Nasze książkowe grzechy cz VI - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-31, 08:39   #2881
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Ja tam nawet nie wiem co w czerwcu wychodzi poza baśniami angielskimi z wydawnictwa Dwie Siostry Będę miała okazję zrecenzować
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-31, 11:37   #2882
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 888
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez filozof_ka Pokaż wiadomość
Ostatnio była tutaj mowa o DKK, a dzisiaj trafiłam na listę DKK w całej Polsce Wrzucam link, może komuś się przyda
http://instytutksiazki.pl/kluby-ksia...nalezc,12.html

filozf_ka dzięki za linka zaraz sobie poprzeglądam.


Cytat:
Napisane przez Azumi_90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czekacie na jakieś czerwcowe premiery? U mnie na liście "do przeczytania" znowu pojawiło się kilka interesujących tytułów... ale przez pracę w bibliotece nie mam czasu czytać

Azumi wrzuć tytuły czerwcowych premier, które Cię zainteresowały


ja czekam na nowego Kinga.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-31, 12:23   #2883
filozof_ka
Wtajemniczenie
 
Avatar filozof_ka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wioska Smerfów
Wiadomości: 2 595
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Ja podobnie jak Ervisha nie wiem co ma wyjść w czerwcu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać...
filozof_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-31, 12:28   #2884
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 888
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

ja wiem tylko, że nowy King "Outsider" więc o innych premierach chętnie się dowiem
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-31, 13:13   #2885
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Hej dziewczyny
Jak tam u was zapowiada się długi weekend? Macie wolne, odpoczywacie, czy pracujecie? No i co czytacie oczywiście?
U mnie w toku wciąż same cudowne, obyczajowe powieści. Skończyłam czytać "Zimowe panny" było to trochę dziwne i bardzo świetne i już zbliżam się do końca "Upragnionego deszczu" wszystko mi się podoba jak ja uwielbiam taki czas zaczytania. Pewnie kolejną książkę zacznę jeszcze dziś wieczorem

Pogoda u mnie bajeczna... Lato normalnie... ️ Ogólnie spacerkuję z mężem i pieskiem i nic nie robię na własnym balkonie... Dziś już spacer zaliczony, trochę duszno, i niestety nic nie pada. Szkoda, bo kwiatów nasadziłam strasznie dużo i tak dzień w dzień podlewamy.

Ja czekam z niecierpliwością na nowości, w czerwcu wychodzi sporo obyczajówki. Mam już nową K. Hannah i Riley
I jest jakaś nowa książka o pszczółkach...
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/48503...iodu-i-pszczol
IMG_20180531_110848.jpegIMG_20180530_144338.jpegIMG_20180530_143549.jpegIMG_20180528_181724.jpegIMG_20180528_180453.jpegIMG_20180528_182106.jpegIMG_20180531_141209.jpeg665987-352x500.jpeg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-31, 13:32   #2886
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Nigdy nie zrozumiem jak ktoś pisze, że nie ma czasu na czytanie "bo praca" Czas na czytanie zawsze się znajdzie, to kwestia priorytetów. Swego czasu pracowałam na 2 etatach i pisałam pracę, a zawsze znalazł się czas na książkę. Choćby ten, który marnuje się w Internecie pisząc na wizażu

U mnie też przepiękna pogoda Dziś musiałam skończyć zlecenie, zaraz lecę na herbatę z kolegą, wieczorem książka A jutro jadę do Łodzi, chcę poczuć atmosferę miasta, trochę pozwiedzać, pójść na koncert.

