Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76. - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-04, 21:10   #2851
VivelaPologne
Raczkowanie
 
Avatar VivelaPologne
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Galaxy
Wiadomości: 257
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Skończyłam liceum dwa lata temu i w kwestii lekcji wf-u nic się nie zmieniło. Do podstawówki chodziłam zagranicą więc nie liczę (tam w miarę lubiłam wf), ale tak ogólnie w czasie mojej edukacji w Polsce tylko raz trafiłam na dobrego nauczyciela tego przedmiotu. Było to w gimnazjum, babka przyszła na zastępstwo i prowadziła bardzo fajne i urozmaicone zajęcia. Wszyscy, którzy się jakoś bardzo nie obijali, mieli 5 na półrocze i to też odejmowało stres. Jak wrócił stary nauczyciel to wszystko wróciło do (beznadziejnej) formy.

Liceum było pod tym względem porażką. Cały czas siatkówka, siatkówka i jeszcze raz siatkówka. Kiedyś o tym pisałam na Wizażu, ale też miałam dziwnych wuefistów w szkole średniej, jeden z nich wypisywał do dziewczyn, zapraszał je na wieczorne przejażdżki po mieście i kolacje w restauracji. Finalnie został dyrektorem mojego zacnego liceum xD drugi z wymienionych rzucał niewybrednymi tekstami na lekcji, rok temu ponoć poszła na niego skarga, został na chwilę zawieszony, ale z tego co widzę znów uczy.
__________________
Los się śmieje z naszych planów
VivelaPologne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-04, 21:25   #2852
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
[LEFT]


Ja kupę czasu też właśnie tak grałam w siatkę na zasadzie "macie piłkę".



Zasad sportów (nie licząc piłki nożnej) nauczyłam się ze sportowych anime.


Byłam w ciężkim szoku jak oglądałam Haikyuu!! ile siatkówka ma zasad i że w ogóle są jakieś pozycje różne.
Ja zaczęłam oglądać sport po wyjedzie za granicę. Zaczęłam kibicować.

A żadnych rozgrywek klubowych nie oglądam. Nie chce mi się tego śledzić. Jak gra reprezentacja i mecze nie są o dzikich porach to obejrzę. Nie będę szukać powtórek, bo coś leciało jak byłam w pracy.

A kiedyś oglądałam w kółko siatkówkę i piłkę ręczną. Śledziłam ligę, transfery, wszystko.

Teraz oglądam tylko reprezentację. I czasem z wyłączonym dźwiękiem, bo mnie te trąbki na meczach irytują. Nie wytrzymałabym na żywo.

Na koncerty to wio, idę w podskokach, a na meczu w telewizji mnie trąbki wkurzają.

NBA mi się podoba, ale boję się zacząć oglądać. Jak już sobie wybiorę drużynę to przepadnę totalnie. A nie wiem komu mam kibicować

Jestem krasnalem, a oglądam sporty dla wysokich.

Gimnastykę czasem obejrzę na igrzyskach

Piłki nożnej i tenisa za to nie znoszę. Tenis mnie nudzi. I niektóre zawodniczki się tam wręcz wydzierają. Publiczność cicho, a tenisistki się drą jak w ZOO.

Piłka nożna jest za bardzo "przyaktorzona" i przez to mam ciarki żenady. Ktoś się przewraca i dostaje 'kontuzji' na widok swojego odbicia. A potem w telewizji szał, bo jest 'legendą' i klasa sama w sobie. A pięć minut temu udawał, że jest cały połamany.

W Irlandii mieszkam i tu oglądam jak reprezentacja gra w rugby.

Moja rodzina jest niesportowa, nikt mnie na mecze nigdy nie zabierał to nie ma we mnie takiego zapędu do kibicowania.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-04, 22:01   #2853
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez VivelaPologne Pokaż wiadomość
Kiedyś o tym pisałam na Wizażu, ale też miałam dziwnych wuefistów w szkole średniej, jeden z nich wypisywał do dziewczyn, zapraszał je na wieczorne przejażdżki po mieście i kolacje w restauracji.

