Rossmann cz. XXIX - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-19, 17:41   #2881
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Listy sporządzone ?
Jasne, ciekawa tylko jestem ile rzeczy spoza listy wezmę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 17:47   #2882
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Przygotowania jak na wojnę Mam nadzieję, że uda się jutro kupić co chcę i szybko opuścić Roska.
Teraz myślę o o mgiełkach utrwalających makijaż, czy w Rossmannie jakieś są.
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 17:55   #2883
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Listy sporządzone ?

Juz od dwoch tygodni lista czeka, po północy bede szalec na rossmannowej stronie.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 17:56   #2884
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Juz od dwoch tygodni lista czeka, po północy bede szalec na rossmannowej stronie.
Aż tak? Ja się zastanawiam nad jedną szminką i może podkładem, ale nie mam ciśnienia .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 17:59   #2885
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
Niestety nie pomogę .. Sama mam problem z dobra niem podkładu. Na drobne niespodzianki możesz użyć kamuflażu w sloiczku z catrice , Kupisz go w naturze za ok. 15 zł. Są tez takie kolorowe kamuflarze. Jest taki np. Z wibo , poczwórna paletka z kolorami ( różowym , zielonym , jasno bezowym i ciemnobrązowym ) każdy jest na cos. Tu ktoś polecił revlona i faktycznie slyszalam ze on jest ciężki , dobrze kryjacy. Pamiętaj ze najważniejsze jest dobre przygotowanie skory do makijaż . Porządne jej oczyszczenie a następnie nawilzenie. Zastosuj bazę pod makijaż na pewno choć trochę przedłuży trwałość makijażu. Wybór pudru tez jest ważne , na mojej mieszanej cerze najlepiej sprawdził się stay matte z rimmela. Są tez specjalne lakiery \ spraye którymi spryskujesz swarz i dzięki temu makijaż trzyma się dłużej. I nakladaj podkład pędzlem a nie BB bo pędzel zapewnia większe krycie.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------


A o jaką wazeline ci chodzi ?
Vaseline lip balsam rozana. Strasznie mi smutno ,ze wycofano tak dobry w mojej ocenie produkt. Ja jestem nim zachwycona. Dostalam w prezencie i chcialam kupic na zapas. Smutek porownywalny do tego,kiedy wycofali Manhattan cleaeface 2 w1. Zaden balsam do ust tak swietnie mi sie nie sprawdza. No moze poza Ziaja opatrunek regenerujacy, ale tej nie ma w Rossmannie i nie ma tak cudownego zapachu i polysku jestem zawiedziona. Paskudne maselka z Nivea dalej leza na polkach

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Jasne, ciekawa tylko jestem ile rzeczy spoza listy wezmę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja jest w glowie. Kupuje ciagle te same sprawdzone produkty
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 18:15   #2886
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Vaseline lip balsam rozana. Strasznie mi smutno ,ze wycofano tak dobry w mojej ocenie produkt. Ja jestem nim zachwycona. Dostalam w prezencie i chcialam kupic na zapas. Smutek porownywalny do tego,kiedy wycofali Manhattan cleaeface 2 w1. Zaden balsam do ust tak swietnie mi sie nie sprawdza. No moze poza Ziaja opatrunek regenerujacy, ale tej nie ma w Rossmannie i nie ma tak cudownego zapachu i polysku jestem zawiedziona. Paskudne maselka z Nivea dalej leza na polkach

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------



Moja jest w glowie. Kupuje ciagle te same sprawdzone produkty
A jesteś pewna, że została wycofana w ogóle? Bo widzę ją w gazetce Hebe za 6,99 w promocji do końca dzisiejszego dnia .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 18:19   #2887
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Szykuje się jutro po róż do policzek , który byście polecaly w miare trwały i dobrze się rozprowadza?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 18:21   #2888
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Szykuje się jutro po róż do policzek , który byście polecaly w miare trwały i dobrze się rozprowadza?
Powtórzę się: Max Factor
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 18:35   #2889
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Szykuje się jutro po róż do policzek , który byście polecaly w miare trwały i dobrze się rozprowadza?
Te malutkie, kwadratowe L'oreal Le Blush są cudne.
Ja mam 160- Peche. Piękne są też 90 i 120.
Z L'oreala masz też nowości Conturing Blush taki potrójny.
No i te max factor creme puff też są fajne.
Zależy jakiego szukasz.
Nie kuś mnie różem bo mam ich za dużo, a jak o nich piszę to nabieram ochoty na kolejny.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 18:37   #2890
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Listy sporządzone ?
Ja co promocje kupuje te same artykuły - 3-4 takie same pudry w kompakcie, 3-4 takie same pudry prasowane, 1 tusz (bo jak dla mnie to tusz po otwarciu starcza na jakieś 3 tyg potem jest suchy a w rossmannie nie maja zafoliowanych więc nie opłaca sie robic zapasów, 1 róż i ze 2 lakiery do paznokci
Ale w tym roku róż kupiłam tydzień temu w super-pharm więc w rossmannie nadprogramowo kupię jakąś kredkę do oczu grafitową lub granatową i chyba pierwszy raz skusze się na jakis podkład. Nie używałam nigdy podkładu tylko pudru w kompakcie na mokro ale z okazji promocji spróbuję

