Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-27, 20:32   #2881
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz zniszczonych, puszących sie włosów to raczej nie ma sensu.

Ja miałam robiony Amazon Keratin i mówiła mi, że jest produkt do kręconych włosów. Bardzo mocno je odżywia, ale nie tracą skrętu.
Taki odżywczy produkt do włosów kręconych byłby super, bo jednak nie chciałabym się trwale rozstawać z lokami. Muszę podpytać moją fryzjerkę

Włosy mam w zasadzie w dobrej kondycji, ale są tak kapryśne, że potrafią doprowadzić mnie do szału. Jednego dnia wyglądają super, a innego puch taki, że najlepiej chodzić w czapce. oczywiście przy jednakowej pielęgnacji Bardzo są podatne na wilgoć w powietrzu
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-27, 22:37   #2882
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niektórym pasuje pierwszy z brzegu fryzjer, jeśli żelowanie i usztywnianie włosów to dla tych osób normalka, ale ja widzę różnicę, bo wychodzę od pierwszego lepszego fryzjera i w domu po umyciu jest dramat, płacz i zgrzytanie zębami, a jak mi się trafi człowiek z powołania, to potem umyję włosy, przejadę palcami i są uczesane, tak po prostu To niestety rzadkość spotkać takiego fryzjera.
Gdzie masz takiego człowieka z powołania? Ja jeszcze nie trafiłam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-27, 23:16   #2883
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny, macie przepiękne włosy

Moje ostatnio wypadają na potęgę Mam teraz szampon i lotion Biokap i duże nadzieje, że ten zestaw coś pomoże.

Widziałyście nowość RMS? Ładnie wygląda ten zestaw roświetlaczy http://amazingy.com/en/natural-miner...ms-beauty.html

W Boots pojawiła się nowa marka włosowa Maui z aloesem na pierwszym miejscu. Wzięłam na próbę szampon i odżywkę z bambusem.
http://www.boots.ie/search/Maui+Moisture
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 06:28   #2884
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie przepiękne włosy



Moje ostatnio wypadają na potęgę Mam teraz szampon i lotion Biokap i duże nadzieje, że ten zestaw coś pomoże.



Widziałyście nowość RMS? Ładnie wygląda ten zestaw roświetlaczy http://amazingy.com/en/natural-miner...ms-beauty.html



W Boots pojawiła się nowa marka włosowa Maui z aloesem na pierwszym miejscu. Wzięłam na próbę szampon i odżywkę z bambusem.

http://www.boots.ie/search/Maui+Moisture

Wczoraj widziałam tę nową markę w boots, zaintrygował mnie właśnie ten szampon. Zdaj potem relacje jak się sprawuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 07:21   #2885
Sol027
Przyczajenie
 
Avatar Sol027
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
No chyba że tak. Ja nie mam problemów z końcówkami, nie rozdwajają się, mam dość elastyczne włosy i też nie są podatne na łamanie. Więc nawet silikon potrzebny mi nie jest. Też nie niszczę prostownicą itd. Z resztą zawsze wolałam się malować niż włosy układać i tak już zostało Dopóki nie zaczęłam farbować parę lat temu, to w ogóle problemów nie miałam (oprócz skalpu). Teraz po rozjaśnianiu muszę większą uwagę zwracać na nie. Ale w sumie jak widzę dziewczyny, które codziennie ostro układają, lakierują i jeszcze pielęgnacja kosmetykami z wszelką dobrocią silikonow i slsów to się dziwię jak te włosy im się trzymają na głowie?

Widzialyscie tą markę:
https://senelle.pl/sklep/
?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ha! Ja mam podobnie Układanie włosów to czarna magia, skoro można je uczesać lub związać. Moja fryzjerka zawsze się śmieje, że jeszcze się nie spotkała z argumentem do zapuszczania włosów jaki prezentuję, mianowicie: bylebym nie musiała układać bo rano nie potrafię wygospodarować w ogóle czasu.

Ja słyszałam o Senelle Nawet je testuję teraz.

