Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-18, 20:48   #2911
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Radze poczytać wątki i poedukować się w tym kierunku
Przede wszystkim powinnaś dobrać sobie odpowiedni szampon i dobrze by było dodać coś jeszcze (np.odżywki, mastki itp.)
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:28   #2912
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

no wlasnie chcialam oszczedzic sobie czytania tego bo to jest okropnie duzo wiec liczyłam na wyrozumialosc i pomoc a szmponu chyba nigdy sobie nie dobiore
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:40   #2913
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
no wlasnie chcialam oszczedzic sobie czytania tego bo to jest okropnie duzo wiec liczyłam na wyrozumialosc i pomoc a szmponu chyba nigdy sobie nie dobiore
Jak chcesz być piękna to cierp
Najlepiej poczytaj wątki Walka o zdrowe i piękne włosy.
Ja Ci polecam dobrać sobie jakiś olejek do włosów i poczytać na ten temat -> Oleje i olejki do włosów
A także poedukować się o składach, np. co do silikonów czy ostrych detergentów. A także czasem skorzystać z KWC

Ale możemy trochę pomóc Może opisz swoje włosy.

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2010-01-18 o 21:42
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 05:50   #2914
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

dzieki mamciemny blond, proste wlosy i sa za lopatki. Wycieniowane na 3 dligosciach ale daze to jednej. Musze je myc co 2 dni najdluzej bo pozniej sie prztluszczaja sa srednio grube, i srednio geste. Rozdwajaja sie i łamia nie uzywam gumek wiec polamane i rozdwojone sa tylko na koncach na gorze sa ok. Są lśniące. Nie wiem co jeszcze napisac? :P
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 10:29   #2915
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
dzieki mamciemny blond, proste wlosy i sa za lopatki. Wycieniowane na 3 dligosciach ale daze to jednej. Musze je myc co 2 dni najdluzej bo pozniej sie prztluszczaja sa srednio grube, i srednio geste. Rozdwajaja sie i łamia nie uzywam gumek wiec polamane i rozdwojone sa tylko na koncach na gorze sa ok. Są lśniące. Nie wiem co jeszcze napisac? :P
Przeczytaj wątek o olejach, do którego link podała Skarpetta, poza tym, zajrzyj tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381

To jest zupełna esencja tego, co jest w wątkach o walce o zdrowe i piękne włosy Naprawdę, zajmie Ci to może z 15 minut Są tam wymienione najbardziej popularne kosmetyki (odżywki i maski, ostatecznie, szampon nie jest aż tak ważny, to zwykłe myjadło) oraz naturalne metody dbania o włosy.

Z mocno cieniowanymi włosami często jest problem, że się szybciej niszczą, ja Ci na pewno mogę polecić olejowanie (np. olejem kokosowym czy rycynowym) i wypróbowanie którejś z "naszych" ulubionych masek: Glorii albo Kallosa Latte. Glorię można nabyć w sklepie Auchan, a Kallosa Latte w sklepach fryzjerskich. Dobrze też zabezpieczać końcówki włosów, np. jedwabiem (ale lepiej nie Biosilkiem, bo ma alkohol w skłądzie). No a to, co zniszczone trzeba obciąć.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 13:12   #2916
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
dzieki mamciemny blond, proste wlosy i sa za lopatki. Wycieniowane na 3 dligosciach ale daze to jednej. Musze je myc co 2 dni najdluzej bo pozniej sie prztluszczaja sa srednio grube, i srednio geste. Rozdwajaja sie i łamia nie uzywam gumek wiec polamane i rozdwojone sa tylko na koncach na gorze sa ok. Są lśniące. Nie wiem co jeszcze napisac? :P
W sumie, to masz dobry stan włosów
A jak ze skórą głowy? Wrażliwa, tendencja to łupieżu?
Jakich kosmetyków używasz? I jak po nich wrażenia?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 13:59   #2917
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

nigdy nie mialam lupiezu ale na rumianek chyba jestem uczulona bo mnie zawsze po szamponach z rumiankiem glowa swedzi niemilosiernie

aktualnie uzywam jedynie szamponu Shauma do rozdwajajacych sie koncowek(wczeniej bylo masa innych poczawszy od takich zwyklych pokrzywowych poprzez timotei i Loreala) odzywke mam Panti provi i to tyle :/ miałam jaka maske z gliny na wlosy ale smierdziała włosy były matowe i suche po niej :/

