Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-06, 13:03   #2821
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Że tacy ludzie istnieją... Serio.

W ogóle mam takie pytanie do dziewczyn po SN... Czy podczas sikania, potraficie normalnie zatrzymać mocz? Bo ja wczoraj się załamałam tragedi nie ma, ale mimo tego, że Zaciskam mięśnie to trochę samo leci. Ciekawe czy to minie, czy już mi tak zostanie...
Od dziś zaczynam ćwiczyć te mięśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak nie mam, za to od kilku dni wyróżnianie to dla mnie męka... Mam wrażenie jakbym noże tam miała.. Nie wiem czy to przez Henia... Bo nadal go mam czy przez co..

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam u pediatry z tą buzią.To trądzik ,ale nie jest źle,mamy bratkiem przemywać2-3 razy dziennie.
Co do brzuszka to mówiłam,że normalne i nic nie dawać.

Jesli chodzi o wieczorne akcje,to też normalne ,że układ nerwowy itd dojrzewa,pochwaliła,że dobrze robimy,że ją usypiamy,bo karmienie i tak nie jest możliwe,potem jak się wyciszypośpi,to da się ją pokarmic.
Co do tego,że robi się nieodkłądalna,chce się tulić ,to też normalne,aby tulić,przytulać,nosić, że dzięki temu lepiej się rozwija itd itp
Ma lekką asymetrie i pokazała nam w jaki sposób ją pielęgnować,nosić,przebie rać .
Poza tym ją wychwaliła,że piękna,silna. Waga 4100.
16.08.mamy szczepienie .
Super gratuluję

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 13:10   #2822
xxxbursztynekxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxbursztynekxxx
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 278
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Blanka ja też nie mam aż takiego problemu ale coś jest na rzeczy. No nic trzeba ćwiczyć.

Polu super że mała tak przybiera

Aniama udanego pobytu wiem o czym mówisz z tą wolnością ja ostatnio jak pojechałam do pracy na plotki to rozmroziłam porcję mleka i mój tż mógł iść spokojnie na spacer.

W górach dzisiaj ochłoda i moja Lidia to nie to dziecko. Śpi, je gada do siebie w łóżeczku trochę brzuszek pobolewa ale nie ma tragedii. Więc pewnie większość dolegliwości potęgowały też upały.

Zua ja podaję małej Espumisan już od jakiegoś czasu. Szczerze nie wiem czy widać jakąś poprawę po tym, może trochę. Tylko że ja daję ten mocniejszy czyli setkę.
Co do masażu jak na razie tylko raz zrobiła po nim kupę ale ona tak rzadko ją robi. Ostatni raz w czwartek robiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxbursztynekxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 13:35   #2823
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Bursztynku ja tez mam 100. Ile kropel podajesz ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 13:36   #2824
xxxbursztynekxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxbursztynekxxx
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 278
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Bursztynku ja tez mam 100. Ile kropel podajesz ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja daję po 15 kropel

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxbursztynekxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 13:59   #2825
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez xxxbursztynekxxx Pokaż wiadomość
Ja daję po 15 kropel

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej a w ulotce jest napisane 5-10 na karmienie. Nie zaszkodzi wuecej kropel ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 14:05   #2826
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Była położna, mała ma już 4300g szok...

Co do moich problemów z moczem..
Mam nadzieję, że to wycwicze.
To nie jest tak, że nie panuje nad tym i popuszczam mocz. Po prostu mam słabsze te mięśnie, czy co to tam jest...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez xXBlankaXx
Czas edycji: 2018-08-06 o 14:19
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 15:14   #2827
xxxbursztynekxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxbursztynekxxx
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 278
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Ojej a w ulotce jest napisane 5-10 na karmienie. Nie zaszkodzi wuecej kropel ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi doradziła tyle położna jak widzę że są duże problemy z brzuszkiem i nic jej nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxbursztynekxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-06, 16:11   #2828
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Dziewczyny potrzebuje jakiejś pakowanej torby na dzieciowe rzeczy - takiej na wyjazdy. Jeździmy conajmniej 2 x w tygodniu na wieś, planujemy wyjazd do rodziny tz itp, i wiozę pieluchy, ubranka, laktator, butla itp. Mam torebkę do wózka la millou ale to taka na drobnostki na spacerki. Macie cis godnego polecenia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 18:20   #2829
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Hej.

