filmiki urodowe cz. VI - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-13, 13:33   #2881
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: filmiki urodowe ?

Mnie nie interesują OOTD, więc po prostu ich nie oglądam. Nie przeszkadza mi jednak to, że się pojawiają.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:57   #2882
hanejj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 128
Dot.: filmiki urodowe ?

Zmienie troche temat, bo chcialabym Wam cos pokazac
Dzis zawedrowalam na youtube w te mniej popularna czesc i znalazlam m.in. taki filmik
http://www.youtube.com/watch?v=rca9l...eature=related
Strasznie sie usmialam, ta mala po prawej jest zabojcza po prostu
hanejj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 14:36   #2883
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Mi też się wydaje,że dziewczyny nagrywające naśladują swoje zachowania i w pewnym momencie gdzieś gubią siebie. Zaczynają mówić podobnym językiem, podobnie się ubierać, używać tych samych produktów. I jeśli zrozumiem,że można się inspirować kosmetykami, ubraniami ( musimy to mieć i już) to po prostu nie mogę zrozumieć tego naśladowania języka. Ciągle słyszę te same sformułowania.


Edit: i dlatego cenię takie osoby jak Kiediska czy Megi- one starają się wzbogacać język, budują ładne zdania, unikają powszechnych sformułowań, po prostu przyjemnie się słucha.
dokładnie, też odnoszę takie wrażenie. Niektóre youtubowiczki stają się po prostu za bardzo odtwórcze i normalnie mam jakieś deja vu.
__________________
"Love it, change it or leave it "

Edytowane przez whip
Czas edycji: 2012-05-13 o 17:20
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:18   #2884
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: filmiki urodowe ?

ze spotkania we frankfurcie :


http://www.youtube.com/watch?v=JZnyr...&feature=g-u-u


kocham inez
jest super
szavka też
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:18   #2885
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez hanejj Pokaż wiadomość
Otoz to! Dodatkowo opisywanie:
'bluzka kupiona 10 lat temu tam, spodnie kupione 3 lata temu na wakacjach w x' itd.
To juz lepszy jakis haul ciuchowy, zeby sie dowiedziec co i gdzie ewentualnie mozna kupic, gdzie jakies wyprzedaze sa itd.
Ale po co ogladac 10 razy te same jeansy, czy sweterek w roznych 'stylizacjach' to dla mnie niepojete.
Bo nie każdy ma 10 par spodni Dla mnie fajną sprawą jest podpasowywanie do rzeczy bazowej innych ciuchów. Ale może się nie znam bo takich filmików nie oglądam
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:25   #2886
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: filmiki urodowe ?

Ja nie oglądam wcale OOTD. Wolę obejrzeć zdjęcia na blogu o takiej tematyce.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:49   #2887
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: filmiki urodowe ?

A co sądzicie o ciąży relacjonowanej na gorąco? Kiedyś prezentowała to Kandee, a obecnie ( w niewielkim stopniu) Itsjudytime?
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 19:25   #2888
hanejj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 128
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Bo nie każdy ma 10 par spodni Dla mnie fajną sprawą jest podpasowywanie do rzeczy bazowej innych ciuchów. Ale może się nie znam bo takich filmików nie oglądam
Nie o to mi chodzilo. Po prostu uwazam takie informacje za w pewnym sensie bezwartosciowe dla ogladajacego.
hanejj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:21   #2889
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Mi też się wydaje,że dziewczyny nagrywające naśladują swoje zachowania i w pewnym momencie gdzieś gubią siebie. Zaczynają mówić podobnym językiem, podobnie się ubierać, używać tych samych produktów. I jeśli zrozumiem,że można się inspirować kosmetykami, ubraniami ( musimy to mieć i już) to po prostu nie mogę zrozumieć tego naśladowania języka. Ciągle słyszę te same sformułowania.


Edit: i dlatego cenię takie osoby jak Kiediska czy Megi- one starają się wzbogacać język, budują ładne zdania, unikają powszechnych sformułowań, po prostu przyjemnie się słucha.
Mi się wydaje, że to niekoniecznie naśladowanie, ale po prostu inspiracja. Np. ktoś zaczął używać minerałów i mu pomogły, zrobił zbliżenie na produkt przez co można było lepiej zobaczyć produkt itd. Kiediska np. zainspirowała się Radzką, jeżeli chodzi o modę itd.

