Pm 2020. - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-02, 09:42   #2911
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Pm 2020.

Wiesz co tu nawet nie do końca chodziło o to że ślub rozpoczął się o 12. Problemem było to, że następnego dnia były poprawiny na dość wczesną godzinę które trwały do późnego wieczora, no a następny dzień to był poniedziałek więc brakowało dnia na jakąś regenerację. A ślubu na 10 to już sobie zupełnie nie wyobrażam Panna młoda chyba już od 5 była na nogach...
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 09:58   #2912
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Abhishrek123 Pokaż wiadomość
Wiesz co tu nawet nie do końca chodziło o to że ślub rozpoczął się o 12. Problemem było to, że następnego dnia były poprawiny na dość wczesną godzinę które trwały do późnego wieczora, no a następny dzień to był poniedziałek więc brakowało dnia na jakąś regenerację. A ślubu na 10 to już sobie zupełnie nie wyobrażam Panna młoda chyba już od 5 była na nogach...
Tak poprawiny na drugi dzień są mega męczące, dlatego my nie robimy, ewentualnie po południu ognisko/grill/posiadówka z najbliższymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 10:30   #2913
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Pm 2020.

U nas też ślub na 15-tą. DJ nam doradził że to taka optymalna godzina bo zwykle mają w umowie granie 12h, a wiadomo że zanim się zje, pierwszy taniec, toast itd. to akurat on zacznie grać około 17-17.30 i wtedy spokojnie jest czas na zabawe i nie ma aż takiego zmęczenia. Ja pierwotnie chciałam ślub na 17, ale dałam się przekonać. Będzie ok tak czy inaczej. A co do piosenek- prosił nas o zaufanie ale zaznaczył żeby jakąś tam listę podesłać żeby wiedzieć jaki typ muzyki dla danego towarzystwa może się sprawdzić.
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 11:00   #2914
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

U nas śluby są między 14 a 16, nigdy się nie spotkałam z wcześniejszą czy późniejszą godziną. Osobiście uważam, że to bardzo optymalne godziny. Sami myślimy o 15.
DJowi planujemy podesłać kilka utworów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 11:05   #2915
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Pm 2020.

Wcześnie u was te śluby u nas to śluby są tak 15-17 najbardziej popularna jest 16 i nam się udało trafić, że taka jest wolna

Do której godziny się bawicie, jeżeli ślub jest tak wcześnie? U nas zabawa trwa do 5-6 rano

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 12:01   #2916
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
U nas śluby są między 14 a 16, nigdy się nie spotkałam z wcześniejszą czy późniejszą godziną. Osobiście uważam, że to bardzo optymalne godziny. Sami myślimy o 15.
DJowi planujemy podesłać kilka utworów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My tak samo
Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Wcześnie u was te śluby u nas to śluby są tak 15-17 najbardziej popularna jest 16 i nam się udało trafić, że taka jest wolna

Do której godziny się bawicie, jeżeli ślub jest tak wcześnie? U nas zabawa trwa do 5-6 rano

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5-6

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:35   #2917
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Abhishrek123 Pokaż wiadomość
Szalejecie dziewczyny. Nadrobiłam

U nas mały progres. Byliśmy u księdza, zarezerwowaliśmy 20.06, na 15. Proboszcz z którym rozmawialiśmy jest niesamowitym człowiekiem. Mieliśmy być max 15 minut, spędziliśmy w kancelarii ponad godzinę na rozmowie. Teraz jestem pewna że chcę aby to on udzielał nam ślubu Na pożegnanie mnie wyprzytulał i podał dłoń TŻowi.

Jak dziewczyny wcześniej wspomniały, na Śląsku wesela robi się już od 12. Byłam kiedyś na takiej imprezie - ciągnęło się niesamowicie, co gorsza następnego dnia były poprawiny. Również na sali, z zespołem, do wieczora. Strasznie się wtedy wymęczyłam Dlatego uważam że 15 to idealne wypośrodkowanie między śląską a świętokrzyską tradycją. Dla mnie godzina 17 to zdecydowanie za późno, zwłaszcza że następnego dnia nie będziemy mieć poprawin (a przynajmniej nie na sali), a w Kielcach śluby są najczęściej właśnie w takich już podwieczornych godzinach. No i jak już płacę grube pieniądze za wesele to chcę się na nim porządnie wybawić, do samego rana.