Norciu zostałaś naszym rodzyneczkiem

U nas zakręcony czas przez co mało się udzielam

Szymko nauczył się przekręcać z brzucha na plecy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 19:56   #2830
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Ha, uśpiłam moją dwójkę razem na jednym łóżku ale oczywiście Iga już je, bo nie dało jej się przełożyć do wózka bez pobudki.

Madziara to Szymek jest mały akrobata

Siedzę jak na szpilkach, bo moja siostra z tp na dzień przede mną dzisiaj została przyjęta na oddział w celu wywołania porodu. Nasze malutkie miały mieć jeden dzień różnicy a jak będzie wszystko dobrze to będzie 2,5 tygodnia . Stresuję się prawie tak jakbym to ja miała rodzić.

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 20:15   #2831
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Ha, uśpiłam moją dwójkę razem na jednym łóżku ale oczywiście Iga już je, bo nie dało jej się przełożyć do wózka bez pobudki.

Madziara to Szymek jest mały akrobata

Siedzę jak na szpilkach, bo moja siostra z tp na dzień przede mną dzisiaj została przyjęta na oddział w celu wywołania porodu. Nasze malutkie miały mieć jeden dzień różnicy a jak będzie wszystko dobrze to będzie 2,5 tygodnia . Stresuję się prawie tak jakbym to ja miała rodzić.

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
Kciuki w takim razie za siostre, tak to jest ze sie o bliskich bardziej martwimy niż siebie.

A mój też z brzucha na plecy potrafi jak mu nie pasuje to leżenie, ale czytalam że nie jest to jeszxze świadome tylko Pieronek siły ma to daje rade

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-06, 20:32   #2832
ovejita
Wtajemniczenie
 
Avatar ovejita
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 057
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam u pediatry z tą buzią.To trądzik ,ale nie jest źle,mamy bratkiem przemywać2-3 razy dziennie.
Co do brzuszka to mówiłam,że normalne i nic nie dawać.

Jesli chodzi o wieczorne akcje,to też normalne ,że układ nerwowy itd dojrzewa,pochwaliła,że dobrze robimy,że ją usypiamy,bo karmienie i tak nie jest możliwe,potem jak się wyciszypośpi,to da się ją pokarmic.
Co do tego,że robi się nieodkłądalna,chce się tulić ,to też normalne,aby tulić,przytulać,nosić, że dzięki temu lepiej się rozwija itd itp
Ma lekką asymetrie i pokazała nam w jaki sposób ją pielęgnować,nosić,przebie rać .
Poza tym ją wychwaliła,że piękna,silna. Waga 4100.
16.08.mamy szczepienie .
Polu, piękna waga
Co do buzi z trądzikiem - też walczymy z krostkami. Chyba wybiorę się do pediatry, by na pewno potwierdzić czy to trądzik, bo małemu zaczyna się przesuszać mocno buzia Malwinka ma trądzik tylko na buzi czy na główce i szyi też ma krostki?
ovejita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 21:59   #2833
pozytywnaj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Blanka aż sprawdzałam jak u mnie z tym trzymaniem moczu, e jest ok.

