Turcja - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 11:13   #2851
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Dziewczyny, nie stresujcie się pierdołami nie ma co sobie takimi nieistotnymi problemami glowy zaprzątać....i stresowac sie niepotrzebnie ... tylko czekać na wymarzony urlop Nie tacy sobie radza wiec i Wy dacie rade ze wszystkim Poza tym Turcy są bardzo uczynni i chetni do pomocy.

Allanyaaa...no ja jeszcze wróżyć nie potrafie zobaczysz sobie jak beda staly kursy we wrzesniu i przeliczysz co Ci sie bardziej oplaca kupic...czy 20 dol czy 15 eruo W hotelu jest kantor, ale ja wymienialam na miescie wiec nie wiem po jakim kursie i czy sie oplacalo. Kantor jakis uliczny pan mi pokazal...ale nie bylo to jakos blisko hotelu. Zapytasz to Ci na pewno wskaza droge
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:25   #2852
FroGii
Raczkowanie
 
Avatar FroGii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Turcja

Hej Moniczorek ma racje! Nie stresujcie się tak, zobaczycie ile starszych ludzi jeździ i tez sobie radzą-często nie znając języka. W razie co to idźcie za swoimi to też wyjście w razie czego

Jeśli chodzi o kantory to w Alanyi wzdłuż głównej ulicy Ataturka jest już kilka, są zaznaczone na żółto. W hotelach nie opłaca się wymieniać; nie warto wszystkiego na raz, bo raz że po co, a dwa kurs się zmienia, dlatego idąc sobie do centrum popatrzcie jakie są kursy i zobaczycie gdzie się bardziej opłaca-fakt, że zazwyczaj nie są to jakieś wielkie różnice,ale nasza psychika jest tak a nie inaczej skonstruowana ,że chce się jak najlepiej wyjść
__________________
...Alanya missing every moment...
FroGii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 17:14   #2853
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Turcja

Ah dziewczyny !
I ja wróciłam .
Zakochana . W Turcji oczywiście

Byłam w Alanyi na 2 tygodnie ..i powiem wam ,że te 2 tygodnie to za mało !

Zdam Wam teraz relacje

Pierwszego dnia wybrałam się do łaźni tureckiej .

Hamam - coś cudownego sauna , taplanie się w błocie ,peeling (pozbyłam się starej opalenizny w mgnieniu oka ) , masaż pianą i zwykły masaż to coś za co warto dać te 15 euro (o ile dobrze pamiętam)

Rafting - w ,,pontonie'' byliśmy całą grupą polską więc już to było bardzo fajne : D tym bardziej ,że wszyscy (prócz 2 osób) znaliśmy się z hotelu . Z jednym się zgadzaliśmy - mimo zimnej wody , zamarzniętych nóg , i sinych ust - było warto !
Bardzo polecam .

Rejs statkiem .
Moim zdaniem warto dla widoków .
Sama przyjemność z nurkowania nie tak duża jak w Egipcie ,ale myślę ,że warto.
Za rejs zapłaciłyśmy 15 euro .
Chciałam ,żeby nam opuścił do 10 za osobe ,ale powiedział ,że ,,ok , 10 euro ale bez picia'' i tłumaczył : 4 godziny na statku , gorąco , skwar , chce się pić , za to 5euro wszystko SUPER cola ,,ile wlezie'' ,,pepsi ile wlezie'' i ,,fanta ile flezie'' . No więc skusiłam się za 5 euro .
I powiem tak , bierzcie bez picia ... wypiłam kubek fanty do połowy do mimo upału wcale nie chce się pić .
Cola , fanta i pepsi mieszane z wodą .
2 sprawa to ,to że na statku nie sprawdzają kto brał z piciem a kto nie ^^ (i nie da sie tego sprawdzić gdyż bilety zabierają już w busie)

Kapadocja .
O ...skusiłam się ! Mimo tylu km jazdy ! i wiecie co ...nie żałuje !
Podróż męcząca ,owszem .
Ale widoki rekompensują wszystko.
Ja płaciłam za Kapadocje (2dni) - 35 euro (bez nocy tureckiej).
Była grupa polska i osoby z którymi rozmawiałam dały 50 euro , jeden chłopak z dziewczyną 65 euro od osoby ! też bez nocy tureckiej. Z osób z którymi rozmawiałam dałam najmniej i byłam w szkou ,że niektórzy za ten sam pakiet dali aż tyle więcej.