Ech jeszcze nie umiem dodać więcej niż jednego cytatu. Od lat podczytuję wizaż, ale jakoś nigdy się nie udzielałam, a teraz muszę nadrabiać

Czy któraś z Was używała: Oway Volumizing Hair Bath? Widziałam dziś recenzję zadowolonej blogerki, w ogóle marka wydaje mi się ciekawa, ale nie należy do najtańszych, wiec zanim się zdecyduję wolałabym zobaczyć więcej niż jedną opinię.
Sol027 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 07:39   #2886
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny, macie piękne włosy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 08:21   #2887
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Gdzie masz takiego człowieka z powołania? Ja jeszcze nie trafiłam.


Tak ale zdarzają się np. tacy, którzy świetnie potrafią farbować, a ciąć już gorzej albo na odwrót. O pielęgnacji nie wspominam, bo wiedzę mają ograniczoną. Ale ten temat to już wiele razy był wałkowany

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Sol027 Pokaż wiadomość
Ha! Ja mam podobnie Układanie włosów to czarna magia, skoro można je uczesać lub związać. Moja fryzjerka zawsze się śmieje, że jeszcze się nie spotkała z argumentem do zapuszczania włosów jaki prezentuję, mianowicie: bylebym nie musiała układać bo rano nie potrafię wygospodarować w ogóle czasu.

Ja słyszałam o Senelle Nawet je testuję teraz.

Ech jeszcze nie umiem dodać więcej niż jednego cytatu. Od lat podczytuję wizaż, ale jakoś nigdy się nie udzielałam, a teraz muszę nadrabiać
.


No co ty to jest mój argument! I jeszcze, żeby mi "tak podciąć żebym nic nie musiała z nimi robić". Jak ostatnio zdecydowałam się po długich namowach na cieniowanie, bo włosy mam ciężkie, to się martwiła, czy nie będę jej przeklinać za to. Ale włosy dają radę bez układania


A co masz z tego Senelle?
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-28, 08:53   #2888
Sol027
Przyczajenie
 
Avatar Sol027
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Haha, dokładnie tak! Długość taka, żeby na pewno dało się złapać w gumkę

Dzisiaj kolega wrócił od barbera i jak mi zaczął opowiadać o masażach głowy, które są wpisane w usługę, to już wiem, że muszę znaleźć takie miejsce, tyle, że dla kobiet!

Z Senelle mam: rewitalizujące serum olejowe i krem pod oczy.
Sol027 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 09:20   #2889
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Sol027 Pokaż wiadomość
Haha, dokładnie tak! Długość taka, żeby na pewno dało się złapać w gumkę

Dzisiaj kolega wrócił od barbera i jak mi zaczął opowiadać o masażach głowy, które są wpisane w usługę, to już wiem, że muszę znaleźć takie miejsce, tyle, że dla kobiet!

Z Senelle mam: rewitalizujące serum olejowe i krem pod oczy.
To czekam na recenzję tych kosmetyków, bo krem pod oczy mnie ciekawi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 09:21   #2890
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Sol027 Pokaż wiadomość
Ha! Ja mam podobnie Układanie włosów to czarna magia, skoro można je uczesać lub związać. Moja fryzjerka zawsze się śmieje, że jeszcze się nie spotkała z argumentem do zapuszczania włosów jaki prezentuję, mianowicie: bylebym nie musiała układać bo rano nie potrafię wygospodarować w ogóle czasu.

Ja słyszałam o Senelle Nawet je testuję teraz.

Ech jeszcze nie umiem dodać więcej niż jednego cytatu. Od lat podczytuję wizaż, ale jakoś nigdy się nie udzielałam, a teraz muszę nadrabiać

Czy któraś z Was używała: Oway Volumizing Hair Bath? Widziałam dziś recenzję zadowolonej blogerki, w ogóle marka wydaje mi się ciekawa, ale nie należy do najtańszych, wiec zanim się zdecyduję wolałabym zobaczyć więcej niż jedną opinię.
Zdecydowanie to jest moje podejście Ścinam żeby nie były za długie, bo schną 2h, ale tak żeby dało się związać
Jestem zadziwiona jak teraz łatwo układa się włosy. Suszę suszarką przeczesując szczotką i wyglądam jakbym wyszła od fryzjera.

Zamówiłam maskę od Anwen. Zobaczymy co to za cudo.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 09:25   #2891
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
piekne
przez lwia czesc swojego zycia chcialam miec proste wlosy

Moj mlodszy syn, tez ma loki, chociaz nie sprezyny, tylko 3a, podobnie jak ja. Naturalna odzywka od czasu do czasu i olejek po myciu wystarczaja i ma piekne wlosy. z tym, ze krotkie, to pielegnacja tez inna i prostsza.

