Mamusie blizniakow laczcie sie :) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-22, 18:55   #2821
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Ewelina mąż na L4 przez zęby? A Ty czemu na L4 jesteś?

Glam ciężko dotrzeć do dziecka. Nie wiem co doradzić Tobie w sprawie Soni bo sama nie wiem jak z moimi postępować. Wpadają ostatnio w dziwne szały, wszystko chcą wymusić, wrzucają rzeczami, becza i padają na dywan, nasililo się to jak do żłobka poszli.

Dziś dałam im do żłobka mleko. Pani dała im w lozeczkach na leżący i trochę poglaskala i zasneli. Oby następne dni były równie dobre

Andzia leci czas, maluchy już masz duże fajnie że masz takie luzackie podejście i że tak ładnie dzieci się chowają.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Glam ja też mam FB

Virgo ja długo uczyłam chłopaków zasypiania, dwa podejścia były. Jedno jak byli bardzo mali a drugie jak zaczynali stawać. Kladlismy ich do lozeczek i dawaliśmy butle z mlekiem. Jak zjedli to ja ich calowalam i wychodzilam a tz siedział i bajki czytaj aż zasneli. Nie braliśmy ich nawet jak płakali, a oni zalapali że są bezpieczni w lozeczkach, polubili je, oswoili się z nimi. Teraz już nie czytamy. Dajemy buziaki i wychodzimy. Oni sobie gadaja czasami skaczą a czasami trochę poplakuja, ale raczej ze zmęczenia i zasypiaja.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 19:22   #2822
e w e l i n a
Rozeznanie
 
Avatar e w e l i n a
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 602
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Mąż ma kilka szwów po obu stronach, wygląda jak chomik, nie może jeść (wyjątek lody), same płyny

A ja mam obecnie zwolnienie na dzieci. Przysługuje mi/nam 60 dni w roku, więc postanowiłam z tego prawa skorzystać.


Pewnie już jesteś spokojniejsza choć trochę jak dziś chłopcy usnęli w żłobku?


Virgo - u nas od samego początku dzieci same zasypiały w łóżeczkach. I tak jest do dziś, kaszka/mleczko, kąpiel i kładziemy do łóżeczek, gasimy światło i wychodzimy. Zwykle do 20 min i dzieci nie ma.

Edytowane przez e w e l i n a
Czas edycji: 2012-10-22 o 19:26
e w e l i n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 19:29   #2823
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

A to lekarz wypisal Tobie zwolnienie czy jak to wyglada?

Przekaz mężowi że współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Niby jestem spokojna ale też wiem że to na razie jeden raz się udało. Zobaczę jak będzie w środę i w piątek.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 21:01   #2824
36824e82e51c7225a5b2c1a5779aef88dc0a5eae_5f10dc15a8e6e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 174
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

kolejny dzionek za nami hihihihi

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Andzia nie chce cie martwic ale z dwojga zlego lepiej dac smoczka niz dziecko mialoby ssac kciuka, 2 peditarow mi to powiedzialo
smoczki sa tak wyprofilowane ze wypelniaja cala jame ustna i wspieraja rozwoj podniebienia
po drugie jak juz przyjdzie do odzwyczajania to smoczek zawsze mozesz zabrac
a moje smoków nie chciały i jak zaczęły sypiać na brzuszkach to tylko kciuk wchodził w grę...ale to było do momentu kiedy im się ząbki pojawiły, bo się teraz przygryzają i ich boli Natalka jeszcze czasami próbuje któregoś palca ssać ale szybko daje za wygrana...

Cytat:
Napisane przez e w e l i n a Pokaż wiadomość
Ja jestem szczęśliwa, bo mam męża w domu przez tydzień Jest na zwolnieniu. A co ciekawsze, usunęli mu chirurgicznie dwa zęby.....dziewiątki
o matko!!!!! bidulek... jak on uchodował tyle zębów...? zdrówka dla Niego i niech mu się wszystko ładnie goi!!!!

