Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-07, 08:02   #2851
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Strusica Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj dostałam w paczce rozczarowanie.
Pierwszy raz robiłam zakupy na e-glamour i moją rosabotanice balenciagi czuć na początku tylko alkoholem, a potem zostaje tylko prawie niewyczuwalny aromat bliżej nieokreślonej mieszanki niczego.
Zwietrzałe albo no... będę składać reklamację. Z tego, co czytałam uwzględniają takie rzeczy?
I jeszcze jedna rzecz: kody Balenciagi mają mieć na początku cyfrę z liczbą, a potem ciąg 10 cyfr - i tak jest na opakowaniu, ale na samej już butelce brak tych pierwszych dwoch, co uniemożliwia niejako ich identyfikację w świeżomierzu, jeśli nie ma się pudełka. Generalnie sama flacha nie wzbudza żadnych podejrzeń, no ale ten spiryt daje tak po nosie, że hej.
Zamawiałam jeszcze jedną wodę (zen shiseido) i ona jest raczej ok, ale niesmak i tak mam. Niby wiem, że każdemu może się zdarzyć i jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale od dolce już tyle razy zamawiałam i zawsze wszystko było w porządku, a tutaj pierwszy raz i od razu gniot. Żeby oni mieli rosabotanice w lepszej cenie...
edit:No i pytanie do Was - na moim miejscu brałybyście zwrot kasy i zamówiły z innego miejsca (chociaż drożej, no ale to już pomińmy), czy wymieniły na e-glamour na taką samą? No bo kurcze taniej nigdzie nie ma, a z drugiej strony jak całą partię mają taką śmierdzącą..?
Chyba tak.
Drugie tez tak. Bo moze sie okazac, ze to partia jakas felerna, czy zle przechowywana. Drugi raz nie chcialabym skladac reklamacji Dla swojego swietego spokoju kupilabym w innym miejscu, nawet jesli jest drozej. A duzo? Tak z ciekawosci
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 14:12   #2852
Strusica
Raczkowanie
 
Avatar Strusica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Na e-glamour stoją 143, tagomago coś koło 170-180, na dolce... 225 (za 50ml). Teraz spojrzałam, że na iperfumy jest za 140, ale już odpuszczam - i tak już powinnam przejść na odwyk (nigdy nie kupowałam na iperfumach, kiedyś coś tam gdzieś obiło mi się o oczy i wiecie, pewnie kiedyś się przekonam, ale póki co nachodzi mnie motywowana uprzedzeniem trwoga )
Rosabotanice odeslalam, babeczka w mailu na poczatku oczywiscie mi odpisala, że alkohol może być wyczuwalny na początku, ale jak jej wytlumaczylam, ze po odparowaniu to i tak nie ten zapach, to stwierdziła, że jak najbardziej mam prawo do reklamacji, także póki co na plus.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strusica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 18:52   #2853
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Strusica Pokaż wiadomość
Na e-glamour stoją 143, tagomago coś koło 170-180, na dolce... 225 (za 50ml). Teraz spojrzałam, że na iperfumy jest za 140, ale już odpuszczam - i tak już powinnam przejść na odwyk (nigdy nie kupowałam na iperfumach, kiedyś coś tam gdzieś obiło mi się o oczy i wiecie, pewnie kiedyś się przekonam, ale póki co nachodzi mnie motywowana uprzedzeniem trwoga )
Rosabotanice odeslalam, babeczka w mailu na poczatku oczywiscie mi odpisala, że alkohol może być wyczuwalny na początku, ale jak jej wytlumaczylam, ze po odparowaniu to i tak nie ten zapach, to stwierdziła, że jak najbardziej mam prawo do reklamacji, także póki co na plus.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdybys zmienila zdanie z odpuszczaniem to przejrzalam i w dobrej cenie jest na xyntia (jest na liscie) i luxe24 (kupowalam tu kiedys amor amor, sa chyba tez pod inna nazwa, henri? Tak, sprawdzilam. To to samo. Tez jest na liscie).
Ale jak odwyk to odwyk
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2016-09-07 o 18:53
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 18:59   #2854
Strusica
Raczkowanie
 
Avatar Strusica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Ty to kusicielka jesteś na razie muszę poczekać na zwrot pieniędzy. Mam nadzieję, że do tego czasu ochłonę, bo naprawdę ostatnio przesadziłam z tym szaleństwem

