Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-16, 16:40   #2881
agusiaaa89
Raczkowanie
 
Avatar agusiaaa89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 31
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Male pytanko czy jak dodawacie do szamponu tego olejku wlosy nie sa potem czasami troszke tluste??
agusiaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 17:13   #2882
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez vanilia_ninja Pokaż wiadomość
A wie ktoś może czy można kupić SZAMPON Z OLEJKIEM RYCYNOWYM?
Ziaja ma w ofercie taki szampon, ale zastanawiam się czy stęzenie tego olejku w gotowym juz szamponie nie jest za małe?
__________________
"Moje oczy są oczami wariata..."
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 18:41   #2883
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

ja uzywam teraz tego szamponu i odzywki i powiem ze sa fajne wlosy sa miesiste, zwiekszona objetosc i blyszcza polecam serdecznie. nie wiem jak wygladaloby to bez odzywki, koncowki sa po niej zdecydowanie bardziej odzywione. mi odpowiada ten zestaw nie przetluszcza szybciej wlosow.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 21:01   #2884
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

A ta odzywka z olejkiem rycynowym jest do spłukiwania, czy bez? Bo ja bardzo nie lubię tych bez spłukiwania. A jesli poprawiła w Twoim przypadku jakośc końcówek, to już musze ją mieć!
__________________
"Moje oczy są oczami wariata..."
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 22:07   #2885
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

skoro tak zachwalacie to koniecznie tez musze sprobowac tego olejku

zwlaszcza ze bardzo mi sie spieszy:P
za jakis miesiac ide do fryzjera(po sesji),ale zalezy mi zeby warstwa pod spodem byla dluuuuga.
wiec sotsuje wszystko co sie da naraz

nie wiem czy tak mozna

tzn narazie biore tabletki skrzypowite,stosuje szampon no i po olejek tez sie wybiore
ciekawe czy mi tez cos pomoze

a po tym szamponie Ziaji tez wlosy tak szybko rosna ??
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 07:43   #2886
m-nia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Mam problem Miesiąc temu byłam u fryzjerki na "podcięciu końcówek i grzywki". No i teraz wyglądam gorzej niż źle. Grzywkę mam bardzo krótką a włosy tak mocno wycieniowane że wcale się nie chcą układać. Przez ten miesiąc troche mi podrosły ale i tak jest źle. Zbliżają się wakacje więc chciała bym jakoś wyglądać.
Prosze was polećcie mi coś żeby włosy mi szyyyyyyybko urosły. Słyszałam o odżywce Wax kupiłam ją ale nie wiem jak jej używać. Jak zrobić żeby ręcznik był gorący??
Help!!
m-nia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 10:36   #2887
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

ta odzywka jest bez splukiwania, ja takie lubia bo koncowki mi sie pusza, a po niej sa w idealnym stanie polecam. na razie nie zauwazylam zeby rosly jakos szybko, raczej normalnie
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 17:25   #2888
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

nałożyłam ten olejek,ale na samą skórę głowy,bo jak zobaczyłam ten smar!!!
jak myślicie-pomoże jak nałożyłam tylko na skórę głowy?
bo przecież to od cebulek chyba rosną?
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 19:24   #2889
moj_ci_on
Przyczajenie
 
Avatar moj_ci_on
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 19
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Ja uzywam olejku na skóre głowy i przy nasadzie wlosow, czasem na koncowki i trzymam tak całą noci rano zmywam.widac efekty włosy szybciej rosną, są zdrowsze, polecam
moj_ci_on jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 16:54   #2890
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez m-nia Pokaż wiadomość
Mam problem Miesiąc temu byłam u fryzjerki na "podcięciu końcówek i grzywki". No i teraz wyglądam gorzej niż źle. Grzywkę mam bardzo krótką a włosy tak mocno wycieniowane że wcale się nie chcą układać. Przez ten miesiąc troche mi podrosły ale i tak jest źle. Zbliżają się wakacje więc chciała bym jakoś wyglądać.
Prosze was polećcie mi coś żeby włosy mi szyyyyyyybko urosły. Słyszałam o odżywce Wax kupiłam ją ale nie wiem jak jej używać. Jak zrobić żeby ręcznik był gorący??
Help!!
podgrzewać suszarką..
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 16:56   #2891
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

mam Pytanie.czy Można Dodawać Do Waxu Olejek Rycynowy I Trzymać Go Razem Z Waxem Ok.pół Godziny Raz W Tygodniu?
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-23, 17:04   #2892
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

mysle ze nie ma problemu z tym sama tak czasami robie, jak brak mi czasu na oddzielne trzymanie, albo nie chce mi sie isc spac z olejkiem. tylko wtedy wax na skore, olejek na wlosy.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 15:32   #2893
kasiula243
Raczkowanie
 
