Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł na nowy wątek podoba Wam się najbardziej?
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. 18 29,51%
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z zakupami. 13 21,31%
Chodzimy jak kaczuszki przez te nasze piękne brzuszki. 6 9,84%
Mija czerwiec, czas szybko leci, mamusie czekają na swoje dzieci. 6 9,84%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą maluszki. 1 1,64%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą z nich maluszki. 6 9,84%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziecie z nami. 0 0%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziemy mamami. 11 18,03%
Głosujący: 61. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-09, 10:14   #2911
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
Gosiu wkładki uzywasz jak masz@? masz taką skapa?
a jak uzywasz wkładek to nie zmieniasz codziennie nie wyobrażam sobie chodzić w bielixnie dłużej niż jeden dzień, jak jest upał to nawet dwa razy potrafie ja zmienic, a jak jestem w domu to w ogóle lubie bez
Nie zrozumiałysmy się - wkładki na koniec i na początek
A co do bielizny to chyba za szybko pisalam, ale znam z opowiadań przypadki, ze jak ktos nosi wkladki, to nie zmienia bielizny codziennie - dla mnie tez to dziwne.
Na szczęście az tak sie nie poce żebym musiala zmieniać 2 razy dziennie
Co do nienoszenia to kończy sie u mnie na staniku. Nawet teraz wybieram bluzki takie, zebym nie musiała sie meczyć ze sztywnym stanikiem w taki upał. Bo ja cienkich niestety nosic nie mogę, piekne koronki tez odpadają, bo wszystko mnie drapie i podrażnia sutki.

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki aby wszystko dobrze się skończyło z tym kredytem dla tej babki
a to nie było do mnie :P

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez DorotaMaria Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie, czy można się dopisać do listy? Termin 09 październik, prawdopodobnie Baśka W domu jest jeszcze listopadowy siedmiolatek, więc czeka nas podwójne rodzicielstwo
Pozdrawiam wszystkie zaciążone
Witaj
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 10:14   #2912
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość

U nas też chłodniej Pracę muszę dokończyć do jutra

Zmykam
Natka to dużo czasu nie zostało, ale z drugiej strony pomyśl sobie, że byle do jutra
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 10:16   #2913
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Natka to dużo czasu nie zostało, ale z drugiej strony pomyśl sobie, że byle do jutra
Dużo do końca też nie zostało także dam radę Muszę

Ależ mnie sutki dzisiaj bolą, aż szczypią
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 10:16   #2914
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Dobry wieczor.

Poznalam dzis plec-bede miec drugiego synka.

Buziaki
Gratki. Przynajmniej ubranka się przydadzą

Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj znowu mało spałam... w nocy się tylko przewalam z boku na bok i wstaję a to do wc a to po coś do picia...
pospałam w sumie tylko od 6 do 9.30 i siakaś taka rozdrażniona jestem przez cały dzień...
podczytuję co tam u Was może mi się humor poprawi, także pisać pisać
Strasznie Ci współczuję z tym niespaniem. Teraz to dla mnie noc zaczyna się stanowczo za późno. A rano też nie ma problemu. Chyba, że tak jak dziś jakiś zwariowany kos wydziera się od 3 nad ranem do 4:30 i utrudnia spanie. Ale w sumie to z chęcią posłuchałam jego koncertu (Leoś chyba też, bo się na chwilkę przebudził).

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio szaleje z zakupami na all ... ostatnio kupiłam tą piłke, a wczoraj koszulki do szpitala i wylicytowałam mega zestaw pościeli za fajną cene tyle że używaną, za to w kieszeni zostało nam minimum 200 zł
Mnie też przydałby się odwyk od All

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
ja używam wkładek, i bieliznę też zmieniam codziennie wydaje mi się to naturalne
Podpisuję się pod tym
Cytat:
Napisane przez kasiuleczkakuleczka Pokaż wiadomość
Miałam dziś brzydki sen śniło mi się, że nie jestem w ciąży (poroniłam) to pewnie dlatego, że myślę wciąż o słabych i rzadkich ruchach Amelki... Czy ona kiedyś zacznie brykać jak Wasze brzdące???
Kasiu, z Amelką na pewno wszystko dobrze, nie martw się