W sumie też nie napisałyście, o kogo chodzi, więc trudno się odwołać.


Cytat:
Napisane przez hanejj Pokaż wiadomość
Otoz to! Dodatkowo opisywanie:
'bluzka kupiona 10 lat temu tam, spodnie kupione 3 lata temu na wakacjach w x' itd.
To juz lepszy jakis haul ciuchowy, zeby sie dowiedziec co i gdzie ewentualnie mozna kupic, gdzie jakies wyprzedaze sa itd.
Ale po co ogladac 10 razy te same jeansy, czy sweterek w roznych 'stylizacjach' to dla mnie niepojete.
Bardzo lubię filmiki ze strojami, bo są dla mnie inspiracją. Nie kopiuję czyjegoś stylu, tylko uczę się nowych połączeń. A takie stroje z 1 wspólnym elementem ubioru można znaleźć w wielu magazynach urodowych, bo one poszerzają nasze umiejętności dobierania do siebie ubrań.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:40   #2890
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez hanejj Pokaż wiadomość
Zmienie troche temat, bo chcialabym Wam cos pokazac
Dzis zawedrowalam na youtube w te mniej popularna czesc i znalazlam m.in. taki filmik
http://www.youtube.com/watch?v=rca9l...eature=related
Strasznie sie usmialam, ta mala po prawej jest zabojcza po prostu
hahahah! ta mała jest mega !!!
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:42   #2891
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez hanejj Pokaż wiadomość
Nie o to mi chodzilo. Po prostu uwazam takie informacje za w pewnym sensie bezwartosciowe dla ogladajacego.
Dlaczego? Niektórzy się wzorują na takich osobach a nie lecą do sklepu kupowac identyczne ciuchy w zarze czy innym h&m.
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 20:58   #2892
hanejj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 128
Dot.: filmiki urodowe ?

Piszę ze swojego punktu widzenia - wolę obejrzeć haul z informacjami, gdzie ewentualnie mogę coś jeszcze kupić niż oglądać "tę starą sukienkę, znane wam jeansy" itd. To samo mam np. z kosmetykami i nie widzę w tym nic złego. Nie oceniam ani fanek strojów dnia, ani ich autorek - po prostu uważam takie filmy za zbędne, zwłaszcza na kanałach urodowych [które przecież subskrybuje z innych względów].
hanejj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 22:58   #2893
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: filmiki urodowe ?

Dokladam sie do osob nielubiacych OOTD ok mozna cos podpatrzec, poogladac, ale raczej kazda z nas ma swoj styl, na pewno nie polece szukac danej bluzeczki czy wisiorka

Nie lubie tez jak poczatek wideo jest strasznie dlugi ze trzeba przeczekac do 5 minut zeby zaczela sie mowa na temat

Oprocz makijazowych, lubie kanaly muzyczne i kulinarne:
-AlexaMusicTV
-BethOfficial
-ConnieTalbotOfficial
-DoctorRocktor
-gotowanieWsieci
-kotlettv




__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:35   #2894
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: filmiki urodowe ?

Mnie kanały urodowe na youtub powolutku zaczynają nudzić...
Recenzję kosmetyków przez większość dziewczyn są takie chaotyczne, brak w nich rzetelności. Wole KWC...
Muszę stwiedzić, że od paru miesięcy nic odkrywczego na kanałach urodowych nie znalazłam...
zrobienie zakupów przez youtubowiczkę za założmy sto złotych w drogerii , powiedzenie o każdym kosmetyku paru słów , pokazanie koloru i krótka informacja " jest fajny", no soryy ale to mnie nie kręci i nic nie wnosi
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.

Edytowane przez isabelka00
Czas edycji: 2012-05-14 o 07:37
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:14   #2895
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe ?