Avatar kasiula243
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 80
GG do kasiula243
Smile Jak szybko rosną włosy..;(

Chciałabym sie dowiedziec jak szybko rosną włosy.. albo co moze wspomoc ich szybszy porost.. ehh moj przeciętny włosy na głowie ma 17 cm.. a chciałabym sie dowiedziec. ile rosnie normalnie heh.. moze wiecie. albo co mu w tym pomoze mimo tego że prostuje włosy i czasem urzywam lakieru do włosow. Słyszałam ze 2 żółtek +wit. A w płynie - pare kropel + 2 łyżki nafty kosmetycznej+ 1 łyżka olejku rycynowego nalezy pomieszac i ze to niby jest dobre. A obiło mi sie tez o uszy o tabletkach ze skrzypu polnego czy to jest dobre ? Heh.. i jakie to ma mniej wiecej ceny? Jestli jestescie poinformowani i mozecie mi pomoc to byłabym wdzieczna
kasiula243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 18:28   #2894
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Jak szybko rosną włosy..;(

było już multum takich tematów..
włosy rosną przeważnie 1 cm na miesiąc,ale innym szybciej,drugim wolniej..
spróbuj Henny Treatment Wax i olejku rycynowego/nafty kosmetycznej..
aha i poszukaj w wyszukiwarce,tam jest o wiele więcej porad.
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 19:12   #2895
kasiula243
Raczkowanie
 
Avatar kasiula243
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 80
GG do kasiula243
Dot.: Jak szybko rosną włosy..;(

Cytat:
Napisane przez vanilia_ninja Pokaż wiadomość
było już multum takich tematów..
włosy rosną przeważnie 1 cm na miesiąc,ale innym szybciej,drugim wolniej..
spróbuj Henny Treatment Wax i olejku rycynowego/nafty kosmetycznej..
aha i poszukaj w wyszukiwarce,tam jest o wiele więcej porad.
dzieki..
kasiula243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 19:17   #2896
agattex
Raczkowanie
 
Avatar agattex
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 140
Dot.: Jak szybko rosną włosy..;(

Włosy rosną z prędkością ok. 1 cm na miesiąc. Pojedyńczy włos nie rośnie przez całe nasze życie, dlatego też nie można "wyhodować" sobie, powiedzmy 2 metrowych włosów. (Zdarzają jednak wyjątki - rekord odnotowany w Księdze Guinnessa to włosy o długości 7,93 m (!) Hindusa Swami Pandarasanaj). Średnio włos żyje 3-6 lat, zwykle u kobiet dłużej, następnie wypada i na jego miejscu wyrasta z mieszka nowy włos. Długość życia włosa jest u każdego z nas inna stąd i maksymalna długość włosów jaką możemy mieć na głowie też jest różna (średnio maksymalna długość wynosi ok. 70 cm).

Znam z widzenia dziewczynę która rok temu miała włosy lekko za ramiona a teraz ma do pasa sama się zdziwiłam jak ją zobaczyłam i to napewno nie są włosy przedłużane. Masakra, też bym chciała żeby mi tak szybko rosły włosy
agattex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 19:19   #2897
kasiula243
Raczkowanie
 
Avatar kasiula243
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 80
GG do kasiula243
Dot.: Jak szybko rosną włosy..;(

Cytat:
Napisane przez agattex Pokaż wiadomość
Włosy rosną z prędkością ok. 1 cm na miesiąc. Pojedyńczy włos nie rośnie przez całe nasze życie, dlatego też nie można "wyhodować" sobie, powiedzmy 2 metrowych włosów. (Zdarzają jednak wyjątki - rekord odnotowany w Księdze Guinnessa to włosy o długości 7,93 m (!) Hindusa Swami Pandarasanaj). Średnio włos żyje 3-6 lat, zwykle u kobiet dłużej, następnie wypada i na jego miejscu wyrasta z mieszka nowy włos. Długość życia włosa jest u każdego z nas inna stąd i maksymalna długość włosów jaką możemy mieć na głowie też jest różna (średnio maksymalna długość wynosi ok. 70 cm).