Szkoda że mam takiego starego smartfona że nie mogę apki zainstalować ;(


Polecicie jakiś dobry zmywacz do paznokci który nie wysusza płytki?

Edytowane przez b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Czas edycji: 2017-04-19 o 18:38
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 18:42   #2891
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Powinny być w tym samym miejscu co w sklepie online. Obok innych pudrów na dole po lewej a między tymi pudrami w paseczki.
To u mnie chyba ich nie ma, bo wczoraj specjalnie rozglądałam się po szafie i nie widziałam. Sprawdzę online.

Ja się zastanawiam nad jakimś różem z Bourjois, bo nigdy żadnego nie miałam, a przy -55% mogłabym skorzystać. Tylko nie wiem jaki kolor oczywiście

Spróbuję po północy wrzucić do koszyka kilka produktów i zobaczymy czy naliczy się zniżka 55%.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 18:45   #2892
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Aż tak? Ja się zastanawiam nad jedną szminką i może podkładem, ale nie mam ciśnienia .
Też nie mam ciśnienia. No może tylko niezbędniki do manicure chcę. A tak to kombinuję czas z koszykiem czy by się na coś jeszcze nie skusić. Bo w sumie minimum z kolorówki już mam z Hebe, SP i gazety Glamour (tusz do rzęs, bardzo fajny zresztą z Deborah).
Na szminki też zerkałam, ale recenzje mnie zniechęciły.
Nie, ciśnienia na nic nie mam.
Co nie oznacza, że nie pracuję nad listą zakupów.

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To u mnie chyba ich nie ma, bo wczoraj specjalnie rozglądałam się po szafie i nie widziałam. Sprawdzę online.

Ja się zastanawiam nad jakimś różem z Bourjois, bo nigdy żadnego nie miałam, a przy -55% mogłabym skorzystać. Tylko nie wiem jaki kolor oczywiście

Spróbuję po północy wrzucić do koszyka kilka produktów i zobaczymy czy naliczy się zniżka 55%.
Nie wiem czy warto. One robią się takie skamieniałe. Serio.
L'oreal ma miękkie produkty prasowane- cienie, róże i z nimi nie ma tego problemu z nabraniem produktu na pędzel co z Bourjois. Przy cieniach w kamieniu może to nie jest zaleta, ale przy różu tak.
A kolor to do typu urody- rose d'ore chyba popularny. Choć moim zdaniem do typowo polskiej urody jest średni.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 18:49   #2893
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Czy w Rossie kupię jakiś bronzer w kremie lub sztyfcie? I jeszcze jedno pytanie;potrzebuję balsam do ciala lub masło bezzapachowe. Znacie jakies?
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 19:07   #2894
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Listy sporządzone ?
Zrobione czekam do północy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 19:12   #2895
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Vaseline lip balsam rozana. Strasznie mi smutno ,ze wycofano tak dobry w mojej ocenie produkt. Ja jestem nim zachwycona. Dostalam w prezencie i chcialam kupic na zapas. Smutek porownywalny do tego,kiedy wycofali Manhattan cleaeface 2 w1. Zaden balsam do ust tak swietnie mi sie nie sprawdza. No moze poza Ziaja opatrunek regenerujacy, ale tej nie ma w Rossmannie i nie ma tak cudownego zapachu i polysku jestem zawiedziona.
Ta wazelina juz od jakiegos czasu była w cenie na do widzenia. Poszukaj w Hebe lub Laboo. Kiedyś widziałam też te wazelinki w osiedlowej drogerii, popytaj.
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Aż tak? Ja się zastanawiam nad jedną szminką i może podkładem, ale nie mam ciśnienia .
Oto moja lista zakupowa. Północy, przybywaj.
Miały być jeszcze jakiś Tusze do rzęs, ale że wyprzedawali re z Bourjois...
ImageUploadedByWizaz Forum1492625564.362350.jpgImageUploadedByWizaz Forum1492625576.789759.jpgImageUploadedByWizaz Forum1492625586.055334.jpg