Cytat:
Napisane przez DorotaMaria Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie, czy można się dopisać do listy? Termin 09 październik, prawdopodobnie Baśka W domu jest jeszcze listopadowy siedmiolatek, więc czeka nas podwójne rodzicielstwo
Pozdrawiam wszystkie zaciążone
Witaj


U mnie też dzisiaj chłodniej. Można zaczerpnąć trochę tchu przed falą kolejnych upałów. No i w sumie, to pogoda zrobiła mi uprzejmość, bo na obiad mam rosół, a w upał to same rozumiecie, że nie bardzo...
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 10:17   #2915
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
A co do bielizny to chyba za szybko pisalam, ale znam z opowiadań przypadki, ze jak ktos nosi wkladki, to nie zmienia bielizny codziennie - dla mnie tez to dziwne.
Moja mama tak robi, dla Mnie też to dziwne. Ale według Niej majtki się nie brudzą, więc nie trzeba codziennie
__________________
http://s2.suwaczek.com/201110021778.png

[reebok_a]606817[/reebok_a]
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 10:20   #2916
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Byłam dziś u gin
Z malenstwem wszystko ok. Ucieszyła się, że przytyłam.
Niestety morfologia znowu mi sie pogorszyłam i zelazo mam łykać 2 razy dziennie. Idę w strone anemi Jak tylko poczuję sie gorzej mam sie natychmiast do niej zgłosić po zwolnienie.
Mnie dziwi, ze wyniki sie pogarszają, a ja czuje się świetnie - wręcz coraz lepiej. Postanowiłam, ze troche zwolnię, może to cos pomoże.
Zdziwiła sie że noga spuchła tylko jedna. Na wszelki wypadek mam i dzis wziąć wapno. Nie zaszkodzi. Ja właśnie zauważyłam, że siadam w pracy noga na nogę i może to być od tego.
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 10:22   #2917
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek Jak mi się źle spało dopiero jak zaczęło padać o 2.00 to się zrobiło fajnie i zasnęłam ale i tak pamiętam ile razy się przekręciłam Dzisiaj ciąg dalszy pisania pracy
Pisz, będziesz miala z głowy


Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Diabetolog powiedziała, że moje wyniki są ok i że jak od czasu do czasu się "zgrzeszy" to się nic nie stanie
Pracę muszę dokończyć do jutra
Zmykam
A to bardzo wyrozumiała pani doktor. Jak napiszesz pracę, to rozumiem, że będzie gryz pączka

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Byłam dziś u gin
Z malenstwem wszystko ok. Ucieszyła się, że przytyłam.
Niestety morfologia znowu mi sie pogorszyłam i zelazo mam łykać 2 razy dziennie. Idę w strone anemi Jak tylko poczuję sie gorzej mam sie natychmiast do niej zgłosić po zwolnienie.
Mnie dziwi, ze wyniki sie pogarszają, a ja czuje się świetnie - wręcz coraz lepiej. Postanowiłam, ze troche zwolnię, może to cos pomoże.
Zdziwiła sie że noga spuchła tylko jedna. Na wszelki wypadek mam i dzis wziąć wapno. Nie zaszkodzi. Ja właśnie zauważyłam, że siadam w pracy noga na nogę i może to być od tego.
Gosia, dobrze, że z dzidziolem w porządku. A nam to chyba będą się przyplątywać coraz to nowe bóle i przypadłości. Żelazo na pewno poprawi Twoje wyniki
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 10:28   #2918
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Byłam dziś u gin
Z malenstwem wszystko ok. Ucieszyła się, że przytyłam.
Niestety morfologia znowu mi sie pogorszyłam i zelazo mam łykać 2 razy dziennie. Idę w strone anemi Jak tylko poczuję sie gorzej mam sie natychmiast do niej zgłosić po zwolnienie.
Mnie dziwi, ze wyniki sie pogarszają, a ja czuje się świetnie - wręcz coraz lepiej. Postanowiłam, ze troche zwolnię, może to cos pomoże.
Zdziwiła sie że noga spuchła tylko jedna. Na wszelki wypadek mam i dzis wziąć wapno. Nie zaszkodzi. Ja właśnie zauważyłam, że siadam w pracy noga na nogę i może to być od tego.
Dobrze, że wizyta udana Moja morfologia też nieciekawa i żelazo już do mc biorę Nie smutaj się

