Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-22, 07:10   #2851
wandziaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Odstające uszy...

Problemowy człowieku jak miałam zabieg to mi lekarz opowiedział kilka histroii jak to ludzie w akcie desperacji robili różne rzeczy. Np starszy Pan przykleił sobie uszy butaprenem do glowy, inny tez starszy pan przypiął sobie uszy do głowy agrafką. Inna dziewczyna przyklejała je tasmą klejącą. Zrobiło mi sie przykro bo własnie takie postępowanie świadczy o tym jak strasznie problem odstających uszu jest napiętnowany.
Lepiej zostaw to ucho w spokoju a dowiedz sie jaki jest koszt korekty jednego ucha.
wandziaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 15:39   #2852
lozyczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Odstające uszy...

wandziaxx

Pochodzę z okolic Wrocławia. Właśnie zastanawiam się nad korektą odstających uszu we Wrocławiu. Jednak kwota 2900zł jest troche dla mnie za wysoka, gdyż mam tylko 2000zł. Słyszałaś może o jakimś dobrym chirurgu we Wrocławiu, który wykona ten zabieg za 2000zł?

Chciałabym, żebym moje uszka wyglądąły naturalnie, nie przylegały do czaszki, ale aby były lekko ugięte w jej stronę, nie chce żeby było widać dużą ingerencję chirurga...marzę o tym od dzieciństwa...
lozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 22:56   #2853
It must been love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 220
Dot.: Odstające uszy...

moze to glupie ale myslalam tez nad kolczykiem. zeby sobie zrobic za uszami taki u gory ucha, zlapac w kolczyk i by juz nie odstawały..
It must been love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 16:53   #2854
wandziaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Odstające uszy...

Niestety, ja szukałam opini o róznych chirurgach i wybrałam tego z najlepszymi ocenami na stronie znanylekarz.pl. Te 900zł to spora różnica w cenie. Przykro mi

Cytat:
Napisane przez lozyczka Pokaż wiadomość
wandziaxx

Pochodzę z okolic Wrocławia. Właśnie zastanawiam się nad korektą odstających uszu we Wrocławiu. Jednak kwota 2900zł jest troche dla mnie za wysoka, gdyż mam tylko 2000zł. Słyszałaś może o jakimś dobrym chirurgu we Wrocławiu, który wykona ten zabieg za 2000zł?

Chciałabym, żebym moje uszka wyglądąły naturalnie, nie przylegały do czaszki, ale aby były lekko ugięte w jej stronę, nie chce żeby było widać dużą ingerencję chirurga...marzę o tym od dzieciństwa...
wandziaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 14:09   #2855
wandziaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Odstające uszy...

Chciałam Wam napisać co mnie spotkało w związku z korekta uszu Od wieków tak zmagalam sie z tym problemem,tak go ukrywałam (włosy wiązałam tylko w domu u mamy). Od 2 lat nie mieszkam w domu, a moja mama własnie wróciła z wyjazdu 2 miesięcznego z zagranicy pojechałam do domku z pięknie spiętymi włosami a moja kochana rodzicielka NIC NIE ZAUWAZYŁA no myslałam ze padne najlepsze w tym jest to ze omineła mnie smutna rozmowa nt tego dlaczego to zrobiłam i ze cierpiałam jako dziecko dodam że NIKT z członków rodziny tego nie zauwazył, a tak sie bałam
Świadczy to po 1 o tym że chirurg zrobił to bardzo profesjonalnie a po drugie że moze taki zabieg nie był mi potrzebny
Życze każdej dziewczynie, która boi się rozmowy na tak trudny temat (dla mnie był bardzo trudny), aby nie musiała juz o tym rozmawiać
wandziaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 08:33   #2856
madziulka1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
GG do madziulka1982
Dot.: Odstające uszy...

Ja mialam w swarzedzu Polecam kazdemu. Zostaly mi tabletki UNIDOX jakie bralam przed operacja zeby nie bylo zakazenia. Jakby ktos byl zaiteresowany moge tanio oddac. moj mail madziulka1982@tlen.pl
madziulka1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:06   #2857
niunik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 892
Dot.: Odstające uszy...

dziewczyny mam problem ... miałam robiony zabieg 5 miesiecy temu teraz 1 ucho boli i jest hmmm rozpalone poza tym troche jakby mi odskoczyło... na pewno pojade z bolem do lekarza ale zastanawiam sie czy moge zareklamowac ?
niunik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 23:26   #2858
kotburyy
Raczkowanie
 
Avatar kotburyy
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 82
Dot.: Odstające uszy...