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-04-19 o 19:15
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 19:21   #2896
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dziewczyny, mam pytanie, pierwszy raz będę zamawiała online jutro i teraz nie wiem czy Wy gdzieś wpisujecie numer karty klubowej żeby naliczył się ten rabat? Jak to wygląda? Z góry dziękuję za odpowiedź bo jestem zielona zupełnie jak to zrobić
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 19:22   #2897
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Astor Perfect Stay może nie matujący, ale przypudrowany jakimś pudrem ryżowym z Paese, Kryolanu (na promocji możesz kupić Wibo w Rosku) u mnie na tłustej trzyma się super. Tylko, że on kiepsko kryje, jak masz dużo niedoskonałości to korektor w ruch

Dziewczyny roztrzaskał mi się telefon Dzień przed promocją. Znalazłam dwa stare, oba z windowsem...czy ta aplikacja na nich pójdzie Boje się robić zakupy online, nie chcę dostać "zmacanych" rzeczy.
Wiesz,czy odcień najjaśniejszy z gammy jest faktycznie jasny? na zdjęciach wygląda trochę ciemnawo ,a w rzeczywistości pewnie tez inaczej
Kusi mnie ten podkład juz od jesiennej promocji
__________________
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 19:26   #2898
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Oto moja lista zakupowa. Północy, przybywaj.
Miały być jeszcze jakiś Tusze do rzęs, ale że wyprzedawali re z Bourjois...
Przemyślałabym alternatywne pudry bo na te z Wibo, szczególne te najnowsze możesz się nie załapać. Jest ich w dostawach bardzo mało.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 19:30   #2899
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Jasne, ciekawa tylko jestem ile rzeczy spoza listy wezmę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też lista zrobiona i również boję się co więcej wpadnie
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 19:37   #2900
Izuuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 49
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Revlon CS ale w Rossmannie duza marza,taniej niz na promo znajdziesz w Internecie.
O nie! Jak oni mogli wycifac te cudowna wazelinke do ust poszlam specjalnie do Rossa-nie ma,wycofali
Zastanawiałąm się nad nim, ale wyczytałam że podobno ciemnieje, prawda?

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
To może ten?
http://www.rossmann.pl/Produkt/LOrea...ml,359560,7166
Zerknij też na fixer do makijażu z Lirene.
Jak chcesz tańszy podkład to możesz też zerknąć na Maybelline Fit Me Matte&Poreless
Nie wiem jak z jego trwałością, ale wśród osób z cerą mieszaną i tłustą ma dobre opinie.
Co do pewnej trwałości to L'oreal True Match jest świetny,ale podkreśla wszelkie suche skórki i przesusza, więc przy cerze mieszanej może być problem w strefie T. Dobrze pracuje z kremem w żelu Mixa Hyalurogel.[COLOR="Silver"]
Słyszałam właśnie że True Match jest super, nie wiedziałam tylko, że podkreśla skórki, to go niestety raczej skreśla u mnie, a szkoda Dziękuję za podpowiedzi
Izuuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 19:38   #2901
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Ta wazelina juz od jakiegos czasu była w cenie na do widzenia. Poszukaj w Hebe lub Laboo. Kiedyś widziałam też te wazelinki w osiedlowej drogerii, popytaj.

Oto moja lista zakupowa. Północy, przybywaj.
Miały być jeszcze jakiś Tusze do rzęs, ale że wyprzedawali re z Bourjois...
Załącznik 7027171Załącznik 7027176Załącznik 7027181
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A jesteś pewna, że została wycofana w ogóle? Bo widzę ją w gazetce Hebe za 6,99 w promocji do końca dzisiejszego dnia .
Czyli jest nadzieja. Choc ja w mej miescinie mam tylko Rossmanna
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 19:38   #2902
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez wink737 Pokaż wiadomość
A jeszcze mam pytanie, nie wiem w sumie czy już było o tym mówione. Czy ze zniżki -55% da się korzystać online? (Chodzi mi głównie o stronę internetową). Plus czy promo online zaczyna sie po północy czy w okolicach godzin otwarcia sklepów?
Ja liczę, że zrobią już że po północy będzie wchodzić i będzie działać te 55%. Bo przypisane dla Ciebie produkty w aplikacji na komputerze też się rabatują.