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Pisz, będziesz miala z głowy



A to bardzo wyrozumiała pani doktor. Jak napiszesz pracę, to rozumiem, że będzie gryz pączka
Marzę o tym,żeby to w końcu mieć z głowy a siedzę na wizażu
Stwierdziła tylko, że nie wolno przeginać i nie grzeszyć codziennie
Jak napiszę to małego loda sobie zjem
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 10:28   #2919
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Gosia, dobrze, że z dzidziolem w porządku. A nam to chyba będą się przyplątywać coraz to nowe bóle i przypadłości. Żelazo na pewno poprawi Twoje wyniki
niestety żelazo biore juz miesiąc po 1 tabletce i wyniki sie pogorszyły od poprzedniego badania. Żelazo nic nie zmieniło
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 10:38   #2920
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Marzę o tym,żeby to w końcu mieć z głowy a siedzę na wizażu
Stwierdziła tylko, że nie wolno przeginać i nie grzeszyć codziennie
Jak napiszę to małego loda sobie zjem
A poszła Ty już do tego pisania!

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
niestety żelazo biore juz miesiąc po 1 tabletce i wyniki sie pogorszyły od poprzedniego badania. Żelazo nic nie zmieniło
Gosiu, to nieciekawie. A czy masz w diecie wystarczająco dużo wit. C? Bo ona poprawia wchłanianie żelaza. Tu Ci wklejam kawałek artykułu z forum anemiowego:
"Żelazo najlepiej zażywać rano przed śniadaniem i popijać sokiem pomarańczowym lub innym napojem zawierającym dużo witaminy C - ułatwia to jego przyswajanie. Nie należy podawać dziecku żelaza w czasie posiłków ani dawać mu do popicia mleka, bo kuracja wtedy słabiej skutkuje".

Piszą akurat o dziecku, ale to nie ma znaczenia.

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Wiecie co, idę bo coś mnie nosi. Coś bym zjadła ale w sumie to na nic nie mam ochoty, gdzieś bym wyszła z domu, ale nie bardzo mi się chce. Przed kompem też mam już dość siedzenia. Chyba sobie książkę poczytam.... Sama siebie nie poznaję...
Miłego dnia
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 10:54   #2921
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Byłam dziś u gin
Z malenstwem wszystko ok. Ucieszyła się, że przytyłam.
Niestety morfologia znowu mi sie pogorszyłam i zelazo mam łykać 2 razy dziennie. Idę w strone anemi Jak tylko poczuję sie gorzej mam sie natychmiast do niej zgłosić po zwolnienie.
Mnie dziwi, ze wyniki sie pogarszają, a ja czuje się świetnie - wręcz coraz lepiej. Postanowiłam, ze troche zwolnię, może to cos pomoże.
Zdziwiła sie że noga spuchła tylko jedna. Na wszelki wypadek mam i dzis wziąć wapno. Nie zaszkodzi. Ja właśnie zauważyłam, że siadam w pracy noga na nogę i może to być od tego.
dobrze z malenstwem okej
a z morfologia to trzymam kciuki zeby sie poprawila
no i zwolnij zwolnij napewno bedzie wtedy lepiej

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
A poszła Ty już do tego pisania!

Wiecie co, idę bo coś mnie nosi. Coś bym zjadła ale w sumie to na nic nie mam ochoty, gdzieś bym wyszła z domu, ale nie bardzo mi się chce. Przed kompem też mam już dość siedzenia. Chyba sobie książkę poczytam.... Sama siebie nie poznaję...
Miłego dnia
to poczytaj Leosiowi jakas bajke napewno sie ucieszy
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 10:56   #2922
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Byłam dziś u gin
Z malenstwem wszystko ok. Ucieszyła się, że przytyłam.
Niestety morfologia znowu mi sie pogorszyłam i zelazo mam łykać 2 razy dziennie. Idę w strone anemi Jak tylko poczuję sie gorzej mam sie natychmiast do niej zgłosić po zwolnienie.
Mnie dziwi, ze wyniki sie pogarszają, a ja czuje się świetnie - wręcz coraz lepiej. Postanowiłam, ze troche zwolnię, może to cos pomoże.
Zdziwiła sie że noga spuchła tylko jedna. Na wszelki wypadek mam i dzis wziąć wapno. Nie zaszkodzi. Ja właśnie zauważyłam, że siadam w pracy noga na nogę i może to być od tego.