I dzięki Ci bardzo

Edytowane przez Strusica
Czas edycji: 2016-09-07 o 19:03
Strusica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 19:06   #2855
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Strusica Pokaż wiadomość
Ty to kusicielka jesteś na razie muszę poczekać na zwrot pieniędzy. Mam nadzieję, że do tego czasu ochłonę, bo naprawdę ostatnio przesadziłam z tym szaleństwem

I dzięki Ci bardzo

Ja tez powinnam przyoszczedzic, dosc mocno szarpnelo mnie leczenie kanalowo 2 zebow, nadal jestem w trakcie, czekaja mnie jeszcze wlokna szklane to dzis sobie kliknelam Muse
Postanawiam, ze do konca roku nie kupie ani kropelki perfum


I prosze bardzo
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 19:17   #2856
Strusica
Raczkowanie
 
Avatar Strusica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Uu, nie zazdroszczę. Może Twój niebiański aromat na fotelu dentystycznym otumani na tyle lekarza, że przy podliczaniu pomyli się na Twoja korzyść
Ma muse tez się nastawiam, ale po wpadce z duszacym mnie alienem nie zaryzykuję kupna w ciemno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strusica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 16:21   #2857
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny, widzę że na liście nie ma perfumerii Voronet.pl więc piszę w razie gdyby ktoś szukał opinii Bardzo polecam, prowadzi ją przesympatyczna Pani, okazało się że mieszkamy w sąsiednich miejscowościach i przywiozła mi perfumy praktycznie do domu Perfumy oczywiście oryginalne. Szeroki asortyment i ceny też ok. Zazwyczaj nie reklamuję tak gorliwie ale jak widzę osobę która tak jak my pasjonuje się zapachami i zajmuje się tym zawodowo, to aż się buzia śmieje
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-12, 13:04   #2858
Strusica
Raczkowanie
 
Avatar Strusica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Reklamacja na e-glamour została przyjęta. Dostałam zwrot kasy, chociaż bez zwrotu za przesyłkę (a babeczka w mailu pisała, że zwracają...).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strusica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 16:27   #2859
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 09:58   #2860
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Upomnij się bo koszty naprawy i wymiany w przypadku uznania reklamacji ponosi sprzedawca.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 17:14   #2861
sweetcatzzzi
Przyczajenie
 
Avatar sweetcatzzzi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23
GG do sweetcatzzzi
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

http://www.parfems.pl/index.php?id_p...roller=product

można brać z tej stronki bez stresu ?

dzięki z góry za odpowiedz
sweetcatzzzi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-13, 17:22   #2862
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 22:47   #2863
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 372
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Strusica Pokaż wiadomość
Reklamacja na e-glamour została przyjęta. Dostałam zwrot kasy, chociaż bez zwrotu za przesyłkę (a babeczka w mailu pisała, że zwracają...).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zwracaja, ale na wniosek. Tak wiec musisz napisac wniosek w tym zakresie typu : W związku z uznaniem reklamacji takich i takich perfum , proszę o zwrot kosztów w wysokości ..... zł. I okreslic termin zwrotu najlepiej.


No i dowod nadania dolaczyc.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2016-09-13 o 22:52
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 22:50   #2864
Strusica
Raczkowanie
 
Avatar Strusica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dzięki, już to dzisiaj załatwiłam i przelew tez dzisiaj przyszedł. Sprawnie się tym zajęli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strusica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 19:24   #2865
fiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 166
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny a pachnidełko sprzedaje oryginały?? ktoś coś wie?
fiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 19:25   #2866
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 20:45   #2867
fiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 166
Unhappy Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
już widzę