I teraz takie spostrzeżenie ,dla tych którzy wybierają się do Alanyi.
Jeśli chcecie wybrać się na wycieczke to nie ważne z jakieg biura pojedziecie bo wygląda to tak :
jest parenaście biur ....różne ceny ... czasem różne oferty - ale jeśli jedziecie np. we wtorek do Kapadocji do zostaniecie wsadzeni do tego samego autokaru co inne osoby z innego biura , wygląda to tak jakby całą ,,podróż'' organizowało jedno biuro. Wszystko wygląda tak samo - za wyjątkiem - CEN .
(I mówie tu tylko o wycieczkach gdzieś dalej tak jak Kapadocja czy Pamukkale bo do łaźni cz na rafting każde biuro ma inną oferte)
I najważniejsze żeby zawsze pytać czy przewodnik jest POLAKIEM.
Osoby ode mnie z hotelu pytały się czy jest Polakiem i dowiedziały się ,że nie jest ale zna j.polski . Tylko ,że w drodze do Kapadocji okazało się ,że owszem zna j.polski tyle ,że w zakresie ,,robić tu zdjęcia - 15 minut'' i ,,duży rzeka'' Dziewczyny za tą znikomą przyjemność zapłaciły 50euro .

Chciałam wybrać się jeszcze na Pamukkale ,ale jakoś szkoda było mi czasu . Ludzie z którymi rozmawiałam jakoś nie byli zachwyceni ....ale jeszcze kiedyś tam wróce ... i wtedy Pamukkale na 100% !

A i jeszcze dodam ,że Turcy bardzooooo męczący .
Wyznają zasade
„Brunetki, blondynki, ja wszystkie was dziewczynki…”



Chciałam dodać zdjęcia ,ale zlepiłam je i dodaje link do filmiku
Jeśli ktoś ciekawy to zapraszam do oglądania :
http://www.youtube.com/watch?v=LJCt8C5Sf8g
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 18:52   #2854
FroGii
Raczkowanie
 
Avatar FroGii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Turcja

Oddycham mega relacja-zwłaszcza,dla tych co się wybierają, dopiero planują bądź wybierają gdzie jechać! ahhh jak fajnie zobaczyć sobie "świeżą" Alanyie tęsknie cholernie!!!
Na Kale jechałaś dolmuszem czy szłaś na nogach? i widze,że nowe molo i latarnia ładnie się prezentuają pzdr
__________________
...Alanya missing every moment...
FroGii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 19:44   #2855
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
Ah dziewczyny !
I ja wróciłam .
Zakochana . W Turcji oczywiście

Byłam w Alanyi na 2 tygodnie ..i powiem wam ,że te 2 tygodnie to za mało !

Zdam Wam teraz relacje

Pierwszego dnia wybrałam się do łaźni tureckiej .

Hamam - coś cudownego sauna , taplanie się w błocie ,peeling (pozbyłam się starej opalenizny w mgnieniu oka ) , masaż pianą i zwykły masaż to coś za co warto dać te 15 euro (o ile dobrze pamiętam)

Rafting - w ,,pontonie'' byliśmy całą grupą polską więc już to było bardzo fajne : D tym bardziej ,że wszyscy (prócz 2 osób) znaliśmy się z hotelu . Z jednym się zgadzaliśmy - mimo zimnej wody , zamarzniętych nóg , i sinych ust - było warto !
Bardzo polecam .

