Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-17, 20:27   #2851
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość

filifonka to vitalitys, bo kolor porkywa sie z moim ostatnim letnim zyczeniem
Nie, to akurat Inebrya po pierwszym oglądnięciu w sztucznym świetle myślałam, że jest ciemny(może to dlatego, że wcześniej farbowałam z 6% i się przyzwyczaiłam do jasnych odcieni), ale w świetle jest jasny i intensywny
Denerwują mnie tylko te nierówności, ale cóż zdarza się
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 20:29   #2852
larys__a
Rozeznanie
 
Avatar larys__a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 586
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy579 ;-) wiem juz to obczaiłam na all kupiłam sobie duża butle 6% a te 9 wywalam do kubła.

zrobiłam ta miedz marionu ale chyba dopiero jutro zrobie fotke.. troszkę nie równomiernie i z czerwonawym refleksem..
larys__a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 20:35   #2853
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Nie, to akurat Inebrya po pierwszym oglądnięciu w sztucznym świetle myślałam, że jest ciemny(może to dlatego, że wcześniej farbowałam z 6% i się przyzwyczaiłam do jasnych odcieni), ale w świetle jest jasny i intensywny
Denerwują mnie tylko te nierówności, ale cóż zdarza się
a jak wlosy?? bo chcalam kupic ta farbe , ale odradzil mi sprzedawca i wcisnal inna , bardzo tamtego wyboru zalowalam, a widze ze mialabym taki kolor jak chcialam
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 21:40   #2854
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez larys__a Pokaż wiadomość
Dzień doberek
Jaka u Was pogoda u mnie piękne słonce

troszkę o mnie:
najczęściej farbuje sie Joannami (iskra, lisc , płomienna miedz) i odświeżam również Joanna szamponetka ewentualnie z marionu miedz.. Pare razy robiłam mango z loreala ale za szybko sie spłukiwał a jest dosyć drogi w porównaniu do Joanny która mi służy. Jednym razem skusiłam sie tez na matrixa sama zamówiłam na all ale wyszło pod czerwień a wiem ze zamawiałam numerki czysto miedziane bez dodatków czerwieni.. :/ z 3 razy byłam rownież u fryzjera ale bez fascynacji
lubie szampon z Rossmanna do rudych mam wrażenie ze kolor po nim jest żywszy ( przytrzymuje go dłużej)
znów zabieram sie do jakiegoś zamówienia na all chyba juz od miesiaca i nie umiem się zdecydować...
aktualnie mam w domu z mariona szampon do 24 miedz ( robiła któraś?) i z Joanny - zmysłowy rudy. nie robiłam ani tym ani tym i nie wiem na który się zdecydować.

aha włosy mam z natury bardzo cieniutkie i delikatne kazda fryzjerka twierdzi ze nie spotkała sie z taka struktura włosa u dorosłej osoby bo w dotyku to jak u dziecka 5 letniego.
która konkretnie joanna jest na pierwszym zdjęciu?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 22:41   #2855
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
a jak wlosy?? bo chcalam kupic ta farbe , ale odradzil mi sprzedawca i wcisnal inna , bardzo tamtego wyboru zalowalam, a widze ze mialabym taki kolor jak chcialam
Nie narzekam od ponad pół roku nią farbuję nie mam porównania do vitalitys, ale po użyciu zakwaszającej odżywki włosy w bardzo dobrym stanie błyszczą się, są miękkie. Nawet przy oksydancie 6% nie zauważyłam większych wysuszeń chociaż bez odżywki z Ziaji moim włosom ciężko
A spłukuje się w racjonalnym tempie farbuję co 6 tygodni i przy tym odcieniu nie narzekałam nigdy na to, że kolor wygląda na brzydko sprany czy coś takiego.
Po 6% miałam sporo jaśniejszy odcień, ale moje włosy są podatne na rozjaśnianie. Zobaczymy jak będzie się sprawował kolor po 3%
I jeszcze jedno to to, że przy farbowaniu 6% trochę mnie piekła skóra głowy. Ale przy 3% nic takiego nie było, więc to pewnie nie wina farby, a mocniejszego oksydantu
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 14:10   #2856
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

a ja się pochwalę kolorem Dzisiejszy W świetle dziennym. Na słońcu żarówa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P180612_15.16.jpg (136,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P180612_15.00.jpg (91,2 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez andzia8001
Czas edycji: 2012-06-18 o 14:23
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 14:57   #2857
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Madzialenka170 Pokaż wiadomość
Witam