Edytowane przez fiss
Czas edycji: 2016-09-15 o 20:46
fiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 10:45   #2868
mananka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 17
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cześć dziewczyny,
Na początku chciałam powiedzieć że wiele nowych rzeczy się dowiedziałam z tego wątku - dzięki
Właśnie zrobiłam swoje pierwsze zamówienie z perfumerii tagomago - 3 flaszki. Przyszły porządnie zapakowane. Dwie z nich są dla mnie - już ich używałam i wszystko bez zastrzeżeń Jako że gdzieś w tym wątku wpadła mi w oko informacja że można sprawdzić kiedy kosmetyki zostały wyprodukowane postanowiłam powpisywać w świezomierz kody swoich nabytków. Moje dwie flaszki są nowiusienkie - produkcja z tego roku. Natomiast trzecia flaszka, która ma być prezentem została wyprodukowana 10.2013... za chwile miną 3 lata. Nie mogę ich otworzyć i poniuchać bo mają być na prezent. Myslicie że mogą być już nieświeze, albo zepsuć się niedługo po rozpakowaniu? może od razu próbować wymienić te perfumy? Sama nie wiem co mam teraz zrobić ... co o tym sądzicie?
mananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 10:54   #2869
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez mananka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Na początku chciałam powiedzieć że wiele nowych rzeczy się dowiedziałam z tego wątku - dzięki
Właśnie zrobiłam swoje pierwsze zamówienie z perfumerii tagomago - 3 flaszki. Przyszły porządnie zapakowane. Dwie z nich są dla mnie - już ich używałam i wszystko bez zastrzeżeń Jako że gdzieś w tym wątku wpadła mi w oko informacja że można sprawdzić kiedy kosmetyki zostały wyprodukowane postanowiłam powpisywać w świezomierz kody swoich nabytków. Moje dwie flaszki są nowiusienkie - produkcja z tego roku. Natomiast trzecia flaszka, która ma być prezentem została wyprodukowana 10.2013... za chwile miną 3 lata. Nie mogę ich otworzyć i poniuchać bo mają być na prezent. Myslicie że mogą być już nieświeze, albo zepsuć się niedługo po rozpakowaniu? może od razu próbować wymienić te perfumy? Sama nie wiem co mam teraz zrobić ... co o tym sądzicie?

W wypadku perfum data nie ma takiego znaczenia jak w wypadku innych kosmetyków, można nawet powiedzieć, ze te starsze są często lepsze (zapachy podlegają często reformulacji, któraczęsto polega na "kastrowaniu" zapachu.
Oczywiście jeśli perfumy były przechowywane nieprawidłowo mogę sie zepsuć i to nawet po kilku tygodniach (ciepło, światło itp. bardzo im szkodzą), no ale wątpię aby dotyczyło perfum prosto z magazynu, w firmowym kartoniku
Nie martw się, moim zdaniem wszystko z nimi ok
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-16, 11:33   #2870
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez mananka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Na początku chciałam powiedzieć że wiele nowych rzeczy się dowiedziałam z tego wątku - dzięki
Właśnie zrobiłam swoje pierwsze zamówienie z perfumerii tagomago - 3 flaszki. Przyszły porządnie zapakowane. Dwie z nich są dla mnie - już ich używałam i wszystko bez zastrzeżeń Jako że gdzieś w tym wątku wpadła mi w oko informacja że można sprawdzić kiedy kosmetyki zostały wyprodukowane postanowiłam powpisywać w świezomierz kody swoich nabytków. Moje dwie flaszki są nowiusienkie - produkcja z tego roku. Natomiast trzecia flaszka, która ma być prezentem została wyprodukowana 10.2013... za chwile miną 3 lata. Nie mogę ich otworzyć i poniuchać bo mają być na prezent. Myslicie że mogą być już nieświeze, albo zepsuć się niedługo po rozpakowaniu? może od razu próbować wymienić te perfumy? Sama nie wiem co mam teraz zrobić ... co o tym sądzicie?
Małe szanse, żeby coś się stało fabrycznie zapakowanym perfumom (o ile ktoś ich sobie nie trzymał na słońcu albo na kaloryferze przez te 3 lata, a to raczej mało prawdopodobne). Perfumy po otwarciu mają teoretycznie 3 lata trwałości (teoretycznie, bo w praktyce niektóre nawet i po 20 latach od otwarcia mogą dalej dobrze pachnieć), a o nieotwierane to już w ogóle bym się nie martwiła.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 11:45   #2871
mananka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 17
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziękuję za szybkie odpowiedzi
uspokoiłyście mnie. Pewnie nie miałabym takich rozkmin gdyby to nie był prezent
mananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 12:38   #2872
vougelisha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 20
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Nie wiem czy piszę w dobrym wątku ale szukałam czegos podobnego i nie znalazłam a mam takie pytanie Czy ktoś odbierał już te kosmetyki osobiście w siedzibie tej firmy http://oplacalnie.pl/perfumeria-pl Trzeba się jakoś z nimi umawiać czy tylko przychodzę i biorę proszę o radę kogoś kto się zna albo juz miał taką sytuację?
vougelisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 17:24   #2873
lucysad
Raczkowanie
 
