Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-06, 16:14   #2881
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
wyobrażam sobie jak ciężko wychodziło mu się z domu

Natalia, jak to bielizna na allegro?! nie za późno?

Nie za późno ide jutro na miasto zobaczyć czy taka u nas na miejscu moze jest
W razie co w pon zamawiam w środę mam
idę się wykąpać, woda do wanny się leje... olejki pachną czas na mnie
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 16:16   #2882
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

sorrki za OT decoupage'owy ale gdzie pytać jak nie tu

Więc tak, zrobiłam doniczkę, nie podoba mi się - duży brązowy wzór jest za duży i za brązowy a na małych widać tło
w instrukcji Toto jest "cieniowanie: o co chodzi

I zrobiłam kolczyki z tym podkładem pękającym - mało widać na zdjęciu na żywo bardziej. Ale pewnie dałam za dużo farby na wierzch no i w kolczykach jedna strona bo nie wiedziałam jak zrobić dwie od razu druga jest cała fioletowa

idę robić ciasto i sałatkę bo się nie wyrobię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8060011.jpg (34,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8060012.jpg (33,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8060013.jpg (36,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8060014.jpg (33,2 KB, 14 załadowań)
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2011-08-06 o 16:17
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 16:30   #2883
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

jol jol. Inutil wszytko ladnie i pieknie ale prace nie dokonczone
podklad jest ok. wzor tez. etetyka na 6
teraz bierz w lape malutki pedzelek i brazowa farbke, wzor trzeba podmalowac i troszke wycieniowac. wtedy sie wtopi w tlo
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 16:32   #2884
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
jol jol. Inutil wszytko ladnie i pieknie ale prace nie dokonczone
podklad jest ok. wzor tez. etetyka na 6
teraz bierz w lape malutki pedzelek i brazowa farbke, wzor trzeba podmalowac i troszke wycieniowac. wtedy sie wtopi w tlo


uffff, bałam się że napiszecie że brzydactwo to bym rzuciła w cholerę

no dobra, ale nie jest jeszcze polakierowane, i jak robić tą brązową farbą?
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 16:34   #2885
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...4a10faf5e.html zobacz tutaj. na poczatku pudelko bylo blado-rozowe. a po podmalowaniu i malym cieniowaniu sie wtapia..

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

ale najpierw polakieruj bo potem w razie jak ci nie wyjdzie to tylko szmatka mokra i mozna od nowa zaczynac
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 16:45   #2886
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
ja też siedzę i cieszę a Tż głupio na mnie patrzy co mi tak wesoło Może któraś lepiej doświadczona Nam udzieli informacji
Natalia23....
doświadczona ja już nie gmerałam od 2 m-cy, już zapominam co i jak z tym wszystkim, ale się uśmiałam z tych waszych kulek
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 16:49   #2887
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

ruch jak na autostradzie
jedne malują inne kulek szukają

Szyjka macicy w dni niepłodne jest twarda jak czubek nosa i przy badaniu sprawia wrażenie okrągłej kulki w dni płodne szyjka jest pulchna i rozwarta W naturalnych technikach planowania rodziny wg Rotzera czyli w metodzie objawowo- termicznmej bada się temp (i robi takie wykresy jak na SM) oraz śluz i szyjke...Ale ja mam zawsze opory co do gmerania i bazuję na śluzie i temp

wróciłam od gina...
za ciekawie nie ma...
idę dom ogarniać bo wszystkie juz piknikują a ja się normalnie odrobić nie mogę.
Potem napiszę Wam co na wizycie....
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 16:59   #2888
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Inutil, ja nigdy nie cieniowałam, bo nie umiem i boję się tego jak pieron zawsze staram się wybierać serwetkę o takim tle, jak moja farba, więc nie martwię się czy wtopi się w tło czy nie
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 17:46   #2889
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

ej dziewczyny uśmiać się idzie z was z tym gmeraniem
ja nigdy nie gmerałam i jakos z tym żyje

ale miałam dzień

byłyśmy w tym ustroniu ale sie dziewczyny wyszalały , planetraium tez czadowe skonczylismy na grillu u znajomych i teraz wrociłam

musze teraz swoje odleżeć , aby sobie dzidzia w brzusiu odpoczęła.
duszno dzisiaj bylo ale obylo sie bez deszczu
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 18:11   #2890
Elcia85
Rozeznanie
 