Niestety duzo kobiet z kreconymi wlosami ma strasznie suche, sianowate wlosy, ktore az sie prosza o olej i zrownowazona proteinowo-emolientowo-humektantowa pielegnacje. Czesto jestem pytana przez kreconowlose, co robie, ale nawet po rzuceniu ogolnikami widze spadajacy poziom zainteresowania, bo dla wiekszosci, to za duzo, czy za pracochlonne.
Ja sie juz przyzwyczailam.
Moja pielegnacja wlosow jest w wiekszosci naturalna, nie uzywam szamponow z silikonami, raz na jakis czas mocniejszy, a tak to lagodne lub myje odzywka. Odzywki/maski przewaznie bez silikonow, a jesli juz, to jakis bardzo lagodny. Za to potem nie zaluje silikonow, przewaznie uzywam olejkow z silikonami na konce i nie tylko.
Na mojej wyspie czesto mam wilgotnosc powyzej 90%, rzadko co daje rade ujarzmic wlosy i puch. Nawet najbardziej dociazajace maski nie daja rady. Po myciu odzywka bez splukiwania, krem z Boots do stylizacji i olejek na koniec.
Najlepszy olejek, ktory na mnie dzialal byl ten:
Grow Gorgeous End Split Ends

Jak widac skladowo tez bez rewelacji.
Z tym, ze jest dosyc drogi i dla moich wlosow nie byl wydajny, ale bede na niego polowac, bo moje wlosy go uwielbialy.
Lubilam tez Kérastase Elixir Ultime Fine Hair Oil Mist
Ja mam 2A, a syn ma 4A.
Wilgotność powietrza w UK potrafi do szału człowieka doprowadzić, niestety. Miałam notoryczny puch na głowie, gdy tam mieszkałam.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mialam encanto (brazilian keratin) z allegro. Stara mocna wersje na formalinie a potem dwie nowsze, gdzie nie wiem, czego tam uzyto jako utrwalacz, ale nie smierdzialo jak stara wersja. W zestawie sa odlewki szamponu, keratyny i odzywki. Szampon jest do oczyszczenia przed zabiegiem, keratyne i potem odzywke wprasowuje sie prostownica pasmo po pasmie.

Poza encanto sa jeszcze m.in. Kativa, Kerapro, Alfaparf, jest tez jakies Organik Keratin, ktore sprzedawcy zachwalaja jako organiczne, ale skladow nie widzialam. Nie mam porownania, bo jak pisalam mialam tylko encanto.
Nie jestem na biezaco z watkiem o keratynowym prostowaniu, musze tam zajrzec i zaktualizowac moje informacje zanim cos zamowie.
Dziekuję za info, z tego co patrzę, na Allegro właśnie najwięcej jest Encanto. W takim razie też będę musiała się zapoznać z wątkiem keratynowym.

A ciekawi mnie jeszcze, na jak długo masz efekt po tym zabiegu, myjesz włosy codziennie, więc tym bardziej mnie interesuje, z jaką częstotliwością powtarzasz keratynowanie

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Gdzie masz takiego człowieka z powołania? Ja jeszcze nie trafiłam.
U mnie w miasteczku jest dziewczyna.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie przepiękne włosy

Moje ostatnio wypadają na potęgę Mam teraz szampon i lotion Biokap i duże nadzieje, że ten zestaw coś pomoże.

Widziałyście nowość RMS? Ładnie wygląda ten zestaw roświetlaczy http://amazingy.com/en/natural-miner...ms-beauty.html

W Boots pojawiła się nowa marka włosowa Maui z aloesem na pierwszym miejscu. Wzięłam na próbę szampon i odżywkę z bambusem.
http://www.boots.ie/search/Maui+Moisture


Bardzo ciekawe nowości

Cytat:
Napisane przez Sol027 Pokaż wiadomość
Ech jeszcze nie umiem dodać więcej niż jednego cytatu. Od lat podczytuję wizaż, ale jakoś nigdy się nie udzielałam, a teraz muszę nadrabiać
Pomiędzy odnośnikami "Cytuj" i "Odp" masz odnośnik "Wielocytuj" w formie obrazka z kartką z trzema kreskami, klikasz go przy każdym poście, który chcesz zacytować, tak żeby znaczek zmienił kolor na pomarańczowy, a następnie w ostatnim poście klikasz "Cytuj".