Skończyłam "Korekty" i niestety: zaczęło się super, a potem było coraz gorzej. Całość jest dobra, takie 4- w skali szkolnej ale nie rozumiem zachwytów nad tą książką i tych wszystkich nagród. Dziś zaczęłam "Dom mgieł", po 100 stronach intrygujący thrillerek, w sam raz na intelektualne lenistwo

Premier czerwcowych jeszcze nie oglądałam - w niedzielę robię książkowe zamówienie i już mam w koszyku 20 pozycji, niezbędna będzie selekcja Lepiej więc nie oglądać nowości
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-31, 16:39   #2887
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Jak pięknie Uwielbiam naturę
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-31, 17:34   #2888
Azumi_90
Raczkowanie
 
Avatar Azumi_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Z lasu
Wiadomości: 134
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
filozf_ka dzięki za linka zaraz sobie poprzeglądam.





Azumi wrzuć tytuły czerwcowych premier, które Cię zainteresowały


ja czekam na nowego Kinga.
Przede wszystkim Stephen King i "Outsider". Poza tym na przykład Karen Cleveland "Muszę to wiedzieć", Esther Perel "Kocha, lubi, zdradza", Colleen Hoover "Without Merit", Magda Stachula "W pułapce", Katarzyna Puzyńska "Policjanci. Ulica"

I tak, nie mam za dużo czasu na czytanie, bo praca, bo dojazdy, bo zmęczenie i dużo innych rzeczy na głowie. Albo nie umiem sobie tego czasu idealnie zorganizować. I trudno, moja strata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pomyślę o tym jutro.”
Instagram
LC
Azumi_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-31, 18:20   #2889
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Jak pięknie Uwielbiam naturę
Ja też, zachwycam się każdym kwiatkiem, roślinką, owadem ciągle pstrykam zdjęcia...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-31, 18:44   #2890
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Ja też, zachwycam się każdym kwiatkiem, roślinką, owadem ciągle pstrykam zdjęcia...
Nie sposób się nie zachwycać
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-31, 21:47   #2891
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Nie sposób się nie zachwycać
Oj, nie żebym chciała w ramach offtopu wywołać burzę, ale można się jakoś szczególnie nie zachwycać.
Na zdjęciach oczywiście doceniam piękno, ale nie cierpię spędzać czasu na tzw. łonie natury. Wokół pełno robactwa, wszystko mnie (zwłaszcza mnie!) gryzie, co częstokroć kończy się źle.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-01, 10:25   #2892
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 888
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Magnolia u Ciebie widzę świetny czas - odpoczynek, książki - do tego udane - pięknie

Ja trochę odpoczywam, a trochę pracuję, takie pół na pół.

Powiem Wam, że w środę miałam służbowy wyjazd do Warszawy i powrót do domu był istną męczarnią - nigdy tak długo nie zajęła mi jazda z Wawy do Lbn korki, korki, masakryczne korki widać wszyscy na długi weekend jechali, dotarłam do domu na 22.00. Wczoraj leniuchowałam, a le dzisiaj muszę trochę popracować

Co do czasu na czytanie albo brak czasu z uwagi na pracę, to ja powiem, że nie zawsze jest to takie proste - łatwiej powiedzieć:" zawsze jest czas na czytanie" niż zrobić. Ja staram się czytać mimo obowiązków w pracy, ale ja w pracy bardzo dużo czytam, analizuje i piszę więc niejednokrotnie po pracy nie mam już siły czytać (nie skupiam się, a tekst się rozmazuje) więc ćwiczenia sportowe, spacer, internet czy serial sprawdza się lepiej, chociaż zdarza mi się zasnąć przy serialu
Po prostu mózg też musi odpocząć, zregenerować się.