Wstawiam fotki po mieszance Vitality's 8.44 + 7.46 + 3% oxy (najpierw odrost, potem na całość). Przez ostanie miesiące robiłam podobną mieszanką, ale zamiast 7,46 używałam 7,44. Kolor był podobny, ale wypłukiwał się na blondo-rudy, ciekawe jak będzie wypłukiwał się teraz, gdy jest odrobinę czerwieni.

Trochę dziwnie aparat kolor łapie... hmmmm...Na żywo jest bardzi intensywny rudy z delikatną poświatą czerwieni. Śliczny po prostu
Witam.
Bardzo mi się Twój kolor podoba i chciałam odgapić , ale nigdzie nie mogę znaleźć 7,64 z vitality`s. Jest tylko 7,64. Możesz dokładnie sprawdzić numery tych farb, bardzo proszę.
Pozdrawiam
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 17:01   #2858
Madzialenka170
Raczkowanie
 
Avatar Madzialenka170
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 61
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agnes7 Pokaż wiadomość
Witam.
Bardzo mi się Twój kolor podoba i chciałam odgapić , ale nigdzie nie mogę znaleźć 7,64 z vitality`s. Jest tylko 7,64. Możesz dokładnie sprawdzić numery tych farb, bardzo proszę.
Pozdrawiam
Hejka

Ja robiłam mieszanką Vitality's Art Absolute 7,46 + 8,44 + 3% oxy
Madzialenka170 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 18:51   #2859
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Madzialenka170 Pokaż wiadomość
Hejka

Ja robiłam mieszanką Vitality's Art Absolute 7,46 + 8,44 + 3% oxy
No i namieszałam. Właśnie tej 7,46 nie mogę znaleźć. Jest tylko 7,64.
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 19:37   #2860
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez agnes7 Pokaż wiadomość
No i namieszałam. Właśnie tej 7,46 nie mogę znaleźć. Jest tylko 7,64.
Na palecie Vitalitys 7.46 nie ma

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 20:02   #2861
Madzialenka170
Raczkowanie
 
Avatar Madzialenka170
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 61
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Na palecie Vitalitys 7.46 nie ma

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
W pewnym momencie zaczełam się zastanawiać jaki ja w końcu numer farby nakładałam

Ale wróciłam do aukcji i załączam wycinek palety.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Paleta Vitality's.jpg (56,9 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez Madzialenka170
Czas edycji: 2012-06-18 o 20:08
Madzialenka170 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 20:07   #2862
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy jestem zalamana wiec blagam oswiec mnie czy poza kapiela rozjasniajaca jest nadzieja na truskawkowy blond
jak pisalam w pt zmieszalam te dwa odcienie artego , ale kolor byl sztuczny przy swietle slonecznym wiec stwierdzilam, ze uzyskam odcien dajac artego 8.34 z woda 9 na polowe czasu. logicznie takie roszady z wlosami robilam setki razy i co?? i nic, mam minimalnie jasniejszy odcien pamaranczy :mur. kolor jest ok, wlosy tez, ale ja sie czuje paskudnie bo od kilku tygodni bezskutecznie daze do jasnej naprawde delikatnej rudosci, ktora nie czynilaby ze mnie manekina latem i nie moge
od operacji zostalo mi sporo bladosci, ale rece opalone na zloto , a przy tym pomaranczu zaczynam przypominac lalki. moze toner z alfy jak nie to przechodze na czern
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2012-06-18 o 20:10
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 20:19   #2863
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Madzialenka170 Pokaż wiadomość
W pewnym momencie zaczełam się zastanawiać jaki ja w końcu numer farby nakładałam

