Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VIII.2011 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Kochane Mamusie, czesc 8 zbliza sie ku końcowi więc czas na głosowanie
Pierwsze roczki, pierwsze kroczki kręcą się już nasze loczki. 5 11,11%
Pierwsze ząbki wszyscy mamy, więc już mamie nie dokuczamy 0 0%
Lato w pełni, słońce praży, wszystkie dzieci już na plaży. 2 4,44%
Dzieciaczki swoje bardzo kochamy i na nowe bociany czekamy 1 2,22%
Jedno już chodzi, drugie raczkuje, a dumna mama ostro wizażuje 0 0%
Attenzione, attenzione - dzieciaczki dreptają jak szalone 2 4,44%
Rok temu na świat pchaliśmy się hardo, dziś pierwsze kroki stawiamy twardo. 3 6,67%
Mamo daj płetwy, tato lej wodę, bo przyszedł czas na letnią przygodę 1 2,22%
Na torciku jedna świeczki mała, cały rok z uwielbieniem patrzy na mnie mama uśmiechnięta cała. 0 0%
Jeden kroczek, drugi kroczek, mamo jesteśmy razem cały roczek! 3 6,67%
Mam już roczek, stawiam kroczki i w ogóle jestem boski! 4 8,89%
Rok już mają, chodzić chcą - nasze dzieci boskie są! 3 6,67%
Mamusie nam na roczki torty dekorują i na zlot swój pierwszy z radością się szykują. 1 2,22%
Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki - wakacyjne dzieci właśnie kończą roczki. 10 22,22%
Mamo, tato, czy Wy wiecie, że już rok jestem na świecie? 6 13,33%
Roczki już mają nasze słodkie dzieci, a nam ze sobą nawzajem lepiej jest na świecie 0 0%
Roczek już mamy i powoli już chodzić sami zaczynamy! 0 0%
Lato w pełni, hitza straszna, lecz ja z mamą mimo wszystko po placach zabaw chętnie latam 0 0%
chodzę, gryzę, gugam wkoło i już wszystkim jest wesoło 0 0%
pierwszych rocznic to początek - zaczynamy nowy wątek 3 6,67%
papier, drewno, plastik, woda - to dopiero jest przygoda 0 0%
chodzić i mówić zacznę tuż tuż, bo przecież roczek mija mi już 1 2,22%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 10:44   #2851
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jak tu pusto dzisiaj...

Dawidek, Ewa, Dominik - sto lat



Nie


1. Dlatego ja zaczęłam kupować te pampersy panty i przewijam Tymka wyłącznie na stojąco Na leżąco już się nie dawało
2. O, i tak zrobię! Wczoraj były gołąbki, więc dziś coś lekkiego


I Nateczko - ja Cię proszę, odezwij się
te pampersy sa u nas niestety jeszcze za duze.


Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
A do tego mleczka dać kleik ryżowy alb kukurydziany żeby zagęścić ?
probowalam, nic nie daje niestety.
Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Lena od początku piła mało mleka, ale od kiedy odstawiliśmy herbatkę i pije samą wodę mleka wciąga 210 ml z kaszką
Szymek nie pije nic innego tylko wode

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
popieram a czytałaś tej samej autorki "Romans z trupem w tle"? Dla mnie jeszcze lepszy niż "Polowanie.."

Ja też zwykle już przebieram na stojąco, inaczej się nie da

U nas zachmurzone, ale już byliśmy na spacerze, teraz zbieram się na to badanie emg :/
nie czytalam jeszcze ale mam zamiar
Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
lece z pamieci

faktycznie, strasznie pusto tu dzis od rana..

Julia tez nie ma czasu na przewijanie, ucieka, siada, wstaje, cuda na kiju, musi sie czyms zajac zeby jej koope przebrac bo inaczej nie da rady - komorka, pilotem byle ciekawe bylo. Ciagle dziecko w biegu jest.

Kajool - mysle ze Szymek ma juz ustalony rytm pobudek, i ciezko mu bedzie sie przestawic. Julia to samo ma, budzi sie po 4-5 razy w nocy nieraz, jak sa tylko dwie pobudki to swieto, i tak samo malo zjada na raz. Mleka to na raz max 125ml wody plus 4 miarki bo robie jej ciut rzadsze bo ona malo pije. W nocy zwykle zjada 2 razy okolo 1 i pote, nad ranem, ok 5. Przewaznie tak po te 120wypija. Pomimo tego ze na noc okolo 20 zje kaszki to nocy nie przespi, mowy nie ma, ale slyszalam ze pepti jako hydrolizat szybciej sie trawi i jest mniej syty niz zwykle mm

prace oprawilam i zlozylam w dziekanacie, wszystkie dokumenty gotowe do obrony.