A mnie nurtuje wciąż pytanie, czy można zmniejszyć uszy? bo nie mam odstających
kotburyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:07   #2859
wandziaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Red face Dot.: Odstające uszy...

Cytat:
Napisane przez niunik Pokaż wiadomość
dziewczyny mam problem ... miałam robiony zabieg 5 miesiecy temu teraz 1 ucho boli i jest hmmm rozpalone poza tym troche jakby mi odskoczyło... na pewno pojade z bolem do lekarza ale zastanawiam sie czy moge zareklamowac ?
Ja robiłam 19 września i tez nadal boli;/ nie wiem ile to jeszcze potrwa;/ ale jak napisałas 5 miesięcy to jestem załamana

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez niunik Pokaż wiadomość
dziewczyny mam problem ... miałam robiony zabieg 5 miesiecy temu teraz 1 ucho boli i jest hmmm rozpalone poza tym troche jakby mi odskoczyło... na pewno pojade z bolem do lekarza ale zastanawiam sie czy moge zareklamowac ?
aa i z tym że odskoczyło to normalne. One mogą nawet wrócic do swojego pierwotnego wyglądu. To jest niestety minus tego zabiegu. I wg mnie to nie podlega reklamacji. U mnie jedno bardziej odstaje niz drugie. Ale cóż, jest i tak lepiej niz było.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kotburyy Pokaż wiadomość
A mnie nurtuje wciąż pytanie, czy można zmniejszyć uszy? bo nie mam odstających
Wydaje mi sie ze mozna, ale nie wiadomo jaki bedzie tego koszt. Moje odstawały i do tego były zupełnie płaskie. Lekarz musiał odtworzyć zagięcia na uszach.
wandziaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 07:18   #2860
Magdunia111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Unhappy Dot.: Odstające uszy...

Jestem 3 dni po operacji uszu, odczuwam ból ale jest on do zniesienia. Zaniepokoiło mnie to, że na bandażu zauważyłam krew. Czy to normalne, że po operacji zdarzają się krwawienia, czy coś się dzieje?
Magdunia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 14:39   #2861
domisia1944
Zadomowienie
 
Avatar domisia1944
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 402
GG do domisia1944
Dot.: Odstające uszy...

Tak to jest normalne

Nie przejmuj sie tez tak mialam A momentami z jednego ucha mi krew sie lala .
domisia1944 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 18:57   #2862
Magdunia111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Talking Dot.: Odstające uszy...

Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź bo już się wystraszyłam, że coś jest nie tak
Magdunia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 19:41   #2863
domisia1944
Zadomowienie
 
Avatar domisia1944
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 402
GG do domisia1944
Dot.: Odstające uszy...

Nie ma za co
Nie bój się ja też panikowałam ale przypomnialam sobie ze lekarz mi powiedzial ze to jest normalne takze .

Ja juz jestem prawie 5 miesiecy po Juz nic nie boli , tylko troche prawe uszko odstalo ale widocznie tak mialo byc , trudno. I tak milion razy lepiej tak niz przed zabiegiem ! takze nie ma sie czego bac , bol jest chwilowy a szczescie do konca ...
domisia1944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 16:54   #2864
Magdunia111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Odstające uszy...

Dokładnie, szczęście już do końca
Ja w środę mam zdjęcie opatrunku i już nie mogę się doczekać efektu. A ból rzeczywiście chwilowy, najgorszy był w dzień po zabiegu teraz już prawie nie boli, tylko swędzi
Magdunia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 10:04   #2865
Monis_lala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Odstające uszy...

hej, przepraszam zlotko 17be, jestem troche rozkojarzona i nie spojrzalam na podpis i informacje, gdzie wykonywalas korekte. wielkie dzieki mimo wszystko
Monis_lala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 11:08   #2866
Magdunia111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Korekcja odstających uszu:(, bardzo proszę o opinie i pomoc

Ja jestem 8 dni po operacji, mam zdjęty opatrunek i za tydzień jadę na zdjęcie szwów I szczerze jestem bardzo zadowolona z efektu ucho jest jeszcze obolałe, ale myślałam że będzie bardzo czerwone albo sine a prawie nic takiego nie ma Ja robiłam operacje w Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi i serdecznie polecam ten szpital
Magdunia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:44   #2867
domisia1944
Zadomowienie
 
Avatar domisia1944
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 402
GG do domisia1944
Dot.: Odstające uszy...