Ale wróciłam do aukcji i załączam wycinek palety.
Ta super tez szukalam tego kolorku

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 20:27   #2864
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy jestem zalamana wiec blagam oswiec mnie czy poza kapiela rozjasniajaca jest nadzieja na truskawkowy blond
jak pisalam w pt zmieszalam te dwa odcienie artego , ale kolor byl sztuczny przy swietle slonecznym wiec stwierdzilam, ze uzyskam odcien dajac artego 8.34 z woda 9 na polowe czasu. logicznie takie roszady z wlosami robilam setki razy i co?? i nic, mam minimalnie jasniejszy odcien pamaranczy :mur. kolor jest ok, wlosy tez, ale ja sie czuje paskudnie bo od kilku tygodni bezskutecznie daze do jasnej naprawde delikatnej rudosci, ktora nie czynilaby ze mnie manekina latem i nie moge
od operacji zostalo mi sporo bladosci, ale rece opalone na zloto , a przy tym pomaranczu zaczynam przypominac lalki. moze toner z alfy jak nie to przechodze na czern
No wlasnie, Artego i RB kiepsko rozjasnia. Moze z 2 x zrob farbowanie natura na poziomie 9/00 a potem jakas jasniutka rudosc, albo lekka kapiel jesli na juz - przepis masz na blagu.
Ja tez bede dazyc do jasniutkiej rudosci i wlasnie bede eksperymentowac z naturka.
W czerni tez bylo by ci dobrze
Wczoraj farbowalam odrost 8.44 + zapienianie na 5 minut. Moj odrost dojdzie do siebie po ciemnej RB za jakis miesiac. Ja tez jestem bladolica, ale moje oczy fajnie wygladaja w jasnych niektorzy twierdza ze troche wampirzo

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 20:39   #2865
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
No wlasnie, Artego i RB kiepsko rozjasnia. Moze z 2 x zrob farbowanie natura na poziomie 9/00 a potem jakas jasniutka rudosc, albo lekka kapiel jesli na juz - przepis masz na blagu.
Ja tez bede dazyc do jasniutkiej rudosci i wlasnie bede eksperymentowac z naturka.
W czerni tez bylo by ci dobrze
Wczoraj farbowalam odrost 8.44 + zapienianie na 5 minut. Moj odrost dojdzie do siebie po ciemnej RB za jakis miesiac. Ja tez jestem bladolica, ale moje oczy fajnie wygladaja w jasnych niektorzy twierdza ze troche wampirzo

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
dzieki, moze faktycznie skusze sie na cos z natury. no wlasnie artego jest mocne dobrze sie trzyma, ale maksymalnie wkurza mnie to, ze nie mam mozliwosci eksperymentowania:rolleye s:.
a na lato sztuczny kolor sexy nie jest
wlasnie moje oczy tez calkiem dobrze sie prezentuja z jasnymi, ale szczegolnie z rudoscia ze wzgledu na zielen, niestety mam juz doscccccc; jaki masz kolorek?? bo ja mam heterocheromie
ps. obawiam sie ze w czerni mi srednio wygladam jak trup, solara ( po samoopalaczu) albo wlasna babka ( jak mialam 22 lata tak pieknie mnie postarzyly, ze wzieto mnie za matke mojego brat ), aczkolwiek mysle o niej zawsze jak mam dola. wiec ostatecznie moge zdecydowac sie na toner w brazie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 21:08   #2866
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
dzieki, moze faktycznie skusze sie na cos z natury. no wlasnie artego jest mocne dobrze sie trzyma, ale maksymalnie wkurza mnie to, ze nie mam mozliwosci eksperymentowania:rolleye s:.
a na lato sztuczny kolor sexy nie jest
wlasnie moje oczy tez calkiem dobrze sie prezentuja z jasnymi, ale szczegolnie z rudoscia ze wzgledu na zielen, niestety mam juz doscccccc; jaki masz kolorek?? bo ja mam heterocheromie
ps. obawiam sie ze w czerni mi srednio wygladam jak trup, solara ( po samoopalaczu) albo wlasna babka ( jak mialam 22 lata tak pieknie mnie postarzyly, ze wzieto mnie za matke mojego brat ), aczkolwiek mysle o niej zawsze jak mam dola. wiec ostatecznie moge zdecydowac sie na toner w brazie
Moje oczka w jasnych miedzianych wygladaja bardzo zloto ladnie tez w zlotych brazach.
Zerknij na 7d i 6d w RB bardzo mnie kusza.
Czarny jest fajny ze wzgledu na polysk. Ja tez wole bardziej naturalne rudosci, dzisiaj widzialam 2 kobiety w mocnych sztucznych rudosciach i nie za bardzo to wyglada do tego jedna miala fryz jak z manekina, uff az zabolalo ze mozna tak sobie szkodzic. Pocieszam sie ze ludzie moj kolorek biora za naturke i czesto slysze ze wlasnie tak ktos chcial by osiagnac...no ale taka widac moja natura ze kazdaa rudosc zmywa sie do blondu zloto miedzianego

