Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-21, 14:12   #2821
201711031014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 880
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

A może warszawskie kółko różańcowe na piwo pójdzie?

ps.Dziś męczyłem fortepian i głos.Drżyjcie narody... here I come
201711031014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 15:46   #2822
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Żeby nie było tak idealnie, to ja gdzieś bardzo, bardzo w głębi serca mam nadzieję, że może pewnego dnia on się do mnie odezwie, zatęskni. To jest głupie, ale nie potrafię przestać tak myśleć, a właściwie to czuć. Nie żyję tym, ale gdzieś tam w tle jest ta myśl. Aczkolwiek mam nadzieję, że pewnego dnia zniknie bezpowrotnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobnie ehhh a teraz mały kryzysik, myślę o jutrzejszym weselu i o tym, że to miala być nasza noc, tańce do rana, jak na sylwestra. Parkiet był nasz. Cudowna noc
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 16:05   #2823
201711031014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 880
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mnie kryzys przeszedł
Co zostało ustalone:

-niby jakieś uczucia ma
-to rozstanie przez brak dopasowania
- (podobno ) krytykowałem wszystko co robi (tylko przegięte zachowania)
- zbyt wrażliwy byłem na jej zaczepki (inni nie)
-"lepsza zła decyzja niż brak decyzji"

End of story.Nie ma co już roztrząsać. ;-) Znudziło się/to nie to/whatever/chce znaleźć coś dla siebie lepszego . Ja przynajmniej umiem się określić... A nie gonię w piętkę


Majówka przed nami, przerwa od związków, wakacje idą.;-)

Edytowane przez 201711031014
Czas edycji: 2017-04-21 o 16:06
201711031014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 16:10   #2824
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez elektrycznyczajnik Pokaż wiadomość
wiecie co jest najgorsze? że ja sobie zawalam przez to życie... przecież ja mam uczelnię, studiuję techniczny kierunek, non stop ćwiczenia i laboratoria, nie mogę sobie pozwolić na miesięczną nieobecność jak ja mam iść na uczelnię i iść do tablicy rozwiązywać jakieś zadania z fizy? nie daję rady po prostu, nie myślę i rano nie mam siły wstać jak sobie pomyślę, że muszę z siebie coś dać w szkole.
powiedzcie, że to minie... a wiecie co robi mój były? świetnie się bawi, dodaje koleżanki jak leci na fb, wszystkim koleżankom wszystko lajkuje i siedzi na tinderze. jak on tak może?...
Kochana, przede wszystkim musisz się od niego odciąć, przestać go podglądać. To jest Twoje życie i naprawdę szkoda je marnować dla jakiegoś buca, który Cię miał w niskim poważaniu.

Studia możesz przerwać... możesz zdawać w drugich terminach, wziąć dziekankę... nie musisz mieć samych piątek w indeksie... tylko czy tego właśnie chcesz? Czy nie dasz rady dotrwać do sesji i odpocząć w wakacje? Co Ci teraz zostało innego prócz płakania w poduszkę? Spięcie dupki i skupienie na nauce

Ogarnij się, bo doskonale wiesz, że to była marna partia i nieodpowiednia miłość. To nie było coś pięknego ani wyjątkowego, tylko cenna nauka. Niech spada na drzewo, skoro tak Cię traktował. To jest jego problem, że z Tobą nie jest, nie Twój.
Cytat:
Napisane przez elektrycznyczajnik Pokaż wiadomość
no wlasnie tez kiedys chcialam tu poruszyc jeden wątek- co się stało z tymi dziewczynami, które tu się kiedys wypowiadały? znikają jedna za drugą, trochę bez wyjaśnień. myslicie, że wróciły do ex? czy poznały kogoś nowego? co sie z nimi dzieje?
Jeśli chodzi o stałe bywalczynie sprzed 4-5 lat, to większość z nich wyszła za mąż i ma dzieci. Niektóre są singielkami. Sporo ma koty
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 16:31   #2825
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII


a ja z kolei mam takie różne dni, czasem jest tak, że mam go w głębokim poważaniu i dziękuję za to, że uwolniłam się od niego, ale czasami mam taki przypływ czarnych myśli, zwłaszcza, gdy zaczyna się weekend i chyba dziś już zaczyna być źle.. Usunęłam jego nr, wszystkie jego ślady, jednak i tak pamiętam.
Dostałam wczoraj zaproszenie na wesele i nie wiem co mam teraz począć.. w takim stanie..
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 16:46   #2826
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość

a ja z kolei mam takie różne dni, czasem jest tak, że mam go w głębokim poważaniu i dziękuję za to, że uwolniłam się od niego, ale czasami mam taki przypływ czarnych myśli, zwłaszcza, gdy zaczyna się weekend i chyba dziś już zaczyna być źle.. Usunęłam jego nr, wszystkie jego ślady, jednak i tak pamiętam.
Dostałam wczoraj zaproszenie na wesele i nie wiem co mam teraz począć.. w takim stanie..
Zawsze możesz nie iść.

Moi rodzice poznali się na weselu. Mama była od panny młodej. Tata od pana młodego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 20:22   #2827
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Magda, kiedy masz to wesele? moim zdaniem idź. Może być fajnie ja idę jutro. Zrobię się na bóstwo, przełknę łzy i...niech on żałuje, bo mógł się ze mną bosko bawić
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 20:32   #2828
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dziewczynki! Oglądamy
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 20:41   #2829
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ogarnij się, bo doskonale wiesz, że to była marna partia i nieodpowiednia miłość. To nie było coś pięknego ani wyjątkowego, tylko cenna nauka. Niech spada na drzewo, skoro tak Cię traktował. To jest jego problem, że z Tobą nie jest, nie Twój.
Malla, wiem, że nie do mnie były te słowa, ale właśnie coś takiego próbują i mi przetłumaczyć moi przyjaciele.
A teraz całe sedno w tym, żeby w to uwierzyć, zrozumieć


Esia
, bardzo fajny ten filmik! jaka pozytywna dziewczyna. I widzicie: da się? da się! Chciałabym, żeby każda z nas mogła nagrać kiedyś taki pozytywny filmik o swojej historii

Edytowane przez Milagros_90
Czas edycji: 2017-04-21 o 21:00
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 21:12   #2830
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

jak ktoś nie widział pierwszej części to też polecam
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 22:46   #2831
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dobrze w tych filmikach jest powiedziane, że z toksycznego związku ktoś nas musi wyciągnąć. Bo my zaklinamy rzeczywistość. Bliscy nam mówią, że to nie jest dobry związek itd, a my zaślepione i wierzymy, że przecież jest dobrze, no ma on może jakieś wady, ale każdy ma, a przecież się kochamy i wszystko będzie cacy...
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 22:52   #2832
vanilla_pie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dwa miesiące nic. A od wczoraj cos mnie złapało. Nawet mi sie śnił. Napisałam wczoraj do niego pod głupim pretekstem, popisaliśmy normalnie ale bez szału, nic nie proponował ani nie wyznawał Wiec ja tez nie. A dzis nie moge sobie poradzić z myślami jak bardzo sie rozumieliśmy, mieliśmy podobne plany... poznałam od czasu rozstania troche facetów, nawet spotykałam sie poważniej, ale kompletnie nie było chemii i tego zrozumienia jak z nim, i jakichś głupich tekstów, tylko sztywna rozmowa i czasem brak tematów... ech


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vanilla_pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 07:31   #2833
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Kiedyś się trafi następny fajny. Cierpliwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 07:31   #2834
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dzisiaj wstałam i zaraz pomyślałam, że wczoraj był piątek.. pewnie sobie gdzieś wyszedł.. A na myśl, że może się z kimś spotykać, dotykać kogoś innego.. aż mnie skręca(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 07:40   #2835
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Dzisiaj wstałam i zaraz pomyślałam, że wczoraj był piątek.. pewnie sobie gdzieś wyszedł.. A na myśl, że może się z kimś spotykać, dotykać kogoś innego.. aż mnie skręca(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skąd ja to znam... że on może dotykać inną, że może się nią zachwycać, że może ją całuje tak jak ja lubiłam, że ona jego dotyka...Czuję go jeszcze zmysłami. Też był moją pierwszą myślą po przebudzeniu. Oj Kochana, musimy odpędzić te myśli
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 07:55   #2836
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

To minie trzeba przeczekać.