Gratuluję Wam dzidziusiowych wag

Ja dziś zamówiłam tą butelkę Calma Medela, co polecała Kropka.
Będę próbowała raz za czas nakarmić butelką, żeby w razie w gdzieś móc wyjść bez dziecka

Małemu ropieje od popołudnia oczko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pozytywnaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 06:32   #2834
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Wydajemy się że ma wpływ ten masaż bo porusza jelita

Nie przesadzasz z ćwiczeniami chociaż ja też wiele robiłam a mi nic nie pomogło mam nadzieję że Tobie mimo wszystko pomoże a co z seksami?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Cami tiaaa, tak przesadziłam, że tylko okna pomyłam.. Bo a to później wstałam, bo ni mogłam spać nad ranem (to m.in. pozmywałam naczynia), potem sklepy - załatwianie pierdyliarda nic nie znaczących spraw, ile czasu na tym człowiek traci, to głowa mała.. wróciłam do domu, tylko wstawiłan kukurydzę, zjedliśmy, zaczęłam myć okna i zadzwoniła znajoma, że będzie za 20 minut. Była za pół godziny, ale zdążyłam pomyć Gdy pojechała, zaczęłam robić obiado-kolację i robiłam to tak jakoś ślamazarnie, że ze wszystkim skończyłam po 21. Ale kręgosłup to dawno mnie tak nie bolał. Wczoraj ani sutów nie kręciłam, ani na piłce, ani schodów, ani seksów. A seksy to już w ogóle.. serduszkowaliśmy tylko raz i to z ogromnym bólem, nie wiem co z tym mam, ale boli przeokrutnie, może za bardzo się stresuję i jestem pospinana.. w trakcie gadam jak najęta zamiast wyluzować..
Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Norciu w biodrach coa okolo 90 mam.
Blanka ja nie mam poki co problemow z sikaniem, kakps wszystko sie udaje
Pola gratuluje tak udanego rozwoju Malwinki !
Mam wrazenie, że dzis mieliśmy ból brzuszka. Dalam koperku bo plakala mi po jedzeniu i sie tak prezyla...myslicie, ze moge podac espumissan czy to zly pomysł ? Podkurczalam nóżki, robilam masaz, ale poki.co kupy ni ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ło Tysiu, to jest nadzieja, bo przed ciążą miałam ok. 96 cm. Teraz chciałam zmierzyć, ale brzuszek przeszkadza
Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Hej.

Norciu zostałaś naszym rodzyneczkiem

U nas zakręcony czas przez co mało się udzielam

Szymko nauczył się przekręcać z brzucha na plecy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Madziaro, jak słodko mnie nazwałaś
Szymko Akrobata
Nie będziecie musiały długo na mnie czekać, obiecuję! Toż najpóźniej we czwartek zaczynają wywoływać.. ponoć najpierw balonik, a jak to ni pomoże, to oksy. Dzisiaj mam w nosku sąsiadów, będę latać po schodach.

Dziewczyny, miałam Was zapytać - jak ogarniałyście majtki poporodowe wielorazowe? Prałyście je pod kranem w łazience i potem gdzie wieszałyście? Nie wiem jak to ubrać oczami wyobraźni..
__________________





Edytowane przez norka93
Czas edycji: 2018-08-07 o 06:36
norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 06:38   #2835
pozytywnaj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Cami tiaaa, tak przesadziłam, że tylko okna pomyłam.. Bo a to później wstałam, bo ni mogłam spać nad ranem (to m.in. pozmywałam naczynia), potem sklepy - załatwianie pierdyliarda nic nie znaczących spraw, ile czasu na tym człowiek traci, to głowa mała.. wróciłam do domu, tylko wstawiłan kukurydzę, zjedliśmy, zaczęłam myć okna i zadzwoniła znajoma, że będzie za 20 minut. Była za pół godziny, ale zdążyłam pomyć Gdy pojechała, zaczęłam robić obiado-kolację i robiłam to tak jakoś ślamazarnie, że ze wszystkim skończyłam po 21. Ale kręgosłup to dawno mnie tak nie bolał. Wczoraj ani sutów nie kręciłam, ani na piłce, ani schodów, ani seksów. A seksy to już w ogóle.. serduszkowaliśmy tylko raz i to z ogromnym bólem, nie wiem co z tym mam, ale boli przeokrutnie, może za bardzo się stresuję i jestem pospinana.. w trakcie gadam jak najęta zamiast wyluzować.. Ło Tysiu, to jest nadzieja, bo przed ciążą miałam ok. 96 cm. Teraz chciałam zmierzyć, ale brzuszek przeszkadza Madziaro, jak słodko mnie nazwałaś
Szymko Akrobata
Nie będziecie musiały długo na mnie czekać, obiecuję! Toż najpóźniej we czwartek zaczynają wywoływać.. ponoć najpierw balonik, a jak to ni pomoże, to oksy. Dzisiaj mam w nosku sąsiadów, będę latać po schodach.