Witaj...z tego co piszesz odnośnie puchnięcia nogi...ja na Twoim miejscu skonsultowałabym sie jeszcze z jednym lekarzem.... To może być jakiś zakrzep. Mówiłaś lekarce, że kiedyś już coś takiego miałaś podczas dłuższego unieruchomienia (tzn podróży??)
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 11:03   #2923
bruma
Rozeznanie
 
Avatar bruma
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 519
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Hej, hej...ja tylko na szybko się przywitam i zmykam was nadrabiac z wczoraj.

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Dobry wieczor.

Poznalam dzis plec-bede miec drugiego synka.

Buziaki
GRATKI!!!! chłopaki górą

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Byłam dziś u gin
Z malenstwem wszystko ok. Ucieszyła się, że przytyłam.
Niestety morfologia znowu mi sie pogorszyłam i zelazo mam łykać 2 razy dziennie. Idę w strone anemi Jak tylko poczuję sie gorzej mam sie natychmiast do niej zgłosić po zwolnienie.
Mnie dziwi, ze wyniki sie pogarszają, a ja czuje się świetnie - wręcz coraz lepiej. Postanowiłam, ze troche zwolnię, może to cos pomoże.
Zdziwiła sie że noga spuchła tylko jedna. Na wszelki wypadek mam i dzis wziąć wapno. Nie zaszkodzi. Ja właśnie zauważyłam, że siadam w pracy noga na nogę i może to być od tego.
Super, że z dzidzią wszystko w porządku...mam nadzieję, że z Twoją nogą też już dzisiaj lepiej. Ja jak pracowałam, to codziennie po pracy nóżki do góry, bo niestety też mi puchły a jak zauważyłam, że zaczynają mi puchnąć już w pracy to podłożyłam sobie karton aby nogi nie zwisały tylko były na jednym poziomie z pupą...i to mi pomagało

DorotaMaria witamy i zapraszamy do rozmowy

Cotka a jak tam dzisiaj Twoje nóżki!!! Już lepiej???!!!

Acha...zmykam na chwilę, bo idę kupić truskawki na obiadek mam zamiar zrobić makaron lub ryż z sosem truskawkowym
__________________
[*] 06.08.2010
Błażejek
Mały ktosiek

Edytowane przez bruma
Czas edycji: 2011-06-09 o 11:04
bruma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 11:13   #2924
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

bruma jeśli zrobisz ryż z truskawkami to się podziel =)))
__________________
http://s2.suwaczek.com/201110021778.png

[reebok_a]606817[/reebok_a]
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 11:18   #2925
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
a ja wkładek nie używam, jak nie mam @. Wole co dziennie zmienić bieliznę. Jak nosiłam wkładki częściej, to mnie łapały bakterie i trzeba było się leczyć. Teraz nosze tylko bawełniane majtki i nic się już nie dzieje
no bo ja zmieniam raz na tydzień bo noszę wkladkęi juz wiadomo skąd te bakterie w moczu A tak serio to moze Cię wkładki uczulały? moja psiapsioła tak ma...