Ja dziś fryzjer mam nadzieję, że będzie pięknie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 08:14   #2837
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Na pewno będzie pięknie!!

kurczaki, czuję się tak...niefajnie, od rana przypominam sobie jak się szykowałam na sylwestra, i jak na gwałt szukałam pewnej rzeczy bo chciałam mu zrobić niespodziankę. I znowu, tak jak wtedy, zapomniałam o zapasowej parze rajstop, po którą zaraz muszę jechać do sklepu. Zamykam oczy i widzę jego uśmiech, widzę jak wyszedł po mnie na przystanek, jak mu się podobałam pięknie wyszykowana, i jak potem z czułością traktował mnie na imprezie.
Nienawidzę czasem swojej dobrej pamięci
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 08:18   #2838
evenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 48
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Milagros!
Baw się rewelacyjnie Tańcz, korzystaj z życia i pięknie uśmiechaj! I niech Cię ani jedna zła myśl dziś nie dopada!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
evenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 08:23   #2839
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mnie to się znowu śnił dlatego od rana chodzę i myślę o takich głupotach. Jednak wierzę, że spotkam kiedyś kogoś, kto przysłoni mi cały świat i zacznę bez żalu myśleć o eks.. KIEDYŚ musi się to zmienić. Chociaż może minąć całkiem sporo czasu do tego momentu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 09:23   #2840
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Wesele mam dopiero w sierpniu i jest to tak bliska osoba, że wypadałoby iść.
Ale sama nie pójdę, nie znając tam nikogo praktycznie, wynudzę się tylko jak wtedy, gdy ostatnio sama się wybrałam..
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 10:37   #2841
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 575
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Treść usunięta
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 10:40   #2842
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Magda, do sierpnia to się wszystko może zdarzyć. Nic nie ryzykujesz, idąc tam. A może to będzie super zabawa
Lipna, na pewno KIEDYŚ będzie lepiej i pozbędziemy się tych myśli i tęsknoty...
Evenia, dziękuję bardzo!

Dziewczynki! życzę Wam udanej soboty. Ja lecę się szykować powoli. Tak mi szkoda, że nie z nim... serce mi pęka. Nie chodzi mi o to, że idę sama, bo to wcale nie musi przeszkadzać w dobrej zabawie. Chodzi o to, że miałam iść konkretnie z nim. I konkretnie jego towarzystwa mi brakuje. Koleżanki mówią, że wstydziłyby się wziąć go do rodziny, patrząc na jego ostatnie zachowania na moich urodzinach czy innych okazjach...A ja tęsknie za tym księciem który wziął Kopciuszka na sylwestra, i tęsknie za naszymi dobrymi chwilami i porozumieniem, jakie między nami było.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 11:38   #2843
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Magda, do sierpnia to się wszystko może zdarzyć. Nic nie ryzykujesz, idąc tam. A może to będzie super zabawa
Lipna, na pewno KIEDYŚ będzie lepiej i pozbędziemy się tych myśli i tęsknoty...
Evenia, dziękuję bardzo!

Dziewczynki! życzę Wam udanej soboty. Ja lecę się szykować powoli. Tak mi szkoda, że nie z nim... serce mi pęka. Nie chodzi mi o to, że idę sama, bo to wcale nie musi przeszkadzać w dobrej zabawie. Chodzi o to, że miałam iść konkretnie z nim. I konkretnie jego towarzystwa mi brakuje. Koleżanki mówią, że wstydziłyby się wziąć go do rodziny, patrząc na jego ostatnie zachowania na moich urodzinach czy innych okazjach...A ja tęsknie za tym księciem który wziął Kopciuszka na sylwestra, i tęsknie za naszymi dobrymi chwilami i porozumieniem, jakie między nami było.
Baw się dobrze - mimo wszystko! Ściskam mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 12:00   #2844
mankowa17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 33
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cześć dziewczyny zapomniałam o was troche mnie nie było a to zasługa pewnego PanaChce wam o czymś napisać dostałam dwa dni temu upragniony pozew o rozwód ale nie uwieżycie co on tam napisał że go biłam i na nic mu nie pozwalałam nawet z chłopakami piwa na tarasie sie napić że byłam przesadnie zazdrosna itd ale najzabawniejsze jest to że chce mnie kosztami sądowymi obciążyć bo niby on jest osobą ubogą a wiem że dorabia na czarno a mało tego dostaje zasiłek w wysokości 2000 euro miesiecznie Zrobił on z siebie taką ofiarę a mnie za najgorszą na świecie.Jak sie okazało o ta dziewczynę co byłam zazdrosna i niby ja zaatakowałam słownie jest teraz z nim i mieszkają razem.Najlepsze jest to w tym że ona też miała chłopaka i mieszkali razem a poleciała do żonatego zostawiając swego co za paranoja jakaś.Ja nie mogę co za gość nawet nie ma klasy żeby rozstać sie spokojnie.A przypominam wam że to on mnie zostawił i chciał rozwodu a całą winne na mnie zwalił .Opisał takie bzudury które nawet nie mialy miejsca tak mnie oczernił a najlepsze że pomimo wszystkiego chce rozwodu bez orzekania o winnieOn chyba nie wie jak bardzo sie pograzyl tym wszystkim
mankowa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 14:48   #2845
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Obcięte z 5 cm szaleństwo. Krótkie bo ledwo za ramiona ale trzeba było. Były bardzo zniszczone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki

Edytowane przez Esia_90
Czas edycji: 2017-04-22 o 16:50
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:14   #2846
elektrycznyczajnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 244
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mankowa17 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny zapomniałam o was troche mnie nie było a to zasługa pewnego PanaChce wam o czymś napisać dostałam dwa dni temu upragniony pozew o rozwód ale nie uwieżycie co on tam napisał że go biłam i na nic mu nie pozwalałam nawet z chłopakami piwa na tarasie sie napić że byłam przesadnie zazdrosna itd ale najzabawniejsze jest to że chce mnie kosztami sądowymi obciążyć bo niby on jest osobą ubogą a wiem że dorabia na czarno a mało tego dostaje zasiłek w wysokości 2000 euro miesiecznie Zrobił on z siebie taką ofiarę a mnie za najgorszą na świecie.Jak sie okazało o ta dziewczynę co byłam zazdrosna i niby ja zaatakowałam słownie jest teraz z nim i mieszkają razem.Najlepsze jest to w tym że ona też miała chłopaka i mieszkali razem a poleciała do żonatego zostawiając swego co za paranoja jakaś.Ja nie mogę co za gość nawet nie ma klasy żeby rozstać sie spokojnie.A przypominam wam że to on mnie zostawił i chciał rozwodu a całą winne na mnie zwalił .Opisał takie bzudury które nawet nie mialy miejsca tak mnie oczernił a najlepsze że pomimo wszystkiego chce rozwodu bez orzekania o winnieOn chyba nie wie jak bardzo sie pograzyl tym wszystkim
klasa sama w sobie, nie ma co
mieszka z nią już teraz, jak jeszcze nie macie rozwodu? zdobądź na to dowód
elektrycznyczajnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:24   #2847
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Elektrycznyczajnik, jak samopoczucie? Trzymasz się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:29   #2848
elektrycznyczajnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 244
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Elektrycznyczajnik, jak samopoczucie? Trzymasz się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak, ale to dlatego, że jestem w domu rodzinnym w poniedziałek rano wracam do miasta studenckiego, specjalnie nie w niedzielę, żeby nie obudzić się tam, bo bym nie wstała pewnie
a jak ty się czujesz?
elektrycznyczajnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 17:07   #2849
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez elektrycznyczajnik Pokaż wiadomość
tak, ale to dlatego, że jestem w domu rodzinnym w poniedziałek rano wracam do miasta studenckiego, specjalnie nie w niedzielę, żeby nie obudzić się tam, bo bym nie wstała pewnie
a jak ty się czujesz?
Właściwie to tak sobie, coś nie mogę zaznać spokoju- czyli dzień jak co dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 17:14   #2850
elektrycznyczajnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 244
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Właściwie to tak sobie, coś nie mogę zaznać spokoju- czyli dzień jak co dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gorszy okres? pamiętam jak z jakieś dwa tyg temu mnie pocieszałaś i ci zazdrościłam 'kurcze, chcialabym byc juz na takim etapie jak ona... obojetności'. cos konkretnego sie stało, że masz gorszy okres ostatnio? czy po prostu samo wyszlo?
elektrycznyczajnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.