Moda, która Cię ''rozwala''. - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 09:53   #2911
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

pushit: a ja nie przepadam za gabi solis w welurowym dresie. Wole ja w sukienkach.

Ale bluze welurowa czasami nosze.

A gabi w 5 sezonie- masakra. Widac jak duzo potrafi dac kobiecie makijaz, fryzura, dobrze dobrane ubrania
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 10:09   #2912
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

mnie sie ona najbardziej podoba na zdjeciu z wiadrem i gabką do czyszczenia kucajaca na podlodze w kuchni ubrania w gorsetowa haleczke
a desperated ogladalam chyba 2 odcinki
i jak dla mnie to longoria we wszystkim ladnie wyglada
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 11:24   #2913
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

W piatym odcinku jak miala jakies nieulozone wlosy, brak makijazu/albo nieladny makijaz i do tego czasami jakies nijakie bluzki to mi sie nie podobala.

Za to wczesniej swietnie sie prezentowala.

Niedlugo wiosna, ciekawe co sie na ulicach pojawia za koszmarki

I wracajac bardziej do tematu tego watku- rozwala mnie noszenie ubran podkreslajacych mankamenty figury, a wrecz czasami stwarzajacych nastepne mankamenty.
Lepiej przebolec, ze sie nie wyglada jak klon manekinow z wystawy, a dobrac ubrania do swojego typu urody i figury.
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 11:27   #2914
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez lotta6 Pokaż wiadomość
W
Niedlugo wiosna, ciekawe co sie na ulicach pojawia za koszmarki
Jak co roku - plamy po samoopalaczu, niezadbane stopy, odporyskujący lakier z paznokci. Standard.
I jeszcze spodziewam sie epidemii szortów z podwyższoną talia na niebyt szczupłych, którtkonogich dziewczynach.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 11:37   #2915
aguar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 236
Thumbs down Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Ja ostatnio widzialam jakas wycieczke obcokrajowcow - wygladali jak bezdomni ale widac ze to nie z braku kasy bo walizki mieli porzadne a wygladali mniej wiecej tak jakby chcieli zaoszczedzic na miejscu w tych walizkach bo mieli na sobie kilka rzeczy na raz i tak rzucila mi sie w oczy jedna DZIEWCZYNA ! ---> miala zolte, brudne, rozciah=gniete dresy wlozone do butow emu (? - tak sie pisze?) na to miala luzna, o wiele za luzna tez brudna (przynajmniej sprawiajaca wrazenie brudnej, flejowatej) spodnice w kwiatki, wystajaca spod puchowki bluze dresowa i wielki kolorowy szalik jak koc !!!! Wszystko rozumiem ale to mnie rozwalilo na lopatki, wydawalo mi sie ze snie !
P>S
cala wycieczka mniej wiecej miala ten sam STYL - to byli chyba wlosi - zastanawiam sie czy to jakas nowa moda ktora niebawem do nas dotrze?
Strach sie bac.
aguar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 12:01   #2916
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez lotta6 Pokaż wiadomość
I wracajac bardziej do tematu tego watku- rozwala mnie noszenie ubran podkreslajacych mankamenty figury, a wrecz czasami stwarzajacych nastepne mankamenty.
Lepiej przebolec, ze sie nie wyglada jak klon manekinow z wystawy, a dobrac ubrania do swojego typu urody i figury.
Amen.
ale niektorzy chyba nie znaja slowa samokrytyka

zaniedbane stopy .... ffuuuuuj!! jakie latem sie widzi koszmary, popekane, brudne..
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 12:09   #2917
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez janina1984 Pokaż wiadomość
a jak wam sie podoba moda na takie okulary?
http://img218.imageshack.us/img218/9...inparisgl8.jpg
w krakowie widzialam juz sporo takich osob w takich okularach, generalnie ubiorem też sie wyróżniali - wyglądali jak z blogu Reykjavik Street Fashion.