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie piękne włosy
Twoich chyba jeszcze nie widziałyśmy, pochwaliłabyś się
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-07-28 o 09:28
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-28, 09:38   #2892
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Włosy mam w zasadzie w dobrej kondycji, ale są tak kapryśne, że potrafią doprowadzić mnie do szału. Jednego dnia wyglądają super, a innego puch taki, że najlepiej chodzić w czapce. oczywiście przy jednakowej pielęgnacji Bardzo są podatne na wilgoć w powietrzu
Znam to zjawisko bardzo dobrze, prowadzilam nawet w czasie najwiekszego wlosowego zakrecenia taki dziennik, gdzie notowalam m.in. wilgotnosc % i punkt rosy. Najgorzej moje wlosy znosily wtedy wlasnie naturalne kosmetyki, bo one z reguly zawieraja duzo nawilzaczy, ktore dokladajac sie do wysokiej wilgotnosci powietrza powiekszaly tendencje puchowe. W ogole mozna sie zdziwic jak sie szuka na rynku odzywek i masek pod katem ilosci nawilzaczy - mianowicie bardzo rzadkie sa produkty, ktore w ogole ich nie zawieraja, co przy pewnych warunkach moze byc pozadane.
No ale po keratynowym prostowaniu juz nie zawracam sobie glowy wilgotnoscia powietrza i takimi szczegolami jak ilosc nawilzaczy.

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zdecydowanie to jest moje podejście Ścinam żeby nie były za długie, bo schną 2h, ale tak żeby dało się związać
Jestem zadziwiona jak teraz łatwo układa się włosy. Suszę suszarką przeczesując szczotką i wyglądam jakbym wyszła od fryzjera.

Zamówiłam maskę od Anwen. Zobaczymy co to za cudo.
Tez mnie kusi taka dlugosc jak Twoja, juz przeszla mi faza na zapuszczanie. Tylko o ile sie nie myle stylizowanie poldlugich wlosow jest dla osob myjacych rano. Jak sie ulozy wlosy wieczorem, to rano chyba sladu nie ma po wieczornej fryzurze? A u mnie mycie rano nie przejdzie, dlatego tez trzymam dlugie, bo paradoksalnie latwiej cos z nich umotac na szybko.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 09:46   #2893
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U mnie w miasteczku jest dziewczyna.
Możesz mi podać namiary na nią na pw?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 09:51   #2894
Sol027
Przyczajenie
 
Avatar Sol027
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah;75845751

Pomiędzy odnośnikami "Cytuj" i "Odp" masz odnośnik "Wielocytuj" w formie obrazka z kartką z trzema kreskami, klikasz go przy każdym poście, który chcesz zacytować, tak żeby znaczek zmienił kolor na pomarańczowy, a następnie w ostatnim poście klikasz "Cytuj".


Dziękuję bardzo! Już próbuję




Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zdecydowanie to jest moje podejście Ścinam żeby nie były za długie, bo schną 2h, ale tak żeby dało się związać
Jestem zadziwiona jak teraz łatwo układa się włosy. Suszę suszarką przeczesując szczotką i wyglądam jakbym wyszła od fryzjera.

Zamówiłam maskę od Anwen. Zobaczymy co to za cudo.
Cieszę się bardzo, że nie jestem osamotniona, bo jak widzę o poranku Panie, które wyglądają prosto jak od stylisty, to czasem trochę mi głupio, że reprezentuję mniej zaangażowaną opcję


Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
To czekam na recenzję tych kosmetyków, bo krem pod oczy mnie ciekawi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serum mnie zachwyciło, robi mi się zmarszczka pomiędzy brwiami i nigdy nie mogłam jej wygładzić, a teraz jest bardzo delikatna. Krem dokupiłam dopiero w tym tygodniu, więc jeszcze chwilkę potestuję zanim coś powiem

Edytowane przez Sol027
Czas edycji: 2017-07-28 o 09:56
Sol027 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 09:57   #2895
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Znam to zjawisko bardzo dobrze, prowadzilam nawet w czasie najwiekszego wlosowego zakrecenia taki dziennik, gdzie notowalam m.in. wilgotnosc % i punkt rosy. Najgorzej moje wlosy znosily wtedy wlasnie naturalne kosmetyki, bo one z reguly zawieraja duzo nawilzaczy, ktore dokladajac sie do wysokiej wilgotnosci powietrza powiekszaly tendencje puchowe. W ogole mozna sie zdziwic jak sie szuka na rynku odzywek i masek pod katem ilosci nawilzaczy - mianowicie bardzo rzadkie sa produkty, ktore w ogole ich nie zawieraja, co przy pewnych warunkach moze byc pozadane.
No ale po keratynowym prostowaniu juz nie zawracam sobie glowy wilgotnoscia powietrza i takimi szczegolami jak ilosc nawilzaczy.