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 21:17   #2867
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Moje oczka w jasnych miedzianych wygladaja bardzo zloto ladnie tez w zlotych brazach.
Zerknij na 7d i 6d w RB bardzo mnie kusza.
Czarny jest fajny ze wzgledu na polysk. Ja tez wole bardziej naturalne rudosci, dzisiaj widzialam 2 kobiety w mocnych sztucznych rudosciach i nie za bardzo to wyglada do tego jedna miala fryz jak z manekina, uff az zabolalo ze mozna tak sobie szkodzic. Pocieszam sie ze ludzie moj kolorek biora za naturke i czesto slysze ze wlasnie tak ktos chcial by osiagnac...no ale taka widac moja natura ze kazdaa rudosc zmywa sie do blondu zloto miedzianego

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
fajna natura, chociaz powiem Ci ze kiedys wlasnie moje wlosy tez sie na takowy kolorek zmywaly, ale od pewnego czasu masakra. najgorsze , ze wiem ze najlepiej mi w rudosciach, nawet tych ekstremalnych, ale latem coz
fajny kolor oczu, faktycznie wampirzy, ja za takim efektem tesknie u siebie ( jak mam czerwone refleksy gasna mi oczy )

niestety ja sobie szkodze w podobny sposob do owej pani bo mam wlosy na odrosnietego boba wiec blisko mi do manekina. trudno jutro robie rajd po sklepach, moze cos znajde.
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 21:25   #2868
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
fajna natura, chociaz powiem Ci ze kiedys wlasnie moje wlosy tez sie na takowy kolorek zmywaly, ale od pewnego czasu masakra. najgorsze , ze wiem ze najlepiej mi w rudosciach, nawet tych ekstremalnych, ale latem coz
fajny kolor oczu, faktycznie wampirzy, ja za takim efektem tesknie u siebie ( jak mam czerwone refleksy gasna mi oczy )

niestety ja sobie szkodze w podobny sposob do owej pani bo mam wlosy na odrosnietego boba wiec blisko mi do manekina. trudno jutro robie rajd po sklepach, moze cos znajde.
Ejj na poewno nie jes tak zle przeciez jestes ladna czasami czlowie stara sie cos zmienic bo potrzebuje zmiany i tyle. Mamy to wszystkie...a rudosci sa ciezkie...bo sie wymywaja expresowo.
Moze skusisz sie na 7.44, wiadomo ze ladni sie wypluka poza tym zerknij na palete Majirel ma bardzo fajne zlote rudoscu na piziomie 7, strasznie do nich tesknie.

Dodam jeszcze ze ostatnio byla 3 razy u fryzjera...czyli az do skutku, po to zeby wycieniowal mi wlosy tak jak ja tego chce problem polegal na tym ze wlosy mialy byc cieniowane do prawgo przedzialka.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 21:31   #2869
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Ejj na poewno nie jes tak zle przeciez jestes ladna czasami czlowie stara sie cos zmienic bo potrzebuje zmiany i tyle. Mamy to wszystkie...a rudosci sa ciezkie...bo sie wymywaja expresowo.
Moze skusisz sie na 7.44, wiadomo ze ladni sie wypluka poza tym zerknij na palete Majirel ma bardzo fajne zlote rudoscu na piziomie 7, strasznie do nich tesknie.