Widzę że fiolet jest bardzo popularnym kolorem wśród wizażanek Nie wiem czy będę się decydować na kolor przewodni wesela, ale na pewno fiolet będzie rządził w moim bukiecie, to mój ulubiony kolor. A jako że w czerwcu kwitnie lawenda myślę że wybór jest prosty.

Na szczęście mam dekorację sali w cenie, więc nie muszę o tym myśleć Szczerze mówiąc nie zależy mi aby zaproszenia, dekoracja sali, mój bukiet były jakoś ze sobą spójne. Zobaczymy co mi się spodoba. Nie chcę mieć oprawy ślubu (organista wystarczy), nie chcę specjalnie dekorować kościoła (jest uroczy sam w sobie, kilka bukietów wystarczy), cenię prostotę. Na szczęście TŻ się ze mną zgadza - a jeżeli nie zgadza, to przynajmniej nie wyraża sprzeciwu głośno

Moim świadkiem będzie siostra, TŻ jeszcze się zastanawia.

Jeżeli chodzi o suknię - zamierzałam szukać od czerwca, a jeździć po salonach jakoś w sierpniu i wrześniu. Jednak ostatnio, całkiem przypadkowo przejeżdżając koło salonu sukien ślubnych spojrzałam na wystawę i przepadłam. Nie chcę się nastawiać na tą konkretną bo wiadomo że na mnie może zupełnie inaczej wyglądać, ale jest przepiękna Dzwoniłam tam, bardzo sympatyczna pracownica powiedziała że najlepiej oglądać i mierzyć już na rok przed ślubem. Dlatego koncepcja trochę mi się zmieniła, i chcę się umówić na pierwsze mierzenie już w maju - czerwcu. Jeżeli nic mi się nie spodoba poczekam spokojnie do września, wtedy powinny powoli wchodzić nowe kolekcje.

Widzę że już wspominacie o makijażystce i fryzjerze. Na razie mam kilku upatrzonych usługodawców, jednak wciąż nie zdecydowałam. Podobno makijaż w dniu ślubu powinien być mocniejszy, ale mimo wszystko chcę być pomalowana delikatnie, bez przesady. Nie mam ochoty nad ranem zdzierać szpachlą z twarzy nałożonej wcześniej maski zresztą nie lubię siebie w mocnym makijażu i to się raczej nie zmieni. Co do fryzury - na pewno coś lekkiego; delikatne upięcie trochę w nieładzie. Kilka loków luźno puszczonych. Muszę powoli szukać inspiracji

Byłam raz na weselu prowadzonym przez DJ Idzika, i jak dla mnie to szału nie było. No ale może akurat u Was będzie inaczej
Dziewczyny mające DJów - zamierzacie podesłać im listę utworów które chcecie aby zagrali podczas wesela?


Jak zwykle się rozpisałam, nie potrafię chyba pisać krótko
No ja właśnie go znalazłam w sumie z polecenia pogadaliśmy z nim i wydaje się spoko, fajnie że nie robi niewiadomo jak długich przerw, ludzie się maja bawić a i tak więcej jednak będzie takich młodych, którzy się znają a znajomych mamy do zabawy na weselu chętnych zawsze zobaczymy, szczerze to mi się nawet już nie chce szukać czegoś innego w przystępnych cenach bo się za głowę idzie złapać jak sprawdzałam ceny :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

My planujemy ślub w kościele na 14.30 tak myślę że akurat a z Kościołem musimy załatwić myślę to w maju czerwcu zrobić w końcu, jeszcze mój musi najpierw załatwić bierzmowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 17:06   #2918
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
No ja właśnie go znalazłam w sumie z polecenia pogadaliśmy z nim i wydaje się spoko, fajnie że nie robi niewiadomo jak długich przerw, ludzie się maja bawić a i tak więcej jednak będzie takich młodych, którzy się znają a znajomych mamy do zabawy na weselu chętnych zawsze zobaczymy, szczerze to mi się nawet już nie chce szukać czegoś innego w przystępnych cenach bo się za głowę idzie złapać jak sprawdzałam ceny :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