Finalnie został dyrektorem mojego zacnego liceum xD drugi z wymienionych rzucał niewybrednymi tekstami na lekcji, rok temu ponoć poszła na niego skarga, został na chwilę zawieszony, ale z tego co widzę znów uczy.
Fuj.


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-04, 22:19   #2854
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Ja miałam wuefistę, który pozwalał chłopakom grać w piłkę bez koszulek. Oni sobie biegali prawie na golasa kilka metrów dalej "bo jest gorąco", a my miałyśmy sprawdzane paznokcie i stałyśmy z ramionami w górę. Przechodził obok każdej i sprawdzał czy czasem kawałka brzucha nie widać przy podnoszeniu ręki.

I miał swoje 'ulubienice'. Jak któraś reprezentowała szkołę i wygrała coś w biegach to my w nagrodę miałyśmy tydzień biegania, bo to 'dyscyplina szkolna' i Basia musi trenować.

To jest typ, który by się sprawdził do sędziowania gimnastyki. Zobaczy ramiączko stanika spod stroju i wypad, dyskwalifikacja
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 07:00   #2855
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;89399321]Treść usunięta[/QUOTE]W sumie wf na studiach wspominam najlepiej
I aerobik w gimnazjum, jedyna rzecz z której byłam dobra

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 07:22   #2856
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;89398697]|Ty to Pusheen zawsze wyjedziesz z jakąs kontrowersją

podejrzewam rozkrecenie kolejnej gównoburzy po tm twoim komentarzu, który podkreśliłam

Ja uwazam ze wymagania na w-fie nie przekraczaja zdolnosci przecietnego dziecka - i na tych w-fach z mojej szkoły (30 lat temu) i obecnych (widzę wfy z okna w pracy). Tylko to trzeba sie nauczyć umiejętności - tak jak i na innych przedmiotach - poznać teorię i ćwiczyć, powtarzać.
A nie zwykle lekcje przebimbac na graniu w zbijaka lub cokolwiek chcecie drodzy uczniowie a potem z nagla sprawdzian ze skoków np.
sam rzut pilką nie jest trudny, tyle ze każdy rzuci na inna odległość. tak samo skok w dal- skakac to potrafią juz 3latki.
skok przez kozla wymaga nauczenia odpowiedniej techniki - tutaj sie zgodzę ze kozly powinny byc dostosowane do wzrostu skaczacych - tak jak krzesła w szkole i to jest FELER- że nie są.
system oceniania tych wyników skoków, rzutów jest do kitu - bo tez powinien byc dostosowywany do wagi, wzrostu PRZYNAJMNIEJ[/QUOTE]Tylko właśnie z tym ćwiczeniem i powtarzaniem jest problem. Nigdy w życiu nie ćwiczyliśmy skoki przez kozła, rzutu piłką lekarską czy skoku w dal, po prostu nagle na koniec semestru był sprawdzian i rób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 09:32   #2857
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam oglądać sport po wyjedzie za granicę. Zaczęłam kibicować.

A żadnych rozgrywek klubowych nie oglądam. Nie chce mi się tego śledzić. Jak gra reprezentacja i mecze nie są o dzikich porach to obejrzę. Nie będę szukać powtórek, bo coś leciało jak byłam w pracy.

A kiedyś oglądałam w kółko siatkówkę i piłkę ręczną. Śledziłam ligę, transfery, wszystko.

Teraz oglądam tylko reprezentację. I czasem z wyłączonym dźwiękiem, bo mnie te trąbki na meczach irytują. Nie wytrzymałabym na żywo.

Na koncerty to wio, idę w podskokach, a na meczu w telewizji mnie trąbki wkurzają.

NBA mi się podoba, ale boję się zacząć oglądać. Jak już sobie wybiorę drużynę to przepadnę totalnie. A nie wiem komu mam kibicować

Jestem krasnalem, a oglądam sporty dla wysokich.