osobiście mam mieszane uczucia, bo te okularki szpecą kształt twarzy, nie każdemu pasują... ale śmiesznie to w sumie wygląda
Mnie one nie przeszkadzają, choć niektórzy wyglądają komicznie.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 14:48   #2918
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez missmissy Pokaż wiadomość
ta maniera wyglada jak porazenie mozgowe niestety ani sladu slodyczy.
Zgadzam się w ogóle wszystkie te zabiegi typu ustawianie stóp do środka, pochylenie głowy i wytrzeszczanie oczu, tzw dzióbek, wciąganie policzków - to co niby ma wyglądać słodko i niewinnie w 95% wychodzi śmiesznie i żałośnie
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:59   #2919
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

no co wy dziewczyny7 lans musi byc stopki do siebie grzywka na oczy i od razu wiadomo ze ONA PROWADZI BLOGA O MODZIE i sie zna i w ogole
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:10   #2920
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
no co wy dziewczyny7 lans musi byc stopki do siebie grzywka na oczy i od razu wiadomo ze ONA PROWADZI BLOGA O MODZIE i sie zna i w ogole
Aaa, to juz z taką stylystką nei pogadasz.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 17:10   #2921
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Albo jak czasami widzie ladnie ubrana kobiete, a nogi nieogolone . Skoro byl czas na makijaz to na ogolenie nog nie bylo? Ja wole wyjsc niepomalowana z domu niz zarosnieta.
Stopy zaniedbane dopiero bedzie widac, bo rece juz widac. Obgryzione paznokcie, skora ktora 5 lat kremu nie widziala. Dzis taka widzialam. Skoro stac pania na papieroski (co bylo czuc) to na krem jakis niedrogi znalazly by sie chyba pieniadze.

Patrzac na to co jest teraz w sklepach juz sie powoli boje Osobiscie wole dziewczyne w rurkach,t-shircie i balerinkach niz taka w stylu ''czym szafa bogata, niewazne ze nic do siebie nie pasuje i nie jest dobre dla mojej figury''

Aaaa. Jeszcze jedno. Znowu sa w sklepach spodnie z takimi zagnieceniami(czesto do tego z przetarciami w tym miejscu)na gornej czesci ud. Czemu to ma sluzyc? Bo ja tego nie rozumiem, chyba pogrubieniu optycznemu nog...

Ale ze mnie maruda sie robi, coraz gorsza
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 17:34   #2922
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

się "pochwalę" dzisiejszym widoczkiem :

pani miała "nieziemskie" buciki - płaskie złote saszki... z przodu nabite na krzyż srebrne nity, dokoła nich nity z błyszczącymi kamyczkami buciki były za kolano, z tyłu wiązane na złoty rzemyk, przód buta również zdobiony owymi cydnymi kamyczkami i nitami no cudo nad cudami
no a dalej.. czarne rurki plus złota satynowa kurteczka i wystające z pomiędzy włosów widoczne clipy..

eh.. staram się czasem jak mogę ale jak widzę takie to to to nie mogę
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 18:10   #2923
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

kurcze z dlonmi jako cholerny alergik ciagle mam problemy, jesli tlyko nie wezme kremu z domu to wygladam jak ta pani od papieroskow pewnie

wlosow na nogach czy pod pachami w ciuchu ktory to eksponuje nie zrozumiem, ale ja czesto widuje - fryz, pelny mejkap, wyperfumowana i .. WĄSIK

eyo kiedys po lodzi chodzily 2 takie gwiazdki, ja je widzialam pod man, a kolega na pietrynie pare dni wczesniej taka russian AG
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 18:33   #2924
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
kurcze z dlonmi jako cholerny alergik ciagle mam problemy, jesli tlyko nie wezme kremu z domu to wygladam jak ta pani od papieroskow pewnie
mam podobnie, tzn. nawet jeśli kremuję ręce dosłownie co chwilę, to i tak zaraz wyglądają ponownie na przesuszone, czerwone i w ogóle beznadzieja

też bym pewnie została określona 'panią od papierosków' (mimo że nie palę )
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2009-03-17 o 18:34
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 18:40   #2925
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

przede wszystkim irytuje mnie ślepe podążanie za modą (co najśmieszniejesze te dziewczyny myślą że modnie się ubierają, bo mają jedną rzecz którą nosi 80 % miasta)
przykład: w tamtym roku było modne kolorowe płaszczyki, zielone i żółte i na prawdę bardzo dużo osób je miało, a teraz każda sprzedaje, farbuje i próbuje się ich pozbyć BO JUŻ NIE MODNE to samo z żółtymi torebkami - jak Boga kocham 90 % moich koleżanek taką ma a teraz żadna w niej nie chodzi..