wiem ze włosy pocieniowane sie niszcza bardziej dlatego juz ich narazie cieniowac nie bede poki nie ulecze ich calkowicie :P a zniszczone koncowki systematycznie podcinam co miesiac 3 cm bo jakbym sciela odrazu 10 cm to bym chyba zawalu dostala

zaraz poczytam to wszystko a jak macie jakies pomysły jeszcze to piszcie :P a ten jedwab tak wogole to na same koncówki czy całe wlosy? bo chyba jak dam na całe to sie strasznie uliza co? a ja nie chce uzywac pianek lakierow itd zeby je podniesc pozniej
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 14:26   #2918
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
nigdy nie mialam lupiezu ale na rumianek chyba jestem uczulona bo mnie zawsze po szamponach z rumiankiem glowa swedzi niemilosiernie

aktualnie uzywam jedynie szamponu Shauma do rozdwajajacych sie koncowek(wczeniej bylo masa innych poczawszy od takich zwyklych pokrzywowych poprzez timotei i Loreala) odzywke mam Panti provi i to tyle :/ miałam jaka maske z gliny na wlosy ale smierdziała włosy były matowe i suche po niej :/

wiem ze włosy pocieniowane sie niszcza bardziej dlatego juz ich narazie cieniowac nie bede poki nie ulecze ich calkowicie :P a zniszczone koncowki systematycznie podcinam co miesiac 3 cm bo jakbym sciela odrazu 10 cm to bym chyba zawalu dostala

zaraz poczytam to wszystko a jak macie jakies pomysły jeszcze to piszcie :P a ten jedwab tak wogole to na same koncówki czy całe wlosy? bo chyba jak dam na całe to sie strasznie uliza co? a ja nie chce uzywac pianek lakierow itd zeby je podniesc pozniej
Myślę, że to nie przez rumianek, tylko ostry detergent i różnej chemii w składzie i mało nawilżających składników Jedwab czy jakieś serum na końcówki. Lakieru czy pianki na pewno Ci nie polecimy, bo tutaj jest mowa o pielęgnacji i dla Nas to zło
Radzę Ci znaleźć szampon bez silikonów i do tego stosować odżywkę, w której mogą być silikony, chociaż to zależy jak reagują Twoje włosy na taką chemię Drogeryjne szampony odradzam Ale niech inne użytkowniczki się wypowiedzą
Pantene, L'Oreal itp. odradzam, ponieważ mają pełno chemii, m.in. pełno konserwantów.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 14:36   #2919
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

a jakich ty np uzywasz szamponow i odzywki? i jaki to ten jedwab bo na tym stronach co koleznka zyzej pisala pisalo ze jedwabie moga zawierac alkohol. To jakiej formy bedzie dobry?
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 14:54   #2920
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Pantene, L'Oreal itp. odradzam, ponieważ mają pełno chemii, m.in. pełno konserwantów.
Zgadzam sie. Okropne sa.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:04   #2921
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

no to pochwalcie sie czego uzywacie w sobote pojde na zakupy i jak znacie ceny to mniej wiecej ceny bo mam tylko 50 zl na te specyfiki i musze sie w tym zmiesic
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 16:08   #2922
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cały ten wątek jest o kosmetykach, które aktualnie używamy-> klik!
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:29   #2923
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

tu mowicie ze nie polecacie roleal itd a tam widze jest :P wiec sie zastanawiam czego w koncu uzywac? nie wiem czemu jak ktos pyta o cos takiego to zamiast napisac wprost to osoba taka wkleja jakis watek ktory i tak nie wiele mi mowi albo miesza w glowie jeszcz bardziej nie wiem tak trudno jest napisac jaki szampon i jaka odzywka ? i co z tym jedwabiem? wam o wiele prosciej napisac 3 krotkie zdania niz mi przeszukac kilka dziesiat stron a czasem nawet ponad 100 ale nadal licze ze znajdzie sie ktos z dobrym sercem i podzieli sie ze mna swoimi odczuciami odnosnie swoich specyfikow
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:36   #2924
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Dlaczego wklejamy linka, a nie dajemy gotowej odpowiedzi? Bo gdyby każda nowa osoba dostawałaby od razu odpowiedź, to niezły syf by się zrobił w wątkach. Naprawdę mnóstwo kwestii było już poruszanych, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę kluczowe słowa, a dopiero później pytać, jeżeli coś nadal byłoby niejasne.
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:38   #2925
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
tu mowicie ze nie polecacie roleal itd a tam widze jest :P wiec sie zastanawiam czego w koncu uzywac? nie wiem czemu jak ktos pyta o cos takiego to zamiast napisac wprost to osoba taka wkleja jakis watek ktory i tak nie wiele mi mowi albo miesza w glowie jeszcz bardziej nie wiem tak trudno jest napisac jaki szampon i jaka odzywka ? i co z tym jedwabiem? wam o wiele prosciej napisac 3 krotkie zdania niz mi przeszukac kilka dziesiat stron a czasem nawet ponad 100 ale nadal licze ze znajdzie sie ktos z dobrym sercem i podzieli sie ze mna swoimi odczuciami odnosnie swoich specyfikow
Jednej osobie może odpowiadać ten Loreal, a innym nie. Nie wszystkie unikamy drogeryjnych kosmetyków.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:39   #2926
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