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Oj, nie żebym chciała w ramach offtopu wywołać burzę, ale można się jakoś szczególnie nie zachwycać.
Na zdjęciach oczywiście doceniam piękno, ale nie cierpię spędzać czasu na tzw. łonie natury. Wokół pełno robactwa, wszystko mnie (zwłaszcza mnie!) gryzie, co częstokroć kończy się źle.
Rozumiem Cię Olka
ja z naturą też na krótką metę się lubię spacer tak, ale las, wieś czy łąka nie nie moja bajka oj nie.
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2018-06-01 o 10:26
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-01, 11:18   #2893
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Oj, nie żebym chciała w ramach offtopu wywołać burzę, ale można się jakoś szczególnie nie zachwycać.
Na zdjęciach oczywiście doceniam piękno, ale nie cierpię spędzać czasu na tzw. łonie natury. Wokół pełno robactwa, wszystko mnie (zwłaszcza mnie!) gryzie, co częstokroć kończy się źle.
Dlaczego burzę?
Masz prawo mieć takie zdanie zwłaszcza po swoich przykrych doświadczeniach z robactwem
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-01, 15:19   #2894
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Znacie?


Inny tytuł to "Takie sobie bajeczki". Pierwsze pełne polskie wydanie jednej z najważniejszych książek należących do klasyki literatury dziecięcej w nowym przekładzie z języka angielskiego Hanny Pustuły-Lewickiej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9788395045516.jpg (20,5 KB, 32 załadowań)
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2018-06-01 o 15:23
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-01, 18:46   #2895
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Nigdy nie zrozumiem jak ktoś pisze, że nie ma czasu na czytanie "bo praca" Czas na czytanie zawsze się znajdzie, to kwestia priorytetów. Swego czasu pracowałam na 2 etatach i pisałam pracę, a zawsze znalazł się czas na książkę. Choćby ten, który marnuje się w Internecie pisząc na wizażu

U mnie też przepiękna pogoda Dziś musiałam skończyć zlecenie, zaraz lecę na herbatę z kolegą, wieczorem książka A jutro jadę do Łodzi, chcę poczuć atmosferę miasta, trochę pozwiedzać, pójść na koncert.

Skończyłam "Korekty" i niestety: zaczęło się super, a potem było coraz gorzej. Całość jest dobra, takie 4- w skali szkolnej ale nie rozumiem zachwytów nad tą książką i tych wszystkich nagród. Dziś zaczęłam "Dom mgieł", po 100 stronach intrygujący thrillerek, w sam raz na intelektualne lenistwo

Premier czerwcowych jeszcze nie oglądałam - w niedzielę robię książkowe zamówienie i już mam w koszyku 20 pozycji, niezbędna będzie selekcja Lepiej więc nie oglądać nowości
O a co za koncert w Łodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 10:04   #2896
Azumi_90
Raczkowanie
 
Avatar Azumi_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Z lasu
Wiadomości: 134
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Co do czasu na czytanie albo brak czasu z uwagi na pracę, to ja powiem, że nie zawsze jest to takie proste - łatwiej powiedzieć:" zawsze jest czas na czytanie" niż zrobić. Ja staram się czytać mimo obowiązków w pracy, ale ja w pracy bardzo dużo czytam, analizuje i piszę więc niejednokrotnie po pracy nie mam już siły czytać (nie skupiam się, a tekst się rozmazuje) więc ćwiczenia sportowe, spacer, internet czy serial sprawdza się lepiej, chociaż zdarza mi się zasnąć przy serialu
Po prostu mózg też musi odpocząć, zregenerować się.

Doskonale to rozumiem Za to dzisiaj mam wolny dzień i może uda mi się dokończyć "Czasami kłamię" - książka jest niezle pokręcona i intryguje mnie coraz bardziej, chciałabym już wiedzieć o co chodzi w tej historii
__________________
Pomyślę o tym jutro.”
Instagram
LC
Azumi_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 12:46   #2897
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Ja się jakoś z "Czasami kłamię" nie polubiłam, znudziła mnie i właściwie od razu domyślałam się o co chodzi Ale to drugie to już jakaś moja wada fabryczna, czytam tyle podobnych książek, że nie wiem jak właściwie można mnie jeszcze zaskoczyć. Z takich thrillerków właśnie kończę "Dom mgieł", jest nieźle i jestem ciekawa czy moje przewidywania co do rozwiązania okażą się prawdą