Rejs statkiem .
Moim zdaniem warto dla widoków .
Sama przyjemność z nurkowania nie tak duża jak w Egipcie ,ale myślę ,że warto.
Za rejs zapłaciłyśmy 15 euro .
Chciałam ,żeby nam opuścił do 10 za osobe ,ale powiedział ,że ,,ok , 10 euro ale bez picia'' i tłumaczył : 4 godziny na statku , gorąco , skwar , chce się pić , za to 5euro wszystko SUPER cola ,,ile wlezie'' ,,pepsi ile wlezie'' i ,,fanta ile flezie'' . No więc skusiłam się za 5 euro .
I powiem tak , bierzcie bez picia ... wypiłam kubek fanty do połowy do mimo upału wcale nie chce się pić .
Cola , fanta i pepsi mieszane z wodą .
2 sprawa to ,to że na statku nie sprawdzają kto brał z piciem a kto nie ^^ (i nie da sie tego sprawdzić gdyż bilety zabierają już w busie)

Kapadocja .
O ...skusiłam się ! Mimo tylu km jazdy ! i wiecie co ...nie żałuje !
Podróż męcząca ,owszem .
Ale widoki rekompensują wszystko.
Ja płaciłam za Kapadocje (2dni) - 35 euro (bez nocy tureckiej).
Była grupa polska i osoby z którymi rozmawiałam dały 50 euro , jeden chłopak z dziewczyną 65 euro od osoby ! też bez nocy tureckiej. Z osób z którymi rozmawiałam dałam najmniej i byłam w szkou ,że niektórzy za ten sam pakiet dali aż tyle więcej.

I teraz takie spostrzeżenie ,dla tych którzy wybierają się do Alanyi.
Jeśli chcecie wybrać się na wycieczke to nie ważne z jakieg biura pojedziecie bo wygląda to tak :
jest parenaście biur ....różne ceny ... czasem różne oferty - ale jeśli jedziecie np. we wtorek do Kapadocji do zostaniecie wsadzeni do tego samego autokaru co inne osoby z innego biura , wygląda to tak jakby całą ,,podróż'' organizowało jedno biuro. Wszystko wygląda tak samo - za wyjątkiem - CEN .
(I mówie tu tylko o wycieczkach gdzieś dalej tak jak Kapadocja czy Pamukkale bo do łaźni cz na rafting każde biuro ma inną oferte)
I najważniejsze żeby zawsze pytać czy przewodnik jest POLAKIEM.
Osoby ode mnie z hotelu pytały się czy jest Polakiem i dowiedziały się ,że nie jest ale zna j.polski . Tylko ,że w drodze do Kapadocji okazało się ,że owszem zna j.polski tyle ,że w zakresie ,,robić tu zdjęcia - 15 minut'' i ,,duży rzeka'' Dziewczyny za tą znikomą przyjemność zapłaciły 50euro .

Chciałam wybrać się jeszcze na Pamukkale ,ale jakoś szkoda było mi czasu . Ludzie z którymi rozmawiałam jakoś nie byli zachwyceni ....ale jeszcze kiedyś tam wróce ... i wtedy Pamukkale na 100% !

A i jeszcze dodam ,że Turcy bardzooooo męczący .
Wyznają zasade
„Brunetki, blondynki, ja wszystkie was dziewczynki…”



Chciałam dodać zdjęcia ,ale zlepiłam je i dodaje link do filmiku
Jeśli ktoś ciekawy to zapraszam do oglądania :
http://www.youtube.com/watch?v=LJCt8C5Sf8g
Ale fajnie.. Jeszcze bardziej nie mogę się doczekac. W ten piątek wylatuje

A w jakim hotelu byłaś? I z którego biura skorzystałaś (z wycieczek fakultatywnych)?
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 19:46   #2856
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Turcja

Na Kale dolmuszem i to miejsce stojące !
A z Kale na nogach ależ gorąco było ...i dalekkooo ,ale jak się zastanowić dobra taktyka pod góre dolmuszem a z górki na nogach
Tyle widoków po drodze ,że nie ma co się oszczędzać

Ja już też tęsknie :/
Za to jak wróciłam do Polski był to moment upałów ,więc szoku termicznego nie przeżyłam

______

Hmm ...co to za biuro to nie wiem ..nazwy nie pamiętam .
Ale przy mniejszym Migrosie po prawej stronie ...rowery tam też pożyczają .
Chyba lubią Polaków ...my chodziliśmy dużą grupą i ciągle facet z biura wołał do nas ,,polska mafia ''
Najważniejsze ,że z tego biura było właśnie bardzo tanio ,jak porównywałam z innymi

____

A jeszcze tylko wam powiem ,że skubani Turcy mają ogromną pamięć do imion .Aż mnie to dziwi
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?