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
nie wyobrażam sobie chodzić w bielixnie dłużej niż jeden dzień, jak jest upał to nawet dwa razy potrafie ja zmienic, a jak jestem w domu to w ogóle lubie bez
ja też lubię bez przy małzu jest ok ale teraz przy K. to zaczyna byc dziwne i juz tak nie mogę w koncu 14 miesiecy to juz kawal mężczyzny

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość

Byłam wczoraj na basenie dla ciężarnych i osób z nadwagą fajnie było poruszałam się dużo w wodzie, woda cudownie chłodna
Babka która prowadziła taka "gestapo" ale naprawde warto chodzić, w nocy już lepiej mi sie spało , może nawet mniej bolały pachwinki, także zamierzam chodzić chociaż raz w tygodniu

Zarzućcie Tvn zaraz będę mówić co druga polka nie myję się codziennie nie ogólniajmy, raczej chyba tą średnią starsze osoby zaniżają ...
a gdzie chodzisz?
no to jak co druga polka się nie myje to wychodzi na to że polowa tu z nas obecnych no ale z drugiej strony sądząc po zapachach w autobusach coś w tym musi byc. Mysle ze starsze babcie faktycznie nie robią tego codziennie

Cytat:
Napisane przez DorotaMaria Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie, czy można się dopisać do listy? Termin 09 październik, prawdopodobnie Baśka W domu jest jeszcze listopadowy siedmiolatek, więc czeka nas podwójne rodzicielstwo
Pozdrawiam wszystkie zaciążone
witamy

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Jak napiszę to małego loda sobie zjem
ooooo, przypomnialas mi ze mamdobrze ze czasem mozesz zgrzeszyc

i jeszcze powiem ze K. poszedl spac przed 24
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 11:32   #2926
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

za chwilę zwariuje przez muchy =/// mnóstwo i nie dają spokoju =///
__________________
http://s2.suwaczek.com/201110021778.png

[reebok_a]606817[/reebok_a]
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 11:41   #2927
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

W stolicy much tyle ?

U mnie spokój.

A nogi dzisiaj od rana normalne, może ten lekki chłod sprawi że dzisiaj będą wyglądały znośniej ;p
I oczywiście noszenie obrączki to teraz mogę sobie pomarzyć śmieję się że przy tż będę jak kochanka
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 11:44   #2928
kasiuleczkakuleczka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczkakuleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 687
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Dzięki dziewczyny
Mam jakiegoś dołka Już za długo mężulka nie ma, czuje się samotna z tymi wszystkimi problemami... wyolbrzymiam je i przerasta mnie to wszystko
Martwię się i przejmuję wszystkim do przesady, dobrze, że mężul za tydzień przyjeżdża, mam nadzieję, że przy nim przejdą mi te wszystkie schizy
już nawet boję się tych ogórków, pomidorów, czy co to tam skażone jest... Jeszcze samochód nawala Nie otwiera się ani nie zamyka, muszę kluczykiem swoje drzwi (kierowcy) otwierać i od środka resztę drzwi (z zamykaniem tak samo) ale to jeszcze pół biedy, najgorsze jest to, że ta klapka od wlewu paliwa też elektrycznie się otwiera i nie mogę samochodu zatankować, a w te upały samochód taki przydatny na zakupy, żeby z miasta nie dźwigać zakupów... nie wiem czy elektryka nie wysiadła (to ponoć drogie... ) a kasa wciąż na co innego potrzebna (czeka nas wpłata 6tys. na mieszkanie we wrześniu)
Tak więc wszystko mnie martwi, staram się tym wszystkim nie przejmować ale mi nie wychodzi z nerwów spać po nocach nie mogę a jak usnę, mam koszmary
Nie pozostaje mi nic innego jak ufać gince, że wszystko jest ok. i wierzyć, że słabe ruchy to wynik ułożenia malutkiej oraz być może mojej gruboskórności jak to któraś pisała
Mam nadzieję, że jak mężul przyjedzie w końcu znów poczuję się bezpieczna i nie będę się już tyle zamartwiać tym wszystkim...

Witam nową mamusię
__________________
A dziś KOCHAM Cię bardziej niż wczoraj
ale mniej niż jutro!


