaw (postacie Kidman i Woodley).
Myślę, że intryga może się rozwinąć w kierunku wykazania, że nie był to "wypadek" ale zobaczymy.
A czy 2 sezon jest słabszy od 1 to dla mnie na razie za wcześnie oceniać, ogólnie podobny klimat jest w sumie utrzymany.

A ogląda ktoś "Euphoria".
Ja na razie oglądam i ciężki serial, sama jeszcze nie wiem co myśleć. Na pewno raczej nie dla młodzieży.

PLL - czekam na wszystkie odcinki i obejrzę je po kolei.



Euphoria bardzo mi się podoba.Ostatniodcinek może trochę zbyt udziwniony.



Czekam też na 2 sezon Pose
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-02, 12:01   #2837
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Mnie te odcinki z drugiego sezonu trzymają w napięciu jak pierwszy sezon i w sposób szalony gra ten serial na emocjach.


Nie leży mi tylko w drugim sezonie postać Meryl Streep.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najnowszy odcinek był świetny. Mnie też ta postać nie pasuje, myślałam, że jestem jedyna Zabijcie mnie ale ja w ogóle za Meryl nie szaleję
Euphoria też super, hardcore troszkę ale montaż, muza i gra aktorska rekompensują niektóre przegięte sceny.

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sweet sunday
Czas edycji: 2019-07-02 o 12:04
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-02, 14:54   #2838
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Najnowszy odcinek był świetny. Mnie też ta postać nie pasuje, myślałam, że jestem jedyna Zabijcie mnie ale ja w ogóle za Meryl nie szaleję
Euphoria też super, hardcore troszkę ale montaż, muza i gra aktorska rekompensują niektóre przegięte sceny.
Najnowszy odcinek Big Little Lies był faktycznie świetny. Co do Meryl to ja też się nie zachwycam .
Wiele osób pisze, że "przykrywa" inne aktorki w serialu, ale ja się z tym nie zgadzam. Oczywiście gra dobrze, ale nie pokazała czegoś nadzwyczajnego, nic co wybija się ponad inne aktorki, bo Kidman czy Whiterspoon, Dern też są świetne.

Co do Euphorii to wczorajszy odcinek mnie nudził i wytrzymałam jakieś góra 15 minut. Może jeszcze dokończę ten odcinek jak znajdę czas, ale chyba zaczyna mi się ten serial nudzić.

Zaczęłam oglądać "City on hill" - całkiem dobry serial, a rola Kevina Bacona- rewelacja. Niesamowicie kreuje swoją postać. Ogląd ktoś?
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-02, 15:16   #2839
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Najnowszy odcinek Big Little Lies był faktycznie świetny. Co do Meryl to ja też się nie zachwycam .
Wiele osób pisze, że "przykrywa" inne aktorki w serialu, ale ja się z tym nie zgadzam. Oczywiście gra dobrze, ale nie pokazała czegoś nadzwyczajnego, nic co wybija się ponad inne aktorki, bo Kidman czy Whiterspoon, Dern też są świetne.

?
Zgadzam się. Wyjściowy zestaw aktorek wykreował postacie, w które się wierzy i których losy się obserwuje z ciekawością i w napięciu.
Postać Meryl jest dla mnie jakaś taka odstająca od reszty w negatywnym sensie.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 12:37   #2840
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Seriale cz. IV

Obejrzałam na razie tylko jeden odcinek nowego sezonu "BLL" (i średnio mi się podobał), ale co do Meryl to mam trochę inne zdanie - uważam, że zagrała świetnie. Po prostu taką średnio ciekawą postać jej wymyślili scenarzyści Ale oczywiście pozostałe aktorki też są rewelacyjne, mocny aktorsko jest ten serial
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 13:54   #2841
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Obejrzałam na razie tylko jeden odcinek nowego sezonu "BLL" (i średnio mi się podobał), ale co do Meryl to mam trochę inne zdanie - uważam, że zagrała świetnie. Po prostu taką średnio ciekawą postać jej wymyślili scenarzyści Ale oczywiście pozostałe aktorki też są rewelacyjne, mocny aktorsko jest ten serial
A mi nie chodziło o postać, jaką ma do zagrania tylko o jej grę Owszem gra dobrze, bo jest doświadczoną aktorką, ale nie jakoś ponad przeciętnie, nie lepiej od innych. Mówiąc szczerze kreując swoją postać używa tych samych środków wyrazu co np. grając postać w filmie "Sierpień w hrabstwie Osage". Chodzi mi o to, że pojawiają się w necie czy prasie opinie jak to Meryl "kradnie show", jak "zachwyca" i takie tam, ale mam wrażenie, że tylko dlatego, iż to Meryl Streep i jakby nie wypada napisać nic innego Właściwie od kilku lat Meryl gra bardzo podobne do siebie postacie - nieco wrednych starszych pań i w sumie gra je dość podobnie.
Oczywiście fani jej talentu nie będą zawiedzeni, ale obiektywnie rzecz ujmując Meryl gra co najwyżej równie dobrze jak pozostałe aktorki i nikomu show nie ukradnie. Za samo nazwisko nie będę się zachwycała.