Gimnastykę czasem obejrzę na igrzyskach

Piłki nożnej i tenisa za to nie znoszę. Tenis mnie nudzi. I niektóre zawodniczki się tam wręcz wydzierają. Publiczność cicho, a tenisistki się drą jak w ZOO.

Piłka nożna jest za bardzo "przyaktorzona" i przez to mam ciarki żenady. Ktoś się przewraca i dostaje 'kontuzji' na widok swojego odbicia. A potem w telewizji szał, bo jest 'legendą' i klasa sama w sobie. A pięć minut temu udawał, że jest cały połamany.

W Irlandii mieszkam i tu oglądam jak reprezentacja gra w rugby.

Moja rodzina jest niesportowa, nikt mnie na mecze nigdy nie zabierał to nie ma we mnie takiego zapędu do kibicowania.
Oglądać a uprawiać to dwie zupełnie różne rzeczy. Gram w tenisa, ale nie oglądam transmisji w tv. Jak już oglądam coś związanego z tenisem to raczej pod kątem tego, czego bym się jeszcze chciała nauczyć. Czasami obejrzę jakiś ważniejszy mecz siatkówki. Jakieś ważniejsze mistrzostwa lekkoatletyczne. Ale to zdarza się dosłownie kilka razy w roku.
U mnie w domu dużo się takich rzeczy oglądało, jak był jakiś mecz to mogłam zapomnieć o oglądania telewizji i może stąd taka awersja do kibicowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-05, 09:40   #2858
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Udałoby się Wam teraz skoczyć przez kozła i przez skrzynię?

Uważam że mam spoko kondycję i sprawność ale chyba bym nie dała rady xd nie próbowałam nigdy ale wysokie to i trzeba dobrze wymierzyć a ja odległości nie ogarniam (wada wzroku)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 09:41   #2859
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Udałoby się Wam teraz skoczyć przez kozła i przez skrzynię?

Uważam że mam spoko kondycję i sprawność ale chyba bym nie dała rady xd nie próbowałam nigdy ale wysokie to i trzeba dobrze wymierzyć a ja odległości nie ogarniam (wada wzroku)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta w życiu

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 10:10   #2860
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Udałoby się Wam teraz skoczyć przez kozła i przez skrzynię?

Uważam że mam spoko kondycję i sprawność ale chyba bym nie dała rady xd nie próbowałam nigdy ale wysokie to i trzeba dobrze wymierzyć a ja odległości nie ogarniam (wada wzroku)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przez kozła raczej tak, przez skrzynię bym się po prostu bała.
Na pewno nie zrobiłabym tych różnych dziwnych rzeczy na drążku. I biegu przez płotki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 10:13   #2861
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Kozioł tak, drążek tez, skrzynia nigdy, to cholerstwo budzi we mnie strach. Jestem za mały dzik na takie skoki.

Bieg przez plotki zawsze mi się wydawał nienaturalny, tez bym pewnie oblała teraz
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-05, 10:54   #2862
VivelaPologne
Raczkowanie
 
Avatar VivelaPologne
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Galaxy
Wiadomości: 257
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Nie znosiłam gimnastyki na równi z siatkówką i biegami długodystansowymi, więc nigdy przez nic nie przeskoczyłam. Jedyną aktywność na wf-ie jaką lubiłam to był badminton, sprinty i taniec, ale były one baaardzo rzadko na zajęciach, więc najczęściej cierpiałam. Aaa i jeszcze tolerowałam unihokeja, ale to bardziej na zasadzie "w końcu nie ta siatka" niż jakaś wielka sympatia do tego sportu.

W ogóle co do sprintów to żałuję, że nie pociągnęłam tego dalej. Nie zostałabym olimpijką ani nawet pewnie profesjonalną sprinterką, ale miałam naturalne predyspozycje i na amatorskim/półamatorskim poziomie mogłabym sobie trenować. Niestety wf zabił we mnie jakąkolwiek chęć do sportów.
__________________
Los się śmieje z naszych planów
VivelaPologne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 11:48   #2863
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Udałoby się Wam teraz skoczyć przez kozła i przez skrzynię?