Dziewczyny, miałam Was zapytać - jak ogarniałyście majtki poporodowe wielorazowe? Prałyście je pod kranem w łazience i potem gdzie wieszałyście? Nie wiem jak to ubrać oczami wyobraźni..
jesteś genialna

Sent from my Redmi 3S using Wizaz Forum mobile app
pozytywnaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 06:45   #2836
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Cami tiaaa, tak przesadziłam, że tylko okna pomyłam.. Bo a to później wstałam, bo ni mogłam spać nad ranem (to m.in. pozmywałam naczynia), potem sklepy - załatwianie pierdyliarda nic nie znaczących spraw, ile czasu na tym człowiek traci, to głowa mała.. wróciłam do domu, tylko wstawiłan kukurydzę, zjedliśmy, zaczęłam myć okna i zadzwoniła znajoma, że będzie za 20 minut. Była za pół godziny, ale zdążyłam pomyć Gdy pojechała, zaczęłam robić obiado-kolację i robiłam to tak jakoś ślamazarnie, że ze wszystkim skończyłam po 21. Ale kręgosłup to dawno mnie tak nie bolał. Wczoraj ani sutów nie kręciłam, ani na piłce, ani schodów, ani seksów. A seksy to już w ogóle.. serduszkowaliśmy tylko raz i to z ogromnym bólem, nie wiem co z tym mam, ale boli przeokrutnie, może za bardzo się stresuję i jestem pospinana.. w trakcie gadam jak najęta zamiast wyluzować.. Ło Tysiu, to jest nadzieja, bo przed ciążą miałam ok. 96 cm. Teraz chciałam zmierzyć, ale brzuszek przeszkadza Madziaro, jak słodko mnie nazwałaś
Szymko Akrobata
Nie będziecie musiały długo na mnie czekać, obiecuję! Toż najpóźniej we czwartek zaczynają wywoływać.. ponoć najpierw balonik, a jak to ni pomoże, to oksy. Dzisiaj mam w nosku sąsiadów, będę latać po schodach.

Dziewczyny, miałam Was zapytać - jak ogarniałyście majtki poporodowe wielorazowe? Prałyście je pod kranem w łazience i potem gdzie wieszałyście? Nie wiem jak to ubrać oczami wyobraźni..
Szczerze? Miałam 4szt.użyłam dwie.. Potem zakładałam majtki zwykle.