A oglądacie 3 sezon Stranger Things? Jak oceniacie?
Za mną połowa i nie jest źle, ale słabiej niż poprzednie sezony.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 14:07   #2842
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
A mi nie chodziło o postać, jaką ma do zagrania tylko o jej grę Owszem gra dobrze, bo jest doświadczoną aktorką, ale nie jakoś ponad przeciętnie, nie lepiej od innych. Mówiąc szczerze kreując swoją postać używa tych samych środków wyrazu co np. grając postać w filmie "Sierpień w hrabstwie Osage". Chodzi mi o to, że pojawiają się w necie czy prasie opinie jak to Meryl "kradnie show", jak "zachwyca" i takie tam, ale mam wrażenie, że tylko dlatego, iż to Meryl Streep i jakby nie wypada napisać nic innego Właściwie od kilku lat Meryl gra bardzo podobne do siebie postacie - nieco wrednych starszych pań i w sumie gra je dość podobnie.
Oczywiście fani jej talentu nie będą zawiedzeni, ale obiektywnie rzecz ujmując Meryl gra co najwyżej równie dobrze jak pozostałe aktorki i nikomu show nie ukradnie. Za samo nazwisko nie będę się zachwycała.

A oglądacie 3 sezon Stranger Things? Jak oceniacie?
Za mną połowa i nie jest źle, ale słabiej niż poprzednie sezony.
Zgadzam się co do Meryl z każdym słowem.
Stranger obejrzeliśmy 4 odcinki, jest spoko, ale jak dla mnie za dużo humoru, poprzednie sezony były bardziej mroczne i tego mi brakuje.

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 19:41   #2843
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 811
Dot.: Seriale cz. IV

Obejrzałam Ruchome piaski i serial niezbyt ciekawy.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 21:19   #2844
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Obejrzałam Ruchome piaski i serial niezbyt ciekawy.
Ja też się nie zachwycam

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-09, 09:14   #2845
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

A mi się dobrze oglądało "Ruchome piaski", pamiętam, że jakieś zastrzeżenia miałam, ale ogólnie mi się podobało.

Obejrzałam 1 sezon "Ogrodu z brązu" i całkiem dobry serial, klimatyczny. Przegapiłam jak to było nowością. Oglądał ktoś?
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-09, 11:23   #2846
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 811
Dot.: Seriale cz. IV

Widziała i 2 sezonu nie będę oglądać.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-09, 12:27   #2847
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Widziała i 2 sezonu nie będę oglądać.
czyli wnoszę, że nie podobał Ci się.
1 sezon był na podstawie książki i jest to zamknięta całość. Drugi sezon będzie dotyczył innego zaginięcia.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-09, 16:46   #2848
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

Nowy odcinek Big Little lies jakiś słaby jak dla mnie,wciąż brakuje mi tajemniczego klimatu z pierwszego sezonu. Czytałam wczoraj, że zmienił się reżyser, więc może to jest powód. Jakoś, jak dla mnie 1 sezon to był taki thriller jednak a 2 to już typowy dramat.
Obejrzałam też nowy Euphorii i dosyć spoko.

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-10, 07:38   #2849
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 811
Dot.: Seriale cz. IV

1sezon mnie nie zachwycił, obejrzała by zobaczyć jak to nakrecili.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-10, 09:32   #2850
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Nowy odcinek Big Little lies jakiś słaby jak dla mnie,wciąż brakuje mi tajemniczego klimatu z pierwszego sezonu. Czytałam wczoraj, że zmienił się reżyser, więc może to jest powód. Jakoś, jak dla mnie 1 sezon to był taki thriller jednak a 2 to już typowy dramat.
A mi 2 sezon Big Little Lies bardziej się podoba, może dlatego że w 1 sezonie intrygę rozgryzłam już ok 3-4 odcinka i nie było dla mnie zaskoczeń ani dużego napięcia. A w 2 sezonie podoba mi się bardziej emocjonalna strona, choć też niektóre kwestie są dość przewidywalne - jak np. kierunek, w którym rozwija się konflikt między postacią graną przez Streep a Kidman.

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
1sezon mnie nie zachwycił, obejrzała by zobaczyć jak to nakrecili.
A czytałaś książkę? Jak oceniasz ekranizację?
Ja dam szansę 2 sezonowi. Na pewno nie jest to serial, który zachwyca, ale ja lubię kryminały/thrillery i ten jak się już rozkręcił to wciągnął mnie na tyle, że chciałam wiedzieć co się stało plus podobał mi się klimat.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-26 19:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.