Uważam że mam spoko kondycję i sprawność ale chyba bym nie dała rady xd nie próbowałam nigdy ale wysokie to i trzeba dobrze wymierzyć a ja odległości nie ogarniam (wada wzroku)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej nie.

Pewnie nie budziloby to we mnie takiego lęku jak wtedy, kiedy byłam dzieckiem, ale jednak...

W sumie to co do tej nieszczęsnej skrzyni, to ona w jakimś sensie budziła moje rozbawienie nawet wtedy, w tamtych szkolnych latach. Bo ja po prostu wiedziałam, że przez nią nie przeskocze, bo to jest fizycznie niemożliwe, więc jak już się poddalam w swojej głowie, to wiadomo było, że to koniec i nic już nie będzie xd

Co do tego kozła to podejrzewam, że nic by z tego nie było i dzisiaj, bo to głęboka trauma, której nie da się pokonać i ja nawet nie chcę o tym słyszeć. Jedyna różnica między tym co było a jest polega na tym, że nikt mnie nie zmusi jako dorosłej osoby do robienia czegoś wbrew sobie i mogę temat olać albo nawet wyśmiac. I tyle.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Pusheen_
Czas edycji: 2022-11-05 o 15:47
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 14:54   #2864
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Udałoby się Wam teraz skoczyć przez kozła i przez skrzynię?

Uważam że mam spoko kondycję i sprawność ale chyba bym nie dała rady xd nie próbowałam nigdy ale wysokie to i trzeba dobrze wymierzyć a ja odległości nie ogarniam (wada wzroku)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet bez dodatkowych kilogramów nie dałabym rady. Moja wyobraźnie by na to nie pozwoliła. Już w czasach szkolnych, gdy byłam zwinna i rozruszana, bałam się kozła bo wydawał mi się jakiś taki niestabilny. Przez skrzynię skakałam, bo stabilniejsza i nawet gdybym źle wymierzyła to nie zaplątałabym się w jej nogi (bo nie ma nóg) tylko na niej zatrzymała.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 15:33   #2865
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

U mnie wf może nie był koszmarem, ale nie należał do ulubionego przedmiotu. W gimnazjum miałam jedyną super nauczycielkę z powołania (to nic, że na jej lekcji złamałam sobie rękę he he ). Liceum za to była porażka, pani nauczycielka ze sporą nadwagą wyśmiewała się z dziewczyn, jedną obrała sobie za cel i wymyślała dla niej jakieś chore akcje jak wskakiwanie i zeskakiwanie z parapetu. Nie lubiła jej, bo to była typowa szara myszka, uczyła się całkiem nieźle, sympatyczna dziewczyna pamiętam.
Raz miałam trzeci dzień okresu i zgłosiłam niedyspozycję, to ta zaczęła tak głośno komentować, że cała hala slyszała, że jak to, trzeci dzień? Trzeciego dnia po operacji ludzie wstają z łóżka a ty okres zgłaszasz???
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 15:36   #2866
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
U mnie wf może nie był koszmarem, ale nie należał do ulubionego przedmiotu. W gimnazjum miałam jedyną super nauczycielkę z powołania (to nic, że na jej lekcji złamałam sobie rękę he he ). Liceum za to była porażka, pani nauczycielka ze sporą nadwagą wyśmiewała się z dziewczyn, jedną obrała sobie za cel i wymyślała dla niej jakieś chore akcje jak wskakiwanie i zeskakiwanie z parapetu. Nie lubiła jej, bo to była typowa szara myszka, uczyła się całkiem nieźle, sympatyczna dziewczyna pamiętam.
Raz miałam trzeci dzień okresu i zgłosiłam niedyspozycję, to ta zaczęła tak głośno komentować, że cała hala slyszała, że jak to, trzeci dzień? Trzeciego dnia po operacji ludzie wstają z łóżka a ty okres zgłaszasz???
Tacy ludzie nie powinni pracować z dziećmi, w ogóle z ludźmi.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 15:38   #2867
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 15:39   #2868
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Nawet bez dodatkowych kilogramów nie dałabym rady. Moja wyobraźnie by na to nie pozwoliła. Już w czasach szkolnych, gdy byłam zwinna i rozruszana, bałam się kozła bo wydawał mi się jakiś taki niestabilny. Przez skrzynię skakałam, bo stabilniejsza i nawet gdybym źle wymierzyła to nie zaplątałabym się w jej nogi (bo nie ma nóg) tylko na niej zatrzymała.
Na skrzyni można się boleśnie zatrzymać...
Ja bym nie probowala niczego - jestem spięta to coś na pewno był sobie zrobiła i budzi to we mnie lęk. Jak pusheen - cieszę się że jestem dorosła i nikt mnei do tego by nie zmusił - żadne gry zespołowe, żadnej piłki, żadnych skrzyń, kozłów, biegów przez płotki.
Jedyne co lubiłam a wręcz uwielbiałam to ćwiczenia na równoważni