co mnie jeszcze aktualnie irytuje?
hasło, że w lumpeksie same szmaty
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 18:50   #2926
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
przede wszystkim irytuje mnie ślepe podążanie za modą (co najśmieszniejesze te dziewczyny myślą że modnie się ubierają, bo mają jedną rzecz którą nosi 80 % miasta)
przykład: w tamtym roku było modne kolorowe płaszczyki, zielone i żółte i na prawdę bardzo dużo osób je miało, a teraz każda sprzedaje, farbuje i próbuje się ich pozbyć BO JUŻ NIE MODNE to samo z żółtymi torebkami - jak Boga kocham 90 % moich koleżanek taką ma a teraz żadna w niej nie chodzi..

co mnie jeszcze aktualnie irytuje?
hasło, że w lumpeksie same szmaty
a ja mam zielony płaszczyk, który założe na pewno jak się zrobi trochę cieplej i torebkę zółtą też mam i chodze w niej cały czas, na zmianę z inną;p Też nie rozumiem tego, ze nie chodze w tym, bo to nie modne. Czasem cos sie ubierze kilka razy i co mam wyrzucic? bez przesady.
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 18:50   #2927
cacoa
Raczkowanie
 
Avatar cacoa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 59
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Co do dłoni to nie mam się czym pochwalić bo przez kilkuletnie obgryzanie nawet odzywka sally hansen nie może ich doprowadzić do porządku więc czasem mi głupio w autobusie jak ktoś spojrzy na moje dłonie;P ale,ale przynajmniej zdaje sobie z tego sprawe i próbuję coś z tym zrobić;D
natomiast irytuje mnie, już wcześniej wspomniane ściganie za modą...
ach skóry..hmm niech pomyślę to juz 3 czy 4 rok z rzedu? A one znow w sklepach tylko,ze teraz nawet roznokolorowe. Juz po drugim sezonie mialam przesyt chodzacych w nich dziewczyn, a teraz beda lataly jeszcze w rozowych czy tam fioletowych kurteczkach. Ale co kto lubi
cacoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:20   #2928
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

nie wiem też czy można do bezpośrednio do MODY zaliczyć, ale jest to z tym związane

otóż zazdrość jednej dziewczyny do drugiej, bo tamta lepiej ubrana..
ten przeszywający/wyśmiewający/kpiący itd wzrok widać z kilometra
na pewno każda wie o co chodzi
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:38   #2929
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

a ja sie cholernie ciesze z mody na skory, przez wiele lat nie moglam dostac nic w swoim mikro rozmiarze, lu man mial od 38.. a i wybor kijowy, ochnik jeszcze drozszy od lu mana i tez nic na mnie

a teraz mam juz 3 skorki zadna tam ze sciagaczami szmacianymi jak pol miasta nosi, ale za to wszystkie prawie na mnie dobre

szczerze mowiac kobiety raczej nie zazdroszcza sobie stroju (chyba,z e obczajanie sie na jakims bankiecie), ale tego jak ta druga w tym wyglada, ze ma dluzsze nogi, ladniejsza buzie, wiekszy biust, ladniejszego faceta, przyjechali lepszym autem...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 19:59   #2930
miracle567
Raczkowanie
 
Avatar miracle567
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 347
GG do miracle567
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Nie wyobrażam sobie wyjść na ulicę z nieogolonymi nogami (no chyba, że w długich spodniach). Ostatnio widziałąm kobietę z wyjątkowo okropnie owłosionymi nogami, która miała ubrana cienkie rajstopy, mimo to wszytsko prześwitywało i wyglądało to conajmniej niesmiacznie :/
miracle567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:23   #2931
MadameBovary
Raczkowanie
 