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
Niestety nie pomogę .. Sama mam problem z dobra niem podkładu. Na drobne niespodzianki możesz użyć kamuflażu w sloiczku z catrice , Kupisz go w naturze za ok. 15 zł. Są tez takie kolorowe kamuflarze. Jest taki np. Z wibo , poczwórna paletka z kolorami ( różowym , zielonym , jasno bezowym i ciemnobrązowym ) każdy jest na cos. Tu ktoś polecił revlona i faktycznie slyszalam ze on jest ciężki , dobrze kryjacy. Pamiętaj ze najważniejsze jest dobre przygotowanie skory do makijaż . Porządne jej oczyszczenie a następnie nawilzenie. Zastosuj bazę pod makijaż na pewno choć trochę przedłuży trwałość makijażu. Wybór pudru tez jest ważne , na mojej mieszanej cerze najlepiej sprawdził się stay matte z rimmela. Są tez specjalne lakiery \ spraye którymi spryskujesz swarz i dzięki temu makijaż trzyma się dłużej. I nakladaj podkład pędzlem a nie BB bo pędzel zapewnia większe krycie.[COLOR="Silver"]
Jeśli ktoś bierze trwały podkład to z doborem bazy lepiej dobrze się w temacie rozeznać. Nie z każdą bazą nie każdy podkład będzie współpracował, a i tak wszystko najlepiej dopasować do naszego rodzaju cery. Trwałe podkłady nie koniecznie potrzebują wzmacniania bazą, bo lepiej jak osiądą na samej skórze, może być oczywiście wcześniej posmarowana czymś co się wchłonie do matu. Na dobrze wypielęgnowanej twarzy lepiej się makijaż trzyma, ani na zbyt suchej, ani zbyt tłustej nie będzie dobrze nic wyglądać i się trzymać. Wzajemne polecanie niestety wiąże z ryzykiem, że coś nie nie sprawdzi.
Dużo technik przedłużenia makijażu ma na YT Wayne Goss, krótkie a treściwe filmiki z trikami. Niektóre z ironią jak ten o tym, żeby podkład nie odbijał się na telefonie

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość

Dziewczyny roztrzaskał mi się telefon Dzień przed promocją. Znalazłam dwa stare, oba z windowsem...czy ta aplikacja na nich pójdzie Boje się robić zakupy online, nie chcę dostać "zmacanych" rzeczy.
tak na Windows 8 i 10 są apki szukaj Rossmann PL

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Listy sporządzone ?
Jasne
Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Przygotowania jak na wojnę Mam nadzieję, że uda się jutro kupić co chcę i szybko opuścić Roska.
Teraz myślę o o mgiełkach utrwalających makijaż, czy w Rossmannie jakieś są.
Ja mam z Lirene fajną mgiełkę rozpyla i nie zawiera alkoholu.
Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Juz od dwoch tygodni lista czeka, po północy bede szalec na rossmannowej stronie.
Ja jeszcze dzisiaj muszę coś kliknąć. No i po północy. Muszę się tylko zdecydować który R. wybrać do odbioru. Kupię online, jakby coś było nie halo to będę się uśmiechać do pań, żeby jednak wymieniły na dobry, jak będzie z czego wybrać Liczę po cichu, że będą brać z szuflad/magazynu, bo jak wezmą z półki to będą mieć dziury które i tak będą musiały uzupełnić :P
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 19:43   #2903
Symai
Przyczajenie
 
Avatar Symai
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 10
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dziewczyny, pierwszy raz będę zamawiać online... Można teraz wybrać produkty do koszyka a zapłacić po północy czy rano? Jestem zielona.
__________________
Prognozy są bardzo trudne, szczególnie w odniesieniu do przyszłości.
Woody Allen
Symai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 19:47   #2904
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Wiesz,czy odcień najjaśniejszy z gammy jest faktycznie jasny? na zdjęciach wygląda trochę ciemnawo ,a w rzeczywistości pewnie tez inaczej
Kusi mnie ten podkład juz od jesiennej promocji
Tylko na początku. Nie chcę cię wprowadzać w błąd, dlatego powiem ci jak było u mnie. Jak go kupiłam to wyglądałam jakbym była chora, był za jasny, ale ściemniał mi w opakowaniu, chyba po około trzech tygodniach (pierwszy raz coś takiego widziałam ) i teraz mam kolor w sam raz. Z tym podkładem jest ryzyko, trzeba sobie sprawdzić i liczyć się z tym, że może być do wyrzucenia. Nie wiem czy ktoś jeszcze tak z nim miał.
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 19:50   #2905
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Przemyślałabym alternatywne pudry bo na te z Wibo, szczególne te najnowsze możesz się nie załapać. Jest ich w dostawach bardzo mało.