Edytowane przez Oddycham
Czas edycji: 2010-06-22 o 19:49
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 20:25   #2857
Oktavia 75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Turcja

W Turcji byłam,zwiedziłam Pamukale,Troję,Istambuł,K apadocję.
A teraz interesuje mnie wschód Turcji a szczególnie okolice jeziora Van i miasto Van.Był ktoś ,może opisać?
Oktavia 75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 20:31   #2858
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: Turcja

Oddycham, a w jakim hotelu byłaś?? Interesuje mnie właśnie gdzie mogę zrobić jakieś zakupy typu mydło itp
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 21:03   #2859
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Turcja

Za mydełkami się nie rozglądałam ,ale w Migrosie na pewno są .... i myślę ,że na każdym bazarku się znajdą ...tam pełno wszystkiego
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 21:53   #2860
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

We have an approved project and it will be between 25 june - 1 july. In Turkey. And we need 5 participants from Poland


Pilnie potrzebne osoby na projekt do turcji zwraca wszystko zapewnione placimy tylko 30% kosztow transporu.

zainteresowane prosze o kontakt psikuska17@op.pl jest to akcja 1.1 w emailu npiszczie cos o sobie wymagany jezyk angieski
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 21:59   #2861
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Zaluje, ze nie moge w tym terminie ((
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 13:11   #2862
FroGii
Raczkowanie
 
Avatar FroGii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Turcja

;(;(;( ja też nie!ah ta głupia sesja....buuu.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
Na Kale dolmuszem i to miejsce stojące !
A z Kale na nogach ależ gorąco było ...i dalekkooo ,ale jak się zastanowić dobra taktyka pod góre dolmuszem a z górki na nogach
Tyle widoków po drodze ,że nie ma co się oszczędza
ć

Ja już też tęsknie :/
Za to jak wróciłam do Polski był to moment upałów ,więc szoku termicznego nie przeżyłam

______

Hmm ...co to za biuro to nie wiem ..nazwy nie pamiętam .
Ale przy mniejszym Migrosie po prawej stronie ...rowery tam też pożyczają .
Chyba lubią Polaków ...my chodziliśmy dużą grupą i ciągle facet z biura wołał do nas ,,polska mafia ''
Najważniejsze ,że z tego biura było właśnie bardzo tanio ,jak porównywałam z innymi

____

A jeszcze tylko wam powiem ,że skubani Turcy mają ogromną pamięć do imion .Aż mnie to dziwi

Ja na Kale raz jechałam na STOJĄCO!!! w mega tłumie-to jest rewelacyjna przygoda, potem do połowy zeszliśmy. A drugi raz wchodziłam na nogach, po drodze gdzies zbaczając i zdecydowanie nie żałuje, pomimo gorąca widoki wynagradzają wszystko. Marze,żeby być tam w nocy...
__________________
...Alanya missing every moment...
FroGii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:17   #2863
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Turcja

hah : D my wracając z Kale ...szliśmy drogą , później mniejszą drogą , a później jakby łąką ...i musieliśmy się wracać spory kawał Bóg wie gdzie byśmy zaszli
Ktoś powiedział ,,tu mogą być węże'' i wiesz co ? później przez całą droge wydawało mi się że je widze

W nocy musi tam być cudownie ...całe Kale jest ładnie oświetlone

Chyba wróce tam jeszcze kiedyś ...zaczarował mnie krajobraz .
Ale te bazary lekko mnie przytłoczyły ^^