My planujemy ślub w kościele na 14.30 tak myślę że akurat a z Kościołem musimy załatwić myślę to w maju czerwcu zrobić w końcu, jeszcze mój musi najpierw załatwić bierzmowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Akurat jeżeli chodzi o zabawy i rozkręcenie towarzystwa to w tym się sprawdza, potwierdzam
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 17:18   #2919
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Abhishrek123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mające DJów - zamierzacie podesłać im listę utworów które chcecie aby zagrali podczas wesela?
My jesteśmy właśnie na etapie poszukiwań DJ i tak, na pewno przedstawimy mu listę naszych kawałków "must have". Są takie piosenki, przy których uwielbiam się bawić, i które na moim naszym weselu muszą się pojawić Prócz tego przedstawimy też DJowi ogólne nasze uwagi co do muzyki, np. żeby nie było numeru, że po oczepinach, po zakończeniu wszystkich konkursów, puszcza już do rana samo disco polo (byłam na takim weselu).
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 20:32   #2920
Zoykaaa
Raczkowanie
 
Avatar Zoykaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 73
Dot.: Pm 2020.

U mnie update wygląda następująco: jutro idę do stacjonarnego sklepu z papateria ślubna zamówić 7 zaproszeń dla rodziny zza granicy planowałam je zamówić ze stronki z której zamawiałam próbki, no ale za późno się za to zabrałam i boję się że zaproszenia nie dojdą na czas, dobrze że u mnie w mieście jest taki sklep z zaproszeniami..

Nie wiem czy pisałam, ale od jakiegoś czasu chodzimy z Tż na kurs przedmałżeński, w zasadzie zostały nam chyba 4 spotkania do końca, więc szybko minęło.. co do samego kursu, powiem wam że jest nawet spoko! Obawiałam się tego że prowadzący będzie zanudzać i będę myślała tylko o tym kiedy to się skończy, ale jest wręcz przeciwnie, bo każde spotkanie jest z inną osobą, i naprawdę słucham z zaciekawieniem

Jestem mega szczęśliwa, bo kończę swoją pracę magisterską i już w 100% będę mogła oddać się dalszym przygotowaniom do ślubu i wesela. Następne w planach mamy ogarnięcie jakiegoś samochodu i jakieś ścianki za stół prezydialny

Ktos tu przede mną pisal, że nie przejmuje się tym, żeby całość wesela była spójną ze sobą, ja mam podobnie jeśli chodzi o kolor przewodni... Nie zawali mi się chyba świat jak kolor wstążki na zaproszeniu nie będzie pasował do mojego bukietu, wystroju sali, kwiatów, winietek, zawieszek na butelki, itp itd.

To chyba tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zoykaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 22:52   #2921
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

U mnie wesela trwają do 5-6 też
A ja z wesel trochę mniej bliskich osób zwijam się zazwyczaj w okolicach 3.

Też myślałam długo nad kolorem, motywem przewodnim i doszłam niedawno do wniosku, że to nie ma sensu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-03, 07:15   #2922
roska92
Raczkowanie
 
Avatar roska92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
U mnie wesela trwają do 5-6 też
A ja z wesel trochę mniej bliskich osób zwijam się zazwyczaj w okolicach 3.