Avatar lucysad
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 231
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Czy możecie rzucić okiem na wodę męską Opium YSL od sprzedającego : perfumokaina. Oto link: http://allegro.pl/yves-saint-laurent...465315398.html
lucysad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 18:32   #2874
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez lucysad Pokaż wiadomość
Czy możecie rzucić okiem na wodę męską Opium YSL od sprzedającego : perfumokaina. Oto link: http://allegro.pl/yves-saint-laurent...465315398.html
Tan wątek traktuje o perfumeriach (wiarygodnych lub nie). Aukcje allegro weryfikowane są tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=704965
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 23:26   #2875
_Leukonoe
La Loba
 
Avatar _Leukonoe
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Send a message via Skype™ to _Leukonoe
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Chciałam tylko dodać, że kilka razy robiłyśmy z mami weryfikację i-perfum. Testowałyśmy wzajemnie perfumy zakupione w drogerii z tymi zakupionymi na stronie. Opakowanie, trwałość, zapach ten sam. Także polecam
_Leukonoe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 22:17   #2876
ewalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 392
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

widzę, ze jest na pierwszej stronie perfumeria parfems.pl jako wiarygodna.
Czy nadal jest polecana? Hmm, bo ceny na to co chce mają kosmicznie niskie w porównaniu do innych np e-glamour
ewalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 06:11   #2877
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalla Pokaż wiadomość
widzę, ze jest na pierwszej stronie perfumeria parfems.pl jako wiarygodna.
Czy nadal jest polecana? Hmm, bo ceny na to co chce mają kosmicznie niskie w porównaniu do innych np e-glamour
Kupowłlam kilkukrotnie i nigdy się nie zawiodłam.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 09:18   #2878
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalla Pokaż wiadomość
widzę, ze jest na pierwszej stronie perfumeria parfems.pl jako wiarygodna.
Czy nadal jest polecana? Hmm, bo ceny na to co chce mają kosmicznie niskie w porównaniu do innych np e-glamour
Polecana, choć ja raz z nimi miałam przeboje, ale niezwiązane z oryginalnością ..., tylko wys i ich podejściem ... A co upatrzylas, ze tam wychodzi dużo taniej niż w e-glamour?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 15:52   #2879
Blackigirl
Raczkowanie
 
Avatar Blackigirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Hej
nie wiem czy pisalyscie juz o perfumerii mojezapachy (nie czytalam wszystkiego) ? Prosze o dodanie jej do czarnej listy perfumeri gdyz zakupilam u nich wode toaletowa i pomimo ze opakowienie wygladalo ok, dostalam probke i rachunek to sam zapach okazal sie podrobka po 3 godzinach nie zostawia zadnego sladu po zapachu. W regulaminie sklepu maja ze po otwarciu pudelka nie przyjmuja reklamacji, to niby jak mozna inaczej sprawdzic oryginalnosc zapachu. Moge poslac zdjecia chcecie??? d&g light blue
__________________
Blackigirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 17:44   #2880
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Blackigirl Pokaż wiadomość
Hej
nie wiem czy pisalyscie juz o perfumerii mojezapachy (nie czytalam wszystkiego) ? Prosze o dodanie jej do czarnej listy perfumeri gdyz zakupilam u nich wode toaletowa i pomimo ze opakowienie wygladalo ok, dostalam probke i rachunek to sam zapach okazal sie podrobka po 3 godzinach nie zostawia zadnego sladu po zapachu. W regulaminie sklepu maja ze po otwarciu pudelka nie przyjmuja reklamacji, to niby jak mozna inaczej sprawdzic oryginalnosc zapachu. Moge poslac zdjecia chcecie??? d&g light blue
Słaba trwałość zapachu nie świadczy o tym, że jest podróbką (tym bardziej że LB ma raczej przeciętną trwałość sam w sobie). Po drugie w regulaminie jest zapis o tym, że reklamowany produkt ma być w oryginalnym opakowaniu - a więc w pudełku.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.