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
O a co za koncert w Łodzi?
To był taki kameralny koncert zespołu Gabustic Band Bardzo fajny wieczór.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)

Edytowane przez Naomi21
Czas edycji: 2018-06-03 o 12:48
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 15:42   #2898
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez PinkVanille
Ja staram się czytać mimo obowiązków w pracy, ale ja w pracy bardzo dużo czytam, analizuje i piszę więc niejednokrotnie po pracy nie mam już siły czytać (nie skupiam się, a tekst się rozmazuje) więc ćwiczenia sportowe, spacer, internet czy serial sprawdza się lepiej, chociaż zdarza mi się zasnąć przy serialu
Po prostu mózg też musi odpocząć, zregenerować się.
Też, niestety, rozumiem.
Uwzględniając jeszcze to, że muszę po pracy czytać teksty do pracy (od razu wyjaśniam - nikt ode mnie tego nie wymaga, ale jeśli chcę piąć się wyżej to muszę).


A aktualnie czytam przewodniki po Rosji.
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2018-06-03 o 15:45
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 16:07   #2899
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Też, niestety, rozumiem.
Uwzględniając jeszcze to, że muszę po pracy czytać teksty do pracy (od razu wyjaśniam - nikt ode mnie tego nie wymaga, ale jeśli chcę piąć się wyżej to muszę).


A aktualnie czytam przewodniki po Rosji.
O, planujesz wyjazd? Ja bym bardzo chciała, ale póki co chcę się zapisać na kurs języka, a zwiedzanie pozostawić na bliżej nieokreśloną przyszłość
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-03, 17:19   #2900
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Hej dziewczyny. U mnie ostatnio z czytaniem kiepsko, ale w sumie nie mogę narzekać, bo robię inne przyjemne rzeczy jak spotkania ze znajomymi, wycieczki, grille, kino. Dzisiaj pierwszy raz wybrałam się na cosplay con. Córa i jej koleżanka były przebrane, ja z tż tak dla towarzystwa, ale bardzo nam się podobało i następnym razem też chcemy iść w przebraniach. Wrzucę wam kilka fotek.
A z książek skończyłam "Papillona" i bardzo polecam. Jest to zapis autrntycznych przeżyć skazanego niewinnie na dożywocie mężczyzny. Historia jego przeżyć, niewiarygodnych przygód, ciągłych ucieczek.
20180603_135629.jpeg20180603_132637.jpeg20180603_131906.jpeg
__________________
We all find time to do what we really want to do...

Edytowane przez gosia261282
Czas edycji: 2018-06-03 o 18:40
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 19:06   #2901
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 888
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Gosia niesamowicie wygląda ten event - stroje odwzorowane perfekcyjnie. A za kogo się córka przebrała? A gdybyś Ty się zdecydowała na przebranie - to za kogo?
Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Też, niestety, rozumiem.
Uwzględniając jeszcze to, że muszę po pracy czytać teksty do pracy (od razu wyjaśniam - nikt ode mnie tego nie wymaga, ale jeśli chcę piąć się wyżej to muszę)..
tak samo ja. Niejednokrotne muszę jeszcze czytać i przygotowywać się w domu.