najwidocznie dla mnie jest nie jasne skoro pytam nie ? wiec dowiem sie skoncu co z tymi szaponami jest ? te loreale sa zle czy dobre? i jak zle to jaki proponujecie?

aanika czyi one nie szkodza? bo wczesniej pisali ze szkodza
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:49   #2927
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
najwidocznie dla mnie jest nie jasne skoro pytam nie ? wiec dowiem sie skoncu co z tymi szaponami jest ? te loreale sa zle czy dobre? i jak zle to jaki proponujecie?

aanika czyi one nie szkodza? bo wczesniej pisali ze szkodza
Czy Ty nie rozumiesz, że każdemu co innego odpowiada i jednoznacznej odpowiedzi na tpogrubione przeze mnie pytanie nie uzyskasz?! Czego Ty oczekujesz?? Jakby istniał jeden idealny szampon i jedna idealna odżywka, to nie byłoby tylu innych produktów na rynku
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:55   #2928
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
no to pochwalcie sie czego uzywacie w sobote pojde na zakupy i jak znacie ceny to mniej wiecej ceny bo mam tylko 50 zl na te specyfiki i musze sie w tym zmiesic

po 1 zacznij czytac ze zrozumieniem bo jak narazie to widze ze to ty nie rozumiesz mojego pytania po 2 jak Cie draznia moje pytania to na nie nie odpowiadaj bo po co masz sie denerwowac a O te szampony drogeryjne jak je wyzej nazwano chodzi mi czy faktycznie wyrzadzaja wiecej krzywdy czy nie( w sensie czy sa szkodliwe)? i nie piszcie mi tu ze to czy szkodza czy nie to sprawa indywidualna xD papierosy, nadmiar alkoholu i srodki chemiczne szkodza wszystkima nie wybranym osobom wiec jak cos szkodzi to albo szkodzi wszystkim albo nie. Wiec conajwyzej moga bys nie szkodliwe a np nieodpowiednie do pewnych typow wlosów(??)

wiec moze ktos miły pochwali sie czego uzywa? moze czyms sie zasugeruje

czym spinacie wlosy jak wam przeszkadzaja? bo slyszlama ze gumki przyczyniaja sie do lamania wlosow wiec ich nie uzywam ale ciekawa jak wy sobie z tym radzicie.

Edytowane przez Wenja
Czas edycji: 2010-01-19 o 17:02
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:01   #2929
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 492
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Wenja ale ty po prostu zaśmiecasz wątek, dziewczyny próbują ci wyjaśnić żebyś najpierw sama czegoś poszukała a potem zobaczyła jakie efekty będą u ciebie. Przecież tu już było podawane tyle produktów że chyba nie jest koniecznością podawanie tego wszystkiego poraz kolejny.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 17:06   #2930
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Wenja, o to chodzi, że dobór szamponów to sprawa indywidualna. Papierosy czy alkohol, to trucizny, więc porównania z szamponami nie rozumiem
Testuj, innego wyboru nie ma. Każda z nas najpierw musiała kilka szamponów/odżywek na głowie wypróbować, żeby znaleźć KWC.
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:07   #2931
ancill
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 178
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

mam takie dziwne pytanie słyszałam ze przy zażywaniu preparatów typu vitapil i skrzyp polny (stosuję oba) czasamy występuje wysyp pryszczolów na twarzy - mam niewielki , pozatym moze to byc kwestia sesji ...
ale mam 3 krostki na glowie , czy któras z was tez tak miała
dodam ze nic mnie nie swedzi , nigdy tez nie miałam łupieżu
ancill jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:10   #2932
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

nie wiem czy wiesz ale forum jest od tego zeby sie pytac, konsultowac itd skoro pytam to mam w tym swoj cel zasmiecanie to wlasnie takie pisanie poszukaj powtarzane 100 razy interesuja mnie 3 rzeczy a nie jakich olejkow, jak je czeszesz jaka szczotka czy pod wiatr czy z ... interesuje mnie konkretna rzecz. Normalny życzliwy czlowiek by odpowiedzial

