Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-16, 10:29   #2821
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Mnie ostatnio zaproszono na dzień próbny, na którym nie było dyrektorki, więc nie mogła widzieć mojej pracy. Po paru dniach powiadomiono mnie, że zatrudniono kogoś z większymi kwalifikacjami. Tylko, że na rozmowie kwalifikacyjnej właśnie moje kwalifikacje były bardzo przez dyrekcję chwalone. Wiem więc, co czujesz.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 11:30   #2822
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Dziewczyny, ja właśnie dostałam nową pracę. Z poprzedniej byłam zadowolona, trochę mi przykro, że tak szybko musiałam się z nią rozstać, ale na moje CV wysłane daaawno temu odpowiedziała firma, do której już od dawien dawna próbowałam się dostać, no i po kilku etapach rekrutacji zaproponowano mi posadę. Bardzo się stresuję, ale mam nadzieję, że będzie dobrze!
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 11:51   #2823
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Gratulacje i życzę powodzenia! Oby to była praca marzeń!
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 14:39   #2824
Fell
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 510
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Wolałabym zostać w granicach Łódzkiego, no i aplokuje na wszystko co się w tym zawodzie pojawia:/
Nie mam doświadzczenia i to mnie uziemia...
Jak nie masz doświadczenia to proponowałabym Ci napisać do tych firm, gdzie wiesz że mają otwarte stanowiska, które Cie interesują z zapytaniem o staż. Szczególnie do firm, których ogłoszenie pojawia się po raz kolejny- może mają problem ze znalezieniem osoby z doświadczeniem? Dobrze by było gdyby zgodzili się Ciebie przyjąć na 1-3 miesiące w ramach przeszkolenia nawet za marną kasę. Bo wątpię żeby firma znalazła od razu osobę z doświadczeniem + znającą specyfikę i strukturę pracy w danej branży. Zawsze na początku trzeba się wdrożyć. Zatem dla nich plus, że Cię testują i przygotowują za mniejszą kasę niż daliby osobie z doświadczeniem a dla Ciebie, że zdobywasz pierwsze doświadczenia i przygotowujesz się do objęcia późniejszego stanowiska.
Jeszcze zapytam, jakiego rodzaju pracy planisty szukasz? Bardziej od strony produkcji, logistyki czy jako analityk?
Fell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 14:52   #2825
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez Fell Pokaż wiadomość
Jak nie masz doświadczenia to proponowałabym Ci napisać do tych firm, gdzie wiesz że mają otwarte stanowiska, które Cie interesują z zapytaniem o staż. Szczególnie do firm, których ogłoszenie pojawia się po raz kolejny- może mają problem ze znalezieniem osoby z doświadczeniem? Dobrze by było gdyby zgodzili się Ciebie przyjąć na 1-3 miesiące w ramach przeszkolenia nawet za marną kasę. Bo wątpię żeby firma znalazła od razu osobę z doświadczeniem + znającą specyfikę i strukturę pracy w danej branży. Zawsze na początku trzeba się wdrożyć. Zatem dla nich plus, że Cię testują i przygotowują za mniejszą kasę niż daliby osobie z doświadczeniem a dla Ciebie, że zdobywasz pierwsze doświadczenia i przygotowujesz się do objęcia późniejszego stanowiska.
Jeszcze zapytam, jakiego rodzaju pracy planisty szukasz? Bardziej od strony produkcji, logistyki czy jako analityk?
Planista przestrzenny - urbanista, więc nic z tych rzeczy które wymieniłaś. W prywatnych firmach nie mam czego szukać, z wyjątkiem pracowni urbanistycznych. W moim mieście takich nie ma, są tylko urzędy, gdzie nawet na staż mnie nie chcą, a na pracę za 800zł w dużym mieście i wynajem tam pokoju mnie nie stać... Ostatnio jedna z takich firm mnie odrzuciła, bo zaplanowała sobie, że będzie płacić pracownikowi z piedziędzy z bonu zasiedleniowego i na doposażenie stanowiska pracy, a ja mieszkam za blisko...