KOPNIACZKI AMELECZKI
kasiuleczkakuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 11:47   #2929
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez DorotaMaria Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie, czy można się dopisać do listy? Termin 09 październik, prawdopodobnie Baśka W domu jest jeszcze listopadowy siedmiolatek, więc czeka nas podwójne rodzicielstwo
Pozdrawiam wszystkie zaciążone
Późno do nas dotarłaś ale dobrze ze w ogole, witamy
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 11:56   #2930
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez bruma Pokaż wiadomość
Super, że z dzidzią wszystko w porządku...mam nadzieję, że z Twoją nogą też już dzisiaj lepiej. Ja jak pracowałam, to codziennie po pracy nóżki do góry, bo niestety też mi puchły a jak zauważyłam, że zaczynają mi puchnąć już w pracy to podłożyłam sobie karton aby nogi nie zwisały tylko były na jednym poziomie z pupą...i to mi pomagało
ja ma własnie pudło pod nogami bo wtedy nie zakladam noga na nogę. kolega z przeciwka co chwila w nie kopie i mysli ze to moje nogi

Cytat:
Napisane przez bruma Pokaż wiadomość
Acha...zmykam na chwilę, bo idę kupić truskawki na obiadek mam zamiar zrobić makaron lub ryż z sosem truskawkowym
ryżyk.......... tez bym zjadła. Chyba sobie dzis zrobie ale ze smietanką i cynamonem.
Narazie wbijam w siebie morele - zaraz mi uszami wyjdą ale czego sie nie robi dla zelaza OK na watróbkę się nie skuszę
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 12:00   #2931
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

cześć laseczki w ten cudnie chłodniejszy dzionek

DorotaMaria witamy

kasiuleczkakuleczka widzę że dziś Ty zdołowana będzie dobrze w razie czego na ostatnią deskę ratunku polecam czekoladę, kupną czy samorobną.. ja wczoraj na dołka zagryzłam sporą dawką takiej własnej roboty i pomogło

A ja właśnie wypiłam kawusie, zagryzłam pączkiem i drożdżówką a miałam coś mężowi zostawić


Kupowałyście może od kogoś na all pieluszki tetrowe?? Jakby się wam udało kupić jakieś takie fajne grubsze, dobre jakościowo dajcie znać proszę na PM z nickiem sprzedawcy bo przeglądam te aukcje i nie wiem które naprawde dobre. Ostatnio byłam w Tesco na zakupach dzieciowych, kupiłam paczkę bodziaków z dł. rękawem, śpioszki i właśnie oglądałam tetry, to masakra jakaś była 2 nitki na krzyż, masakra taka że nawet na cenę nie spojrzałam.
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 12:01   #2932
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
a gdzie chodzisz?
no to jak co druga polka się nie myje to wychodzi na to że polowa tu z nas obecnych no ale z drugiej strony sądząc po zapachach w autobusach coś w tym musi byc. Mysle ze starsze babcie faktycznie nie robią tego codziennie
na Akademię Rolniczą


a ja wam smaka zrobie mam bigosik z młodej kapusty

Anciahk jakoś nie długo wróci, coś mi się kojarzy z 11 czerwca ?
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 12:07   #2933
kasiuleczkakuleczka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczkakuleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 687
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
kasiuleczkakuleczka widzę że dziś Ty zdołowana będzie dobrze w razie czego na ostatnią deskę ratunku polecam czekoladę, kupną czy samorobną.. ja wczoraj na dołka zagryzłam sporą dawką takiej własnej roboty i pomogło
No właśnie byłam dzisiaj w sklepie osiedlowy (taki beznadziejny mamy, że masakra... ) ale jakąś czekoladę, czy baton by się tam znalazło, więc czemu nie kupiłam??? Mam nadzieję, że synuś się ze mną chwilkę zdrzemnie i jak wstanę, będzie lepiej
__________________
A dziś KOCHAM Cię bardziej niż wczoraj
ale mniej niż jutro!


KOPNIACZKI AMELECZKI
kasiuleczkakuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 12:25   #2934
DorotaMaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 30
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Dziękujemy za serdeczne przywitanie.
Tak, późno dotarłam, ale wcześniej nie wiedziałam jeszcze czy będę miała choć chwilkę by coś napisać...
Bardzo rzadko jestem na necie a o wizażu to prawie zapomniałam - wstyd ale prawda...
Z pierwszą ciążą udzielałam się na bocianie, później z dziewczynami przeniosłyśmy się na inne forum. Pisałam tylko z nimi. Teraz zabrakło mi rozmów o tym co się dzieje we mnie, o dzidziulku... Tam żyję w przenośni życiem siedmiolatka. Tu można sobie z Wami pofolgować o stanie obecnym
Jeszcze raz dzięki za pozytywne przyjęcie. Niestety nie nadrobię wszystkich postów. Dopiero was znalazłam więc pozwolę sobie trochę Was lepiej poznać czytając na bieżąco co naskrobiecie
DorotaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 12:40   #2935
anuska_s
Rozeznanie
 
Avatar anuska_s
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 664
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Dobry wieczor.