Avatar Elcia85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 915
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

jestesmy już w domu, drugie pranie leci, a jeszcze ze 3 pójdą

ale dzisiaj ruch! jeden dzień i 8 stron

Cytat:
Napisane przez Daria16071989 Pokaż wiadomość
Nita to jej drugie dziecko,ma już syna ma 10 lat, gratulacje już jej złożyłam w ten dzień w który urodziła bo rozmawiałam przez tel z nią,a poza tym dostałam zdjęcie tego małego na tel bo mi wysłali do pokazania teściowej...
vvitaminka
moja tak samo robi-cieszy się co chwile mówi jakie to dziecko nie jest fajne itd. ale nie pomyśli o Nas(o mnie i tż-cie) co możemy czuć i że nam jest przykro... Fakt urodził jej się wnuk,ale od swojego własnego syna(mojego tż-ta) dwójkę straciła
przerąbane... moja teściowa 3 dni po # opowiadała mi jak to super spędziła z wnukami dzień dziecka (ja w dzień dziecka poroniłam), cała rozmowa o tym jak super było, jakie te dzieciaczki słodkie i jeszcze do mnie "no powiedz, że ten mały nie jest słodziutki"


Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
My jedziemy wieczorem do znajomych na spotkanko i właśnie mam się nauczyć obrabiać zdjęcia


chcę zrobić sałatkę gyros - nie robiłam nigdy a podobno dobra, robiłyście?
mmm gyros jest pycha- ulubiona sałatka mojego TŻa

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
noo, niestety moja nic takiego nie mówiła, ani słowa o #, jakby się nie stało. Ale za to jak mi od początku trajkotała, czy mam zachcianki czy czekolada czy ogórki czy to czy tamto - a ja bardzo NIE chciałam o tym rozmawiać - a jak już to nie w taki sposób - bo jakby nie było po doświadczeniach jakie miałyśmy inaczej się do ciąży podchodzi. Powiedziałam jej chyba w 7tc bardzo wyraźnie, dużymi literami i wprost że NIE CHCĘ ROZMAWIAĆ O CIĄŻY. To do teraz nie pyta i nic nie mówi a teraz już może
czuję, że z moją będzie podobnie... jak byłam w ciąży to tylko pytała czy dobrze się czuję, czy mam zachcianki, mdłości itp. ale jak poroniłam, to temat się skończył- po jej zachowaniu można by wnioskować, że ja w ogóle w ciąży nie byłam. także jak się doczekam kolejnej ciąży to z pewnością dojdzie do rozmowy, od której powstrzymuję się od 2 miesięcy...

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
a po której stronie masz tę kulkę? bo ja ją wyczuwałam po lewej. taki jakby mały mięsień czy coś co to do cholery jest?!! kiedyś myślałam, że może jajnik (hehe, normalnie ciemnogród)
o mamo! gdzie Wy grzebiecie?

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość

a gmerałaś i sprawdzałaś? bo może masz, ale ukrytą!!