Dead line coraz blizej

u nas Julia je czesto z nami ale takie mniej przyprawione jedzenie , ale soli calkowicie nie unikam jedynie znacznie ograniczam,

czekolade raz sprobowala kosteczke - smakowalo
owoce lubi, wcinala poziomki kiedys nawet

miodu nie bede na razie dawac ze wzgledu na ryzyko alergii,

no to chyba tyle
tez tak sobie mysle,ze to pepti jest mniej kaloryczne. Szymon o 19 jada kache a potem popija jeszcze mlekiem ale i tak nic to wlasnie nie daje.
Co do dead line, to bedzie dobrze.
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:49   #2852
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

Wcześniej nie jest śpiąca? A ile w dzień śpi?
a w sumie nie wiem, nie liczyłam ale gdzies 2-3h dziennie jej wychodzi (2-3 drzemki ma). ogolnie moje dzieci to dzienne spiochy i nocne marki artr dopiero po 4 urodzinach zrezygnowal z drzemki w dzień

a ja dopiero ze szpitala wrocilam. kinga znowu miala jakis wyciek z ucha (3 raz zaobserwowalam, pojawia sie i znika), poszlam do pediatry, potem laryngolog i dostalismy skierowanie do szpitala. mala bez goraczki wiec ciezko cos postanowic. odessali jej ta wydzieline z ucha, dostala antybiotyki i za 7 dni mamy sprawdzic. tyle tego że aż czapka brudna od takiej ropy-woskowiny... widac ze ja to boli, bo ciagle poplakuje, spi pol dnia i ciagnie za ucho...

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
brumek Wy też widze dalej bez soli i cukru...ktoś jeszcze-czy tylko my???
Swoja drogą moja mama nie może zdzierżyć, że wnuczka ma takie jałowe życie bez vegetki[COLOR="Silver"]
my tez bez soli, za to daje przyprawy: pieprz, cynamon, różne zielone (pietruszka, oregano, tymianek...), papryka, curry... cukier czasami do czegoś

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
Ja się bardziej obawiam orzechów.
Dajecie dzieciom owoce sezonowe?
Bo ja dałam czereśnie, nic im nie było a się oblizywały

A poza tym zafundowały mi zaje***** dzień, pełen płaczu. Miałam dośc po 19 już na szczęście spały...
arbuza wyssała, truskwake wypluła (ale wyssała!), czereśni nie kuma
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:50   #2853
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Bry Kuny

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
j

to nic nie mówię


Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość

Co za odkrywcze menu!Widziałam kiedyś coś podobnego z chałka-nie podejrzewałam,że to takie dobre
zwykła bułka wodna też jest pycha można zamiast jabłuszka dać marmoladę dżem lub konfiturę ja akurat najbardziej lubię jabłko
Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie bijcie....ale chyba jestem jedyna której nie podoba się przekłuwanie uszu u takich małych dzieci
Lilce przekłuję jak o to poprosi, poza tym teraz bałabym się że niechcący mogłaby (lub Filip) go sobie wyrwać.
ja bić nie będę gdybym miała córę to czekałabym aż sama powie, ale podobają mi się takie małe księżniczki z kolczykami

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
Dodatkowo mam uczulenie i moge nosic tylko złota badz srebrna biżuterie-Ewoludek sobie przekłuje co bedzie chciał
uważaj bo sobie wykraczesz i możesz się zdziwić co zachcę przebić sobie Ewunia

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Będą nowe Żbiczątka, będą nowe Żbiczątka

A "szerszeń" to przepraszam co? Że samochód, to się domyślam, tylko skąd ta pieszczotliwa nazwa?


.
co to to nie!!!!
jakbyś usłyszała dźwięk mojej karocy to wszystko stało by się jasne

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
Witam was. Chyba bede monotematyczna ale zmeczona jestem dziewczyny. Latam po lekarzach,jutro na badanie krwi jade. Mlody tez mnie nie oszczedza a mi sie tak marzy chociaz godzina dla siebie.
Wszystkim dzisiejszym solenizantom zycze wszystkiego najlepszego.
bidulko brakuję pomocy tż.