Te pudry już są od miesiąca w moich dwóch Rossmannach, za każdym razem widzę je na półce. Składając zamówienie babeczki kompletują je jeszcze przed otwarciem Rossmanna. Wiem to, bo juz sprawdziłam nie raz. Za każdym razem dostaję smsa przed 9, że zamówienie jest już gotowe do odbioru.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 19:53   #2906
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Przemyślałabym alternatywne pudry bo na te z Wibo, szczególne te najnowsze możesz się nie załapać. Jest ich w dostawach bardzo mało.
Ciii też myślę na którymś ale widząc ten tłum na wątku może faktycznie być ciężko.
Cytat:
Napisane przez sally Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, pierwszy raz będę zamawiała online jutro i teraz nie wiem czy Wy gdzieś wpisujecie numer karty klubowej żeby naliczył się ten rabat? Jak to wygląda? Z góry dziękuję za odpowiedź bo jestem zielona zupełnie jak to zrobić
Powinno wejść z automatu, ale pierwszy raz jest tak ta promocja skonstruowana więc i tak czekamy żeby zobaczyć jak będzie.
Cytat:
Napisane przez Symai Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pierwszy raz będę zamawiać online... Można teraz wybrać produkty do koszyka a zapłacić po północy czy rano? Jestem zielona.
Tak pewnie większość z nas tak ma.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 19:54   #2907
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Izuuch Pokaż wiadomość
Zastanawiałąm się nad nim, ale wyczytałam że podobno ciemnieje, prawda?


Słyszałam właśnie że True Match jest super, nie wiedziałam tylko, że podkreśla skórki, to go niestety raczej skreśla u mnie, a szkoda Dziękuję za podpowiedzi
Ja nie zauwazylam. Kiedys mialam cere tlusta wiec na pewno podklady do cery tlustej sa jasniejsze niz te same odpowiedniki do cery suchej. Widac roznice. Ale zeby znaczco oksydowaly to nie natomiast chyba zmienili troche formułę,bo podklad jest lzejszy i stracil troche na kryciu,ale nadal ocenian go na plus.
Mnie bardzo odpowiadal jak mialam cere tlusta Bourjois 123Perfect Stay
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 19:58   #2908
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Izuuch Pokaż wiadomość
Słyszałam właśnie że True Match jest super, nie wiedziałam tylko, że podkreśla skórki, to go niestety raczej skreśla u mnie, a szkoda Dziękuję za podpowiedzi
Skuszona samymi pozytywnymi opiniami w blogosferze i vlogosferze zakupiłam ten podkład i z przykrością stwierdzam, że to największy bubel jaki miałam do tej pory. Od zeszłej wiosny zalega w mojej kosmetyczce. Wtedy miałam jeszcze cerę mieszana i podkreślał mi każdą, ale to każdą możliwą niedoskonałość na skórze – suche skórki, pory, zmarszczki mimiczne. Od pół roku biorę retinoidy, skórę mam sucha jak wiór i ten podkład nadal wygląda na niej koszmarnie. Nic z tego nie rozumiem, bo youtuberki się z nim zachwycają, a u mnie wygląda fatalnie. I co ciekawe, często polecają go dziewczyny z suchą skórą. Nie wiem jakim cudem u nich wygląda dobrze, bo u mnie tak nie jest. A dodam, że wyzbyłam się już wszelkich niedoskonałości z twarzy (leki)
Cytat:
Napisane przez Symai Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pierwszy raz będę zamawiać online... Można teraz wybrać produkty do koszyka a zapłacić po północy czy rano? Jestem zielona.
Produkty mam już w koszyku, czekam do północy i jeżeli mi się zrabatują od razu zamawiam i płacę

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-04-19 o 20:01
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 19:59   #2909
Izuuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 49
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ja nie zauwazylam. Kiedys mialam cere tlusta wiec na pewno podklady do cery tlustej sa jasniejsze niz te same odpowiedniki do cery suchej. Widac roznice. Ale zeby znaczco oksydowaly to nie natomiast chyba zmienili troche formułę,bo podklad jest lzejszy i stracil troche na kryciu,ale nadal ocenian go na plus.
Mnie bardzo odpowiadal jak mialam cere tlusta Bourjois 123Perfect Stay
To chyba się na niego skuszę, nie zależy mi na perfekcyjnym kryciu bo raczej nie mam problemów z cerą, wiec może nawet lepiej że nie jest taki ciężki
Izuuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:01   #2910
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 446
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Który z podkładów wygląda lepiej na twarzy: Catrice HD czy Healthy Mix? Kolory mam już opatrzone, jednak jestem ciekawa jak z kryciem w obu przypadkach?
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.