I jeszcze zauważyłam takie coś (fakt ,że tylko na 2 straganach ..) pytali się skąd jesteśmy i słyszeli ,,Polska'' to nagle tracili nami zainteresowanie i szli zajmować się innymi klientami ^^
Śmialiśmy się ,że pewnie dlatego iż Polacy dużo oglądają ,a mało kupują

I powiem wam ....że z targowaniem też nie było łatwo .
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:37   #2864
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Turcja

mam pytanie o opalanie - w pierwszy dzień na plaży najlepiej jakiego filtra użyć i w kolejne dni zmniejszać? nie mam bladej skóry więc nie spiekam się jakoś na żywo czerwono.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:48   #2865
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Turcja

Oddycham w jakim programie robiłaś film ??
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:57   #2866
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Turcja

Ja w pierwszy dzień smarowałam się 50 później zeszłam do 30 (na buzie cały czas 50 ) unikam słońca jak moge mimo tej 30 ładnie się opaliłam ,mam ciemną karnacje więc gdyby smarowała się mniejszym filtrem to byłabym prawdopodobnie czarna

Jenny , w windows movie maker
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 21:13   #2867
beautifulLady
Raczkowanie
 
Avatar beautifulLady
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: południowa Wlkp
Wiadomości: 193
Dot.: Turcja

Turcja to przecudowny kraj... strasznie zazdroszczę wszystkim, którzy się w te wakacje tam wybierają

Ja byłam w tamte wakacje na 2 tygodnie na uniwersytecie w Antalyi - brałam udział w projekcie europejskim Poznałam masę Turków i Turczynek i musze przyznać, że to niezwykle szczerzy, pomocni i przyjacielscy ludzie (kurcze, ale ja z nimi tęsknię )

niestety te całe wakacje spędzam w GB oj ale funciory to chyba zainwestuję w podróż do Istambułu, bo ja bez Turcji tak nie mogę...
__________________


&
beautifulLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 21:24   #2868
FroGii
Raczkowanie
 
Avatar FroGii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
hah : D my wracając z Kale ...szliśmy drogą , później mniejszą drogą , a później jakby łąką ...i musieliśmy się wracać spory kawał Bóg wie gdzie byśmy zaszli
Ktoś powiedział ,,tu mogą być węże'' i wiesz co ? później przez całą droge wydawało mi się że je widze

W nocy musi tam być cudownie ...całe Kale jest ładnie oświetlone

Chyba wróce tam jeszcze kiedyś ...zaczarował mnie krajobraz .
Ale te bazary lekko mnie przytłoczyły ^^

I jeszcze zauważyłam takie coś (fakt ,że tylko na 2 straganach ..) pytali się skąd jesteśmy i słyszeli ,,Polska'' to nagle tracili nami zainteresowanie i szli zajmować się innymi klientami ^^
Śmialiśmy się ,że pewnie dlatego iż Polacy dużo oglądają ,a mało kupują

I powiem wam ....że z targowaniem też nie było łatwo .

Mnie zniechęciła inf,że podobno są tam w nocy zboczeńcy :P i nie jest tak bezpiecznie hmm...
ale i tak jak najbardziej pod wieczór
A co do drugiej sprawy to też się z tym spotkałam, ba!Raz Nas wyrzucili
Mi w tamtym roku też się już trudniej targowało niż dwa lata do tyłu także się troszkę rozbestwili chyba

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez beautifulLady Pokaż wiadomość
Turcja to przecudowny kraj... strasznie zazdroszczę wszystkim, którzy się w te wakacje tam wybierają

Ja byłam w tamte wakacje na 2 tygodnie na uniwersytecie w Antalyi - brałam udział w projekcie europejskim Poznałam masę Turków i Turczynek i musze przyznać, że to niezwykle szczerzy, pomocni i przyjacielscy ludzie (kurcze, ale ja z nimi tęsknię )

niestety te całe wakacje spędzam w GB oj ale funciory to chyba zainwestuję w podróż do Istambułu, bo ja bez Turcji tak nie mogę...