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość

Czekam własnie na dostawe miodu, tak jak radziłyście z małej pasieki. Ciekawe czy Sarenie posmakuje.
my też mamy z takiej małej pasieki mały troszkę spróbował, ale szału nie zrobiło

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
widze...widze...nowe podczytywaczki i widze...widze...Shire!:ha haha:
nie mów, że siedzą w krzakach, które nie istnieją!!!:brzydal :

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
tak samo jak i fermentowane krowie mleko tez po roku. (pisze to w nawiazaniu do monte :P)
bo tak dojrzale piszesz :P
ale przecież kefir można dawać a to jest sfermentowane mleko

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Witam się i ja

Zaległe wczorajsze życzenia dla kolejnych solenizantów:

Hania, Marysia, Filip, Emil, Natan

i dzisiejsze:

Dominik, Dawid, Ewa

aa podpinam się pod życzenia!!

Karoline jak nocka?
__________________
maleństwo-synek

Edytowane przez Shira_83
Czas edycji: 2012-06-12 o 10:52
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:55   #2854
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Na szczescie co do naszych dzieciakow - to sa nasze dzieci i kazda robi jak uwaza. Ja nie zaluje i juz. Widze, ze musialo byc goraco w klubie po tym jak przebilam Marys uszy.
Dziekuje w imieniu Marysi i zycze wspolswietujacym wszystkiego naj
kurcze,w iedzialam ze o czyms zapimnialam! DZIEWCZYNY, NIE OBSMAROWAŁYSMY EVEE ZA KOLCZYKI w K

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość

Czy tylko moj dziec nie spi?
kinga zasnela o 23 :tobra: wiec twoje o 22:30 to pikuś

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
A do tego mleczka dać kleik ryżowy alb kukurydziany żeby zagęścić ?
moja z kleikiem nie chce pic, a bez juz tak, wypija zwykle 120 ml
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:56   #2855
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Witam!!

Jestem zmęczona tematem - dziecko, stąd tez mnie nieco mniej tu na W.
Jutro tż przyjedzie na dwa dni, mam nadzieję, że zregeneruje siły, odsapne trochę i odeśpię!!! Moje dziecko od 3 dni urządza sobie 2 godzinne przerwy w nocnym spaniu. Nie ryczy, nic ją nie boli, po prostu budzi się wyspana i potrzebuje dwóch godzin na ponowne zmęczenie i łaskawe pójście spać nie przywykłam do tego, zawsze spała całe noce stąd moje złe samopoczucie.

Ala zjada ostatni posiłęk po 17tej. Ok 210 kaszki na gęsto łyżeczką. Zaczęła strajkować po kąpieli nie chcąc butli i wychodziło, że idzie spać o 18tej a ostatnio jadła np. tylko jabłko o 16tej. Więc bez kolacji. Dlatego kaszka przed kapielą jest dla nas najlepszym rozwiązaniem, wytrzymuje na niej do ok 3ciej.

Obiadków nie solę ale dodaje dużo różnych innych przypraw, ziół. Chyba, że je nasze ziemniaki czy mięsko no to trochę posolone.

Kolczyczki w uszkach bardzo mi się podobaja, ale waham się czy małej teraz przekuwać.

Zrobiłam kilka dni przerwy od truskawek, wczoraj zjadła kilka i znowu wyskoczyła jej krostka teraz przy brodzie. Dziwna reakcja, ale nic jej nie boli, nie dolega więc chyba mogę dawać co?


Mała śpi, jak się obudzi, podrzucam ją babciom i jade na zakupy - potrzebuję odstresowania. A trochę wolnych środków na koncie mam w końcu to mogę zaszaleć


dziewczyny juz trzymam kciuki za Wasze obrony!!! To tylko formalnośc, a mimo to stres jest. Ja na swojej myslałam, że urodze (tydzień przed porodem się broniłam)
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:57   #2856
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

To moja Lila nauczyła sie,e na wieczór mleko z klikiem ale tylko łyżeczka...
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:00   #2857
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

kolczyki - ja mojej nie przekuję bo jest złobkowa, a wiem ze dzieci nawzajem sobie moga taki kolczyk z ucha wyrwac. w zlobku miejskim mielismy nawet przypadek zee jedno dziecko drugiemu gumke do wlosow zdjeło, zjadło i zaczeło sie dusic (wprowadzono zakaz uzywania gumek, klamerek i wsuwek)
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 11:15   #2858
karolinee1983
Zadomowienie
 
Avatar karolinee1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ol./Waw.
Wiadomości: 1 919
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość

Karoline jak nocka?