Edytowane przez Pollinaa
Czas edycji: 2015-10-16 o 15:07
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 15:27   #2826
Fell
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 510
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Planista przestrzenny - urbanista, więc nic z tych rzeczy które wymieniłaś. W prywatnych firmach nie mam czego szukać, z wyjątkiem pracowni urbanistycznych. W moim mieście takich nie ma, są tylko urzędy, gdzie nawet na staż mnie nie chcą, a na pracę za 800zł w dużym mieście i wynajem tam pokoju mnie nie stać... Ostatnio jedna z takich firm mnie odrzuciła, bo zaplanowała sobie, że będzie płacić pracownikowi z piedziędzy z bonu zasiedleniowego i na doposażenie stanowiska pracy, a ja mieszkam za blisko...
Aaa, to kompletnie nie moja branża (myślałam o stanowisku planista (planer) produkcji). Na planowaniu przestrzennym się nie znam, więc ciężko mi dalej coś doradzić. Może po nowym roku w urzędach pracy będzie kasa na nowe staże i się załapiesz. Trzymam kciuki za znalezienie pracy, wiem jakie bezrobocie potrafi być dołujące..
Fell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 15:40   #2827
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez Fell Pokaż wiadomość
Aaa, to kompletnie nie moja branża (myślałam o stanowisku planista (planer) produkcji). Na planowaniu przestrzennym się nie znam, więc ciężko mi dalej coś doradzić. Może po nowym roku w urzędach pracy będzie kasa na nowe staże i się załapiesz. Trzymam kciuki za znalezienie pracy, wiem jakie bezrobocie potrafi być dołujące..
Czekam bardzo na te środki Najbardziej dobija mnie to, że aplikuję również na oferty poniżej moich kwalifikacji i tam też nie ma odzewu
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 17:33   #2828
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Planista przestrzenny - urbanista, więc nic z tych rzeczy które wymieniłaś. W prywatnych firmach nie mam czego szukać, z wyjątkiem pracowni urbanistycznych. W moim mieście takich nie ma, są tylko urzędy, gdzie nawet na staż mnie nie chcą, a na pracę za 800zł w dużym mieście i wynajem tam pokoju mnie nie stać... Ostatnio jedna z takich firm mnie odrzuciła, bo zaplanowała sobie, że będzie płacić pracownikowi z piedziędzy z bonu zasiedleniowego i na doposażenie stanowiska pracy, a ja mieszkam za blisko...
ale bon na zasiedlenie z tego co mi mówił kolega to dostaje pracownik,a nie pracodawca

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja właśnie dostałam nową pracę. Z poprzedniej byłam zadowolona, trochę mi przykro, że tak szybko musiałam się z nią rozstać, ale na moje CV wysłane daaawno temu odpowiedziała firma, do której już od dawien dawna próbowałam się dostać, no i po kilku etapach rekrutacji zaproponowano mi posadę. Bardzo się stresuję, ale mam nadzieję, że będzie dobrze!
grtaulacje
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 17:40   #2829
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez aga3304 Pokaż wiadomość
ale bon na zasiedlenie z tego co mi mówił kolega to dostaje pracownik,a nie pracodawca
Wiem o tym Ciekawą zrobili kalkulację prawda?
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:36   #2830
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

To się ciesz, że tam nie pracujesz, bo jak odstawiają takie machlojki, to pewnie przechorowałabyś ten okres pracy psychicznie.

Mi w UP również ostatnio powiedzieli, że od stycznia powinny być środki na staże, więc od poniedziałku idę szukać szczęścia. Mam na oku placówkę, do której chodzę na wolontariat.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 11:55   #2831
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

czy przy umowie o prace na np. 1/8 etatu, gdzie składka na ubezpieczenie zdrowotne jest rowna 0 zł, faktycznie mozna korzystać z bezplatnej opieki zdrowotnej?
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 18:49   #2832
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez loverosa
Nouvelle myślisz ze w nowej pracy będzie lepiej? Wszędzie słyszy się o mobbingu i wykorzystywaniu pracownika. Jak masz dobra pracę to trwa wyścig szczurów
nie powiedziałabym, że wszędzie.
a raczej powiedziałabym, że w ciągu ostatnich 2-3 lat już słyszy się o tym coraz mniej.
zostaję często po godzinach, naginam się do wymogów, telefonów szefa i załatwiania prywaty - a tego nie zaliczyłabym do mobbingu, mimo ze większość znajomych puka się w głowę, kiedy opowiadam co się wydarza mobbing rozumiem jako szkalowanie/wyzywanie mnie jako osoby prywatnej, nie jako pracownika.
i nie pracuję w korporacji, nie mam szans na wybicie się wyżej, bo takiego stanowiska po prostu nie ma.