Dodam jeszcze ze ostatnio byla 3 razy u fryzjera...czyli az do skutku, po to zeby wycieniowal mi wlosy tak jak ja tego chce

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
dzieki za komplement;
no co racja, to racja wszytskie potrzebujemy zmian, ale teraz moim problem jest to, ze sie skubana za dobrze trzyma
lookne jutro na palety
a dlaczego nie wracasz do majirela kiedys pisalas, ze przesuszalo czy , ze alergia
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2012-06-18 o 21:32
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 21:35   #2870
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
no co racja, to racja wszytskie potrzebujemy zmian, ale teraz moim problem jest to, ze sie skubana za dobrze trzyma
lookne jutro na palety
a dlaczego nie wracasz do majirela kiedys pisalam, ze przesuszalo czy , ze alergia
No wlasnie dostalam uczulenia bardzo dziwnego bo w uszach, no i wysuszala wiecej niz inne, ale wtedy mialam podniszczone wlosy.

Farby ktore stosujemy 1:1 sa trwalsze, ale mniej rozjasniaja.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 21:51   #2871
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
No wlasnie dostalam uczulenia bardzo dziwnego bo w uszach, no i wysuszala wiecej niz inne, ale wtedy mialam podniszczone wlosy.

Farby ktore stosujemy 1:1 sa trwalsze, ale mniej rozjasniaja.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
o matko, naprawde dziwne uczulenie, dobrze ze nic powaznego sie nie rozwinelo. co do trwalosci to fakt, rewelacja ale ja lubie zmiany
zobaczymy co da sie zrobic z tym moim cudem;/
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 08:04   #2872
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Hej ja jestem posiadaczka blond, zniszczonych, spalonych, wykruszonych wlosow ktore za nic nie chca mi rosnac Postanowilam ze koniec! Chce miec dluzgie, ldane wlosy jak kiedys gdy miałam ciemne We wtorek ide do fryzjera ze zdjeciem Ashlee, zobaczymy co wyjdzie, pochwale sie we wtorek na pewno tylko utwierdzcie mnie ze to dobry pomysl
W zeszłym tygodniu poznałam dziewczynę, która położyła sobie farbę (przypuszczam, że blond miedziany lub coś zbliżonego) na bardzo popalone włosy jasny blond. Jednym słowem koszmar... Wyszło jej różowo-żółtawo-blondo coś. Włosy nierówno pokryte, strasznie zniszczone. Nie chciałam się pytać czy sama sobie to zrobiła, czy ktoś jej to zrobił i ogólnie głupio mi było zapytać czemu sobie to zrobiła... W każdym razie może lepiej dobrze przemyśleć farbowanie na ciemniejsze czy też intensywne kolory zniszczonych włosów koloru blond?
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 10:49   #2873
larys__a
Rozeznanie
 
Avatar larys__a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 586
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Gajowniczka na moje oko to wtedy miałam po odświeżeniu szamponetka: płomienny rudy ;-)

mi sie tez podobają przygaszone rudości ale koleżanki z pracy zawsze mówią mi ze mam to takie wymyte nijakie i ja jestem przy tym cala nijaka.. ;/
ciekawe jak z syoos wychodzi ta płomienna lawa.. widziałyście??
http://100sklepow.pl/storage/drygas/...1858719227.jpg
larys__a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 11:59   #2874
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez larys__a Pokaż wiadomość
Gajowniczka na moje oko to wtedy miałam po odświeżeniu szamponetka: płomienny rudy ;-)