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 15:43   #2869
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Udałoby się Wam teraz skoczyć przez kozła i przez skrzynię?

Uważam że mam spoko kondycję i sprawność ale chyba bym nie dała rady xd nie próbowałam nigdy ale wysokie to i trzeba dobrze wymierzyć a ja odległości nie ogarniam (wada wzroku)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że tak. Akurat w szkole nigdy nie byłam wysportowana i średnio sobie radziłam na wfie, ale te ćwiczenia robiłam wtedy bez większego problemu, mimo że jestem niska.
WF w szkole wspominam bardzo źle, na każdym etapie (czy to podstawówka, czy gimnazjum, czy liceum) nauczycielki miały swoje pupilki, które dobrze sobie radziły, chodziły na SKSy i brały udział w zawodach, a pozostałe uczennice olewały, nawet nie pamiętały imion. W ostatniej klasie liceum miałam załatwione zwolnienie na cały rok od lekarza. Natomiast na studiach poszłam na pierwsze zajęcia z aerobiku w ramach WFu i wkręciłam się. Zaczęłam chodzić na fitness, potem siłownię, a potem się tak wkręciłam w sport, że ćwiczyłam prawie codziennie i próbowałam bardzo różnych zajęć czy dyscyplin. Także da się poprowadzić WF tak, żeby zachęcić młodego człowieka do aktywności fizycznej.

Edytowane przez karawanna
Czas edycji: 2022-11-05 o 15:44
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-05, 15:44   #2870
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Tacy ludzie nie powinni pracować z dziećmi, w ogóle z ludźmi.
Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dajcie spokój, nie wiem z jakiej okazji miałyśmy raz z nią zamiast ćwiczeń pogadankę o współżyciu i antykoncepcji i takie kocopoły gadała, że byłyśmy zażenowane. Potrafiła w jej mniemaniu rozpoznać po oczach która jest jeszcze dziewicą

Nie żebym sie czepiała, bo sama mam nadwagę, ale co uważacie o nauczycielach wfu, którzy są po prostu grubi? Nie wygląda na to by byli autorytetami w swojej dziedzinie. Przez całą edukację spotkałam się tylko z jedną nauczycielką z powołania, po pięćdziesiątce a ciało dwudziestolatki, tylko przesadza z solarium
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 15:49   #2871
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Dajcie spokój, nie wiem z jakiej okazji miałyśmy raz z nią zamiast ćwiczeń pogadankę o współżyciu i antykoncepcji i takie kocopoły gadała, że byłyśmy zażenowane. Potrafiła w jej mniemaniu rozpoznać po oczach która jest jeszcze dziewicą

Nie żebym sie czepiała, bo sama mam nadwagę, ale co uważacie o nauczycielach wfu, którzy są po prostu grubi? Nie wygląda na to by byli autorytetami w swojej dziedzinie. Przez całą edukację spotkałam się tylko z jedną nauczycielką z powołania, po pięćdziesiątce a ciało dwudziestolatki, tylko przesadza z solarium
Widzę, że ładnie odjechała