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość

1.Dziś dałam im do żłobka mleko. Pani dała im w lozeczkach na leżący i trochę poglaskala i zasneli. Oby następne dni były równie dobre


2.Virgo ja długo uczyłam chłopaków zasypiania, dwa podejścia były. Jedno jak byli bardzo mali a drugie jak zaczynali stawać. Kladlismy ich do lozeczek i dawaliśmy butle z mlekiem. Jak zjedli to ja ich calowalam i wychodzilam a tz siedział i bajki czytaj aż zasneli. Nie braliśmy ich nawet jak płakali, a oni zalapali że są bezpieczni w lozeczkach, polubili je, oswoili się z nimi. Teraz już nie czytamy. Dajemy buziaki i wychodzimy. Oni sobie gadaja czasami skaczą a czasami trochę poplakuja, ale raczej ze zmęczenia i zasypiaja.
1.no to jakas metoda jest na zasypianie, poradzą sobie, zobaczysz troszkę czasu i się przyzwyczają

2.właśnie musze spróbować bo się rozbestwili strasznie widzisz nie pomyslałam żeby butle dać do łóżeczka a to by sie mogło u nas sprawdzić
najgorsze jest to że Natalka w takich momentach zaczyna przeraźliwie wrzeszczeć i histeryzować- czy wtedy mam brac na ręce i uspokoić czy nie???
w dzień w domu tez sami zasypiają?

Cytat:
Napisane przez e w e l i n a Pokaż wiadomość
Virgo - u nas od samego początku dzieci same zasypiały w łóżeczkach. I tak jest do dziś, kaszka/mleczko, kąpiel i kładziemy do łóżeczek, gasimy światło i wychodzimy. Zwykle do 20 min i dzieci nie ma.
i o tym marzę!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Munio, gdzie sie podziewałaś????

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Andzia, właśnie zauważyłam że brałaś ślub tydzień po mnie
36824e82e51c7225a5b2c1a5779aef88dc0a5eae_5f10dc15a8e6e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 23:17   #2825
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 07:44   #2826
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Ewelina zdrowka dla tzta fenomenalny facet ci sie trafil z tymi dziewaitkami
ja mialam chirurgicznie usuwane dwie osemki , znam ten bol i wspolczuje

Andzia nie demonizuj smoka ja wiem ze lepeij byloby sie obyc bez ale...przy blizniakach to trudne.
my nigdy nie mielismy problemu z usypianiem, dawalam smoka i kocyk i szli spac sami. tylko pilnowac jak zasna zeby smoka wyjac


a w ogole to u nas nieciekawie- poszlam wczoraj po zaswiadczenia do zlobka od pediatry ze chlopcy sa chorzy- bo panie sobie zazyczyly. no i niestety przy okazji jak im zajrzal do uszek to okazalo sie ze zapalenie nadal jest mimo 2 antybiotykow
dostalismy skierowannie do laryngologa. w jednym nam powiedzieli ze terminy na list/grudzien, w drugim ze na piatek. trudno odzaluje i pojde prywatnie choc nie usmiecha mi sie 2 razy po 100 za wizyte
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:32   #2827
e w e l i n a
Rozeznanie
 
Avatar e w e l i n a
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 602
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
A to lekarz wypisal Tobie zwolnienie czy jak to wyglada?

Przekaz mężowi że współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Niby jestem spokojna ale też wiem że to na razie jeden raz się udało. Zobaczę jak będzie w środę i w piątek.
Od skończeniu macierzyńskiego, jestem na L4. Biorę na siebie oraz pediatra daje mi na dzieci. Niebawem przejdę na wychowawczy.

Korzystając z obecności męża w domu, wyrwałam się do lasu. Dziś serwuję grzybki z cebulką w śmietanie

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Ewelina zdrowka dla tzta fenomenalny facet ci sie trafil z tymi dziewaitkami
ja mialam chirurgicznie usuwane dwie osemki , znam ten bol i wspolczuje

Andzia nie demonizuj smoka ja wiem ze lepeij byloby sie obyc bez ale...przy blizniakach to trudne.
my nigdy nie mielismy problemu z usypianiem, dawalam smoka i kocyk i szli spac sami. tylko pilnowac jak zasna zeby smoka wyjac


a w ogole to u nas nieciekawie- poszlam wczoraj po zaswiadczenia do zlobka od pediatry ze chlopcy sa chorzy- bo panie sobie zazyczyly. no i niestety przy okazji jak im zajrzal do uszek to okazalo sie ze zapalenie nadal jest mimo 2 antybiotykow
dostalismy skierowannie do laryngologa. w jednym nam powiedzieli ze terminy na list/grudzien, w drugim ze na piatek. trudno odzaluje i pojde prywatnie choc nie usmiecha mi sie 2 razy po 100 za wizyte
My również używamy smoczka jako usypiacza. Do tego przytulanka w formie takiej chusteczki misiem. Wtulają się w to i odlatują......i Wiktor jak usypia to wydaje takie "oj oj oj oj oj"....słodkie to Za to w dzień dzieci nie widzą smoczka, tylko przy drzemce.