Raz pralam normalnie pod kranem, mydłem normalnie, bo myślałam, że zapanowałam tylko jedno opakowanie 2szt. I musiałam czekac aż M. Dowiezie Szybko się upraly, jeszcze szybciej wyschly..dobrze wykrecilam i założyłam na tyłek, w 5min były suche.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 06:51   #2837
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Cami tiaaa, tak przesadziłam, że tylko okna pomyłam.. Bo a to później wstałam, bo ni mogłam spać nad ranem (to m.in. pozmywałam naczynia), potem sklepy - załatwianie pierdyliarda nic nie znaczących spraw, ile czasu na tym człowiek traci, to głowa mała.. wróciłam do domu, tylko wstawiłan kukurydzę, zjedliśmy, zaczęłam myć okna i zadzwoniła znajoma, że będzie za 20 minut. Była za pół godziny, ale zdążyłam pomyć Gdy pojechała, zaczęłam robić obiado-kolację i robiłam to tak jakoś ślamazarnie, że ze wszystkim skończyłam po 21. Ale kręgosłup to dawno mnie tak nie bolał. Wczoraj ani sutów nie kręciłam, ani na piłce, ani schodów, ani seksów. A seksy to już w ogóle.. serduszkowaliśmy tylko raz i to z ogromnym bólem, nie wiem co z tym mam, ale boli przeokrutnie, może za bardzo się stresuję i jestem pospinana.. w trakcie gadam jak najęta zamiast wyluzować.. Ło Tysiu, to jest nadzieja, bo przed ciążą miałam ok. 96 cm. Teraz chciałam zmierzyć, ale brzuszek przeszkadza Madziaro, jak słodko mnie nazwałaś
Szymko Akrobata
Nie będziecie musiały długo na mnie czekać, obiecuję! Toż najpóźniej we czwartek zaczynają wywoływać.. ponoć najpierw balonik, a jak to ni pomoże, to oksy. Dzisiaj mam w nosku sąsiadów, będę latać po schodach.

Dziewczyny, miałam Was zapytać - jak ogarniałyście majtki poporodowe wielorazowe? Prałyście je pod kranem w łazience i potem gdzie wieszałyście? Nie wiem jak to ubrać oczami wyobraźni..
Ja pralam je w łazience pod kranem i wywieszalam na ręczniku przy otwartym oknie pogoda była taka że schly w 10 minut

Może faktycznie się dość spinasz przy seksach - ja tak miałam na początku potem już jakoś się rozluźnialam i szło zabawne jest to że przed porodem to było dla mnie takie normalne a teraz nie umiem sobie wyobrazić żebym miała to robić

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 06:53   #2838
pozytywnaj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Ja pralam je w łazience pod kranem i wywieszalam na ręczniku przy otwartym oknie pogoda była taka że schly w 10 minut

Może faktycznie się dość spinasz przy seksach - ja tak miałam na początku potem już jakoś się rozluźnialam i szło zabawne jest to że przed porodem to było dla mnie takie normalne a teraz nie umiem sobie wyobrazić żebym miała to robić

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


Sent from my Redmi 3S using Wizaz Forum mobile app
pozytywnaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 07:11   #2839
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Dziewczyny co używacie do buzi maluszków. Widzę że mojemu coś skóra się sucha na czole robi i nie wiem czym to nawilzyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-07, 07:22   #2840
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez aaska92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co używacie do buzi maluszków. Widzę że mojemu coś skóra się sucha na czole robi i nie wiem czym to nawilzyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic. Samo musi zejść. U nas była masakra. Smarowalam olejkiem ze słodkich migdałów, też się łuszczyla skórka, ale najlepiej zeszła jak niczym nie robiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 07:25   #2841
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Asiaczku powodzenia dla siostry !!
Norcia jestem bardzo ciekawa jaka bedzie waga Anielki i w ogole jak bedzie rosla itp - ciekawi mnie, czy tez bedzie tak jadla jak moja w zwiazku z tym, że bedzie po prostu wiekszs, bo my i nasi mężowie wysocy co do majtek to juz teraz wiem - tylko siateczkowe !!!!! Mibdoradzila polozna na porodowce, jak mąż wyjal wszystkie moje gacie jednorazowe i ona powiedzisla, że wszystkie są do d... a pptem maz mi przywiozl siateczkowe, i to bylo cose. Rozciagliwe, pomieszcza kazdy podklad, swobodnie sie w nich czulam i przepuszczaly powietrze. Takze Norciu tylko takie kupuj !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 08:03   #2842
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez pozytywnaj Pokaż wiadomość
jesteś genialna

Sent from my Redmi 3S using Wizaz Forum mobile app
Raczej zdesperowana, Justynko
Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Szczerze? Miałam 4szt.użyłam dwie.. Potem zakładałam majtki zwykle.