Tez mnie kusi taka dlugosc jak Twoja, juz przeszla mi faza na zapuszczanie. Tylko o ile sie nie myle stylizowanie poldlugich wlosow jest dla osob myjacych rano. Jak sie ulozy wlosy wieczorem, to rano chyba sladu nie ma po wieczornej fryzurze? A u mnie mycie rano nie przejdzie, dlatego tez trzymam dlugie, bo paradoksalnie latwiej cos z nich umotac na szybko.
Nie ma takiej siły, która zmusiłaby mnie do umycia i suszenia włosów rano Myje wieczorem, przed snem dosuszam żeby nie spać z mokrymi. Po keratynie wstaję z idealną fryzurą.
Taka długość jest wygodna jak się chodzi na siłownię, basen. Można umyć i wysuszyć w normalnym czasie. Poza tym moje włosy są ciężkie i jak są długie to nie mogę nosić kucyka. Zapuszcze jeszcze kilka cm żeby móc w zimie zapleść dobieranego, bo uwielbiam warkocze
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 10:01   #2896
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nie ma takiej siły, która zmusiłaby mnie do umycia i suszenia włosów rano Myje wieczorem, przed snem dosuszam żeby nie spać z mokrymi. Po keratynie wstaję z idealną fryzurą.
Taka długość jest wygodna jak się chodzi na siłownię, basen. Można umyć i wysuszyć w normalnym czasie. Poza tym moje włosy są ciężkie i jak są długie to nie mogę nosić kucyka. Zapuszcze jeszcze kilka cm żeby móc w zimie zapleść dobieranego, bo uwielbiam warkocze
No nie, zaraz i ja się będę musiała zainteresować tą keratyną mam też ciężkie i długie u mnie nie wchodzą w grę, bo zbyt robią się oklapnięte. Max u mnie to do łopatki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 10:29   #2897
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Zakupy ze sklepu Bliskonatury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170728_111846[1].jpg (119,2 KB, 41 załadowań)
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 10:39   #2898
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ja skorzystałam ze zniżki w Douglas -20% na kosmetyki amerykańskie i zamówiłam sobie względną nowość- lakier JMO. Jestem pozytywnie zaskoczona, bo spodziewałam się lekkiego, a co najwyżej średniego- jak dla mnie- utrwalenia, a tymczasem jest przynajmniej na poziomie lakieru ecocosmetics, a efekt jest jeszcze bardziej naturalny, no i nie zawiera alko ; tylko ten zapach lekko octowy, a miał być cytrusowy... Na szczęście nie utrzymuje się długo- właściwie jest wyczuwalny tylko podczas aplikacji, więc do największej wady urasta w zasadzie tylko cena regularna Ciekawa jestem jeszcze, jak będzie z wydajnością...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2017-07-28 o 11:09
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 10:50   #2899
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A ciekawi mnie jeszcze, na jak długo masz efekt po tym zabiegu, myjesz włosy codziennie, więc tym bardziej mnie interesuje, z jaką częstotliwością powtarzasz keratynowanie
Tak do pol roku, przy czym ten pierwotny duzy puch (taka struktura wlosa) juz nigdy nie powrocil w tak duzej postaci na wlosach juz raz prostowanych.