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Nie wszędzie jest tak źle. W mojej ostatniej pracy wiedziałam po 2 pierwszych dniach, że środowisko jest dysfunkcjonalne (mniej więcej wtedy założyłam pierwszy wątek o mojej strasznej pracy na wizażu ).

W obecnej jest naprawdę ok. Żadnych takich chorych zachowań jak w tamtej nie zaobserwowałam, chociaż praca dużo trudniejsza i większe współzawodnictwo i przede wszystkim, korpo, w którym podobno tak strasznie.
dokładnie. nie dalej jak wczoraj byłam na spotkaniu ze znajomymi w moim wieku i raczej wszyscy są zadowoleni z pracy, a gdy nie są - COŚ z tym robią - albo szkolenia, prośby o podwyżkę a już w ostateczności zmiana pracy.

sama ją zmienię i wiem to, chcę sobie "nabić" doświadczenia, uzbierać oszczędności na finansową "poduszkę bezpieczeństwa" na miesiące bez pracy. umowa o pracę jest dla mnie też istotna, dlatego to wszystko znoszę.
__________________
_____________________
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 20:26   #2833
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Jak myślicie, składając CV do firm, które nie prowadzą rekrutacji, powinnam dołączyć list motywacyjny?
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 12:53   #2834
Beata7853
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 17
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Ile może zarabiać w Warszawie "asystenkta działu produkcji odzieży"? i powiedzmy, że byłaby to znana marka odzieżowa. 2000 netto? 2500 netto, a może 3000 netto?

Proszę o odpowiedz, nie jestem z Warszawy i nie wiem jak na to stanowisko się wycenić. (podobno na tym stanowisku dochodzą drobne prace graficzne w Photoshopie i Illustratorze, więc myśle czy płaca nie będzie obijać się pod stanowisko grafika)
Beata7853 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 13:59   #2835
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Jak myślicie, składając CV do firm, które nie prowadzą rekrutacji, powinnam dołączyć list motywacyjny?
Ja dołączam, bo składając CV do danej placówki mniej więcej umiem określić, na jakim stanowisku bym tam siebie widziała.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 15:05   #2836
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWloczykija Pokaż wiadomość
Ja dołączam, bo składając CV do danej placówki mniej więcej umiem określić, na jakim stanowisku bym tam siebie widziała.
Racja dziękuję za odpowiedź
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 16:23   #2837
tulinska12
Przyczajenie
 
Avatar tulinska12
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Ja ostatnio przysiadłam do swojego CV.. Jednak też nie mam w nim za wiele, doświadczenia prawie żadnego, więc wiadomo ze znalezieniem pracy bardzo ciężko. Nie poddaję się jednak, tylko dobija mnie to, że nikt się nie odzywa i żadnych zwrotnych telefonów nie ma.
tulinska12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 17:30   #2838
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Jeśli któraś ma ochotę na wysłanie CV na stanowisko asystenta księgowej, to mogę dać namiar.

Zapomniałam napisać, że chodzi o Śląsk.

Edytowane przez a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Czas edycji: 2015-10-21 o 17:31
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 18:49   #2839
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

tulinska12, a co z doświadczeniem pozazawodowym? Posiadasz jakieś? Bo "puste lata" w CV odstraszają - dobrze jest tam wpisać cokolwiek, np. praktyki lub wolontariat.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 18:52   #2840
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez BlackCherryLBN Pokaż wiadomość
Jak myślicie, składając CV do firm, które nie prowadzą rekrutacji, powinnam dołączyć list motywacyjny?
Najlepiej chyba mail potraktować jako formę listu motyw. i załączać tylko CV.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 19:02   #2841
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Najlepiej chyba mail potraktować jako formę listu motyw. i załączać tylko CV.
Ciekawe a w przypadku gdy znoszę CV osobiście? Boję się, że samo CV może nie wystarczyć :'(
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 19:10   #2842
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