mi sie tez podobają przygaszone rudości ale koleżanki z pracy zawsze mówią mi ze mam to takie wymyte nijakie i ja jestem przy tym cala nijaka.. ;/
ciekawe jak z syoos wychodzi ta płomienna lawa.. widziałyście??
http://100sklepow.pl/storage/drygas/...1858719227.jpg
jeśli to odpowiednik 8.4 to rudośc jak najbardziej stonowana
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 12:08   #2875
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy jestem zalamana wiec blagam oswiec mnie czy poza kapiela rozjasniajaca jest nadzieja na truskawkowy blond
jak pisalam w pt zmieszalam te dwa odcienie artego , ale kolor byl sztuczny przy swietle slonecznym wiec stwierdzilam, ze uzyskam odcien dajac artego 8.34 z woda 9 na polowe czasu. logicznie takie roszady z wlosami robilam setki razy i co?? i nic, mam minimalnie jasniejszy odcien pamaranczy :mur. kolor jest ok, wlosy tez, ale ja sie czuje paskudnie bo od kilku tygodni bezskutecznie daze do jasnej naprawde delikatnej rudosci, ktora nie czynilaby ze mnie manekina latem i nie moge
od operacji zostalo mi sporo bladosci, ale rece opalone na zloto , a przy tym pomaranczu zaczynam przypominac lalki. moze toner z alfy jak nie to przechodze na czern
Julianna, mam tak samo- królestwo za przepis na truskawkowy blond ! Tak mi się ten kolor marzy!!! Chyba najbardziej zbliżony widziałam u Coco jak do tej pory
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 13:00   #2876
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Julianna, mam tak samo- królestwo za przepis na truskawkowy blond ! Tak mi się ten kolor marzy!!! Chyba najbardziej zbliżony widziałam u Coco jak do tej pory
Dajcie fote to coś zaradzimy
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:23   #2877
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Julianna, mam tak samo- królestwo za przepis na truskawkowy blond ! Tak mi się ten kolor marzy!!! Chyba najbardziej zbliżony widziałam u Coco jak do tej pory
ja przepisy znam z innymi farbami , z vitalitys jak truskawkowy blond wyszedl ma raz bodajze stosowany przez kathy 8.34 niestety nietrwale sa u mnie te farby i co gorsza- wychodza nierowno u mnie.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Dajcie fote to coś zaradzimy
co do mojego marzenia truskawkowego ujme to wprost Twoj kolor po colorance, w zwiazku z powyzszym postanowilam iz nastepne farbowania bedzie kopia Twoich receptur.
co do moich wlosow nie wiem jakim cudem , ale sie utlenily czy cos w nocy i rano kolorek jest ladniejszy. duzy pllus za ledwie kilka rozdwojonych koncowek po tym co im zrobilam. a te pasma , ktore ladnie chwycily sa sliczne. dzisiaj kupilam szampon rumiankowy i bede myc i olejowac kiedys tak dobilam resztki czerwieni

otrzymalam cos w tym typie
http://www.google.pl/imgres?q=strawb...25,s:170,i:362

przelknelabym nawet to
http://www.gearcloset.net/ViewDetail.aspx?ipId=1480496
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2012-06-19 o 14:34
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:38   #2878
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Pierwsze zdjęcie to Coco, mieszanka Matrixa, 1/4 8CC i 3/4 9G, problem w tym, że ostatnio w Poznaniu nigdzie nie można dostać Matrixa, mają jakieś resztki.

Druga to fotka Szaruch, robiła drogeryjną, Delia morelowy blond, której zresztą już nie produkują (tego odcienia). I ten kolor jest idealny!

Julianna, a z jakich farb znasz przepis?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Coco.jpg (152,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg morela.jpg (39,0 KB, 48 załadowań)
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:47   #2879
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witam przesledziłam wasz wątek aw nadzieji że znajde odpowiedz na nutujące mnie pytanie.
coz to za kolor? czy można go podpiąć pod rudy?
jakim sposobem moge taki uzyskać? mam bardzo jasne włosy ( wczesniej rozjasniane , teraz farbowane na bardzo jasny blond).
wieczorem jak bede w domu postaram sie wrzucic swoje zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (11,5 KB, 30 załadowań)
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 15:01   #2880
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Miałam coś podobnego po 8,34

Kathy, a jak myślisz, czy z Vitalitys 9,34 dałby taki efekt truskawkowego blondu...?

8,34 z Alfy mi się podobał, ale....... ciut za ciemny
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.