tylko pozazdrościć takich opcji
A Istambuł zwiedzić super sprawa tak na pare dni-szkoda,że drogo wychodzi...póki co go odłożyłam-bo kiedyś na pewno!
__________________
...Alanya missing every moment...
FroGii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 22:33   #2869
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Turcja

Hah : D zboczeńcy ? : D całkiem możliwe : Dhah

U nas w hotelu też była taka Pani ,którą wyrzucili ze straganu ,ale była troche szalona ...więc pewnie mieli powody


W naszym hotelu był taki kelner ...przystojny dość ... i wszystkich namawiał na dyskoteke ...ciągle tylko ,,disco '' i ,,disco'' ja za każdym razem mówiłam ,,

tomorrow'' i mówiłam to przez dobry tydzień.
Ja nie uległam ...nie taka ja głupia ,żeby z obcym facetem na disco latać
Ale w hotelu było sporo Polek i 10 zebrało się w grupę i poszły z nim na to Disco.
Ale wróciły oburzone jak się okazało ,że je zostawił bo mówił wcześniej że załatwi busa i odwiezie je do hotelu kiedy tylko będą chciały.
Były oburzone też faktem ,że ten kelner co namówił je na dyskoteke ,na tej dyskotece wszystko miał za darmo czyli zasada ,,alkohol do oporu'' .
Z nimi pojechała też jedna Niemka ....a że była sama ....wracała z tej dyskoteki SAMA w środku nocy ...dodam ,że do hotelu mieliśmy na prawde kawał drogi do portu .
Więcej kelnera nie zobaczyłam - wywalili go

I jeszcze dodam ,że ten sam kelner ze mną rozmawiał ....i raz mu powiedziałam ,że nie pójde z nim gdziekolwiek bo go nie znam a on na to ,,you are crazy '' i pomachał ręką jakbym była psychiczna
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 16:48   #2870
FroGii
Raczkowanie
 
Avatar FroGii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
Hah : D zboczeńcy ? : D całkiem możliwe : Dhah

U nas w hotelu też była taka Pani ,którą wyrzucili ze straganu ,ale była troche szalona ...więc pewnie mieli powody


W naszym hotelu był taki kelner ...przystojny dość ... i wszystkich namawiał na dyskoteke ...ciągle tylko ,,disco '' i ,,disco'' ja za każdym razem mówiłam ,,

tomorrow'' i mówiłam to przez dobry tydzień.
Ja nie uległam ...nie taka ja głupia ,żeby z obcym facetem na disco latać
Ale w hotelu było sporo Polek i 10 zebrało się w grupę i poszły z nim na to Disco.
Ale wróciły oburzone jak się okazało ,że je zostawił bo mówił wcześniej że załatwi busa i odwiezie je do hotelu kiedy tylko będą chciały.
Były oburzone też faktem ,że ten kelner co namówił je na dyskoteke ,na tej dyskotece wszystko miał za darmo czyli zasada ,,alkohol do oporu'' .
Z nimi pojechała też jedna Niemka ....a że była sama ....wracała z tej dyskoteki SAMA w środku nocy ...dodam ,że do hotelu mieliśmy na prawde kawał drogi do portu .
Więcej kelnera nie zobaczyłam - wywalili go

I jeszcze dodam ,że ten sam kelner ze mną rozmawiał ....i raz mu powiedziałam ,że nie pójde z nim gdziekolwiek bo go nie znam a on na to ,,you are crazy '' i pomachał ręką jakbym była psychiczna
a w jakim hotelu byłaś? Do Janusa czy Roobin Hood'a?
Ja sie akurat doskonale orientuje w tym namawianiu na disco i wiem o co chodzi
Także, myśle,że z tym powrotem coś nie tak się dogadali. Ja tak byłam i wszystko było ok i odwożą!Ale może faktycznie ten kelner zawinił.
__________________
...Alanya missing every moment...
FroGii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 17:14   #2871
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Turcja