Ja uważam, że można mieć nadwagę i dobrą kondycję. Jedyne co, to nauczyciel powinien potrafić wykonać poprawnie wszystkie ćwiczenia, których wymaga poza tym w sumie bez różnicy.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 15:49   #2872
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość

Nie żebym sie czepiała, bo sama mam nadwagę, ale co uważacie o nauczycielach wfu, którzy są po prostu grubi? Nie wygląda na to by byli autorytetami w swojej dziedzinie. Przez całą edukację spotkałam się tylko z jedną nauczycielką z powołania, po pięćdziesiątce a ciało dwudziestolatki, tylko przesadza z solarium
Nie wiem jak bym na takich nauczycieli patrzyła w czasach szkolnych, w dorosłym życiu przez pewien czas pracowałam jako instruktor fitness i wiem, że to nie forma ma kluczowe znaczenie jeśli chodzi o wiedzę i sposób prowadzenia zajęć czy podejście do ludzi. Wiele czynników i schorzeń, a nawet uwarunkowań genetycznych może wpływać na to, że trzeba naprawdę dużo pracy włożyć w to, żeby mieć super formę. Wprawdzie nie spotkałam takich trenerów, którzy mieliby nadwagę, ale kilka nadprogramowych kilogramów czy brak wysportowanej czy umięśnionej sylwetki już tak. Chociaż rozumiem, że nie robią pewnie tym sobie dobrej reklamy, jeśli chodzi o potencjalnych klientów. Wydaje mi się, że od nauczycieli WFu też mniej się wymaga pod tym względem niż od trenerów.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 15:51   #2873
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Tacy ludzie nie powinni pracować z dziećmi, w ogóle z ludźmi.
Tak. Nie wiem dlaczego akurat wśród wuefistow tak wysokie jest stężenie nieprzyjemnych osobowości.


Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Myślę że tak. Akurat w szkole nigdy nie byłam wysportowana i średnio sobie radziłam na wfie, ale te ćwiczenia robiłam wtedy bez większego problemu, mimo że jestem niska.

WF w szkole wspominam bardzo źle, na każdym etapie (czy to podstawówka, czy gimnazjum, czy liceum) nauczycielki miały swoje pupilki, które dobrze sobie radziły, chodziły na SKSy i brały udział w zawodach, a pozostałe uczennice olewały, nawet nie pamiętały imion.

W ostatniej klasie liceum miałam załatwione zwolnienie na cały rok od lekarza.


Natomiast na studiach poszłam na pierwsze zajęcia z aerobiku w ramach WFu i wkręciłam się. Zaczęłam chodzić na fitness, potem siłownię, a potem się tak wkręciłam w sport, że ćwiczyłam prawie codziennie i próbowałam bardzo różnych zajęć czy dyscyplin. Także da się poprowadzić WF tak, żeby zachęcić młodego człowieka do aktywności fizycznej.

Skąd ja to znam.

Chociaż tak szczerze, to częściej miałam do czynienia z wuefistami na zajęciach.

I tu taki mały odnośnik - wuefistki jakoś tam faworyzowaly i miały swoje ulubienice, a kto pamięta...

Urocze żarciki - flirciki z panem wuefista?

Mówię oczywiście o sytuacji oglądanej z boku, a nie czymś w czym brałam udział. Takie to było zabawne i urocze, że szkoda gadać


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Pusheen_
Czas edycji: 2022-11-05 o 15:54
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 15:53   #2874
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Widzę, że ładnie odjechała

Ja uważam, że można mieć nadwagę i dobrą kondycję. Jedyne co, to nauczyciel powinien potrafić wykonać poprawnie wszystkie ćwiczenia, których wymaga poza tym w sumie bez różnicy.
To chyba powinno być kluczowe, ale tak rzadko spotykane było za moich czasów.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 15:59   #2875
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Tak. Nie wiem dlaczego akurat wśród wuefistow tak wysokie jest stężenie nieprzyjemnych osobowości.





Skąd ja to znam.

Chociaż tak szczerze, to częściej miałam do czynienia z wuefistami na zajęciach.