Też myślałam długo nad kolorem, motywem przewodnim i doszłam niedawno do wniosku, że to nie ma sensu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam dokładnie tak samo, ciągle nie mogę zdecydować się na kolor przewodni, więc chyba po prostu odpuszczę ten temat i będziemy wybierać takie rzeczy, które zwyczajnie nam się spodobają mamy już nawet wybrane zaproszenia, ale niestety 9 zł sztuka i ciągle się waham czy chce aż tyle wydać na kawałek papieru. Z drugiej strony te tańsze kompletnie do nas nie przemawiają, nic nam się nie podoba.
roska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 07:36   #2923
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez roska92 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo, ciągle nie mogę zdecydować się na kolor przewodni, więc chyba po prostu odpuszczę ten temat i będziemy wybierać takie rzeczy, które zwyczajnie nam się spodobają mamy już nawet wybrane zaproszenia, ale niestety 9 zł sztuka i ciągle się waham czy chce aż tyle wydać na kawałek papieru. Z drugiej strony te tańsze kompletnie do nas nie przemawiają, nic nam się nie podoba.
9 zł to jakiś kosmos, ja będę wybierać w granicach 2 zł, tak naprawdę nikt nie zapamiętuje tych zaproszeń ja nie pamietam jak wyglądały te co dostaliśmy patrzy się na nie 2 razy i do kosza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 07:53   #2924
roska92
Raczkowanie
 
Avatar roska92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Myszkaa20 Pokaż wiadomość
9 zł to jakiś kosmos, ja będę wybierać w granicach 2 zł, tak naprawdę nikt nie zapamiętuje tych zaproszeń ja nie pamietam jak wyglądały te co dostaliśmy patrzy się na nie 2 razy i do kosza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zgodzę się, moja przyjaciółka miała przepiękne zaproszenia na swój ślub i wszyscy się nimi zachwycali Niemniej jednak taka cena jest kosmiczna, to fakt
roska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 08:06   #2925
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez roska92 Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się, moja przyjaciółka miała przepiękne zaproszenia na swój ślub i wszyscy się nimi zachwycali Niemniej jednak taka cena jest kosmiczna, to fakt
Rozumiem, każdy ma swoje zdanie ja uważam że można się zachwycać panną młodą, suknią, ale no zaproszenia to średnio
Zresztą kto bogatemu zabroni jak ktoś chce to może wydać i 100 zł za jedno zaproszenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 11:01   #2926
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez roska92 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo, ciągle nie mogę zdecydować się na kolor przewodni, więc chyba po prostu odpuszczę ten temat i będziemy wybierać takie rzeczy, które zwyczajnie nam się spodobają mamy już nawet wybrane zaproszenia, ale niestety 9 zł sztuka i ciągle się waham czy chce aż tyle wydać na kawałek papieru. Z drugiej strony te tańsze kompletnie do nas nie przemawiają, nic nam się nie podoba.
Mi się podobają o połowę tańsze niż Tobie, a i tak myślę, że to za drogo. Nie ma sensu. Chyba, że ma się naprawdę niewielką liczbę gości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 11:31   #2927
roska92
Raczkowanie
 
Avatar roska92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Mi się podobają o połowę tańsze niż Tobie, a i tak myślę, że to za drogo. Nie ma sensu. Chyba, że ma się naprawdę niewielką liczbę gości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda, u nas przy 120 osobach to wyszedłby gigantyczny koszt. A na jakich stronach szukacie zaproszeń w rozsądnych cenach? Mi się strasznie podobają te z Decoris, ale mają zdecydowanie najdroższe zaproszenia jakie widziałam
roska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 11:37   #2928
Zoykaaa
Raczkowanie
 
Avatar Zoykaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 73
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez roska92 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo, ciągle nie mogę zdecydować się na kolor przewodni, więc chyba po prostu odpuszczę ten temat i będziemy wybierać takie rzeczy, które zwyczajnie nam się spodobają mamy już nawet wybrane zaproszenia, ale niestety 9 zł sztuka i ciągle się waham czy chce aż tyle wydać na kawałek papieru. Z drugiej strony te tańsze kompletnie do nas nie przemawiają, nic nam się nie podoba.
9 zł ? ja dzisiaj zamówiłam za 3,29 i już mi się drogo wydawało, no ale to stacjonarnie, wiadomo że na necie można zamówić dużo taniej