Avatar MadameBovary
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 355
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
się "pochwalę" dzisiejszym widoczkiem :

pani miała "nieziemskie" buciki - płaskie złote saszki... z przodu nabite na krzyż srebrne nity, dokoła nich nity z błyszczącymi kamyczkami buciki były za kolano, z tyłu wiązane na złoty rzemyk, przód buta również zdobiony owymi cydnymi kamyczkami i nitami no cudo nad cudami
no a dalej.. czarne rurki plus złota satynowa kurteczka i wystające z pomiędzy włosów widoczne clipy..

eh.. staram się czasem jak mogę ale jak widzę takie to to to nie mogę
zabiłaś mnie tym opisem
__________________
64/88 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=335375

"Jak dalece jesteśmy wszyscy naznaczeni piętnem pani Bovary?Jak głęboko ów bowaryzm,owo marzenie o lepszym życiu,o romantycznej miłości tkwi w naszych duszach?Jak mocno popycha nas ku ruinie obecnego życia w imię ułudnych nadziei?"
MadameBovary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 11:15   #2932
aaagattt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Moda z azjatyckich ulic w szczególności z Chin i Japonii. Taki maly wycinek można zobaczyć na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=23-Uc09iINM, oczywiście na youtube znajdziecie tego więcej.

Jeżeli chodzi o pojedyncze sztuki to dzisiaj rozbawiła mnie dmuchana kurtka, która na odwrocie ma dmuchaną lalę, dla mnie przegięcie http://odziez24.pl/forum/viewtopic.php?p=3061#3061

W internecie można tego znaleźć znacznie więcej.

pozdrawiam
aaagattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 11:36   #2933
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

haha dmuchana lala :P
__________________
Vegetarian
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:23   #2934
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Ale ta pani cala byla jakas zaniedbana, wiec to chyba raczej nie alergia a lenistwo czy brak potrzeby dbania o siebie.

A mokasyny? Dla mnie koszmarek. I nie obchodzi mnie, ze katioe holmes w nich nawet ostatnio chodzila. Moze w nich caly swiat chodzic, ale ja nie zamierzam. I co gorsza te mokasyny zaczynaha wypierac balerinki
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:45   #2935
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
się "pochwalę" dzisiejszym widoczkiem :

pani miała "nieziemskie" buciki - płaskie złote saszki... z przodu nabite na krzyż srebrne nity, dokoła nich nity z błyszczącymi kamyczkami buciki były za kolano, z tyłu wiązane na złoty rzemyk, przód buta również zdobiony owymi cydnymi kamyczkami i nitami no cudo nad cudami
no a dalej.. czarne rurki plus złota satynowa kurteczka i wystające z pomiędzy włosów widoczne clipy..

eh.. staram się czasem jak mogę ale jak widzę takie to to to nie mogę
Uh, uwielbiam taki kosmos.

Znałam dziewczynę, za którą wołali "Kosmos" ze względu na błyszczące łaszki i oryginalne połączenia - srebrna świecąca kurtka + złote szpile z dłuuugą cholewką do kolana. Panna ledwo co trzymała się na tych szpilkach, kiedy ją mijałam gibała się w każdą stronę, aż w końcu kiedyś wyrżnęła orła na schodach.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:02   #2936
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez skaz Pokaż wiadomość
Lepiej do środka niż na zewnątrz jak kaczka
Kto Ci takich głupot nagadał? Prawidłowa postawa ciała to stopy ustawione palcami lekko (lekko!) na zewnątrz.

Za moich czasów dzieci chodzące "do środka" wysyłano na gimnastykę korekcyjną w celu przeciwdziałania płaskostopiu.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez missmissy Pokaż wiadomość
ta maniera wyglada jak porazenie mozgowe niestety ani sladu slodyczy.