Cytat:
Napisane przez shehzadi Pokaż wiadomość
Nie sprawdzałam. Mam wewnętrzny opór przed gmeraniem.
mam to samo

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
dzieki robasiu. ja tez caly czas mysle o sobie hahahah
superasno ze TZ wraca
u fryzjera bylas? paznokcie ladne? nowa bielizna jest? instrukcja pandy przeczytana???



no nie badz wisnia! daj kolezance jeszcze w miedzy czasie do nas zajrzec poschizujemy przed @ razem. zeby tradycji stalo sie zadosc
no chyba, że się będzie kryć jak NIEKTÓRZY

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
ruch jak na autostradzie
jedne malują inne kulek szukają

Szyjka macicy w dni niepłodne jest twarda jak czubek nosa i przy badaniu sprawia wrażenie okrągłej kulki w dni płodne szyjka jest pulchna i rozwarta W naturalnych technikach planowania rodziny wg Rotzera czyli w metodzie objawowo- termicznmej bada się temp (i robi takie wykresy jak na SM) oraz śluz i szyjke...Ale ja mam zawsze opory co do gmerania i bazuję na śluzie i temp

wróciłam od gina...
za ciekawie nie ma...
idę dom ogarniać bo wszystkie juz piknikują a ja się normalnie odrobić nie mogę.
Potem napiszę Wam co na wizycie....
mam nadzieję, że jednak nie jest tak źle!
__________________
moja pasja
Elcia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 18:17   #2891
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Elcia85 Pokaż wiadomość
no chyba, że się będzie kryć jak NIEKTÓRZY
czuje sie wytknieta palcem ja sie nie krylam. ja unikalam nakrecania. ktore przerabialam juz dwa razy tutaj na forum

Zebra . opowiadaj bo sie martwic zaczynam. co powiedzial gin?

Nitus superancko ze wypad sie udal. W planetarium bylam raz. i pamietam do teraz

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

woooooow ale leje! nic dziwnego ze mi sie spac caly dzien chce!!

ide dziewczynki balkon odkurzac bo pajaki mi sie zalegly
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 19:00   #2892
shehzadi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 710
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Dobra ale jakby co to jestem do usług
Dzięki kochana. Już mi dużo pomogłaś.

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaa normalnie uhahalam sie jak dziki osiol
ta kulka moje panie to szyjka macicy!!!! hahahahahah
zmienia polozenie w zaleznosci od cyklu, czasami jest z prawej czasami z lewej, zalezy czy przed czy po siusianiu, czasami okragla jak pileczka czasami jak truskawka hhahahah

gmeraki no!
A to się chyba z inutil nie musimy martwić czy to mamy czy nie mamy i bez gmerania się obejdzie.

Inutil . Mnie się podoba. Myślę, że jak na pierwszy raz to ładnie Ci wyszło.
zebrawpaski czekam na relację. Mam nadzieję, że nie jest tak źle.
Nita to się nazwiedzałyście. Planetarium to super sprawa. Teraz sobie odpocznij.
Agatka zrobiłam taki obiadek jak Ty . Nawet mi wyszło. Było szybkie i dobre, czyli miało wszystkie cechy idealnego posiłku.
__________________
[*]2.05.2011 Dawid
[*]29.11.2011 Dominika

shehzadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 19:33   #2893
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaa normalnie uhahalam sie jak dziki osiol
ta kulka moje panie to szyjka macicy!!!! hahahahahah
zmienia polozenie w zaleznosci od cyklu, czasami jest z prawej czasami z lewej, zalezy czy przed czy po siusianiu, czasami okragla jak pileczka czasami jak truskawka hhahahah

gmeraki no!

Toto, swoją drogą, skąd tyle wiesz o tej piekielnej kulce?czyżbyś też sama kiedyś ją wygmerała?!!

jak Wam mija wieczór? ja czekam aż mąż wróci z pracy. Oglądam kuchenne rewolucje na vod i świętuję brak wieczornych mdłości
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 19:37   #2894
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Toto, swoją drogą, skąd tyle wiesz o tej piekielnej kulce?czyżbyś też sama kiedyś ją wygmerała?!!