Znam z widzenia dziewczynę która rok temu miała włosy lekko za ramiona a teraz ma do pasa sama się zdziwiłam jak ją zobaczyłam i to napewno nie są włosy przedłużane. Masakra, też bym chciała żeby mi tak szybko rosły włosy
Hehehe :P jak ja załuje ze obciełam te włosy a widze ze Ty w podobnej sytuacji co ja jestes :P
kasiula243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 19:39   #2898
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Jak szybko rosną włosy..;(

no ja też ścięłam,teraz mam ledwie do ramion..
i zapuszczam..
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 08:50   #2899
arbuziczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jak szybko rosną włosy..;(

Ja w tamtym roku sprawdzalam i przez rok urosly 20 cm <ponad centymetr na miesiac> Sprawdzalysmy z kumpelka..odnotowalysmy kazde podciecie wlosow i o ile HEhe szalence ;P (tak jeszc z edodam jej urosly 16cm wiec to jest roznie )
arbuziczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 18:49   #2900
m4dziulek
Przyczajenie
 
Avatar m4dziulek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 2
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Witajcie Drogie Panie Dzięki temu forum dowiedziałam się o waxie, olejku rycynowym i seboradinie. Uzywam wszystkiego juz od 2 tygodni ..prócz tego robię jescze płukanki ze skrzypu polnego. Narazie wzrostu nie widać, ale kondycja włosów znacznie się popawiła...mam teraz takie mięciutkie włoski jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Wpadłam tu by podziękować za to wspaniałe forum, na którym się tylu ciekawych rzeczy dowiedziałam Pozdrawiam serdecznie
m4dziulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 18:46   #2901
diaboll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

ja kupilam dzisiaj w aptece olej rycynowy i pod wielkim wrażeniem jestem bo po 1 jest go bardzo mało i pisze że jest to silny środek przeczyszczajacy troche mnie to zdziwiło.. no ale jak go tak wszyscy zachwalają jutro śmigam po tak samo zachwalany szampon ze skrzypu polnego
diaboll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 19:05   #2902
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Tak pisze na nim jest go 30 g. Ale to ten olejek i nie ma co gadać tylko używać:P.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 12:33   #2903
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Cytat:
Napisane przez diaboll Pokaż wiadomość
ja kupilam dzisiaj w aptece olej rycynowy i pod wielkim wrażeniem jestem bo po 1 jest go bardzo mało i pisze że jest to silny środek przeczyszczajacy troche mnie to zdziwiło.. no ale jak go tak wszyscy zachwalają jutro śmigam po tak samo zachwalany szampon ze skrzypu polnego
to ten jego dzialanie na wlosy to taka druga strona medalu
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 19:54   #2904
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

A szampon Radical ze skrzypem polnym albo produkty z tej serii - co o nich sądzicie? Na porost pomogą?
Też zapuszczam. Dzisiaj byłam na podcięciu końcówek, powiedizałam 1 cm i poszło tak z 5 cm:/. Od razu poleciałam do apteki po naftę z dodatkiem olejku rycynowego.
Ale za to włosy odzyskały ładny kształt i "zdrowo" wyglądają. Są teraz jedwabiste na całej długości, nie ma już tych sianowatych i rozdwojonych końcówek na które nie mogłam już patrzeć:P.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 20:45   #2905
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
A szampon Radical ze skrzypem polnym albo produkty z tej serii - co o nich sądzicie? Na porost pomogą?
ja ie polecam, nie dosc ze placze wlosy niemilosiernie - nie da sie rozczesac za nic w swiecie... to nic nie pomaga, ani na porost, ani na wzmocnienie... jak wypadaly tak wypadaja dalej. mialam szampon, odzywke bez splukiwania i mgielke - ona byla najlepsza, fajnie pachaniala i wlasnie pomagala rozczesac tego koltuna
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 17:29   #2906
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112
Dot.: Porost włosów

Mam cienkie, matowe i niezbyt gęste włosy. Postanowiłam, że muszę to zmienić .
Około kilka tygodni temu postanowiłam, że będę zapuszczać włosy. Miałam za łopatki, a ścięłam do szyi. Baaardzo żałuję, ale jest tego jeden plus. Włosy wypadały mi po prostu garściami! Nie mogłam na to nic poradzić, ścięłam je, a teraz wypada mi najwyżej kilka włosów A więc tak, w moją kurację zaliczyłam kilka kosmetyków, kapsułki i jedną maseczkę naturalną. Tak na razie wygląda "rozkład":