To nie chodzi o to, że dziewczyny się nawzajem inspirują - w tym nie ma nic dziwnego, a wręcz jest to normalne . Nie rozchodzi się o używanie tych samych kosmetyków, czy zakładanie tego samego ciucha. Dziewczyny po prostu naśladują swoje sposoby bycia, mówią tym samym językiem często. Czasami mam wrażenie, że nie ma znaczenia, czyj filmik włączę, bo usłyszę i zobaczę to samo. Bez sensu jest dla mnie np nagrwanie video z pokazywaniem zawartosci GB, kiedy na YT jest juz pełno takich filmików, przecież to bez sensu... One po prostu się strasznie naśladują. Albo, tak jak ze wspomnianymi przeze mnie zwierzakami - szusz zaczęły wchodzić w kadr, niisiakowi też, to później inne zaczęly specjalnie przynosić te głownie koty i pokazywać, za któryms razem to robi się irytujace po prostu. I tak jest ze wszystkim. Gdzieś zaginęła kreatywność i indywidualizm dziewczyn, kiedyś włączałam dany kanał, żeby obejrzeć to i tamto, a teraz nie ma znaczenia, gdzie wejdę, bo wszędzie jest praktycznie to samo. Sorry, za chaotycznego posta, ale spiesze sie na uczelnie.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 12:53   #2896
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: filmiki urodowe ?

Wręcz można stworzyć gotowy wzorzec filmiku:

"Hej, witam wszystkich bardzo serdecznie. Wybaczcie,że mnie nie było,ale tyle rzeczy się działo,że nie miałam czasu,ale teraz obiecuję nagrywać częściej. Dostałam wiele pytań pod ostatnim filmem/ bardzo często pytacie się mnie/ o mój strój codzienny, tak więc dziś filmik z ałtfitem. Na sobie mam zegarek M. Korsa, który już znacie. Na sobie mam też marynarkę z zary. W uszach ustrzelone na promocji kolczyki z topshopu. Buty -superwygodne z h&m. Makijaż zwykły, dzienny. No, także to by było na tyle , pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, kciukujcie i do następnego filmiku!"
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:05   #2897
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: filmiki urodowe ?

U Zmalowanej makijaż inspirowany grą Diablo Chyba jej pierwszy film, który mi się nawet podoba i w którym mnie nie drażni (może dlatego, że mało mówi , albo dlatego, że lubię Diablo i też czekam na 3 część )
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:19   #2898
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Wręcz można stworzyć gotowy wzorzec filmiku:

"Hej, witam wszystkich bardzo serdecznie. Wybaczcie,że mnie nie było,ale tyle rzeczy się działo,że nie miałam czasu,ale teraz obiecuję nagrywać częściej. Dostałam wiele pytań pod ostatnim filmem/ bardzo często pytacie się mnie/ o mój strój codzienny, tak więc dziś filmik z ałtfitem. Na sobie mam zegarek M. Korsa, który już znacie. Na sobie mam też marynarkę z zary. W uszach ustrzelone na promocji kolczyki z topshopu. Buty -superwygodne z h&m. Makijaż zwykły, dzienny. No, także to by było na tyle , pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, kciukujcie i do następnego filmiku!"
hehehe
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:26   #2899
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Wręcz można stworzyć gotowy wzorzec filmiku:

"Hej, witam wszystkich bardzo serdecznie. Wybaczcie,że mnie nie było,ale tyle rzeczy się działo,że nie miałam czasu,ale teraz obiecuję nagrywać częściej. Dostałam wiele pytań pod ostatnim filmem/ bardzo często pytacie się mnie/ o mój strój codzienny, tak więc dziś filmik z ałtfitem. Na sobie mam zegarek M. Korsa, który już znacie. Na sobie mam też marynarkę z zary. W uszach ustrzelone na promocji kolczyki z topshopu. Buty -superwygodne z h&m. Makijaż zwykły, dzienny. No, także to by było na tyle , pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, kciukujcie i do następnego filmiku!"
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 18:54   #2900
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: filmiki urodowe ?