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Wenja, o to chodzi, że dobór szamponów to sprawa indywidualna. Papierosy czy alkohol, to trucizny, więc porównania z szamponami nie rozumiem
Testuj, innego wyboru nie ma. Każda z nas najpierw musiała kilka szamponów/odżywek na głowie wypróbować, żeby znaleźć KWC.
wiem slonko ale ja testowalam wszystkie szampony jakie wpadly mi w rece i mialam nadzieje ze ktoras z was cos poleci nowego A ja nie porownuje szamponu z trucizna :P przeczytaj jeszcze raz mojego posta :P
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:15   #2933
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 492
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

A myślisz że wątek nie zaśmieca się od tego jak po raz setny ktoś pyta "Czego mam używać"? Ja zanim zaczęłam tu pisać przeczytałam wszystkie części tego wątku od deski do deski, dopiero w razie jakiś niejasności zaczynałam pytać. przecież na tym forum jest już tyle podwieszonych wątków z polecanymi kosmetykami że wystarczy otworzyć jeden z nich i poczytać, albo chociaż tutaj cofnąć się o kilka stron bo nazwy kosmetyków przewijają się tutaj co chwile. Poza tym wyszukiwarka nie gryzie. Przejrzyj sobie też KWC.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:23   #2934
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

nie chce mi sie z toba dyskutowac bo mi czasu szkoda

Jak znajdzie sie jakas życzliwa osoba ktora podzieli sie swoimi doswiedczeniami i powie jaki jej szampon podpasowal to bedzie cool :P jak nie to trudno udam sie do fryzjera zapytac co poleca

Widziałam ze niektore dziewczyny nakładaja olejek na cała noc. Zawijacie to folia i recznikiem i nic wam nie wycieka? czy tego jest tak mało ze nie ma szansy wyciec? Mam w domu olejek kokosowy jeszcze bo "ładnie pachnie" pacjentom

Aaaa i jeszcze używacie szczotek z końskiego włosia?
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:31   #2935
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

ja uzywam szczotki wlosianej. Fajnie wygladza i prostuje wlosy.
Olejek kokosowy nie zcieka z wlosow.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:42   #2936
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

kocurzyca a nie elektryzuja Ci sie wlosy? chciałam sobie dzis taka szczotke kupic ale obawiałam sie tego
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:48   #2937
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
nie chce mi sie z toba dyskutowac bo mi czasu szkoda

Jak znajdzie sie jakas życzliwa osoba ktora podzieli sie swoimi doswiedczeniami i powie jaki jej szampon podpasowal to bedzie cool :P jak nie to trudno udam sie do fryzjera zapytac co poleca

Widziałam ze niektore dziewczyny nakładaja olejek na cała noc. Zawijacie to folia i recznikiem i nic wam nie wycieka? czy tego jest tak mało ze nie ma szansy wyciec? Mam w domu olejek kokosowy jeszcze bo "ładnie pachnie" pacjentom

Aaaa i jeszcze używacie szczotek z końskiego włosia?

Czy nie rozumiesz, jak dziewczyny wyzej napisaly, ze to sprawa indywidualna ? IJezeli masz cienkie wlosy, a ja ci polece szampon z silikonami, to tez bedziesz go uzywala ?
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:48   #2938
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Podzczas czesania troche, ale ja po kazdym pociagnieciu szczotka wygladzam kosmyk reka i to neutralizuje.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 18:02   #2939
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość

Czy nie rozumiesz, jak dziewczyny wyzej napisaly, ze to sprawa indywidualna ? IJezeli masz cienkie wlosy, a ja ci polece szampon z silikonami, to tez bedziesz go uzywala ?

kolejna ktora nie umie czytac ze zrozumieniem plaga jakas czy co no ale pomoge ci bo jestem życzliwa :P kilka postów wyżej ktos napisal ze to sprawa indywidualna a ja odpisalam ze wiem i ze chcialabym mimo to dowiedziec sie czego ktos inny uzywa no i tak poza tym to ze ktos cos poleci nie oznacza ze biegnie sie do sklepu i to odrazu kupuje ale moze akurat trafi sie cos co mnie zainteresuje

swoja droga idotyczna emotka :P jakos mnie bawi


Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Podzczas czesania troche, ale ja po kazdym pociagnieciu szczotka wygladzam kosmyk reka i to neutralizuje.
warto sprobowac
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:01   #2940
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Wenja jest taki wątek, jakim szamponem myjecie włosy
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.