Sama noc na razie ok - jedna pobudka w okolicach godziny 3. Ale mimo, że poszła wczoraj spać później (ok. 21.30, a zwykle 20.30 śpi) to wstała wcześniej niż zwykle. Generalnie na początku wstawała o 7.20, wczoraj było 6.50, a dziś 6. Już czekam aż się 5 pojawi a jak tam u Ciebie moja towarzyszko niedoli?
__________________





MAJA 06.08.2011 r.



karolinee1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:40   #2859
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
w zlobku miejskim mielismy nawet przypadek zee jedno dziecko drugiemu gumke do wlosow zdjeło, zjadło i zaczeło sie dusic (wprowadzono zakaz uzywania gumek, klamerek i wsuwek)
To jak dziewczynki chodza w rozpuszczonych włosach? Opaski chyba można?
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:52   #2860
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
To jak dziewczynki chodza w rozpuszczonych włosach? Opaski chyba można?
w rozpuszczonych albo wlasnie w opaskach
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 12:20   #2861
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio babka zaczepila na ulicy (stalam z Wiki przed domem i czekalam na M) i mowi oooooo bąbelki robi (ze Wiktoria) bedzie drugie dziecko !! Ja sie na nia patrze, myslalm ze cos zle zrozumialam i pytam, a ona na to ze jak dziecko babelki robi buzia to niedlugo bedzie mialo rodzenstwo ( jakies murzynskie przesady chyba bo to murzynka byla)

Pytanko: w co sie bawicie z maluchami ? , moj dziec nazwyczajniej w swiecie sie nudzi (pogoda marna i trza w chacie siedziec)


i jeszcze sie pochwale ze dzis odwalilam juz kawal dobrej roboty. Od rana i przedpoludniem sprzatalam i robilam przemeblowanie w naszej pieczarze. Teraz jakos wiecej miejsca sie zrobilo
dwa pudełka + spinacze (takie do prania) przekłada z jednego do drugiego, pudełko po herbatce + kilka przedmiotów. ksiazeczki stawianie wiezy z kolcków, piosenki

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
beti ok- nie ma sprawy. To w przyszłym tygodniu może? Bo ja w czw. mam egz. potem piątek przygotowania do sobotniej roczkowej imprezy!

Staż? wow! trzymam kciuki!, ale fajnie. Ja już nie mogłabym na staż, bo mam rok stażu za sobą
a mogę spytać cóż to za staż? ja miałam 6 m-cy w sklepie meblowym, drugie 6 w ośrodku z niepełnosprawnymi .
ale chyba mozesz znow, popytaj bo teraz tez sa takie z unii.

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Ja też nie przebije, nawet by mi to do głowy nie przyszło...
mnie tak samo

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny męczy mnie jedna sprawa, czy ja jako 23 latka mogę sobie normalnie iśc do poradni ginekologicznej na NFZ i zrobic cytologie ( bo objęte tym badaniem "profilaktyki raka szyjki macicy" jest od 25lat?) oświeccie mnie boi jak dotąd prywatnie chodziłam( i nie wiem) a z kasa jest krucho- trzeba kazdy grosz dobrze obejrzeć zanim wydamy....
tak. ja mialam 20 lat i potem co rok na nfz

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Też czytałam, że miodu nie powinno się maluchom dawać. Wpiszcie w wujku google .
O kolczykach było daaawno, Zanka zaczęła temat Lena miała dużo wcześniej niż Marysia przebite. Ja też poczekam aż mała sama poprosi o kolczyki.
ja tez poczekam. ja mialam 6-7 lat. traumy ani stresu nie pamietam.

my juz leciutko solimy. Ale nie gotuje osobno. sporo przypraw. I jedziemy na dwie łyżki, agata grzebie łapkami i swoja łyzka a ja ja karmie.

bedzie mnie mniej. modem padł.