Poznalam dzis plec-bede miec drugiego synka.

Buziaki
gratuluję synka
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
dziewczyny wypijacie conajmniej 2-3 litry dziennei?
bo ja raczej nie jakos po picu jestem taaaaaaaka pełna ze potem jejsc mi sie nie chce
ja pije dużo wody, bo TŻ mnie z tym pilnuje, Ale zawsze wychodząc mam ze sobą buteleczke schłodzonej wody mineralnej, pycha na upały
Cytat:
Napisane przez DorotaMaria Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie, czy można się dopisać do listy? Termin 09 październik, prawdopodobnie Baśka W domu jest jeszcze listopadowy siedmiolatek, więc czeka nas podwójne rodzicielstwo
Pozdrawiam wszystkie zaciążone
witamy w naszym gronie


Słuchajcie a u mnie z noga nie najlepiej. Od poniedziałku cały czas spuchnięta i jeszcze na dodatek sina tam gdzie mnie użądliłabyłam wczoraj u lekarza, to zdziwił się i stwierdził, że rzadko się zdarza tak paskudna reakcja na użądleniekazał smarować żelem i zobaczymy...
U nas teraz fajnie pada, świeżutkie powietrze się zrobiło, aż miło a ja muszę zakuwać, bo w sobotę mam egzamin z dydaktyki, masakra
__________________
Nasza dzidziula
anuska_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 12:43   #2936
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez anuska_s Pokaż wiadomość
Słuchajcie a u mnie z noga nie najlepiej. Od poniedziałku cały czas spuchnięta i jeszcze na dodatek sina tam gdzie mnie użądliłabyłam wczoraj u lekarza, to zdziwił się i stwierdził, że rzadko się zdarza tak paskudna reakcja na użądleniekazał smarować żelem i zobaczymy...
U nas teraz fajnie pada, świeżutkie powietrze się zrobiło, aż miło a ja muszę zakuwać, bo w sobotę mam egzamin z dydaktyki, masakra

Uu to nie fajnie, może dodatkowo trochę wapnia bierz?? Wapń chyba pomaga na reakcje alergiczne. U Ciebie pada to może i u mnie coś skapnie
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 12:52   #2937
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Fajny wiaterek u Mnie =) ale mam nadzieję że w weekend nie będzie takiego wiatru =)
__________________
http://s2.suwaczek.com/201110021778.png

[reebok_a]606817[/reebok_a]
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 12:54   #2938
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez DorotaMaria Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie, czy można się dopisać do listy? Termin 09 październik, prawdopodobnie Baśka W domu jest jeszcze listopadowy siedmiolatek, więc czeka nas podwójne rodzicielstwo
Pozdrawiam wszystkie zaciążone

witamy

Caltea
rosołek to ja bym zjadła
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 13:08   #2939
DorotaMaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 30
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Jak większość z was jak czytałam i ja nie mam apetytu. I chudnę...
U nas tez chłodno.
Nie wiem ile wody wypijam, kurcze nie patrzyłam na to, ale wcinam właśnie arbuza, jak codzień, to ciężko wyliczyć z tego ilość soku hehe
I przyznam się też że u mnie remont na całego. Podłogi robimy, nie mam kuchni, jadam u rodziców (na szczęście mieszkają w tym samym bloku)
W biedronce kupiłam zapas rodzynek w czekoladzie. Takie rzeczy to bym jadała i jadła...
DorotaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 13:11   #2940
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

mmm... arbuz =)
Ja w końcu zjem śniadanie, robię Sobie kiełbasę i podgrzewam kajzerkę =)
__________________
http://s2.suwaczek.com/201110021778.png

[reebok_a]606817[/reebok_a]
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.