Raz pralam normalnie pod kranem, mydłem normalnie, bo myślałam, że zapanowałam tylko jedno opakowanie 2szt. I musiałam czekac aż M. Dowiezie Szybko się upraly, jeszcze szybciej wyschly..dobrze wykrecilam i założyłam na tyłek, w 5min były suche.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, dzięki To będę je po prostu porządnie wykręcać, dmuchnę kilka razy i będzie gitez. A jeśli będzie tam ta suszarka do rąk przy zlewie, to pod suszarką..
Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Ja pralam je w łazience pod kranem i wywieszalam na ręczniku przy otwartym oknie pogoda była taka że schly w 10 minut

Może faktycznie się dość spinasz przy seksach - ja tak miałam na początku potem już jakoś się rozluźnialam i szło zabawne jest to że przed porodem to było dla mnie takie normalne a teraz nie umiem sobie wyobrazić żebym miała to robić

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Dziękuję! Domyślam się, że tu będzie podobnie Tylko problem w tym, że sale na położnictwie są 6cioosobowe...... I będę pewnie zestresowana towarzystwem. Nie wiem też na kogo trafię.

Z seksami mam identycznie.. Jakbym tego nigdy nie robiła i spinam się jak nastolatka..
Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Asiaczku powodzenia dla siostry !!
Norcia jestem bardzo ciekawa jaka bedzie waga Anielki i w ogole jak bedzie rosla itp - ciekawi mnie, czy tez bedzie tak jadla jak moja w zwiazku z tym, że bedzie po prostu wiekszs, bo my i nasi mężowie wysocy co do majtek to juz teraz wiem - tylko siateczkowe !!!!! Mibdoradzila polozna na porodowce, jak mąż wyjal wszystkie moje gacie jednorazowe i ona powiedzisla, że wszystkie są do d... a pptem maz mi przywiozl siateczkowe, i to bylo cose. Rozciagliwe, pomieszcza kazdy podklad, swobodnie sie w nich czulam i przepuszczaly powietrze. Takze Norciu tylko takie kupuj !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tysiu, właśnie takie mam - wzięłam dwa opakowania tych siateczkowych wielorazowych z Canpolu Bawełniane też mam, ponoć tam nie ma takiego parcia, że cały czas i koniecznie tylko i wyłącznie siateczkowe. Potem pozwalają na bawełniane.

Podejrzewam, że też może tak zajadać się jak twoja, skoro wzrosty i postury te same Widziałam siebie ze zdjęć.. roczek, a wyglądałam jak wygłodniały pulpet - pulchna, łysa, brzydka i szczęśliwa w chodziku, o matko.. aż kiedyś Wam wrzuce na fb.
A jak twoja waga, Tysiu? Przypomnisz ile ważyłaś przed, ile przytyłaś i jak jest teraz?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 09:09   #2843
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Ktoś z Was ostatnio pisał o krosteczkach na twarzy.. Moja też ma ale wydaje mi się że to są potówki..

Niemniej jednak przemywam jej twarz przegotowana woda a później roztworem z nadmanganianu potasu i już dzisiaj widzę różnice

Ta położna co do mnie przychodziła znowuz mówiła żeby punktowo smarować sudocremem te wypryski..

W ogóle ja się jej pytam co to może być ta wysypka na twarzy a ona do mnie z tekstem: oj a ja juz wpisałam w książeczkę że twarz czysta

Dobrze ze jutro przyjdzie już ta moja położna, która była na urlopie..