I tu taki mały odnośnik - wuefistki jakoś tam faworyzowaly i miały swoje ulubienice, a kto pamięta...

Urocze żarciki - flirciki z panem wuefista?

Mówię oczywiście o sytuacji oglądanej z boku, a nie czymś w czym brałam udział. Takie to było zabawne i urocze, że szkoda gadać


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
U mnie w szkole akurat mężczyźni prowadzili WF dla chłopaków, a kobiety dla dziewcząt i nigdy nie zdarzyło mi się, żeby było inaczej. Natomiast flirty i dziwaczne teksty zdarzały się od innych nauczycieli, najczęściej chyba od nauczyciela od informatyki Już wtedy był to dla mnie niezły cringe, ale część dziewczyn to podchwytywała
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 15:59   #2876
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 16:00   #2877
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

U mnie inni nauczyciele też miały odchyły, polonistka sama potrafiła naśmiewać się z nadwagi innych a idiotka potrafiła się wykłócać, że w walce Dawida z goliatem to goliat wygrał, nie zapomnę tego
Przez historyczkę dziewczyna powiesiła się, bo ta nie chciała jej przepuścić do następnej klasy drugi czy trzeci raz.
W gimnazjum nauczycielka z chemii siała niezły terror, na jej lekcji było słychać brzęczenie muchy, taka cisza była. Po lekcjach sprawdzała chemiczność alkoholi cięższych, bo czasami było czuć od niej, że jest wczorajsza, ale, że zaraz przed emeryturą to dyrekcja przymykała oczy.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki

Edytowane przez Nightmare666
Czas edycji: 2022-11-05 o 16:03
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 16:03   #2878
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 16:13   #2879
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
U mnie inni nauczyciele też miały odchyły, polonistka sama potrafiła naśmiewać się z nadwagi innych a idiotka potrafiła się wykłócać, że w walce Dawida z goliatem to goliat wygrał, nie zapomnę tego


Przez historyczkę dziewczyna powiesiła się, bo ta nie chciała jej przepuścić do następnej klasy drugi czy trzeci raz.
W gimnazjum nauczycielka z chemii siała niezły terror, na jej lekcji było słychać brzęczenie muchy, taka cisza była. Po lekcjach sprawdzała chemiczność alkoholi cięższych, bo czasami było czuć od niej, że jest wczorajsza, ale, że zaraz przed emeryturą to dyrekcja przymykała oczy.
Kurczę, jakby tak zrobić przegląd grona nauczycielskiego, z jakim się miało do czynienia, to wchodziło to w pewien schemat, bo większość :

- historyków z jaką się zetknelam była dziwna
-wuefistow nadgorliwa i z ograniczoną możliwością dogadania się
- nauczycielek biologii stosowala zamordyzm i wręcz gnebila uczniów, łatwo można je było podejrzewać o jakieś poważne zaburzenia. Jedna z nauczycielek przyznała się nawet do takich problemów, było sporo skarg na nią i po jakimś czasie pożegnała się z pracą w szkole.

A chemiczki/chemicy byli często zakreceni i kilku naprawdę miało problem z alkoholem



Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 16:16   #2880
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Dajcie spokój, nie wiem z jakiej okazji miałyśmy raz z nią zamiast ćwiczeń pogadankę o współżyciu i antykoncepcji i takie kocopoły gadała, że byłyśmy zażenowane. Potrafiła w jej mniemaniu rozpoznać po oczach która jest jeszcze dziewicą

Nie żebym sie czepiała, bo sama mam nadwagę, ale co uważacie o nauczycielach wfu, którzy są po prostu grubi? Nie wygląda na to by byli autorytetami w swojej dziedzinie. Przez całą edukację spotkałam się tylko z jedną nauczycielką z powołania, po pięćdziesiątce a ciało dwudziestolatki, tylko przesadza z solarium
Nadwaga w tym zawodzie moim zdaniem nie ma znaczenia.
Raczej sprawność fizyczna, podejście do uczniów, zaangażowanie.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-04 17:43:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.