Cytat:
Napisane przez Sol027 Pokaż wiadomość
Cieszę się bardzo, że nie jestem osamotniona, bo jak widzę o poranku Panie, które wyglądają prosto jak od stylisty, to czasem trochę mi głupio, że reprezentuję mniej zaangażowaną opcję
Wszystko zalezy od tego, co dla kogo jest porankiem. Kiedys miewalam do pracy na 10 i wtedy potrafilam i wlosy stylizowac, a czasem nawet jakas maseczke na pysk polozyc. Obecnie moj poranek czesto zaczyna sie o 5 i nie wyobrazam sobie wstawac po 4, zeby umyc i wystylizowac wlosy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-28, 10:57   #2900
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

No to moje falki włosy.jpg
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 11:00   #2901
Sol027
Przyczajenie
 
Avatar Sol027
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak do pol roku, przy czym ten pierwotny duzy puch (taka struktura wlosa) juz nigdy nie powrocil w tak duzej postaci na wlosach juz raz prostowanych.



Wszystko zalezy od tego, co dla kogo jest porankiem. Kiedys miewalam do pracy na 10 i wtedy potrafilam i wlosy stylizowac, a czasem nawet jakas maseczke na pysk polozyc. Obecnie moj poranek czesto zaczyna sie o 5 i nie wyobrazam sobie wstawac po 4, zeby umyc i wystylizowac wlosy.
O kochana, również wstaję o 5:00 bo rano biegam, po bieganiu szybki prysznic i nawet myję głowę, nakładam serum na końcówki, suszę, nie zawsze do końca, zależy na ile czas pozwoli i do pracy pędzę na 7:00 lub 8:00 i o tej porze spotykam wystylizowane fryzury
Sol027 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 11:11   #2902
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;75848491]Ja skorzystałam ze zniżki w Douglas -20% na kosmetyki amerykańskie i zamówiłam sobie względną nowość- lakier JMO. Jestem pozytywnie zaskoczona, bo spodziewałam się lekkiego, a najwyżej średniego- jak dla mnie- utrwalenia, a tymczasem jest przynajmniej na poziomie lakieru ecocosmetics, a efekt jest jeszcze bardziej naturalny, no i nie zawiera alko ; tylko ten zapach lekko octowy, a miał być cytrusowy... Na szczęście nie utrzymuje się długo- właściwie jest wyczuwalny tylko podczas aplikacji, więc do największej wady urasta w zasadzie tylko cena regularna Ciekawa jestem jeszcze, jak będzie z wydajnością...[/QUOTE]


Chciałam go kupić, ale jest niedostępny. Potestuj jeszcze i daj znać jak sie sprawdza.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Sol027 Pokaż wiadomość
O kochana, również wstaję o 5:00 bo rano biegam, po bieganiu szybki prysznic i nawet myję głowę, nakładam serum na końcówki, suszę, nie zawsze do końca, zależy na ile czas pozwoli i do pracy pędzę na 7:00 lub 8:00 i o tej porze spotykam wystylizowane fryzury
Szacunek. Ja mam na 8. Wstaję po 7 z bólem
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 11:22   #2903
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Sol027 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo! Już próbuję


Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
Zakupy ze sklepu Bliskonatury
Super

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak do pol roku, przy czym ten pierwotny duzy puch (taka struktura wlosa) juz nigdy nie powrocil w tak duzej postaci na wlosach juz raz prostowanych.



Wszystko zalezy od tego, co dla kogo jest porankiem. Kiedys miewalam do pracy na 10 i wtedy potrafilam i wlosy stylizowac, a czasem nawet jakas maseczke na pysk polozyc. Obecnie moj poranek czesto zaczyna sie o 5 i nie wyobrazam sobie wstawac po 4, zeby umyc i wystylizowac wlosy.
Imponujący wynik W zasadzie decyzja przeze mnie już podjęta

Ja, jak muszę umyć rano włosy, to 30 minut tracę, mycie, odżywka, suszenie. Długie i gęste włosy się i dłużej myje i dłużej suszy. Ja z reguły zmuszam się i myję włosy rano, ale nie muszę myć codziennie i to jest ten +.

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
No to moje falki Załącznik 7171286
Są przecudne, ależ piękne i zadbane Mówisz, że falki, ale już podchodzą pod kręcone wyraźnie, piękne
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 11:33   #2904
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość




Super



Imponujący wynik W zasadzie decyzja przeze mnie już podjęta

Ja, jak muszę umyć rano włosy, to 30 minut tracę, mycie, odżywka, suszenie. Długie i gęste włosy się i dłużej myje i dłużej suszy. Ja z reguły zmuszam się i myję włosy rano, ale nie muszę myć codziennie i to jest ten +.