jak Wam mija wieczór? ja czekam aż mąż wróci z pracy. Oglądam kuchenne rewolucje na vod i świętuję brak wieczornych mdłości
hahahah kiedys badalam szyjke ale udalo mi sie zaobserwowac tylko ze zmienia sie jej ksztalt i polozenie po tych informacjach przestalam. Az do paru dni wstecz. tak z ciekawosci pogmeralam i... byla do gory nogami hahah dlatego ten test wczesniej zrobilam

a wieczor mija... na szorowaniu fug octem i soda juz prawie biale sa wszystkie haha
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 19:40   #2895
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

ja znowu wtrąbiłąm arbuza

wykąpałam się , nasmarowałam i leżę z lapkiem,
chyba juz kolacji nie wcisnę
Nicolka śpi , tz z kumplem grają na dole (play station) takze ja sobie spokojnie odpoczywam
no a tu cisza wieczorna a w dzien to szkrobalyscie jak najęte
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 19:42   #2896
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

szkrobaly szkrobaly i sie zmeczyly

a ja mam melona.. ale to po sprzataniu. W nagrode
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 19:46   #2897
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

też miałam arbuza, ale wyjątkowo suchy i niesmaczny kawałek wybrałam w dodatku pestki były gigantyczne... Nita, jesz pestki arbuza?

Czy ja dzisiaj jakiejś głupawki dostałam?
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 20:01   #2898
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez shehzadi Pokaż wiadomość
Agatka zrobiłam taki obiadek jak Ty . Nawet mi wyszło. Było szybkie i dobre, czyli miało wszystkie cechy idealnego posiłku.
Cieszę się ja to czasami robię jeszcze tak dla Tż że jak gotuję zupkę na pałkach- yyy dramstikach czy jak im tam to później obieram je rozrywam na małe kawałeczki i też tak przyprawiam do tego frytki sos czosnkowy i jakaś surówka

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
ja znowu wtrąbiłąm arbuza

wykąpałam się , nasmarowałam i leżę z lapkiem,
chyba juz kolacji nie wcisnę
Nicolka śpi , tz z kumplem grają na dole (play station) takze ja sobie spokojnie odpoczywam
no a tu cisza wieczorna a w dzien to szkrobalyscie jak najęte
Nita dobrze że wyjazd udany a teraz sobie leniuchuj Kochana
I tak jest zawsze jak sie jest przy kompie to jest cisza i spokój a jak odejdziesz tylko na 15min to już 2 str do nadrobienia heh

Zebra no dawaj co tam u tego gina??

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
też miałam arbuza, ale wyjątkowo suchy i niesmaczny kawałek wybrałam w dodatku pestki były gigantyczne... Nita, jesz pestki arbuza?

Czy ja dzisiaj jakiejś głupawki dostałam?
ożesz w mordę oplułam cały monitor przez Ciebie już sobie Ciebie na żywo wybrażam jak sobie zadajesz to pytanie
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 20:23   #2899
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

nie jem pestek
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 20:31   #2900
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Kochane jestem..chciałam się z wszystkim uwinąc i później już siąść na spokojnie do kompa. Wieczór mam dla siebie, Tz w pracy ale martwię się bo się nie odzywa.

zaraz zdaję relację z wizyty
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 20:34   #2901
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Kochane jestem..chciałam się z wszystkim uwinąc i później już siąść na spokojnie do kompa. Wieczór mam dla siebie, Tz w pracy ale martwię się bo się nie odzywa.

zaraz zdaję relację z wizyty
jak Ty lubisz trzymać w napięciu ludzi matko pisz w końcu
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:02   #2902
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Niby nic złego ale jakoś mnie bardzo pesymistycznie ta wizyta nastawiła...
wybaczcie jak będzie trochę chaotycznie....

Więc poszłam upewnić się czy to swędzenie co się na wczasach pojawiło to już przeszłość czy coś nadal nie tak, no i przy okazji miałam badania moczu- gdzie wskazano liczne bakterie. Chciałam się dowiedzieć także czy już po owu czy jeszcze jest szansa coś działać w tym cyklu...

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

tz dzwoni...