Magdunia111

I jak efekt po zdjeciu opatrunku ?

Kurcze ja troche zaluje ze moze nie zrobilam u innego lekarza tego zabiegu .
Doszłam do tego że mi lekarz jakby tylko środek ucha zagiął całkiem do tyłu a góra i dół tak właśnie są odwinięte że "przyodstają" . Już bym wolala mieć konkretnie ladnie zrobione takie proste jakby wyprostowane a nie czubek gory i sam dol taki odstajacy przez to wyglada dziwnie. Czy ktos tez tak ma ?
Od mojego zabiegu minelo juz 5 miesiecy.
Szkoda , ale trudno. Wszystkiego miec nie można co by się chciało.
domisia1944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 16:36   #2868
miszel87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Odstające uszy...

Cytat:
Napisane przez domisia1944 Pokaż wiadomość
Magdunia111

I jak efekt po zdjeciu opatrunku ?

Kurcze ja troche zaluje ze moze nie zrobilam u innego lekarza tego zabiegu .
Doszłam do tego że mi lekarz jakby tylko środek ucha zagiął całkiem do tyłu a góra i dół tak właśnie są odwinięte że "przyodstają" . Już bym wolala mieć konkretnie ladnie zrobione takie proste jakby wyprostowane a nie czubek gory i sam dol taki odstajacy przez to wyglada dziwnie. Czy ktos tez tak ma ?
Od mojego zabiegu minelo juz 5 miesiecy.
Szkoda , ale trudno. Wszystkiego miec nie można co by się chciało.
Nie martw się mam to smao dol i gora odstaje pisalam juz tu o swoich odczuciach operacje mialam we wrzesniu, nie wiem czy po prostu mialysmy uszy takie i inaczej sie nie dalo czy rzceyzwiscie ktos zrobil na odwal albo nie byl w tym dobry co robil... jak chcesz pogadac to podaj gg chetnie dowiem się dokaldniej wsyztkiego
miszel87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 18:00   #2869
domisia1944
Zadomowienie
 
Avatar domisia1944
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 402
GG do domisia1944
Dot.: Odstające uszy...

Ok , dam Ci na priv

No właśnie tez sie zastanawialam A dobrze to zobaczylam dopiero na zdjęciu troszke z dalsza Tak nie za fajnie to wygląda
Ja mialam zabieg poczatek Lipca.
domisia1944 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 06:44   #2870
20aga2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6
Dot.: Odstające uszy...

hej....
ktoś może robi sobie zabieg w Lublinie w Poliklinice???
bo ja zamierzam tam sobie zrobic, pewnie w lutym mi to sie uda bo wtedy bedzie przerwa miedzysemestralna... mam pytanie... 2 tygodnie po zabiegu bede mogła normalnie na zajęcia chodzic????
bedzie widać ze miałam robiony zabieg? czy da sie to jakos ukryc....
myśle np o noszeniu opasek materiałowych....
20aga2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 07:34   #2871
domisia1944
Zadomowienie
 
Avatar domisia1944
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 402
GG do domisia1944
Dot.: Odstające uszy...

Ja po zabiegu bylam w domu 2 tyg ( robilam na wakacjach ) , siedzialam 2 tyg poniewaz po 2óch tyg dopiero mialam sciagne szwy wiec nie mialam jakos ochoty z nimi paradowac itp.
Na zajecia bedziesz mogla normalnie chodzic tyle ze pewnie w opasce .
Da sie ukryc spokojnie Akurat teraz zima wiec jakies rozne cieple opaski i nie ma problemu .
__________________

domisia1944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 22:02   #2872
anka09k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Odstające uszy...

witam.ile kosztuje zabieg u dr. siwka? i ile chodzi sie z obandarzowana glowa bo niektorzy pisza ze 3 dni wiec po 3 dniach mam jechac do dr. zeby mi zmienil opatrunek\?

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

anka09k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 16:14   #2873
eM87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Odstające uszy...

POZNAŃ, szukam lekarza który fachowo naprawi moje uszka
a tak na marginesie....są jakieś inne metody, jakieś opaski, wkładki czy coś, bo wolałabym uniknąć ingerencji 'plastyka' jeśli są jeszcze jakieś inne opcje?! dzięki za pomoc...

pozdr.
__________________
25 I 2011
60kg : --->55,0 ????
eM87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:26   #2874
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Odstające uszy...