Glam - a jakieś objawy typu katar, gorączka są? Żenada ze służbą zdrowia, jak coś się dzieje toi tak trzeba iść prywatnie!
e w e l i n a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 16:04   #2828
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Ewelina fajnie to wymyslilas i fajni lekarze że dają zwolnienia

Virgo z tym braniem na ręce przy usypianiu to jest tak że nie powinno się brać ale to Ty znasz swoje dziecko i wiesz czy po chwili przestanie płakać czy się nakreci i wpadnie w histerię, ważne jest że nawet jak wezmiesz na ręce to tylko na chwilę na wyciszenie i odkladasz i tak w kółko, bo dziecko musi zasnąć w lozeczku a nie na rękach. Początkowo usypianie trwa długo i dziecko zasypia ze zmęczenia ale z czasem nauczy się że tak ma być. Bierze się na ręce tylko przy kilku pierwszych usypianiach, później już bez brania trzeba znaleźć inną metodę wyciszania, glaskanie po pleckach czy głowie, klepanie po tyłku, czytanie, śpiewanie itd. coś podziała, bo dziecko musi nauczyć się samodzielnego wyciszania i wtedy będzie mogło samo zasypiac. Odkładanie i wychodzenie to już ostatni etap nauki, wcześniej trzeba się niestety nameczyc. Nie każdy ma takie cudowne dzieci które od początku pięknie same zasypiaja
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 18:30   #2829
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Glam co to za wirus w tych uszach że wytepic go nie można Kiedy idziecie do lekarza? Zdrowka życzę.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:35   #2830
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

W sumie poszlismy prywatnie bo wiadomo jakie sa terminy na nfz

Nie jest zle jak sie balam, powiedziala ze widac byli ze byla infekcja ale sie cofa
CiesE sie ze nie dostalismy juz antybiotyku tylko krpoelki na rozrzedzenie gili zeby sie ich pozbyc
Fajnie ze oplata u lekarza i apreka no i portfel lzejszy o prawie 3 stowy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 04:52   #2831
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 09:01   #2832
36824e82e51c7225a5b2c1a5779aef88dc0a5eae_5f10dc15a8e6e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 174
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Nadia dzięki za porady w/s usypiania wczoraj był pierwszy dzień, Natalka usypiała tylko 1,5 godziny sama prawie usnęłam z glową oparta o szczebelki łóżka...ale obyło sie bez większych płaczów, na rączki nie brałam, tylko na poczatku musiałam zainterweniowac bo strzeliła kupe
tatuś usypiał Karola i po 40 min spasował, wziął na rączki i młody padł w 2 min mamy teraz kosę, opierdzieliłam go za to że mi nie chce pomagać i bla bla bla...może cos dojdzie do tego łba

jak dzis będzie podobnie to pierdzielę i wstawiam spowrotem łóżeczko natalii do sypialni i będą się drzeć razem w jednym pokoju i wtedy bede mogła sama ich usypiać

Cytat:
Napisane przez 201804160904 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
rok ten sam więc staż małżeński mamy prawie identyczny

a co do prezentów to u nas na chrzcinach głównie kaske maluchy dostali, mała kolczyki, medalik...z wiekszych rzeczy to 2 maty edukacyjne a tak to kasa, przy urodzeniu to nie pamiętam...jak ktos przychodził to zwykle z pampersami

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
W sumie poszlismy prywatnie bo wiadomo jakie sa terminy na nfz

Nie jest zle jak sie balam, powiedziala ze widac byli ze byla infekcja ale sie cofa
CiesE sie ze nie dostalismy juz antybiotyku tylko krpoelki na rozrzedzenie gili zeby sie ich pozbyc
Fajnie ze oplata u lekarza i apreka no i portfel lzejszy o prawie 3 stowy
uff, to dobrze że ie trzeba kolejnego antybiotyku

a tak w ogóle to szlag mnie trafia z tym nfz'em fajnie jak jest kasa żeby iść na taką wizytę, a co mają zrobić ludzie którzy nie maja pieniędzy...
36824e82e51c7225a5b2c1a5779aef88dc0a5eae_5f10dc15a8e6e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 12:17   #2833
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

nam dziadkowie nic w prezencie nie dawali. a chrzcin jeszcze nie robilismy ale tez zwyczajowo u nas sie nie daje prezentow- raczej pamiatkowy drobiazg typu medalik od chrzestnych
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 15:14   #2834
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

nie dam was rady ponadrabiac bo wciaz latam,zaraz po smykow lece a teraz mam chwilke bo ściągam mleko :P

udalo m isie zalatwic Prechtla w Frankfurcie...w przyszly weekend bede juz miala kamere i bedziemy nagrywac...tak sie ciesze....