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

co do infekcji to nic nie stwierdziła - wszystko ok, bakteriami w moczu mam się nie martwić bo zawsze są, przy okazji sprawdziła jak po leczeniu nadżerki od stycznia ale bez zmian, nie odnawia się.

A potem zrobiła usg i ja mam dzisiaj 15dc - a zawsze ok 14-15 mam szczytowy objaw śluzu, wczoraj i dzisiaj jakoś tego nie czułam - i pani doktor stwierdziła, że jajeczka już nie ma i że po owu. Jakoś mi się wydawała zmartwiona. Ostatnio mówiła, że zaraz jak sie dowiem o II to mam brać luteinę a dzisiaj wspomniała, że musze już od 15 dnia ale to w następnym cyklu i jeszcze jeden lek chce mi właczyć- jakis na M ale nie pamiętam nazwy tyle, że wcześniej chce poobserwować moje jajeczka na 3 kolejnych wizytach 10,14,,17 dc
Kurde ja nie miałam problemu z zajściem w ciążę a teraz się wystraszyła, że ona tak bardzo chce mnie badać- ja wiem, że to dobrze i dla naszego dobra i dla maleństwa ale jakoś mnie to strasznie wypłoszyło...
Ja myślałam, że wszystko zostanie jak było tylko chciałam się upewnić, że infekcji jakiejś nie ma a tu masz - badania i lekitak jakby mój stan się zmienił od maja od ostatniego#

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

wtedy tylko zrobiłam przeciwciała kardilipidowe i mieliśmy się strać. W pierszym cyklu po # nie wyszło a potem ten przed wyjazdem odpuściliśmy bo balam się dowiedzieć w Tunezji, że się udało bo panikowalabym i chciałabym natychmiast wracać. A jak w ostatnim cyklu było to wiecie - chcieliśmy ale znowu odpuściliśmy przez tą infekcję.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

i chyba teraz jestem teka przybita bo zdałam sobie sprawę, śe to nie będzie ten cykl i że nie wiadomo czy następny skoro będę obserwowana wtedy...
albo, że dostanę polecenie jutro rano bo popołudniu bedzie już późno a wiem, że my w takim napięciu nic nie zdziałamy...

Edytowane przez zebrawpaski
Czas edycji: 2011-08-06 o 20:57
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:07   #2903
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Toto - teraz będzie więcej takich nieprzespanych nocy

Dziewczyny ale jesteście superaśne z tymi kulkami, uśmiałam się czytając

zebra - może tą luteinę to gin chce Ci dać tak profilaktycznie, wiele dziewczyn starających się ją bierze i potem w ciąży na początku też. To wspomaga i reguluje owulację, pomaga zagnieżdzić się zarodkwi. To nie znaczy że gin uważa że masz problem jakiś.
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:08   #2904
Elcia85
Rozeznanie
 
Avatar Elcia85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 915
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

zebra przez wyjazd, zmianę klimatu i do tego przez tą infekcję co pisałaś, cykl mógł Ci się trochę poprzestawiać tym razem. ja też zawsze miałam 28 dni równiutko, a w poprzednim cyklu, kiedy cieszyłam się, że akurat 14dc mam wizytę, to się okazało że już po owu i w 25dc dostałam okres:/
a że lekarka chce Cię poobserwować, to dobrze- będziesz wiedziała co i jak. a ten drugi lek to na co?
__________________
moja pasja
Elcia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:18   #2905
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Nita, jesz pestki arbuza?
hahah ja jem !!!!!!!!
moj TZ mowi ze mi arbuzy w brzuchu wyrosna

Zebra. ale to dobrze chyba ze lekarka chce cie zbadac nie?? bedzie dobrze
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:24   #2906
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

no właśnie nie wiem na co ale wydawała mi się zatroskana gdy o nim mówiła. nie dopytałam bo pierw obserwacja a potem ewentualnie ten lek mam dostać.

dziewczyny jest teź inna kwestia...ta pani doktor to dobra specjalistka, trafiłam do niej po pierwszej stracie, przebadała mnie jak należy i trzymam się jej. Niestety ona przyjmuje w pobliżu mojej miejscowości tylko w soboty- (jade ok 30 km) a w tygodniu musze jechać 100 km i wszystko to nic - bo cel najważniejszy tle, że ja pracuje i boje się, że to nie będzie takie proste w te wskazane dni jechać, w dodatku sama nie pojadę a Tz to już w ogóle może zapomnieć o urlopie i jak trafi, że będzie wtedy w pracy to masakra...