.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''

Edytowane przez Lady eSs
Czas edycji: 2014-12-10 o 12:56
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 09:44   #2875
wandziaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Odstające uszy...

Miałam zabieg 19 września. Dzis jest 19 grudnia a uszy dalej mnie bolą jak probuje połozyc głowe na ramieniu męża to musze robić to bardzo powoli. Mam problemy ze zdejmowaniem ciasnego golfa. Jak było u Was?
wandziaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:14   #2876
idealistka119
Przyczajenie
 
Avatar idealistka119
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Odstające uszy...

a ja mialam zabieg 2 wrzesnia. czyli mniej wiecej ten sam czas ale mnie ucho nie boli (bo tylko jedno bylo poddane plastyce) jedynie boli jak spie cala noc na nim i sobie je odgniote to odczuwam rano lekki bol ale on mija dosc szybko.i jeszcze tylko boli mnie bardzo jak wyjde na dwor bez czapki. mimo ze mam kaptur to mnie boli.. i tylko to jedno jeszcze jak wiatr jest duzy.. ;/ no ale to czapka na glowe i jest po sprawie bo powinna byc po takim zbaiegu. moze zadzwon do swojego chirurga i sptaj sie czym to jest spowodowane ze nadal po dwoch miesiacach odczuwasz bol. wydaje mi sie ze to jest najlepsze wyjscie z tego..
__________________
Meybe tonight we can forget about it all.
It could be just like heaven
For the fantasy
Automatic, I imagine, I believe.
idealistka119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:01   #2877
natalia_01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Odstające uszy...

Nie czytałam tego całego wątku... bo jest tego trochę. W związku z tym mam pytanie... Czy ktoś z Was miał robioną operację w Lublinie? Sama bardzo bym chciała zrobić sobie tą operacje... Bo ciągłe chodzenie w rozpuszczonych włosach jest męczące i w ogóle... Jeśli ktoś z Was miał robioną w Lublinie operację, to ile ona kosztowała?
natalia_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 07:28   #2878
wandziaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Talking Dot.: Odstające uszy...

Cytat:
Napisane przez idealistka119 Pokaż wiadomość
a ja mialam zabieg 2 wrzesnia. czyli mniej wiecej ten sam czas ale mnie ucho nie boli (bo tylko jedno bylo poddane plastyce) jedynie boli jak spie cala noc na nim i sobie je odgniote to odczuwam rano lekki bol ale on mija dosc szybko.i jeszcze tylko boli mnie bardzo jak wyjde na dwor bez czapki. mimo ze mam kaptur to mnie boli.. i tylko to jedno jeszcze jak wiatr jest duzy.. ;/ no ale to czapka na glowe i jest po sprawie bo powinna byc po takim zbaiegu. moze zadzwon do swojego chirurga i sptaj sie czym to jest spowodowane ze nadal po dwoch miesiacach odczuwasz bol. wydaje mi sie ze to jest najlepsze wyjscie z tego..
Po nocy tez mnie boli. Najgorzej jak mnie ktos szybko dotknie w ucho albo sama próbuje pomożyć głowe np na ramieniu mężą. Ja miałam nie tylko dociągane uszy ale była odtwarzana cała struktura ucha.

Mimo tego nieprzyjemnego uczucia jestem najszczęsliwszą osobą na świecie jak mogę sobie kucyk spiąć, albo zacząć juz planować fryzure na ślub

Pozdrowienia dla wszystkich które dziewczyn które znają to cudowne uczucie
wandziaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 17:27   #2879
domisia1944
Zadomowienie
 
Avatar domisia1944
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 402
GG do domisia1944
Dot.: Odstające uszy...

To jest piękne uczucie , na szczecie teraz wiem co to znaczy !
Jednak niby tylko taki zabieg ale zmienia psychike o 180 stopni .
__________________

domisia1944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 17:51   #2880
idealistka119
Przyczajenie
 
Avatar idealistka119
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Odstające uszy...

Cytat:
Napisane przez domisia1944 Pokaż wiadomość
To jest piękne uczucie , na szczecie teraz wiem co to znaczy !
Jednak niby tylko taki zabieg ale zmienia psychike o 180 stopni .
zgadzam sie jak najbardziej
__________________
Meybe tonight we can forget about it all.
It could be just like heaven
For the fantasy
Automatic, I imagine, I believe.
idealistka119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 14:38:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.