Ja lubię OOTD Szusz i ostatnio czasem Panny Joanny. Innych raczej nie oglądam. Nie powiedziałabym, że wolę Haule chyba że ciuchowe. Zwykle wiem co gdzie kupić.
Ale co do recenzji to też ostatnio stwierdziłam,że o ile na blogu trzeba napisać jakieś konkrety o tyle w filmikach zwykle jest to "ten podkład jest dla mnie za jasny, nieźle kryje, jest całkiem ok. Ma ładne opakowanie"
W sumie to niewiele konkretów..
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:15   #2901
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: filmiki urodowe ?

ja ostatnio polubiłam kanał Stylizacje2, dowiedziałam się o niej po filmikach z imprezy GlossyBoxa. sympatyczna dziewczyna.

tęsknię za filmikami xbebe. no i Inez, ale ona się ostatnio już pokazała.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 08:11   #2902
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
ja ostatnio polubiłam kanał Stylizacje2, dowiedziałam się o niej po filmikach z imprezy GlossyBoxa. sympatyczna dziewczyna.

tęsknię za filmikami xbebe. no i Inez, ale ona się ostatnio już pokazała.
Stylizacje2 - świetna konkretna dziewczyny, podobnie jak xbebe - chociaż jej jakoś tak ostatnio mało na youtube...
Oglądałyście makijaż ślubny zrobiony przez katosu?
taki ciężki. Nie podoba mi się. Też jestem blondynką i nie wyobrażam sobie takiego makijażu.
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 19:43   #2903
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
Stylizacje2 - świetna konkretna dziewczyny, podobnie jak xbebe - chociaż jej jakoś tak ostatnio mało na youtube...
Oglądałyście makijaż ślubny zrobiony przez katosu?
taki ciężki. Nie podoba mi się. Też jestem blondynką i nie wyobrażam sobie takiego makijażu.
Ostatnio jestem do tyłu z filmikami, pędzę oglądać Katosu
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:31   #2904
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: filmiki urodowe ?

http://www.youtube.com/watch?v=IiE3P...&feature=g-u-u

Jak myślicie Dziewczyny, czy w tej sytuacji powinno się przeliczać na złotówki czy nie?

Bo jeśli przeliczać, to makijaż za ok 70 zł to dla mnie żadne wyzwanie - robię taki codziennie Inna sprawa, jeśli nie przeliczać, a przyjąć że taki TAG w Polsce miałby odpowiednik: Makijaż za 20zł. Wtedy to faktycznie byłby "challenge"
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:35   #2905
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=IiE3P...&feature=g-u-u

Jak myślicie Dziewczyny, czy w tej sytuacji powinno się przeliczać na złotówki czy nie?

Bo jeśli przeliczać, to makijaż za ok 70 zł to dla mnie żadne wyzwanie - robię taki codziennie Inna sprawa, jeśli nie przeliczać, a przyjąć że taki TAG w Polsce miałby odpowiednik: Makijaż za 20zł. Wtedy to faktycznie byłby "challenge"
Myślę, że nie

20 $ to dla nich bardzo mało.

Zresztą Nisiax czasami mówi jak kupuje polskie kosmetyki... U nas coś kosztuje 8 zł, a u nich 8 $
Dlatego myślę, że taki polski odpowiednik miałby sens, gdyby to było 20 zł
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:57   #2906
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: filmiki urodowe ?

chciałabym zobaczyć makijaż za 20 zł tani tusz - 10 zł, tani podkład - 10 zł. koniec makijażu
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:03   #2907
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
chciałabym zobaczyć makijaż za 20 zł tani tusz - 10 zł, tani podkład - 10 zł. koniec makijażu

zawsze mozna zaopatrzyc sie na targowym straganiku hehe tusz 3 zł, cien 2 zł .... niestety nasze Polskie realia sa przykre w stosunku do zarobków.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:16   #2908
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: filmiki urodowe ?

Myślę, że dałoby się, ale właśnie kosmetykami z targu. Tanie marki typu Vollare czy też Quiz.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 06:58   #2909
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Myślę, że dałoby się, ale właśnie kosmetykami z targu. Tanie marki typu Vollare czy też Quiz.
Ciekawe, która z dziewczyn by chciała zaryzykować pomalowanie się podkładem z rynku za 3 zł
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 07:50   #2910
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe ?

Ja pamiętam makijaż katosu za grosik,w którym uzywała podładu z bużruła .
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.