dziewczyny, dlaczego nie mogę wstawić tutaj zdjecia? klikam tą ikonkę co zawsze i wyskakuje mi, że ta opcja została wyłączona przez administratora forum, o co chodzi?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Zoykaaa
Czas edycji: 2019-04-03 o 11:42
Zoykaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 11:39   #2929
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez roska92 Pokaż wiadomość
To prawda, u nas przy 120 osobach to wyszedłby gigantyczny koszt. A na jakich stronach szukacie zaproszeń w rozsądnych cenach? Mi się strasznie podobają te z Decoris, ale mają zdecydowanie najdroższe zaproszenia jakie widziałam
Moim zdaniem nie ma sensu przy takiej liczbie gości. Nawet jeśli budżet Ci na to pozwala.
Ja głównie przeglądam allegro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-03, 12:26   #2930
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Ja przeglądam zaproszenia do 2 zł i mam już dość sporo ktore mi się podobają i to zazwyczaj za 1,40 ale za to nie podobają mi się żadne księgi gości, winietki itp z żadnych serii, musiałabym mieć wszystko z innej parafii ale już wtedy to by to wgl się że sobą wszystko gryzlo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Chociaż póki co żyje panieński przyjaciółki, który jest w sobotę i mam stresa czy na pewno to ogarnę tak by była zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 12:48   #2931
roska92
Raczkowanie
 
Avatar roska92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja przeglądam zaproszenia do 2 zł i mam już dość sporo ktore mi się podobają i to zazwyczaj za 1,40 ale za to nie podobają mi się żadne księgi gości, winietki itp z żadnych serii, musiałabym mieć wszystko z innej parafii ale już wtedy to by to wgl się że sobą wszystko gryzlo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Chociaż póki co żyje panieński przyjaciółki, który jest w sobotę i mam stresa czy na pewno to ogarnę tak by była zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo z papeterią my nie planujemy co prawda ani winietek, ani zawieszek na alkohol, a jedynie zaproszenia, plan stołów i również księgę gości. Między innymi dlatego chcieliśmy trochę fajniejsze zaproszenia.

Ale super! Możesz coś zdradzić co planujecie? Rok temu zabrałyśmy moją najlepszą przyjaciółkę na panieński na weekend do Mediolanu. Do samego końca nie miała pojęcia co planujemy, dowiedziała się dopiero jak zdjęła opaskę z oczu pod lotniskiem
roska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 15:08   #2932
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez roska92 Pokaż wiadomość
Mam tak samo z papeterią my nie planujemy co prawda ani winietek, ani zawieszek na alkohol, a jedynie zaproszenia, plan stołów i również księgę gości. Między innymi dlatego chcieliśmy trochę fajniejsze zaproszenia.

Ale super! Możesz coś zdradzić co planujecie? Rok temu zabrałyśmy moją najlepszą przyjaciółkę na panieński na weekend do Mediolanu. Do samego końca nie miała pojęcia co planujemy, dowiedziała się dopiero jak zdjęła opaskę z oczu pod lotniskiem
A to nie takiego wypasu nie będzie jedziemy do Krakowa, 6 dziewczyn, mamy ogarnięty nocleg, befor w mieszkaniu, gry i inne takie ☠☠☠☠☠☠☠i, później kolacja we włoskiej knajpce a potem gdzie nas nogi poniosą czyli do klubu potańczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 17:29   #2933
roska92
Raczkowanie
 
Avatar roska92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
A to nie takiego wypasu nie będzie jedziemy do Krakowa, 6 dziewczyn, mamy ogarnięty nocleg, befor w mieszkaniu, gry i inne takie ☠☠☠☠☠☠☠i, później kolacja we włoskiej knajpce a potem gdzie nas nogi poniosą czyli do klubu potańczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też fajnie! Uważam, że każdy wyjazdowy panieński (niekoniecznie do innego kraju, nas po prostu poniosło ) to chyba najfajniejszy pomysł Mi na mój panieński marzy się wypad nad morze i znalezienie klubu z muzyką z lat 80/90 i karaoke
roska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 17:31   #2934
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Pm 2020.

Dostałam niedawno zaproszenie. W czarnej kopercie. Czarno-szare ze srebrnym wieńcem.
Okazało się, że na ślub i wesele, a nie na stypę.