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 09:25   #2844
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Cami tiaaa, tak przesadziłam, że tylko okna pomyłam.. Bo a to później wstałam, bo ni mogłam spać nad ranem (to m.in. pozmywałam naczynia), potem sklepy - załatwianie pierdyliarda nic nie znaczących spraw, ile czasu na tym człowiek traci, to głowa mała.. wróciłam do domu, tylko wstawiłan kukurydzę, zjedliśmy, zaczęłam myć okna i zadzwoniła znajoma, że będzie za 20 minut. Była za pół godziny, ale zdążyłam pomyć Gdy pojechała, zaczęłam robić obiado-kolację i robiłam to tak jakoś ślamazarnie, że ze wszystkim skończyłam po 21. Ale kręgosłup to dawno mnie tak nie bolał. Wczoraj ani sutów nie kręciłam, ani na piłce, ani schodów, ani seksów. A seksy to już w ogóle.. serduszkowaliśmy tylko raz i to z ogromnym bólem, nie wiem co z tym mam, ale boli przeokrutnie, może za bardzo się stresuję i jestem pospinana.. w trakcie gadam jak najęta zamiast wyluzować.. Ło Tysiu, to jest nadzieja, bo przed ciążą miałam ok. 96 cm. Teraz chciałam zmierzyć, ale brzuszek przeszkadza Madziaro, jak słodko mnie nazwałaś
Szymko Akrobata
Nie będziecie musiały długo na mnie czekać, obiecuję! Toż najpóźniej we czwartek zaczynają wywoływać.. ponoć najpierw balonik, a jak to ni pomoże, to oksy. Dzisiaj mam w nosku sąsiadów, będę latać po schodach.

Dziewczyny, miałam Was zapytać - jak ogarniałyście majtki poporodowe wielorazowe? Prałyście je pod kranem w łazience i potem gdzie wieszałyście? Nie wiem jak to ubrać oczami wyobraźni..
Norciu u mnie było tak jak piszesz, prałam i na grzejnik pod okno. Schło migiem ja byłam sama na sali, więc nie myślałam kto co myśli, ale nie powinnaś tym sie przejmować w końcu wszystkie leżące tam pojedziecie na jednym wózku przekonałam się tak jak mamuśki, które wcześniej tu już rodziły i nas o rym przekonywały, że nie ma co przejmować się takimi drobiazgami. Na porodówce i potem na sali jakoś to wszystko samo się dzieje, nikt nie zwraca na to uwagi

Ach u mnie z seksami było podobnie.. cała ciążę każda próba bolała i też myślę, że to było w mojej głowie. Ppd koniec to juz nawet nie było o tym mowy.. Wiem jak ciężko się wyluzować.

Trzymam mocne kciuki za Ciebie, żeby samo się zaczęło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 10:16   #2845
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Bry!
Nie odniose sie niestety do niczego, bo czytalam z doskoku wczoraj...
My po wiZycie u pediatry i szczepieniach! Kropek zdrowy, wazy 4920g, uklucie przyjął na klate dzielnie- krotki płakał, potem tak co chwile sie zanosil placzem, a teraz po karmieniu usypia sobie. Wzielam 6w1-i rota, dlatego lekarka zdecydowala ze pjeumokoki za 2 tygodnie. Wiec dzisiaj był tylko jeden pik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 10:22   #2846
monyaa108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 367
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Norcia rozumiem pytanie o pranie bo to faktycznie może być malo komfortowe w szpitalu. Tyle pobytów szpitalnych już mnie uodpornilo i nawet majtki bawełniane pralam w łazience i wieszalam na oparciu łóżka na ręczniku zwyklemprzez noc schlo. A siateczkowe w upał to moment i suche.
monyaa108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 10:23   #2847
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Ktoś z Was ostatnio pisał o krosteczkach na twarzy.. Moja też ma ale wydaje mi się że to są potówki..

Niemniej jednak przemywam jej twarz przegotowana woda a później roztworem z nadmanganianu potasu i już dzisiaj widzę różnice

Ta położna co do mnie przychodziła znowuz mówiła żeby punktowo smarować sudocremem te wypryski..

W ogóle ja się jej pytam co to może być ta wysypka na twarzy a ona do mnie z tekstem: oj a ja juz wpisałam w książeczkę że twarz czysta

Dobrze ze jutro przyjdzie już ta moja położna, która była na urlopie..