kocham Was i tesknie
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 12:26   #2862
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Scio ja też nie pamiętam traumy i bólu a wielkie podekscytowanie . Też miałam 6-7 lat i poprosiłam mamę, żeby mnie zabrała do kosmetyczki przebić uszy.
Moi rodzice już są, także jestem z doskoku .
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 13:42   #2863
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
kurcze,w iedzialam ze o czyms zapimnialam! DZIEWCZYNY, NIE OBSMAROWAŁYSMY EVEE ZA KOLCZYKI w K

spoko nic straconego to co siup monia i zakładamy nowy wątek

Cytat:
Napisane przez karolinee1983 Pokaż wiadomość
Sama noc na razie ok - jedna pobudka w okolicach godziny 3. Ale mimo, że poszła wczoraj spać później (ok. 21.30, a zwykle 20.30 śpi) to wstała wcześniej niż zwykle. Generalnie na początku wstawała o 7.20, wczoraj było 6.50, a dziś 6. Już czekam aż się 5 pojawi a jak tam u Ciebie moja towarzyszko niedoli?
pierwsza pobudka o 2 zasnął o 21 ukołysłam 5 minut i spanie do 4 potem siup do nas i dospaliśmy do 8,20 tylko nie 5 rano zgroza

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Scio ja też nie pamiętam traumy i bólu a wielkie podekscytowanie . Też miałam 6-7 lat i poprosiłam mamę, żeby mnie zabrała do kosmetyczki przebić uszy.
Moi rodzice już są, także jestem z doskoku .
ja tak samo koło 7 rż chciałam i byłam tym podjarana fajnie, że staruszkowie zjechali!
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:03   #2864
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Moja chrapie od 19:30
ha ha ha ale ci dobrze. moje dziecie padlo o 22.50 ale to nic!!!! obudzila sie o 3.30 zjadla, narobila koopsko i nie chciala usnac, dopiero kolo 5 padla. Nie mogla usnac i lazila po lozku ukladala sie na koldrze, az w koncu usnela. I co efekt taki, ze nie umylam glowy i zaspalam do pracy.

Co do jedzenia, moja tesciowa jak gotuje to takie malo przyprawione i moja dama je. Ja jak gotuje, to ja wogole malo soli uzywam (zostalo mi to z okresu ciazy) i je to co my. Wczoraj kupilam jej budyn z gerbera i myslalam ze nie bedzie chciala jesc a tu caly maly sloiczek wtrabila. Teraz powrocilam z pracy a dziec spi, wiec zjadlam kanapke i pije kawe. Kolezanki maja byc o 18 wiec zrobimy obiadokolacje makaron z brokula, szynka, czosnkiem i serem zoltym i szpinakiem wypijemy po piwku i poczekamy na meczyk Polska Rosja
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:15   #2865
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Mam dwie wiadomosci. 1- mamy w koncu jedna dwojke. 2- Lena wstaje z ziemi, juz nie musi pomagac sobie podciagajac sie mebli
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:28   #2866
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Kajool e, nie przesypia, od jakiegoś m-ca daję mu w nocy wodę ( dodaję trochę soku malinowego, kilka kropel) zamiast mleka, bo i tak nie wypijał całego, i szło do zlewu. A tak to pociągnie tej wody i niby idzie dalej spać ( tak jest z 2 razy w nocy). Ale tak to wierci, kwęka itp. Nie przespałam jeszcze ani jednej nocy

A z pepti masz rację- mój jak był na pepti ( do 9 m-ca ponad ) budził się 6369 razy w nocy na mleko, mimo, iż jadł ok 3 razy po 150.

Teraz, jak już jesteśmy na Bebiko, to wypija 3 razy dziennie po 240/210. Z pepti b. się męczyłam z jedzeniem u niego.



Dzięki za tytuły, jutro sobie podejdę do mojej biblioteki.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:34   #2867
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII



Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Mam dwie wiadomosci. 1- mamy w koncu jedna dwojke. 2- Lena wstaje z ziemi, juz nie musi pomagac sobie podciagajac sie mebli


dzis ja dolaczam do kupy

Mdziulka widze Cie !!! pisz co u Was

Edytowane przez Stronczek27
Czas edycji: 2012-06-12 o 14:36
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:37   #2868
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Odebrałam wyniki moczu Sary. Są dobre, tylko ph za wysokie. Norma o 8, ma 8,5. Czy to powód do niepokoju? Konsultować z lekarzem? moze sama mogę jakoś wpłynąć na zobojętnienie tego odczynu? np podawać wit C?
Jak myślicie?
Po spacerku. Zgrzałam się jak prosiak. Zanosi się na burzę wieczorem.

Dzisiaj zjadła mojej zupy, ale wiecie co zrobiłam? dodałam 2 łyki słoikowej zupki.
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:41   #2869
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

http://www.joemonster.org/art/20271/..._druga_polowka dla śmichu D

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

patik ja synowi jak nie chcial jesc moich zup mieszalam je z jogurtem dzis je juz normalnie
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 15:12   #2870
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

monia za☠☠☠iste

patik jak bym zadzwoniła dla świętego spokoju po tym szpitalu.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."