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
Zebra. ale to dobrze chyba ze lekarka chce cie zbadac nie?? bedzie dobrze
bardzo dobrze, tylko, że badała mnie po pierwszej stracie i po drugiej i wszystko było ok i mieliśmy się starać wiec przestraszyłam się, że wskazała dalsze badania tak jakby wypatrzyła, że coś jest jednak nie tak....
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:26   #2907
kasiahexe
Zadomowienie
 
Avatar kasiahexe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 756
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Dobry wiecierrrrrrrr ]
cały dzien przelezałam a na koniec ubzdurałam sobie pierogi i ulepiłam 120 to moje pierwsze pierogi w Uk hihi
ale pyszne wyszly a teraz juz padam na pyszczek i ide spac
dobranocka
__________________
Aniołek 09,01,2011

LIVKA jest juz z nami
kasiahexe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:28   #2908
Vaniliova11
Zadomowienie
 
Avatar Vaniliova11
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 849
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
vaniliova = sliczny synek, malutki to on nie jest . moja nicola miala 3270 i 51cm . takze fajny duzy chlopiec
dobrze ze doszlas juz do siebie , teraz szybko zalapac rytm dnia i zyczyc przespanych nocek . karmisz piersia
Cioteczki dziekujemy z Krystiankiem za miłe słowa
Nita staram sie karmić piersia ale musze dokarmiać bebilonem bo inaczej synek wisiałby 24 h przy piersi głodomorek
A przespane nocki to moje marzenie synek budzi sie o 3 w nocy i potem do 5 nie umie zasnąć i trzeba go nosić
Vaniliova11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:32   #2909
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

zebra - a jak zajdziesz w ciążę to będziesz mogła do niej jeździć np. co 2 tygodnie, bo jeśli nie to może trzeba rozważyć zmiane lekarza gdzieś blisko.
Ja dojeżdżam 20 km do mojej gin busem. Na początku miałam wizyty co 2 tygodnie. Czsaem bolał mnie brzuch i bałam się jeździć. Ale zostałam przy niej bo bardzo mi podpasowała.

kasia - z czym te pierogi???
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:34   #2910
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

do tej pory chciałam zajść w ciążę to zachodziłam jak nie w pierwszym to w drugim cyklu tyle, że efekty wiecie jak... a teraz jakoś zdałam sobie sprawę, że może to nie być takie proste i może będzie trzeba się na tę dzidzię uczekać...
I jak już mi tak bardzo źle było to stwierdziłam, że nie mogę się nastawiać, że to za miesiąc czy dwa i że w ferie jedziemy z Tz to Turcji

To trochę nierealne- bo on w zimie nie chce nigdzie jechać - to raz,
budżet nasz jest wyczyszczony po ostatnich wakacjach i mamy perspektywę innych pilnych wydatków...to dwa
ale stwierdziłam, że takie odległe planowanie pozwoli, że nie będę żyła tylko od cyklu do cyklu
Nie wiem czy mnie rozumiecie,,,,bo w duchu to ja nie chcę nigdzie jechać (chociaż marzy nam się zobaczyć kiedyś Turcję) i mam nadzieję, że jej teraz nie zobaczę...ale nie chcę zwariować czekając na dziecko.
To takie oszukiwanie trochę siebie....

Edytowane przez zebrawpaski
Czas edycji: 2011-08-06 o 21:39
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.