Szczerze mówiąc przeszło mi przez myśl ,że gdybym była z koleżanką to bym poszła ...ale sama ..o nie

Może i się nie dogadali ... tak czy owak wyleciał

Ja byłam w Kleopatra Celine
Bardzo fajny hotel ,jeśli ktoś ma na uwadze dużo zwiedzania ,a nie leżenie plackiem na basenie i popijania drinków
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 19:08   #2872
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość

Ja byłam w Kleopatra Celine
Bardzo fajny hotel ,jeśli ktoś ma na uwadze dużo zwiedzania ,a nie leżenie plackiem na basenie i popijania drinków
Ooo znam ten hotel, ja byłam w hotelach obok niego - kleopatra life i gural
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 19:19   #2873
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Turcja

Ja miałam widok na basen Kleopatra Life ...oj działo się tam działo
Raz się Czesi bili o leżaki .... mimo ,że było pełno wolnych .
Jeszcze były jakieś śmieszne sytuacje ...jak sobie przypomne to napisze :P
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 19:34   #2874
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Turcja

a we wszystkich hotelach dają ten prowiant na droge? Czy moge sobie np. zrobić kanapki i wziąć tak poprostu?
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:48   #2875
FroGii
Raczkowanie
 
Avatar FroGii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
Ja miałam widok na basen Kleopatra Life ...oj działo się tam działo
Raz się Czesi bili o leżaki .... mimo ,że było pełno wolnych .
Jeszcze były jakieś śmieszne sytuacje ...jak sobie przypomne to napisze :P

U mnie w hotelu 2 lata temu też były akcje o dziewczyne ale Rosjanke chyba hhehe
__________________
...Alanya missing every moment...
FroGii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 09:50   #2876
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Oddycham.....super relacja

Ja chce do Turcji ((((

gsk....ja sie smarowalam na poczatku filtrem 50.. potem na cialko stosowalam 30, a na koniec olejek z 15. Ptzy czym twarz i dekold cały czas 50. I tak sie ladnie opaliłam A i u nas w hotelu tez dostawalismy lunch pakiet na wycieczki .

Frogii....u mnie tez byly smieszne akcje
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 10:07   #2877
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
Ja byłam w Kleopatra Celine
Bardzo fajny hotel ,jeśli ktoś ma na uwadze dużo zwiedzania ,a nie leżenie plackiem na basenie i popijania drinków
bylam tam rok temu
Obsluga męska zmienia się co 2 dzień bo panowie sypiają z turystkami i szef ich na bierząco wywala ;p
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 10:13   #2878
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
bylam tam rok temu
Obsluga męska zmienia się co 2 dzień bo panowie sypiają z turystkami i szef ich na bierząco wywala ;p
Dlatego ja sie umawialam z kelnerem na plazy 2 km dalej ale tylko na piwko!
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 11:52   #2879
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Turcja

Cytat:
bylam tam rok temu
Hah co dwa dni ?
Nieźle
Teraz było tak ,że przez pierwsze dwa dni ostro podrywali ;D hah a później mieli jakieś zebranie ...szef ostro gestykulował i miny też nie miał za wesołej więc domyślam się ,że raczej ich nie chwalił :P po tym zebraniu tylko się uśmiechali i tylko od czasu do czasu zagadywali


Cytat:
Dlatego ja sie umawialam z kelnerem na plazy 2 km dalej
Fajny chociaż był ?
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 11:59   #2880
FroGii
Raczkowanie
 
Avatar FroGii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Oddycham.....super relacja

Ja chce do Turcji ((((

gsk....ja sie smarowalam na poczatku filtrem 50.. potem na cialko stosowalam 30, a na koniec olejek z 15. Ptzy czym twarz i dekold cały czas 50. I tak sie ladnie opaliłam A i u nas w hotelu tez dostawalismy lunch pakiet na wycieczki .

Frogii....u mnie tez byly smieszne akcje

a w jakim byłas hotelu ?
__________________
...Alanya missing every moment...
FroGii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.