Są przecudne, ależ piękne i zadbane Mówisz, że falki, ale już podchodzą pod kręcone wyraźnie, piękne
Już podjęłaś decyzję? To czekam na efekt
Ja jestem bardzo bojąca co do wszelkich zabiegów. Pierwsze farbowanie zrobiłam dopiero po 30.
Ale też się zastanowię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
No to moje falki Załącznik 7171286
Śliczne!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 12:05   #2905
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
No to moje falki Załącznik 7171286
Sliczne loki, marzylam o takim efekcie robiac swego czasu trwala. No ale nie bylo mi dane
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 12:07   #2906
Sol027
Przyczajenie
 
Avatar Sol027
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Chciałam go kupić, ale jest niedostępny. Potestuj jeszcze i daj znać jak sie sprawdza.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------



Szacunek. Ja mam na 8. Wstaję po 7 z bólem
Hahaha dziękuję moje poranne bieganie było okupione ogromnym bólem teraz weszło w nawyk
Sol027 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 12:53   #2907
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Sol027 Pokaż wiadomość
Haha, dokładnie tak! Długość taka, żeby na pewno dało się złapać w gumkę
Dzisiaj kolega wrócił od barbera i jak mi zaczął opowiadać o masażach głowy, które są wpisane w usługę, to już wiem, że muszę znaleźć takie miejsce, tyle, że dla kobiet.
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zdecydowanie to jest moje podejście Ścinam żeby nie były za długie, bo schną 2h, ale tak żeby dało się związać
Jestem zadziwiona jak teraz łatwo układa się włosy. Suszę suszarką przeczesując szczotką i wyglądam jakbym wyszła od fryzjera..
To dokładnie tak jak ja Lubie długie ale do pracy musze mieć związane bo mnie denerwują jak latają mi wszędzie te włosy.
Ja też myje wieczorem bo długo schną.
Wczoraj moja kumpela z pracy była u fryzjerki która po myciu włosów zrobiła jej masaż głowy. Kumpela zachwycona, mówi że odpłynęła - od razu zapytałam o namiary
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 15:50   #2908
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Wczoraj widziałam tę nową markę w boots, zaintrygował mnie właśnie ten szampon. Zdaj potem relacje jak się sprawuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szampon jest bardzo gęsty, perłowy, wydaje się, że może przyśpieszać przetłuszczanie. Włosy fajne po pierwszym użyciu, trochę bardziej sztywne niż zazwyczaj (to chyba przez dodatek bambusa), wydaje się, że jest ich więcej, puszyste, ale nie napuszone. Efekt bardzo ok po pierwszym użyciu, martwi mnie tylko, że może przyśpieszać przetłuszczanie. Napiszę jeszcze po kilku użyciach.
Szampon i odżywka pachną bardzo ładnie, drogeryjnie, ale tak trawiasto
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 16:32   #2909
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Szampon jest bardzo gęsty, perłowy, wydaje się, że może przyśpieszać przetłuszczanie. Włosy fajne po pierwszym użyciu, trochę bardziej sztywne niż zazwyczaj (to chyba przez dodatek bambusa), wydaje się, że jest ich więcej, puszyste, ale nie napuszone. Efekt bardzo ok po pierwszym użyciu, martwi mnie tylko, że może przyśpieszać przetłuszczanie. Napiszę jeszcze po kilku użyciach.

Szampon i odżywka pachną bardzo ładnie, drogeryjnie, ale tak trawiasto

Dziękuje! Zapowiada się obiecująco, choć to przetłuszczanie tez mnie trochę martwi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 17:27   #2910
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
No to moje falki Załącznik 7171286

Śliczne! Super cięcie i kolor


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Szampon jest bardzo gęsty, perłowy, wydaje się, że może przyśpieszać przetłuszczanie. Włosy fajne po pierwszym użyciu, trochę bardziej sztywne niż zazwyczaj (to chyba przez dodatek bambusa), wydaje się, że jest ich więcej, puszyste, ale nie napuszone. Efekt bardzo ok po pierwszym użyciu, martwi mnie tylko, że może przyśpieszać przetłuszczanie. Napiszę jeszcze po kilku użyciach.

Szampon i odżywka pachną bardzo ładnie, drogeryjnie, ale tak trawiasto

Dzięki za opinie. Nie wiem, czy w moim Boots będzie ta marka, poszukam. To usztywnienie jest obiecujące.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.