A pozatym to mała dzis przeprowadzila sie do takiego łóżeczka jakie juz bedzie miala w domu,ma juz 2,8 kg,dzis pobila rekord picia z piersi i az 70 ml wciągneła!!



Pozatym to załatwiam pomału rehabilitanta do domu,dobrze mi idzie,jutro juz moze bede wiecej wiedziała I jutro tez rozmowa z ordynatorem odnosnie eeg bo dzis musieli robic drugi raz bo ostatnio była za zywa a dzis ja wyrehabilitowalismy,byla kąpiel,cyc wiec spała w najlepsze wiec moze tym razem sie uda...pozatym to mała dzis walneła 3 kupy pod rzad,jedna w pampers,drugą w śpiworek a trzecia na mnie i czesciowo do wanny z gotowa juz wodą :P

ale oczywiscie zeby nie bylo zbyt kolorowo to odsuneli operacje na 2 tyg bo widza chwilowe przelomy wiec chca jeszcze czekac liczac ze obejdzie sie bez a glowka stranie rosnie mimo punkcji 2 razy dziennie...mała jest na 10 centylu a glowka daleko juz za 90!
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 18:43   #2835
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Glam kupa kasy poszła ale chociaż dzieci na prostą wychodzą i bez kolejnego antybiotyku. Ja ostatnio byłam z wysypka Amadeusza prywatnie, 100zł za 3 min i diagnozę samo przyszło samo pójdzie tyle że babka wie co mówi a ja miałam pewność że to nie odra czy rozyczka.

Virgo super że powalczylas z mała a mąż ma minus wytlumacz jemu jakie to ważne i że będzie lepiej
Ja i tak na Twoim miejscu wstawilabym lozeczko do sypialni. Dzieci szybko przyzwyczajają się do wzajemnego płaczu i przestają na niego reagować, nie budzą się wzajemnie. Przecież przez kolejne lata nie będziecie spać oddzielnie.

Muminek teraz to już wogóle masz dużo zajęć zalatwiajac rehabilitację. Rozumiem że jak operacja odłożona to i ewentualny powrót do domu też się odwlecze?! Szkoda, ale ważne że mała ładnie się rozwija a i tak za jakiś czas zabierzesz ją do domu

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Muszę pisać na raty bo nie widzę pola tekstowego przy dluzszej odpowiedzi.

Andzia moi dostali od dziadków kasę na przywitanie, od gości głównie pampersy ale były też dresiki Na chrzest część osób dało kasę ale były też pamiątki srebrne lyzeczk z data i godziną urodzenia, srebrna szkatulka, dwa medaliki i jeden z lancuszkiem, album na zdjęcia ze srebrną tabliczka z imionami, trzy srebrne obrazki, dwa lozeczka turystyczne i dwa śpiwory do wózka zimowe. Dwa ostatnie chcieliśmy dostać. Z zabawek to tylko dwa pudła klocków.
Na roczek kasa i zabawki. U nas w rodzinach jest zwyczaj pytania się co jest potrzebne.

Teraz w niedzielę idziemy na chrzest, tz jest chrzestnym i kupujemy medalik z grawerem daty urodzenia a na roczek (w styczniu) dokupimy łańcuszek. Tak samo zrobiliśmy rok temu u mojego chrzesniaka.

Dzisiaj chłopcy też ładnie zasneli w żłobku i ładnie obiad zjedli, a ja odebralam ich dopiero przed 16 bo miałam stluczke. Facet we mnie wjechał i choć szkody są minimalne to czasu mnóstwo straciłam bo całe zdarzenie widzieli policjanci i jak zabrali się za spisywanie danych to trwało to bez końca.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 20:37   #2836
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Muminku mala pieknie je i przybiera i super ze juz tyle mozesz zrobic przy pielegnowaniu jej ze nawet obfajdac cie zdolala je dziewczyna konkretnie to i kupska ida

Podpinam sie pod pytanie Nadii- czy odlozenie ewentualnej operacji znaczy ze pozniej wyjdziecie?
Trzymam kciuki zeby glowka juz nie rosla, modlimy sie w waszej intencji
Cajnie ze juz tyle ci sie udalo zalatwic w kwestii rehabilitacji i tej terapii, dzielna z ciebie kobitka

Nadia no widzisz nie taki zlobek straszny dobrze zenic sie nie stalo przy stluczce tobie