---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
NAJlepiej stawiać nogi prosto. A co do tego, czy to słodkie, czy nie... Dla mnie dziewczyna stojąca w ten sposób komunikuje "jestem nieogarnięta i zdezorientowana".
To takie zdziecinnienie chyba, jak w tej piosence "jestem taka mala, taka mala". Moda na lolitki. Tylko nie wiem dlaczego, bo żaden dojrzały i zdrowy psychicznie facet się takim dużym dzieckiem nie zainteresuje.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2009-03-18 o 13:03
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:03   #2937
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

nie wiem czy mozna to nazwać modą, ale --> nieogolone nogi i na to rajstopy cieliste hyhyhyhy i te włosy tak są spłaszczone i widoczne <okropność>
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:32   #2938
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

A mi się szalenie podoba fantazja Japończyków, nie znajduje w niej nic 'rozwalającego', może jedynie dziewczyny yamamba...
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:34   #2939
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

nie podobają mi się:

zbyt biodrówkowate biodrówki
brzydkie pozaciągane frotki do włosów
nadmiar cekinów , brylancików złotych nitek itp
wszystko w tym samym kolorze , od butów przez torebkę po kolczyki( nie dotyczy czerni)
podróbki LV
kiepskiej jakości pozaciągane materiały
zbyt czubate buty
ogólnie pojęte niechlujstwo, brudne buty, ślady makijażu na kołnierzyku
zbyt dużo różu w różu
golizna np. mini i dekolt do pępka.
choinki czyli nadmiar biżuterii
japońska moda
sukienki z gołymi boczkami
i wiele wiele innych

Edytowane przez kizia mizia
Czas edycji: 2009-03-20 o 08:54 Powód: awanturrra;)
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:38   #2940
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
przede wszystkim irytuje mnie ślepe podążanie za modą (co najśmieszniejesze te dziewczyny myślą że modnie się ubierają, bo mają jedną rzecz którą nosi 80 % miasta)
przykład: w tamtym roku było modne kolorowe płaszczyki, zielone i żółte i na prawdę bardzo dużo osób je miało, a teraz każda sprzedaje, farbuje i próbuje się ich pozbyć BO JUŻ NIE MODNE to samo z żółtymi torebkami - jak Boga kocham 90 % moich koleżanek taką ma a teraz żadna w niej nie chodzi..

co mnie jeszcze aktualnie irytuje?
hasło, że w lumpeksie same szmaty
O wypraszam sobie ja mam zolta torebke, a nie nosze jej teraz z prostego powodu - dla mnie zima i zolte dodatki sie wykluczaja poprostu. Moja zolta torebka jest na wiosne, lato - na zime mam inne. Poza tym nie pasuje mi do plaszcza
Cytat:
Napisane przez cacoa Pokaż wiadomość
Co do dłoni to nie mam się czym pochwalić bo przez kilkuletnie obgryzanie nawet odzywka sally hansen nie może ich doprowadzić do porządku więc czasem mi głupio w autobusie jak ktoś spojrzy na moje dłonie;P ale,ale przynajmniej zdaje sobie z tego sprawe i próbuję coś z tym zrobić;D
natomiast irytuje mnie, już wcześniej wspomniane ściganie za modą...
ach skóry..hmm niech pomyślę to juz 3 czy 4 rok z rzedu? A one znow w sklepach tylko,ze teraz nawet roznokolorowe. Juz po drugim sezonie mialam przesyt chodzacych w nich dziewczyn, a teraz beda lataly jeszcze w rozowych czy tam fioletowych kurteczkach. Ale co kto lubi
Skory sa ladne, ale to co sie teraz dzieje to jest przeginka, naprawde. Ostatnio jadac autobusem naliczylam 5 dziewczyn w ekoskorkach ze sciagaczem. Podkreslam ze jest zima, skorki nosza tylko prawdziwe desperatki przy tej temperaturze, wiec ciekawe co sie bedzie dzialo wiosna obawiam sie ze dodatkowo bedzie szal na ramoneskowy kroj skorek, ktory mi takze sie podoba, no ale coz...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.