* Szampon Dermena
* Lotion Seboradin
* Balsam Seboradin
* Odżywka WAX
* Woda brzozowa
* Kapsułki SKRZYPO VITA
* Szampon Seboradin (używałam go, dopóki się nie skończył, bo nie zauważyłam jakichś specjalnych efektów)
* Maseczka (wzięłam ją z tej stronki http://www.naturalne-kosmetyki.net/p...ja-wlosow.html
są tam również sposoby na inne problemy z włosami POLECAM TĄ STRONKĘ)

TE PRODUKTY ZAKUPIŁAM KILKA DNI TEMU I ZAMIERZAM JE WŁĄCZYĆ W MOJĄ "DIETĘ"

* Szampon PANTENE PRO - V jedwabista miękkość 2 w 1
* Odżywka bez spłukiwania Pantene PRO - V "PROSTE I GŁADKIE"
* Intensywna maseczka w kremie "Elastyczność i blaski" NIVEA
* Jedwab do włosów BIOSILK (również zakupiłam jedwabne serum PROFI Silk)

Teraz wszystko wytłumaczę: tabletki spożywam tak, jak jest napisane na opakowaniu (2x dziennie). Maseczkę żółtkową stosuję w każdy czwartek . Natomiast produktów " na samej gózrze" nie będę stosowała razem z tymi "na dole". Jednego dnia stosuję Szampon Dermena, następnie spłukuję i nakładam balsam Seboradin na 5 min. Spłukuję. Gdy wyjdę z wanny i osuszę je ręcznikiem wcieram lotion Seboradin lub wodę brzozową. Dodam, że w ten sam dzień, gdy stosuję "Dermenę" nakładam WAX.
Na drugi dzień stosuję szampon PANTENE PRO-V. Sotsuję maseczke NIVEA. Odżywkę PANTENE będę nakładac na zmianę z jedwabiem, bo nie wiem, czy stostować je razem. Za niedługo mam zamiar nakładać na moje włosy sok z czarnej rzepy. Ponoć powoduje szybki porost włosów.

Odżywka żółtkowo - rycynowa

Mieszamy ze sobą: żółtko, 30g oleju rycynowego, łyżeczkę droiżdży, kilka kropel soku z cytryny i łyżeczkę odżywczego balsamu do włosów. Odżywkę dokładnie wcieramy we włosy i skórę głowy. Na pół godziny zakładamy folię i ciepłą chustkę lub turban. Potem myjemy włosy szamponem ziołowym.

Liczę na to, że gdy będę stosować tą kurację, to uda mi się sprawić, że moje włosy nabiorą blasku i będą bardzo gładkie. Nie ukrywam, że marzą mi sie idealnie proste włosy. Niestety nie wiem, jak to będzie Mam nadzieję, że moje rady chociaż w części pomogą komuś w "walce o piękne, DŁUGIE i zdrowe włosy"
Chciałam dodać, że już zauważyłam różnicę. Włosy są bardziej miękkie i elastyczne. Nabierają powoli blasku i są naprawdę dłuższe .
lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 18:46   #2907
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Porost włosów

Wow dzieki za super porade...dodalas mi motywacji zeby walczyc o wlosy, zycze ci wytrwalosci i wymarzonych wloskow
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 08:36   #2908
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112
Dot.: Porost włosów

Proszę Cieszę się, że mogę w jakiś sposób pomóc. Również życzę sukcesów
lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 08:43   #2909
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Porost włosów

a ja sie niedawno dowiedzialam o szamponie brzozowym

Szampon brzozowy do wszystkich rodzajów włosów jest łagodnym preparatem ziołowym o zapachu świeżych liści brzozy. Ekstrakt z brzozy to naturalny wyciąg z młodych liści tego drzewa, który poprawia ukrwienie skóry głowy, a tym samym przyspiesza porost włosów. Jednocześnie dezynfekuje tłuste i zanieczyszczone pory skóry głowy. Przywraca włosom świeżość i ożywia je.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 11:00   #2910
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez m4dziulek Pokaż wiadomość
Witajcie Drogie Panie Dzięki temu forum dowiedziałam się o waxie, olejku rycynowym i seboradinie. Uzywam wszystkiego juz od 2 tygodni ..prócz tego robię jescze płukanki ze skrzypu polnego. Narazie wzrostu nie widać, ale kondycja włosów znacznie się popawiła...mam teraz takie mięciutkie włoski jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Wpadłam tu by podziękować za to wspaniałe forum, na którym się tylu ciekawych rzeczy dowiedziałam Pozdrawiam serdecznie
cieszymy sie ja tez sie dowiedzialam z wizazu wielu ciekawych porad
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.