Wywoluje do tablicy Rumianka ciekawa jestem jak sie maja dziewczynki obie i bardzo bardzo jak sie ma Ala, jak znosi dietke, co u was nowego. Co z " urzedowym" ketocem, udalo sie zalatwic?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 08:34   #2837
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Nadia nadia mam pilne pytanie- bo z tego co pamietam to ty swoim chlopcom kupowalas na zime kombinezony h&m? jaki wzielas rozmiar????bo h&m ma generalnie zawyzona rozmiarowke patrzac na ciuszki jakie mamy

mi sie wczoraj udalo kupic okazyjnie na all 1 nowiutki z metkami kombinezon na 86 no i sie teraz zastanawiam czy dobrze zrobilam, pewnie bedzie za duzy sie obawiam...no i teraz sie rozgladam za drugim i nie wiem jaki rozmiar pewnie rozsadnie byloby poczekac az dojdzie ten zamowiony
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 08:58   #2838
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Ja kupiłam 80 i 86 kurtki w h&m. Są trochę za duże ale mniejsze były za małe. A chłopcy noszą teraz właśnie rozmiar 80 i 86.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Faktycznie żłobek to dobra rzecz Widzę na razie same plusy

Rumianek ma 7 listopada wizytę w CZD i po niej wracają do domu. Teraz Natalka goraczkuje i ma luźne kupki ale to pewnie przez zeby.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 09:16   #2839
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

to jednak poczekam az przyjdzie ten kombiezon i zobacze.
mam w domu kurtke 86 ktora sonia nosila jeszcze jak miala 2 lata
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 11:11   #2840
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Ja byłam w sklepie i mierzylam rozmiary. Amadeusz ma długie ręce i musi mieć większy rozmiar żeby rękaw był dobry. Body zawsze wiszą mu w kroku bo dopiero wtedy rękaw jest ok.
Z kombinezonem też ważna jest długość tułowia żeby nie ciągnął, musi być luzniejszy.
Chłopcy mają ten sam rozmiar?

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Zapomnialam się pochwalic że dostaliśmy promocyjną stawkę za czesne za żłobek Na cateringu też oszczedzamy bo chłopcy nie jedzą W żłobku zupy bo nie lubią zup. Drugie danie bierzemy jedno bo porcja jest duza, dla nich o wiele za duza, jedną jedzą na pół i jeszcze czasami zostawia. Zamiast 20zł za obu za dzień płacimy 10zł
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 12:52   #2841
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Nadia to ile placicie za zlobek na miesiac?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 13:59   #2842
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Nadia to ile placicie za zlobek na miesiac?
335zł za jednego a miało być 450zł
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 14:40   #2843
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

no to spora roznica faktycznie fajnie ze sie udalo zalatwic
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 14:54   #2844
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
no to spora roznica faktycznie fajnie ze sie udalo zalatwic
Tak, cieszę się
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 16:25   #2845
e w e l i n a
Rozeznanie
 
Avatar e w e l i n a
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 602
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Zaoszczędzona stówka będzie na fryzjera
e w e l i n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 16:29   #2846
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Cytat:
Napisane przez e w e l i n a Pokaż wiadomość
Zaoszczędzona stówka będzie na fryzjera
Raczej na życie

Moim znowu wrócił katar i nasilil się kaszel
Daje im znowu oscillococcinum i stodal.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 16:41   #2847
e w e l i n a
Rozeznanie
 
Avatar e w e l i n a
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 602
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Wiem wiem, że na życie....znam to

U mnie Franuś ma lekki katarek. Kupiłam kropelki Olbas (na noc przyklejam mu plasterek na piżamkę + skraplam przytulankę + wlewam do nawilżacza). No i staram się wpuszczać Nasivin i sół morską + ściągać aspiratorem - lecz przy tym jest mega płacz.
A i jeszcze smaruję klatkę i plecki maścią rozgrzewająca - to możesz spróbować, żeby nic tam w klatce się nie osadziło.
e w e l i n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 16:56   #2848
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

A czym smarujesz?
Z olbasem trzeba uważać bo może nasilic kaszel bo jest lekko drazniacy. Ja w dzień wlewam do miski na kominku.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 17:02   #2849
e w e l i n a
Rozeznanie
 
Avatar e w e l i n a
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 602
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Ta maść to Pulmex Baby.
Używam też naprzemiennie olejku eterycznego - pichtowego.
e w e l i n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 17:32   #2850
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Cytat:
Napisane przez e w e l i n a Pokaż wiadomość
Ta maść to Pulmex Baby.
Używam też naprzemiennie olejku eterycznego - pichtowego.
Dzięki, jutro im kupię.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.