To zależy, czy list motywacyjny zawiera jedynie ogólnikowe brednie, jakie można znaleźć w sieci, czy rzeczywiście jest Twoim profilem pracownika.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 22:49   #2843
Jotka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 9
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Ja raz składałam CV do firmy, która oficjalnie nie prowadziła rekrutacji, ale koleżanka tam pracuje i wiedziałam, że rekrutacja ma być, jednak nie potrafiła mi powiedzieć jakie to dokładnie stanowisko. Kazała mi składać w ciemno, więc zamiast listu motywacyjnego, napisałam podanie o pracę. Podobno pani z kard powiedziała, że CV i podanie ją przekonało i by mnie zaprosiła na rozmowę kwalifikacyjną... tylko że rekrutacja była ekspresowa, potrzebowali kogoś "na wczoraj". Za późno złożyłam papiery

Ale ja robię tak, że jak widzę jakieś ogłoszenie, które mnie interesuje, ale nie ma podanego zakresu obowiązków stanowiska, tylko są np. wymagania, to piszę podanie o pracę zamiast listu motywacyjnego. Tak samo w przypadku firm, które rekrutacji nie prowadzą (chyba, że bym wiedziała dokładnie jakie są wymagania i zakres obowiązków na danym stanowisku w firmie, wtedy bym napisała list motywacyjny).

W ogóle przyłączam się do tego wątku, choć bezrobotna jestem dopiero miesiąc (tak, po studiach dopiero).
Jotka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 22:49   #2844
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWloczykija Pokaż wiadomość
To zależy, czy list motywacyjny zawiera jedynie ogólnikowe brednie, jakie można znaleźć w sieci, czy rzeczywiście jest Twoim profilem pracownika.
Chciałam rozszerzyć trochę informacje z CV (między innymi o projekty realizowane w kole naukowym itp.). Nie mam doświadczenia w zawodzie, dopiero niedawno zaczęłam szukać pierwszej porządnej pracy
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 23:38   #2845
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Ja jednak obstaję przy liście motywacyjnym. Z jednego powodu - on określa Twoje motywacje do podjęcia danej pracy, a nie jest proszeniem o jej przyznanie jak w podaniu. Dla mnie to jest taka trochę wizytówka pracownika, która mówi, kim jest dany człowiek, jakie jest jego podejście do pracy, z jakimi problemami umie się zmierzyć. Jest to świetne wyjście dla tych, którzy nie mają dużego doświadczenia zawodowego. Ktoś, kto nigdzie nie pracował, ale sprawia wrażenie osoby zmotywowanej, sumiennej i pozytywnej, ma zawsze większe szanse niż ktoś, kto przesłał tylko "suche" CV. Takie jest moje zdanie.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 00:44   #2846
Jotka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 9
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWloczykija Pokaż wiadomość
Ja jednak obstaję przy liście motywacyjnym. Z jednego powodu - on określa Twoje motywacje do podjęcia danej pracy, a nie jest proszeniem o jej przyznanie jak w podaniu.
Też wolę pisać list motywacyjny niż podanie. Ale ja LM zawsze odnoszę do zakresu obowiązków, które nie zawsze są w ogłoszeniu podane... jak skonstruować LM, gdy ktoś rzuca w ogłoszeniu "zatrudnię pracownika w biurze XYZ, wymagania to:..." i koniec ogłoszenia. Nie wiesz do końca jakie to stanowisko, a spełniasz wymagania, co widać po samym CV. Wtedy też lepiej pisać LM niż podanie? W jaki sposób go skonstruować? Będę wdzięczna za wskazówki
Jotka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 02:14   #2847
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Jeśli chcesz, mogę Ci podesłać wzór swojego własnego LM do wglądu, żebyś sobie zobaczyła, jak to mniej więcej wygląda.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 12:29   #2848
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWloczykija Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz, mogę Ci podesłać wzór swojego własnego LM do wglądu, żebyś sobie zobaczyła, jak to mniej więcej wygląda.
Mi też możesz podesłać?
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 12:32   #2849
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Pewnie, podaj mi maila na PW .
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 14:22   #2850
kakamaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 110
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWloczykija Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz, mogę Ci podesłać wzór swojego własnego LM do wglądu, żebyś sobie zobaczyła, jak to mniej więcej wygląda.
Mogę też prosić?
kakamaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-27 14:26:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.