Ale w weekend skończyłam "Rebekę" i bardzo mi się podobała klimat, tajemnica, intryga, styl pisania, kreacje bohaterów - wszystko tam gra. Bardzo na plus oceniam rozwiązanie zastosowane przez autorkę, myślę że dziś mało, który autor potrafiłby tak bez upiększania odwzorować realia życia, zwyczaje panujące w społeczeństwie. A tu autorka trafiła w punkt - w wielu kwestiach. Bardzo dobra książka, szukam kolejnych tytułów tej autorki.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 19:22   #2902
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Przebrały się za Mabel i Dippera z Gravity Falls gravity_falls___mabel__dipper_and_the_book_by_glancojusticar-d5ahr8r.jpeg
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 19:52   #2903
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Też muszę czytać teksty do pracy, więc to chyba nie od tego to zależy Ale ja mam od miesięcy jakąś fazę na książki, wcześniej różnie bywało. Oglądam teraz dużo mniej seriali, bo jakoś się nie mogę wciągnąć. Nie jestem w żadnym związku, zamieszkałam blisko pracy - to wszystko pewnie ma tu wpływ.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Ale w weekend skończyłam "Rebekę" i bardzo mi się podobała klimat, tajemnica, intryga, styl pisania, kreacje bohaterów - wszystko tam gra. Bardzo na plus oceniam rozwiązanie zastosowane przez autorkę, myślę że dziś mało, który autor potrafiłby tak bez upiększania odwzorować realia życia, zwyczaje panujące w społeczeństwie. A tu autorka trafiła w punkt - w wielu kwestiach. Bardzo dobra książka, szukam kolejnych tytułów tej autorki.
"Rebeka" nie może się nie podobać Polecam "Moją kuzynkę Rachelę", też wspaniała powieść. Bo "Kozioł ofiarny" niespecjalnie mi się podobał.

I nie udało mi się zgadnąć kto jest mordercą w "Domu mgieł" Na pocieszenie zrobiłam czerwcowe, malutkie zamówienie
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 22:12   #2904
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
O, planujesz wyjazd?
Za dwa tygodnie.
Tak, chwalę się.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy raz wybrałam się na cosplay con. Córa i jej koleżanka były przebrane, ja z tż tak dla towarzystwa, ale bardzo nam się podobało i następnym razem też chcemy iść w przebraniach.
Nie moja bajka, ale zawsze przyjemnie spędzić razem czas.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Przebrały się za Mabel i Dippera z Gravity Falls Załącznik 7555196
Musiałam wyguglać kto zacz.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Na pocieszenie zrobiłam czerwcowe, malutkie zamówienie
Ja nic nie zamawiałam od... chyba stycznia. Mam spore zamówienie w koszyku, ale i pieniądze idą na co innego, i kolejka książek na półce bardzo długa, wiec na razie się wstrzymuję.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 08:04   #2905
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Ja się jakoś z "Czasami kłamię" nie polubiłam, znudziła mnie i właściwie od razu domyślałam się o co chodzi Ale to drugie to już jakaś moja wada fabryczna, czytam tyle podobnych książek, że nie wiem jak właściwie można mnie jeszcze zaskoczyć. Z takich thrillerków właśnie kończę "Dom mgieł", jest nieźle i jestem ciekawa czy moje przewidywania co do rozwiązania okażą się prawdą



To był taki kameralny koncert zespołu Gabustic Band Bardzo fajny wieczór.
A jak Łódź? Dałaś radę coś zobaczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-06, 12:29   #2906
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Przeczytałam krótką, ale bardzo przyjemną książkę o miłości do książek, o rodzinie zapalonych czytelników. Ciepła, zabawna, urocza, świetnie mi się czytało

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/50880...u-list-i-klucz
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-06, 13:53   #2907
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Przeczytałam krótką, ale bardzo przyjemną książkę o miłości do książek, o rodzinie zapalonych czytelników. Ciepła, zabawna, urocza, świetnie mi się czytało

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/50880...u-list-i-klucz
Narobiłaś mi smaka na tę książkę
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-06, 14:11   #2908
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Narobiłaś mi smaka na tę książkę
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-06, 18:40   #2909
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A jak Łódź? Dałaś radę coś zobaczyć.
Jasne Powłóczyłam się po mieście, chciałam poczuć klimat. Ale Łódź nie zdobyła mojego serca, może oprócz centrum Off Piotrkowska.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 14:50   #2910
Tici
Raczkowanie
 
Avatar Tici
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 462
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Kończę teraz "Władców much", a wcześniej książkowym grzeszkiem był "Hate" Alan Gibbons. Chyba jednak "Hate" bardziej mi się spodobał.
Tici jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 20:17:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.