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Mój też ma myślę potowki bo tylko w miejscach jak się poci przy piersi więc myślę że to potowki. I po myciu woda przegotowana troszkę są mniejsze. A położna Twoja to masakra jakaś z takim podejściem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 10:37   #2848
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez aaska92 Pokaż wiadomość
Mój też ma myślę potowki bo tylko w miejscach jak się poci przy piersi więc myślę że to potowki. I po myciu woda przegotowana troszkę są mniejsze. A położna Twoja to masakra jakaś z takim podejściem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz






Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez aniama6 Pokaż wiadomość
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


My tez coś typu potowki/ trądzik mamy na twarzy. Myśle ze jedno i drugie. Po trochu. Nic oprócz mycia z tum nie robię. Wczoraj moje dziecko było nieodkladalne. Cały czas kolana i piers. Tym sposobem próba odciągnięcia mleka się nie powiodła- 20 ml. Powrót do domu był koszmarem- godzinna podroz a w tym 2 postoje na karmienie i co odkładałam do fotelika to ryk. W końcu odszukałam tymi 20 ml i dotarliśmy jakoś do domu. Uznałam ze dopóki nie podrośnie koniec z wyjazdami, no ale pewnie zmienię zdanie. Dziś od rana od 8.30 tez zero snu. Przy piersi zaśnie, ale odłożony zaraz pobudka. Ale zauważyliśmy ze od wczoraj zaczął fajnie obserwować. Zajmie się 10 min karuzelka, wodzi wzrokiem za grzechotka. Dziś Tż ma kupić karty kontrastowe. I chyba musimy w jakieś zabawki zainwestować, bo póki co mamy karuzelkę i 2 grzechotki. Myślałam ze w prezencie dostaniemy ale póki co to nie i chyba sami musimy kupić. Ktoś coś poleci? Może są jakieś hity.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 10:51   #2849
pozytywnaj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez aniama6 Pokaż wiadomość
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------





My tez coś typu potowki/ trądzik mamy na twarzy. Myśle ze jedno i drugie. Po trochu. Nic oprócz mycia z tum nie robię. Wczoraj moje dziecko było nieodkladalne. Cały czas kolana i piers. Tym sposobem próba odciągnięcia mleka się nie powiodła- 20 ml. Powrót do domu był koszmarem- godzinna podroz a w tym 2 postoje na karmienie i co odkładałam do fotelika to ryk. W końcu odszukałam tymi 20 ml i dotarliśmy jakoś do domu. Uznałam ze dopóki nie podrośnie koniec z wyjazdami, no ale pewnie zmienię zdanie. Dziś od rana od 8.30 tez zero snu. Przy piersi zaśnie, ale odłożony zaraz pobudka. Ale zauważyliśmy ze od wczoraj zaczął fajnie obserwować. Zajmie się 10 min karuzelka, wodzi wzrokiem za grzechotka. Dziś Tż ma kupić karty kontrastowe. I chyba musimy w jakieś zabawki zainwestować, bo póki co mamy karuzelkę i 2 grzechotki. Myślałam ze w prezencie dostaniemy ale póki co to nie i chyba sami musimy kupić. Ktoś coś poleci? Może są jakieś hity.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
moje dzieci kochały zawieszki lamaze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pozytywnaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 10:51   #2850
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Norciu ka przytylam w ciazy okolo 13,5 kg, przed ciaza wazylam 66 kg, teraz nie wiem jak to wygląda bo nie wazylam się :/ ale na pewno jeszcze zostalo mi kg, bo nie mieszczw sie w spodnie, które kupilam w zeszlym roku w pazdzierniku z myślą o lecie.... jeszcze troche brzucha zostało, no i przyduzo tyłka
Anima a jak Mały przybiera na wadze ? Je efektywnie z piersi ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 10:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.