Edytowane przez Marina1
Czas edycji: 2012-06-12 o 15:14
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:18   #2871
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Mdziulka widze Cie !!! pisz co u Was
My dalej chorzy - kaszel i katar. Ja tak kaszlę, że aż boli mnie cała klatka piersiowa. W dodatku ta depresyjna pogoda... Ogólnie nieciekawie.
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:32   #2872
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Kilka fot. Daaaaaaaaaaawwwwno nas nie było.

Autko ma już 11 lat po moim bracie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03675.jpg (116,9 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03694.jpg (120,6 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03700.jpg (156,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03725.jpg (149,8 KB, 66 załadowań)
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:33   #2873
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

o nie, miało być inne, nie z tżtem!
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:38   #2874
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

dziewczyny pozdrowienia z wietrznego Rodos.
dodałam na szybko parę zdj na Fb
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 16:07   #2875
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Kilka fot. Daaaaaaaaaaawwwwno nas nie było.

Autko ma już 11 lat po moim bracie
wow jaki slodziak z Igorka - kochana wejdz w ustawienia i tam jest zarzadzaj zalacznikami i znajdz zdjecie i je stamtad usun.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 16:12   #2876
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Marina właśnie się zdziwiłam że dałaś z tż ale on ma spojrzenie, ja cie. I Igor ma po nim. Pasujecie do siebie, tak na marginesie.

Evve lepiej nie usuwać, zanka kiedyś bana za to dostała.
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 16:13   #2877
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

dziękuję eve
A tam, ciul, niech już będzie, można chyba dostać bana za usunięcie foty.Ale jakby widział to by mnie równo zjechał Przypadkiem włożyło mi się spośród zdjęć, bo miałam podobną kolorystycznie miniaturę z samym maluchem.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."

Edytowane przez Marina1
Czas edycji: 2012-06-12 o 16:18
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 16:31   #2878
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Zanka moja dzisiaj tak samo wstaje!!!

Marina spoko, nic Tż nie powiemy
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 16:50   #2879
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Marina ale z Igorka jest słodziak pewnie wyrośnie na takiego przystojniaka jak Twój mąż

Lena ostatnio bywa nieznośna, wyje co chwilę, marudzi i stęka, ale to pewnie przez zęby, wczoraj wyczaiłam tą dwójkę (dolną bo wcześniej nie napisałam, górne ma), pewnie druga idzie i ją boli
ale jak zobaczyłam jak dziś sobie wstaje z podłogi i drepta to zapominam o tym jej marudzeniu i się rozczulam
zaskakuje mnie, że tak z dnia na dzień zdobywa nową umiejętność, tak hop siup, bo Filip to kombinował kilka dni zanim coś opanował, a Lena od razu, próbuje i wychodzi, kocham tą moją zlośnicę
jak jest głodna to butelkę przynosi i pokazuje, że chce mleko, czeka pod kuchnią aż zrobię, podaje rączkę i idziemy na łóżko, sama się wspina i kładzie po czym rączki wyciąga po butelkę
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 16:53   #2880
agni82
Zadomowienie
 
Avatar agni82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 232
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Witam!
Pada u Was?.
cały czas
Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość

Nie mam pomysłu na obiad.
I tak na marginesie, wkurza mnie ta zapyziała wieś.
to nie gotuj. co się masz stresować. jakby kto pytał to powiedz że ja ci pozwoliłam.

mnie wkurza miasto chodź się zamienimy. tylko potrenuj w tenisa, bo jak mnie zastąpisz z książetami to godnie

ależ mi się nic nie chce. pojechaliśmy dziś na zakupy, a mój lord fochy odstawiał. no aż sobie pomyślałam, że go chyba zostawię na ulicy i pójde do domu. tak mne wkurzył.na szczescie kafejka po drodze była to usiadłam i spokojnie wypiłam kawe, a on zjadł swój deserek i ciasteczko i doszlismy do porozumienia T. znowu wyjechał, wiec sama z młodym do soboty.druga jedynka mu wychodzi, ale mnie cierpliwosci zaczyna brakowac.

poza tym to przygotowabia do wesela pelna para ida. ja robie winietki i karty menu, no i przydałoby sie zrobic kilka kart drinków.wszystko ok tylko klej mam jakis nie dobry, bo przebija macie na to jakis patent???
agni82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.