O ile nie pamiętam żadnych wcześniejszy zaproszeń ślubnych, jakie dostałam (bo lądują w koszu na śmieci), tak te chyba zapamiętam na dłużej, jako anegdotę ("młodzi grzebią wolność i zapraszają na jej pogrzeb") .

__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 17:59   #2935
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Dostałam niedawno zaproszenie. W czarnej kopercie. Czarno-szare ze srebrnym wieńcem.
Okazało się, że na ślub i wesele, a nie na stypę.

O ile nie pamiętam żadnych wcześniejszy zaproszeń ślubnych, jakie dostałam (bo lądują w koszu na śmieci), tak te chyba zapamiętam na dłużej, jako anegdotę ("młodzi grzebią wolność i zapraszają na jej pogrzeb") .

O kurde to zaszaleli, takie zaproszenie napewno wszystkim na długo zostanie w pamięci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 19:08   #2936
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez roska92 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo, ciągle nie mogę zdecydować się na kolor przewodni, więc chyba po prostu odpuszczę ten temat i będziemy wybierać takie rzeczy, które zwyczajnie nam się spodobają mamy już nawet wybrane zaproszenia, ale niestety 9 zł sztuka i ciągle się waham czy chce aż tyle wydać na kawałek papieru. Z drugiej strony te tańsze kompletnie do nas nie przemawiają, nic nam się nie podoba.
Moim zdaniem 9 zł za sztukę to dużo
Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
A to nie takiego wypasu nie będzie jedziemy do Krakowa, 6 dziewczyn, mamy ogarnięty nocleg, befor w mieszkaniu, gry i inne takie i, później kolacja we włoskiej knajpce a potem gdzie nas nogi poniosą czyli do klubu potańczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie!
Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Dostałam niedawno zaproszenie. W czarnej kopercie. Czarno-szare ze srebrnym wieńcem.
Okazało się, że na ślub i wesele, a nie na stypę.

O ile nie pamiętam żadnych wcześniejszy zaproszeń ślubnych, jakie dostałam (bo lądują w koszu na śmieci), tak te chyba zapamiętam na dłużej, jako anegdotę ("młodzi grzebią wolność i zapraszają na jej pogrzeb") .

Odważnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 19:27   #2937
roska92
Raczkowanie
 
Avatar roska92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Moim zdaniem 9 zł za sztukę to dużo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda, chociaż biorąc pod uwagę, że to zaproszenie ma dużo pozłacanych elementów, to to jest całkiem w porządku cena. Usiedliśmy do zaproszeń jeszcze raz, póki co stanęło na innym, podobnym modelu ale bez hot-stampingu - 5,50 zł W listopadzie będziemy polować na zniżkę na black friday, to wyjdzie jeszcze taniej.
Przejrzałam zaproszenia na Allegro - fakt, bardzo tanie, ale jednak totalnie nie w naszym klimacie
roska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 19:36   #2938
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez roska92 Pokaż wiadomość
To prawda, chociaż biorąc pod uwagę, że to zaproszenie ma dużo pozłacanych elementów, to to jest całkiem w porządku cena. Usiedliśmy do zaproszeń jeszcze raz, póki co stanęło na innym, podobnym modelu ale bez hot-stampingu - 5,50 zł W listopadzie będziemy polować na zniżkę na black friday, to wyjdzie jeszcze taniej.
Przejrzałam zaproszenia na Allegro - fakt, bardzo tanie, ale jednak totalnie nie w naszym klimacie
Pokażesz te które się Wam podobają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 19:40   #2939
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Mi się podobają takie ze złotą folią, ale za takie no to trochę sobie krzyczą...
Te z kwiatkami to wszystkie na jedno kopyto, a ich jest najwięcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 19:49   #2940
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Ja myślę o takich:


Kto ma dostać zawiadomienie, to dostanie tylko składaną część, kto ma być na przyjęciu po ślubie albo imprezie dla bliższych znajomych - z wkładką. Na tę chwilę wychodzi złotówkę za zawiadomienie i niespełna 1,5 zł za zaproszenie z jedną wkładką.
I przypadkiem pojawia mi się "motyw przewodni", anemony w bukiecie i anemony na zaproszeniach
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.